بهترین بروکر برای ترید و معاملات طلا و نقره 2024

در این لیست آخرین به روز رسانی مربوط به بهترین بروکر فارکس برای ترید طلا، نقره و فلزات را به شما ارائه میکنیم. پیشنهاد میکنیم که پیش از انتخاب بروکر، این مقاله و جزییات آن را به صورت کامل مطالعه نمایید.   نقاط قوت بهترین بروکر های فارکس، در لیست زیر قرار گرفته شده است:
 
 

 

 

مروری بر بهترین بروکر های طلا برای ایرانیان

طلا جزو بازارهای پرسود در فارکس است. این فلز گرانبها که معمولا به عنوان یک ذخیره بزرگ و ارزشمند در نظر گرفته می شود، یک دارایی امن و مطمئن نیز می باشد. بی ثباتی در بازار فارکس و ارزهای دیجیتال، به ویژه به دلیل محرک های سیاسی و اقتصادی، مردم را به سمت سرمایه گذاری در فلزاتی مانند طلا سوق می دهد. از زمان رکود بازار فارکس در سال 2008، بسیاری از مردم برای محافظت از دارایی های خود در برابر نوسانات بازار، به سمت سرمایه‌گذاری در طلا رفتند. اما، یک مشکل در خرید طلا وجود دارد و آن هم جاگیر بودن این فلز گرابنها و احتمال به سرقت رفتن آن است. به همین دلیل افراد تمایل دارند بیشتر در سهام و CFD طلا سرمایه‌گذاری کنند. در جدول زیر، میتوانید اطلاعات مربوط به تمام بروکر های لیست شده در این صفحه را مشاهده و مقایسه نمایید. (برای ورود به این وبسایت ها، نیاز هست که نرم افزار ف..ل.تر ش/ک/ن خود را روشن نمایید. پس از ثبت نام و دانلود متاتریدر، بدون مشکل می توانید به این وبسایت ها دسترسی داشته باشید.)

 

 
 1. اکس چیف (فارکس چیف) بهترین بروکر فارکس برای ترید طلا – پشتیبانی فارسی قدرتمند. کمترین اسپرد و کمیسیون برای ترید طلا
 2. ویندزور  – قدمت بالا و رضایت بالای کاربران
 3. آلپاری کمیسیون و سواپ پایین در ترید طلا و نقره
 4. آمارکتس – کمیسون پایین و پشتیبانی خوب

 

بسیاری از کارگزاران خرید سهام طلا را بر روی پلتفرم های خود ارائه می دهند. این سهام از طریق متاتریدر 4 و 5 قابل دسترسی می باشند. در مطالب قبلی ایتسکا در مورد بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان و آموزش متاتریدر 5 مطالبی را بیان کردیم.

 

 

محبوبیت بهترین بروکر های فارکس برای معاملات طلا

در جدول زیر میتوانید تعداد کاربرانی که از طریق وبسایت ایتسکا، برای ترید طلا به بروکر های زیر مراجعه کردند را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که این تعداد، مربوط به شش ماه گذشته است.

اسپرد بروکر ها در طلا و نقره

بروکر مناسب برای معاملات طلا، بروکری است که بتوان در آن به معاملات طلا پرداخت. و از طرفی چون اسپرد معاملات طلا نسبت به جفت ارز های اصلی بالاست بروکرری برای معاملات طلا مناسب است که اسپرد پایین تری دارد. سرمایه‌گذاری در طلا به صورت سرمایه‌گذاری در مشتقات طلا، سهام، سهام آتی، فارکس، CFD و اختیار معامله انجام می شود.

ارزش طلا نسبتاً ثابت است، اما به دلیل محبوبیت و استفاده از آن به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن، می تواند افزایش و کاهش بیشتری را نسبت به سایر کالاها تجربه کند. آموزش نحوه تشخیص روند طلا می تواند به شما در معاملات طلا و انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا کمک زیادی بکند.

 

بروکر ها
اکس چیف ( فارکس چیف)2.82.42.42.8
ویندزور3.03.63.63.0
آلپاری3.04.24.23.0
آمارکتس1.93.53.51.9

کمیسیون ها برای ترید طلا و نقره

از دیگر نکات مهم در انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا و نقره ، توجه به هزینه ها و کمیسیون کارگزاری ها می باشد. اکثر کارگزاری های برتر، اسپردهای محدودی را در طلا و سایر دارایی ها ارائه می دهد که منجر به سود بیشتر در هر معامله می شود. معامله گران باید ساختار کامل هزینه را در یک کارگزار درک کنند تا از سردرگمی در بیایند.

خواندن شرایط و ضوابط در یک کارگزار شفاف، آنها را با مثال هایی برای درک معامله گران جدید مورد بحث قرار می دهد. برخی از کارگزاران برای جبران خدمات، کارمزدهای بالاتری دریافت می کنند، بنابراین معامله گران باید قبل از انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا، این هزینه های جانبی و اضافی را نیز در نظر بگیرند.

جدول بررسی کمیسون بروکر های طلا در سال 2024 بر اساس دلار در لات

بروکر ها
اکس چیف ( فارکس چیف)29.24.14.129.2
ویندزور30.84.44.430.8
آلپاری30.34.94.930.3
آمارکتس20.54.14.120.5

 

اعتماد به بروکر ها

بله، وبسایت ایتسکا شدیدا به شما توصیه میکند که از بروکر های معتبر استفاده کنید. تیم تحقیق و بررسی وبسایت ایتسکا، در سال گذشته بیش از 90 بروکر که به ایرانیان سرویس دهی میکنند را بررسی کرده است. برخی از این بروکر ها اسکم اند و توصیه میکنیم از آنها به هیچ عنوان استفاده نکنید. برخی از آنها وایت لیبل ( یا در بسیاری موارد گری لیبل ( کاملا غیر قانونی) ) اند. برای مشاهده و بررسی اطلاعات دقیقتر از این بروکر ها، لطفا به صفحه بروکر های کلاهبردار مراجعه کنید.

زمانی که تصمیم به ترید طلا و نقره میگیرید، مشخصا امنیت بروکر برای شما بسیار حیاتی میگردد. به همین علت، توصیه میکنیم که رگولاتور های بروکر ها را در جدول زیر مشاهده نمایید.

معیار اعتبار بهترین بروکر های طلا و نقره در سال 1402

بروکر ها
اکس چیف ( فارکس چیف)VFSCVFSCوانواتوVFSCVFSC2014
ویندزورCySEC, JSCIFSC, FSASeychellesقبرسIFSC, FSASeychellesCySEC, JSC1988
آلپاریMwali International Services Authority, FINCOMMwali International Services AuthorityموهلیMwali International Services AuthorityMwali International Services Authority, FINCOM1998
آمارکتسFinancial Commission, Mwali International Services AuthorityMwali International Services AuthorityCook IslandMwali International Services AuthorityFinancial Commission, Mwali International Services Authority2007

 

 

و حالا، میتوانید لیست بهترین بروکر ترید طلا را با جزییات بیشتری در جداول زیر مشاهده کنید.

 

اکس چیف ( فارکس چیف)
اکس چیف ( فارکس چیف)
این بروکر با توجه به سابقه خود در مارکت بین الملل و خدمات قوی که به ایرانیان ارائه میدهد، به یکی از بهترین بروکر ها برای ایرانیان تبدیل شده است.
اکس چیف ( فارکس چیف)
حداقل موجودی:$1
امتیاز اپلیکیشن موبایل:4.8
نحوه واریز:ریالی، کریپتو
متد های برداشت:ریالی، کریپتو
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$1
نماد های معاملاتی167
هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر اکس چیف ( فارکس چیف)، میتوانید نقد و بررسی بروکر اکس چیف ( فارکس چیف) را در این مقاله مشاهده کنید.
ویندزور
ویندزور
برای ترید در پلتفرم متاتریدر 4 و ترید جفت ارز ها پیشنهاد میشود
ویندزور
حداقل موجودی:$50
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 4.0
نحوه واریز:کریپتو - ریالی - انتقال بانک بین المللی
متد های برداشت:کریپتو
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$0
نماد های معاملاتی190
هزینه در صورت غیر فعال بودن:خیر
از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر ویندزور، میتوانید نقد و بررسی بروکر ویندزور را در این مقاله مشاهده کنید.
آلپاری
آلپاری
یکی از بروکر های قدیمی و قابل اعتماد که خدمات خوبی به کاربران ارائه میدهد.
آلپاری
حداقل موجودی:$1
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3
نحوه واریز:ریالی، کریپتو
متد های برداشت:کریپتو
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$1
نماد های معاملاتی254
هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر آلپاری، میتوانید نقد و بررسی بروکر آلپاری را در این مقاله مشاهده کنید.
آمارکتس
آمارکتس

مناسب برای ترید طلا و نقره – مناسب برای کاربرانی که فعالیت خود را تازه شروع کرده اند.

آمارکتس
حداقل موجودی:$100
امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3
نحوه واریز:ریالی - وبمانی - کریپتو
متد های برداشت:ریالی - وبمانی - کریپتو
هزینه تراکنش برای برداشت پول:$0
نماد های معاملاتی412
هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر آمارکتس، میتوانید نقد و بررسی بروکر آمارکتس را در این مقاله مشاهده کنید.

 

 

رتبه بندی های ایتسکا بر چه مبنایی ست؟

 • در مرحله اول بررسی کردیم که آیا بروکر توسط یک رگولاتور خوب و معتبر، لایسنس شده است یا خیر.
 • میزان سواپ و اسپرد واقعی طلا در بروکر ها را بررسی کردیم.
 • کارشناسان ما در تمام این بروکر ها اکانت ایجاد کردند و اطمینان حاصل کردند که تجربه کاربری خوبی به مشتریان ارائه میشود.
 • پشتیبانی و نحوه پاسخ به سوالات کاربران را بررسی کردیم.

 

نحوه انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا

طلا، مانند تمام دارایی های دیگر، در درجه اول به دلار آمریکا قیمت گذاری می شود. از زمانی که اقتصاد جهانی متنوع‌تر شد، درخواست ‌ها برای ارائه قیمت کالاها به ارزهای دیگر یا سبدی از ارزها همچنان مورد توجه قرار می‌ گیرد. هنگامی که نوسانات در بازارهای مالی اوج می گیرد، بسیاری از معامله گران به سمت طلا، یک دارایی امن هجوم می آورند. همین دلایل باعث می شود کاربران به دنبال بررسی بهترین بروکر برای ترید طلا باشند.

بهترین بروکر برای ترید طلا eToro ، AvaTrade ، easy Markets ، FXTM و … می باشند. ولی این بروکر ها به ایرانیان خدمات نمی دهند . به این دلیل ما در این مقاله لیستی از بهترین بروکر ها برای معاملات طلا در ایران را برایتان معرفی کرده ایم.

لیست بیان شده به ترتیب رتبه بندی تیم ایتسکا برای انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا می باشد. برای ایجاد این لیست معیار هایی را در نظر گرفته ایم. خدمات به ایرانیان ، رگوله معتبر ، اسپرد پایین ، سرعت اجرای معاملات و … از مهمترین معیار های انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا هستند.

طلا بخش مهم بسیاری از پرتفوی ها است. این نوع از تجارت تنوع زیادی دارد و به همین دلیل بسیاری از معامله گران فارکس در تجارت طلا شرکت می کنند.طلا یک دارایی بسیار نقدشونده است، فرصت های معاملاتی فوق العاده ای را ارائه می دهد و نشان دهنده یک سرمایه گذاری بلند مدت عالی است.

 

پلتفرم معاملات طلا چیست؟

پلتفرم معاملاتی طلا برنامه‌ای است که توسط کارگزار ارائه می شود و طلا را به عنوان یک دارایی برای معامله عرضه می کند. بنابراین نیازی به جستجوی پلتفرم‌های خاصی برای آن نیست، اگر کارگزار طلا را ارائه کند، شما این فرصت را خواهید داشت که از طریق پلتفرم‌های کارگزار، طلا را معامله کنید. در ادامه به چند تا از مهم ترین نکاتی که باید قبل از انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا توجه کنید، اشاره می کنیم.

 • تجارت طلا نقدینگی بالا و فرصت های سرمایه گذاری گسترده ای را ارائه می دهد، با این حال معامله گران باید یاد بگیرند که چگونه از تجارت طلا به دلیل موقعیت منحصر به فرد و ماهیت کاملاً غیرقابل پیش بینی آن استفاده کنند.
 • نکته اصلی، پیدا کردن کارگزار مناسب است که امکان معامله طلا را در اختیار شما قرار می دهد، زیرا یک شرکت ممکن است شرایط معاملاتی و جایگزین های خاصی را برای تجارت اعمال کند.
 • چندین عامل رایج که اغلب قیمت طلا را تغییر می دهند شامل عرضه و تقاضا، سیاست های بانک مرکزی، اقتصاد و تقاضای سرمایه گذاری می باشد.
 • عملیات معاملاتی بر روی طلا فرصت های زیادی را ایجاد می کند و ممکن است دارایی های قابل توجهی در سایر منابع طبیعی و ارزها داشته باشد و اغلب در معرض سفته بازی است.

پلتفرم مناسب برای معاملات طلا

اکثر معامله گران خرده فروشی طلا را از پلت فرم معاملاتی MT4 که در اکثر کارگزاران آنلاین موجود است، معامله می کنند. MT4 به طور کامل از معاملات خودکار پشتیبانی می کند و دارای ویژگی تجارت کپی داخلی نیز است. همچنین انواع مختلف بهترین بروکر برای ترید طلا، پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 را ارائه می دهند.

روش های تامین مالی و برداشت

همه کارگزاران سیم های بانکی و کارت های اعتباری را ارائه می دهند، اما بهتر است معامله گران روش های جایگزین را نیز در نظر بگیرند. پردازنده‌های پرداخت آنلاین و ارزهای دیجیتال کمترین هزینه و سریع‌ترین سرعت تراکنش را ارائه می ‌کنند. جدا نگه داشتن فعالیت‌ های بانکی روزانه و سرمایه‌گذاری یا معاملاتی نیز مفید است. در این صورت مشتریان نظارت بیشتری بر تراکنش های مالی خواهند داشت. بنابراین در انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا، باید به روش های واریز و برداشت کارگزاری ها نیز توجه کنید.

پشتیبانی از مشتری 

بهترین کاگزاری ها برای معاملات طلا، مجموعه محصولات و خدمات خود را در وب سایت خود توضیح می دهند. اکثر معامله گران هرگز به پشتیبانی مشتری نیاز ندارند، اما کارگزاران باید از کمک سریع برای مواقع اضطراری یا مشکلات غیرمنتظره اطمینان حاصل کنند. همه کارگزاران آن را در ساعات کاری معمولی ارائه می دهند، بسیاری از آنها پشتیبانی 24 ساعته و 5 روز هفته را ارائه می دهند و تعداد کمی از آنها پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته دارند.

خدمات ارائه شده توسط بهترین بروکر برای ترید طلا

معامله گران ممکن است بین یک کارگزار خدمات کامل، یک کارگزار آنلاین یا یک کارگزار تخفیف راانتخاب کنند. اکثر آنها بهترین مزیت خدمات هزینه را در کارگزاران آنلاین خواهند داشت. همچنین توصیه می ‌کنیم از حداقل سپرده‌گذاری پایین اطمینان حاصل کنید، که به معامله‌گران در استراتژی سبد‌سازی آنها کمک می ‌کند.

همچنین از دیگر عوامل مهم در انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا، حداکثر اهرم ارائه شده است. معامله‌گران باید به پاداش ‌های ارائه شده توسط کارگزاری ها نیز توجه کنند و  مطمئن شوند که با شرایط و ضوابط بروکرها آشنا هستند. معامله گران فعال باید یک کارگزار طلا با برنامه تخفیف مبتنی بر حجم را در نظر بگیرند.

حساب های ارائه شده 

توجه به نوع حساب، از دیگر عوامل موثر در انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا است. بسیاری از معامله‌گران جدید با سپرده‌های کوچک‌تر وارد معامله در حساب‌ های استاندارد می ‌شوند که گاهی اوقات به عنوان حساب ‌های طلا نام‌گذاری می ‌شوند، جایی که بسیاری از کارگزاران شرایط معاملاتی بهتری را ارائه می دهند.

اگر سرمایه کافی برای تجارت طلا را نداشته باشید، ممکن است نتوانید سود زیادی کسب کنید. این یکی از دلایلی است که بین 70 تا 85 درصد از معامله گران خرده فروشی موفق به کسب سود نمی شوند. بهتر است معامله‌گران جدید یا مبتدی، یک حساب با کمتر از 1000 دلار باز کنند و به مرور سرمایه خود را افزایش دهند.

اکانت میکرو

همانگونه که در مطالب بالا هم گفتیم یک حساب خرد برای معامله گران جدید با سپرده های کمتر از 1000 دلار ایده آل است. همچنین برای یادگیری نحوه معامله در فارکس نیز بسیار عالی است. معامله گران تجارت خودکار اغلب در یک حساب میکرو می توانند استراتژی های معاملاتی را نیز یاد بگیرند حداقل اندازه تراکنش در این نوع حساب، معمولاً 0.01 لات یا فقط ده واحد از دارایی است.

حساب طلایی

حساب طلایی معمولاً در اکثر کارگزاران همان حساب استاندارد است. بهتر است حداقل سپرده 10000 دلاری را انتخاب کنید. یک جایگزین مناسب برای همه معامله گران با سبد سهام بالای 1000 دلار اما زیر 10000 دلار، یک حساب کوچک است. یک لات در حساب طلا معادل 100000 واحد است مگر اینکه خلاف آن مشخص شده باشد. برخی از انواع بهترین بروکر برای ترید طلا، حداکثر اهرم را کاهش می دهند و ویژگی های معاملاتی بیشتری را در حساب طلایی ارائه می دهند.

حساب VIP/Platinum

یک حساب VIP یا پلاتین در برخی از انواع بهترین بروکر برای ترید طلا موجود است. برای افتتاح اینگونه حساب اغلب به حداقل سپرده 25000 دلاری یا بالاتر نیاز است و کمترین اهرم موجود در کارگزار را فراهم می کند. این نوع حساب دارای مزایای غیر تجاری مانند دعوت به رویدادها و مزایای دیگر برای مشتریان است. تعداد زیادی از کارگزاران از سطوح چند حسابی دور می شوند و شرایط معاملاتی یکسانی را به همه مشتریان ارائه می دهند.

گزینه های سرمایه گذاری طلا

طلا چندین گزینه سرمایه گذاری، از جمله قرار گرفتن در معرض مستقیم و غیرمستقیم و سرمایه گذاری های غیرفعال را ارائه می دهد. انتخاب درست به هدف فردی کاربران بستگی دارد و همه کارگزاران طلا، هر دارایی را ارائه نمی دهند. در ادامه چن مورد از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری در طلا را معرفی می کنیم.

شمش و سکه فیزیکی

خرید شمش و سکه فیزیکی بهترین رویکرد برای سرمایه گذاران بلند مدت است. سرمایه گذاران باید هزینه های ذخیره سازی و امنیت را بپردازند که معمولا قابل قبول است. بهتر است از نگهداری طلا در خانه خودداری کنید.

ETF ها

ETF ها برای سرمایه گذارانی که خواهان رویکرد سرمایه گذاری غیرفعال هستند ایده آل است. ETF ها باید طلای فیزیکی را در انبارهای تایید شده ذخیره کنند، اما سرمایه گذاران ETF به دنبال قرار گرفتن در معرض حرکت قیمت طلا یا ظرفیت های پوشش دهی آن هستند. سرمایه گذاران مالکیت طلا را ندارند و معاملات ETF در ساعات کاری عادی بورس اوراق بهادار انجام می شود.

سهام معدن طلا

سرمایه گذاری در سهام معدن طلا یک سرمایه گذاری غیرمستقیم در طلا و پرریسک ترین سرمایه گذاری است. در حالی که پتانسیل سود ممکن است افزایش یابد، هیچ تضمینی وجود ندارد که استخراج کنندگان ذخایر جدید طلا را کشف کنند یا سود عملیاتی خود را در معادن موجود افزایش دهند. سرمایه گذاری در شرکت های معدن طلا پیچیده تر از بررسی قیمت طلا است. بنابراین برای اکثر معامله گران خرده فروشی مناسب نیست.

نحوه معامله طلا در فارکس

همه کارگزاران فارکس، طلا را که معمولاً به صورت XAU/USD در پلتفرم های معاملاتی خود عرضه می کنند، ارائه می دهند. مکانیک معاملات طلا، مشابه جفت ارزهای معاملاتی است. اسپرد روی XAU/USD بیشتر از بیشتر جفت ‌های فارکس است و کارگزاران اهرم کلی را کاهش می‌ دهند. واقعیت دیگری که معامله گران باید نوسانات بالای معاملات طلا را در نظر بگیرند.

در حالی که بیشتر جفت ارزها در محدوده‌های بیش از 100 تا 200 پیپ در روز حرکت می ‌کنند، طلا می ‌تواند در موارد شدید بالای 10000 پیپ چرخش کند و به راحتی از 2500 پیپ در روز فراتر رود. طلا محافظ اصلی برای معامله گران و متخصصان پیشرفته فارکس است. معامله گران باید رابطه معکوس با دلار آمریکا را در نظر بگیرند تا از قرار گرفتن بیش از حد در معرض یک ارز واحد جلوگیری کنند. شما میتوانید لیست بهترین استراتژی ها برای ترید طلا را در از طریق کلیک بر روی همین لینک ببینید.

تجربیات خود در زمینه تجارت طلا را با ما در میان بگذارید

در این مطلب از ایتسکا به نقد و بررسی تخصصی بهترین بروکر برای ترید طلا پرداختیم. طلا یک فلز نقطه ای است که در بورس کالا و همچنین در پلتفرم های فارکس به عنوان دارایی CFD معامله می شود. طلا به عنوان یک کالای سخت طبقه بندی می شود که از زمین استخراج می گردد. طلا یک دارایی قابل معامله است که بر اساس قرارداد معامله می شود. قراردادهای موجود برای تجارت طلا شامل قرار دادهای نقطه‌ای، آتی، گزینه ها و NDF ها می باشد.

به طور کلی، طلا بیشتر به صورت قراردادهای نقدی یا قراردادهای آتی معامله می شود. امکان انجام معاملات قراردادهای لحظه ای و آتی بر روی طلا در بازار آتی اولیه CME، COMEX، CBOT و NYMEX وجود دارد. مارجین مورد نیاز برای این معاملات در صرافی ها بسیار بالاست و بیشتر از دسترس معامله گران خرده فروشی خارج است.

معامله گران خرده فروشی می توانند از طریق پلتفرم های فارکس به معاملات طلا دسترسی داشته باشند که دارایی طلا را به عنوان جفت در برابر دلار یا یورو فهرست می کند. در این صورت، طلا به‌عنوان یک ابزار قرارداد در ازای تفاوت، معامله می ‌شود که شامل مبادله فیزیکی این دارایی نیست. قیمت طلا عمدتاً تحت تأثیر وضعیت بازارهای مالی است.

لازم به ذکر است که اگر تجربه سرمایه‌گذاری در طلا را دارید، می توانید تجربیات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر قصد انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا را دارید، این راهنما می تواند به شما کمک زیادی بکند. هر گونه سوال یا مکشلی دارید می توانید در بخش تماس با ما، از مشاوران و متخصصان ایتسکا کمک بگیرید.

چهار بروکر برتر از بهترین بروکر های فارکس برای معاملات طلا

( برای ورود به بروکر روی نام بروکر کلیک کنید)

برای ورود به این وبسایت ها، نیاز هست که نرم افزار ف..ل.تر ش/ک/ن خود را روشن نمایید. پس از ثبت نام و دانلود متاتریدر، بدون مشکل می توانید به این وبسایت ها دسترسی داشته باشید.

✔️ بهترین بروکر برای معاملات طلا فارکس چیف (ثبت نام)✔️ پشتیبانی فارسی
🔥 رتبه دوم بروکر ها adrofx (ثبت نام) ✔️ اسپرد پایین
❤️ سومین بروکر آلپاری (ثبت نام) ✔️ پشتیبانی فارسی
💰 رتبه چهارم اینگات بروکر✔️ بهترین رگوله

سوالات متداول

بهترین بروکر برای ترید طلا چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین کارگزاران طلا اسپردهای فشرده، اهرم بالا و ابزارهای معاملاتی رقابتی را ارائه می دهند.

آیا تجارت طلا سودآور است؟

تجارت طلا به اندازه هر دارایی دیگری در دست تاجران ماهر سودآور است و به همان ویژگی ها نیاز دارد. بازار طلا به دلیل موقعیت منحصر به فرد خود در سیستم های اقتصادی و سیاسی جهان، نقدینگی بالا و فرصت های عالی برای سود تقریباً در همه محیط ها ارائه می دهد.

برای معامله طلا در فارکس به چه مقدار پول نیاز دارید؟

این به نوع حساب بستگی دارد، اما ما برای مقابله با نوسانات بالای معاملات طلا، سبد 1000 دلاری را توصیه می کنیم.

چگونه بهترین بروکر برای ترید طلا را انتخاب کنیم؟

همان طور که در مطالب بالا هم گفتیم چند نکته مهم وجود دارد که قبل از انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا باید بررسی شود. اول مقررات مربوط به معامله با یک کارگزار مطمئن است. سپس باید یک پلتفرم معاملاتی و حساب مناسب برای نیاز خود را بر اساس CFD ها و سرمایه گذاری کوچکتر انتخاب کنید.

آیا معامله طلا آسان است؟

طلا برای معاملات روزانه مناسب است، زیرا یک ابزار معاملاتی با نقدینگی بالا است. در معاملات اسپردها پایین هستند (مخصوصاً در مقایسه با سایر کالاها)، و نوسان در اکثر روزها به اندازه کافی زیاد است که فرصت های معاملاتی خود را نشان دهد. با انتخاب بهترین بروکر برای ترید طلا می توانید به راحتی این فلز را معامله کنید.

فهرست مطالب

  لیست بهترین بروکر مناسب ترید طلا

  سعید محمدی
  سعید محمدی

  تریدر - مشاور مالی - نویسنده

  نویسنده این مقاله

  سعید محمدی یکی از مشاوران مالی و مدیران وبسایت ایتسکا است که با سازمان های غیر انتفاعی فعالیت میکند. او تجربه قبلی از شرکت هایی مانند کوانت ریسک و عربیک فاینانس را دارد. سعید محمدی در طول دوران فعالیت حرفه ای خود از تخصص ها و مجوز ها و گواهی نامه های مختلف برای ارائه مشاوره عمیق تر در مورد سرمایه گذاری، وام و برنامه ریزی مالی استفاده کرده است.

  سعید محمدی

  تریدر - مشاور مالی - نویسنده

  تمامی اطلاعاتی که در وبسایت ایتسکا مشاهده میکنید بر مبنای اطلاعات دقیق از بروکر ها و تجربه کاربران وبسایت ما است. تمامی نقد ها و نقطه نظرات کاربران در خصوص بروکر ها در لیست ما و امتیاز دهی های ما لحاظ میشوند. ما نظرات کاربران را به همراه بیش از 5 سال سابقه در بررسی بروکر ها را جمع بندی کرده ایم. در صفحه مقابل، میتوانید در خصوص اینکه ما چگونه بررسی میکنیم بیشتر بخوانید.

  0 0 رای ها
  امتیازدهی به مقاله
  اشتراک در
  اطلاع از

  3 نظرات
  تازه‌ترین
  قدیمی‌ترین بیشترین رأی
  بازخورد (Feedback) های آنلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها
  رضام
  29 روز قبل

  کمی باشرف باشیم تاخداآنچه شایسته آن هستیم رابه مجاهدین کند

  رضام
  29 روز قبل

  هموطن سلام.چرابه دنبال تبلیغ بروکرهایی که دیلی دسک هستند به هموطنانتان خیانت میکنید،این بروکرهافقط برای گرفتن پول ایرانی‌های بینواکه تحریم هستندونمیتواننددربروکرهایی که اس تی پی هستندمعامله کنند،چون طبق تحریم ها نمیتوانندبه ایران خدمات دهند،ولی بروکراسی که به ایران خدمات میدهندبرای سودبیشترتحریم های آمریکا و…رادور میزنندورگوله معتبری هم ندارند،آنهاهمه پرووایدرهایشان هم خودشان هستند(این یعنی تضاد منافع بین بروکروتریدر), بااین حال آیاآنهابه ماخدمات میدهند که ایرانیها،حتی تعداد انگشت شمارشان،پولدارشوند؟جواب نه است حتی یک نفر،وقتی در این بروکرها،پرووایدرنیزخودبروکراست،یعنی ضررتریدرمیره توجیب بروکر،چون پرووایدرنیزیکی از زیرمجموعه های بروکراست. وبرعکس سودتریدر راهم ازجیب بروکرپرداخت میشود(تضاد منافع). بسیار ساده است هیچ بروکری ازجیب خودش ایرانی راثروتمندنخواهدکرد،حتی یک نفر.این درصورتی است که دربروکرهایی که قوانین بین المللی رارعایت میکنندوبه ایران خدمات نمیدهند،بروکرتریدررابه پرووایدری که رابطه ای باآن نداردوصل میکندوفقط کمیسیون خودرابرمیدارد،وبرایش فرقی ندارد که تریدرسودکندازجیب پرووایدر پرداخت خواهدشدوبرعکس تریدرضررکند،ضررتریدربه جیب پروایدرخواهدرفت وبروکرفقط واسط این معاملات است وکمیسیونش راازمعامله تریدرکسرمیکند.(یاثابت کنیداشتباه میکنم تا خودم به همراه بالای ۱۰۰۰نفربه آن بروکری که شما میگویید بپیوندم و دنبال اقامت رانگیرم،یااگرنمیتوانیدثابت کنید بیایید معامله گری واقعی را مجانی یادتان دهم تا برای همیشه وضعیت مالیتان تغییرکند، تادیگر به خاطرچندرغازهموطنانتان راکه در برهه زمانی بسیاربدی قراردارند،بعنوان سودتقدیم اجنبی نکنید)کمی باشرف باشیم تاخداآنچه شایسته آنیم رابه مجاهدین کند.سپاس.

  3
  0
  نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x