بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه-10 رمز ارز مناسب برای ترید روزانه 2022

بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه

در این مقاله ابتدا 10 مورد از بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه را بیان می کنیم. معرفی ارزی که روزانه سود می دهد ، سیگنال دهی نبوده و حتما قبل از ترید باید ارز مورد نظر را تحلیل کرده و بعد خریداری کنید. هنگام انتخاب رمز ارز مناسب برای ترید روزانه دو مورد میزان نوسان و نقدشوندگی ارز بسیار مهم هستند. اگر به صورت روزانه ترید می کنید ، می توانید ارز هایی را که در ادامه بیان می کنیم مد نظر قرار دهید.

ولی بهتر است خودتان با روش هایی که در این مقاله بیان کرده ایم در زمان ها و شرایط مختلف ارز های دیجیتال مناسب برای نوسان گیری را پیدا کرده و با آنها معامله کنید. زیرا اگر مدت زمان زیادی را به ترید اختصاص دهید به این نتیجه خواهید رسید ، در هر زمانی یک رمزارز برای ترید روزانه و یا همان نوسان گیری مناسب است. ممکن است رمز ارزی امروز برای ترید روزانه مناسب بوده ولی فردا مناسب نباشد.

بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه
بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه

معاملات رمزنگاری روزانه چیست؟

معاملات روزانه روشی برای سرمایه گذاری است که در آن یک معامله گر چندین بار در طول یک روز موقعیت ها را باز و بسته می کند و سپس همه آنها را در پایان روز می بندد. ویژگی اصلی این است که معامله گر موقعیت های خود را در پایان روز معاملاتی می بندد. یک معامله گر اگر نمی خواهد کل پول سرمایه گذاری شده را از دست بدهد باید عوامل زیادی را در نظر بگیرد.

با این حال، اگر می خواهید پول زیادی به دست آورید، باید بسیاری از موقعیت ها را در طول روز کاری ببندید. یکی از مزایای این استراتژی این است که حتی به سرمایه گذاران بلندمدت اجازه می دهد دارایی های خود را دو برابر کنند.

بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه

افرادی که وارد بازار های سرمایه گذاری می شوند ، استراتژی معاملاتی گوناگونی دارند. برخی ارز های دیجیتال را با هدف بلند مدت خریداری می کنند. در این حالت باید رمز ارز های مناسب برای سرمایه گذاری را انتخاب کرده و در سبد خود داشته باشند. برخی نیز ارز ها را با دید میان مدت خریده و برخی نیز به قصد ترید روزانه و نوسان گیری اقدام به خرید و فروش رمز ارز های خاصی می کنند. پس شما هنگام انتخاب ارز مورد نظرتان ابتدا باید استراتژی معاملاتی خود را مشخص سازید.

آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال

اگر در زمینه ترید در حال آموزش هستید حتما این توصیه را از اساتید خود شنیده اید که :

“در معاملات خود هیچ گاه از کسی سیگنال نگیرید.”

زیرا ارز دیجیتالی که فردی برای شما معرفی می کند مشخص نیست تا چه زمانی روند رو به رشدی داشته باشد و یا رشد آن قرار است از چه زمانی آغاز شود. پس برای ترید ارز دیجیتال حتما باید زمان ورود و خروج را تشخیص دهید.

10 ارز مناسب برای سود روزانه 2022 (بهترین رمز ارز ها برای ترید)

در این قسمت تعدای از رمز ارز ها که نوسان نسبتا بالایی داشته و نقدینگی آنها نیز تا حدودی خوب است را برایتان معرفی می کنیم. این ارز ها به نوعی ارز هایی هستند که روزانه سود می دهند. ولی هنگام ترید حتما باید تحلیل های لازم را انجام داده و معاملات خود را مدیریت کنید. زیرا همان اندازه که این ارز ها می توانند برایتان سودآوری داشته باشند ، می توانند باعث زیان شما نیز شوند.

1 Lucky Block (LBLOCK)

Lucky Block (LBLOCK) یک رمز ارز بر اساس قره کشی می باشد که در سایت های شرط بندی برای راحتی قره کشی مورد استفاده قرار می گیرد. نوسانات این ارز در طول روز بالاست. برای محاسبه میزان نوسان یک ارز از اندیکاتور ATR می توانید استفاده کنید.

نمودار Lucky Block (LBLOCK)
نمودار Lucky Block (LBLOCK) مناسب برای سود روزانه

همانطور که در شکل می بینید واضح است میزان نوسان این ارز بسیار بالاست و افراد حرفه ای و معامله گران روزانه می توانند سود خوبی از این ارز ببرند.

2 ارز دیجیتال فانتوم Fantom (FTM)

ارز فانتوم یک بلاکچین مقایس پذیر و متن باز است که امکان مقیاس پذیری و امنیت را با هزینه کم فراهم می کند. فانتوم حتی در ریزش بازار ارز دیجیتال نیز حالت صعودی داشته و ریزش نکرده است. به این دلیل بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه محسوب می شود.

نمودار ارز فانتوم
نمودار ارز فانتوم

هنگام انتخاب ارز برای نوسان گیری توصیه می شود ارز هایی را انتخاب کنید که در حالت کلی در حالت صعودی باشند. سعی کنید از معامله ارز هایی که در خلاف جهت بازار حرکت می کنند ، بپرهیزید.

3 ارز دیجیتال سولانا Solana (SOL)

سولانا سریع ترین بلاکچین فعلی را دارد و تراکنش ها را با سرعت 50000 تراکنش در ثانیه (TPS)  حل می کند. سولانا مشکلات مقیاس پذیری و سرعت پردازش تراکنش ها را حل کرده و به رمزارزی محبوب میان کاربران تبدیل شده است.

نمودار سولانا
نمودار سولانا برای ترید روزانه

اندیکاتور ATR را برای این ارز نیز رسم کرده ایم. در اکثر رمز ارز های معرفی شده برای ترید روزانه اندیکاتور ATR بالای میانه قرار داشته و نشان از نوسانات بالای این ارز ها دارد. به این دلیل سولانا یکی از بهترین رمز ارز ها برای ترید محسوب می شود.

4 ارز دیجیتال Cosmos (ATOM)

ارز اتم یک بلاکچین مقیاس پذیر و متن باز است. این رمز ارز بر ایجاد قابلیت همکاری برای اقتصاد های آینده تمرکز دارد. این پلتفرم مدام در حال بروزرسانی سیستم خود می باشد. تحلیل گران اعتقاد دارند این ارز حمایت های جدیدی برای خود ثبت کرده و به مقاومت های بالاتر خواهد رسید.

ارز اتم Atom
ارز اتم

5 ارز اتریوم Ethereum (ETH)

امروزه رمز ارز های بسیار خوبی بر روی بلاکچین اتریوم ایجاد می شوند. بلاکچین اتریوم جریان ثابتی از تراکنش ها حفظ کرده و ابزار کافی برای توسعه دهندگان ایجاد کرده است تا بتوانند چندین برنامه غیرمتمرکز را بر روی آنها بسازند.

با ثبات ترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه
با ثبات ترین ارز دیجیتال برای سودد روزانه

اتریوم اخیرا تغییراتی در سیستم خود ایجاد کرده است و قصد دارد الگوریتم های خود را به اثبات سهام تغییر دهد. فعلا در حال تست پلتفرم جدید می باشد تا با اطمینان بتوانند تمامی پلتفرم و تراکنش ها و … به سیستم جدید انتقال یابد و مشکلی در شبکه موجود نباشد.

6 ارز کاردانو Cardano (ADA)

بلاک چین کاردانو امنیت و سرعت را قبال کاهش هزینه ها و دستمزد ها بهبود می بخشد. توسعه دهنده این رمز ارز کاردانو را در استای بهبود مشکلات بیت کوین و اتریوم ایجاد کرده و در این راستا بسیار موفق بوده است.

ارز کاردانو ADA
ارز کاردانو

توسعه دهندگان کاردانو اقدام به کدنویسی و ایجاد بلاکچین جدیدی کرده اند و مانند سایر ارز های دیجیتال بلاک چین آنها کپی نمی باشد . و این یک نقطه برتری برای این ارز دیجیتال محسوب می شود.

7 ارز پولکادات Polkadot (DOT)

پولکادات پلتفرمی است که بلاکچین های مختلف را در یک شبکه به هم متصل می کند و می توان بین بلاک چین های مختلف داده رد و بدل کرد. هدف پولکادات رفع مشکل انتقال داده و سرعت کم این انتقال بین بلاک چین های مختلف است. در واقع دسترسی به W3 اینترنت نسل سوم را راحتتر می کند.

ارز پولکادات
ارز پولکادات

8 XRP

XRP Army یکی از فعال‌ترین جوامع در رسانه‌های اجتماعی است که دیگر علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال را جذب می‌ کند. XRP با توجه به نقدینگی و حجم بالا، پوشش رسانه ای بسیار زیاد و پتانسیل نوسان، یکی از بهترین سکه ها برای معاملات روزانه است.

9 سکه بایننس (BNB)

دو سال پیش، یکی از معتبرترین صرافی ‌های امروزی، بایننس، ارز دیجیتال خود به نام BNB را راه‌اندازی کرد. از آنجایی که به عنوان یک صرافی محبوب شروع به کار کرده است، بسیار قابل اعتماد است. این بدان معنی است که ارزش مبادله ای پایدار و حجم معاملات بالایی دارد که آن را به یک انتخاب عالی برای بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه تبدیل می کند. بسیاری از تحلیلگران و صرافی ها این دارایی را می خرند، بنابراین کاهش نرخ آن بسیار سخت خواهد بود. بنابراین اگر می خواهید تجارت را شروع کنید، ممکن است بخواهید با بایننس کوین را بخرید.

10 ترون (TRX)

Tron برای ارائه پلتفرمی ایجاد شد که در آن کاربران بتوانند محتوا را بدون محدودیت به اشتراک بگذارند. همچنین به افرادی که محتوا را به شبکه اضافه می کنند پاداش می دهد . یکی از بهترین بخش ‌های آن این است که می ‌توانید با افزودن محتوا به شبکه، TRX دریافت کنید. این پلتفرم ایده خوبی دارد، بنابراین ارز آن به سرعت در حال رشد است و شهرت خوبی در بازار دارد.

TRON یکی از فعال ترین تیم های توسعه را دارد که روزانه روی پلتفرم کار می کنند. بنابراین می توانید اخبار مثبت زیادی را در سایت های مختلف مشاهده کنید. به همین دلیل است که محبوبیت TRON ماه به ماه در حال افزایش است. اخبار بد بر قیمت TRON تأثیر نمی گذارد، زیرا امروزه حامیان TRX زیادی وجود دارد!

اگر می خواهید معاملات روزانه را شروع کنید، TRX ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. این ارز دیجیتال بسیار ارزان است، بنابراین برای شروع به پول زیادی نیاز نخواهید داشت. علاوه بر این، آنقدر پایدار است که مدیریت ریسک را آسان کند.

نحوه تشخیص بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه

برای پیدا کردن بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه چندین معیار مهم را باید در نظر گرفت. در ادامه این معیار ها را بیان می کنیم.

انتخاب رمز ارز با بیشترین نوسان

یکی از این معیار ها نوسانات رمز ارز در طول روز می باشد. برای تشخیص میزان نوسان ارز ها بهترین روش استفاده از اندیکاتور ATR می باشد. به عنوان مثال در شکل زیر این اندیکاتور را برای دوج کوین رسم کرده ایم.

انتخاب رمز ارز با بیشترین نوسان
انتخاب رمز ارز با بیشترین نوسان

در نظر گرفتن میزان نقدینگی ارز دیجیتال

دقت کنید هر چه میزان نقدینگی ارز مورد نظرتان بالاتر باشد ، راحتتر می توانید ارزتان را به موقع فروخته و از گپ قیمتی سود کنید. به عنوان مثال ارز دوج کوین را در قیمت 0.001190 تتر خریده اید و قیمت ارز در همان روز بالا رفته و به 0.001250 رسیده است. شما فقط در صورتی خواهید توانست از معامله خود با سود خارج شوید که بتوانید ارزتان را بفروشید و یا به عبارتی خریداری برای ارز شما در همان لحظه وجود داشته باشد. و این همان اهمیت نقدینگی ارز دیجیتال مورد نظر در بازار را نشان می دهد.

برای تشخیص میزان نقدینگی یک ارز در یک صرافی می توانید حجم معاملات آن را ببینید . و یا شکاف بین قیمت خرید و قیمت فروش را در نظر بگیرید.

هر چه شکاف قیمتی بالاتر باشد میزان نقدینگی رمز ارز مورد نظر شما کمتر می باشد.

4 ارز دیجیتال دیگر که می توانست در لیست بالا قرار گیرد (بهترین رمز ارز ها برای ترید)

1- لایت کوین (LTC)

ارز دیجیتال لایت کوین مبتنی بر بلاک چین لایت کوین است که از الگوریتم اثبات کار Scrypt استفاده می کند. این از بیت کوین ساخته شده است که از الگوریتم اثبات کار SHA-24 استفاده می کند. بنابراین مانند بیت کوین، می توان آن را استخراج کرد، اما به ماینرهای ASIC و GPU نیاز دارد تا ماینرهای CPU.

لایت کوین به کاربران این امکان را می دهد تا تراکنش های برون مرزی را بدون سانسور ارسال و دریافت کنند. در مقایسه با تولید 1 بلاک بیت کوین در 10 دقیقه، چهار برابر بیت کوین یا یک بلوک جدید در هر 2.5 دقیقه تولید می کند. لایت کوین یکی از بهترین رمز ارز ها برای ترید محسوب می شود.

2- LINK

پتانسیل شبکه بلاک چین ChainLink که ارز دیجیتال آن با نام Link شناخته می ‌شود، قابلیت پیوند دادن بلاک چین و سایر داده‌ها و پلتفرم‌های غیر بلاک چین را دارد. این بدان معناست که بلاک چین می‌ تواند قراردادهای هوشمند، داده‌ها را از هر منبعی مانند بانک‌ های سنتی، بانک ‌های مرکزی، سازمان‌ های غیردولتی، افراد و شرکت‌ها و همچنین سایر بلاک‌چین ‌ها و منابع اینترنت اشیا، منبع و استفاده کند.

قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاک چین از اوراکل ها برای کشیدن داده ها از طریق استخرهای داده خارج از زنجیره و API ها و فناوری دیگری استفاده می کنند. کسانی که داده‌ها را در این استخرهای داده و APIها و یک فناوری دیگر مشارکت می ‌دهند، می ‌توانند برای ارائه داده‌ها پاداش بگیرند. در حالیکه کسانی که از این داده‌ها از طریق قراردادهای هوشمند استفاده می ‌کنند، می ‌توانند هزینه آن را بپردازند.

3- XLM

توکن استلار به دنبال تسهیل انتقال وجوه به و از بازارهای جدید است تا دسترسی کاربران به این بازارها را آسان کند. ارزش این وجوه در لومن توکن بومی پلتفرم (XLM) نشان داده می ‌شود تا با ایجاد نمایش دیجیتالی پول واقعی در پلتفرم، انتقال این ارزش تسهیل شود.

4- MATIC

Polygon که قبلاً به عنوان Matic Network شناخته می شد، در سال 2017 تأسیس شد. این ارز دیجیتال یک رمزارز نسبتاً محبوب است. به آن “اینترنت بلاک چین های اتریوم” می گویند. شاید به همین دلیل است که MATIC از بیش از 7000 برنامه غیرمتمرکز (dApps) پشتیبانی می کند. Polygon نیز از اولین راه اندازی خود رشد فوق العاده ای را تجربه کرده است. قیمت اولیه MATIC در زمان عرضه اولیه 0.00263 دلار بود. امروز MATIC با 46875 درصد افزایش با 1.24 دلار معامله شد.

شت کوین ها ارزهایی مناسب برای سود روزانه

شت کوین ها ارز های دیجیتالی هستند که بدون هدف خاصی ایجاد شده اند و خرید آنها برای سرمایه گذاری و بلند مدت اصلا توصیه نمی شود. با این وجود می توانید با خرید شت کوین ها با نقدینگی مناسب ، از آنها برای نوسان گیری استفاده کنید.

اکثر شت کوین ها در طول روز نوسانات زیادی را تجربه می کنند. بنابراین شت کوین ها نیز گزینه مناسبی برای ترید روزانه هستند.

رمز ارز هایی که به تازگی ICO شده اند

البته دقت کنید نقدینگی رمز ارز های ICO شده بسیار پایین بوده و ریسک معاملات آنها بسیار بالاست. پس اگر ریسک پذیری بالایی دارید این رمز ارز ها نیز برای سود روزانه در نظر بگیرید. برای پیدا کردن ارز هایی که با تازگی عرضه اولیه شده اند می توانید از سایت کوین مارکت کپ استفاده کنید.

برای مشاهده ارز هایی عرضه اولیه شده و به تازگی در صرافی ها درج شده اند بر روی این لینک کلیک کنید.

رمز ارز هایی که به تازگی ICO شده اند
رمز ارز هایی که به تازگی ICO شده اند

همانطور که در شکل می بینید ارز دیجیتال  Million Pixelبا نماد XIX درج شده و در 3 ساعت پیش در صرافی بایننس قابل معامله شده است. و در عرض یک روز 40 درصد رشد داشته است.

عواملی که باید هنگام انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه در نظر بگیرید

معاملات روزانه نمی تواند همیشه سودآور باشد و برخی از معاملات شما شکست خواهند خورد. این به دلیل عوامل مختلفی مانند دستکاری قیمت، اشتباهات خود و تئوری احتمال رخ می دهد. همانطور که گفته شد، می توانید شانس خود را برای کسب سود خوب افزایش دهید و خطرات را به حداقل برسانید . در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در زمان انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه به آن توجه کنید. این نکات عبارتند از:

نوسان: باید در طول روز نوسان زیادی داشته باشد، نسبت به اخبار و به روز رسانی ها واکنش نشان دهد.

حجم: هر چه حجم بیشتر، بهتر است.

پلتفرم های صرافی: باید در همه صرافی های اصلی فهرست شده باشد.

نقدینگی: تعداد زیادی جفت معاملاتی و صرافی هایی که آن را ارائه می دهند، داشته باشید.

تیم فعال: ارائه به‌روزرسانی‌های جدید منجر به اخبار و سر و صدای بیشتری در اطراف پروژه می ‌شود.

خرید رمز ارز ها (مخصوصا شت کوین ها) از یک صرافی و فروش آنها در صرافی دیگر

این روش نیز یکی از روش های رایج نوسان گیران و تریدر های روزانه می باشد. تریدر ها ارز های خاص مخصوصا شت کوین هایی که به تازگی عرضه اولیه شده اند را شناسایی کرده و از صرافی هایی مانند بایننس ، هات بیت ، هیوبی و … می خرند.

بعد از انتقال ارز خریداری شده به کیف پولشان آن را در صرافی دیگری که آن ارز با قیمت بالاتری معامله می شود ، مخصوصا صرافی های غیر متمرکز مانند یونی سواپ ، پنکیک سواپ و … می فروشند. تریدر های زیادی سود خوبی از گپ قیمتی ارز دیجیتال مورد از صرافی های مختلف کریپتو می کنند.  دیده شده است ارز هایی باتفاوت قیمت 100% در صرافی های مختلف خرید و فروش می شود.

پس فقط کافیست قیمت رمز ارز ها را در صرافی های مختلف به دقت بررسی کرده و از فرصت های پیش آمده نهایت استفاده را کنید.

سوالات متداول

بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه کدامند؟

LBLOCK ، فانتوم ، سولانا ، اتم ، اتریوم ، کاردانو و پولکادات. شت کوین ها را نیز در نظر داشته باشید و نیز از گپ قیمتی ارز ها در صرافی های مختلف نهایت استفاده برای سود روزانه داشته باشید.

آیا درآمد ترید روزانه ارز دیجیتال خوب است؟

بله ، اگر آموزش های لازم را دیده و در این زمینه حرفه ای شوید ، می توانید با ترید روزانه سود خوبی کسب کرده و به تریدری به عنوان یک شغل نگاه کنید. تریدر های بسیار زیادی از راه ترید به ثروت خوبی رسیده اند.

آیا معاملات روزانه ارزهای دیجیتال سودآور است؟

معاملات روزانه می تواند یک فعالیت بسیار سودآور باشد. با این حال، شما باید یک استراتژی طراحی کنید و به آن پایبند باشید.

چه مقدار سود می توان در روز مبادله کریپتو بدست آورد؟

اگر بدانید در حال انجام چه کاری هستید، می توانید درآمد روزانه زیادی را از تجارت ارزهای دیجیتال بدست آورید. با این حال، این یک مدل معاملاتی پرخطر است و برای معامله گران بی تجربه توصیه نمی شود.

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به چه میزان سرمایه نیاز است؟

حداقل مبلغی که برای شروع معاملات روزانه ارزهای دیجیتال نیاز دارید وجود ندارد. با این وجود، توصیه می کنیم با حداقل 100 دلار شروع کنید.

کدام ارزهای دیجیتال بی ثبات ترین رمز ارزها برای معاملات روزانه هستند؟

دوج کوین و شیبا اینو بی ثبات ترین ارزهای دیجیتال برای معاملات روزانه هستند.

بهترین رمزارز برای سود سریع چیست؟

·         بیت کوین: سودآورترین ارز دیجیتال تمام دوران
·         Dogecoin : Meme Coin با فالوورهای آنلاین زیاد.
·         Shiba Inu : سود چند میلیون درصدی از زمان عرضه در سال 2020.
·         سکه دیفای: اکوسیستم غیرمتمرکز با تعویض توکن و خدمات بازده.

چرا این همه ارز دیجیتال وجود دارد؟

کریپتوکارنسی یک پروژه در حال ظهور با بیش از 19000 پروژه رمزنگاری موجود است که موانع بسیار کمی برای ورود به آن وجود دارد. به ویژه سال گذشته شاهد رونق بازار کریپتو بودیم که هزاران پروژه جدید کریپتو اضافه شد. در حالی که برخی از ارزهای دیجیتال به عنوان ارز عمل می کنند، برخی دیگر برای توسعه زیرساخت استفاده می شوند. به عنوان مثال، در مورد اتریوم یا سولانا، توسعه‌دهندگان در حال ساخت کریپتو های دیگر بر روی این پلتفرم هستند و این حتی احتمالات (و کریپتوها) بیشتری ایجاد می ‌کند.

چگونه می توان در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرد؟

اولین کار این است که درباره سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، روش های مختلف و بهترین روش های سرمایه گذاری در کریپتو ، پلتفرم های مختلف سرمایه گذاری و البته کلاهبرداری های موجود تحقیق کنید. با توجه به اهداف و اهداف خود به بهترین گزینه سرمایه گذاری خواهید رسید.

چه میزان سرمایه را باید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرد؟

توصیه می شود در هنگام شروع، تنها 5 تا 30 درصد از سرمایه سرمایه گذاری خود را بر روی ارزهای دیجیتال برتر سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری 5 درصد ریسک سرمایه گذاری شما را به حداقل می رساند. زمانی که با نحوه کار آنها و تاثیرات آن بر سرمایه گذاری آشنا باشید و مطمئن باشید که می توانید سود بیشتری کسب کنید، می توانید این درصد را افزایش دهید.

تجارت ارزهای دیجیتال چه تفاوتی با معاملات سهام دارد؟

در حالی که می ‌توانید روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید، اما آنها با سرمایه‌گذاری ‌های سنتی مانند سهام تفاوت زیادی دارند. وقتی سهام می ‌خرید، در حال خرید سهمی از مالکیت یک شرکت هستید، به این معنی که شما حق دارید کارهایی مانند رأی دادن به جهت شرکت انجام دهید. اگر آن شرکت ورشکست شود، ممکن است پس از پرداخت بستانکاران آن از دارایی های منحل شده، غرامتی نیز دریافت کنید.

آیا باید برای ارزهای دیجیتال مالیات پرداخت کرد؟

در صورت خرید و فروش سکه، توجه به قوانین مالیاتی ارزهای دیجیتال مهم است . ارز دیجیتال به جای پول نقد به عنوان یک دارایی سرمایه ای مانند سهام در نظر گرفته می شود. این بدان معناست که اگر ارز دیجیتال را با سود بفروشید، باید مالیات بر عایدی سرمایه بپردازید . این مورد حتی اگر از رمزنگاری خود برای پرداخت هزینه خرید استفاده کنید نیز صادق است. اگر برای آن ارزشی بیشتر از آنچه پرداخت کرده اید دریافت کنید، مالیات بر مابه التفاوت بدهکار خواهید بود.

آیا صندوق های قابل معامله در مبادلات رمزنگاری (ETF) وجود دارد؟

با توجه به هزاران ارز رمزنگاری شده موجود (و نوسانات زیاد مرتبط با اکثر آنها)، قابل درک است که ممکن است بخواهید رویکردی متنوع برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال داشته باشید تا ریسک از دست دادن پول را به حداقل برسانید. چندین شرکت ETFهای رمزنگاری شده از جمله Fidelity را پیشنهاد کرده‌اند، اما موانع نظارتی باعث کاهش عرضه هر محصول مصرفی شده است. از ژوئن 2021، هیچ ETF برای سرمایه گذاران متوسط ​​در بازار وجود ندارد.

آلت کوین ها چیست؟

وقتی برای اولین بار به رمز ارز فکر می کنیم، معمولاً ابتدا بیت کوین به ذهنمان می آید. به این دلیل که بیت کوین بیش از 45 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد. بنابراین وقتی در مورد هر رمز ارز خارج از بیت کوین صحبت می کنیم، همه آن رمزارزها آلت کوین در نظر گرفته می شوند. به عنوان مثال، اتریوم به عنوان محبوب ترین آلتکوین در نظر گرفته می شود.

چرا بیت کوین ارزشمند است؟

بخشی از چیزی که بیت کوین را بسیار ارزشمند می کند، کمیاب بودن آن است. حداکثر عرضه بیت کوین به ۲۱ میلیون سکه محدود شده است. در حال حاضر 19 میلیون سکه در گردش است. برای ایجاد عرضه، بیت کوین به ماینرهای رمزارز با مقدار بیت کوین تعیین شده پاداش می دهد. (به طور دقیق، 6.25 BTC زمانی صادر می شود که یک ماینر با موفقیت یک بلوک را استخراج کرده باشد). برای کنترل این فرآیند، جوایز داده شده برای استخراج بیت کوین تقریباً هر چهار سال به نصف کاهش می یابد.

چرا ارزهای دیجیتال مهم هستند؟

ارزش ارزهای دیجیتال در حال افزایش است و به این زودی ها از بین نمی روند. در حالی که فرض اولیه ارزهای دیجیتال رفع مشکلات مربوط به ارزهای سنتی بود، اکنون به لطف ایجاد بلاک چین، مجموعه‌ای از ارزهای رمزنگاری کاربردی وجود دارند که ایجاد شده‌اند.

بهترین استراتژی معاملاتی روز کریپتو چیست؟

متأسفانه، هیچ پاسخ واحدی وجود ندارد، اما برخی از بهترین استراتژی ‌ها عبارتند از اسکالپینگ، ربات ‌های معاملاتی خودکار و استفاده از تحلیل تکنیکال دستی. هر کدام از اینها، زمانی که به خوبی اجرا شوند، می توانند کاملاً سودآور باشند.

3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره موبایل ( این بخش اجباری نیست اما اگر شماره خود را وارد کنید، از طریق پیامک از پاسخ به دیدگاهتان با خبر خواهید شد)