در این مطلب، میخوایم یکم درباره ایتسکا صحبت کنیم. تیم ایتسکا در سال 1395 شکل گرفت. در آن سال ها ، ما به دنبال مسیر جذابی برای کسب درآمد بودیم. به همین دلیل شروع به مطالعه در خصوص بازار های مالی و نحوه کسب درآمد از این بازار ها کردیم. اون زمان منابع خاصی در زبان فارسی نبود. نحوه یاد گیری ما بیشتر از منابع انگلیسی و یوتیوب بود.

فارکس خیلی قابل درک بود. میتونستیم بفهمیم که چه چیزی رو به چه شکلی داریم معامله میکنیم. اون زمان خیلی دلم میخواست که یک فضایی وجود داشته باشه که اطلاعات مفیدی رو به شکل صادقانه در اختیار مردم قرار بده. خودم هم وبسایت هایی در این زمینه زدم . اما خیلی زود همه شون رو رها کردم. تا اینکه به وبسایت ایتسکا رسیدیم. البته همین وبسایت هم، قبل از این ، نام های دیگه ای داشت. اما نهایتا، ایتسکا، شد آنچه میخواستیم انجام بدیم.

ایتسکا قراره چی باشه؟

میخوام ایتسکا، یک وبسایت آموزش فارکس باشه. یک وبسایتی که به مخاطب ها اطلاعات دقیقی در خصوص فارکس و بازار های مالی بده. نمیخوایم که رویا فروشی کنیم. اتفاقا دلم میخواد خیلی هارو از ورود به این بازار منصرف کنم. کما اینکه خیلی از دوستان در اینستاگرام به ما پیام دادن، گفتن چطوری شروع کنیم؟ و پاسخ من این بوده که ” اصن شروع نکنید ” برید یه کار دیگه انجام بدید. اگه دلتون میخواد یک شبه پولدار بشید، این راهش نیست. اصن در بازار های مالی نمیشه یک شبه پولدار شد. باید این بازار رو دوست داشته باشید که بتونید داخلش کار کنید.

بازار های مالی ، مثل کارِ کارمندی نیست که صبح بریم سر کار، کار خاصی انجام ندیم، یه ذره هم غر بزنیم، بعد آخر ماه پول بگیریم. این بازار خیلی خطرناکه.

برگردیم به نحوه شکل گیری ایتسکا!

ایتسکا چطور شکل گرفت؟

کم کم با بازار های ارز دیجیتال آشنا شدیم. از همون موقع شروع به مطالعه و کسب اطلاعات در خصوص ارز های دیجیتال کردیم.

همون زمان ها اولین حساب خودمون در بازار های کریپتو رو باز کردیم. خیلی از دوستانمون در اون زمان میگفتن که این بازار منطق خاصی نداره. نباید درش سرمایه گذاری کرد. ولی ما خیلی به این مسائل اهمیت نمیدادیم. جذابیت کشف ناشناخته ها برامون خیلی بیشتر از این حرف ها بود. (سال 97 و 98)

اولین ثبت نام ما در ایتسکا، در وبسایت بایننس

در تصویر زیر میبینید که در سال 2019 که میشه فروردین 1398، یک سری ارز رو در واچلیست خودم گذاشته بودم. همه این ارز ها تا سال 1401 بیش از 1000 درصد سود داده بودند.

اولین سیگنال هایی که برای خودم ثبت کرده بودم

اون زمان چون اولای راه بودیم، فکر میکردیم که این کانال های سیگنال، خیلی تاثیر گذارند و قراره مارو پولدار کنند. این چت که این زیر میذارم هم برای همون زمان هاست.

یکی از مواردی که کلاه سرمون رفت. میخواستیم از طریق کانال های سیگنال فروشی پولدار بشیم. درباره ایتسکا

این یکی از پیام هایی هست که من به یک کانال سیگنال دادم برای اینکه عضو بشم. اینارو اینجا میذارم که شما بدونید که همه ما درگیر این رویا فروشی ها میشیم. بدونید که اگه میگیم سیگنال نگیرید دلیلش چیه. ما همه این مسیر هارو چند بار رفتیم و در همه این مسیر ها به شکل بدی شکست خوردیم. خیلی در این بازار سرمایه از دست دادیم.

یه بار یک اکانت سیگنال خریدم. وارد کانالشون شدم. بعد دیدم خودم اولین نفر ام! بعدش هیچکس اکانت کانالشون رو نخرید! گفتن کنسله! یعنی ببینید من کجا ها رفتم. به چه کسانی پول دادم. کسانی که هیچکس حاضر نبود در کانالشون ثبت نام کنه. ولی من رفتم هزینه دادم ثبت نام کردم :)) نتیجه؟ فهمیدم اینا همه ش الکیه . همه ش دروغه. بابت یاد گرفتن یه سری چیزا یا باید حرف گوش کن باشید، یا باید هزینه بدید. من هزینه دادم.

نهایتا فهمیدیم که نه تنها کسی قرار نیست بهمون کمک کنه، بلکه خیلی ها قراره به ما آسیب بزنن. خیلی ها قراره کلاه بذارن سرمون. و البته، مسیر هم همینه. قرار نیست چیزی آسون باشه!

از سال 1399 این وبسایت رو تاسیس کردیم. ایتسکا، یک وبسایت آموزش فارکس شد.

شما درباره ایتسکا چه فکر میکنید؟

حالا، به کمک شما هم نیاز داریم. نمیدونم چه کسانی این صفحه رو میخونن اما، خیلی خوشحال میشم که به ما نظراتتون رو بفرستید. بگید چطور این مسیر رو جلو بریم. چه باگ هایی هست که نیاز هست آموزش بدیم. اینطوری میتونیم به کسانی که میخوان وارد این بازار بشن، کمک کنیم.

دمتون گرم.

برای تماس با ما میتونید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

اخبار و آموزش بازار فارکس و ارز دیجیتال