پراپ تریدینگ چیست؟-بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

پراپ چیست؟ بهترین سایت های پراپ برای ایرانیان

پراپ تریدینگ (Prop trading) در واقع “استخدام تریدر” ، “جذب سرمایه برای ترید” ، “دریافت سرمایه برای ترید” و … می باشد. شرکت های پراپ تریدینگ شرکت هایی هستند که اقدام به استخدام تریدر فارکس کرده و سرمایه لازم را در اختیار آنها قرار می دهند تا با پول شرکت معامله کرده و سود حاصل با درصد مشخصی بین آنها تقسیم شود.

پراپ تریدینگ با عنوان پراپ فرم و نیز چالش پراپ شناخته می شود. در این مقاله به معرفی بهترین شرکت های پراپ تریدینگ فارکس و کریپتو برای ایرانیان می پردازیم.

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان✔️ فیدل کرست (ثبت نام)
رتبه دوم بهترین شرکت پراپ تریدینگ❤️ Fxfinancer (ثبت نام)
رتبه سوم🎯 سرمایه گذار برتر (ثبت نام)
رتبه چهارم💰 پراپ ترید فاند (ثبت نام)

 


در نظر داشته باشید که وبسایت ایتسکا بر روی تریدر ها سرمایه گذاری می کند. در صورتی که استیتمنت سه ماهه با ریسک کمتر از دو درصد در روز ( و کمتر از یک درصد در هر معامله) و بازدهی بیش از 10 درصد در ماه دارید، میتوانید استیتمنت خود را به شماره تلگرام زیر ارسال بفرمایید تا مذاکرات بعدی در خصوص همکاری های بیشتر صورت پذیرد.

شماره تلگرام : +905516885390

آی دی تلگرام: @itsca-brokers


 

 

پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ (Proprietary Trading) شامل شرکت هایی می باشد که تریدر های حرفه ای را طی مراحلی استخدام کرده و سرمایه لازم را در اختیار آنها برای معامله در بازار های مالی قرار می دهد. سود و ضرر حاصل به نسبت مشخصی میان شرکت پراپ تریدینگ و تریدری که استخدام شده است ، تقسیم خواهد شد. این سبک از معامله، اخیرا خیلی معروف تر شده است ؛ اما در خارج از ایران (مثل آمریکا) از سال 2008 خیلی خیلی معروف تر شد.

مراحلی که تریدر برای جذب شدن و استخدام طی می کند ، چالش پراپ نامیده می شود.

پراپ تریدینگ تکنیک جدیدی است که هم برای تریدرها و هم شرکت های پراپ فرم می تواند مفید باشد. زیرا بسیاری از تریدر ها در صورت داشتن تخصص و مهارت در ترید می توانند حتی بدون سرمایه در این شرکت ها بعد از طی آزمون های لازم استخدام شده و با سرمایه این شرکت ها ترید کرده و برای خودشان نیز منبع درآمد خوبی داشته باشند. در ادامه به وضوح مراحل استخدام تریدر و نیز شرایط و مراحل این شرکت ها را بیان می کنیم.

برای شرکت در چالش پراپ ابتدا باید خودتان در فارکس معامله کرده و اطمینان حاصل کنید که می توانید در این شرکت ها سرمایه لازم را دریافت کرده و ترید کنید.

برای شروع کار می توانید از بهترین بروکر های فارکس استفاده کرده و بعد از اطمینان از اینکه معامله گر خوبی هستید نسبت به جذب سرمایه از شرکت های پراپ تریدینگ اقدام کنید.

 

اگر شما چالش های پراپ تریدینگ را به خوبی سپری کرده اید و از یکی از این شرکت ها سود دریافت کرده اید، از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید تا با شما مصاحبه کنیم و این مصاحبه را در همین صفحه قرار دهیم تا کاربران بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.

 

ویدئو آموزش پراپ تریدینگ

آموزش پراپ تریدینگ

 

پادکست مربوط به پراپ تریدینگ

این مقاله را میتوانید به صورت صوتی نیز گوش کنید:

آموزش صوتی پراپ تریدینگ

لینک ویدئو این مقاله در یوتیوب /// لینک ویدئو این مقاله در آپارات ///لینک پادکست این مقاله در ساند کلاد

 

 

حساب پراپ چیست؟ (اکانت پراپ)

تریدری که در شرکت های پراپ فرم استخدام شده است ، برای ترید و معامله باید در این شرکت برای خود یک حساب پراپ باز کند ؛ در اصطلاح این حساب اکانت پراپ نامیده می شود. با توجه به سطح تریدر اکانت پراپ با مقدار مشخصی سرمایه برای او شارژ خواهد شد.

سود ها و ضرر های حاصل از ترید نیز بعد از تقسیم شدن میان او و شرکت به اکانت پراپ تریدر واریز خواهد شد.

در لیست زیر بهترین شرکت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان را معرفی کرده ایم. ثبت نام اولیه در تمام این وبسایت ها رایگان هست. و اگر خواستید می توانید وارد شوید و اطلاعات کامل تری را در خود وبسایت مشاهده کنید.

بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

در این لیست شرکت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان را معرفی می کنیم . این لیست از سایت های پراپ تریدینگ خارجی و ایرانی تشکیل شده است. پراپ فرم های خارجی ذکر شده در این لیست به ایرانیان خدمات می دهند. علاوه بر آن سه سایت پراپ تریدینگ ایرانی را نیز آورده ایم که می توانید به راحتی در آنها ثبت نام کنید.

1سایت فیدل کرست
2سایت FXfinancer
3پراپ فرم سرمایه گذار برتر (ایرانی)
4سایت پراپ ترید فاند (ایرانی)
5شرکت لوکس تریدینگ
6شرکت citytradersimperium
7پراپ فرم پراپی (ایرنی)

1 سایت فیدل کرست FIDELCREST

سایت فیدل کرست یکی از بهترین پراپ تریدنگ هایی می باشد که در حال حاضر به ایرانیان سرویس دهی می کند.

سایت فیدل کرست یکی از وبسایت های پراپ تریدینگ خارجی است که به ایرانیان خدمات داده و ایرانیان می توانند در این شرکت پراپ تریدینگ ثبت نام کرده و بعد از طی آزمون های لازم سرمایه برای ترید دریافت کنند.

آزمون1 مرحله ای – سود حتی در مرحله آزمون نیز به شما تعلق میگیرد.
امکانمیتوانید اکانت خود را به 800 هزار دلاری در مدت یک سال ارتقا دهید.
درصد سودتا 80 درصد از سود برای معامله گر(شما) ست.
لورج1:100
کمترین اکانت50هزار دلاری ( هزینه آزمون برای این اکانت 346 یورو)
هزینه ورودی349 یورو
امکاناتدر بازه اخبار میتوانید معامله کنید. میتوانید پوزیشن در شب و آخر هفته ها نگه دارید.
توضیحات سایت فیدل کرست

2 سایت FXFINANCER

سایت FXFINANCER یکی از سایت های پراپ تریدینگ و یا همان تامین سرمایه خارجی بوده و به مدت 3 سال است که در این زمینه فعالیت می کند. دفتر اصلی این شرکت در لندن می باشد و به کاربران ایرانی خدمات داده و وبسایت این شرکت زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند.

به این دلیل این شرکت پراپ تریدینگ در زمان کم در ایران یه شهرت رسیده و پذیرای تریدر های حرفه ای از ایران است.

3 شرکت پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر (ایرانی)

شرکت پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر یکی از شرکت های جذب تریدر در ایران می باشد. بسیاری از ایرانیان به دلایل زیادی ترجیح می دهند در شرکت های پراپ تریدینگ ایرانی ثبت نام کرده و در پراپ فرم های ایرانی استخدام شوند.

در سایت سرمایه گذار برتر نیز ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و بعد با توجه به شرایط خود پلن مناسبی برای خرید انتخاب کنید. در نهایت بعد از طی آزمون هایی در صورت پذیرفته شدن سرمایه برای ترید دریافت خواهید کرد.

4 شرکت پراپ ترید فاند (ایرانی)

شرکت پراپ ترید فاند یکی دیگر از شرکت های پراپ تریدینگ ایرانی است که پذیرای تریدر ها و برگزاری چالش برای استخدام تریدر می باشد.

5 سایت لوکس تریدینگ Luxtrading

سایت Luxtrading یکی از معتربرترین و بهترین سایت های پراپ فرم و یا همان پراپ تریدینگ است که به ایرانیان خدمات می دهد.

6 سایت امپراطوری تاجران citytradersimperium

سایت citytradersimperium نیز یکی از معتبر ترین سایت های پراپ تریدینگ در جهان است که به ایرانیان خدمات می دهد. تریدر ها می توانند بعد از گذراندن مراحل لازم و آزمون ها در این این سایت به عنوان تریدر استخدام شوند. برای ورود به این سایت پراپ فرم روی لینک زیر کلیک کنید.

7 سایت فاندد نکست FundedNext

سایت فاندد نکست FundedNext یکی دیگر از سایت های تامین سرمایه می باشد که اقدام به جذب تریدر فارکس می کند. این شرکت به ایرانیان خدمات نمی دهد.

 

8 سایت FTMO

سایت FTMO به ایرانیان سرویس نمی دهد. اگر تمایل به خرید اکانت از این سایت را دارید، از طریق شماره واتساپ با ما در تماس باشید تا از طریق واسط های ما اکانت آن برای شما خریداری شود.

سایت Ftmo یک مجموعه ی پراپ تریدینگ هست. این شرکت یک آزمون دو مرحله ای برای معامله گران حرفه ای بورس ترتیب داده است. پس از اینکه در این آزمون موفق شدید میتوانید در این شرکت به عنوان پراپ تریدر استخدام شوید.

آزمون2 مرحله ای – مرحله چالش 1 ماهه و مرحله احراز هویت 2 ماهه
آزمون مجدداگر موفق به رسیدن به تارگت در ماه اول نشدید ولی اکانتتان مثبت بود، میتوانید مجدد تست بدهید
دسترسی ها و امکاناتمیتوانید از EA و هجینگ و trade discretionary استفاده کنید.
درصد سود70 درصد سود برای معامله گر( شما) ست.
لورج1:100
کمترین اکانت25 هزار دلاری ( هزینه آزمون برای این اکانت 250 یورو)
هزینه ورودی250 یورو – در صورتی که در آزمون پذیرفته شوید، هزینه به شما باز میگردد.
توضیحات سایت اف تی ام او

شرکت های پراپ ایرانی

اخیرا در ایران نیز شرکت های پراپ تریدینگ اقدام به جذب تریدر فارکس می کنند. یکی از موارد بسیار مهمی که هنگام ثبت نام در یک پراپ فرم و خرید پلن آن باید در نظر گرفت اعتبار شرکت پراپ و نیز کلاهبرداری نبودن آن می باشد.

در لیست زیر سه شرکت پراپ ایرانی را معرفی می کنیم. البته جدیدا پراپ های ایرانی زیادی ایجاد شده اند و ما پیشنهاد می کنیم از خرید پلن شرکت های تازه تاسیس خودداری کرده و قبل از ثبت نام بررسی های لازم را انجام دهید.

1✔️ پراپ فرم ایرانی سرمایه گذار برتر
2💰 پراپ فرم ایرانی پراپ ترید فاند
3💎 پراپ فرم ایرانی پراپی

پراپ تریدینگ کریپتو

پراپ تریدینگ کریپتو شرکت های پراپ فرمی هستند که همانند پراپ تریدینگ های فارکس بعد از طی مراحل و آزمون هایی تریدر های کریپتو استخدام کرده و در ازای معامله این تریدر ها به آنها درصدی از سود و یا حقوق ثابت پرداخت می کنند. با این تفاوت که در شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو مامله گران ارز های دیجیتال را معامله می کنند.

البته معمولا در اکثر شرکت های پراپ فرم ، تریدر هایی که استخدام می شوند هم می توانند جفت ارز های فارکس و هم کریپتو معامله کنند. برای مثال پراپ ftmo هم پراپ تریدینگ کریپتو و هم فارکس می باشد.

پراپ تریدینگ کریپتو چیست؟

بهترین شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو

در این قسمت به معرفی بهترین شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو می پردازیم.

1FTMO
2HowToTrade.com
3The5ers
4City Traders Imperium
5Lux Trading Firm

نحوه استخدام شرکت های پراپ تریدینگ

پراپ تریدینگ یکی از روش های جذب سرمایه برای ترید می باشد. تریدر ها به سایت شرکت های پراپ تریدینگ مراجعه کرده و ابتدا در شرکت ثبت نام می کنند. سپس تریدر با توجه به سطح و استراتژی معاملاتی خود پلنی از شکرت پراپ را انتخاب کرده و آن را می خرد.

شرکت های پراپ تریدینگ از تریدر ها صورت اینترنتی آزمون اینترنتی خواهند گرفت سپس به آنها سرمایه می دهند تا کاربران از این سرمایه کسب سود کنند.

بعد از خرید پلن و جذب سرمایه واقعی باید چالش هایی را پاس کنید. برای مثال چالش مرحله اول را باید با 10 درصد سود و 5 درصد ضرر طی کنید. بعد ار موفقیت در مرحله اول وارد مرحله دوم خواهید شد. و بعد از پاس کردن چالش مرحله دوم شرکت به تریدر حساب واقعی با سرمایه واقعی اختصاص خواهد داد.

در نهایت، به نوعی شما به عنوان یک معامله گر حرفه ای ، بورسیه می شوید و با پول شرکت اقدام به معامله در بازار بورس و فارکس می کنید و از سودی که کسب می کنید، (بسته به شرکت) بین 70 تا 80 درصد را از آن خود می کنید.

پراپ تریدینگ یعنی چه؟ پراپ یعنی با پول شرکت دیگری اقدام به ترید کنید.

چالش پراپ شرکت های پراپ تریدینگ

در چالش پراپ شما وارد یک آزمون یک الی سه ماهه می شوید. اگر از آزمون سربلند بیرون آیید، می توانید مدیریت حساب را شروع کنید.

چالش پراپ برای شرکت های مختلف متفاوت است. برای مثال در یکی از شرکت های پراپ ایرانی برای طی کردن چالش پراپ در مرحله اول باید 8% و در چالش مرحله دوم باید 4% درصد سود کنند و نکته جالب این است که بسیاری از ترید ها چالش مرحله اول را با موفقیت پاس کرده و نمی توانند چالش مرحله دوم را پاس کنند و یا مرحله دوم را به سختی پاس می کنند!

بعضی از مجموعه های پراپ مثل فیدل کرست قابلیت Renew دارند. یعنی اگر در طول چالش در سود باشید و در بازه زمانی مورد نظر به درصدی که برای طی کردن چالش نیاز دارید نرسید ، پراپ فرصت دوباره در اختیار تریدر قرار می دهد.

برخی پراپ فرم ها قوانینی دارند که بعد از طی کردن چالش به تریدر ها اعلام می شود!

این شرکت ها در حساب واقعی قوانینی برای نحوه ترید کردن تریدر ها وضع می کنند . مثلا محدودیت در حجم معاملاتی ، مشخص بودن حد ضرر ها و … و تریدر برای کار با این مجموعه حتما باید از این قوانین پیروی کند.

این قوانین ممکن است تماما به سود تریدر ها نباشد. مثلا، (بسته به شرکت های مختلف) ممکن هست در آخر هفته نتوانید معامله ای را باز نگه دارید. یا مثلا در برخی از این شرکت ها، اگر 10 درصد ضرر کنید، حساب شما از شما گرفته خواهد شد و …

قطعا شما نمی توانید پولی که این مجموعه در بروکر گذاشته را برداشت کنید اما می توانید با این پول به معامله پرداخته و به مجموعه و خودتان سودرسانی کنید. به این دلیل به این شرکت ها پراپ تریدینگ رایگان نیز گفته می شود.

روش های کسب درآمد از پراپ تریدینگ

بنابر این ، مجموعه ها، به دو روش به تریدر ها پول اختصاص می دهند.

 • روش اول ، حقوق ثابت
 • روش دوم بخشی از سود : پرداخت سود اکثر شرکت های پراپ تریدینگ با این روش یعنی پرداخت بخشی از سود می باشد.

انواع روش های کسب درآمد از پراپ : 1. حقوق ثابت 2. سود حاصل از معاملات

کسب درآمد از پراپ تریدینگ هم برای شرکت های پراپ تریدینگ و هم تریدر ها می باشد. شرکت های پراپ فرم برای استخدام تریدر و شرکت در چالش ها پلن هایی دارند. این پلن ها مانند حق عضویت بوده و تریدر برای شرکت در چالش ملزم به پرداخت هزینه است.

برای مثال تریدر برای دریافت 50 هزار دلار سرمایه از سایت سرمایه گذار برتر و شرکت در چالش ملزم به پرداخت 314 دلار است و این پرداختی ها با افزایش میزان سرمایه افزایش می یابند. یکی از راه های درآمد شرکت های پراپ فرم علاوه بر سود حاصل از ترید تریدر های حرفه ای ، همین فروش پلن ها و پرداختی های تریدر ها می باشند.

شرکت های پراپ تریدینگ برای تریدر ها نیز مفید می باشند. تریدر های حرفه ای زیادی هستند که استعداد و توانایی معامله و کسب سود را دارند. ولی به دلیل نداشتن سرمایه نمی توانند به درآمد برسند. پس می توانند در پراپ فرم ها عضو شده و بعد از طی آزمون ها سرمایه لازم را از شرکت دریافت کرده و موجودی اکانت خود را بالا ببرند.

پراپ فرم ها معمولا 80 درصد از سود حاصل از ترید را به اکانت پراپ فرم تریدر واریز می کنند. تریدر در صورت موفقیت در شرکت می تواند سرمایه خوبی برای خود جمع کرده و با اکانت شخص خود ترید کند و کل سود ها عاید خودش شود.

در کل می توان گفت پراپ تریدینگ گزینه خوبی برای تامین سرمایه تریدر های فارکس می باشد.

پراپ تریدینگ آلپاری

در حال حاضر آلپاری خود خدمات پراپ تریدینگ ارائه نمی کند. ولی شرکت های پراپ تریدینگ می توانند از اکانت بروکر آلپاری برای مشتریانشان استفاده کنند. یعنی مشتریان آلپاری می توانند در شرکت های پراپ از اکانت های آلپاری که شرکت در اختیارشان قرار می دهد ، استفاده کنند.

کلاهبرداری پراپ تریدینگ

در چند سال اخیر شرکت های پراپ تریدینگ زیادی ایجاد شده اند. هنگام انتخاب این شرکت ها باید نهایت دقت و توجه را کرد. زیرا اخیرا شاهد کلاهبرداری پراپ تریدینگ ها در بازار هستیم. این شرکت ها مدتی با تبلیفات فراوان اقدام به ثبت نام تریدر ها با مبالغی عادی برای مثال 200-300 دلار کرده و بعد از مدتی که پلن های خود را فروختند شرکت را منحل می کنند.

و یا شرکت های کلاهبرداری پراپ اقدام به جذب تریدر های حرفه ای فارکس کرده و بعد از بزرگ شدن اکانت تریدر از پرداخت سود به آنها منصرف شده و اکانت مشتریانشان را می بندند!

حتی تریدر هایی که برای این شرکت های کلاهبردار معامله کرده و سود دهی داشته اند، یک باره شاهد از دست رفتن سود های خود و بسته شدن اکانتشان بوده اند. به این دلیل توصیه می شود در پراپ تریدینگ های معتبر برای تامین سرمایه خود ثبت نام کنید.

سایت ایتسکا یک سایت آموزشی بوده و صرفا جهت افزایش آگاهی و دانش تریدر های عزیز ایجاد شده است. و پراپ فرم های بیان شده را تایید و یا رد نمی کند. پس قبل از ثبت نام و خرید پلن ها حتما به اعتبار این شرکت ها مخصوصا شرکت های تازه تاسیس شده توجه کنید.

پراپ های کلاهبردار زیادی در جهان وجود دارند که با فروش پلن ها و نیز پرداخت نکردن سود کافی و یا در کل پرداخت نکردن هیچ سودی به تریدر های فارکس اقدام به کسب درآمد می کنند.

آیا سرویس های پراپ تریدینگ مناسب من هستند؟

برای ورود به هر پراپ تریدینگ و شرکت در چالش پراپ باید مبلغی را بپردازید. مخصوصا پراپ های خارجی از شما حدود 200 – 300 دلار پول خواهند گرفت. این 200 – 300 دلار، برا ما پول کمی نیست. وقتی یه نفر حسابش کلا 500 دلار هست ، این اعداد خیلی سنگین است . بنابر این بهتر است که زمانی از این سرویس ها استفاده کنید که مطمئن باشید توان محقق کردن نتیجه مد نظر آن مجموعه ها را دارید.

چه افرادی حساب پراپ را از دست خواهند داد؟

مهمترین نکته این هست که شما معامله کردن و ترید کردن را یاد بگیرید. خیلی از داوطلبین ، در همان هفته های اول از این آزمون خارج میشوند. حتما همه شما عزیزان، با کنترل احساسات آشنا هستید! طمع! عجله ! عدم بررسی دقیق. می دانید که هرکدام از این کلمات ، چه بلایی بر سر یک معامله گر می آورد. کلماتی که برای دیگران فقط چند کلمه هستند، برای ما تریدر ها، تغییر دهنده ی روند زندگی هستند.

افرادی که از استاپ لاس های درست استفاده نمیکنند، به راحتی پس از دو معامله اکانت را به صورت کامل از دست خواهند داد.

بنابر این مهم این هست که معامله کردن را بیاموزید.

مزایای استفاده از پراپ تریدینگ فرم ها

 1. دسترسی به پول بیشتر! اینجا شما به پول خیلی بیشتر از اونچه که میتونید سرمایه گذاری کنید دسترسی دارید. پول شخص دیگری که از شما میخواهد برایش معامله انجام دهید.
 2. ریسک کمتر! اگر اشتباه کنید چه میشود؟ هیچ پولی از دست نمیدهید! فقط دسترسی به اکانت را از دست خواهید داد.
 3. کمیسیون کمتر
 4. دسترسی به پلتفرم های بهتر! پر واضح است که شرکت ها میخواهند شما سود کنید. چون سود شما، سودِ آنهاست! بنابر این سعی میکنند پلتفرم های خیلی خوبی را در اختیار شما قرار دهند.

بهترین سایت پراپ تریدینگ کدامست؟

فیدل کرست ، Fxfinancer ، سرمایه گذار برتر ، پراپ ترید فاند

پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ، یعنی اینکه با سرمایه شرکت دیگری در فارکس یا بازار کریپتو کارنسی معامله انجام دهیم.

اگر در پراپ تریدینگ، ضرر کنیم چه میشود؟

شرکتی که از آن اکانت را گرفته اید ضرر را پرداخت می کند. بزرگترین مشکلی که ممکن هست برای شما پیش بیاید این هست که دسترسی اکانت را از شما بگیرند و از لیست تریدر های خود شما را خارج کنند.

تفاوت پراپ تریدینگ و کپی تردینگ چیست؟

کپی تریدینگ یعنی شما در یک سایت اکانت ایجاد کنید و اعلام کنید که هر معامله ای که این یوزر انجام داد ، در اکانت من نیز لحاظ شود. یعنی یک یوزر خاص در حال مدیریت اکانت شماست. پراپ تریدینگ یعنی شما خودتان اقدام به معامله و ترید و سرمایه گذاری کنید. اما با پول یک سازمان دیگر. و معمولا بین 50 الی 80 درصد سود نیز به شما تعلق میگیرد.

چقدر میتوانم در پراپ تریدینگ سود کنم؟

کاملا بستگی به میزان سود آوری شما برای شرکت دارد. اما معمولا بین 50 الی 80 درصد از سودی که میکنید را دریافت میکنید. اگر یک اکانت 10 هزار دلاری دریافت کنید و ماهی 10 درصد سود کنید، حدود 700 دلار به خودتان تعلق میگیرد که با دلار 25 هزارتومانی میشود حدود 17 میلیون تومان سود در ماه.


لینک های کوتاه این مقاله ( در صورتی که تمایل داشتید لینک کوتاه این مقاله را به اشتراک بگذارید: )

برای مشاهده آموزش در خصوص بورس ، روی این لینک کلیک کنید: بورس چیست؟

 
http://gg.gg/proptradinghttps://is.gd/proptradinghttp://bit.do/proptrading
https://bit.ly/3b4Wfoahttps://rotf.lol/proptradinghttps://rebrand.ly/proptrading
لینک های کوتاه این مقاله – پراپ تریدینگ

4.4/5 - (14 امتیاز)

180 دیدگاه برای “پراپ تریدینگ چیست؟-بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان

 1. sholeh dehghani گفته:

  خودتون رو تو پراپ ها خسته نکنید یه چند نفر هستن سرمایه دارن و دنبال تریدر خوب میگردن کمی سختگیری میکنن ولی در اخر اگه تریدر بودن خودتون رو اثبات کنید حساب ریل میدن بهتون ولی حسابها با لوریج 1:10 هستش مبلغش هم به توانایی خودتون بستگی داره از 5000 دلار شروع میشه و با عملکرد شما افزایش میدن من اسم نیاوردم چون نمیدونم امکانش هست یا نه سرچ بکنید پیدا میکنید

  • تیم نویسندگان گفته:

   ما خودمون هم در همین موقعیت هستیم. سرمایه گذار هایی داریم و مدت هاست دنبال تریدر میگردیم. اما در دو سال گذشته ، کلا سه چهار تا تریدر پیدا کردیم.
   واقعا خیلی کم پیدا میشن تریدر هایی که بتونن درادان نگه دارن.

    • تیم نویسندگان گفته:

     سلام. وقت بخیر. به شماره ما که در فوتر سایت قرار دارد، از طریق تلگرام پیام بدید.

     • اکبر گفته:

      سلام من تو ازمون شرکت کردم از طریق سایت شما ولی درادان کلیم زده شد به دلیل قطعی اینترنت وبهم حساب دیگه ندادن

     • تیم نویسندگان گفته:

      سلام. وقت بخیر.
      خب درادانتون زده شده دیگه. اینکه دلیلش چی هست که به ارائه دهنده حساب مرتبط نمیشه.

 2. sholeh dehghani گفته:

  سرمایه گذار برتر یه مدت خوب بود و پرداختها رو انجام میداد گاهی با تاخیر زیاد و خوب که سر زبون افتاد و مشتری جذب کرد حالا مرتب تو قوانین تغییر ایجاد میکنه و به ضرر تریدر هست مثلا اوایل ترید تایم خبر مشکلی نداشت وبعد محدود کردن – میزان حجم معامله آزاد بود ولی الان حجم بالا بزنی سود رو بهت نمیده و معامله با اکسپرت ازاد بود ولی الان اگه اکسپرت بیشتر از 10 معامله در روز بگیره قانون نقض شده و … و آخرین چیز که خیلی خنده داره و به من گفتن اینه که معاملات نباید بیشتر از 1.5% موجودی بره تو ضرر (در صورتی که افت 5% روزانه قانون هست ) عرض کردن اگه بازم حسابم افت بیشتر از 1.5% داشته باشه حساب رو میگیرن کلا هی قانون میذارن که تریدر محدود بشه و حساب رو از دست بده رسما کلاه بردار شدن (ولی اوایل عالی بود )

 3. احسان سرلک گفته:

  دوستان این اکانت های که از فاندین فارکس خوب میگن ومیگویند برداشت کردن دروغ گو هستند ازشون بخواهید همین جا مدرک برداشت براتون بزارن . من حساب بعد از پاس شدن مسدود شد .

  • علی گفته:

   سلام
   ای کاش خودتان مدرک ادعای خود را منتشر می کردید.
   من در 4سایت نظر شما را در باره این شرکت خوانده ام که همین متن را با اسامی گوناگون در این سایت ها کپی پیست کرده اید.

 4. فرید گفته:

  دوستان عزیز سلام. ممنون از مدیریت سایت بخاطر بررسی پراپی ها. اگر مدیر سایت لطف کنند واین پیام من رو به اشتراک بگذارند، دوستان تریدر میتونیم در یک گروه تلگرام دور هم جمع بشیم و تبادل نظر داشته باشیم ومهمتر اینکه پراپی های فیک رو به هم اطلاع رسانی کنیم تا کلاه سر کسی نره…

  • احسان سرلک گفته:

   سلام دوستان
   فاندین فارکس کلاه برداری هست
   بعد از پاس کردن چالش حساب را مسدود کرد . ومیگویید شما استراژی یکسانی داشتید .
   البته از طریق پلیس فتا پیگری میکنم .
   خواستم دیگران در دام ای شیاطین نیفتند .

   • محمد گفته:

    تا جایی که من اطلاع دارم و در صفحه قوانین این سایت خوانده ام، کپی ترید بین حساب های اشخاص مختلف غیر مجازه.
    حالا باید ببینیم شما کپی ترید انجام داده اید یا…؟
    من خودم با فاندین فارکس کار می کنم و 3مرتبه هم برداشت سود داشتم.

   • مسعود گفته:

    دوستان یه سوالی هم داشتم اگر کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
    کسی با بخش پراپ یونی کورن کار کرده؟
    کسی فاند از بروکر یونی کورن گرفته؟

  • محمد گفته:

   تا جایی که من اطلاع دارم و در صفحه قوانین این سایت خوانده ام، کپی ترید بین حساب های اشخاص مختلف غیر مجازه.
   حالا باید ببینیم شما کپی ترید انجام داده اید یا…؟
   من خودم با این شرکت کار می کنم و 3مرتبه هم برداشت سود داشتم.

 5. فرشاد گفته:

  سلام خدمت همه ی تریدران و مدیران سایت،یه سوال دارم در خصوص این دو شرکت سرمایه گذار برتر و پراپ تردینگ فاند،این دو سایت معتبر هستند،پراپ تریدینگ فاند مهت پاس کردن چالش هاش زیاده اما خیلی زرق و برق داره و عملا هیچ محدودیتی جز محدودیت اکوئیتی روی هیچ حسابی به هیچ تریدری نذاشته،ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بذاره

 6. هادی گفته:

  کل پیام ها رو خوندم آخرش متوجه نشدیم کدوم پراپ ایرانی خوب هست همه پنجاه پنجاه نظر دادن یه سری هم که کلا اومدن برای خراب کردن بقیه پراپ ها پیامهاشون مشخصه

  • تیم نویسندگان گفته:

   سلام .وقتتون بخیر.
   به صورت کلی سرمایه گذار برتر اوکیه. میتونید ازش استفاده کنید ( تجربه استفاده توسط تیم ما از این مجموعه وجود داره)
   اما، مشکلاتی هم داره. مثلا چند وقت پیش حساب های آلپاری کامل فریز شد و مجدد از صفر حساب دادن
   یا مثلا گاهی اوقات از روی استاپ ها میپره

   اگه میتونید از فیدل کرست یا ftmo استفاده کنید.
   برای ثبت نام در پراپ هایی که به ایرانیان خدمات نمیدهند هم میتونید به شماره ما که در فوتر سایت قرار دارد از طریق تلگرام پیام دهید.

  • salehi گفته:

   من که تقریبا چند تاشون مقایسه داشتم پراپ ترید فاند از بقیه مقرون به صرفه تر بود
   شرایط تخفیف هم به مناسبت های مختلف میگذاره
   چند تا راه هم گذاشته برای دریافت حساب رایگان

 7. Ariyan گفته:

  سلام دوستان من کارم سبد گردانی هستش و تاحالا بالای صد تا چالش پراپ از شرکت سرمایه گذار برتر برای بقیه پاس کردم و دارم هر دو هفته درصد میگیرم تقریبا یک سالی میشه که این کارو دارم انجام میدم و تا الان با استراتژی که داشتم نشده بگن دارم هیجانی ترید میکنم یا هرچی چون تو هر معامله ۵ دهم درصد کل حجم حساب ریسک میکنم و معاملاتم یک به ده یا یک به پنج هستن ضمنا با اولین برداشت کل مبلغ چالش برمیگرده دیگه سرمایه بند نکردیم که نگران باشیم برداشت ها گاهی به تاخیر می افتن ولی نشده پول بالا بکشن

 8. سینا گفته:

  دوستان من همه ی کامنت ها رو خوندم. چیزی که نظرم رو جلب کرد چند کامنت منفی راجب سرمایه گذار برتر بود که توی اون کامنت ها خیلی ساده لوحانه از proptradefund.com حمایت شده بود.

  • mr armin forex King گفته:

   :))))
   ببین از اینجا تا خونه اون اقای ح.ف کلاهبردار مدیر سرمایه برتر که پول مردم رو فقط تا الان بالا کشیده پرانتزززز :)))))
   ببین تو خودت همیشه همه جا میری کامنت واسه این کلاهبردارای اس جییی بی میذاری نیا از حمایت از یه برند جهانی و نام آشنا که اعتبار و شهرتش بین تریدرها زبانزد خاص و عامه اظهار فضل کن بزرگوار!
   یعنی proptradefund با اون همممههه تریدر که حتی اون اس جییی بی به خوابش هم نمیبینه اشتباه میگه و سود نمیده اون وقت سرمایه گذار با چند تا گروه تلگرامی و کانال های زرد که توش مشتری تور میکنه درست میگه؟؟؟

  • مهدی گفته:

   سلام
   من پس شرکت مرتبه شرکت در چالش 10هزار دلاری بالاخره موفق شدم هر دو مرحله چالش رو پاس کنم و تا الان 5 مرتبه برداشت سود داشتم.
   پشتیبانیشون به نسبت سرمایه گزار برتر و پراپی خیلی بهتر و محترمانه تره و برداشت هاشون سریع انجام میشه.

  • مهدی گفته:

   سلام
   من بعد 3مرتبه شرکت در چالش 10هزار دلاری بالاخره موفق شدم هر دو مرحله چالش رو پاس کنم و تا الان 5 مرتبه برداشت سود داشتم.
   پشتیبانیشون به نسبت سرمایه گزار برتر و پراپی خیلی بهتر و محترمانه تره و برداشت هاشون سریع انجام میشه.
   نکته دیگه ش ارائه حساب های بروکر فیوژن مارکته که اسپرد حساب هاش صفره تقریبا.

  • رضا گفته:

   من حساب 25هزار دلاری فاندین فارکس رو دارم و 3 مرتبه برداشت انجام دادم. قیمت هاش از بقیه بهتره و تخفیف خوبی داره، پشتیبانیشون قویه، حساب بروکر فیوژن هم ارائه میده که اسپردش تقریبا صفره

 9. moeid گفته:

  سلام خسته نباشید وقت همه ی دوستان بخیر تو چند تا از نظر ها خوندم ک سرمایه گذار برتر کلاه بردار هست

  برام سوال شد من و دوستانم هم در این شرکت مشغول به ترید هستیم و خداروشکر به مشکلی بر نخوردیم و خیلی مرتب و منظم داریم برداشت سود انجام میدیم
  بعضا تاخیر دیدیم ولی اینکه کلاهبرداره نه اصلا همچین چیزی ندیدیم
  بنظرم اون نظرات جهت دار هستن. با تشکر فقط خواستم تجربه ی خودمو و دوستان اطرافمو بگم

 10. آرش محبی گفته:

  با سلام
  لطفاً در مورد trade discretionary میشود که چیست و چه کاربردی دارد را بفرمایید. با تشکر از شما و سایت خوبتان

  • تیم نویسندگان گفته:

   سلام. وقت بخیر.
   این عبارت یعنی اینکه بروکر بدون اینکه به شما خبر بده در حساب شما ترید کنه!
   البته این عبارت به این شکل هم در نظر گرفته میشه: اینکه شما حسابت رو بسپری به شخص دیگری که برات معامله کنه.
   برای این مورد، عبارت های پم و کپی تریدینگ بهتره کهاستفاده بشه.

   و نهایتا، فعلا من فرد معتبری که بشه ازش کپی کرد رو ندیدم.

 11. Hamid گفته:

  وقتتون بخیر
  لطفا راهنمایی کنید که آیا سایت FXFINANCER معتبر و قابل اطمینان هست یا خیر؟
  اگر کسی تجربه دریافت سود و فعالیت در این سایت رو هم داشته اطلاع بده
  با تشکر

 12. رضا گفته:

  سلام به همگی
  من کوتاه از تجربه خودم از شرکت Fundednext بگم
  دو تا چالش رو رد کردم و به حساب ریل رسیدم تو حساب ریل هم یه ماه کار کردم و درخواست برداشت سود زدم ، ازم درخواست مدارک هویتی جدید به صورت آنلاین کردند چون گواهینامه جزو مدارکشون بود از این مدرک استفاده کردم ولی پروسه kyc که اتوماتیک هست قبول نکرد و به مشکل خوردم مجبور شدم برای تمدید پاسپورت اقدام کنم، توی این پروسه شرکت به من ایمیل کرد که پروسه احراز هویت شما انجام نشده و همچنین شما از آی پی های مختلف وصل شدید(به دلیل استفاده از وی پی ان ) ما برای شما یه جلسه مصاحبه آنلاین ترتیب دادیم، من تصورم این بود همه اینا بازی هست تا سود منو ندن چون اولش از من مدارک هویتی گرفته بودند و اون موقع چیزی نگفته بودن، به هر حال پاسپورت من اومد و همون موقع هم جلسه رو برگزار کردم و بهم گفتن همه چی اوکیه، ولی باز هم سود من که بر پایه تتر بود نریختن و گفتن کل شبکه پرداخت ما تحت آپگرید هست و اینا ، این پروسه نزدیک سه هفته طول کشید و من ناامیدانه همچنان در حال نامه نگاری از طریق ایمیل و پشتیبانی تلگرام بودم که گفتند اگه میخواید زودتر انجام بشه کیف پول پرفکت مانی بدید ما سریع میریزیم ، و خوشبختانه این کار انجام شد و الان در ماه دوم کاری خود هستم تو این شرکت.
  کمی طولانی شد ولی گفتم احتمالا برای کسانی که دنبال یه پراپ لجیت میگردن بدرد بخوره.
  موفق باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه