ایتسکا یک وبسایت آموزش فارکس و معرفی بررسی و مقایسه بروکر ها برای کاربران فارسی زبان است.

درباره ایتسکا – ماموریت ها

ما به فارسی زبانان کمک می‌کنیم که دارایی های خود را بهتر مدیریت کرده و با درک ریسک های بازار سرمایه گذاری عاقلانه تر و هوشمندانه ای داشته باشند.

برای کسانی که به بازار های مالی علاقمند هستند، وبسایت ایتسکا، میتواند منبع و مرجع خوبی برای آموزش در خصوص بازار های مالی و البته انتخاب و مقایسه بروکر ها باشد.

ما بر این باوریم که دانش و آموزش اولین و مهمترین قدم برای بهبود تصمیم گیری انسان هاست. در مرحله بعدی تجربه نیز به این قدم اضافه می‌گردد اما شروع هر مسیری، بدون آموزش و اطلاعاتِ کافی، احتمال شکست را بسیار بالاتر می‌برد. ما، همه روزه در خصوص آموزش های حوزه کریپتو، فارکس و بروکر ها تلاش می‌کنیم تا بتوانیم بهترین و صادقانه ترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تیم ایتسکا در سال 1395 تشکیل شد. در این سال، تلاش ما بر این بود که بهترین راهکار ها برای کسب درآمد از طریق بازار های مالی و بهترین آموزش ها در این خصوص را بیابیم. در سال 95، یافتن آموزش ها نسبت به امروز بسیار سخت تر بود.

افراد تیم، تا سال 98 ، همگی به عنوان فول تایم تریدر مشغول فعالیت در بازار های مالی شدند. زیرا تنها کسانی می توانند به آموزش دوره های مختلف فارکس بپردازند که خود تریدر بوده و در این راه مشغول فعالیت می باشد.

در سال 98 با پدیده ای به نام آموزش ها و پکیج های فارکس آشنا شدیم. این پکیج ها هزینه های زیاد و اطلاعات ضعیف به دانشجویان شان ارائه می‌دادند. به همین دلیل، شروع به فعالیت به صورت آنلاین کردیم. وبسایت ایتسکا، در آن زمان شکل گرفت.

هدف ما از ایجاد وبسایت ایتسکا، ارائه اطلاعات مفید ، دوره های آموزشی مفید و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته در بازار های مالی به کاربران به صورت رایگان بود.

از سوی دیگر در این سایت بروکر های فارکس را به صورت دقیق و بر اساس ویژگی های آنها و تجربه تریدر هایی که با تک تک این بروکر ها کار کرده اند ، بررسی کرده و با مقایسه آنها ، این بروکر ها را رتبه بندی کرده ایم و این رتبه بندی ها همواره در حال بروزرسانی می باشد.

هر تریدر استراتژی و سبک معاملاتی خاص خود را داشته و استراتژی هر تریدر رابطه مستقیمی با روحیه و شیوه زندگی او دارد و ما در مباحث آموزشی خود به طور مفصل به این موضوع پرداخته ایم. انتخاب بروکر توسط تریدر به عوامل مختلفی از جمله نوع معامله او و نیز نوع کالا و ارزی که می خواهد معامله کند ، بستگی دارد و ما به او می آموزیم که چگونه بروکری متناسب با استراتژی معاملاتی خود برگزیند.

برای تماس با ما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.