بررسی بروکر لگو مارکت Legomarket.co – آیا بروکر لگو مارکت کلاهبرداری است؟

بروکر لگو مارکت

در این مقاله بروکر لگو مارکت را بررسی خواهیم کرد. این مطلب برای افرادی که در لگو مارکت سرمایه گذاری کرده اند و یا می خواهند سرمایه گذاری کنند مفید می باشد. بازار فارکس یکی بزرگترین ، پر سود ترین و در عین حال پر ریسک ترین بازار های مالی در جهان است. اولین گام برای ورود به این بازار انتخاب بروکر مناسب برای معامله می باشد. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان برای معاملات خود روی لینک کلیک کنید.

نام بروکرلگو مارکت
شروع فعالیت2017
خدمات به ایرانیان✘ ندارد
رگولاتور✘ ندارد
دفتر مرکزیسنت وین سنت گرنادین ها

برای انتخاب بروکر فارکس فاکتور های زیادی وجود دارند ولی از میان آنها اعتبار بروکر و نیز خدمات آن بروکر به ایرانیان اهمیت بسیار زیادی دارد. یعنی حتما باید بروکری را انتخاب کنید که رگوله بوده و به ایرانیان خدمات دهد. زیرا اولین اولویت در هر سرمایه گذاری امنیت پول شما می باشد. بروکر ها با روش های مختلفی از قبیل اسپرد پایین ، کارمزد کم ، راحتی واریز و برداشت ، ارائه ربات های سود ده و … اقدام به جذب مشتری می کنند.

ولی معامله گران باید آگاه بوده و قبل از ثبت نام و واریز وجه حتما به رگوله بودن بروکر و خدمات دادن آن به ایرانیان توجه کنند.

بروکر لگو مارکت رگوله نبوده و به ایرانیان خدمات نمی دهد.

بررسی بروکر لگو مارکت LegoMarket

با توجه به جستجو هایی که در مورد بروکر لگو مارکت انجام داده ایم ، توصیه می کنیم در این بروکر ثبت نام نکنید ؛ زیرا به احتمال زیاد این یک بروکر کلاهبردار می باشد. یکی از روش های بررسی بروکر ها مشاهده سابقه معاملاتی و کار تریدر ها با یک بروکر خاص می باشد.

اکثر افرادی که با این بروکر کار کرده اند با مشکل عدم ورود به حساب کاربری خود و نیز مشکلات متوالی در برداشت وجه مواجه بوده اند.

با بررسی انجمن ها و شبکه های اجتماعی که متشکل از مشتریان این بروکر می باشد ، متوجه شدیم بسیاری از افراد که با این بروکر کار کرده اند تجارب منفی داشته اند. البته ناگفته نماند افرادی هم وجود دارند (به احتمال زیاد از اعضای خود شرکت) اقدام به طرفداری و تبلیغ های بی مورد از سوی شرکت می کنند.

بررسی بروکر لگو مارکت LegoMarket
بررسی بروکر لگو مارکت LegoMarket

با توجه به بررسی هایی که از سوی این شرکت انجام دادیم به نظر می رسد لگو مارکت یک بروکر غیر قابل اعتماد می باشد. در ادامه دلایل خودمان را بیان می کنیم که چرا این بروکر کلاهبرداری می باشد.

  • وبسایت : https://legomarket.co/
  • آدرس : سنت وین سنت گرنادین ها ، شرکت مرکزی سوئیت گریفیث در خیابان کینگستون
  • رگولاسیون : نامعتبر

لگو مارکت یک بروکر آفشور بوده و با ارائه لوگو هایی شبیه بروکر های معتبر در تلاش است تا خود را قانونی جلوه دهد. این شرکت ادعا کرده است در سنت وین سنت گرنادین ها ، شرکت مرکزی سوئیت گریفیث در خیابان کینگستون مستقر بوده و توسط انجمن نشنال فیوچرز (National Futures Association) مدیریت می شود.

در حالی که اگر به سایت NFA مراجعه کنید هیچ اثری از نام بروکر لگو مارکت مشاهده نخواهید کرد. به این دلیل تصمیم گرفتیم اطلاعاتی که از این بروکر پیدا کرده ایم افشا کرده تا تریدر های عزیز از سرمایه گذاری در این بروکر اجتناب کنند.

(دوباره تاکید می کنیم در کل این بروکر به ایرانیان خدمات نمی دهد.)

شواهدی که نشان می دهد بروکر لگو مارکت کلاهبرداری است

تشخیص کلاهبرداری بودن یک بروکر مانند تشخیص کلاهبرداری شرکت های کریپتو ، استخراج و … دشوار است. با این وجود باز هم روش هایی وجود دارند که می توان با استفاده از آنها کلاهبرداری بودن یک بروکر را به راحتی تشخیص داد.

در ادامه دلایلی را که نشان می دهد بروکر لگو مارکت معتبر نبوده و به احتمال زیاد کلاهبرداری است را بیان می کنیم.

رگولاسیون و امنیت دارایی های مشتریان

همانطور که بیان کردیم رگوله بودن بروکر اولین معیار در انتخاب بروکر برای معامله گری می باشد. بروکری که رگوله نباشد می تواند بدترین انتخاب شما باشد. رگوله نبودن بروکر یعنی به احتمال زیاد آن بروکر کلاهبرداری محض می باشد.

رگولاسیون و امنیت دارایی های مشتریان
رگولاسیون و امنیت دارایی های مشتریان

با سرمایه گذاری در بروکر های نامعتبر در واقع پول خود را معرض کلاهبرداری ، بلوکه شدن ، عدم دسترسی و … قرار می دهید. به این دلیل همیشه توصیه می کنیم در بروکر هایی که تحت رگوله های معتبری مانند FMA ، ASIC ، FCA و … هستند ثبت نام کنید.

همانطور که بیان کردیم بروکر لگو مارکت تحت رگوله های معتبر نبوده و باید از ثبت نام در آن اجتناب کرد.

روش های واریز و برداشت بروکر لگو مارکت

اکثر بروکر های کلاهبردار از واریز و برداشت های دیجیتالی استفاده می کنند. این امر برای ایرانیان طبیعی است. زیرا به دلیل محدودیت ایرانیان از استفاده از سایر روش های واریز و پرداخت اکثر ایرانیان از واریز و برداشت ارز های دیجیتال استفاده می کنند.

البته باید توجه کنید بروکر های معتبری مانند فارکس چیف ، آلپاری ، کپیتال اکستند ، ویندزور و … که به ایرانیان خدمات می دهند همگی رگوله های معتبر دارند و برای راحتی واریز ها و برداشت ها برای کاربران ایرانی از ارز های دیجیتال استفاده می کنند.

در حالی که بروکر لگو مارکت رگوله نبوده و به ایرانیان و کشور هایی که تحت تحریم های مالی قرار دارند خدمات نمی دهد و اصولا باید به راحتی از روش های پرداختی مانند ویزا استفاده کند.

دلیل اصلی استفاده از شیوه واریزی ارز های دیجیتال این است که با این روش تراکنش ها در هیچ بانکی ثبت نشده و امکان پیگیری و باز پس گیری وجوه از سوی مشتریان وجود ندارد. پس اگر هنوز در این بروکر سرمایه گذاری نکرده اید توصیه می کنیم بروکر دیگری را سرمایه گذاری انتخاب کنید. و یا اگر در این بروکر سرمایه گذاری کرده و پولی واریز کرده اید ، در اسرع وقت نسبت به برداشت آن اقدام کنید.

نظرات مشتریان بروکر لگو مارکت

بروکر لگو مارکت نظرات منفی زیادی از سوی مشتریان دریافت کرده و در نظرسنجی ها رتبه بندی پایینی میان مشتریان دارد. با توجه به رگوله نبودن لگو مارکت و نیز نظرات کاربران به این نتیجه رسیدیم که این بروکر قانونی نبوده و به احتمال زیاد یک کلاهبرداری می باشد که همچنان ادامه دارد.

وعده سود تضمینی بالا در بروکر

معمولا بروکر هایی که در تبلیغات خود ادعای سود های تضمینی دارند کلاهبرداری می باشند. زیرا همانطور که می دانید بروکر ها در واقع رابط بین معامله گر و بازار های مالی می باشند. و همواره باید به مشتریانش این آگاهی را بدهد که فارکس بازاری بسیار پر ریسک بوده و در صورت نداشتن دانش و آگاهی لازم در این بازار سرمایه گذاری نکنند.

این بروکر ربات های معامله گری از قبیل ربات ربات گلد را به مشتریانش معرفی می کند که در صورت سرمایه گذاری سود های تضمینی به حساب مشتریان واریز می کند.

این گونه وعده ها فقط در بروکر های نامعتبر و غیر واقعی قابل مشاهده است. در صورتی که بنابر اظهارات مشتریان بروکر لگو مارکت بعد از کار کردن ربات و سود دهی مکرر آن آن امکان برداشت وجه از حسابی که با ربات کار می کند ، وجود ندارد.

بروکر لگو مارکت چگونه کار می کند؟

بروکر های کلاهبردار از ترفند های زیادی استفاده می کنند تا این اطمسنان را به شما بدهند که می توان به راحتی و با سرعت بالایی در این بازار کسب درآمد کرد. آنها در ابتدای سرمایه گذاری سود های خوبی که همگی قابل برداشت هستند را واریز می کنند. این عمل تا جایی ادامه پیدا می کند تا اعتماد شما جلب شده و پول بیشتری در بروکر و یا هر شرکت سرمایه گذاری دیگری سرمایه گذاری کنید.

از سوی دیگر از شما می خواهند تا افراد دیگری از قبیل دوستان و اعضای خانواده را نیز به این مجموعه دعوت کنید تا آنها نیز از این سود ها بی بهره نمانند و هم سود خودتان نیز افزایش پیدا کند!

زمانی که آنها به این نتیجه رسیدند که شما دیگر سرمایه بیشتری وارد مجموعه نخواهید کرد و نیز دیگر نمی توانید افراد دیگری را جذب بروکر کنید حساب شما تلیق شده و دیگر نمی توانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید.

این شرکت ها برای اعتماد سازی آدرس فیزیکی شرکتشان را در یک مکان خود اعلان کرده و نیز ادعا می کنند در یک سازمان خوب و قانونی رگوله شده اند. زمانی که به سایت سازمان مورد نظر مراجعه کنید ، هیچ اثری از نام آن شرکت در آن سازمان مشاهده نخواهید کرد.

چگونه از کلاهبرداری بروکر ها در امان بمانیم؟

باید در مورد انتخاب بروکر مناسب تحقیق کنید. نام تک تک آنها را جستجو کرده و ببینید که آیا آنها معتبر هستند یا خیر؟ در مورد کاربران ایرانی باید به این نکته توجه کنید که آیا بروکر انتخابی شما به ایرانیان خدمات می دهد یا خیر؟

باید ببینید نظرات کاربرانی که با آنها کار کرده اند چگونه است. ببینید که آیا کاربران در برداشت هایشان با مشکل مواجه می شوند یا خیر؟

زمانی که یک بروکر خوب پیدا کردید باید مدتی با آن بروکر کار کنید و ببینید سرعت اجرای معاملات ، کارمزد ها ، اسپرد ها و … در آن چگونه است.

اگر هنکام کار کردن با بروکر با مشکل بر خوردید باید آن را به پشتیبانی اطلاع دهید تا مشکل شما را برطرف کنند. در صورت برطرف نکردن مشکل دارایی خود را از آن بروکر خارج کرده و تجربه کاری خود با آن بروکر را به دیگران اطلاع داده و در انجمن ها و … آن را منتشر کنید.

آیا بروکر لگو مارکت کلاهبرداری است؟

با توجه به بررسی هایی که در حوزه بروکر لگو مارکت انجام داده ایم ، می توان به این نتیجه رسید که انتخاب بروکر برای معاملات مناسب نیست. و ما توصیه می کنیم به هیچ عنوان در این بروکر و بروکر های مشابه که رگوله نبوده و مشتریانش از کار کردن با آن راضی نیستند سرمایه گذاری نکنید.

اگر می خواهید در بازار فارکس سرمایه گذاری کرده و معامله کنید ، باید بروکری را انتخاب کنید که رگوله بوده ، به ایرانیان خدمات داده و با رضایت مشتریان همراه باشد.

نتیجه گیری

با توجه به بررسی های انجام شده می توان نتیجه گرفت بروکر لگو مارکت اسکم بوده و نباید در آن سرمایه گذاری کرد. امید با شفاف سازی این بروکر از سرمایه گذاری های بیشتر در این بروکر جلوگیری شود. و سرمایه گذاران فریب وعده های تضمینی این بروکر را نخورند. شاید برخی افراد در این بروکر سرمایه گذاری کرده و مایلند تا پول بیشتری به آن واریز کنند.

با این بیانات باید با ریسک ناشی از کلاهبرداری آن آشنا شده و از واریز پول اضافی به آن اجتناب کنند. تریدر ها باید قبول کنند بروکر فقط رابطی میان تریدر و بازار فارکس می باشد و هیچ گاه نمی تواند سود تضمینی به معامله گران واریز کند.

باید هنگام انتخاب بروکر فارکس تحقیقات لازم را انجام داده و بعد از بررسی های لازم اقدام به سرمایه گذاری و واریز پول به آن بروکر کنند. بروکر هایی که حساب های سرمایه گذاری ، ربات های معامله گر و … به مشتریانشان ارائه می کنند تنها در صورتی قابل اعتماد هستند که خود بروکر رگوله بوده و کلاهبرداری نباشد.

اگر به تبلیغات بروکر های معتبر جهانی دقت کنید می بینید در عین حال که آنان از کارمزد پایین خود ، آموزش ها ، سرعت اجرای معاملات و … تبلیغ می کنند ، هیچ گاه وعده سود تضمینی به مشتریان نداده و آنها را از ریسک های پیش رو آگاه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *