کلود ماین پرو چیست؟ – کلاهبرداری شرکت کلود ماین پرو Cloudminepro

شرکت کلود ماین پرو

کلود ماین پرو با عنوان شرکت ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال cmp در حال فعالیت می باشد. با توجه به شواهد به دست رسیده از کاربران و مالباختگان این شرکت ،  کلود ماین پرو یک شرکت کلاهبرداری و پانزی می باشد.

شرکت کلود ماین پرو
شرکت کلود ماین پرو

شرکت کلود ماین پرو چیست؟

شرکت کلود ماین پرو Cloudminepro که اخیرا توجه زیادی به خود جلب کرده است ، در واقع یک شرکت ماینینگ نمی باشد. این شرکت کلاهبرداری بوده و  از مشهد ظهور پیدا کرده و جذب سرمایه آن تا اصفهان و شهرهای دیگری نیز شیوع پیدا کرده است. در ادامه نحوه فعالیت این شرکت را توضیح می دهیم.

سایت کلود ماین Cloudminepro.com بوده و هنوز از دسترس خارج نشده است. ولی کاربران نمی توانند به حساب هایشان دسترسی داشته باشند.

ابتدا باید بدانید شرکت های کلود ماینینگ شرکت هایی هستند که اقدام به استخراج ارز های دیجیتال کرده و برای استخراج ارز ها اقدام به جذب سرمایه گذار نیز می کنند. همین امر باعث شده است شرکت های زیادی در این قالب ایجاد شده و با وعده پرداخت سود های نجومی سرمایه زیادی را به سمت خود جذب کنند.

برای پیدا کردن شرکت های کلود ماینینگ معتبر می توانید از طریق صرافی های معتبری مانند بایننس ، کوکوین ، کوین بیس و … اقدام کنید.

اگر با این صرافی ها کار کرده باشید و درصد سودی که آنها در ازای استخراج ارز دیجیتال به مشتریانشان پرداخت می کنند ، را مشاهده کنید خواهید دید که آنها به هیچ عنوان سود های نجومی به کاربرانشان پرداخت نمی کنند. و کارشان کاملا معقول می باشد.

شرکت های کلو ماینینگ حتی قبل از سرمای گذاری مشتریان به آنها این اخطار را می دهند که سود های پرداختی آنها بر اساس ارز دیجیتال مورد نظر آنها بوده و در صورت افت قیمت ارز های دیجیتال ممکن است منضرر نیز شوند. این درحالی است که شرکت های کلاهبرداری مانند کلود ماین پرو دائما در حال وعده و وعیذ و پرداخت سود های نجومی (تا مدت زمان محدودی!) هستند.

شرکت کلود ماین پرو در واقع یک شرکت پانزی می باشد. در مقاله زیر می توانید اطلاعات کاملی از شرکت های پانزی و نوع فعالیت آنها دریافت کنید.

شرکت های پانزی معمولا با عنوان شرکت های سرمایه گذاری و جدیدا نیز با عنوان شرکت های ماینینیگ و استخراج ارز دیجیتال فعالیت خود را شروع می کنند. در این شرکت ها به کاربران وعده پرداخت سود های نجومی می دهند.

حتی به مدت 1 الی دو سال نیز ممکن است این پرداخت ها و سود های کلان ادامه داشته باشد. شاید برایتان جای سوال باشد این سود ها از کجا پرداخت می شوند؟

از پول افراد جدیدی که جذب شرکت شده و سرمایه خود را به قصد سرمایه گذاری در اختیار شرکت پانزی از جمله کلود ماین پرو قرار داده اند.

فعالیت این شرکت ها تا جایی ادامه پیدا می کند که شرکت دیگر نتواند افراد جدیدی جذب کرده و سود های مشتریان را پرداخت کند. زمانی که به این حد رسید مشتریان با مشکلاتی از قبیل عدم دسترسی به حساب ، برداشت ناموفق و در نهایت بسته شدن سایت روبرو می شوند!

در این میان افرادی که در بالای مجموعه قرار دارند ، اگر سود های دریافتی را برداشت کرده و به کیف پولشان انتقال داده باشند ، به سود کلانی خواهند رسید. ولی زیر مجموعه هایی که به تازگی جذب این مجموعه شده اند همان مالباختگان خواهند بود.

البته باید بدانید چون کلود ماین پرو و سایت هایی مانند این کلاهبرداری می باشند ؛ در صورتی که در این سایت و یا دیگر شرکت های پانزی عضو بوده و پول هنگفتی کسب کرده باشید ، باید به عواقب قانونی و کلاهبرداری بودن آن بیندیشید.

معمولا لیدر ها و عوامل اصلی این شرکت ها در خارج از کشور بوده و یا به محض فرا رسیدن فروپاشی شرکت و عدم پرداخت سود ها از کشور متواری می شوند.

در مورد این شرکت ها باید بدانید پیشگیری بهتر از درمان است. اگر دقت کنید کسانی که شما را ترغیب به عضویت در این شرکت ها می کنند ، اولین کاری که انجام می دهند صورت حساب واریز سود هایشان را به شما نشان خواهند داد.

بله این سود ها واقعی بوده و از همان پول شما پرداخت می شود. ولی زمانی می رسد که شرکت با سرمایه هنگفتی که جمع آوری کرده است از هم فرو خواهد پاشید.

شرکت کلود ماین پرو در اصفهان و مشهد

با توجه به اطلاعاتی که از مالباختگان کمپانی کلود ماین داشتیم این شرکت فعالیت خود را از مشهد شروع کرده و تا اصفهان و شهرستان های آن پیش رفته است. و اکنون شرکت کلود ماین پرو در اصفهان نیز فعالیت دارد.

البته اگر به سایت کلود ماین دقت کنید خواهید دید در صفحه چت آن نوشته شده است Invalid website .

کلود ماین پرو Invalid
کلود ماین پرو Invalid

و حتی چت آن برای کاربران غیر فعال می باشد. افرادی که دفتر شرکت در اصفهان و مشهد مراجعه می کنند با نام های متفاوت و افرادی با ظاهر یکسان ولی هویت های متفاوت روبرو می شوند که نشان از حتی بودن کلاهبرداری کلود ماین پرو دارد.

این شرکت ها هم در قالب ماینینگ و هم هرمی فعالیت دارند. همین امر باعث شده است افراد زیر مجموعه از لیدر های پایین دستی خود آنها نیز اغلب مالباخته می باشند ، شکایت کنند.

نحوه تشخیص شرکت های کلاهبرداری پانزی (از جمله کلود ماین پرو cmp)

  • وعده سود های نامتعارف و نجومی
  • معرفی خود به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری
  • معرفی فعالیت خود به عنوان یک شرکت استخراج ابری ارز دیجیتال (کلود ماینینگ)
  • پرداخت به موقع سود ها (تا زمانی که شرکت را منحل نکرده اند.)
  • اگر دقت کنید فعالیت اعضا هرمی می باشد و شما توسط فردی به این نوع کمپانی ها من جمله کلود ماین پرو معرفی می شوید.
  • در صورت معرفی اعضای بیشتر سود پرداختی شرکت به صورت چشم گیری افزایش پیدا می کند.
  • اگر به سایت این شرکت ها مراجعه کنید ، هیچ اطلاعات معتبری از مکان شرکت ، مدیران و … مشاهده نخواهید کرد!

اگر به قسمت ABOUT US (درباره ما) در شرکت کلود ماین پرو مراجعه کنید خواهید هیچ اطلاعات مفیدی از شرکت به شما ارائه نمی دهد. فقط ادعا دارد که در این شرکت استخراج بیت کوین انجام می دهد.

کلاهبرداری cloudminepro
کلاهبرداری cloudminepro

مالباختگان این شرکت حتی اگر نگاهی به قیمت بیت کوین و افت آن در دو سال اخیر می انداختند ، باید متوجه می شدند که در حال حاضر استخراج بیت کوین و پرداخت سود های کلان برای شرکت های ماینینگ عملا غیر ممکن است و زمانی خواهد رسید که شرکت منحل شده و پول هایشان از دست خواهد رفت.

آیا شرکت های کلود ماینینگ معتبر هستند؟

بله ، در کل شرکت های کلود ماینینگ معتبر زیادی در جهان وجو دارند که اقدام به جذب سرمایه و سرمایه گذار کرده و می کنند. , و ذاتا کلاهبرداری نیستند. اما متاسفانه شرکت های کلاهبرداری پانزی فعالیت خود را در قالب کلود ماینینگ (استخراج ابری ارز دیجیتال) معرفی می کنند. و این باعث شده است شرکت های ماینینگ به بستری برای کلاهبرداری شرکت های پانزی تبدیل شوند.

سایتی که این شرکت ها طراحی کرده و در قالب آن فعالیت دارند کاملا شبیه این شرکت های ماینینگ معتبر می باشد. ولی با نکات بیان شده به راحتی می توانید این شرکت ها را تشخیص دهید.

فعالان این شرکت ها اغلب با نشان دادن زندگی لوکس خود سعی در ترغیب شما برای سرمایه گذاری دارند. در صورتی که اگر به پلن های کلود ماینینگ صرافی های معتبر توجه کنید ، خواهید دید نه از سود های نجومی خبری است و نه از تبلیغات بی مورد!

این شرکت ها و صرافی های معتبر در سایتشان مهلت هایی مبنی در ثبت نام به موقع در طرح های ماینینگ خود منتشر کرده و کاربران را از ریسک های احتمالی کاهش قیمت ارز استخراج شده بعد از اتمام دوره باخبر می کنند.

سوالات متداول

آیا شرکت کلود ماین پرو کلاهبرداری است؟

بله

آیا کاربران کلود ماین پرو در حال حاضر می توانند از حساب خود برداشت داشته باشند؟

خیر

4.3/5 - (11 امتیاز)

1 دیدگاه برای “کلود ماین پرو چیست؟ – کلاهبرداری شرکت کلود ماین پرو Cloudminepro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره موبایل ( این بخش اجباری نیست اما اگر شماره خود را وارد کنید، از طریق پیامک از پاسخ به دیدگاهتان با خبر خواهید شد)