بررسی اینگات بروکرز Ingot-brokers – آموزش ثبت نام در بروکر اینگات

8.5
عالی

امتیاز اینگات بروکرز

اینگات بروکرز در سال 2006 شروع به کار کرده و دفتر رسمی آن در استرالیا است. این بروکر معتبر بوده و رگولاتور های ASIC ، SVG و FSA را دارد و از طریق رگوله سیشل به ایرانیان سرویس میده.

لینک ثبت نام در بروکر اینگات
 • ارتباط با مشتریان 8
 • رگوله 9
 • اسپرد 8
 • راحتی ثبت نام 9

بروکر اینگات Ingot-brokers اخیرا محبوبیت خاصی میان ایرانیان پیدا کرده است. این بروکر از زبان فارسی پشتیبانی کرده و به ایرانیان خدمات می دهد. دلیل اصلی محبوبیت این بروکر اسپرد پایین آن و نداشتن کمیسیون مخفی است. کلمه کمیسیون مخفی شاید برایتان عجیب باشد.

ولی باید بدانید بروکر های زیادی هستند که ادعا می کنند بدون کمیسیون هستند و یا از مشتریانشان کمیسیون کمی دریافت می کنند. در حالی که مشتریانشان و تریدر ها در خلال معاملات خود متوجه کسری از سرمایه شان توسط بروکر ها می شوند. به این حالت کمیسیون پنهان گفته می شود. اینگات بروکرز شفافیفت مالی بسیار خوبی دارد و این ویژگی نیز بر محبوبیت آن افزوده است.

بررسی کامل اینگات بروکرز

اینگات بروکرز در سال 2006 تاسیس شده و رگولاتوری SVG و ASIC و FSA را به کاربران خود ارائه میدهد. همچنین این بروکر رگوله Seychells(FSA) , securities Dealer با لایسنس : SD117 و jordan securities commission (jsc) را به کاربران ارائه میدهد. این بروکر به کاربران ایرانی خدمات داده و شرایط ایجاد حساب اسلامی را نیز برای کاربارن فراهم کرده است. دفتر مرکزی این بروکر در کشور استرالیا بوده و دفاتر نمایندگی بسیار زیادی در سراسر جهان از جمله ترکیه نیز دارد. این بروکر با رگوله سیشل به ایرانیان سرویس میدهد.

کاربران کم تجربه می توانند از گزینه کپی تریدینگ نیز نهایت استفاده را بکنند. اسپرد و کمیسیون این بروکر نیز باب میل مشتریان بسیار زیادی است. و روز به روز بر کاربران آن افزوده می شود. در بروکر اینگات می توان انواع سهام ، کامودیتی ، فلزات ، جفت ارز ها و ارز های دیجیتال را مورد معامله قرار داد.

♥️ نام بروکراینگات بروکرز
⚡️ سال تاسیس2006
💰 رگولاتورASIC , Seychells
✔️ امکان کپی تریدینگدارد
⚖️ لوریج1:500

آموزش ثبت نام در بروکر اینگات

یکی از مزایای اصلی اینگات بروکرز برای ایرانیان پشتیبانی از زبان فارسی و پشتیبانی 24 ساعته ی این بروکر است. ثبت نام در این بروکر بسیار راحت بوده و به راحتی می توانید مانند سایر بروکر ها در این بروکر نیز ثبت نام کنید. برای ثبت نام در بروکر اینگات روی لینک زیر کلیک کنید.

با کلیک بر روی لینک بالا مستقیما به سمت صفحه ثبت نام هدایت خواهید شد.

ثبت نام در بروکر اینگات
ثبت نام در بروکر اینگات

در شکل بالا ابتدا باید روی فلش کوچک که در شکل نیز مشخص کرده ایم کلیک کرده و بعد گزینه INGOT Financial Brokerage Ltd را انتخاب کنید.

ثبت نام بروکر اینگات
ثبت نام بروکر اینگات

سپس زبان خود را به فارسی تغییر داده و روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا صفحه فرم ثبت نام برایتان باز شود.

تغییر زبان اینگات بروکرز
تغییر زبان اینگات بروکرز

زمانی که روی لینک ثبت نام کلیک کنید، به این صفحه وارد میشوید:

تکمیل اطلاعات
تکمیل اطلاعات

اطلاعات خواسته شده را به دقت و از روی کارت شناسایی خود تکمیل کنید. در قسمت های 1 و 2 نام و نام خانوداگی خود و بعد ایمیل خودتان را نیز وارد کنید. در وارد کردن ایمیل دقت کنید زیرا پیام تاییدی از طرف بروکر برایتان ارسال خواهد شد که باید آن را تایید کنید تا ثبت نام شما تکمیل گردد.

بعد از وارد کردن سایر اطلاعات خواسته شده تیک قبول قوانین و مقررات را زده و روی ثبت نام کلیک کنید.

اگر اطلاعات را به درست وارد کرده باشید لینک تاییدیه برایتان ایمیل خواهد شد. آن را تایید کنید تا وارد داشبورد و یا همان صفحه کاربری خود در بروکر اینگات شوید.

داشبورد بروکر اینگات
داشبورد بروکر اینگات

در این صفحه از شما خواسته می شود تا پروفایل خود را تکمیل کرده و مدارک خواسته شده را به بروکر ارسال کنید. بر روی مشخصات کلیک کنید.

تکمیل پروفایل
تکمیل پروفایل

در فرم بالا قسمت های خالی از قبیل تاریخ تولد و آدرستان را بر اساس مدارکی که در دست درید پر کنید. دقت کنید چون قرار است مدارک ارسالی شما توسط کارشناسان بروکر مورد بررسی قرار گیرند این اطلاعات را با دقت بیشتری تکمیل کنید تا بعدا به دلیل عدم تطابق فرم ارسالی و مدارک به مشکل بر نخورید.

در قسمت بعدی سوالی از شما پرسیده می شوند که جنبه پرسشنامه ای داشته و بروکر می خواهید آمار تقریبی از سطح مشتریانش بداند. در این قسمت از شما می خواهد منبع درآمد اصلی خودتان را تیک بزنید.

منبع درآمد
منبع درآمد

تیک را زده و روی گزینه بعدی کلیک کنید. در صفحه بعدی که شکل زیر می باشد باید مدارک خواسته شده را به بروکر ارسال کنید. ابتدا باید تصویر کارت شناسایی خود مانند کارت ملی و یا گذرنامه تان و بعد تاییده آدرس را ارسال کنید.

ارسال مدارک به بروکر اینگات
ارسال مدارک به بروکر اینگات

در قسمت اثبات آدرس می توانید مدارکی از قبیل صورت حساب بانکی که آدرستان بر روی آن درج شده است و یا از قبوض خدماتی که شامل آدرس می باشد عکس واضح و خوانا بگیرید و آن را آپلود کنید تا مورد بررسی و تایید قرار گیرند. روی بعدی کلیک کنید.

در شکل زیر باید مشخص کنید که آیا قرار است برای خودتان ترید کنید و یا از طرف فرد و یا شخص دیگری ثبت نام کرده و می خواهید برای آن شرکت و یا فرد معامله کنید. با توجه به شکل زیر روی بله و قسمت فرد سیاسی را نیز روی گزینه خیر قرار دهید.

سپس تیک شهروند آمریکایی نبودن را کلیک کرده و وارد مرحله بعد شوید.

قبول مقررات
قبول مقررات

در این مرحله باید برای خود یک حساب معاملاتی ایجاد کنید. پس روی علامت + مانند شکل زیر کلیک کنید.

ایجاد حساب معاملاتی
ایجاد حساب معاملاتی

اگر در بازار فارکس تازه کار هستید ، بهتر است برای چند ماه در حسای آزمایشی معامله کنید و بعد از کسب تجربه لازم برای خود یک حساب حقیقی باز کنید. اگر می خواهید با سرمایه واقعی خود حساب باز کنید بر روی حساب های معاملاتی کلیک کنید. در قسمت مربوط به انواع حساب های معاملاتی توضیحات کاملی در مورد هر حساب و ویژگی های آن برایتان آورده ایم.

در قسمت بعد باید نوع حساب معاملاتی خود را مشخص کنید. ویژگی های هر نوع حسابی که انتخاب کنید برایتان نشان داده می شود. اهرم معالاتی خود را نیز انتخاب کرده و پسوردی را نیز وارد کرده و روی Open an account کلیک کنید تا حسابتان ایجاد شود.

ایجاد حساب معاملاتی
ایجاد حساب معاملاتی
لوریج در حساب معاملاتی
لوریج در حساب معاملاتی

میزان اهرمی که این بروکر برای کاربرانش فراهم کرده است ، 1:100 تا 1:500 می باشد. و کاربران این بروکر می توانند با پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 به بازار فارکس وصل شده و معامله کنند.

اگر می خواهید برای خود یک حساب دمو (مجازی) ایجاد کنید مانند شکل زیر حساب دمو را انتخاب کرده و گزینه های خواسته شده را تکمیل کنید.

ایجاد حساب دمو در بروکر اینگات
ایجاد حساب دمو در بروکر اینگات
حساب دمو اینگات بروکرز
حساب دمو اینگات بروکرز

در قسمت بالانس میزان موجودی حساب فرضی خود را مشخص می کنید.

انواع حساب های معاملاتی اینگات بروکرز

در این بروکر می توان 4 نوع حساب معاملاتی ایجاد کرد. در جدول زیر ویژگی های هر حساب را به صورت کلی برایتان آورده ایم. و در ادامه نیز تک تک حساب ها را جداگانه بررسی کرده ایم.

 • حساب استاندارد (مخصوص کاربران ایرانی)
 • حساب ECN (هم کاربران ایرانی و هم غیر ایرانی)
 • حساب Professional
 • حساب Prime
 • حساب Booster
حساب استانداردحساب ECNحساب Professionalحساب Prime
حداقل واریزی100 دلار100 دلار100 دلار25000 دلار
اسپردشناور0.0 پیپ1 پیپ0.0 پیپ
حداقل حجم معاملاتی0.01 لات0.1 لات0.01 لات0.1 لات
لوریج1:5001:2001:5001:100
کمیسیونمتغیرمتغیر از 0 پیپمتغیر از 1 پیپمتغیر از 0 پیپ

حساب ECN اینگات بروکرز

حساب ECN حسابی است که برای تمامی افراد مناسب می باشد. در این نوع حساب می توان از اسپرد های محدود تر و کمبیسیون کمتر بهره برد.

حداقل واریزی این نوع حساب 100 دلار بوده و اسپرد آن 0.0 پیپ می باشد. در این نوع حساب می توان فلزات ، جفت ارز ها ، ارز های دیجیتال ، سهام ایالات متحده ، اروپا و استرالیا را مورد معامله قرار داد.

حداقل حجم معامله 0.1 لات و میزان اهرم نیز تا 1:200 می باشد. این نوع حساب سواپ فری نمی باشد. میزان کمیسیون این نوع حساب متغیر بوده و از صفر پیپ می باشد.

حساب حرفه ای Professional بروکر اینگات

حساب حرفه ای همانطور که از نامش پیداست با داشتن شرایط معاملاتی جدید یک راه ایده آل برای ورود به بازار های مالی جهانی است. در نظر داشته باشید در این نوع حساب گزینه های بسیار بیشتری برای معامله وجود دارند که ایرانیان نمی توانند آنها را مورد معامله قرار دهند.

 با این وجود اگر در خارج از کشور زندگی می کنید و یا می توانید به نوعی خارج ایران برای خود حساب کاربری ایجاد کرده و معامله کنید ما ویژگی های این نوع حساب را نیز برایتان بیان کرده ایم.

حداقل واریزی این نوع حساب 100 دلار بوده و اسپرد آن 1 پیپ می باشد. در این نوع حساب می توان جفت ارز ها ، ارز های دیجیتال ، فلزات ، انرژی ها ، شاخص ها ، CFD های کریپتو ، فیوچرز ، ETF  و … را مورد معامله قرار داد.

حداقل حجم معاملات 0.01 لات بوده و لوریج نیز تا 1:500 می باشد. بهره شبانه (سوآپ) این نوع حساب نیز اختیاری می باشد. کمیسیون این نوع حساب متغیر از 1 پیپ می باشد.

حساب Prime بروکر اینگات

حساب Prime برای تریدر ها با حجم معاملاتی بالا طراحی شده است. این نوع حساب برای افرادی که نیاز به ویژگی های پیشرفته و قیمت رقابتی دارند ، مناسب می باشد.

در این نوع حساب نیز گزینه های بیشتی برای معامله قرار داده شده اند که ایرانیان نمی توانند این نوع سهام و … را مورد معامله قرار دهند. ولی برای آموزش ما آنها را برای شما بیان کرده ایم.

حداقل واریزی برای این بروکر 25000 دلار بوده و اسپرد آن نیز 0.0 پیپ می باشد. حداقل حجم معاملات 0.1 لات و میزان اهرم نیز حداکثر 1:100 می باشد. در این نوع حساب نیز گزینه های بیشتری برای معامله افزوده شده اند. در این بروکر می توان فلزات ، انرژی ، شاخص ها ، فیوچرز شاخص ها ، فیوچرز فلزات ، فیوچرز کامودیتی محصلات کشاورزی ، ارز های دیجیتال ، جفت ارز ها ، ETF ها و سهام ایالات متحده ، بریتانیا و استرالیا را مورد معامله قرار داد.  

این نوع حساب بدون کارمزد بوده و کمیسیونی از معامله گران دریافت نمی شود. این اکانت ، حساب اسلامی ندارد. یعنی در صورت باز ماندن معامله تا روز بعد شامل بهره شبانه خواهد شد.

حساب Booster اینگات بروکرز

حساب Booster به نوعی شرایط رقابتی میان تریدر ها فراهم می کند. و در این حساب برای برخی دارایی های خاص کمیسیون متغیر از یک پیپ در نظر گرفته است. تریدر ها هنگام معامله در این نوع اکانت می توانند مقداری درآمد علاوه بر ترید نیز داشته باشند.

حساب استاندارد ( پروفشنال) بروکر اینگات

زمانی که کاربران ایرانی در اینگات بروکرز ثبت نام می کنند ، تنها می توانند دو نوع حساب واقعی برای خود ایجاد کنند.

حساب ECN که توضیحات کامل آن را برای شما آورده ایم و حساب استاندارد. تفاوت اصلی حساب های دیگر بیشتر در تعداد مواردی است که تریدر ها می توانند بر روی آنها معامله کنند. ولی ایرانیان چون فقط مجاز به ترید جفت ارز های فارکس و ارز های دیجیتال هستند ، فقط می توانند دو نوع حساب بیان شده را داشته باشند.

حساب استاندارد بروکر اینگات
حساب استاندارد بروکر اینگات

حداقل واریزی در این حساب 100 دلار ، حداقل حجم معاملات 0.01 لات و میزان اهرم نیز حداکث برابر با 1:500 می باشد. میزان اسپرد این نوع حساب شناور می باشد.

روش های واریز و برداشت بروکر اینگات

روش های واری و برداشت اینگات بروکرز بسیار متنوع و راحت بوده و کاربران از سراسر جهان به رحتی می توانند حساب های خود را شارژ کرده وبرداشت داشته باشند. در کل 6 روش برای شارژ حساب و برداشت از آن وجود دارد:

 • درگاه های پرداخت بانکی (پرداخت ریالی)
 • Neteller
 • Skrill
 • کیف پول بیت کوین
 • کیف پول اتریوم
 • دبیت کارت و کردیت کارت

واریز و پرداخت ریالی در بروکر اینگات

یکی از مدت های پرداخت پول به بروکر اینگات ، واریز ریالی هست. که شما میتونید نرخ روز رو از پشتیبان خودتون دریافت کنید. سپس ایشون به شما یک شماره کارت ارائه میدهد، شما مبلغ رو به اون شماره کارت واریز میکنید و این مبلغ در حساب شما شارژ میشود.

واریز و پرداخت از طریق ارز دیجیتال

این روش های واریز و پرداخت، روش هایی هست که بروکر اینگات فقط به کاربران ایرانی خود ارائه میدهد. یعنی شما بجز روش هایی که در پنلتون مشاهده میکنید، میتونید از طریق ارتباط با پشتیبان، آدرس کیف پول های ERC20 و TRC20 دریافت کرده و از این طریق به بروکر تتر ارسال نمایید.

واریز و برداشت دلاری

اگر بخواهید از پرداخت دلاری استفاده کنید، میتوانید از طریق درگاه پرداخت تاپچنج استفاده کنید تا به صورت دلاری به این بروکر پول واریز کنید.

در نظر داشته باشید که از همون طریق که واریز میکنید، میتونید برداشت کنید.

آیا بروکر اینگات معتبر است؟

بله ، این بروکر توسط بورس اوراق بهادار استرالیا (ASIC) به شماره 428015 رگوله شده است. دارایی های مشتریان در بانک های معتبر به صورت تفکیک شده نگهداری می شود و بروکر نمی تواند از دارایی های مشتریان به مافع بروکر استفاده کند.

علاوه بر آن این بروکر رگولاتور SVG نیز FSA را نیز برای کاربران ایرانی دریافت کرده است. این بروکر دارایی های مشتریان را با بیمه نامه PIIP بیمه کرده است. در کل می توان گفت این بروکر کلاهبردار نبوده و امنیت لازم را دارد.

بونوس اینگات بروکرز

بروکر اینگات بونوس خوش آمد گویی ندارد. و برای اولین معامله واقعی باید حسابتان را حداقل 100 دلار شارژ کنید. البته این نکته را باید بدانید تمامی بروکر هایی که بونوس خواش آمدگویی دارند ، برای استفاده از آن باید حسابتان را شارژ کنید و با کل پول خود معامله کنید.

بونوس های خوش آمد گویی در هیچ بروکری قابل برداشت نیست. برای آشنایی و درک بیشتر از بونوس بروکر ها مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بونوس Bonus چیست؟-انواع بونوس در بازار فارکس

سوالات متداول

آیا اینگات بروکرز به ایرانیان خدمات می دهد؟

بله ، ایرانیان به راحتی می توانند در این بروکر ثبت نام کرده و معامله کنند.

آیا بروکر اینگات معتبر است؟

بله ، این بروکر رگوله می باشد.

نحوه ورود و ثبت نام به بروکر اینگات چیست؟

شما میتوانید از طریق این لینک، وارد بروکر اینگات شوید: ورود به اینگات

4.8/5 - (11 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.