آموزش ثبت نام در بروکر WelTrade-آموزش تصویری ثبت نام

بروکر WelTrade

بروکر WelTrade در سال 2006 تاسیس شد. دفتر اصلی این بروکر در بلیز بوده و در کشور های بلاروس ، ویتنام ، اندونزی ، قزاقستان ، روسیه و … دفتر دارد. مشتریان این بروکر از 18 کشور جهان می باشد. و تعداد مشتریان آن به بیش از 100 هزار نفر در جهان رسیده است و این برای یک شرکت مالی افتخار بزرگی به حساب می آید. یکی از مزایای اصلی این بروکر فارکس این است که با ایرانیان کار می کند و ایرانیان را تحریم نکرده است.

در نظر داشته باشید که برای ورود به مارکت ارز های دیجیتال باید از یکی از بهترین صرافی ارز دیجیتال یا بروکر ارز دیجیتال استفاده کنید.

♥️ نام بروکر♥️ WelTrade
✔️  خدمات به ایرانیان✔️  بله
💰 رگولهIFSC بلیز
🏢 دفتر مرکزیبلیز
⚡️ سال تاسیس2006

افرادی که از ایران می خواهند در بازار فارکس فعالیت داشته باشند ، می توانند بدون نگرانی از تحریم ها در این بروکر افتتاح حساب کرده و بدون فیلترشکن وارد سایت رسمی این بروکر شده و به معامله در بازار جهانی فارکس بپردازند. قبل از افتتاح حساب در هر بروکری بهتر است چندین بروکر فارکس را بررسی کرده و بعد نسبت به افتتاح حساب اقدام کنید.

برای مشاهده لیست کامل بهترین بروکر های فارکس به لینک زیر مراجعه کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر WelTrade

برای ثبت نام در بروکر Weltrade وارد روی این لینک کلیک کنید . و یا به صفحه اول سایت Weltrade مراجعه کرده و روی Registration کلیک کنید. در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. سعی کنید اطلاعات شناسنامه ای و ایمیل خود را به دقت وارد کنید تا بعدا موقع احراز هویت به مشکل بر نخورید.

صفحه اصلی weltrade
صفحه اصلی weltrade
ثبت نام بروکر Weltrade
ثبت نام بروکر Weltrade

یک کد تایید به ایمیل شما ارسال شده است. آن را در کادر که با رنگ قرمز مشخص شده است وارد کرده و آدرس ایمیل خود را تایید کنید. ایمیل شما باید معتبر باشد ، زیرا در صورت فراموشی رمز عبور پسورد شما برایتان ایمیل خواهد شد.

تایید ایمیل
تایید ایمیل

در قسمت بعدی باید تاریخ تولد خود را به تاریخ میلادی وارد کرده و یک سوال امنیتی برای خود مشخص سازید.

کابین شخصی Weltrade
کابین شخصی Weltrade

اگر کابین شخصی خود را مشاهده کنید ، ثبت نام شما به اتمام رسیده است. در قدم بعدی باید در بروکر WelTrade احراز هویت شوید. پسورد شما برایتان ایمیل شده است. پسورد خود را چک کرده و با استفاده از پسورد ارسال شده می توانید لاگین شوید.

احراز هویت در بروکر Weltrade

برای احراز هویت در بروکر Weltrade ابتدا با وارد کابین شخصی شوید. از گوشه سمت راست بالا روی Profile و بعد Setting کلیک کنید.

احراز هویت بروکر WelTrade
احراز هویت بروکر WelTrade
تکمیل اطلاعات
تکمیل اطلاعات

در قسمت Personal Data اطلاعات شخصی خود را مشاهده می کنید. در صورت صحیح بودن آن را تایید کنید.

تایید شماره موبایل
تایید شماره موبایل

سپس به قسمت VERIFICATION رفته و هم شماره موبایلتان را تایید کنید و هم مدارک خواسته شده را در این صفحه به بروکر ارسال کنید. برای تایید شماره موبایل روی Confirm کلیک کنید تا کدی به شماره موبایلتان ارسال گردد. کد را وارد کرده و شماره را تایید کنید.

ارسال کد به شماره موبایل
ارسال کد به شماره موبایل

در قسمت بعد باید مدرک شناسایی و نیز مدرک تایید آدرس خود را به بروکر ارسال کنید. مدرک شناسایی می تواند پاسپورت ، کارت ملی هوشمند و یا گواهینامه رانندگی شما باشد. مدرک تایید آدرس نیز می تواند شامل سند ملک به نام شما ، قبوض خدماتی به نام شما و یا تاییدیه بانک که آدرس شما روی آن درج شده باشد. در قسمت مشخص شده مدارک خواسته شده را آپلود کرده و ارسال کنید.

ارسال مدارک هویتی به بروکر ول ترید
ارسال مدارک هویتی به بروکر ول ترید

بعد از چند روز مدارک شما در صورت نداشتن مشکل تایید خواهد شد.

شارژ حساب بروکر Weltrade

برای شارژ حساب بروکر Weltrade ابتدا وارد کابین شخصی خود شده و روی Deposit کلیک کنید.

شارژ Weltrade
شارژ Weltrade
انتخاب روش واریز
انتخاب روش واریز

اگر روی کادر مشخص شده کلیک کنید ، انواع روش هایی که می توانید با استفاده از آن حساب معاملاتی خود را شارژ کنید برایتان نشان داده خواهد شد. از بین گزینه هایی که مشاهده می کنید ، وب مانی Webmoney ، پرفکت مانی Perfect Money و شارژ با استفاده از ارز های دیجیتال برای ایرانیان بسیار راحت خواهد.

شارژ حساب WelTrade
شارژ حساب WelTrade

انواع حساب های معاملاتی بروکر Weltrade

در این بروکرمی توان 5 نوع حساب معاملاتی ایجاد کرد. حساب Micro ، حساب Premium ، حساب Pro ، حساب Zulu Trade ، حساب Digital دیجیتال . در بروکر Weltrade می توان از پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 استفاده کرد.

حساب Micro میکرو بروکر Weltrade

حساب Micro برای افرادی که تازه وارد بازار شده اند بسیار مناسب می باشد. حداقل موجودی برای افتتاح این حساب برابر با 25 دلار می باشد. این حساب را می توان هم با دلار و هم با یورو شارژ کرد. اسپرد حساب میکرو شناور بوده و از 1.5 پیپ آغاز می گردد. حداقل حجم معاملات آن 0.01 و حداکثر حجم معاملات نیز 1000 لات می باشد. میزان اهرمی که در اختیار مشتریان قرار می دهد، 1:33 تا 1:1000 می باشد. میزان کال مارجین برابر با 20% و Stop Out برابر با 10% است. برای این نوع حساب کارمزد تعیین نشده است.

حساب Premium پریمیوم بروکر ول ترید

حساب Premium برای افراد حرفه ای و افرادی که در زمینه بازار فارکس با تجربه هستند ، مناسب می باشد . حداقل موجودی برای افتتاح این حساب 200 دلار می باشد. این حساب با دلار و یورو قابل شارژ می باشد. اسپرد حساب Premium بروکر ول ترید شناور بوده و از 1.5 پیپ آغاز می گردد. حداقل و حداکثر حجم معاملات  0.01 و 100 لات می باشد. لوریج در این حساب ، 1:33 تا 1:1000 می باشد. Call Margin برابر با 20% و Stop Out برابر با 10% است. کمیسیون حساب پریمیوم صفر می باشد.

حساب Pro پرو بروکر WelTrade

حساب پرو با عنوان بهترین انتخاب در بین مشتریان بروکر WelTrade شناخته شده است . حداقل موجودی برای افتتاح آن 500 دلار می باشد. این حساب با دلار قابل شارژ می باشد. اسپرد شناور بوده و از 0.5 پیپ آغاز می گردد. حداقل و حداکثر حجم معاملات  0.01 و 100 لات می باشد. اهرم (Leverage) در این حساب ، 1:1 تا 1:1000 می باشد. Call Margin برابر با 20% و Stop Out 10% است. کمیسیون حساب Pro صفر می باشد و برای معاملات کارمزدی از طرف بروکر دریافت نمی گردد.

حساب Zulu Trade بروکر WelTrade

حساب Zulu Trade بروکر WelTrade در واقع حساب کپی تریدینگ می باشد. در این نوع حساب می توان به حساب افراد حرفه ای در بازار فارکس وصل شده و با توجه به درصدی که خود افراد حرفه ای که قصد دارند افراد دیگر به حسابشان وصل شوند ، مشخص می کنند سود یا زیان کنند. افرادی که به عنوان لیدر اجازه می دهند افراد تازه کار به حسابشان وصل شوند ، سابقه معاملاتی آنها در پروفایلشان برای عموم قابل مشاهده است تا مشتریان بتوانند انتخاب صحیحی داشته باشند.

حداقل موجودی برای افتتاح حساب کپی تریدینگ 200 دلار می باشد. این حساب را فقط با دلار می توان شارژ کرد. اسپرد شناور بوده و از 2.9 پیپ آغاز می گردد. حداقل و حداکثر حجم معاملات  0.01 و 100 لات می باشد. اهرم (Leverage) در این حساب ، 1:33 تا 1:500 می باشد. Call Margin برابر با 20% و Stop Out 10% است. در بروکر WelTrade حساب Zulu Trade تنها حسابی است که برای آن 1.5 Point کارمزد مشخص شده است.

حساب Digital دیجیتال بروکر WelTrade

حساب دیجیتال برای معاملات ارز های دیجیتال قرار داده شده است. اگر قصد دارید در بازار ارز های دیجیتال نیز فعالیت داشته باشید می توانید با افتتاح حساب Digital در این زمینه فعالیت کنید. البته به این نکته مهم توجه داشته باشید که تعداد ارز های دیجیتال قابل معامله در بروکر های فارکس بسیار محدود می باشد. و بهتر است در یک صرافی معتبر ثبت نام کرده و به خرید و فروش ارز های دیجیتال بپردازید. مقاله زیر در زمینه معرفی و انتخاب صرافی های معتبر ارز های دیجیتال برایتان بسیار مفید خواهد بود.

حداقل موجودی برای افتتاح آن 50 دلار می باشد. این حساب را می توان با ارز دلار شارژ کرد. اسپرد شناور بوده و از صفر پیپ آغاز می گردد. حداقل و حداکثر حجم معاملات  0.01 و 100 لات می باشد. Leverage در این حساب ، 1:3 تا 1:20 می باشد. Call Margin برابر با 20% و Stop Out 10% است. کارمزد معاملات در حساب دیجیتال بروکر WelTrade صفر می باشد .

اعتبار بروکر WelTrade

بروکر WelTrade معتبر می باشد و رگولاتور IFSC بلیز (مجوز کمیسیون خدمات مالی بلیز) را دارد. دارایی های مشتریان در بانک های معتبر جهانی نگهداری می شود. و هزینه های شرکت از کمیسیون ها و میزان اسپرد ها تامین شده و دارایی های مشتریان جداگانه در سپرده های بانکی قرار می گیرد. طبق نظرسنجی های انجام شده میزان رضایت مشتریان از این بروکر بسیار زیاد می باشد.

بونوس بروکر WelTrade

بونوس بروکر WelTrade به بونوس 100% معروف است. برای استفاده از بونوس باید حساب خود را حداقل 200 دلار شارژ کنید. با این شارژ می توانید در حساب معاملاتی خود معاملات 10000دلاری انجام دهید.

نتیجه گیری

بروکر weltrade یکی از بروکر های معتبر فارکس می باشد که برای ایرانیان تحریم نمی باشد. و یکی از بروکر های پیشنهادی ما جهت ثبت نام ایرانیان می باشد. سایت آموزشی ایتسکا با معرفی بروکر های ایرانیان گامی نو در این زمینه برداشته است. و روش ثبت نام در هر کدام از بروکر های معرفی شده را نیز بیان کرده است.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه