نحوه تشخیص ارز دیجیتال آینده دار- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

5/5 - (1 امتیاز)

تشخیص ارز دیجیتال آینده دار مورد توجه بسیاری از تریدر ها و حتی افراد عادی می باشد. افرادی که اقدام به خرید ارز های دیجیتال به قصد سرمایه گذاری دارند ، همواره به دنبال ارز های دیجیتالی هستند که قیمت پایینی داشته و در آینده به قیمت مناسبی برسد. به این دلیل سایت های تحلیلی اقدام به تحلیل تک تک ارز های دیجیتال کرده و اقدام به معرفی ارز دیجیتال آینده دار می کنند. در این مقاله چندین ارز دیجیتال مستعد رشد را بیان می کنیم. البته ارز های معرفی شده ارز های پیشنهادی چند سایت تحلیلی خارجی بوده و سیگنال خرید و یا فروش نمی باشد.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

ارز های دیجیتال در ابتدای ظهورشان هر کدام با هدف های مشخصی ایجاد شدند. به عنوان مثال مشکلاتی مانند نقل و انتقال مشکل وجه بین بانکی ، مخصوصا انتقال ارز در بین کشور های مختلف ، مشکلات امنیتی ، ایجاد قرارداد های هوشمند و …

ولی به مرور زمان به دلیل کاربردی بودن این رمز ارز ها و حل کردن واقعی بسیاری از مشکلات میزان تقاضای این ارز های دیجیتال افزایش پیدا کرده و به نوعی به روشی برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. مخصوصا در دوران کرونا و افت ارزش ارز ملی بسیاری از کشور ها ، بسیاری از افراد ترجیح می دهند حداقل به منظور جلوگیری از افت ارزش پولشان ، دارایی خود را به صورت ارز دیجیتال نگهداری کنند.

از طرف دیگر علاوه بر حفظ ارزش پول ، ارز های دیجیتال زیادی با قیمت پایین عرضه شده و سودآوری بسیار زیادی در مدت زمان کوتاهی داشته اند. به تین دلیل شناسایی بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت همیشه چالش زیادی در بین تریدر ها داشته است. در این مقاله چندین ارز دیجیتال آینده دار و در اصطلاح مستعد رشد را بیان کرده و در حالت کلی نحوه تشخیص ارز های دیجیتال ارزان که به احتمال زیاد آینده خوبی خواهند داشت را بیان می کنیم.

ارزان ترین ارز دیجیتال آینده دار

در میان هزاران ارز دیجیتال ، افراد زیادی به دنبال ارز هایی هستند که ارزان بوده و در عین حال انتظار می رود آینده خوبی داشته باشد. البته همیشه هنگام خرید ارز های دیجیتال همیشه به این نکته توجه داشته باشید که ارزان بودن یک ارز دلیلی بر مستعد رشد بودن آن ارز نیست. در واقع هدف از بیان ارزانترین ارز دیجیتال آینده دار ، در واقع ارز هایی است که در حال حاضر زیر قیمت ذاتی خود معامله می شوند. قبل از خرید اطلاعات کافی در مورد معاملات ارز دیجیتال مورد  نظر را از سایت مارکت کپ به دست آورید. دقت کنید ارز دیجیتال مورد نظر شما باید از پشتوانه تیمی با تجربه بالایی برخوردار باشد.

نقدینگی آن بالا بوده و در صرافی های معروف جهانی درج نماد شده باشد. این ارز دیجیتال ارزان باید ۱۰ میلیون تا یک میلیارد سکه در حال گردش داشته باشد. در ادامه چند ارز دیجیتال ارزان که احتمالا آینده خوبی خواهند داشت را بیان می کنیم.

ترون  TRX، استیم  STEEM ، توکن بت  BAT ، امیسکو  OMG ،  Stellar ،  NEM، دوج کوین DOGاز جمله ارز های دیجیتالی هستند که بسیاری از سایت های تحلیلی پیشنهاد می کنند آنها را در سبد خود به عنوان سرمایه گذاری نگهداری کنید. شما می توانید ارز های مارکت کپ را مورد بررسی قرار داده و آنها را با شرایط بیان‌شده تطبیق دهید و بعد از بررسی مارکت کپ و یا همان ارز بازار آن ارز دیجیتال نسبت به خرید آن ارز تصمیم گیری کنید.

آینده ارز های متاورس

جدیدا توجه به ارز های متاورس نیز مانند میم کوین ها افزایش پیدا کرده است. با شیوع کرونا و استفاده جدی تر از فضای مجازی شرکت ها را بر آن داشته است تا تلاش بیشتری در این زمینه انجام دهند. به این صورت که به احتمال زیاد متاورس نسل جدیدی از اینترنت و دنیای مجازی خواهد بود. ارز های دیجیتال متاورس از زمانی که مارک زاکربرگ نام شرکت فیس بوک را به متا تغییر داد ، بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

البته در دنیای ارز های دیجیتال حتما باید به این نکته توجه داشته باشید ، که روند قیمت در این بازار بسیار پر ریسک بوده و همانطور که ممکن است با خرید یک ارز دیجیتال در مدت زمان کوتاهی سود شیرینی کسب کنید ، احتمال دارد ، با خرید یک ارز نامناسب نیز کل دارایی خود را از دست دهید. پس احتمال دارد آینده ارز های متاورس روشن باشد. در این قسمت چندین مورد از ارز های دیجیتال متاورسی را بیان می کنیم.

  • انشور دیفای SURE
  • کاکا RACA
  • استارلینگ STARL
  • وراسیتی VRA
  • دیپ کوین DEP

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد ۲۰۲۲

رشد ارز های دیجیتال تا حدودی غیر قابل پیش بینی هستند. در بسیاری از موارد حتی پشتیبانان پروژه خود نیز خود از رشد شارپی قیمت ارز های دیجیتال عرضه شده شگفت زده شده اند. ولی در عین حال پیشنهاد می شوند در سبد خود بهتر است این ارز ها را داشته باشید. بیت کوین و اتریوم دو ارز لیدر در جهان بوده و نقدینگی بالایی داشته و پروژه های هر دو  قدرتمند می باشد. مانا MANA ، STX

توکن چیلز نیز به نوعی توکن های هواداری بوده و تیم های مشهوری مانند یوونتوس ، پاریسن جرمن و … توکن های خود را در این پلتفرم عرضه کرده اند.

شت کوین های انفجاری (آینده دار)

شت کوین ها و یا همان میم کوین ها ارز های دیجیتالی هستند که هیچ پروژه ای آنها را پشتیبانی نمی کند. و هیچ پشتوانه ای ندارند. بسیاری اعتقاد دارند شت کوین ها آینده ای ندارند. ولی واقعیت خلاف این است . رشد شارپی شت کوین هایی مانند دوج کوین و شیبا تا کنون سود زیادی نصیب دارندگان این رمز ارز ها کرده است.

پس جا دارد ، شت کوین های انفجاری را شناسایی کرده و درصدی از سبد خود را نیز به شت کوین های آینده دار اختصاص دهیم. دوج کوین ، بیبی دوج ، شیبا ، ددی دوج ، سیفمون و دوج ایلان اشاره کرد. روز به روز بر تعداد ارز های دیجیتال افزوده می شود. پس بهتر است قبل از خرید تحقیقات لازم را در خصوص ارز دیجیتال مورد نظر انجام دهید.

مارکت کپ چیست؟

مارکت کپ Market Capitalization در واقع مشخص کننده ارزش بازار یک رمز ارز می باشد. اگر می خواهید یک رمز ارز را خریداری کنید ، حتما ابتدا مارکت کپ آن را محاسبه کنید. نحوه محاسبه مارکت کپ برای هر ارز دیجیتال به این صورت است که تعداد کوین های آن ارز دیجیتال را در قیمت فعلی آن ارز ضرب کنید. البته در سایت مارکت کپ این مقادیر محاسبه شده و به راحتی در اختیارتان قرار می گیرد. به عنوان مثال مارکت کپ ارز کاردانو برابر با 54 میلیارد دلار (54144501213 دلار) می باشد.

کاردانو
کاردانو

و مارکت کپ ارز دیجیتال شیبا برابر با حدود 19 میلیارد دلار می باشد و نشان از اشباع ارز کاردانو دارد.

مارکت کپ ارز دیجیتال شیبا
مارکت کپ ارز دیجیتال شیبا

در مقابل مارکت کپ ارز دیجیتال آینده دار ترون را مشاهده می کنید که برابر با 7 میلیارد دلار بوده و نشان از جای رشد داشتن ترون دارد.

مارکت کپ ارز دیجیتال آینده دار ترون
مارکت کپ ارز دیجیتال آینده دار ترون

شاید این ارزش کم دلیل بسیاری از سایت ها برای معرفی ترون به عنوان ارز دیجیتال آینده دار می باشد. زیرا با اینکه قیمت آن از شیبا بیشتر است ولی این ارز هنوز در بازار اشباع نشده و جای رشد زیادی دارد. البته پروژه های ترون نیز مورد هدفمند بوده و جای پیشرفت زیادی دارد. این سه ارز فقط یک مثال در مورد مقایسه ارز های دیجیتال می باشد.

ارز دیجیتال جدید رایگان

چندین روش برای کسب ارز دیجیتال جدید و یا قدیمی رایگان وجود دارد که در ادامه آنها را بیان می کنیم. ارز های دیجیتالی که عرضه اولیه می شوند ، اغلب قیمت پایینی دارند.  و در بسیاری از مواقع قیمت آنها به حدی پایین عرضه می شود که در اصطلاح گفته می شود ، ارز دیجیتال جدید رایگان. افراد زیادی وجود دارند که اقدام به دریافت توکن های عرضه اولیه ارز دیجیتال با قیمت بسیار پایین ، که در اصطلاح رایگان نامیده می شود می کنند.  برای اطلاع از نحوه خرید عرضه اولیه ارز های دیجیتال مقاله زیر را مطالعه کنید.

آموزش خرید عرضه اولیه ارز دیجیتال (ICO , IEO)-سایت عرضه اولیه ارز دیجیتال + ویدئو

نحوه خرید عرضه اولیه بایننس نیز در مقاله بالا آورده شده است. و می توانید عرضه اولیه را تقریبا رایگان دریافت کرده و بعدا بعد از درج شدن در صرافی های بیشتر آن را با قیمت خوبی به فروش رسانده و سود کنید. البته با روش های دیگری نیز می توان اقدام به دریافت ارز دیجیتال رایگان کرد. مانند ایردراپ ها که سایت ها برای کاربرانشان به عنوان پاداش ارز دیجیتال واریز می کنند.

و یا سایت های فاست (faucet) سایت هایی هستند که به ازای زمانی که کاربران در سایت های آنها به تماشای فیلم و یا بازدید از صفحه ها بپردازند ، در کیف پول کاربرانشان ارز دیجیتال رایگان واریز می کنند.

ارزان ترین ارز دیجیتال در کوینکس (نحوه تشخیص ارز دیجیتال آینده دار)

صرافی کوینکس یکی از صرافی های محبوب در میان ایرانیان است و حدود 500 ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند. در این صرافی نیز می توانید با استفاده از روش های بیان شده اقدام به یافتن ارزان ترین ارز دیجیتال کنید. البته منظور از ارزان بودن ارز دیجیتال قیمت پایین داشتن آن نیست. بلکه ارز دیجیتالی است که ارزش ذاتی بیشتری دارد. به عنوان مثال ارز دیجیتال IFT را در نظر بگیرید. قیمت فعلی این ارز دیجیتال (در تاریخ 10 فوریه 2022) برابر با 0.006717 دلار می باشد. البته باید ارز را از جنبه های دیگر نیز بررسی کنیم.

ارز دیجیتال IFT
ارز دیجیتال IFT

 ابتدا به سایت مارکت کپ رفته و در قسمت سرچ نام IFT را تایپ کنید.

سایت مارکت کپ
سایت مارکت کپ
انتخاب توکن IFT
انتخاب توکن IFT

همانطور که در شکل زیر می بینید ، ارزش بازار برای این ارز دیجیتال 14375261 دلار می باشد . این رقم نسبتا پایین است و می تواند مقادیر بیشتری را به خود اختصاص دهد. البته ما این ارز را برای مثال بیان کرده و سیگنال خرید نمی باشد. و به این صورت می توانید ارز های دیجیتال دیگر از این صرافی را نیز مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن شرایط بیان شده مقداری را خریداری کرده و نگهداری کنید.

ارزش بازار توکن IFT
ارزش بازار توکن IFT

بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه

اگر به دنبال بهترین ارز دیجیتال برای سود روزانه هستید باید در صرافی ها و و سایت هایی که سابقه قیمت های ارز ها را نمایش می دهند ، رصد کرده و به دنبال ارز های پر نوسان و البته قابل تحلیل باشید. در این قسمت چند رمز ارز پر نوسان را بیان می کنیم. البته برای کسب سود روزانه بهتر است رفتار ارز را در ساعات مختلف روز پیدا کرده و در تایم های خاصی ارز را خریده و در زمان های خاصی آن را بفروشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله زیر را مطالعه نمایید.

آموزش معاملات فیوچرز-معاملات فیوچرز چیست؟

آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال + آموزش تصویری

دیدگاه خود را بنویسید