کسب درآمد دلاری از ارز دیجیتال | 4 روش مهم!

از ابتدای سال 2021، بازار ارزهای دیجیتال رنگ دیگری به خود گرفت؛ با توییت های پی در پی نفر اول این بازار یعنی ایلان ماسک، پامپ و دامپ های بسیاری با بیت کوین و سایر رمز ارزها همراه شد و همین کافی بود که بیت کوین به یک ATH جدید دست یافته و مردم از سراسر دنیا برای ورود به این بازار ترغیب شوند. این روزها امکان ندارد وارد محفلی شوید و آنجا صحبت از بیت کوین و بازار رمز ارزها نباشد. افراد به دنبال ورود به این بازار و کسب درآمد دلاری با ارز دیجیتال هستند. در این مقاله قصد داریم تا شما را به شکل گسترده تری با بازار رمز ارزها آشنا کرده و نحوه کسب درآمد دلاری با ارز دیجیتال را برایتان بیان نماییم.

درآمد دلاری با ارز دیجیتال

روش کسب درآمد دلاری با ارز دیجیتال

آنچه در این مقاله خواهید آموخت نمایش

این روزها اگر با دنیای دیجیتال همراه نباشید، سود ها و فرصت های فراوانی را از دست می دهید؛ دنیای رمز ارزها نیز یکی از این فرصت ها بوده و می توان گفت که خوشبختانه ما اولین نسلی هستیم که شاهد تحول دنیای واقعی به دست کریپتوکارنسی بوده ایم. اگر فردی هستید که به دنبال کسب درآمد دلاری با ارز دیجیتال می باشید، به شما نوید یک تجربه شیرین و فوق العاده ای را می دهیم! چرا که با داشتن دانش کافی و رعایت برخی اصول می توانید سود های مناسبی را از این بازار دریافت نمایید. در ادامه شما را به سه روش مهم کسب درآمد دلاری از بازار ارزهای دیجیتال آشنا می کنیم که مطالعه آنها به شما کمک بسزایی خواهد کرد.

کسب سود با خرید و فروش ارز دیجیتال

یکی از ورش های کسب درآمد دلاری با ارز دیجیتال، خرید و فروش رمز ارزها و یا هولد ها آنها برای بلند مدت است. برای اینکه بتوانید در خرید و فروش رمز ارزها به موفقیت دست یابید نیازمند تجربه و دانش کافی در این حوزه می باشید. یکی از اصلی ترین دانش های مورد نیاز برای ترید کردن ( خرید و فروش )، تسلط به علم کندل شناسی است. در علم کندل شناسی شما با استفاده از چهره کندل ها می توانید قیمت آن را در آینده تشخیص دهید! با تسلط کافی به این دانش شما می توانید متوجه شوید که هنگام رو به رو شدن با کندل چکش باید چه کار انجام دهید تا از سود موجود در آن نهایت بهره را ببرید.

شما بعد از خرید رمز ارز خود می توانید آن را در کیف پول صرافی نگه داشته یا آن را به کیف پول شخصی خود انتقال دهید. به شکل کلی کیف پول تراست ولت برای موبایل و کیف پول متامسک برای سیستم پیشنهاد می شود.

چگونه با ارز دیجیتال درامد دلاری کسب کنیم؟

وام ارز دیجیتال

دومین روش برای کسب درآمد دلاری از بازار ارزهای دیجیتال دریافت وام ارز دیجیتال می باشد. در این نوع از وام ها شما قسمتی از دارایی خود را به عنوان وثیقه در پلتفرم وامدهی قرار می دهید و تا سقف 80 درصد از وثیقه خود وام دریافت می کنید. شما در این روش دارایی های کریپتوکارنسی خود را به عنوان وثیقه قرار میدهید. برای مثال اگر 10 واحد اتریوم را در این پلتفرم قرار دهید و قیمت هر واحد 4 هزار دلار باشد، شما 40 هزار دلار در این سیستم به عنوان وثیقه قرار داده اید و در عوض چیزی در حدود 30 هزار دلار وام ارز دیجیتال گرفته اید؛ حال اگر بنظر شما قیمت اتریوم قرار است افزایش یابد و برای مثال 2 برابر شود، به راحتی می توانید اتریوم هایی که آنها را با پول وام گرفته اید را در قیمت 60 هزار دلار فروخته و علاوه بر آنها وثیقه خود را نیز برداشت نمایید. به شکل کلی دریافت وام ارز دیجیتال می تواند فرصت بسیار مناسبی برای بسیاری از افراد باشد.

استیکینگ و ماینینگ

یکی دیگر از روش های بسیار محبوب در بازار ارزهای دیجیتال برای کسب درآمد دلاری، استیکینگ و ماینینگ است. در روش اول شما با الگوریتم اثبات سهام، دارایی های خود را به عنوان وثیقه در استخر ها قرار می دهید و به نوعی به شکل غیر مستقیم در تامین امنیت شبکه سهیم می شوید و نسبت به سرمایه خود، سود دریافت می کنید. در روش دوم که بسیار رایج تر و معروف تر می باشد، شما با استفاده از الگوریتم گواه اثبات کار به عنوان یک نود در شبکه ثبت می شوید و با تایید تراکنش ها و بلاک ها به شکل مستقیم در تامین امنیت شبکه نقش پیدا می کنید. هر دو این روش ها بسیار مناسب هستند اما باید توجه داشت که اگر قصد دریافت سود بیشتری را دارید، نیازمند سرمایه اولیه بیشتری نیز هستید.

کسب درآمد دلاری از ارز دیجیتال با بازی های بلاک چین

یکی از روش های کسب درآمد دلاری از بازار ارزهای دیجیتال، بازی های مبتنی بر بلاک چین است. پروژه دسنترالند یکی از این پروژه های محبوب می باشد که رمز ارز آن نیز ارز دیجیتال MANA نام دارد. شما در این نوع از بازی ها می توانید اقدام به خرید و فروش دارایی ها با توکن های مربوط به هر بازی نمایید.  

حال که با نحوه درآمد دلاری در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شده اید، می توانید با خیالی راحت حوزه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. بازار ارزهای دیجیتال بازاری پر از فرصت است که شما می توانید از تک تک این فرصت ها به عنوان یک سکوی پرتاب استفاده نمایید. ما در ارز یار بستری را برای آموزش بازار ارزهای دیجیتال فرآهم ساخته ایم تا شما علاوه بر آموزش های رایگان از سبد سرمایه گذاری ارز دیجیتال ما نیز استفاده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه