بهترین بروکر برای اسکالپ 2024 | رتبه بندی بروکر ها بر اساس کمترین اسپرد

بهترین بروکر برای اسکالپ (Scalp) بروکری است که اسپرد و کمیسیون پایینی داشته باشد. به این دلیل اسکلپر ها دنبال بروکر ها با اسپرد پایین هستند. افرادی که اسکلپ می کنند معاملات زیادی در طول روز انجام می دهند. با روند بازار همسو شده و بعد از چند پیپ سود از معامله خارج می شوند.

به زبان ساده تر، اسکلپر، کسی ست که تعداد معاملات بالا انجام میدهد، پس، اگر به ازای هر معامله کمیسیون و اسپرد بالا پرداخت کند، اسکلپ برایش ارزش زیادی نخواهد داشت. مشخصا سواپ هم برای تریدر ها مهم است اما، اسکلپر ها خیلی به سواپ اهمیت نمیدهند. چون معمولا در پایان روز معاملات خود را میبندند.

اگر اسپرد معاملات بالا باشد تریدر حتی اگر چند پیپ سود کند ، به دلیل اسپرد بالا در نهایت با ضرر خارج خواهد شد. در این قسمت بروکر هایی که هم اسپرد پایینی داشته و هم به ایرانیان خدمات می دهند را معرفی می کنیم.

 
 

 

مروری بر بهترین بروکر های اسکلپ با اسپرد کم برای ایرانیان

در لیست زیر بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران را برایتان معرفی کرده ایم. این موارد بیان شده بهترین بروکر برای اسکالپ در جهان نمی باشند. زیرا بسیاری از بروکر های اسپرد کم و مناسب برای اسکلپینگ در جهان به ایرانیان خدمات نمی دهند. برای مشاهده بهترین بروکر فارکس، به این لینک مراجعه کنید.

 
 1. حساب زیرو ویندزوردر این حساب، اسپرد ها از صفر پیپ شروع میشوند و کمیسیون نیز 8 دلار است. سرعت باز شدن معاملات نیز بسیار خوب است.
 2. حساب MT4.DirectFX فارکس چیف (ForexChief)اسپرد ها از 0.1 پیپ شروع میگردد (جفت ارز ها )
 3. حساب Platinum کپیتال اکستنداسپرد از 0.1 پیپ در جفت ارز ها ، کمیسیون پایین.
 4. حساب بدون اسپرد الپاری اسپرد از 0 شروع میگردد – البته این اسپرد “اسمی” است و در واقع اسپرد ها از 0.2 در جفت ارز ها شروع میشود.
 5. حساب ECN اینگات بروکرز : اسپرد های این بروکر از 0.3 پیپ شروع میشود. البته این بروکر رگوله بسیار قوی دارد و دفتر اصلی آن در استرالیا واقع شده.

 

 

 

بهترین بروکر ها برای اسکالپ در ایران (بهترین بروکر برای فست اسکلپ)

در ابتدای مقاله در جدولی بهترین بروکر ها برای اسکالپ در ایران را بیان کردیم. اولین معیار انتخاب بهترین بروکر برای اسکلپ اسپرد پایین آن می باشد. مزیت بروکر های معرفی شده این است که به ایرانیان خدمات داده و پشتیبانی فارسی دارند.

بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران
بهترین بروکر برای اسکالپ در ایران

پس از میان این بروکر ها حساب هایی را برای اسکلپ انتخاب خواهیم کرد که اسپرد پایینی داشته و برای ورود و خروج های مکرر در معامله به نوعی به صرفه باشند.

حساب ZERO ویندزور

در کل در بروکر ویندزور دو نوع حساب معاملاتی می توان ایجاد کرد: حساب Prime و Zero .

حساب ZERO ویندزور برای معاملات اسکالپ مناسب تر است. زیرا اسپرد آن شناور بوده و از 0 پیپ شروع می شود. چون اسکالپر ها بعد از چند پیپ سود از معامله خارج می شوند ، از حجم های بالا برای ترید استفاده می کنند. در این حساب به ازای هر معامله 8 دلار کمیسیون از تریدر دریافت خواهد شد.

از طرف دیگر لوریج 1:500 در این بروکر امکان استفاده از حجم های بالا را برای تریدر فراهم می کند. که بسیار مورد توجه اسکلپر ها می باشد.

حساب ECN و Pro-ECN آلپاری (بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ)

حساب ECN و Pro-ECN آلپاری بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ می باشد. میزان اسپرد این نوع حساب ها بسیار پایین بوده و از 0.1 پیپ آغاز می شود. در این حساب ها به ازای هر معامله یک میلیون دلاری تنها 16 دلار به عنوان کمیسیون از تردیدر دریافت می شود که بسیار پایین است.

حساب ECN و Pro-ECN آلپاری هم در متاتریدر 4 و هم متاتریدر 5 آلپاری وجود دارند. از مزایای دیگر این حساب ها لوریج شناور تا 1:1000 آنها می باشد. با این میزان لوریج تریدر ها می توانند با حجم های بالاتری وارد معاملات اسکالپ شوند که بسیار مورد پسند اسکالپر هاست.

حساب Prime اینگات بروکرز

حساب Prime اینگات بروکرز نیز برای اسکالپ بسیار مناسب می باشد. زیرا این حساب در اصل برای تریدر های با حجم معاملاتی بالا طراحی شده است. حداقل واریزی این حساب 25 هزار دلار بوده و اسپرد آن 0 پیپ می باشد.

در این نوع حساب می توان جفت ارز های فارکس ، ارز های دیجیتال ، انواع فلزات ، انرژی ، شاخص ها ، فیوچرز ، کامودیتی ، ETF ، سهام بریتانیا ، ایالات متحده و استرالیا را معامله کرد. البته بسیاری از این موارد بیان شده برای ایرانیان ممکن نمی باشند.

ولی حساب Prime اینگات بروکر برای اسکالپر هایی که جفت ارز های فارکس ، طلا و ارز های دیجیتال را ترید می کنند بسیار مناسب است.

حساب Platinum کپیتال اکستند

حساب Platinum بروکر کپیتال اکستند نیز برای اسکالپ مناسب است. حداقل واریزی برای این حساب 25 هزار دلار بوده و کمیسیونی از تریدر ها دریافت نمی شود. میزان اسپرد شناور و از 0.2 پیپ آغاز می شود. میزان لوریجی که در اختیار تریدر ها قرار می دهد 1:500 می باشد.

اگر میزان سرمایه شما کمتر از 25000 دلار بوده و میخواهید در این بروکر اسکلپ ترید کنید می توانید از حساب ECN PRO کپیتال اکستند نیز استفاده کنید. زیرا حداقل واریزی این حساب 5000 دلار بوده و لوریج 1:1000 به کاربرانش عرضه می کند.

از طرفی به ازای هر معامله 6 دلار کمیسیون دریافت می کند که برای مبالغ بالا و معاملات با حجم بالا بسیار ناچیز است.

بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ

بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ حساب ECN می باشد. در کل 4 نوع حساب می توان در این بروکر داشت. حساب دمو ، حساب سنتی ، کلاسیک و ECN .

از میان این حساب ها چون حساب ECN اسپرد پایین تری دارد برای اسکلپینگ مناسب است. اسپرد حساب ECN شناور بوده و از 0.01 پیپ آغاز می شود. حداقل واریزی این حساب 500 دلار بوده و برای افراد حرفه ای مناسب است.

ریکوت این حساب کمتر بوده و چون اکثر اسکالپر ها دوست دارند به بازار های واقعی متصل شوند بیشتر از این نوع در لایت فارکس استفاده می کنند.

بهترین بروکر برای اسکالپ طلا

بهترین بروکر برای اسکالپ طلا حساب Prime بروکر اینگات  و حساب ECN و Pro-ECN آلپاری می باشند. این نوع حساب ها علاوه بر اینکه اسپرد پایینی دارند امکان ترید طلا و سایر فلزات گرانبها نیز در آنها گنجانده شده است.

اگر اسکلپر هستید و هم می خواهید در معاملات اسکلپ خود طلا معامله کنید این دو گزینه می تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

به صورت کلی برای مطالعه در خصوص بروکر های مناسب طلا، به مقاله بهترین بروکر برای ترید طلا مراجعه کنید.

 
بروکر ها
ویندزوراز 0 پیپاز 1 پیپ
ایکس چیف ( فارکس چیف)از 0 پیپاز 0 پیپ
کپیتال اکستنداز 0.2 پیپاز 0.3 پیپ
آلپاری0.10.4
اینگات0.20.4

 

اعتماد به بروکر ها

بله، وبسایت ایتسکا شدیدا به شما توصیه میکند که از بروکر های معتبر استفاده کنید. تیم تحقیق و بررسی وبسایت ایتسکا، در سال گذشته بیش از 90 بروکر که به ایرانیان سرویس دهی میکنند را بررسی کرده است. برخی از این بروکر ها اسکم اند و توصیه میکنیم از آنها به هیچ عنوان استفاده نکنید. برخی از آنها وایت لیبل ( یا در بسیاری موارد گری لیبل ( کاملا غیر قانونی) ) اند. برای مشاهده و بررسی اطلاعات دقیقتر از این بروکر ها، لطفا به صفحه بروکر های کلاهبردار مراجعه کنید.

مهم نیست که قصد شما استفاده از حساب های اسلامی باشد یا حساب های نرمال، به هر حال، پیش از انتخاب هر نوع بروکری، باید رگولاتور های بروکر ها را بررسی کنید.

معیار اعتبار بروکر های اسلامی در سال 1402

بروکر ها
ویندزورCySEC, JSCIFSC, FSASeychellesقبرسIFSC, FSASeychellesCySEC, JSC1988
ایکس چیف ( فارکس چیف)MISA , Moheli , FMAMISA , Moheli , FMAامارات - دوبیMISA , Moheli , FMAMISA , Moheli , FMA2014
کپیتال اکستندFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOMFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOMقبرس جنوبیFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOMFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOM2020
آلپاریMauritius و NBRBMwali International Services AuthorityموهلیMwali International Services AuthorityMauritius و NBRB1998
اینگاتASIC، FSA، JSC, CMASeychelles (FSA), FSASVGاسترالیاSeychelles (FSA), FSASVGASIC، FSA، JSC, CMA2006

 

اسپرد (Spread) در بازارهای مالی تفاوت قیمت خرید و فروش هر دارایی مانند ارز، سهام و … است. در واقع، اسپرد به مقدار پولی اشاره دارد که باید برای ورود به یک معامله در بازار پرداخت شود و به عنوان کارمزد برای کارگزاری است. انتخاب بهترین بروکر با اسپرد کم مورد برای بسیاری از ترید ها اهمیت زیادی دارد. در این مقاله بروکر ها با کمترین اسپرد را بررسی کرده و برایتان معرفی می کنیم. در مورد بروکر ها باید بدانید بهترین بروکر ها در جهان با اسپرد کم متسفانه به ایرانیان خدمات نمی دهند. ما در این قسمت بروزکر ها با اسپرد کم که به ایراینان نیز خدمات می دهند را معرفی می کنیم.

 
ویندزور
ویندزور
امتیاز بروکر: 4.8/5
برای ترید در پلتفرم متاتریدر 4 و ترید جفت ارز ها پیشنهاد میشود
ویندزور
حداقل موجودی:$50
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 4.0
نحوه واریز:ریالی- تتر - Neteller - کریپتو - وبمانی
متد های برداشت:ریالی- تتر - Neteller - کریپتو - وبمانی
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$0
نماد های معاملاتی190
هزینه در صورت غیر فعال بودن:خیر
ایکس چیف ( فارکس چیف)
ایکس چیف ( فارکس چیف)
امتیاز بروکر: 4.7/5
مناسب برای معاملات جفت ارز ها و طلا با اسپرد پایین – دارای پشتیبانی قوی
ایکس چیف ( فارکس چیف)
حداقل موجودی:حداقل موجودی ندارد اما حداقل واریز 15 دلار
امتیاز اپلیکیشن موبایل:4.8
نحوه واریز:ریالی، کریپتو
متد های برداشت:ریالی ، کریپتو، اسکریل، وب مانی ، پرفکت مانی
هزینه تراکنش برای برداشت پول:ریالی هزینه ندارد - تتر هزینه ندارد
نماد های معاملاتی167
هزینه در صورت غیر فعال بودن:خیر
کپیتال اکستند
کپیتال اکستند
امتیاز بروکر: 4.2/5
دارای رگوله معتبر و پلتفرم های مناسب برای استفاده کاربران.
کپیتال اکستند
حداقل موجودی:$12
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3.0
نحوه واریز:ریالی، کریپتو، وبمانی
متد های برداشت:ریالی، کریپتو، وبمانی
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$1
نماد های معاملاتی327
هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
آلپاری
آلپاری
امتیاز بروکر: 4.7/5
یکی از بروکر های قدیمی و قابل اعتماد که خدمات خوبی به کاربران ارائه میدهد.
آلپاری
حداقل موجودی:$1
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3
نحوه واریز:اسکریل، کارت های بانکی ، وب مانی ، تتر، تاپ چنج - ریالی
متد های برداشت:اسکریل، کارت های بانکی ، وب مانی ، تتر، تاپ چنج - ریالی
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$1
نماد های معاملاتی254
هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
اینگات
اینگات
امتیاز بروکر: 4.7/5

توصیه شده برای ترید جفت ارز ها – رگوله بسیار معتبر در استرالیا

اینگات
حداقل موجودی:$100
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3.1
نحوه واریز:تتر و بیتکوین، ریالی
متد های برداشت:تتر و بیتکوین، ریالی
هزینه تراکنش برای برداشت پول:تتر رایگان - بیتکوین 1 درصد
نماد های معاملاتی+1000
هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله

 

 

رتبه بندی های ایتسکا بر چه مبنایی ست؟

 • همیشه مرحله اول انتخاب بروکر ها، رگولاتور و لایسنس های بروکر هاست و ما در مرحله اول این مورد را بررسی میکنیم.
 • اسپرد در جفت ارز ها را بررسی کردیم.
 • کارمزد واقعی و کمیسیون حساب ها را در ترید بررسی کردیم.
 • هزینه سواپ را بررسی کردیم.
 • کارشناسان ما در تمام این بروکر ها اکانت ایجاد کردند و اطمینان حاصل کردند که تجربه کاربری خوبی به مشتریان ارائه میشود.
 • پشتیبانی و نحوه پاسخ به سوالات کاربران را بررسی کردیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، میتوانید این مقاله را مطالعه کنید: ما چگونه بررسی میکنیم؟

 

معیار های انتخاب بروکر خوب برای اسکالپ

برای انتخاب بروکر خوب برای اسکالپ معیار هایی وجود دارد که حتما باید به آنها توجه شود.

اسپرد کم بروکر

اصلی ترین و مهم ترین معیار برای انتخاب بروکر خوب برای اسکالپ اسپرد کم بروکر می باشد. زیرا اسکالپر ها در بازه زانی کم معاملات بسیار زیادی انجام می دهند. اگر اسپرد پایین نباشد ترید های زیاد با سود های کم اصلا برایشان به صرفه نخواهد بود. پس باید بروکر را برای اسکالپینگ انتخاب کنند که اسپرد پایینی داشته باشد.

درآمد اصلی بروکر های فارکس همین اسپرد می باشد. ولی همین بروکر ها امکان ایجاد حساب های معاملاتی مختلفی برای کاربران دارند. شما اگر به حدی حرفه ای شده اید که می خواهید معاملات اسکالپ (کوتاه مدت) داشته باشید ، ابتدا حساب های بروکر فعلی خود را بررسی کرده و حسابی با کمترین اسپرد برای ترید اسکالپ خود انتخاب کنید.

حساب‌ های اسپرد صفر، حساب ‌های معاملاتی هستند که توسط کارگزاران ارائه می ‌شوند که تفاوت آنچنانی با قیمت پیشنهادی و درخواستی ندارند؛ یا اینکه اسپردهای آنها نزدیک به صفر است. با این حال، هنوز هم پتانسیل افزایش اسپرد وجود دارد و بسته به کارگزار و حسابی که انتخاب می‌ کنید، همچنان می‌ توان هزینه‌های معاملاتی (مثلاً کمیسیون) را اضافه کرد.

بنابراین بهترین بروکر با اسپرد کم در واقع می تواند یک حساب با اسپرد صفر نیز داشته باشد. معامله با حساب صفر اسپرد، ورود و خروج از معامله را بدون نیاز به نگرانی در مورد هزینه های معاملاتی، به شرط عدم وجود کمیسیون یا کارمزد اضافی، آسان می کند.

اسپرد فارکس کم به این معنی است که تفاوت نسبتاً کمی بین قیمت پیشنهادی و قیمت درخواست فروشنده وجود دارد. اسپردهای پایین نشان می دهد که بازار با نوسانات پایین و نقدینگی فعلی مواجه است بالاتر از حد معمول است. اسپردهای مختلف را می توان برای جفت ارزهای مختلف کم در نظر گرفت. به عنوان مثال، جفت ارز یورو/دلار دارای اسپرد متوسط ​​از 0.1 تا 0.8 پیپ است، در حالی که در مورد جفت های دیگر این رقم معمولاً بالاتر است.

اگر باز هم اسپرد حساب انتخابی شما در آن بروکر بالا بوده و هزینه زیادی بابت اسپرد از شما کسر می شود ، می توانید از بروکر های معرفی شده در ابتدای مقاله برای اسکالپ استفاده کنید.

لوریج بالا

چون اسکالپر ها در ازای چند پیپ سود از معامله خارج می شوند ، معمولا از حجم معاملات بالایی استفاده می کنند. جهت تحقق این امر نیز باید بروکر منتحب شما لوریج بالایی به کاربرانش ارائه کند.

اگر از لوریج استفاده کرده باشید حتما می دانید ریسک استفاده از لوریج بسیار بالاست. ولی چون اغلب اسکالپر ها تریدر های حرفه ای هستند ، از امکان لوریج در بروکر نهایت استفاده را کرده و با حجم بالایی وارد معامله می شوند.

پس هنگام انتخاب بروکر خوب برای اسکالپ دقت کنید حساب مورد نظر شما که اسپرد پایینی دارد ، حداقل لوریج 1:500 را ارائه کند.

سرعت بالای اجرای معاملات

یکی دیگر از مهمترین معیار ها برای انتخاب بهترین بروکر برای اسکالپ سرعت بالای اجرای معاملات در آن بروکر می باشد. چون اسکالپر ها در حرکات کوچک بازار تمرکز دارند ، باید بسیار سریع بتوانند به معاله وارد شده و یا از آن خارج شوند.

به این دلیل سرعت بالای اجرای معاملات بسیار مهم می باشد. البته سرعت اجرای معاملات در بروکر هایی که به ایرانیان خدمات می دهند نسبت به بروکر های معرفی شده در جهان که به ایرانیان خدمات نمی دهند بالا تر می باشد.

در این مورد بعد از ترید در بروکر ها و کسب تجربه کاملا برایتان واضح خواهد بود با کدام بروکر می توانید معاملات خود را با سرعت مناسبی اجرا کنید. این نکته را به یاد داشته باشید برای معامله در فارکس بهتر است از سرور مجازی ترید (فیلترشکن برای متاتریدر) استفاده کنید.

کمیسیون کم

اگر به ویژگی های حساب های بروکر های معرفی شده در بالا دقت کنید ، در بسیاری از آنها اسپرد صفر پیپ مشخص شده است. ولی برای تمامی این نوع حساب های مقداری کمیسیون به ازای هر لات معامله مشخص شده است.

پس هنگام انتخاب بهترین بروکر برای اسکالپ باید دقت کنید کمیسیون دریافتی بروکر زیاد نباشد. دقت کنید برای اسکلپینگ بروکر نباید بیشتر بیشتر از 10 دلار به ازای هر لات دریافت کند. در غیر این صورت معامله شما به صرفه نخواهد بود و بع=هتر است از بروکر دیگری استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول

بهترین بروکر برای اسکلپ کدام بروکر است؟

 1. ویندزور
 2. فارکس چیف
 3. کپیتال اکستند
 4. آلپاری
 5. اینگات

آیا همه بروکر ها حساب مناسب اسکلپ ارائه میدهند؟

خیر. برخی بروکر ها اساسا با توجه به هزینه اسپرد و کمیسیون بالا، مناسب اسکلپ نیستند.

 

 
فهرست مطالب
  سعید محمدی
  سعید محمدی

  تریدر - مشاور مالی - نویسنده

  نویسنده این مقاله

  من موسس وبسایت ایتسکا هستم و از سال 2021 در حال مدیریت و رهبری این وبسایت هستم. تخصص اصلی من در حوزه فارکس و البته مارکتینگ است. من شخصا تمام بروکر هایی که در وبسایت ایتسکا معرفی شده است را به صورت کامل با پول واقعی و حساب ریل بررسی کرده ام. تمامی نقد ها و بررسی هایی که نگاشته ام بر مبنای مشاهدات من در بروکر هاست. سوابق حرفه ای من شامل مدرک معامله گری ارز های دیجیتال از مجموعه بین المللی IEC و مدرک معامله گری در بازار های مالی و مدرک شناسایی اصول بازار سرمایه است. من عضور رسمی انجمن انفورماتیک ایران و مشاور مالی در شرکت های ایرانی و غیر ایرانی هستم.

  سعید محمدی

  تریدر - مشاور مالی - نویسنده

  تمامی اطلاعاتی که در وبسایت ایتسکا مشاهده میکنید بر مبنای اطلاعات دقیق از بروکر ها و تجربه کاربران وبسایت ما است. تمامی نقد ها و نقطه نظرات کاربران در خصوص بروکر ها در لیست ما و امتیاز دهی های ما لحاظ میشوند. ما نظرات کاربران را به همراه بیش از 5 سال سابقه در بررسی بروکر ها را جمع بندی کرده ایم. در صفحه مقابل، میتوانید در خصوص اینکه ما چگونه بررسی میکنیم بیشتر بخوانید.

  5.0خیلی خوب

  متوسط امتیاز از 2 کاربر

  0 رای
  0 رای
  0 رای
  0 رای
  2 رای

  نظرات و بررسی های کاربران

  2 دیدگاه برای “بهترین بروکر برای اسکالپ 2024 | رتبه بندی بروکر ها بر اساس کمترین اسپرد

  1. ندا
   5 /5

   فعالیت تو بازار طلا بهتره یا فعالیت تو بازار جفت ارزها خوبه؟

  2. ندا
   5 /5

   بروکر ویندزور از همه جهت برای فعالیت خوبه، من که این بروکر و به بقیه ترجیح میدم

  ارسال نظر و ثبت امتیاز

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  انصراف

  لطفا ابتدا لاگین نمایید.