ثبت نام و دریافت بونوس فیبوگروپ – آموزش کامل تصویری

7.5
بسیار خوب

امتیاز بروکر فیبو گروپ

بروکر فیبوگروپ در سال 1998 در اتریش تأسیس شده و برای فعالیت در اروپا در قبرس به ثبت رسیده است. این بروکر تاییدیه کمیسیون اوراق بهادار و بورس قبرس CySEC را دریافت کرده است.

لینک ثبت نام در فیبوگروپ
 • ارتباط با مشتریان 8
 • رگوله 7
 • اسپرد 6
 • راحتی ثبت نام 9

بروکر فیبوگروپ از زمان تاسیس خود به ایرانیان خدمات داده است. و تا چندین سال پیش یکی از بروکر های محبوب در میان ایرانیان بوده است. این بروکر بیشتر به دلیل نزدیک بودن قیمت ارز ها در این بروکر به قیمت بانک جهانی و نیز سرعت خوب اجرای معاملات مشتریان زیادی را به خود جمع کرده است. اکثر افرادی که سالیان زیادی در بازار فارکس فعالیت دارند ، حتما در این بروکر یا حساب دارند و یا در گذشته حساب باز کرده و از آن استفاده کرده اند. ولی با پیدایش رقبای قدرتمند ، از مشتریان این بروکر تا حدی کاسته شده است.

برای مشاهده لیست کامل بهترین بروکر های فارکس به لینک زیر مراجعه کنید.

بهترین بروکر فارکس

بروکر فیبوگروپ FiboGroup در سال 1998 در اتریش تأسیس شد و خدمات خود را به کشور های دیگر نیز گسترش داد. در حال حاضر این این بروکر در وین ، آلماتی ، مونیخ ، شانگهای و لیماس دفتر دارد و دارای پشتوانه مالی خوب می باشد. این شرکت در ویرجین آیلندز بریتانیا و برای فعالیت در ایالات متحده اروپا در قبرس به ثبت رسیده و تاییدیه کمیسیون اوراق بهادار و بورس های قبرس CySEC را نیز دریافت کرده است. برای وارد شدن به سایت بروکر فیبوگروپ و ثبت نام در آن روی لینک زیر کلیک کنید.

نام بروکرفیبوگروپ
سال تاسیس1998
کشور مبدااتریش
رگولهکمیسیون اوراق بهادار و بورس های قبرس CySEC
جدول توضیحات بروکر فیبوگروپ

بررسی بروکر فیبوگروپ

بسیاری از بروکر های معتبر برای ایرانیان تحریم بوده و ایرانیان نمی توانند در آنها ثبت نام کرده و معامله کنند. در این میان پیدا کردن بروکری که هم معتبر بوده و هم به ایرانیان خدمات دهد ، امری مشکل است. در این میان بروکر فیبوگروپ سالیان سال است که با ایرانیان همکاری داشته و رگولاتوری FSC را نیز دریافت کرده است. با اینکه رگولاتور FSC آف شور می باشد ، ولی این نشان دهنده عدم اعتبار فیبوگروپ نیست و این بروکر با توجه به سابقه درخشان خود امنیت کافی داشته و سرمایه های مشتریان در امان است.

یکی از ویژگی های اصلی این بروکر شفافیت مالی آن است. سرمایه های مشتریان در بانک های معتبر به صورت واضح و روشن نگهداری می شود. این بروکر سرمایه های مشتریان را در بانک های جداگانه و معتبر قرار می دهد تا وجوه مشتریان با سرمایه خود شرکت تداخل نداشته باشد. در ادامه به آموزش تصویری نحوه ثبت نام و نیز آموزش بروکر فیبوگروپ می پردازیم. و در انتها یک ویدیوی آموزشی نحوه ثبت نام در بروکر را برای شما عزیزان قرار داده ایم. در این مقاله به

این بروکر رتبه هفتم از بهترین بروکر های فارکس را دارد. ( این مورد به روز رسانی مداوم می گردد)

مشخصات بروکر فیبوگروپ

 • سرعت بالای اجرای معاملات نسبت به بروکر هایی که به ایرانیان خدمات می دهند.
 • خدمات به ایرانیان
 • رگوله بودن
 • امنیت بالا
 • دارا بودن صندوق جبران خسارت برای دارایی های مشتریان
 • 24 سال سابقه خوشنامی
 • تنوع حساب های معاملاتی
 • پشتیبانی از زبان فارسی

آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ FiboGroup

برای ثبت نام در بروکر فیبوگروپ ابتدا وارد سایت فیبوگروپ farsi.fibo-forex.org شوید. البته این بروکر فیلتر می باشد و باید از برنامه های تغییر IP برای ورود به آن استفاده کرد. بهتر است جهت افزایش سرعت اجرای معاملات ، امنیت بالا و نیز تخصیص آدرس IP اختصاصی و ثابت به شما از سرور ترید استفاده کنید. رابط کاربری این سایت بسیار راحت بوده و زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند. اگر زبان این سایت برای شما فارسی را نشان نداد ، از قسمت زبان ها زبان فارسی را انتخاب کنید. در صفحه باز شده گزینه افتتاح حساب معاملاتی را کلیک کنید.

ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

در صفحه باز شده اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. دقت کنید آدرس ایمیل معتبر و شماره تلفن شخصی خود را وارد کنید. زیرا پسورد برای شما ایمیل خواهد شد و نیز زمان تکمیل موجودی و نیز برداشت وجه کد تأییدیه برای شماره تلفن ثبت شده در این قسمت ارسال خواهد شد.

وارد کردن اطلاعات در فیبوگروپ
وارد کردن اطلاعات در فیبوگروپ

بعد از ثبت نام برای شما ایمیلی ارسال خواهد شد که باید آن را تأیید کنید و در ایمیل دیگری نام کاربری و پسورد برای شما ارسال خواهد شد. و با استفاده از آن می توانید وارد کابین شخصی خود شده و پسورد خود را عوض کنید. در یک ایمیل نیز بروکر از شما می خواهد تا اطلاعات خود را تکمیل کنید. مراحل را دنبال کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

ورود به کابین شخصی بروکر فیبوگروپ

برای ورود به کابین شخصی بروکر فیبوگروپ ابتدا وارد سایت اصلی فیبوگروپ شده و مطابق شکل از گوشه سمت چپ بالا گزینه کابین شخصی را وارد کنید.

ورود به کابین شخصی فیبوگروپ
ورود به کابین شخصی فیبوگروپ
ورود به کابین شخصی فیبوگروپ
ورود به کابین شخصی فیبوگروپ

حال در این قسمت اطلاعات خواسته را وارد کنید. در قسمت لاگین ایمیل خود و در قسمت پسورد رمز عبور خود را وارد کرده و وارد کابین شخصی خود شوید.

لاگین به فیبوگروپ
لاگین به فیبوگروپ

در ادامه جهت تکمیل ثبت نام خود با توجه به قسمت مشخص شده در شکل باید مدارک خواسته شده را به بروکر ارسال کنید. گزینه های تأیید ایمیل ، تکمیل اطلاعات پروفایل ، تکمیل اطلاعات پرسشنامه ، تأیید هویت ، مدارک تأیید آدرس سکونت و تأیید تلفن را تک تک اجرا کرده و مراحل را ادامه دهید.

کابین شخصی فیبوگروپ
کابین شخصی فیبوگروپ

انواع حساب در بروکر فیبوگروپ

حساب های معاملاتی فیبوگروپ از متاتریدر ۴ ، متاتریدر ۵ ، و cTrader استفاده می کند. cTtrader به عنوان جایگزین متاتریدر ۴ ایجاد شده است. پلتفرم های فیبوگروپ از طریق پروتکل های ECN به بانک مرکزی وصل می شوند و این باعث شده است بهترین قیمت گذاری را داشته باشند. در ادامه توضیح برخی حساب های بروکر فیبوگروپ را بیان می کنیم.

حساب سنتیحساب ثابتNDD بدون کمیسیونNDDcTrader NDDMT5 NDD
حداقل واریزی1 دلار50 دلار50 دلار50 دلار50 دلار1000 دلار
اسپردمتغیر از 0.6 پیپثابت از 2 پیپمتغیر از 0.8 پیپمتغیر از 0.0 پیپثابت از 0 پیپمتغیر از 0.0 پیپ
حداقل حجم معاملاتی0.01 لات0.01 لات0.01 لات0.01 لات0.01 لات0.01 لات
کمیسیوناز 6 دلاراز 6 دلاراز 10 دلار
لوریج1:1001:2001:4001:4001:4001:400

حساب NND متاتریدر ۴

حداقل موجودی برای افتتاح این حساب برابر با 50 دلار می باشد. اهرم معاملاتی آن برابر با ۱:400 می باشد. حداقل اسپرد آن برابر با ۰ بوده و برای معاملات آن کمیسیون تعیین شده است و برابر با ۰.۰۰6 می باشد. تکنولوژی اجرای اردر ها نیز No Dealing Desk می باشد. جهت محاسبه اسپرد در معاملات خود مقاله زیر را مطالعه نمایید:

انواع اسپرد در بروکرها – آموزش محاسبه اسپرد در فارکس

حساب FIXED متاتریدر ۴

این نوع حساب برای معاملات سریع و اسکالپ بسیار مناسب بوده و متصل به بازار می باشد. این نوع حساب برای معاملات نرمال و بلند مدت مناسب می باشد و قابلیت حذف سواپر را دارد. حداقل موجودی برای افتتاح این نوع حساب برابر با ۵۰ دلار بوده و اهرمی که در اختیار مشتریان قرار می دهد ، تا ۱:۲۰۰ می باشد. اسپرد آن ثابت بوده و برای انجام معاملات آن کمیسیون دریافت نمی کند. پلتفرم معاملاتی آن هم CTrader می باشد.

حساب NDD متاتریدر ۵

حداقل موجودی برای افتتاح این حساب برابر با ۱۰۰۰ دلار بوده و کمیسیونی که برای معاملات وجود دارد ، برابر با ۰.۰۱ درصد می باشد. از پلتفرم معاملاتی متاتریدر ۵ استفاده می کنند و دارای اسپرد بسیار پایین بوده و متصل به بازار می باشد. این نوع حساب دارای اسپرد شناور می باشد.

حساب CENT متاتریدر ۴ (حساب سنتی فیبوگروپ)

حداقل موجودی برای افتتاح این نوع حساب برابر با ۱۵ دلار می باشد. لوریج آن تا ۱:۱۰۰۰ بوده و اسپرد آن شناور و بدون کمیسیون می باشد. تکنولوژی اجرایی آن No Dealing Desk بوده و بسیار مناسب برای تست استراتژی می باشد. اکسپورت حجم معاملات در آن نیز از ۰.۰۰۰۱ لات می باشد.

حساب  NND متاتریدر ۴ بدون کمیسیون

حداقل موجودی برای افتتاح این نوع حساب برابر با ۵۰ دلار بوده و لوریج آن تا ۱:۴۰۰ می باشد. تکنولوژی اجرایی آن No Dealing Desk بوده و بدون کمیسیون (کارمزد معاملاتی) می باشد. محاسبه اسپرد آن هم شناور می باشد.

حساب NDD CTrader

حداقل موجودی برای افتتاح این حساب ۵۰ دلار می باشد. این نوع حساب متصل به بازار بوده و از پلتفرم‌ معاملاتی CTrader استفاده می کند. اسپرد آن بسیار پایین و تکونولوژی اجرایی آن No Dealing Desk می باشد. دارای اسپرد شناور بوده و کمیسیون آن ۰.۰۰۶ درصد می باشد.

حساب دمو چیست؟

حساب دمو Demo یک حساب آزمایشی می باشد که تمامی بروکر ها امکان افتتاح آن را در اختیار مشتریانشان قرار می دهند. حساب دمو تا ۱۰۰۰ دلار پول مجازی در اختیار مشتریان قرار می دهد و مشتریان می توانند با این حساب به معامله بپردازند. توصیه می شود تمامی افرادی که به تازگی وارد بازار فارکس می شوند ابتدا برای خود یک حساب دمو افتتاح کنند. و به مدت ۴ ماه با این حساب به معامله پرداخته و بعد از ۴ ماه معامله گری و آشنا شدن با ریسک های بازار و آموزش اقدام به افتتاح حساب واقعی کرده و به معامله بپردازند.

در حساب دمو تمامی نمودار ها، نرخ ها ، شرایط معاملاتی مانند معاملات واقعی بوده و شما می توانید با این پول مجازی مانند پول حقیقی به معامله بپردازید. با این تفاوت که امکان از دست رفتن سرمایه و ریسک در حساب دمو وجود ندارد.

پشتیبانی فیبوگروپ

فیبوگروپ زبان فارسی را پشتیبانی می کند و ایرانیان می توانند مکاتبات خود را به صورت زبان فارسی با پشتیبانی فیبوگروپ مطرح کنند. فیبوگروپ در تمامی روز های کاری بروکر جوابگوی مشتریان می باشد و شما می توانید با زبان فارسی مشکلات خود را با پشتیبانی مطرح کنید. بروکر ها در روز های شنبه و یکشنبه تعطیل بوده و ساعات کاری آنها هر روز از ساعت ۱۱ الی ۱۲ تهران شروع می شود. شما در این تایم می توانید با روش های زیر‌ با پشتیبانی بروکر در ارتباط باشید.

چت آنلاین : زمانی که وارد سایت فیبوگروپ FiboGroup می شوید در صفحه اصلی سایت گفتگوی آنلاین را مشاهده خواهید کرد.

چت آنلاین بروکر فیبو
چت آنلاین بروکر فیبو
چت صفحه اصلی
چت صفحه اصلی

با کلیک بر روی آن می توانید مشکلات خود را با تیم پشتیبانی مطرح کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. همچنین بعد از ورد به کابین شخصی نیز می توانید در قسمت گفتگوی آنلاین به مکاتبه با پشتیبانی فیبو بپردازید.

ارسال ایمیل : می توانید پیام خود را به پشتیبانی بروکر فیبوگروپ به آدرس farsi@fibogroup.com  ایمیل کنید.

ارسال پیام از کابین شخصی : برای ارسال پیام به پشتیبانی بروکر می توانید وارد کابین شخصی خود شده و از قسمت پیام ها مشکلات خود و سوالات را با پشتیبانی بروکر فیبوگروپ مطرح کنید.

ارسال پیام از کابین شخصی
ارسال پیام از کابین شخصی
ارسال پیام به فیبوگروپ
ارسال پیام به فیبوگروپ

روش های واریز و برداشت بروکر فیبوگروپ

مشتریان کارگزاری فیبوگروپ می توانند با روش های زیر به حساب های معاملاتی خود واریز کرده و برداشت کنند.

WebMoney , creditcard , OKPAY , bank wire transfer , Skrill , Qiwi , Netteller and Western union

 از بین این پرداخت ها وب مانی مورد توجه ایرانیان بوده و بیشتر از این گزینه جهت واریز و برداشت های خود به حساب بروکر های فارکس از جمله بروکر فیبوگروپ استفاده می کنند. البته واریز و برداشت برای ایرانیان با استفاده از ارز های دیجیتال بسیار راحتتر می باشد.

بهترین صرافی های کریپتو برای ایرانیان

اعتبار بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ مجوز نهاد رگولیشن بازار بورس قبرس با عنوان CySEC را دریافت کرده است. این مجوز سختگیرانه بوده و بروکر موظف است شفافیت مالی داشته باشد. بروکر فیبوگروپ وثیقه مالی 1 میلیون پوندی نزد این نهاد داشته و دارای صندوق جبران خسارت سرمایه گذار دارد. این بروکر موظف است در صورت ورشکستگی تا سقف 20000 دلار غرامت به سرمایه گذاران پرداخت کند.

ساعت کاری بروکر فیبوگروپ

ساعت کاری بروکر فیبوگروپ بر اساس وقت شرق اروپا می باشد . یعنی بر اساس EET – Eastern European Time می باشد. یعنی برای استعلام ساعت کاری بروکر فیبوگروپ باید بر اساس EET زمان فعلی ایران را محاسبه کنید.

زمان آغاز کار بازار فیبوگروپ 1:30 مامداد دوشنبه به وقت تهران می باشد و زمان پایان بازار بروکر فیبوگروپ 1:25 شنبه به وقت تهران می باشد.

معاملات نماد طلا در این بروکر متفاوت بوده و زمان شروع معاملات طلا ساعت 2:35 بامداد دوشنبه به وقت تهران و زمان پایان بازار  در نماد طلا برابر با 1:25 بامداد شنبه به وقت تهران می باشد.

مشکلات بروکر فیبوگروپ

یکی از مشکلات بروکر فیبوگروپ نداشتن حساب اسلامی است. البته فقط حساب ثابت آن حساب اسلامی دارد که اسپرد آن بالاست. البته منظور از اسپرد بهره شبانه است که کاربران زیادی تمایلی به پرداخت آن ندارند. زیرا افراد زیادی وجود دارند که در شب معامله کرده و معامله هایشان تا روز بعدی باز می ماند و باید بهره و یا همان سوآپ را پرداخت کنند.

کلام آخر

بازار فارکس به یکی از بازارهای جذاب در جهان تبدیل شده است . و به دلیل تنوع ایجاد حساب های معاملاتی از ۱ دلار تا هزاران دلار که بروکر ها در اختیار مشتریانشان قرار می دهند ، سرمایه گذاران خرد و کلان را به سوی خود جذب کرده است. ما نیز در سایت ایتسکا قصد داریم آموزش های لازم جهت وارد شدن به این بازار بزرگ را از مبتدی تا پیشرفته قرار دهیم. ایرانیان به دلیل تحریم ها امکان معامله در تمامی بروکر های جهان را نداشته و باید از بروکر های ایرانیان استفاده کنند.

این سایت علاوه بر فعالیت در زمینه آموزش فارکس و ارز های دیجیتال ، در زمینه آموزش بازار بورس تهران نیز فعال بوده و از به ادامه آموزش های خود می پردازد. ما در این مقالات بروکر های مختلف را مورد بررسی قرار می داده و ویژگی ها و انواع حساب های معاملاتی را برای هر بروکر بیان می کنیم تا با سلیقه خود اقدام به افتتاح حساب در یکی از این بروکر ها کنید.

تمامی بروکر هایی که آموزش های آنها را در سایت قرار می دهیم برای ایرانیان خدمات می دهند. در پایین مقاله آموزش ثبت نام در سایر بروکر های فارکس که برای ایرانیان خدمات ارائه می کنند را می توانید مشاهده کنید و از آموزش های آن جهت ثبت نام و مقایسه استفاده کنید.

سوالات متداول

آیا بروکر فیبوگروپ به ایرانیان خدمات می دهد؟

بله

آیا بروکر فیبوگروپ معتبر است؟

بله ، این بروکر رگوله FSA و نیز CySec را دارد. و دارایی های مشتریان در امنیت کامل است.

4.7/5 - (3 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
8 نظرات
 1. […] آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ – آموزش تصویری + ویدیو […]

 2. […] آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ – آموزش تصویری + ویدیو […]

 3. […] آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ – آموزش تصویری + ویدیو […]

 4. […] آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ – آموزش تصویری + ویدیو […]

 5. […] آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ – آموزش تصویری + ویدیو […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.