پراپ تریدینگ چیست؟-بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

پراپ تریدینگ (Proprietary trading) که می توان آن را معامله ی اختصاصی یا معامله ی وابسته به مالک یا مدیریت سرمایه نام گذاری کرد، یک سبک معاملاتی است. پراپ تریدینگ در واقع همان مفهوم “استخدام تریدر” ، “جذب سرمایه برای ترید” ، “دریافت سرمایه برای ترید” و … می باشد. این سبک از معامله، اخیرا خیلی معروف تر شده است. این مفهوم مدت زیادی هست که کاربرد دارد. اما خب در خارج از ایران ( مثل آمریکا) از سال 2008 خیلی خیلی معروف تر شد. پراپ تریدینگ با عنوان پراپ فرم و نیز چالش پراپ شناخته می شود. در این مقاله به معرفی بهترین شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو و فارکس می پردازیم.

 

 


در نظر داشته باشید که وبسایت ایتسکا بر روی تریدر ها سرمایه گذاری میکند. در صورتی که استیتمنت سه ماهه با ریسک کمتر از دو درصد در روز ( و کمتر از یک درصد در هر معامله) و بازدهی بیش از 10 درصد در ماه دارید، میتوانید استیتمنت خود را به شماره تلگرام زیر ارسال بفرمایید تا مذاکرات بعدی در خصوص همکاری های بیشتر صورت پذیرد.

شماره تلگرام : +905516885390


 

 

پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ شامل شرکت هایی می باشد که تریدر های حرفه ای را طی مراحلی استخدام کرده و سرمایه لازم را در اختیار آنها برای معامله در بازار های مالی قرار می دهد. سود و ضرر حاصل به نسبت مشخصی میان شرکت پراپ تریدینگ و تریدری که استخدام شده است ، تقسیم خواهد شد.

مراحلی که تریدر برای جذب شدن و استخدام طی می کند ، چالش پراپ نامیده می شود.

پراپ تریدینگ تکنیک جدیدی است که هم برای تریدرها و هم شرکت های پراپ فرم می تواند مفید باشد. زیرا بسیاری از تریدر ها در صورت داشتن تخصص و مهارت در ترید می توانند حتی بدون سرمایه در این شرکت ها بعد از طی آزمون های لازم استخدام شده و با سرمایه این شرکت ها ترید کرده و برای خودشان نیز منبع درآمد خوبی داشته باشند. در ادامه به وضوح مراحل استخدام تریدر و نیز شرایط و مراحل این شرکت ها را بیان می کنیم.

پیش از ادامه مقاله دو مورد رو لازم هست که بهتون بگم ، اول اینکه FTMO دیگه به ایرانیان سرویس دهی نمیکند. دوم اینکه اگر میخواید وارد فارکس بشید و نمیخواید در مجموعه های پراپ تریدینگ فعالیت کنید، میتونید از بهترین بروکر های فارکس استفاده کنید.

 

اگر شما چالش های پراپ تریدینگ را به خوبی سپری کرده اید و از یکی از این شرکت ها سود دریافت کرده اید، از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید تا با شما مصاحبه کنیم و این مصاحبه را در همین صفحه قرار دهیم تا کاربران بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.

 

همانطور که میدانید، از سال 2000 تحول عظیمی در بازار بورس اتفاق افتاد. معامله گران دیگر نیاز نبود که تالار های بورس بیایند و معامله انجام دهند. در عوض در خانه مینشستند و دستور ها را از طریق اینترنت به کارگزاری ها ارسال میکردند. از سال 2000 اینترنت عمومی تر و پر استفاده تر شد و نتجیتا این تغییر ، باعث شد که مثلا در حال حاضر بازاری به اسم فارکس وجود داشته باشد.

ویدئو آموزش پراپ تریدینگ

آموزش پراپ تریدینگ

 

پادکست مربوط به پراپ تریدینگ

این مقاله را میتوانید به صورت صوتی نیز گوش کنید:

آموزش صوتی پراپ تریدینگ

 

بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان
بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

 

در این بازار بازیگران خیلی زیادی حضور دارند . حتی افرادی که شغل های دیگری دارند، در بازار فارکس به معامله میپردازند. در حال حاضر در بازار فارکس، کمیسیون خیلی پایین است . اسپرد خیلی پایین است. نتیجتا افرادی در این سرویس ها فعالیت میکنند که ممکن هست که بورس شغل دوم و سوم آنها باشد.

حال، همین موضوع را به پراپ تریدینگ ارتباط دهید. خیلی وقت پیش، به این سادگی شخصی تبدیل به پراپ تریدر نمیشد. اما در حال حاضر تبدیل شدن به یک پراپ تریدر خیلی راحت تر شده است.

پراپ تریدینگ رایگان دقیقا چیست؟

پراپ تریدینگ، با کلام ساده، یعنی با پول یک مجموعه دیگر اقدام به معامله در بورس و بازار های مالی کنید.

مشخصا شما نمی توانید پولی که این مجموعه در بروکر گذاشته را برداشت کنید اما می توانید با این پول به معامله بپردازید و به مجموعه سودرسانی کنید. به این دلیل به این شرکت ها پراپ تریدینگ رایگان نیز گفته می شود. پراپ تریدینگ یکی از روش های جذب سرمایه برای ترید می باشد.

پراپ تریدینگ چیست؟
پراپ تریدینگ چیست؟

البته ، این مورد را در نظر داشته باشید که خیلی از افراد در حال حاضر به نوعی درگیر پراپ تریدینگ یا معاملات پراپ هستند. مثلا افرادی که در بانک ها یا مجموعه ها، مسئولیت معاملات بورس را دارند. یا افرادی که در مجموعه های کوچک، اقدام به معاملات بورس می کنند و به مجموعه کمک میکنند که به سود آوری بیشتری برسد. این افراد، در حال انجام پراپ تریدینگ هستند.

خب ، از اونجایی که پول به صورت کامل به مجموعه تعلق داره، تمام سود و زیان احتمالی هم به مجموعه تعلق میگیره. البته خب مشخص هست که در این حالت کسی برای هیچ مجموعه ای معامله نخواهد کرد.

حساب پراپ چیست؟ (اکانت پراپ)

تریدری که در شرکت های پراپ فرم استخدام شده است ، برای ترید و معامله باید در این شرکت برای خود یک حساب پراپ باز کند ؛ در اصطلاح این حساب اکانت پراپ نامیده می شود. با توجه به سطح تریدر اکانت پراپ با مقدار مشخصی سرمایه برای او شارژ خواهد شد.

سود ها و ضرر های حاصل از ترید نیز بعد از تقسیم شدن میان او و شرکت به اکانت پراپ تریدر واریز خواهد شد.

 

روش های کسب درآمد از پراپ تریدینگ

بنابر این ، مجموعه ها، به دو روش به تریدر ها پول اختصاص می دهند.

روش اول ، حقوق ثابت ،

روش دوم بخشی از سود.

درآمد پراپ تریدینگ
درآمد پراپ تریدینگ

شرکت های سرمایه گذاری چه شرکت هایی اند؟

شرکت های پراپ تریدینگ، به شرکت هایی گفته میشود که مسئولیت آنها فعالیت در بورس و سرمایه گزاری در بازار های فارکس و کریپتو کارنسی است. پیشتر گفتیم که با فراگیر تر شدن اینترنت، این شرکت ها هم در چند سال اخیر به این سمت روی آوردند که به جای اینکه همه تریدر ها به صورت حضوری فعالیت کنند، از کاربرانی استفاده کنند که به صورت اینترنتی کار میکنند. آنها به صورت اینترنتی از متقاضیان آزمون اینترنتی خواهند گرفت سپس به آنها سرمایه میدهند تا کاربران از این سرمایه کسب سود کنند.

خب البته این شرکت ها یک سری قوانین دارند که ممکن است تماما به سود تریدر ها نباشد. مثلا، (بسته به شرکت های مختلف) ممکن هست در آخر هفته نتوانید معامله ای را باز نگه دارید. یا مثلا در برخی از این شرکت ها، اگر 10 درصد ضرر کنید، حساب شما از شما گرفته خواهد شد.

در نظر داشته باشید که اگر چند سال قبل به یک شرکت برای استخدام مراجعه میکردید و میگفتید میخواهم پراپ تریدر شوم، احتمالا از شما مدارک زیادی ، نظیر سابقه ترید با اکانت های چند صد میلیونی، گزارش دقیق سود سالهای گذشته ، مدارک مبنی بر اینکه بیش از 5 سال هست که در حال معامله در بورس هستید را میخواستند اما در حال حاضر روند ورود خیلی ساده تر شده است. شما وارد یک آزمون یک الی سه ماهه میشوید. اگر از آزمون سربلند بیرون آیید، میتوانید مدیریت حساب را شروع کنید.

در نهایت، به نوعی شما به عنوان یک معامله گر حرفه ای ، بورسیه میشوید و با پول شرکت اقدام به معامله در بازار بورس و فارکس میکنید و از سودی که کسب میکنید، (بسته به شرکت) بین 50 تا 70 درصد را از آن خود میکنید.

در این مقاله، شرکت های مختلف را معرفی و مقایسه خواهیم کرد و البته در مقاله های دیگر، نسبت به معرفی کامل و نحوه ثبت نام هرکدام از این شرکت ها، به تفصیل اطلاعات خواهیم داد.

آیا سرویس های پراپ تریدینگ مناسب من هستند؟

اولا که در نظر بگیرید که هر مجموعه ای برای اینکه شما تست ورودی بدهید، از شما حدود 200 – 300 دلار پول خواهد گرفت. این 200 – 300 دلار، برا ما پول کمی نیست. وقتی یه نفر حسابش کلا 500 دلار هست ، این اعداد خیلی سنگین است . بنابر این بهتر است که زمانی از این سرویس ها استفاده کنید که مطمئن باشید توان محقق کردن نتیجه مد نظر آن مجموعه ها را دارید.

دقت در پراپ تریدینگ
دقت در پراپ تریدینگ

مهمترین نکته این هست که شما معامله کردن و ترید کردن را یاد بگیرید. خیلی از داوطلبین ، در همان هفته های اول از این آزمون خارج میشوند. حتما همه شما عزیزان، با کنترل احساسات آشنا هستید! طمع! عجله ! عدم بررسی دقیق. میدانید که هرکدام از این کلمات ، چه بلایی بر سر یک معامله گر می آورد. کلماتی که برای دیگران فقط چند کلمه هستند، برای ما تریدر ها، تغییر دهنده ی روند زندگی هستند.

افرادی که از استاپ لاس های درست استفاده نمیکنند، به راحتی پس از دو معامله اکانت را به صورت کامل از دست خواهند داد.

بنابر این مهم این هست که معامله کردن را بیاموزید.

مزایای استفاده از پراپ تریدینگ فرم ها

 1. دسترسی به پول بیشتر! اینجا شما به پول خیلی بیشتر از اونچه که میتونید سرمایه گذاری کنید دسترسی دارید. پول شخص دیگری که از شما میخواهد برایش معامله انجام دهید.
 2. ریسک کمتر! اگر اشتباه کنید چه میشود؟ هیچ پولی از دست نمیدهید! فقط دسترسی به اکانت را از دست خواهید داد.
 3. کمیسیون کمتر
 4. دسترسی به پلتفرم های بهتر! پر واضح است که شرکت ها میخواهند شما سود کنید. چون سود شما، سودِ آنهاست! بنابر این سعی میکنند پلتفرم های خیلی خوبی را در اختیار شما قرار دهند.

حالا، بعد از اینکه در خصوص  پراپ تریدینگ یاد گرفتید، میتونید یکی از سایت های جدول زیر رو انتخاب کنید و درش شروع به معامله کنید.

ثبت نام اولیه در تمام این وبسایت ها رایگان هست. اگه خواستید میتوانید وارد شوید و اطلاعات کامل تری را در خود وبسایت مشاهده کنید.

بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

در این لیست 4 سایت پراپ تریدینگ را معرفی میکنیم که در آنها ایرانیان تحریم نیستند. کارشناسان خانه بورس ایران با هر 4 وبسایت زیر ، مکاتبه کردند و از هر چهار وبسایت سوال کردند که آیا امکان سرمایه گزاری ایرانیان در این وبسایت ها هست یا خیر . تمام این وبسایت ها پاسخ مثبت دادند که اسکرین شات چت انها در صفحه آموزش هر وبسایت قرار گرفته است.

 

سایت FTMO (به ایرانیان سرویس نمیدهد. اگر تمایل به خرید اکانت از این سایت را دارید، از طریق شماره واتساپ با ما در تماس باشید تا از طریق واسط های ما این اکانت برای شما خریداری شود.)

سایت Ftmo یک مجموعه ی پراپ تریدینگ هست. این شرکت یک آزمون دو مرحله ای برای معامله گران حرفه ای بورس ترتیب داده است. پس از اینکه در این آزمون موفق شدید میتوانید در این شرکت به عنوان پراپ تریدر استخدام شوید.

آزمون 2 مرحله ای – مرحله چالش 1 ماهه و مرحله احراز هویت 2 ماهه
آزمون مجدد اگر موفق به رسیدن به تارگت در ماه اول نشدید ولی اکانتتان مثبت بود، میتوانید مجدد تست بدهید
دسترسی ها و امکانات میتوانید از EA و هجینگ و trade discretionary استفاده کنید.
درصد سود 70 درصد سود برای معامله گر( شما) ست.
لورج 1:100
کمترین اکانت 25 هزار دلاری ( هزینه آزمون برای این اکانت 250 یورو)
هزینه ورودی 250 یورو – در صورتی که در آزمون پذیرفته شوید، هزینه به شما باز میگردد.
توضیحات سایت اف تی ام او

سایت فیدل کرست FIDELCREST – در حال حاضر به ایرانیان سرویس دهی میکند.

سایت فیدل کرست یکی دیگر از وبسایت های پراپ تریدینگ است .

آزمون 1 مرحله ای – سود حتی در مرحله آزمون نیز به شما تعلق میگیرد.
امکان میتوانید اکانت خود را به 800 هزار دلاری در مدت یک سال ارتقا دهید.
درصد سود تا 80 درصد از سود برای معامله گر(شما) ست.
لورج 1:100
کمترین اکانت 50هزار دلاری ( هزینه آزمون برای این اکانت 346 یورو)
هزینه ورودی 349 یورو
امکانات در بازه اخبار میتوانید معامله کنید. میتوانید پوزیشن در شب و آخر هفته ها نگه دارید.
توضیحات سایت فیدل کرست

سایت لوکس تریدینگ Luxtrading

سایت Luxtrading یکی از معتربرترین و بهترین سایت های پراپ فرم و یا همیان پراپ تریدینگ است که به ایرانیان خدمات می دهد.

سایت امپراطوری تاجران citytradersimperium

سایت citytradersimperium نیز یکی از معتبر ترین سایت های پراپ تریدینگ در جهان است که به ایرانیان خدمات می دهد. تریدر ها می توانند بعد از گذراندن مراحل لازم و آزمون ها در این ایت سایت به عنوان تریدر استخدام شوند. برای ورود به این سایت پراپ فرم روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک ویدئو این مقاله در یوتیوب /// لینک ویدئو این مقاله در آپارات ///لینک پادکست این مقاله در ساند کلاد

سایت FXFINANCER

سایت FXFINANCER یکی از سایت های پراپ تریدینگ و یا همان تامین سرمایه به مدت 3 سال است که در این زمینه فعالیت می کند. دفتر اصلی این شرکت در لندن می باشد و به کاربران ایرانی خدمات داده و وبسایت این شرکت زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند. به این دلیل این شرکت پراپ تریدینگ در زمان کم در ایران یه شهرت رسیده و پذیرای تریدر های حرفه ای از ایران است.

سایت فاندد نکست FundedNext

سایت فاندد نکست FundedNext یکی دیگر از سایت های تامین سرمایه می باشد که اقدام به جذب تریدر فارکس می کند. این شرکت نیز مانند FTMO به ایرانیان خدمات نمی دهد.

 

پراپ تریدینگ آلپاری

در حال حاضر آلپاری خود خدمات پراپ تریدینگ ارائه نمی کند. ولی شرکت های پراپ تریدینگ می توانند از اکانت بروکر آلپاری برای مشتریانشان استفاده کنند. یعنی مشتریان آلپاری می توانند در شرکت های پراپ از اکانت های آلپاری که شرکت در اختیارشان قرار می دهد ، استفاده کنند.

کلاهبرداری پراپ تریدینگ

در 2 سال اخیر شرکت های پراپ تریدینگ زیادی ایجاد شده اند. هنگام انتخاب این شرکت ها باید نهایت دقت و توجه را کرد. زیرا اخیرا شاهد کلاهبرداری پراپ تریدینگ ها در بازار هستیم. این شرکت ها مدتی با تبلیفات فراوان اقدام به ثبت نام تریدر ها با مبالغی عادی برای مثال 200-300 دلار کرده و بعد از مدتی که پلن های خود را فروختند شرکت را منحل می کنند.

حتی تریدر هایی که برای این شرکت های کلاهبردار معامله کرده و سود دهی داشته اند، یک باره شاهد از دست رفتن سود های خود و بسته شدن اکانتشان بوده اند. به این دلیل توصیه می شود در پراپ تریدینگ های معتبر برای تامین سرمایه خود ثبت نام کنید.

پراپ تریدینگ کریپتو

پراپ تریدینگ کریپتو شرکت های پراپ فرمی هستند که همانند پراپ تریدینگ های فارکس بعد از طی مراحل و آزمون هایی تریدر های کریپتو استخدام کرده و در ازای معامله این تریدر ها به آنها درصدی از سود و یا حقوق ثابت پرداخت می کنند. با این تفاوت که در شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو مامله گران ارز های دیجیتال را معامله می کنند.

البته معمولا در اکثر شرکت های پراپ فرم ، تریدر هایی که استخدام می شوند هم می توانند جفت ارز های فارکس و هم کریپتو معامله کنند. برای مثال پراپ ftmo هم پراپ تریدینگ کریپتو و هم فارکس می باشد.

بهترین شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو

در این قسمت به معرفی بهترین شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو می پردازیم.

HowToTrade.com

FTMO

My Forex Funds

The 5%ers

City Traders Imperium

Lux Trading Firm

شرکت های پراپ تریدینگ ایرانی

اخیرا در ایران نیز شرکت هایی پراپ تریدینگ اقدام به جذب تریدر فارکس می کنند. یکی از موارد بسیار مهمی که هنگام ثبت نام در یک پراپ فرم و خرید پلن آن باید در نظر گرفت اعتبار شرکت پراپ و نیز کلاهبرداری نبودن آن می باشد. یکی از شرکت های پراپ تریدینگ ایرانی که اخیرا توجه بسیاری از تریدر های فارکس ایرانی را به خود جذب کرده است ، پراپ فرم سرمایه گذار برتر می باشد.

سایت ایتسکا یک سایت آموزشی بوده و صرفا جهت افزایش آگاهی و دانش تریدر های عزیز ایجاد شده است. و پراپ فرم های بیان شده را تایید و یا رد نمی کند. پس قبل از ثبت نام و خرید پلن ها حتما به اعتبار این شرکت ها مخصوصا شرکت های تازه تاسیس شده توجه کنید. مخصوصا پراپ های ایرانی که همگی تازه تاسیس بوده و بهتر است تحقیقات کافی قبل از ثبت نام در آنها انجام دهید.

زیرا پراپ های کلاهبردار زیادی در جهان وجود دارند که با فروش پلن ها و نیز پرداخت نکردن سود کافی و یا در کل پرداخت نکردن هیچ سودی به تریدر های فارکس اقدام به کسب درآمد می کنند.

 

 

پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ، یعنی اینکه با سرمایه شرکت دیگری در فارکس یا بازار کریپتو کارنسی معامله انجام دهیم.

اگر در پراپ تریدینگ، ضرر کنیم چه میشود؟

شرکتی که از آن اکانت را گرفته اید ضرر را پرداخت میکند. بزرگترین مشکلی که ممکن هست برای شما پیش بیاید این هست که دسترسی اکانت را از شما بگیرند و از لیست تریدر های خود شما را خارج کنند.

بهترین سرویس پراپ تریدینگ کدامست؟

سایت های مختلف و شرکت های مختلفی این سرویس را ارائه میدهند و ما در این مقاله این شرکت ها را معرفی کرده ایم. اما انتخاب آنها به خود شما باز میگردد. باید ببینید که کدامیک به استراتژی معاملاتی شما نزدیک تر است. هرکدام مزایا و معایبی دارند.

تفاوت پراپ تریدینگ و کپی تردینگ چیست؟

کپی تریدینگ یعنی شما در یک سایت اکانت ایجاد کنید و اعلام کنید که هر معامله ای که این یوزر انجام داد ، در اکانت من نیز لحاظ شود. یعنی یک یوزر خاص در حال مدیریت اکانت شماست. پراپ تریدینگ یعنی شما خودتان اقدام به معامله و ترید و سرمایه گذاری کنید. اما با پول یک سازمان دیگر. و معمولا بین 50 الی 80 درصد سود نیز به شما تعلق میگیرد.

چقدر میتوانم در پراپ تریدینگ سود کنم؟

کاملا بستگی به میزان سود آوری شما برای شرکت دارد. اما معمولا بین 50 الی 80 درصد از سودی که میکنید را دریافت میکنید. اگر یک اکانت 10 هزار دلاری دریافت کنید و ماهی 10 درصد سود کنید، حدود 700 دلار به خودتان تعلق میگیرد که با دلار 25 هزارتومانی میشود حدود 17 میلیون تومان سود در ماه.

لینک های کوتاه این مقاله ( در صورتی که تمایل داشتید لینک کوتاه این مقاله را به اشتراک بگذارید: )

http://gg.gg/proptrading https://is.gd/proptrading http://bit.do/proptrading
https://bit.ly/3b4Wfoa https://rotf.lol/proptrading https://rebrand.ly/proptrading
لینک های کوتاه این مقاله – پراپ تریدینگ

برای مشاهده آموزش در خصوص بورس ، روی این لینک کلیک کنید: بورس چیست؟

4.3/5 - (13 امتیاز)

147 دیدگاه برای “پراپ تریدینگ چیست؟-بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

 1. آواتار احسان سرلک
  احسان سرلک گفته:

  دوستان این اکانت های که از فاندین فارکس خوب میگن ومیگویند برداشت کردن دروغ گو هستند ازشون بخواهید همین جا مدرک برداشت براتون بزارن . من حساب بعد از پاس شدن مسدود شد .

 2. آواتار فرید
  فرید گفته:

  دوستان عزیز سلام. ممنون از مدیریت سایت بخاطر بررسی پراپی ها. اگر مدیر سایت لطف کنند واین پیام من رو به اشتراک بگذارند، دوستان تریدر میتونیم در یک گروه تلگرام دور هم جمع بشیم و تبادل نظر داشته باشیم ومهمتر اینکه پراپی های فیک رو به هم اطلاع رسانی کنیم تا کلاه سر کسی نره…

  • آواتار احسان سرلک
   احسان سرلک گفته:

   سلام دوستان
   فاندین فارکس کلاه برداری هست
   بعد از پاس کردن چالش حساب را مسدود کرد . ومیگویید شما استراژی یکسانی داشتید .
   البته از طریق پلیس فتا پیگری میکنم .
   خواستم دیگران در دام ای شیاطین نیفتند .

 3. آواتار فرشاد
  فرشاد گفته:

  سلام خدمت همه ی تریدران و مدیران سایت،یه سوال دارم در خصوص این دو شرکت سرمایه گذار برتر و پراپ تردینگ فاند،این دو سایت معتبر هستند،پراپ تریدینگ فاند مهت پاس کردن چالش هاش زیاده اما خیلی زرق و برق داره و عملا هیچ محدودیتی جز محدودیت اکوئیتی روی هیچ حسابی به هیچ تریدری نذاشته،ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بذاره

 4. آواتار هادی
  هادی گفته:

  کل پیام ها رو خوندم آخرش متوجه نشدیم کدوم پراپ ایرانی خوب هست همه پنجاه پنجاه نظر دادن یه سری هم که کلا اومدن برای خراب کردن بقیه پراپ ها پیامهاشون مشخصه

  • آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان گفته:

   سلام .وقتتون بخیر.
   به صورت کلی سرمایه گذار برتر اوکیه. میتونید ازش استفاده کنید ( تجربه استفاده توسط تیم ما از این مجموعه وجود داره)
   اما، مشکلاتی هم داره. مثلا چند وقت پیش حساب های آلپاری کامل فریز شد و مجدد از صفر حساب دادن
   یا مثلا گاهی اوقات از روی استاپ ها میپره

   اگه میتونید از فیدل کرست یا ftmo استفاده کنید.
   برای ثبت نام در پراپ هایی که به ایرانیان خدمات نمیدهند هم میتونید به شماره ما که در فوتر سایت قرار دارد از طریق تلگرام پیام دهید.

  • آواتار salehi
   salehi گفته:

   من که تقریبا چند تاشون مقایسه داشتم پراپ ترید فاند از بقیه مقرون به صرفه تر بود
   شرایط تخفیف هم به مناسبت های مختلف میگذاره
   چند تا راه هم گذاشته برای دریافت حساب رایگان

 5. آواتار Ariyan
  Ariyan گفته:

  سلام دوستان من کارم سبد گردانی هستش و تاحالا بالای صد تا چالش پراپ از شرکت سرمایه گذار برتر برای بقیه پاس کردم و دارم هر دو هفته درصد میگیرم تقریبا یک سالی میشه که این کارو دارم انجام میدم و تا الان با استراتژی که داشتم نشده بگن دارم هیجانی ترید میکنم یا هرچی چون تو هر معامله ۵ دهم درصد کل حجم حساب ریسک میکنم و معاملاتم یک به ده یا یک به پنج هستن ضمنا با اولین برداشت کل مبلغ چالش برمیگرده دیگه سرمایه بند نکردیم که نگران باشیم برداشت ها گاهی به تاخیر می افتن ولی نشده پول بالا بکشن

  • آواتار رضا
   رضا گفته:

   سلام دوست عزیز
   امکانش هست آیدی تلگرامتون رو بهم بدین خدمتتون پیام بدم برای پاس کردن چالش.
   ممنون میشم

 6. آواتار سینا
  سینا گفته:

  دوستان من همه ی کامنت ها رو خوندم. چیزی که نظرم رو جلب کرد چند کامنت منفی راجب سرمایه گذار برتر بود که توی اون کامنت ها خیلی ساده لوحانه از proptradefund.com حمایت شده بود.

  • آواتار mr armin forex King
   mr armin forex King گفته:

   :))))
   ببین از اینجا تا خونه اون اقای ح.ف کلاهبردار مدیر سرمایه برتر که پول مردم رو فقط تا الان بالا کشیده پرانتزززز :)))))
   ببین تو خودت همیشه همه جا میری کامنت واسه این کلاهبردارای اس جییی بی میذاری نیا از حمایت از یه برند جهانی و نام آشنا که اعتبار و شهرتش بین تریدرها زبانزد خاص و عامه اظهار فضل کن بزرگوار!
   یعنی proptradefund با اون همممههه تریدر که حتی اون اس جییی بی به خوابش هم نمیبینه اشتباه میگه و سود نمیده اون وقت سرمایه گذار با چند تا گروه تلگرامی و کانال های زرد که توش مشتری تور میکنه درست میگه؟؟؟

  • آواتار مهدی
   مهدی گفته:

   سلام
   من پس شرکت مرتبه شرکت در چالش 10هزار دلاری بالاخره موفق شدم هر دو مرحله چالش رو پاس کنم و تا الان 5 مرتبه برداشت سود داشتم.
   پشتیبانیشون به نسبت سرمایه گزار برتر و پراپی خیلی بهتر و محترمانه تره و برداشت هاشون سریع انجام میشه.

  • آواتار مهدی
   مهدی گفته:

   سلام
   من بعد 3مرتبه شرکت در چالش 10هزار دلاری بالاخره موفق شدم هر دو مرحله چالش رو پاس کنم و تا الان 5 مرتبه برداشت سود داشتم.
   پشتیبانیشون به نسبت سرمایه گزار برتر و پراپی خیلی بهتر و محترمانه تره و برداشت هاشون سریع انجام میشه.
   نکته دیگه ش ارائه حساب های بروکر فیوژن مارکته که اسپرد حساب هاش صفره تقریبا.

  • آواتار رضا
   رضا گفته:

   من حساب 25هزار دلاری فاندین فارکس رو دارم و 3 مرتبه برداشت انجام دادم. قیمت هاش از بقیه بهتره و تخفیف خوبی داره، پشتیبانیشون قویه، حساب بروکر فیوژن هم ارائه میده که اسپردش تقریبا صفره

 7. آواتار moeid
  moeid گفته:

  سلام خسته نباشید وقت همه ی دوستان بخیر تو چند تا از نظر ها خوندم ک سرمایه گذار برتر کلاه بردار هست

  برام سوال شد من و دوستانم هم در این شرکت مشغول به ترید هستیم و خداروشکر به مشکلی بر نخوردیم و خیلی مرتب و منظم داریم برداشت سود انجام میدیم
  بعضا تاخیر دیدیم ولی اینکه کلاهبرداره نه اصلا همچین چیزی ندیدیم
  بنظرم اون نظرات جهت دار هستن. با تشکر فقط خواستم تجربه ی خودمو و دوستان اطرافمو بگم

 8. آواتار آرش محبی
  آرش محبی گفته:

  با سلام
  لطفاً در مورد trade discretionary میشود که چیست و چه کاربردی دارد را بفرمایید. با تشکر از شما و سایت خوبتان

  • آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان گفته:

   سلام. وقت بخیر.
   این عبارت یعنی اینکه بروکر بدون اینکه به شما خبر بده در حساب شما ترید کنه!
   البته این عبارت به این شکل هم در نظر گرفته میشه: اینکه شما حسابت رو بسپری به شخص دیگری که برات معامله کنه.
   برای این مورد، عبارت های پم و کپی تریدینگ بهتره کهاستفاده بشه.

   و نهایتا، فعلا من فرد معتبری که بشه ازش کپی کرد رو ندیدم.

 9. آواتار Hamid
  Hamid گفته:

  وقتتون بخیر
  لطفا راهنمایی کنید که آیا سایت FXFINANCER معتبر و قابل اطمینان هست یا خیر؟
  اگر کسی تجربه دریافت سود و فعالیت در این سایت رو هم داشته اطلاع بده
  با تشکر

 10. آواتار رضا
  رضا گفته:

  سلام به همگی
  من کوتاه از تجربه خودم از شرکت Fundednext بگم
  دو تا چالش رو رد کردم و به حساب ریل رسیدم تو حساب ریل هم یه ماه کار کردم و درخواست برداشت سود زدم ، ازم درخواست مدارک هویتی جدید به صورت آنلاین کردند چون گواهینامه جزو مدارکشون بود از این مدرک استفاده کردم ولی پروسه kyc که اتوماتیک هست قبول نکرد و به مشکل خوردم مجبور شدم برای تمدید پاسپورت اقدام کنم، توی این پروسه شرکت به من ایمیل کرد که پروسه احراز هویت شما انجام نشده و همچنین شما از آی پی های مختلف وصل شدید(به دلیل استفاده از وی پی ان ) ما برای شما یه جلسه مصاحبه آنلاین ترتیب دادیم، من تصورم این بود همه اینا بازی هست تا سود منو ندن چون اولش از من مدارک هویتی گرفته بودند و اون موقع چیزی نگفته بودن، به هر حال پاسپورت من اومد و همون موقع هم جلسه رو برگزار کردم و بهم گفتن همه چی اوکیه، ولی باز هم سود من که بر پایه تتر بود نریختن و گفتن کل شبکه پرداخت ما تحت آپگرید هست و اینا ، این پروسه نزدیک سه هفته طول کشید و من ناامیدانه همچنان در حال نامه نگاری از طریق ایمیل و پشتیبانی تلگرام بودم که گفتند اگه میخواید زودتر انجام بشه کیف پول پرفکت مانی بدید ما سریع میریزیم ، و خوشبختانه این کار انجام شد و الان در ماه دوم کاری خود هستم تو این شرکت.
  کمی طولانی شد ولی گفتم احتمالا برای کسانی که دنبال یه پراپ لجیت میگردن بدرد بخوره.
  موفق باشد

 11. آواتار amin
  amin گفته:

  سلام بنظرتون fxfinancerمعتبره واسه حساب گرفتن
  من رو بیت ترید میزنم به نظرتون بهترین سایت واسه پراپ برام کدوم پراپه

 12. آواتار fotouhi
  fotouhi گفته:

  دوستان سایت فاندین فارکس fundinforex.com هم من چالش ها رو گذروندم و کلاه بردار هستش به هیچ وجه گول این سایت رو نخورید

  • آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان گفته:

   سلام. وقت بخیر.
   چند نفر از اعضای تیم ما در حال پاس کردن چالش سایت مای فارکس فاند هستند. این که به نتیجه برسه، خدمتتون از طریق سایت اطلاع رسانی میکنیم.

    • آواتار تیم نویسندگان
     تیم نویسندگان گفته:

     سلام. وقتتون بخیر.
     سایت MFF یا Myforexfound معتبر هست. اما به ایرانی ها سرویس نمیده.
     اگه خواستید از این سایت سرویس بگیرید، میتونید از طریق شماره موجود در همین صفحه با ما ارتباط بگیرید که ما از طریق دوستانِ دو ملیتی خودمون، براتون اکانت رو خریداری کنیم.

 13. آواتار hessam
  hessam گفته:

  سلام . خسته نباشید . جناب من در چالش ftmo شرکت کردم قبلش از support سوال کردم که من ایران به دنیا اومدم ولی pr کانادا دارم و کانادا زندگی میکنم که support گفت مشکلی نداره . متاسفانه موقع وریفای support گفت عذرخواهی میکنم support اشتباه کرده و مهم نیست هویت دوم کجا دارین و کجا زندگی میکنین . مهم ایرانی بودنتون هست و من رو وریفای نکردن
  سوالی که دارم این هست من میتونم با مدارک فیک احراز هویت کنم ؟ تا حالا کسی رو میشناسین که این کار رو کرده و به مشکل نخورده ؟
  من تاکید دارم در ftmo شرکت کنم چون واقعا معتبر هست و spread عالی هست.
  شرکت MFF تورنتو هست و با خونه من 10 دقیقه فاصله داره ولی زیاد شنیدم که بهانه الکی آوردن و رد کردن ولی ftmo واقعا خوبه
  ممنون میشم جوابمو بدین
  ممنون

   • آواتار hadi
    hadi گفته:

    سلام این سایت فیدل کرست کدومبروکر اکانت میده ب ما. اگه اکانتی ک میده با کمیسیون هستش بگین ممنون

    • آواتار تیم نویسندگان
     تیم نویسندگان گفته:

     سلام. وقتتون بخیر. از بروکر Foreign Exchange Clearing House استفاده میکنند
     به ایرانیان خدمات میدن.
     کمیسیون 3 دلار در هر لات هست. اسپرد هم که متغیره و باید اکانت باز کنید در زمان های مختلف چک کنید.

 14. آواتار مسعود رمضانی
  مسعود رمضانی گفته:

  سلام دوستان این شرکتی که به اسم سرمایه گذار برتر داره کار میکنه اسکم و کلاهبرداره به هیچ وجه بهشون اعتماد نکنید و گول گروه های فیک و سایبری که مال خودشونه رو نخورید من شرکت کردم به حساب ریل رسیدم و بلاکم کردن و از گروه اخراج شدم همه جا هم مزدور دارن

  • آواتار سید محمد معتمدی
   سید محمد معتمدی گفته:

   اره بابا سر منم کلاه گذاشتن قبلا که با اونا کار میکردم . وقتی هم از اون سرمایه برتر من انتقاد کردم از گروهشون بلاک ریمو م کردن
   اخرش برای پراپ تریدینگ منم رفتم از proptradefund آخرش حساب گرفتم هم معتبره هم ثبت بین المللی داره و خیلی بهتره! حداقل پشتیبانی اش محترمانه است مثل اونا بی ادب و بی شخصیت نیستن هرچی هم بگی بهترین امکانات رو واست میارن

  • آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان گفته:

   سلام. وقت بخیر. یکی از راه هاش اینه که مدارک غیر واقعی ( مثلا مدرک اکراینی) ایجاد کنید. بعد با اون مدارک اکانت رو احراز هویت کنید.

   • آواتار مهدی
    مهدی گفته:

    آخه من در سایتشون، با پشتیبان خودشون صحبت کردم و گفتن مشکلی با ایرانی‌ها ندارن و ایرانی‌ها می‌تونند با پراپشون کار کنند

 15. آواتار علی
  علی گفته:

  سلام. کسی تاحالا توی fundednext کار کرده؟ چطور بوده معتبره؟ سود رو میده واقن؟ مشکلی نداره؟

  • آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان گفته:

   سلام. وقت بخیر.
   منظورتون کدام سایت هست؟
   MFF معتبر هست. فاندد نکست هم معتبر هست. ولی خب به ایرانیا سرویس نمیدن . باید مدارک ایجاد کنید و بفرستید براشون.

 16. آواتار ساناز سیفی
  ساناز سیفی گفته:

  اوقات شریف همه عزیزان به خیر باشه.
  امیدوارم حالتون خوب باشه
  من نتیجه بررسی های خودم رو میخوام اینجا باهاتون در میون بذارم و ممنون از مدیریت سایت itsca که این مطلب واقعا جامع و کامل رو تهیه کردن.
  من تو چهار ماه اخیر با دو پراپ فرم ایرانی کار کردم از اونجا که اکثر پراپ فرم های خارجی به ایرانیان ارائه خدمات ندارن سعی کردم بستری رو پیدا کنم که هم بشه بهشون اعتماد کرد و هم از اعتبار خوبی برخوردار باشن.
  تو این بین که جستجو میکردم از طریق اشنایانم با یه گروهی اشنا شدم که مربوط به شرکت سرمایه گذار برتر بود به خاطر گروه بزرگشون اول متاسفانه بهشون اعتماد کردم و با نام و مشخصات همسرم ازشون حساب گرفتیم بعد مدتی که روی حساب ازمون مرحله اول ترید میکردم به من اخطار دادن که دارم هیجانی ترید میکنم و به خاطر حجم زیاد معاملات و اینکه اسکلپر هستم و تایم بسته شدن معاملاتم خیلی کوتاه متاسفانه حسابم رو بستن و خیلی بد با من برخورد کردند.
  پس در گوگل جست جو کردم و با proptrade.fund آشنا شدم که توی یه سایتی با ftmo مقایسه شده بود. اول به خاطر اینکه گروه تلگرامی نداشتن یخورده سخت اعتماد کردم ولی به خاطر اینکه شرکتشون به ثبت بین المللی رسیده بود دل رو به دریا زدیم و یه حساب ازشون روی بروکر XTB دریافت کردیم.
  خوشبختانه با مدیرت ریسک و سرمایه مناسب موفق شدم در هیجده روز ازمون چلنج و در بیست و سه روز ازمون وریفیکیشن رو پشت سر بذارم.
  در زمان اخبار به هیچ وجه ترید نمیکردم و تمام تمرکزم هم روی جفت ارز یورو دلار و روی طلا بود و تقریبا روی ارز دیگه ای معامله نداشتم.
  خیلی استرس داشتم از این جهت که حدود چهل روز زمان گذاشته بودم و نگران ریل بودم خوشبحاته تا الان به خواست خدا موفق شدم سه مرتبه درخواست برداشت بدم و روی حساب صد هزار دلاری معاملاتم رو منظم جلو ببرم.
  در نهایت از اینکه مطلبم. طولانی شد عذرخواهی میکنم و امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

  • آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان گفته:

   سلام .وقتتون بخیر.
   ما اتفاقا خوشحال میشیم که بیشتر از این تجربیات شما رو در این زمینه ببینیم. — تلاش کردیم که از طریق ایمیل با شما ارتباط بگیریم اما مقدور نبود.
   لطفا در صورت تمایل به ما ایمیل ارسال کنید تا در خصوص ثبت نام شما و تجربیاتتون بیشتر صحبت کنیم و متن صحبت رو برای کاربران منتشر کنیم.
   مرسی از نظرتون.

   • آواتار سینا
    سینا گفته:

    ادمین باور نکن این از خوشونه … برو قسمت درباره ما سایت https://proptradefund.com/ یه گواهی ثبت ششرکت گذاشتن برو تو خود سایت صادر کننده گواهی سرچ کن شماره شرکتو میبینی مال یه شرکت دیگس گواهی هم فوتوشاپه …

    • آواتار فرشید معرفت
     فرشید معرفت گفته:

     یادمون باشه، اینها خودِ ملت رو میندازن به جون هم، عده ای میگن از ما دزدی کردن و درست برعکس عده ای میگن آقا ما چهار بار برداشت داشتیم الکی تهمت نزنید! این دقیقا سیاست عمروعاصی است که ملت رو دچارش میکنن. حتی شما دوستانی که حساب دارید و چند بار برداشت کردید هم از اینها دست بکشید. اینها دقیقا از طریق شما بقیه رو طعمه میکنن. مثل ماهی گیری که یه ذره کِرم تقدیم ماهی میکنه و در ازاش جونش رو میگیره. باور کنید فقط با هم میتونیم این معضلات رو حل کنیم. هیچکس از غیب قرار نیست بیاد ایرانو نجات بده، ماییم و خودمون…

   • آواتار فرشید معرفت
    فرشید معرفت گفته:

    سلام. وقت بخیر.
    من در آزمون های این پراپ شرکت کردم. در مرحله ی اول در مدت 4 روز تونستم حد سود رو تاچ کنم. یعنی همون 10 درصد. از طریق تلگرام با آقای شقاقی در میون گذاشتم و ایشون بعد از (مثلا!) بررسی های لازم، گزارش تریدهام رو برام فرستاد که حداکثر درودان بنده زیر 4.45 درصد بود در اون گزارش. یعنی مشکلی نداشت. بعد گفتن تیم بررسی فرمودن که درودان معامله های بازِ من (یعنی مجموع درودان روزانه، هم در معامله های باز هم معامله های بسته) بالای 5 درصد رفته. درخواست کردم این خطای بنده رو مانند همون گزارشی که فرستاده بودن، برام بفرستن. قبلش قوانین سایتشون رو خونده بودم و بعد از این اتفاق هم چندبار خوندم. هیچ جا به همچین موضوعی اشاره نشده. گفتن گزارش همینیه که براتون فرستاده شده و گزارش لایو بازار رو ندارن. پرسیدم:”پس از روی چه گزارشی میگید درودان رو رد کردم؟ به هر حال باید یک گزارشی یا یک مدرکی باید باشه دیگه!” دیدن نمیتونن قانع کنن گفتن برم با پشتیبانی سایت مطرح کنم. پشتیبانی هم در سوال دومی که ازشون پرسیدم کلا تیکت رو حذف کرد! انگار هیچ سوالی نبوده از اول. خلاصه بهشون شک کردم. رفتم این قسمت https://proptradefund.com/about/ از سایتشون. کد کمپانی که 16147 هست رو برداشتم. رفتم سایت https://www.vfsc.vu/ و در قسمت register research کد رو وارد کردم دیدم متعلق به شرکت RICHMOND INTERNATIONAL INC. هست و هیچ ارتباطی با اینا نداره. حواستون باشه موقع سرچ کردن گزینه ی select register رو روی all registers قرار بدید. بعد رفتم تلگرام اسم “پراپ ترید فاند” رو سرچ کردم دیدم 2 تا کانال آورد که نوشته “کلاه برداری پراپ ترید فاند” و رفتم داخلش خوندم. چیزی که برام جالب بود یکی از کامنت های سام شقاقی بود که در جواب اون شخصی که بهش گفته بود از طریق پلیس فتا شکایت میکنم، گفته بود: “بزرگوار فارکس در ایران غیرقانونی است، اول خودتون باید پاسخگو باشید؛ 2 تا شکلک”. اینم لینکشه https://t.me/Mehrad_Trading/33. اون علامت شکلک خنده ی رضایت میدونید یعنی چی؟ یعنی ما خودمون مار بودیم بس که خوردیم شدیم اژدها. اینها رو نوشتم که برسیم به اصل مطلب. طولانی میشه ولی مهم اینه آگاهی بیشتر بشه. اشکال نداره وقت بذارید واسه خودتون. ببینید شرکت های پراپ ایرانی هیچ کدومشون برای تامین سرمایه متکی به موسسات یا بانکهای معتبری نیستن. بر این اساس مجبورن برای بقای خودشون اقداماتی رو انجام بدن که ما در پراپ های معتبر شاهد هیچیک از این اقدامات نیستیم. مثلا وقتی ببینن نمیتونن سود حسابهای بزرگ رو پرداخت کنن، الکی یه قانون من درآورده خودشم بدون اطلاع قبلی وضع میکنن که فرضا معاملات شما نباید بیشتر از 2 درصد بالانستون باشه در حالی که تا دیروز هیچ صحبتی از این نشده. نه در سایتشون نه کانالهاشون. یا مثل همون قانون خنده داری که برای من وضع کردن، در حالی که همین الان هم برید قوانین سایتشون رو بخونید متوجه میشید درست برعکس نوشتن. یعنی نوشتن درودان شما از معاملات بسته محاسبه میشه. یا مثلا دیدید به یک باره چندین اکانت رو حذف کردن و تقصیر رو انداختن گردن بروکر و گفتن بروکر حسابهای ایرانی رو بسته! خوب اگر بروکر با حساب های ایران مشکل داشت اصلا چرا ازش استفاده کردید؟! نمیدونستید واقعا؟! در ضمن حواستون باشه، پراپ های ایرانی در اغلب موارد در حساب ریل (واقعی) هم دمو بهتون تحویل میدن چون فاندی ندارن که در اختیار شما بذارن. اما قشنگترین و زیباترین جای ماجرا اینی هست که در اتمام این نوشته میارم؛ این پراپ ها برای اینکه بتونن دوام بیارن و به یک باره اعتبارشون رو از دست ندن و تا میتونن جیب های خالی (و میل و نفس های خالی تر از جیبشون) رو پر کنن، نمیان با همه بد تا کنن. درست برعکس! من به این میگم حیله ی عمروعاصی. نقل است که از عمروعاص پرسیدن چطور حدیث های محمد و علی رو بی اعتبار کنیم؟ همه نظری دادند ولی عمروعاص گفت اگر میخواهید حرفتان را قبول کنند دروغ ها را مابین راست ها قایم کنید (یعنی چندتا حدیث/حرف/نظریه درست بدید و بعد یکی دو تا دروغ که به نفع خودتون هست رو هم بین اون چندتا بگنجونید، این جوری مردم باور میکنن! عجب حیله ای!). این به ظاهر شرکت ها و به باطن گداها هم از این حربه استفاده میکنن و در این آشفته بازار ایران که خدا میدونه گاهی با چه سختی هایی پول یه چالش رو باید تامین کرد، مشغول پر کردن شکم های گشنه شان هستن، شکم هایی که هیچوقت سیر نخواهد شد از فرط احساسِ کم بودنشون. حواستون باشه دوستان. پیشنهاد میکنم در پراپ های ایرانی در حال حاضر شرکت نکنید. پولتون رو بریزید تو جوب ولی تو شکم این حقیرها نریزید. اینها همونایی هستن که شکمشون هم سیر بشه چشمشون سیر نمیشه و با پولی که از من و شما گدایی کردن میرن کلاه برداریهای بزرگتری انجام میدن. چون آب که از سر بگذره، چه یک وجب چه صد وجب.. آخرش هم افتخارشون به این میشه که فلان مقدار پول اختلاس کردن. افسوس بر خاک بایر

 17. آواتار احمد
  احمد گفته:

  سلام
  لطفا سایت سرمایه گذار برتر و سایت پراپ تریدینگ که ایرانی هستند رو بررسی کنید آیا معتبر هستند و واقعا سود میدن یا نه ممنون میشم
  چون برای ما مقدور نیست با سایتهای خارجی کار کنیم

   • آواتار احمد
    احمد گفته:

    سلام ممنون تو شرکت سرمایه گذار برتر چلنج 25000 دلاری شرکت کردم شرایطش خیلی خوبه انشالله با موفقییت پاس میکنم
    سایت PROPTRADE.FUDND هم معتبره؟ چالش 150/000 دلاری با نرخ 190 دلار میده (شرایط آزمون یکم سخت تر و زمان بر تر هست ولی قیمتش خوبه می ارزه)من شرکت کردم یکم دلهره دارم که معتبر نباشه نظر شما چی هست
    تمام سرمایم رو گذاشتم تو بورس و فارکس این چند سال الان که بلدم و اشتباهاتم رو تجربه کردم و حرفه ای شدم سرمایه ای ندارم
    تنها راه موفقییت ،دریافت فاند از شرکت معتبر هست

    • آواتار علیرضا
     علیرضا گفته:

     اگر زحمتی نیست ای دی تلگرامم رو می ذارم یا شما ادی تلگرامتون رو بذارید که یکم ازتون راهنمایی بگیرم

  • آواتار سحر
   سحر گفته:

   سلام بله معتبره من به تازگی مراحلش رو گذروندم و اولین سودم رو برداشت کردم مشکلی نداشت

   • آواتار vahid
    vahid گفته:

    درود بر شما، تبریک میگم بهتون، من هم تازگی در این چالش شرکت کردم، بزرگترین دلهره من معتبر بودن این سایت هست، آیا امکانش هست جهت اطمینان از صحت این موضوع، مکاتبه ای با من در تلگرام بکنید.ممنون

   • آواتار علیرضا
    علیرضا گفته:

    سلام لطفا میشه خبر بدید که نتیجه چی شد ؟؟؟این سایت معتبره یا نه ؟؟؟لطفا جواب بدید

    • آواتار تیم نویسندگان
     تیم نویسندگان گفته:

     دوستان اعلام کردند که سایت معتبر هست. ولی من خودم تا الان با این وبسایت کار نکردم.

     • آواتار مرتضی
      مرتضی گفته:

      من حدود یک ماه پیش چالش های سایت سرمایه گذار برتر را پاس کردم.
      و اولین سود و مبلغ چالش را هم از طریق کریپتو دریافت کردم.
      تنها چیزی ک ته دلم محکم‌نیست اینه ک حساب ریل نمیده ، حتی حسابهای ریل هم دمو هستند.
      پشتیبانیشون میگه ما ترید های شما را روی حساب اصلی شرکت کپی ترید میکنیم نمیدونم تا چه حد معتبر هستن

    • آواتار vahid
     vahid گفته:

     سلام
     من یک حساب 10 هزار دلاری در سرمایه گذار برتر ثبت نام کردم، چالش اولو توی سه هفته پاس کردم اما هنوز موفق به پاس کردن چالش دوم نشدم،،،،، در رابطه با اعتبار این شرکت تحقیقاتی که کردم بیشتر بازخوردشون مثبت بوده و من فعلا بهشون اعتماد کردم،،،، اما دوست دارم نظر یکی از دوستانی که پراپ کار میکنند و در این زمینه حرفه ای هستند رو هم بگم،،، جمله ایشون را میزارم : “سرمایه گذار برتر هم برای حساب های کمتر از 50 هزار تا خوبه.بالاتر خوب نیست چون هنوز قدرت پرداخت سودهای بزرگ رو ندارن و قشنگ با قانون های من دراوردی سودت رو به جیب میزنن”
     بابت همین من حداکثر تا 50 هزار تا با این شرکت کار میکنم، و برای حسابهای بالاتر با FTMO، که این دوستم چندین حساب در FTMO داره و با ربات بهم وصلشون کرده، و برای نحوه باز کردنشون بهم گفت : “من با اقامت دوستم حساب باز کردم، اگر کسی خارج از کشور داشته باشید میتونه براتون حساب باز کنه و بعدش شما با ادرس ولت خودتون برداشت هاتون رو انجام بدید.”
     اگر به مرحله ریل و برداشت سود از سرمایه گذار برتر شدم، اینجا عنوان میکنم
     این مطالبو گفتم شاید کمکی به کسی بکنه
     با تشکر

   • آواتار علیرضا
    علیرضا گفته:

    اگر زحمتی نیست ای دی تلگرامم رو می ذارم یا شما ادی تلگرامتون رو بذارید که یکم ازتون راهنمایی بگیرم

 18. آواتار Amit
  Amit گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد ارزشمندم

  نکته ای را خواستم خدمتتان عرض کنم. سایت پراپ سرمایه گذار برتر، اگر دقت بفرمائید در ایران ثبت نشده و در دوبی مسقر هست.فکر می کنم چون هدف، دادن امکان ترید برای ایرانیان هست، اسمش رو فارسی انتخاب کرده اند.
  البته تخصص شما بیشتر است. اگر امکانش برایتان مهیا می باشد ، یک بررسی بفرمائید و اطلاع رسانی کنید. حقیر فکر می کنم فرصت مناسبی می تواند برای تردیدهای ایرانی باشد.
  ممنون از محبت شما

  • آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان گفته:

   سلام. وقت بخیر.
   تاخیر من رو در پاسخگویی ببخشید. در خصوص وبسایت سرمایه گذار برتر میخواستم مطمئن بشم.
   الان با یکی از کسانی که در این سایت داره کار میکنه و ماهانه داره پول دریافت میکنه ارتباط گرفتم و بله. وبسایت معتبر هست.

   • آواتار علی
    علی گفته:

    سلام وقتتون بخیر . احتراما این شخصی که میگید چند ماهی هست که از سرمایه گذار برتر داره سود میگیره ،اکانتش چند هزار دلاری هست? بنظر میاد سرمایه گذار برتر برای اکانتهای بالای ۵۰ هزار دلار بهانه میاره تا پرداخت سود نداشته باشه، ممنون میشم راهنمایی کنید

    • آواتار تیم نویسندگان
     تیم نویسندگان گفته:

     سلام. وقت بخیر.
     اتفاقا من یه جا هم تاکید کرده بودم که اکانت های زیر پنجاه هزار دلار از سرمایه گذار برتر بگیرید.
     ضمن اینکه ، اخیرا وقتی کسی چالش رو پاس میکنه، شرایطی که براش میذارن حتی سخت تر از قبل هم شده.

 19. آواتار سید حامد
  سید حامد گفته:

  سلام میشه نظرتون رو در مورد Fundeight.com بگین با پشتیبان گروه تلگرامیشون صحبت کردم میگن ما بهتون در ازای رد شدن از یک مرحله چالش با نصف هزینه شما رو تو پراپ خارجی که بگین ثبت نام میکنیم.

  پراپ های خارجی که داره ایناس:

  funded next ——–> 100K = 299$
  TFF
  The funded trader program

  هزینش کمه و پراپ خارجی هم ارائه میده میخوام 100K رو بخرم

 20. آواتار حسین
  حسین گفته:

  در سایت مرتبط با فیدل کرست در آدرس زیر اینطوری نوشته:
  Citizens of any country in the world can open an regular trading account with Fidelcrest (Markets) Ltd, EXCEPT we don’t accept deposits from the following countries:

  United States of America
  Democratic People’s Republic of Korea (North Korea)
  Eritrea
  Iran
  Iraq
  Liberia
  Libya
  Somalia
  Sudan
  Syria
  Japan
  Canada
  Virgin Islands, U.S.
  Puerto Rico
  گفته همه میتونن حساب توی فیدل باز کنند اما دیپازیت از کشورهای زیر نمیپذیریم که یکیش ایرانه.حالا نمیدونم شاید منظور پول با منشا ایرانی و بانک ایرانی منظورش هست که در پرداخت با بیتکوین مشکلی نباشه ولی خلاصه به ایران حساسه مراقبش باشید
  https://fidelcrestmarkets.com/regulation/

 21. آواتار علیرضا
  علیرضا گفته:

  امکانش هست سایت
  sarmayegozarebartar.com
  بررسی بشه؟
  شرکت ایرانی هست که پشتیباناش میگن دفترش اماراته
  میخواستم بدونم معتبره یا نه؟

 22. آواتار ایرج سازگار
  ایرج سازگار گفته:

  سلام وقت بخیر
  در خصوص شرکت proptrade.fund که داره به صورت Whitelabel از یکی از بروکر های جزایر مارشال یا قبرس به ایرانیان خدمات میده اطلاعی دارید؟ شرکت مناسبی هست؟

 23. آواتار نلی
  نلی گفته:

  با سلام،
  من اخیرا با پشتیبانی هر دو سایت ftmo و فیدل کرست مکاتبه کردم
  ftmo به هیچ عنوان به ایرانی ها خدمات نمیده، حتی ایرانی ها خارج از کشور، واریز و برداشت ارز دیجیتال هم داره
  فیدل کرست به ایرانی ها خدمات میده و واریز و برداشت ارز دیجیتالم داره

 24. آواتار محمدرضا
  محمدرضا گفته:

  با سلام
  من با سایت fundforforex مکاتبه کردم و ایت اطلاعات رو در اختیارم داد.
  FFF headquarters are located in Islands of Seychelles. Our financial office is located in Singapore. we have local operating representatives all over the World including UK, Canada, SVG, Armenia, Singapore, Belize & etc.
  ظاهر سایتش می خوره معتبر نباشه ولی می شه شما تحقیق کنید که ببینید معتبر هست یا نه؟

  • آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی گفته:

   سلام. وقتتون بخیر. در ایران نهادی وجود نداره که روی کار این مجموعه ها نظارت کنه. بنابر این، نمیشه خیلی بررسی خاصی روی وبسایت های ایرانی کرد.

 25. آواتار پوریا
  پوریا گفته:

  سلام ممنون از این مقاله خوب . ببخشید سایت فیدل کرست معتبره؟ و واریز و برداشت از طریق ارز های دیجیتال امکان پذیره برای ایرانی ها از طریق این سایت؟

  • آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی گفته:

   سلام. وقت بخیر.
   بله سایت فیدل کرست معتبره.
   در مورد واریز و برداشتش، باید مجدد چک کنم. Ftmo هم قبلا واریز و برداشت کریپتو گذاشته بود که حذفش کرد.

 26. آواتار Navid
  Navid گفته:

  سلام. محبت می‌کنید در مورد worldcapital.uk هم یه بررسی بفرمایید. چنل تلگرام هم به همین نام دارن که طبق ادعا تحت نظر شرکتی بریتانیایی به نام liquid group کار می‌کنه.

 27. آواتار جواد صدقی
  جواد صدقی گفته:

  با سلام
  لطفا در مورد سایت BLUFX و مورد تایید بودنش اگر اطلاعی دارید ممنون میشم راهنماییم کنید
  سپاسگزارم

 28. آواتار امیرحسین
  امیرحسین گفته:

  سلام خسته نباشید
  من به تازگی با پشتیبانی سایت ftmo داشتم حرف میزدم گفتن که ایران تحریمه نمیشه باهاشون کار کرد.

 29. آواتار عباس
  عباس گفته:

  سلام بی زحمت نظرتون را راجب سایت true forex funds میگید ایا معتبر هست چون ظاهرا میگه با ایرانی ها فعالیت میکنه

   • آواتار مریم
    مریم گفته:

    سلام. وقت بخیر. شما جایگزین ftmo چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید؟
    و اینکه اگر یک آشنای ایرانی اما مقیم خارج از ایران داشته باشیم میتونیم با استفاده از حساب اون فرد با ftmo کار کنیم؟

    • آواتار تیم نویسندگان
     تیم نویسندگان گفته:

     سلام. وقت بخیر.
     بله با استفاده از اون شخص میتونید اکانتتون رو وریفای کنید.

 30. آواتار احسان
  احسان گفته:

  سلام و وقت بخیر . ایا این درسته که هم mff و هم ftmo همکاریشون رو با ایرانی ها کلن قطع کردند؟
  با این وجود فقط فیدل کرست میمونه که همکاری کنه؟

 31. آواتار shayan
  shayan گفته:

  سلام وقتتون بخیر . شرکت فیدل کرست با ایرانیا همکاری داره ؟ اخه خیلی از سایت های پراپ تریدینگ مثل ftmo و mff با ایرانیا قطع ارتباط کردن

 32. آواتار ehsan
  ehsan گفته:

  با درود و سپاس فراوان
  این مقاله فوق العاده بود
  خواستم تشکر کنم و دلگرمی داده باشم
  جهت بهتر و کاملتر شدن مقاله
  بازم سپاس

 33. آواتار حسام
  حسام گفته:

  ببخشید برای حساب 1 میلیون دلاری در فیدل کرست ورودی 2000 دلار میخواد.آیا فیدل کرست معتبره هزینه رو بدم ثبت نام کنم؟

  • آواتار مازیار
   مازیار گفته:

   شما وقتی میخوای ۲۰۰۰ دلار بدی واسه پراپ بهتر نیست توی بروکر‌معتبر ثبت نام کنی و واسه خودت روی حساب ۲۰۰۰ دلاری خودت ترید کنی بدون ترس از اینکه سودتو بدن یا ندن یا بازی دربیارن !!!!

   • آواتار تیم نویسندگان
    تیم نویسندگان گفته:

    سلام و درود. وقتتون بخیر.
    خب ببینید ، حساب 10 هزار دلاری در خیلی از پراپ ها، قیمتش حدود 100 دلار هست. با 2000 دلار احتمالا حساب 150 هزار دلاری بتونید خریداری کنید.
    این یعنی اگه 10 درصد سود کنید، میشه 15 هزار دلار سود.
    بنابر این، برای کسانی که حرفه ای تر هستند، این کار، به صرفه است.

 34. آواتار محمد
  محمد گفته:

  سلام تشکر از مقاله خیلی خوب و اموزندتون .۳۰ روز چالش ftmo از چه زمانی آغاز میشه از زمان واریز پول یا از اولین ترید دومین سوالم من میتونم یه اکانت ۱۰۰۰۰ تای شرکت کنم بعد یه مدت تو چالش ۱۰۰۰۰۰تای.برای برداشت از سایت باید مشخصات کارت به اسم خودم باشه.ممنون میشم راهنماییم کنید

  • آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی گفته:

   الان FTMO به ایرانیان سرویس نمیده.
   اما، چالش از زمانی شروع میشه که شما START رو بزنید. یعنی پول رو که واریز میکنید، بعدش گزینه Start challenge داره . اون رو که بزنید شروع میشه.

 35. آواتار مهتاب
  مهتاب گفته:

  سلام وقت بخیر سایت ftmo همکاریش رو با ایرانیا قطع کرد چه سایت معتبر دیگه ای معرفی میکنین ؟ که الان ایران رو تحریم نکرده باشه و هزینه هایی مثل همین ftmo داشته باشه و با همین شرایطهمکلری تقریبا … یکی از سایت هایی که معرفی کردین ۲۰۰۰ دلار میخواست اگه آدم اینقد داشت که برا خودش ترید میکرد …. و مثل اف تی امو کدام سایت های معتبر هزینه رو بعد برنده شدن پس میدن ؟ لطفا ممنون میشم اگه تا الان شرکت معتبر دیگه ای هست که همکاریش رو با ایرانیا قطع نکرده باشه معرفی کنین

 36. آواتار شهاب
  شهاب گفته:

  با سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدی که در زمینه پراپ گذاشتید که واقعا منبع فارسی کمی پیدا میشه
  سایت زیر رو چک میکنید؟
  وقتی مقایسه میکنی نسبت به ftmo مزایای بیشتری داره
  https://trueforexfunds.com/

 37. آواتار شهاب خضرنژادی
  شهاب خضرنژادی گفته:

  سلام . وقت بخیر .
  شرکتی هست که هزینه ی ورود نگیره ؟ اگه هست ممنون میشم معرفی کنید

 38. آواتار یاسین
  یاسین گفته:

  سلام وقت بخیر
  در مورد سایت ftmo آیا تریدر های ایرانی امکان برداشت از طریق کریپتو دارن ؟ چون من جای دیگه ای خوندم ک امکان برداشت کریپتو برای ایرانی ها وجود نداره

   • آواتار ZOHEIR
    ZOHEIR گفته:

    site fidel crest man har kari kardam natunestam vared sham…che ba filter shekan che bedune filter shekan..ham fire fox test kardam ham chrome
    lotfan rahnamaei konid..anjame in chalesh baraye man vaghean sakht nist az tarafi kheili behesh niaz daram

    • آواتار سعید محمدی
     سعید محمدی گفته:

     سلام. وقت بخیر.
     ممکن هست که فیلتر شکنتون خوب نبوده .
     من الان باز کردم و بدون مشکل باز شد.
     ولی اگر مشکلی با ورود دارید، چرا از FTMO استفاده نمیکنید؟ از لینک زیر میتونید استفاده کنید:
     ورود به FTMO

  • آواتار ایتسکا
   ایتسکا گفته:

   سلام. وقتتون بخیر.
   یعنی ، اگر مثلا به جای 10 درصد سود، 2 درصد سود کردید، مجموعه به شما اجازه میده که یک ماه دیگه هم دوباره کار کنید .
   اینطوری نیست که بگه خب ، باید 10 درصد سود میکردی که بری مرحله بعد، الان که سود نکردی از آزمون خارج میشی.

 39. آواتار mahdi
  mahdi گفته:

  سلام.واریز و برداشت در سایت فیدل کرست FIDELCREST چطوری هستش؟چون در سایت ftmo بزرگترین مشکل برداشت بود که برای ما ایرانی ها خیلی سخت هست.

  • آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی گفته:

   سلام. وقتتون بخیر.
   ما تلاشمون رو کردیم که فقط سایت های معتبر رو معرفی کنیم.
   این لیست ، طبق ریویو هایی که من خوندم، کلاه بردار نیستند.

 40. آواتار مهدی
  مهدی گفته:

  سلام ، من با پشتیبان سایت ftmo صحبت کردم و اینطور که متوجه شدم راه هایی که اونها میتونن سود مارو بهمون پرداخت کنن برای ما ایرانی های داخل ایران مسدوده،شما اطلاعات بیشتری ازشون دارین؟

  • آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی گفته:

   درود. وقتتون بخیر.
   اخیرا امکان واریز و برداشت از طریق حساب کریپتو هم به سیستمشون اضافه کردن .
   این مورد احتمالا بتونه مشکل ایرانیان رو حل کنه.

 41. آواتار امین
  امین گفته:

  سلام خسته نباشید. آیا سایت funding talent هم مانند این دو سایتی که معرفی کردید با تریدر های ایرانی کار میکنه ؟

  • آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی گفته:

   درود. وقتتون بخیر. در این خصوص ، نیاز هست که با این وبسایت مکاتبه کنیم و ریویو هاش رو چک کنیم. این رو بررسی خواهیم کردو به شما اطلاع خواهیم داد

 42. اشتراک‌ها: بررسی شرکت BluFX به عنوان یک شرکت پراپ تریدینگ-استخدام تریدر فارکس - ایتسکاسایت آموزشی ایتسکا

 43. اشتراک‌ها: بررسی سایت شرکت Moverick FX به عنوان یک شرکت پراپ تریدینگ-استخدام تریدر فارکس - ایتسکا سایت آموزشی ایتسکا

 44. اشتراک‌ها: فیدل کرست FIDELCREST - ایتسکا - خانه بورس ایران فیدل کرست

 45. اشتراک‌ها: مقایسه بهترین صرافی ارز دیجیتال مناسب ایرانیان - معرفی ۸ صرافی معتبر ارز دیجیتال - ایتسکا - خانه بورس ایران سایت آموزشی ایتسکا

 46. اشتراک‌ها: آموزش و معرفی سایت FTMO - استخدام تریدر های حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره موبایل ( این بخش اجباری نیست اما اگر شماره خود را وارد کنید، از طریق پیامک از پاسخ به دیدگاهتان با خبر خواهید شد)