پراپ تریدینگ چیست؟-بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

پراپ تریدینگ (Proprietary trading) که میتوان آن را معامله ی اختصاصی یا معامله ی وابسته به مالک یا مدیریت سرمایه نام گذاری کرد، یک سبک معاملاتی است. این سبک از معامله، اخیرا خیلی معروف تر شده است. این مفهوم مدت زیادی هست که کاربرد دارد. اما خب در خارج از ایران ( مثل آمریکا) از سال 2008 خیلی خیلی معروف تر شد. پراپ تریدینگ با عنوان پراپ فرم نیز شناخته می شود.

پیش از ادامه مقاله دو مورد رو لازم هست که بهتون بگم ، اول اینکه FTMO دیگه به ایرانیان سرویس دهی نمیکند. دوم اینکه اگر میخواید وارد فارکس بشید و نمیخواید در مجموعه های پراپ تریدینگ فعالیت کنید، میتونید از بهترین بروکر های فارکس استفاده کنید.

اگر شما چالش های پراپ تریدینگ را به خوبی سپری کرده اید و از یکی از این شرکت ها سود دریافت کرده اید، از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید تا با شما مصاحبه کنیم و این مصاحبه را در همین صفحه قرار دهیم تا کاربران بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.

همانطور که میدانید، از سال 2000 تحول عظیمی در بازار بورس اتفاق افتاد. معامله گران دیگر نیاز نبود که تالار های بورس بیایند و معامله انجام دهند. در عوض در خانه مینشستند و دستور ها را از طریق اینترنت به کارگزاری ها ارسال میکردند. از سال 2000 اینترنت عمومی تر و پر استفاده تر شد و نتجیتا این تغییر ، باعث شد که مثلا در حال حاضر بازاری به اسم فارکس وجود داشته باشد.

ویدئو آموزش پراپ تریدینگ

آموزش پراپ تریدینگ

پادکست مربوط به پراپ تریدینگ

این مقاله را میتوانید به صورت صوتی نیز گوش کنید:

آموزش صوتی پراپ تریدینگ

بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان
بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

در این بازار بازیگران خیلی زیادی حضور دارند . حتی افرادی که شغل های دیگری دارند، در بازار فارکس به معامله میپردازند. در حال حاضر در بازار فارکس، کمیسیون خیلی پایین است . اسپرد خیلی پایین است. نتیجتا افرادی در این سرویس ها فعالیت میکنند که ممکن هست که بورس شغل دوم و سوم آنها باشد.

حال، همین موضوع را به پراپ تریدینگ ارتباط دهید. خیلی وقت پیش، به این سادگی شخصی تبدیل به پراپ تریدر نمیشد. اما در حال حاضر تبدیل شدن به یک پراپ تریدر خیلی راحت تر شده است.

پراپ تریدینگ رایگان دقیقا چیست؟

پراپ تریدینگ، با کلام ساده، یعنی با پول یک مجموعه دیگر اقدام به معامله در بورس و بازار های مالی کنید.

مشخصا شما نمی توانید پولی که این مجموعه در بروکر گذاشته را برداشت کنید اما میتوانید با این پول به معامله بپردازید و به مجموعه سودرسانی کنید. به این دلیل به این شرکت ها پراپ تریدینگ رایگان نیز گفته می شود.

پراپ تریدینگ چیست؟
پراپ تریدینگ چیست؟

البته ، این مورد را در نظر داشته باشید که خیلی از افراد در حال حاضر به نوعی درگیر پراپ تریدینگ یا معاملات پراپ هستند. مثلا افرادی که در بانک ها یا مجموعه ها، مسئولیت معاملات بورس را دارند. یا افرادی که در مجموعه های کوچک، اقدام به معاملات بورس می کنند و به مجموعه کمک میکنند که به سود آوری بیشتری برسد. این افراد، در حال انجام پراپ تریدینگ هستند.

خب ، از اونجایی که پول به صورت کامل به مجموعه تعلق داره، تمام سود و زیان احتمالی هم به مجموعه تعلق میگیره. البته خب مشخص هست که در این حالت کسی برای هیچ مجموعه ای معامله نخواهد کرد.

روش های کسب درآمد از پراپ تریدینگ

بنابر این ، مجموعه ها، به دو روش به تریدر ها پول اختصاص می دهند.

روش اول ، حقوق ثابت ،

روش دوم بخشی از سود.

درآمد پراپ تریدینگ
درآمد پراپ تریدینگ

شرکت های سرمایه گذاری چه شرکت هایی اند؟

شرکت های پراپ تریدینگ، به شرکت هایی گفته میشود که مسئولیت آنها فعالیت در بورس و سرمایه گزاری در بازار های فارکس و کریپتو کارنسی است. پیشتر گفتیم که با فراگیر تر شدن اینرتنت، این شرکت ها هم در چند سال اخیر به این سمت روی آوردند که به جای اینکه همه تریدر ها به صورت حضوری فعالیت کنند، از کاربرانی استفاده کنند که به صورت اینترنتی کار میکنند. آنها به صورت اینترنتی از متقاضیان آزمون اینترنتی خواهند گرفت سپس به آنها سرمایه میدهند تا کاربران از این سرمایه کسب سود کنند.

خب البته این شرکت ها یک سری قوانین دارند که ممکن است تماما به سود تریدر ها نباشد. مثلا، (بسته به شرکت های مختلف) ممکن هست در آخر هفته نتوانید معامله ای را باز نگه دارید. یا مثلا در برخی از این شرکت ها، اگر 10 درصد ضرر کنید، حساب شما از شما گرفته خواهد شد.

در نظر داشته باشید که اگر چند سال قبل به یک شرکت برای استخدام مراجعه میکردید و میگفتید میخواهم پراپ تریدر شوم، احتمالا از شما مدارک زیادی ، نظیر سابقه ترید با اکانت های چند صد میلیونی، گزارش دقیق سود سالهای گذشته ، مدارک مبنی بر اینکه بیش از 5 سال هست که در حال معامله در بورس هستید را میخواستند اما در حال حاضر روند ورود خیلی ساده تر شده است. شما وارد یک آزمون یک الی سه ماهه میشوید. اگر از آزمون سربلند بیرون آیید، میتوانید مدیریت حساب را شروع کنید.

در نهایت، به نوعی شما به عنوان یک معامله گر حرفه ای ، بورسیه میشوید و با پول شرکت اقدام به معامله در بازار بورس و فارکس میکنید و از سودی که کسب میکنید، (بسته به شرکت) بین 50 تا 70 درصد را از آن خود میکنید.

در این مقاله، شرکت های مختلف را معرفی و مقایسه خواهیم کرد و البته در مقاله های دیگر، نسبت به معرفی کامل و نحوه ثبت نام هرکدام از این شرکت ها، به تفصیل اطلاعات خواهیم داد.

آیا سرویس های پراپ تریدینگ مناسب من هستند؟

اولا که در نظر بگیرید که هر مجموعه ای برای اینکه شما تست ورودی بدهید، از شما حدود 200 – 300 دلار پول خواهد گرفت. این 200 – 300 دلار، برا ما پول کمی نیست. وقتی یه نفر حسابش کلا 500 دلار هست ، این اعداد خیلی سنگین است . بنابر این بهتر است که زمانی از این سرویس ها استفاده کنید که مطمئن باشید توان محقق کردن نتیجه مد نظر آن مجموعه ها را دارید.

دقت در پراپ تریدینگ
دقت در پراپ تریدینگ

مهمترین نکته این هست که شما معامله کردن و ترید کردن را یاد بگیرید. خیلی از داوطلبین ، در همان هفته های اول از این آزمون خارج میشوند. حتما همه شما عزیزان، با کنترل احساسات آشنا هستید! طمع! عجله ! عدم بررسی دقیق. میدانید که هرکدام از این کلمات ، چه بلایی بر سر یک معامله گر می آورد. کلماتی که برای دیگران فقط چند کلمه هستند، برای ما تریدر ها، تغییر دهنده ی روند زندگی هستند.

افرادی که از استاپ لاس های درست استفاده نمیکنند، به راحتی پس از دو معامله اکانت را به صورت کامل از دست خواهند داد.

بنابر این مهم این هست که معامله کردن را بیاموزید.

مزایای استفاده از پراپ تریدینگ فرم ها

 1. دسترسی به پول بیشتر! اینجا شما به پول خیلی بیشتر از اونچه که میتونید سرمایه گذاری کنید دسترسی دارید. پول شخص دیگری که از شما میخواهد برایش معامله انجام دهید.
 2. ریسک کمتر! اگر اشتباه کنید چه میشود؟ هیچ پولی از دست نمیدهید! فقط دسترسی به اکانت را از دست خواهید داد.
 3. کمیسیون کمتر
 4. دسترسی به پلتفرم های بهتر! پر واضح است که شرکت ها میخواهند شما سود کنید. چون سود شما، سودِ آنهاست! بنابر این سعی میکنند پلتفرم های خیلی خوبی را در اختیار شما قرار دهند.

حالا، بعد از اینکه در خصوص  پراپ تریدینگ یاد گرفتید، میتونید یکی از سایت های جدول زیر رو انتخاب کنید و درش شروع به معامله کنید.

ثبت نام اولیه در تمام این وبسایت ها رایگان هست. اگه خواستید میتوانید وارد شوید و اطلاعات کامل تری را در خود وبسایت مشاهده کنید.

بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

در این لیست 4 سایت پراپ تریدینگ را معرفی میکنیم که در آنها ایرانیان تحریم نیستند. کارشناسان خانه بورس ایران با هر 4 وبسایت زیر ، مکاتبه کردند و از هر چهار وبسایت سوال کردند که آیا امکان سرمایه گزاری ایرانیان در این وبسایت ها هست یا خیر . تمام این وبسایت ها پاسخ مثبت دادند که اسکرین شات چت انها در صفحه آموزش هر وبسایت قرار گرفته است.

سایت FTMO

سایت Ftmo یک مجموعه ی پراپ تریدینگ هست. این شرکت یک آزمون دو مرحله ای برای معامله گران حرفه ای بورس ترتیب داده است. پس از اینکه در این آزمون موفق شدید میتوانید در این شرکت به عنوان پراپ تریدر استخدام شوید.

آزمون2 مرحله ای – مرحله چالش 1 ماهه و مرحله احراز هویت 2 ماهه
آزمون مجدداگر موفق به رسیدن به تارگت در ماه اول نشدید ولی اکانتتان مثبت بود، میتوانید مجدد تست بدهید
دسترسی ها و امکاناتمیتوانید از EA و هجینگ و trade discretionary استفاده کنید.
درصد سود70 درصد سود برای معامله گر( شما) ست.
لورج1:100
کمترین اکانت 25 هزار دلاری ( هزینه آزمون برای این اکانت 250 یورو)
هزینه ورودی250 یورو – در صورتی که در آزمون پذیرفته شوید، هزینه به شما باز میگردد.
توضیحات سایت اف تی ام او

سایت فیدل کرست FIDELCREST

سایت فیدل کرست یکی دیگر از وبسایت های پراپ تریدینگ است .

آزمون1 مرحله ای – سود حتی در مرحله آزمون نیز به شما تعلق میگیرد.
امکانمیتوانید اکانت خود را به 800 هزار دلاری در مدت یک سال ارتقا دهید.
درصد سودتا 80 درصد از سود برای معامله گر(شما) ست.
لورج1:100
کمترین اکانت 50هزار دلاری ( هزینه آزمون برای این اکانت 346 یورو)
هزینه ورودی349 یورو
امکاناتدر بازه اخبار میتوانید معامله کنید. میتوانید پوزیشن در شب و آخر هفته ها نگه دارید.
توضیحات سایت فیدل کرست

سایت لوکس تریدینگ Luxtrading

سایت Luxtrading یکی از معتربرترین و بهترین سایت های پراپ فرم و یا همیان پراپ تریدینگ است که به ایرانیان خدمات می دهد.

سایت امپراطوری تاجران citytradersimperium

سایت citytradersimperium نیز یکی از معتبر ترین سایت های پراپ تریدینگ در جهان است که به ایرانیان خدمات می دهد. تریدر ها می توانند بعد از گذراندن مراحل لازم و آزمون ها در این ایت سایت به عنوان تریدر استخدام شوند. برای ورود به این سایت پراپ فرم روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک ویدئو این مقاله در یوتیوب /// لینک ویدئو این مقاله در آپارات ///لینک پادکست این مقاله در ساند کلاد

سایت FXFINANCER

سایت FXFINANCER یکی از سایت های پراپ تریدینگ و یا همان تامین سرمایه به مدت 3 سال است که در ایم زمینه فعالیت می کند. دفتر اصلی این شرکت در لندن می باشد و به کاربران ایرانی خدمات داده و وبسایت این شرکت زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند. به این دلیل این شرکت پراپ تریدینگ در زمان کم در ایران یه شهرت رسیده و پذیرای تریدر های حرفه ای از ایران است.

کلاهبرداری پراپ تریدینگ

در 2 سال اخیر شرکت های پراپ تریدینگ زیادی ایجاد شده اند. هنگام انتخاب این شرکت ها باید نهایت دقت و توجه را کرد. زیرا اخیرا شاهد کلاهبرداری پراپ تریدینگ ها در بازار هستیم. این شرکت ها مدتی با تبلیفات فراوان اقدام به ثبت نام تریدر ها با مبالغی عادی برای مثال 200-300 دلار کرده و بعد از مدتی که پلن های خود را فروختند شرکت را منحل می کنند.

حتی تریدر هایی که برای این شرکت های کلاهبردار معامله کرده و سود دهی داشته اند، یک باره شاهد از دست رفتن سود های خود و بسته شدن اکانتشان بوده اند. به این دلیل توصیه می شود در پراپ تریدینگ های معتبر برای تامین سرمایه خود ثبت نام کنید.

پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ، یعنی اینکه با سرمایه شرکت دیگری در فارکس یا بازار کریپتو کارنسی معامله انجام دهیم.

اگر در پراپ تریدینگ، ضرر کنیم چه میشود؟

شرکتی که از آن اکانت را گرفته اید ضرر را پرداخت میکند. بزرگترین مشکلی که ممکن هست برای شما پیش بیاید این هست که دسترسی اکانت را از شما بگیرند و از لیست تریدر های خود شما را خارج کنند.

بهترین سرویس پراپ تریدینگ کدامست؟

سایت های مختلف و شرکت های مختلفی این سرویس را ارائه میدهند و ما در این مقاله این شرکت ها را معرفی کرده ایم. اما انتخاب آنها به خود شما باز میگردد. باید ببینید که کدامیک به استراتژی معاملاتی شما نزدیک تر است. هرکدام مزایا و معایبی دارند.

تفاوت پراپ تریدینگ و کپی تردینگ چیست؟

کپی تریدینگ یعنی شما در یک سایت اکانت ایجاد کنید و اعلام کنید که هر معامله ای که این یوزر انجام داد ، در اکانت من نیز لحاظ شود. یعنی یک یوزر خاص در حال مدیریت اکانت شماست. پراپ تریدینگ یعنی شما خودتان اقدام به معامله و ترید و سرمایه گذاری کنید. اما با پول یک سازمان دیگر. و معمولا بین 50 الی 80 درصد سود نیز به شما تعلق میگیرد.

چقدر میتوانم در پراپ تریدینگ سود کنم؟

کاملا بستگی به میزان سود آوری شما برای شرکت دارد. اما معمولا بین 50 الی 80 درصد از سودی که میکنید را دریافت میکنید. اگر یک اکانت 10 هزار دلاری دریافت کنید و ماهی 10 درصد سود کنید، حدود 700 دلار به خودتان تعلق میگیرد که با دلار 25 هزارتومانی میشود حدود 17 میلیون تومان سود در ماه.

لینک های کوتاه این مقاله ( در صورتی که تمایل داشتید لینک کوتاه این مقاله را به اشتراک بگذارید: )

http://gg.gg/proptradinghttps://is.gd/proptradinghttp://bit.do/proptrading
https://bit.ly/3b4Wfoahttps://rotf.lol/proptradinghttps://rebrand.ly/proptrading
لینک های کوتاه این مقاله – پراپ تریدینگ

برای مشاهده آموزش در خصوص بورس ، روی این لینک کلیک کنید: بورس چیست؟

4.6/5 - (11 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
79 نظرات
 1. […] پراپ تریدینگ چیست؟ ( پراپ تریدینگ، یعنی با پول مجموعه ترید کنید! ضرر را هم شرکتی که در آن ترید میکنید می پردازد!) […]

 2. […] در صورتی که در فارکس حرفه ای هستید، مقاله مربوط به پراپ تریدینگ را نیز مطالعه […]

 3. […] بیشتر بخوانید: پراپ تریدینگ چیست؟ […]

 4. آواتار امین
  امین می گوید

  سلام خسته نباشید. آیا سایت funding talent هم مانند این دو سایتی که معرفی کردید با تریدر های ایرانی کار میکنه ؟

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   درود. وقتتون بخیر. در این خصوص ، نیاز هست که با این وبسایت مکاتبه کنیم و ریویو هاش رو چک کنیم. این رو بررسی خواهیم کردو به شما اطلاع خواهیم داد

 5. آواتار مهدی
  مهدی می گوید

  سلام ، من با پشتیبان سایت ftmo صحبت کردم و اینطور که متوجه شدم راه هایی که اونها میتونن سود مارو بهمون پرداخت کنن برای ما ایرانی های داخل ایران مسدوده،شما اطلاعات بیشتری ازشون دارین؟

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   درود. وقتتون بخیر.
   اخیرا امکان واریز و برداشت از طریق حساب کریپتو هم به سیستمشون اضافه کردن .
   این مورد احتمالا بتونه مشکل ایرانیان رو حل کنه.

 6. آواتار ERFAN
  ERFAN می گوید

  سلام
  ببخشید این سایت ها اسکم و کلاه برداری نیستن ؟؟
  و سابقشون به چه صورتی هست ؟؟

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقتتون بخیر.
   ما تلاشمون رو کردیم که فقط سایت های معتبر رو معرفی کنیم.
   این لیست ، طبق ریویو هایی که من خوندم، کلاه بردار نیستند.

 7. آواتار mahdi
  mahdi می گوید

  فقط 2 تا سایت نام بردین
  اون دوتا سایت دیگه چی ؟؟

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   درود. وقت بخیر.
   سه سایت دیگر رو نیز در همین وبسایت معرفی کردیم. من لینک هاشون رو براتون قرار میدم و به زودی این مقاله نیز به روز رسانی میشه.
   https://itsca-brokers.com/forex/moverick-fx-prop-trading-company/
   https://itsca-brokers.com/forex/allstontradings-company/
   https://itsca-brokers.com/forex/blufx-as-a-prop-trading-company/

 8. آواتار mahdi
  mahdi می گوید

  سلام.واریز و برداشت در سایت فیدل کرست FIDELCREST چطوری هستش؟چون در سایت ftmo بزرگترین مشکل برداشت بود که برای ما ایرانی ها خیلی سخت هست.

 9. آواتار ali
  ali می گوید

  سلام .آزمون ftmoیعنی چی اگه مثبت بودمیتونیم مجددتست بدیم!
  یعنی نیازبه واریزهزینه مجددنداریم؟

  1. آواتار ایتسکا
   ایتسکا می گوید

   سلام. وقتتون بخیر.
   یعنی ، اگر مثلا به جای 10 درصد سود، 2 درصد سود کردید، مجموعه به شما اجازه میده که یک ماه دیگه هم دوباره کار کنید .
   اینطوری نیست که بگه خب ، باید 10 درصد سود میکردی که بری مرحله بعد، الان که سود نکردی از آزمون خارج میشی.

 10. آواتار یاسین
  یاسین می گوید

  سلام وقت بخیر
  در مورد سایت ftmo آیا تریدر های ایرانی امکان برداشت از طریق کریپتو دارن ؟ چون من جای دیگه ای خوندم ک امکان برداشت کریپتو برای ایرانی ها وجود نداره

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقت بخیر.
   خبری منتشر شده که قراره ftmo واریز از طریق کریپتو هارو هم فعال کنه.

   1. آواتار ZOHEIR
    ZOHEIR می گوید

    site fidel crest man har kari kardam natunestam vared sham…che ba filter shekan che bedune filter shekan..ham fire fox test kardam ham chrome
    lotfan rahnamaei konid..anjame in chalesh baraye man vaghean sakht nist az tarafi kheili behesh niaz daram

    1. آواتار سعید محمدی
     سعید محمدی می گوید

     سلام. وقت بخیر.
     ممکن هست که فیلتر شکنتون خوب نبوده .
     من الان باز کردم و بدون مشکل باز شد.
     ولی اگر مشکلی با ورود دارید، چرا از FTMO استفاده نمیکنید؟ از لینک زیر میتونید استفاده کنید:
     ورود به FTMO

 11. آواتار شهاب خضرنژادی
  شهاب خضرنژادی می گوید

  سلام . وقت بخیر .
  شرکتی هست که هزینه ی ورود نگیره ؟ اگه هست ممنون میشم معرفی کنید

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقت بخیر.
   ما شرکت معتبری که ورودی نگیرد نمیشناسیم.

   1. آواتار احمد
    احمد می گوید

    سلان
    شرکت پراپ ترید فاند به کسی که هیستوری چهار ماه معامله سود ده و با رعایت قوانین و دراودان زیر۵ داشته باشه تا ۷۵۰۰۰دلار بدون ازمون فاند میده

 12. آواتار شهاب
  شهاب می گوید

  با سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدی که در زمینه پراپ گذاشتید که واقعا منبع فارسی کمی پیدا میشه
  سایت زیر رو چک میکنید؟
  وقتی مقایسه میکنی نسبت به ftmo مزایای بیشتری داره
  https://trueforexfunds.com/

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقتتون بخیر.
   این سایت بررسی شد.
   لورج 1:100 میدن بهتون. امکان واریز و برداشت از طریق کریپتو هم دارن. مشکلی هم با شهروندان ایرانی ندارند.
   در خصوص اعتبارش هنوز به صورت کامل مطمئن نیستم. اما آپشن های خوبی در اختیارتون میگذاره.

   1. آواتار مهتاب
    مهتاب می گوید

    چجور میشه اعتبارشون و فهمید ؟

   2. آواتار مهتاب
    مهتاب می گوید

    سلام چجوری اعتبارا مشخص میشه ؟

 13. آواتار مهتاب
  مهتاب می گوید

  سلام وقت بخیر سایت ftmo همکاریش رو با ایرانیا قطع کرد چه سایت معتبر دیگه ای معرفی میکنین ؟ که الان ایران رو تحریم نکرده باشه و هزینه هایی مثل همین ftmo داشته باشه و با همین شرایطهمکلری تقریبا … یکی از سایت هایی که معرفی کردین ۲۰۰۰ دلار میخواست اگه آدم اینقد داشت که برا خودش ترید میکرد …. و مثل اف تی امو کدام سایت های معتبر هزینه رو بعد برنده شدن پس میدن ؟ لطفا ممنون میشم اگه تا الان شرکت معتبر دیگه ای هست که همکاریش رو با ایرانیا قطع نکرده باشه معرفی کنین

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   بله . متاسفانه همکاری رو قطع کرده.
   به محض اینکه شرکت جایگزین مناسب پیدا کنیم در همین مقاله اعلام خواهیم کرد.

 14. آواتار اشکان
  اشکان می گوید

  ممنون از مقاله خوبتون
  مشکلی با گذاشتن اکسپرت روی حساب ندارند؟

 15. آواتار محمد
  محمد می گوید

  سلام تشکر از مقاله خیلی خوب و اموزندتون .۳۰ روز چالش ftmo از چه زمانی آغاز میشه از زمان واریز پول یا از اولین ترید دومین سوالم من میتونم یه اکانت ۱۰۰۰۰ تای شرکت کنم بعد یه مدت تو چالش ۱۰۰۰۰۰تای.برای برداشت از سایت باید مشخصات کارت به اسم خودم باشه.ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   الان FTMO به ایرانیان سرویس نمیده.
   اما، چالش از زمانی شروع میشه که شما START رو بزنید. یعنی پول رو که واریز میکنید، بعدش گزینه Start challenge داره . اون رو که بزنید شروع میشه.

 16. آواتار محمد
  محمد می گوید

  سلام دوست عزیز ممنون بابت مقاله خیلی خوب و مفید تون .ftmo همکاریشو با ایرانیان قطع کرده

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقتتون بخیر.
   بله متاسفانه. قطع همکاری کردن . مقاله رو آپدیت کردم.

 17. آواتار حسام
  حسام می گوید

  ببخشید برای حساب 1 میلیون دلاری در فیدل کرست ورودی 2000 دلار میخواد.آیا فیدل کرست معتبره هزینه رو بدم ثبت نام کنم؟

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقتتون بخیر.
   بله فیدل کرست معتبره اما خودتون هم میتونید مدارکشون رو توی سایتشون چک کنید.

 18. آواتار ehsan
  ehsan می گوید

  با درود و سپاس فراوان
  این مقاله فوق العاده بود
  خواستم تشکر کنم و دلگرمی داده باشم
  جهت بهتر و کاملتر شدن مقاله
  بازم سپاس

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   من خیلی ممنونم از شما

 19. آواتار shayan
  shayan می گوید

  سلام وقتتون بخیر . شرکت فیدل کرست با ایرانیا همکاری داره ؟ اخه خیلی از سایت های پراپ تریدینگ مثل ftmo و mff با ایرانیا قطع ارتباط کردن

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقت بخیر.
   بله، فیدلکرست فعلا با ایرانیان همکاری داره.

 20. آواتار احسان
  احسان می گوید

  سلام و وقت بخیر . ایا این درسته که هم mff و هم ftmo همکاریشون رو با ایرانی ها کلن قطع کردند؟
  با این وجود فقط فیدل کرست میمونه که همکاری کنه؟

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقتتون بخیر.
   بله فعلا فیدلکرست میتونه گزینه خوبی باشه

 21. آواتار عباس
  عباس می گوید

  سلام بی زحمت نظرتون را راجب سایت true forex funds میگید ایا معتبر هست چون ظاهرا میگه با ایرانی ها فعالیت میکنه

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقت بخیر. بله . ظاهرا معتبر هست . ما در یکی دو هفته آینده بررسی شون میکنیم و نتیجه رو بهتون در یک مقاله جدید اعلام خواهیم کرد.

   1. آواتار مریم
    مریم می گوید

    سلام. وقت بخیر. شما جایگزین ftmo چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید؟
    و اینکه اگر یک آشنای ایرانی اما مقیم خارج از ایران داشته باشیم میتونیم با استفاده از حساب اون فرد با ftmo کار کنیم؟

    1. آواتار تیم نویسندگان
     تیم نویسندگان می گوید

     سلام. وقت بخیر.
     بله با استفاده از اون شخص میتونید اکانتتون رو وریفای کنید.

 22. آواتار علی
  علی می گوید

  سلام خسته نباشید
  سایت سرمایه گذار برتر که ایرانی هست رو برای پراپ تایید میکنید?

  1. آواتار ایتسکا
   ایتسکا می گوید

   سلام.وقت بخیر.
   خیر. کلا کار فارکس توی ایران نمیتونه قانونی باشه. این شرکت هم به احتمال زیاد مجوز خاصی نداره.

 23. آواتار امیرحسین
  امیرحسین می گوید

  سلام خسته نباشید
  من به تازگی با پشتیبانی سایت ftmo داشتم حرف میزدم گفتن که ایران تحریمه نمیشه باهاشون کار کرد.

 24. آواتار Navid
  Navid می گوید

  سلام. محبت می‌کنید در مورد worldcapital.uk هم یه بررسی بفرمایید. چنل تلگرام هم به همین نام دارن که طبق ادعا تحت نظر شرکتی بریتانیایی به نام liquid group کار می‌کنه.

 25. آواتار پوریا
  پوریا می گوید

  سلام ممنون از این مقاله خوب . ببخشید سایت فیدل کرست معتبره؟ و واریز و برداشت از طریق ارز های دیجیتال امکان پذیره برای ایرانی ها از طریق این سایت؟

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقت بخیر.
   بله سایت فیدل کرست معتبره.
   در مورد واریز و برداشتش، باید مجدد چک کنم. Ftmo هم قبلا واریز و برداشت کریپتو گذاشته بود که حذفش کرد.

 26. آواتار محمدعلی اسماعیلیان
  محمدعلی اسماعیلیان می گوید

  سلام میشه سایت سرمایه گزار برتر رو هم بررسی کنید؟

  1. آواتار سعید محمدی
   سعید محمدی می گوید

   سلام. وقتتون بخیر. در ایران نهادی وجود نداره که روی کار این مجموعه ها نظارت کنه. بنابر این، نمیشه خیلی بررسی خاصی روی وبسایت های ایرانی کرد.

 27. آواتار محمدرضا
  محمدرضا می گوید

  با سلام
  من با سایت fundforforex مکاتبه کردم و ایت اطلاعات رو در اختیارم داد.
  FFF headquarters are located in Islands of Seychelles. Our financial office is located in Singapore. we have local operating representatives all over the World including UK, Canada, SVG, Armenia, Singapore, Belize & etc.
  ظاهر سایتش می خوره معتبر نباشه ولی می شه شما تحقیق کنید که ببینید معتبر هست یا نه؟

 28. آواتار نلی
  نلی می گوید

  با سلام،
  من اخیرا با پشتیبانی هر دو سایت ftmo و فیدل کرست مکاتبه کردم
  ftmo به هیچ عنوان به ایرانی ها خدمات نمیده، حتی ایرانی ها خارج از کشور، واریز و برداشت ارز دیجیتال هم داره
  فیدل کرست به ایرانی ها خدمات میده و واریز و برداشت ارز دیجیتالم داره

 29. آواتار ایرج سازگار
  ایرج سازگار می گوید

  سلام وقت بخیر
  در خصوص شرکت proptrade.fund که داره به صورت Whitelabel از یکی از بروکر های جزایر مارشال یا قبرس به ایرانیان خدمات میده اطلاعی دارید؟ شرکت مناسبی هست؟

 30. آواتار noonoo
  noonoo می گوید

  سلام.لطفا در مورد proptrade.fund بفرماييد ايا معتبره؟؟؟ https://proptrade.fund/#plans

 31. آواتار علیرضا
  علیرضا می گوید

  امکانش هست سایت
  sarmayegozarebartar.com
  بررسی بشه؟
  شرکت ایرانی هست که پشتیباناش میگن دفترش اماراته
  میخواستم بدونم معتبره یا نه؟

 32. آواتار حسین
  حسین می گوید

  در سایت مرتبط با فیدل کرست در آدرس زیر اینطوری نوشته:
  Citizens of any country in the world can open an regular trading account with Fidelcrest (Markets) Ltd, EXCEPT we don’t accept deposits from the following countries:

  United States of America
  Democratic People’s Republic of Korea (North Korea)
  Eritrea
  Iran
  Iraq
  Liberia
  Libya
  Somalia
  Sudan
  Syria
  Japan
  Canada
  Virgin Islands, U.S.
  Puerto Rico
  گفته همه میتونن حساب توی فیدل باز کنند اما دیپازیت از کشورهای زیر نمیپذیریم که یکیش ایرانه.حالا نمیدونم شاید منظور پول با منشا ایرانی و بانک ایرانی منظورش هست که در پرداخت با بیتکوین مشکلی نباشه ولی خلاصه به ایران حساسه مراقبش باشید
  https://fidelcrestmarkets.com/regulation/

 33. آواتار علی بهجت
  علی بهجت می گوید

  با سلام و خسته نباشید آیا شرکت fundyourfx در کشور انگلستان درست هست و شما تایید میکنید ؟

 34. آواتار سید حامد
  سید حامد می گوید

  سلام میشه نظرتون رو در مورد Fundeight.com بگین با پشتیبان گروه تلگرامیشون صحبت کردم میگن ما بهتون در ازای رد شدن از یک مرحله چالش با نصف هزینه شما رو تو پراپ خارجی که بگین ثبت نام میکنیم.

  پراپ های خارجی که داره ایناس:

  funded next ——–> 100K = 299$
  TFF
  The funded trader program

  هزینش کمه و پراپ خارجی هم ارائه میده میخوام 100K رو بخرم

 35. آواتار Amit
  Amit می گوید

  با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد ارزشمندم

  نکته ای را خواستم خدمتتان عرض کنم. سایت پراپ سرمایه گذار برتر، اگر دقت بفرمائید در ایران ثبت نشده و در دوبی مسقر هست.فکر می کنم چون هدف، دادن امکان ترید برای ایرانیان هست، اسمش رو فارسی انتخاب کرده اند.
  البته تخصص شما بیشتر است. اگر امکانش برایتان مهیا می باشد ، یک بررسی بفرمائید و اطلاع رسانی کنید. حقیر فکر می کنم فرصت مناسبی می تواند برای تردیدهای ایرانی باشد.
  ممنون از محبت شما

  1. آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان می گوید

   سلام. وقت بخیر.
   تاخیر من رو در پاسخگویی ببخشید. در خصوص وبسایت سرمایه گذار برتر میخواستم مطمئن بشم.
   الان با یکی از کسانی که در این سایت داره کار میکنه و ماهانه داره پول دریافت میکنه ارتباط گرفتم و بله. وبسایت معتبر هست.

 36. آواتار احمد
  احمد می گوید

  سلام
  لطفا سایت سرمایه گذار برتر و سایت پراپ تریدینگ که ایرانی هستند رو بررسی کنید آیا معتبر هستند و واقعا سود میدن یا نه ممنون میشم
  چون برای ما مقدور نیست با سایتهای خارجی کار کنیم

  1. آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان می گوید

   سلام. وقتتون بخیر.
   بله این سایت معتبر هست.

   1. آواتار احمد
    احمد می گوید

    سلام ممنون تو شرکت سرمایه گذار برتر چلنج 25000 دلاری شرکت کردم شرایطش خیلی خوبه انشالله با موفقییت پاس میکنم
    سایت PROPTRADE.FUDND هم معتبره؟ چالش 150/000 دلاری با نرخ 190 دلار میده (شرایط آزمون یکم سخت تر و زمان بر تر هست ولی قیمتش خوبه می ارزه)من شرکت کردم یکم دلهره دارم که معتبر نباشه نظر شما چی هست
    تمام سرمایم رو گذاشتم تو بورس و فارکس این چند سال الان که بلدم و اشتباهاتم رو تجربه کردم و حرفه ای شدم سرمایه ای ندارم
    تنها راه موفقییت ،دریافت فاند از شرکت معتبر هست

    1. آواتار علیرضا
     علیرضا می گوید

     سلام لطفا میشه خبر بدید که نتیجه چی شد ؟؟؟این سایت معتبره یا نه ؟؟؟

  2. آواتار سحر
   سحر می گوید

   سلام بله معتبره من به تازگی مراحلش رو گذروندم و اولین سودم رو برداشت کردم مشکلی نداشت

   1. آواتار vahid
    vahid می گوید

    درود بر شما، تبریک میگم بهتون، من هم تازگی در این چالش شرکت کردم، بزرگترین دلهره من معتبر بودن این سایت هست، آیا امکانش هست جهت اطمینان از صحت این موضوع، مکاتبه ای با من در تلگرام بکنید.ممنون
    آیدی تلگرام: @vahid_d_p

   2. آواتار علیرضا
    علیرضا می گوید

    سلام لطفا میشه خبر بدید که نتیجه چی شد ؟؟؟این سایت معتبره یا نه ؟؟؟لطفا جواب بدید

    1. آواتار تیم نویسندگان
     تیم نویسندگان می گوید

     دوستان اعلام کردند که سایت معتبر هست. ولی من خودم تا الان با این وبسایت کار نکردم.

 37. آواتار Majid
  Majid می گوید

  سلام
  تا حالا کسی از فیدل کرست برداشت داشته؟

 38. آواتار ساناز سیفی
  ساناز سیفی می گوید

  اوقات شریف همه عزیزان به خیر باشه.
  امیدوارم حالتون خوب باشه
  من نتیجه بررسی های خودم رو میخوام اینجا باهاتون در میون بذارم و ممنون از مدیریت سایت itsca که این مطلب واقعا جامع و کامل رو تهیه کردن.
  من تو چهار ماه اخیر با دو پراپ فرم ایرانی کار کردم از اونجا که اکثر پراپ فرم های خارجی به ایرانیان ارائه خدمات ندارن سعی کردم بستری رو پیدا کنم که هم بشه بهشون اعتماد کرد و هم از اعتبار خوبی برخوردار باشن.
  تو این بین که جستجو میکردم از طریق اشنایانم با یه گروهی اشنا شدم که مربوط به شرکت سرمایه گذار برتر بود به خاطر گروه بزرگشون اول متاسفانه بهشون اعتماد کردم و با نام و مشخصات همسرم ازشون حساب گرفتیم بعد مدتی که روی حساب ازمون مرحله اول ترید میکردم به من اخطار دادن که دارم هیجانی ترید میکنم و به خاطر حجم زیاد معاملات و اینکه اسکلپر هستم و تایم بسته شدن معاملاتم خیلی کوتاه متاسفانه حسابم رو بستن و خیلی بد با من برخورد کردند.
  پس در گوگل جست جو کردم و با proptrade.fund آشنا شدم که توی یه سایتی با ftmo مقایسه شده بود. اول به خاطر اینکه گروه تلگرامی نداشتن یخورده سخت اعتماد کردم ولی به خاطر اینکه شرکتشون به ثبت بین المللی رسیده بود دل رو به دریا زدیم و یه حساب ازشون روی بروکر XTB دریافت کردیم.
  خوشبختانه با مدیرت ریسک و سرمایه مناسب موفق شدم در هیجده روز ازمون چلنج و در بیست و سه روز ازمون وریفیکیشن رو پشت سر بذارم.
  در زمان اخبار به هیچ وجه ترید نمیکردم و تمام تمرکزم هم روی جفت ارز یورو دلار و روی طلا بود و تقریبا روی ارز دیگه ای معامله نداشتم.
  خیلی استرس داشتم از این جهت که حدود چهل روز زمان گذاشته بودم و نگران ریل بودم خوشبحاته تا الان به خواست خدا موفق شدم سه مرتبه درخواست برداشت بدم و روی حساب صد هزار دلاری معاملاتم رو منظم جلو ببرم.
  در نهایت از اینکه مطلبم. طولانی شد عذرخواهی میکنم و امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

  1. آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان می گوید

   سلام .وقتتون بخیر.
   ما اتفاقا خوشحال میشیم که بیشتر از این تجربیات شما رو در این زمینه ببینیم. — تلاش کردیم که از طریق ایمیل با شما ارتباط بگیریم اما مقدور نبود.
   لطفا در صورت تمایل به ما ایمیل ارسال کنید تا در خصوص ثبت نام شما و تجربیاتتون بیشتر صحبت کنیم و متن صحبت رو برای کاربران منتشر کنیم.
   مرسی از نظرتون.

 39. آواتار علیرضا
  علیرضا می گوید

  سلام ببخشید سایت پراپ ترید فاند معتبر هستش ؟؟

  1. آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان می گوید

   سلام. وقت بخیر.
   منظورتون کدام سایت هست؟
   MFF معتبر هست. فاندد نکست هم معتبر هست. ولی خب به ایرانیا سرویس نمیدن . باید مدارک ایجاد کنید و بفرستید براشون.

 40. آواتار علی
  علی می گوید

  سلام. کسی تاحالا توی fundednext کار کرده؟ چطور بوده معتبره؟ سود رو میده واقن؟ مشکلی نداره؟

  1. آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان می گوید

   هم سایت فاندد نکست خوبه، هم سایت MFF (my forex found)
   جفتشون ریویو های خوبی دارن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.