آموزش صفر تا صد پرایس اکشن به سبک ال بروکس

پرایس اکشن ال بروکس یکی از بهترین و معتبرترین سبک های پرایس اکشن می باشد. وبسایت ایتسکا، یک دوره کامل و جامع پرایس اکشن با الهام از سبک البروکس و به زبان فارسی برای شما عزیزان ایجاد کرده است. این دوره شامل 53 درس می باشد که در ادامه مقاله فهرست درس ها را برایتان آورده ایم. علاوه بر این سبک در دوره های جداگانه به آموزش انواع سبک های پرایس اکشن پرداخته ایم. هدف ما ارائه بهترین دوره پرایس اکشن برای دانشجویانمان می باشد. روی هر کدام از درس ها کلیک کنید به صفحه همان درس هدایت خواهید شد. در صفحه باز شده آموزش کامل آن درس و ویدئوی ال بروکس دوبله و هم موارد تکمیلی دیگر که به آموزش شما کمک خواهد کرد قرار داده شده است. 

 

شروع دوره پرایس اکشن ایتسکا
آموزش رایگان پرایس اکشن به سبک ال بروکس - آموزش پرایس اکشن

مدرس : تیم ایتسکا

متشکل از تریدر های با تجربه با 8+ سال سابقه

تعداد جلسات

بیش از 50 جلسه

تعداد دانشجویان دوره

بیش از 1500 دانشجو

پرایش اکشن – پیش نیاز

در این مرحله با مفاهیمی مانند استاپ لاس و نحوه سفارش گذاری در بازار های مالی آشنا خواهید شد.

پرایس اکشن چیست؟

درس اول دوره پرایس اکشن

ستاپ معاملاتی البروکس

درس دوم : رعایت نکات مهم قبل از معامله

برنامه های معامله گر

درس سوم: ربات ها و برنامه های معامله گر

ویژگی های یک تریدر موفق

درس چهارم: یک تریدر چه ویژگی هایی دارد؟

مقدمات شروع معامله در فارکس

درس پنجم دوره پرایس اکشن

سیکل بازار چیست؟

درس ششم : انواع مارکت سایکل ها

بخش مقدماتی دوره پرایس اکشن

دروس مقدماتی دوره پرایس اکشن البروکس – ارائه شده توسط وبسایت ایتسکا

فشار خرید و فشار فروش

درس هفتم: فشار خرید و فشار فروش چیست؟

مالک بازار کیست؟

درس هشتم از دوره پرایس اکشن

کندل های سیگنال و موقعیت آنها

درس نهم: کندل سیگنال چیست و در کدام بخش چارت قرار دارد؟

پول بک چیست؟ 

درس دهم: پول بک و نحوه معامله پول بک ها

کانال ها در فارکس

درس یازدهم از دوره رایگان پرایس اکشن

میکرو کانال ها در فارکس

درس دوازده از دوره رایگان پرایس اکشن

شکست خط روند

درس چهاردهم : بریک اوت ها یا شکست خط روند

انواع روند ها Trend

درس پانزدهم دوره پرایس اکشن

برگشت روند (ریورسال)

درس شانزدهم: برگشت روند چه زمانی اتفاق می افتد؟

برگشت روند های ماژور

درس هفدهم: ماژور ترند ریورسال یا بازگشت روند اصلی چیست؟

فاینال فلگ یا پرچم نهایی

درس هجدهم: الگوی فاینال فلگ

الگوی کنج یا گوشه

درس نوزدهم: الگوی کنج در پرایس اکشن

الگوی سقف و کف دوقلو

درس بیستم از دوره رایگان پرایس اکشن

الگوی مثلث

درس بیست و یکم دوره پرایس اکشن

الگوی سر و شانه

درس بیست و دوم: head and shoulders

الگوی سقف و کف گرد

درس بیست و سوم

کلایمکس چیست؟

درس بیست و چهارم: کلایمکس چیست؟

انواع حمایت و مقاومت

درس بیست و پنجم: انواع حمایت و مقاومت در فارکس

پرایس اکشن – پیشرفته

مجموعه از از آموزش های تکمیلی برای آشنایی بیشتر با بازار های معاملاتی

معاملات سوئینگ

به همراه 5 استراتژی معاملات سوئینگ

سوالات متداول در خصوص دوره رایگان پرایس اکشن

استراتژی معاملاتی ال بروکس بسیار عالیست. ولی او کسب سود در بازار را تضمین نمی کند. هدف او آموزش کافی به تریدر ها بوده تا بتوانند به تنهایی در بازار معامله کرده و درآمد داشته باشند.

دروه ال بروکس یکی از بهترین دوره های معاملاتی در جهان است. حتی افراد حرفه ای با آموزش این دوره توانسته اند بسیار موفق تر عمل کنند.

معنی پرایس اکشن

پرایس اکشن به زبان ساده معامله کردن بر اساس قیمت سهم می باشد. پرایس اکشن در واقع شاخه ای از تحلیل تکنیکال می باشد که در آن معامله بر اساس روند قیمت می باشد. در پرایس اکشن معامله گر بازار را مشاهده می کند و برای مدت کوتاهی روند قیمت را پیش بینی کرده و به معامله اقدام می کند. در پرایس اکشن از روند قیمت ها برای پیش بینی قیمت و کسب سود استفاده می کنند. افرادی که از پرایس اکشن استفاده می کنند ، باید قبل از شروع به کار و استفاده از آن‌ باید چند آموزش لازم را ببینند. یکی از این آموزش ها آموزش انواع کندل ها مخصوصا آموزش کندل های شمعی می باشد.

 

♥️ نام دوره ♥️ پرایس اکشن
✔️ تعداد جلسات  53 درس
♥️ استاد البروکس ( ویرایش توسط ایتسکا) 
✔️ تعداد دانشجویان   1500 نفر

 

تریدر های موفق و حرفه ای همگی بر این اصل اتفاق نظر دارند با آموزش پرایس اکشن می توان به درآمد در بازار های مالی رسید. سبک البروکس به عنوان یک سبک مرجع و مقدماتی در آموزش پرایس اکشن محسوب می شود. اگر برای اولین بار قصد آموزش پرایس اکشن دارید بهتر است از سبک ال بروکس شروع کرده و بعد تا پرایس اکشن حرفه ای و آموزش سایر سبک ها ادامه دهید. 

 آموزش کندل های شمعی ( کندل استیک چیست؟ )

 

 

انواع پرایس اکشن (بهترین دوره های پرایس اکشن)

تکنیک های مختلفی برای پرایس اکشن وجود دارند. هدف ما آموزش درست ، عملی و همراه با مثال های واقعی این تکنیک ها می باشد. پرایس اکشن انواع مختلفی دارد. ما در این قسمت انواع معروف و کاربردی آنها را برایتان آورده ایم و دوره های آموزش هر کدام به زبان فارسی در حال آماده سازی می باشند.

  • پرایس اکشن به سبک RTM
  • پرایس اکشن ict
  • پرایس اکشن وودز
  • پرایس اکشن فوتون
  • پرایس اکشن فانتوم
  • پرایس اکشن لنس بگز

 

الگو های قیمتی پرایس اکشن

الگو های قیمتی پرایس اکشن بسیار مهم و کاربردی می باشد. اگر حواستان همیشه به این کندل ها و الگو های قیمتی باشد ، و بتوانید این کندل ها را در روند های قیمتی و نمودار ها پیدا کنید ، خواهید توانست سود خوبی از بازار های معاملاتی کسب کنید. در این قسمت 8 الگوی مهم پرایس اکشن را برایتان آورده ایم.

دقت کنید تنها با مشاهده و پیدا کردن این الگو ها در چارت قیمتی نمی توان تصمیم بر معامله گرفت. تمامی الگو ها باید ستاپ معاملاتی مناسب و شرایط درستی قرار گرفته باشند. هیچ سبکی از تمامی الگو های کندلی پرایس اکشن استفاده نمی کند. بلکه اگر دوره های ما را مطالعه کنید متوجه خواهید شد هر سبکی تنها از چند الگوی مهم جهت تشخیص روند و روند های برگشتی استفاده می کند.

 

ال بروکس کیست؟

ال بروکس Al Brooks ، پزشک ، تریدر حرفه ای ، نویسنده ، مدرس و ارائه دهند اتاق بازرگانی است. ال بروکش ابتدا یک چشم پزشک حرفه ای بود. او حدود سی سال در بازار های معاملاتی به عنوان یک تریدر موفق عمل کرده است. ال بروکس مدرک پزشکی خود را از دانشگاه شیکاگو دریافت کرده است و ده مقاله علمی در مورد جراحی و بیماری های چشمی نوشته است. او سال ها در دانشکده بالینی UCLA در دانشگاه اموری لس آنجلس تدریس کرده است.

 

ال بروکس

 

استراتژی پرایس اکشن ال بروکس در کل جهان مشهور بوده و می توان گفت تریدر های تمامی کشور های جهان با این سبک آشنا بوده و تریدر های حرفه ای دوره ای آن را مشاهده کرده و آموزش دیده اند. ال بروکس به صورت منظم در کنفرانس های MoneyShow و TradersExpo سخنرانی می کند. و تابحال به بیش از ده هزار نفر نحوه معامله را آموزش داده است. او کتاب های زیادی در زمینه معامله در فارکس و سایر بازار های مالی نوشته است و این کتاب ها به بسیاری از زبان های دنیا ترجمه شده اند.

مجله فیوچرز Futures به من لقب تردیر معامله گران را داده بود و من سال ها یکی از اعضای تیم تحلیل تکنیکال آنها بودم. در وبسایت ال بروکس می توانید نظرات معامله گران ، کتاب های او ، اتاق ترید و بسیاری موارد آموزشی را مشاهده کنید.

اصلی ترین ویژگی ال بروکس این است که او در هر حرفه ای که مشغول می شود آن را با بهترین کیفیت و نهایت تلاش و پشتکار ادامه داده و در آن حرفه بهترین می شود. با این که این دوره یکی از استراتژی های پرایس اکشن محسوب می شود ، ولی بیشتر افراد این دوره را تنها با عنوان استراتژی ال بروکس می شناسند.

 

دوره پرایس اکشن ال بروکس چیست؟

به جرات می توان گفت دوره پرایس اکشن ال بروکس به اندازه یکی از دوره های تجارت دانشگاه هاروارد می باشد. اغلب افرادی که در بازار های مالی از جمله فارکس معامله می کنند ، افراد حرفه ای هستند که دارای مدرک MBA از دانشگاه های برتر جهانی و یا معتبر از کشورهای خودشان هستند.

در فارکس همیشه بین معامله گران جدال بوده و پول از یکی به دیگری منتقل شده و یکی سود و دیگر ضرر می کند و این چرخه در کل جهان ادامه دارد. قدرت این استراتژی زمانی روشن می شود که تریدر هایی که از سبک ال بروکس استفاده می کنند ، موفقیت بیشتری کسب می کنند و خودشان ادعا دارند بر سطح معاملاتی آنها افزوده شده است. یعنی برتری این سبک بر دوره های مختلف دانشگاه های معتبر!

 

ال بروکس

 

در این دوره فرصتی پیش آمده تا ال بروکس سبک خود را به تریدر های مختلف جهان بیاموزد. تکنیک هایی که در این دوره بیان شده اند ، همان تکنیک هایی هستند که معامله گران برتر و مدیران صندوق های سهام و … از آن استفاده کرده و سود های زیادی نصیب خود و مشتریانشان می کنند.

 

هدف سبک ال بروکس

اصلی ترین هدف ال بروکس بنا بر بیانات خود او و آنجه از آموزش هایش می توان یافت این است که او می خواهد نحوه معامله کردن را به تریدر ها بیاموزد.

او همواره بیان می کند تمام تلاش من این است که می خواهم به معامله گران آموزش دهم چگونه از معامله و ترید درآمد داشته باشند و واقعا سود کنند. در کل از ویژگی های شخصیتی ال ابروکس این است که هر کاری را به بهترین شکل انجام می دهد. حتی زمانی که چشم پزشک بود به بیمارانش به چشم یکی از اعضای خانواده خود می نگریست.

 

ال بروکس

 

در بازارهای مالی بیشتر موسسات ، کارگزاری ها ، صندوق ها ، شرکت ها ، بانک ها و … در حال سود بردن هستند. ولی ما نیز می توانی با آموزش نحوه معامله کردن در این سود شریک باشیم.

بازار های معاملاتی یکی از راه های کسب درآمد بوده و جدا می توان از این بازار ها پول خوبی به دست آورده و زندگی بهتری داشت. اگر یه تریدر زمان کافی برای آموزش داشته و با جدیت و دانش کافی در فارکس و یا بورس معامله کند ، قطعا می تواند در این راه درآمد خوبی داشته باشد.

 

دیدگاه ال بروکس به مارکت ها (بازار های معاملاتی)

ال بروکس با دید عمیق تری به قیمت ها در فارکس نگاه می کند. هر زمان و هر اتفاقی که در طول روز اتفاق می افتد ، اهمیت بسیار زیادی داشته و در قیمت ها تاثیر دارد. در نمودار های قیمتی اطلاعات بسیار زیادی وجود دارد که تنها تعداد معدودی از شرکت های فعال در این زمینه از آن مطلع بوده و می توانند با بررسی آنها سود خوبی کسب کنند. این موارد برای بسیاری از معامله گران عادی کاملا پنهان است.

به این دلیل اکثر معامله گران کم تجربه و تازه کار در این بازار ها ضرر کرده و قسمتی و یا کل سرمایه خود را تقدیم حرفه ای ها می کنند. قرار نیست معامله گران با تمام جزئیات این بازار آشنا باشند. ولی حتی اگر المان های بیشتری از بازار را ببینند ، بازار برایشان بسیار پیچیده تر و جذاب تر خواهد بود. و می توانند معاملات صحیح تری داشته باشند.