معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان 2024

هیچ بروکری در دنیا وجود ندارد که تمام آنچه شما میخواهید را به صورت کامل ارائه کند. حتی برنده و رتبه یکم لیست بهترین بروکر های ما نیز ممکن است مناسب شما نباشد. اما دلیل ما برای این حرف چیست؟

نکاتی که شما هنگام انتخاب بروکر مد نظر قرار میدهید، مستقیما به میزان سابقه و نحوه ترید شما باز میگردد. قطعا فردی که بیش از 4 سال است که در بازار های مالی فعالیت میکند و استراتژی مشخصی دارد، نوع انتخابش با فردی که اخیرا وارد بازار فارکس شده فرق میکند. شما میبایست در ابتدا این مورد را مدنظر قرار دهید که اساسا چه ارزی را با چه استراتژی ای میخواهید ترید کنید؟ آیا ترید هایی شما بیش از یک روز طول میکشد؟ آیا دامنه استاپ لاس و تارگت شما کوچک است یا بزرگ؟ آیا در تایم اخبار میخواهید معامله کنید یا خیر؟ تمامی این موارد در انتخاب بروکر شما تاثیر گذار هستند.

در این مقاله به بررسی و توضیح بهترین بروکر فارکس مناسب ایرانیان پرداخته ایم. توصیه می‌کنیم که این مقاله را مطالعه کرده و پس از آن بروکر مد نظر خود را انتخاب کنید. تلاش ما بر این بوده، در این مطلب فقط بروکر هایی که اعتبار بالایی دارند را برای شما عزیزان لیست کنیم.

فهرست مطالب

  نقاط قوت بهترین بروکر های فارکس، در لیست زیر قرار گرفته شده است:

  1. ویندزور بهترین بروکر فارکس در سال 2024 – اسپرد و کمیسیون پایین، ثبت نام آسان و کمیسون کم برای برداشت پول
  2. آلپاری یکی از بروکر هایی که کمیسون پایین ارائه میدهند، دسترسی به ارز های مختلف
  3. آمارکتس – کمیسون های کم در جفت ارز ها. طیف گسترده ای از ارز ها. هزینه کم برای برداشت پول
  4. اکس چیف (فارکس چیف) – پشتیبانی فارسی قدرتمند. سرعت بالا برای واریز و برداشت. کمیسیون کم
  5. فیبو گروپ – سابقه و قدمت بالا. امکان واریز و برداشت سریع . کمیسیون و اسپرد پایین. اپلیکیشن موبایل قدرتمند.
  6. کپیتال اکستند – رگوله معتبر. پشتیبانی فارسی . پلتفرم کاربرپسند
  7. هنیپ مارکت ( hycm) – هزینه کم برای CFD ها، محتوای آموزشی عالی. مسیر ساده برای ساخت پروفایل
  8. اینستا فارکس – ثبت نام راحت. حساب های متنوع
  9. اینگات بروکرز – رگوله استرالیا. اسپرد و کمیسیون پایین
  10. نورد اف ایکس – رگوله معتبر. سابقه و قدمت بالا. طیف گسترده ای از ارز ها

  مروری بر بهترین بروکر های فارکس

  در جدول زیر، میتوانید اطلاعات مربوط به تمام بروکر های لیست شده در این صفحه را مشاهده و مقایسه نمایید.

  جدول مقایسه موارد کلیدی در بهترین بروکر های فارکس

  بروکر ها
  ویندزور8 دلار در هر لات1 روز190$50190از 2.16
  آلپاریاز 0 تا 3.2 دلار در هر لات1 روز254$1254از 0.1
  آمارکتس5 دلار در لات1 روزبیش از 500$100بیش از 500از 0 تا 3 پیپ
  ایکس چیف ( فارکس چیف)2.4 دلار در هر لات1 روز167حداقل موجودی ندارد اما حداقل واریز 15 دلار167از 0 پیپ ( در حساب پرایم)
  فیبو گروپ7دلار در هر لات1 روز86$186از 0 تا 2 پیپ
  کپیتال اکستنداز 0 تا 3 دلار در هر لات1 روز327$12327از 0.3 پیپ
  HYCMاز 0 تا 8 دلار در لات2 روز326$20326از 0.1 تا 1.5 پیپ
  اینستافارکساز 0 تا 8 دلار در لات2 روز113$1113از 0 تا 3 پیپ
  اینگات5 دلار در لات1 روز+1000$100+1000از 1.7
  نورد اف ایکساز 0 تا 8 دلار در لات1 روز86$1086از 0 پیپ (حساب زیرو)

  محبوبیت بهترین بروکر های فارکس

  در این جدول، میتونید نظرات کاربران دیگری که از این بروکر ها استفاده میکنند را مشاهده کنید. این جدول تعداد افرادی ست که در بازه 6 ماهه گذشته در وبسایت ایتسکا، بروکر های زیر را انتخاب کرده اند.

  مقایسه اسپرد بروکر ها در جفت ارز های مختلف

  در تمامی بروکر ها، هر دارایی برای معامله اسپرد متفاوتی دارد. در هر بازه زمانی نیز این اسپرد تغییر میکند. در جدول زیر میتوانید حداقل و حداکثر اسپرد و کمیسیون تمام بروکر های لیست شده را مشاهده نمایید.

  جفت ارز اسپرد EURUSD اسپرد GBPUSD اسپرد AUDUSD اسپرد USDJPY اسپرد USDCAD
  فیبو گروپ از 0.6 پیپ 0.7 پیپ 0.7 پیپ 0.9 پیپ 1 پیپ
  کپیتال اکستند از 0.2 پیپ 2.7 پیپ 0.3 پیپ 0.3 پیپ 0.5 پیپ
  HYCM 1.5 پیپ 2 پیپ 1.8 پیپ 1.8 پیپ 1.2 پیپ
  IFC Markets از 1.6 پیپ از 2.7 پیپ از 1.5 پیپ از 1.6 پیپ از 2.5 پیپ
  ویندزور از 0 پیپ 0.3 پیپ 0.3 پیپ 0.4 پیپ 0.5 پیپ
  آلپاری از 0.7 پیپ از 1.4 پیپ از 0.4 پیپ از 0.7 پیپ از 0.8 پیپ
  فارکس چیف از 0.4 پیپ 0.6 پیپ 0.5 پیپ 1.2 پیپ 0.7 پیپ
  آمارکتس از 1.9 پیپ 2.4 پیپ 2.6 پیپ 1.6 پیپ 3.1 پیپ
  لایت فایننس از 0.7 پیپ 0.7 پیپ 0.7 پیپ 1.2 پیپ 1.1 پیپ
  نورد اف ایکس از 1.7 پیپ از 1.4 پیپ از 1.4 پیپ از 1.7 پیپ از 1.8 پیپ
  اینگات از 0.6 پیپ 1.0 پیپ 1.0 پیپ 1.2 پیپ 1.3 پیپ

   

  پشتیبانی فارسی و حساب سواپ فری در بروکر های فارکس

  یکی از گزینه هایی که ایرانیان برای انتخاب بروکر فارکس به آن توجه ویژه ای دارند، پشتیبانی فارسی، حساب اسلامی و قابلیت کپی تریدینگ است. در جدول زیر، تلاش کردیم که قابلیت های بروکر ها را بر اساس این سه مورد، لیست کنیم تا شما بتوانید بروکر ها را به صورت دقیقتر بررسی کنید.

  جدول مقایسه بروکر ها بر اساس پشتیبانی فارسی، حساب اسلامی و قابلیت کپی ترید

  بروکر ها
  ویندزور
  آلپاری
  آمارکتس
  ایکس چیف ( فارکس چیف)
  فیبو گروپ
  کپیتال اکستند
  اینگات
  HYCM

  چطور به این بروکر ها اعتماد کنم؟ آیا راهکاری برای اعتماد به بروکر ها وجود دارد؟

  بله، وبسایت ایتسکا شدیدا به شما توصیه میکند که از بروکر های معتبر استفاده کنید. تیم تحقیق و بررسی وبسایت ایتسکا، در سال گذشته بیش از 90 بروکر که به ایرانیان سرویس دهی میکنند را بررسی کرده است. برخی از این بروکر ها اسکم اند و توصیه میکنیم از آنها به هیچ عنوان استفاده نکنید. برخی از آنها وایت لیبل ( یا در بسیاری موارد گری لیبل ( کاملا غیر قانونی) ) اند. برای مشاهده و بررسی اطلاعات دقیقتر از این بروکر ها، لطفا به صفحه بروکر های کلاهبردار مراجعه کنید.

  مهمترین عامل تعیین کننده در اینکه چه میزان میتوان به بروکر ها اعتماد کرد، رگوله آن بروکر هست. خب مشخصا خیلی از بروکر ها زمانی که به ایرانیان سرویس دهی میکنند، نمیتوانند از رگوله اصلی شان برای کاربران ایرانی استفاده کنند. در این خصوص در ویدئو رگوله بروکر ها به صورت کامل توضیح داده ایم. بنابر این در کشور ایران، مساله اعتبار و سابقه بروکر نیز به میان می آید. در جدول زیر، لیست رگوله های اصلی بروکر ها به شما نمایش داده شده است.

   

  معیار اعتبار بهترین بروکر های فارکس در سال 1402

  بروکر ها
  ویندزورCySEC, JSCIFSC, FSASeychellesقبرسIFSC, FSASeychellesCySEC, JSC1988
  آلپاریMwali International Services Authority, FINCOMMwali International Services AuthorityموهلیMwali International Services AuthorityMwali International Services Authority, FINCOM1998
  آمارکتسFSC، MISA، SVGFSAFSC، MISA، SVGFSACook IslandFSC، MISA، SVGFSAFSC، MISA، SVGFSA2007
  ایکس چیف ( فارکس چیف)MISA , Moheli , FMAMISA , Moheli , FMAامارات - دوبیMISA , Moheli , FMAMISA , Moheli , FMA2014
  فیبو گروپCySecFSCاتریشFSCCySec1998
  کپیتال اکستندFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOMFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOMقبرس جنوبیFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOMFSC Mauritius، آژانس مقررات توسعه بازار های مالی جمهوری قزاقستان، FINACOM2020
  HYCMCySEC , FCA , CIMA , DIFCFCASVGانگلستانFCASVGCySEC , FCA , CIMA , DIFC1977
  اینستافارکسCySECFSCBVI ,FSASVGروسیهFSCBVI ,FSASVGCySEC2007
  اینگاتASIC، FSA، JSC, CMASeychelles (FSA), FSASVGاسترالیاSeychelles (FSA), FSASVGASIC، FSA، JSC, CMA2006
  نورد اف ایکسرگوله معتبر نداردVFSCهندVFSCرگوله معتبر ندارد2008

   چگونه بروکر فارکس را انتخاب کنیم؟

  هیچ بروکری در دنیا وجود ندارد که تمام آنچه شما میخواهید را به صورت کامل ارائه کند. حتی برنده و رتبه یکم لیست بهترین بروکر های ما نیز ممکن است مناسب شما نباشد. اما دلیل ما برای این حرف چیست؟

  نکاتی که شما هنگام انتخاب بروکر مد نظر قرار میدهید، مستقیما به میزان سابقه و نحوه ترید شما باز میگردد. قطعا فردی که بیش از 4 سال است که در بازار های مالی فعالیت میکند و استراتژی مشخصی دارد، نوع انتخابش با فردی که اخیرا وارد بازار فارکس شده فرق میکند. شما میبایست در ابتدا این مورد را مدنظر قرار دهید که اساسا چه ارزی را با چه استراتژی ای میخواهید ترید کنید؟ آیا ترید هایی شما بیش از یک روز طول میکشد؟ آیا دامنه استاپ لاس و تارگت شما کوچک است یا بزرگ؟ آیا در تایم اخبار میخواهید معامله کنید یا خیر؟ تمامی این موارد در انتخاب بروکر شما تاثیر گذار هستند.

  در این لیست، ما برقی از مواردی که شما همیشه باید برای انتخاب بروکر به آنها توجه کنید را لیست کرده ایم:

  1. رگوله و لایسنس ها: مهمترین مساله برای شما ، امنیت سرمایه تان است. شما در بازاری در حال فعالیت هستید که به خودیِ خود، ریسک بالایی دارد. نباید به این ریسک، ریسکِ از دست رفتن سرمایه توسط بروکر ها اضافه شود! در خصوص رگوله و اعتبار بروکر ها به هیچ عنوان کوتاه نیایید! تصور کنید که بروکری که در حالِ فعالیت در آن هستید، فردا صبح حساب شما را ببندد. چه کاری میتوانید انجام دهید؟ اگر در ایران زندگی میکنید، تقریبا هیچ کاری از دستتان بر نمی آید. پس به هیچ عنوان به بروکر هایی که اعتبار کافی ندارند و توسط تیم های خوب توصیه نشده اند، ورود نکنید. در نظر داشته باشید که رگوله CySec به ایرانیان خدمات نمیدهد. اگر بروکری اعلام کرد که این رگوله را دارد، بدانید که با این رگوله نمیتواند به ایرانیان سرویس بدهد.
  2. اسپرد و کمیسیون: یکی از مواردی که به هزینه ترید های شما اضافه میکند، اسپرد و کمیسیون است. تصور کنید که میخواهید روی طلا معامله کنید و پس از چند پیپ حرکت، معامله را ببندید! زمانی که مخصوصا شما استاپ کوچکی دارید، در صورتی که اسپرد ها در بروکر زیاد باشد، به سرعت استاپ شما زده خواهد شد. پس حتما از بروکری استفاده کنید که اسپرد و کمیسیون پایینی دارد. اما توجه کنید که از بروکری استفاده نکنید که اسپرد ندارد!! به این نکته فکر کنید. تمام درآمد بروکر ها از اسپرد، کمیسون و سواپ است. اگر بروکری این هزینه ها را از شما نگیرد، پس چگونه کسب درآمد میکند؟ چگونه میتوان به همچین بروکری اعتماد کرد؟ یک ضرب المثل قدیمی هست که میگوید : پنیر مفت در تله موش است!
  3. لوریج: لوریج میتواند بهترین دوست و بدترین دشمن شما در فارکس باشد. لوریج به شما اجازه میدهد که پوزیشن های بزرگتری نسبت به سرمایه خود را مدیریت کنید. این کاملا به شما بستگی دارد که چگونه از این امکانات استفاده میکنید. با استفاده از لوریج، شما به نوعی در حال قرض گرفتن پول از بروکر هستید. برای آشنایی بیشتر با لوریج میتوانید به مقاله لوریج چیست؟ مراجعه کنید. اما به صورت خلاصه، تصور کنید که میخواهید یک لات پوزیشن در بروکر باز کنید. هر لات برابر با 100هزار واحد از یک ارز است. شما 100 هزار یورو باید داشته باشید که بتوانید یک لات پوزیشن در جفت ارز یورو دلار باز کنید. ولی با استفاده از لوریج، میتوانید با مبالغ خیلی کمتر، اقدام به باز کردن پوزیشن یک لاتی نمایید. مثلا اگر لوریج شما یک به 100 باشد، با هزار یورو میتوانید این پوزیشن را باز کنید. اما خب این موضوع همانطور که در سود ها به شما کمک میکند، میتواند در ضرر ها نیز ، ضرر سنگینی به شما وارد کند. پس مدیریت این بخش بسیار مهم است.
  4. پلتفرم ترید: تقاوتی ندارد که یک تریدر باسابقه هستید یا یک تریدر تازه کار. به هر حال پلتفرمی که بروکر ها در اختیار شما قرار میدهند یکی از مهمترین مواردی هست که باید به آنها برای انتخاب بروکر توجه کنید. در ایران، بجز پلتفرم، سرور های بروکر نیز مهم است. برخی سرور ها با اینترنت ایران قابل دسترسی نیستند. مشکلات سرور ها، معمولا روی متاتریدر پنج، کمتر اتفاق می افتند. حتما هنگام انتخاب بروکر دقت کنید که آیا پلتفرم های مد نظر شما را ارائه میدهند یا خیر. متاتریدر 4 و متاتریدر 5 از پلتفرم های بسیار محبوب هستند که توسط بسیاری از بروکر ها ارائه میشوند.
  5. واریز و برداشت: هر بروکر شرایط متفاوتی برای واریز و برداشت دارد. بسیاری از کاربران با استفاده از کریپتو ها راحت تر هستند و برخی کاربران ترجیح میدهند بروکر ها واریز و برداشت ریالی داشته باشند. حتما این مورد را هنگام انتخاب بروکر بررسی کنید.
  6. اکانت دمو: این مورد نیز یکی از موارد بسیار مهم برای انتخاب بروکر است. اکانت های دمو، شبیه سازِ واقعی برای حساب های اصلی شما هستند. زمانی که میخواهید استراتژی جدیدی را تست کنید، لازم هست که این بررسی را در اکانت دمو انجام دهید. ما نمیخواهیم سرمایه مان را هنگام تست روی یک استراتژی از دست بدهیم. پس بروکر باید حتما به شما اکانت دمو ارائه دهد.
  7. پشتیبانی فارسی: یکی دیگر از نکات مهم برای ایرانیان در انتخاب بروکر، پشتیبانی فارسی بروکر است! بعضی از افرادی که در کشور های فارسی زبان زندگی میکنند و میخواهند به عنوان تریدر فعالیت کنند، زبان انگلیسی شان قوی نیست. بنابر این بهتر است که بروکری که انتخاب میکنید، پشتیبان فارسی زبان داشته باشد.

   

  تصویر مربوط به لیست بهترین بروکر های فارکس

   

  و حالا، میتوانید بهترین بروکر های فارکس را با جزییات بیشتری در جداول زیر مشاهده کنید.

  ویندزور
  ویندزور
  برای ترید در پلتفرم متاتریدر 4 و ترید جفت ارز ها پیشنهاد میشود
  ویندزور
  حداقل موجودی:$50
  امتیاز اپلیکیشن موبایل: 4.0
  نحوه واریز:ریالی- تتر - Neteller - کریپتو - وبمانی
  متد های برداشت:ریالی- تتر - Neteller - کریپتو - وبمانی
  هزینه تراکنش برای برداشت پول:$0
  نماد های معاملاتی190
  هزینه در صورت غیر فعال بودن:خیر
  از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر ویندزور، میتوانید نقد و بررسی بروکر ویندزور را در این مقاله مشاهده کنید.
  آلپاری
  آلپاری
  یکی از بروکر های قدیمی و قابل اعتماد که خدمات خوبی به کاربران ارائه میدهد.
  آلپاری
  حداقل موجودی:$1
  امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3
  نحوه واریز:اسکریل، کارت های بانکی ، وب مانی ، تتر، تاپ چنج - ریالی
  متد های برداشت:اسکریل، کارت های بانکی ، وب مانی ، تتر، تاپ چنج - ریالی
  هزینه تراکنش برای برداشت پول:$1
  نماد های معاملاتی254
  هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
  از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر آلپاری، میتوانید نقد و بررسی بروکر آلپاری را در این مقاله مشاهده کنید.
  آمارکتس
  آمارکتس

  مناسب برای ترید طلا و نقره – مناسب برای کاربرانی که فعالیت خود را تازه شروع کرده اند.

  آمارکتس
  حداقل موجودی:$100
  امتیاز اپلیکیشن موبایل: 5
  نحوه واریز:ریالی - تتر - تاپچنج - کریپتو
  متد های برداشت:ریالی - تتر - تاپچنج - کریپتو
  هزینه تراکنش برای برداشت پول:ریالی و تاپ چنج رایگان - تتر یک درصد
  نماد های معاملاتیبیش از 500
  هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
  از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر آمارکتس، میتوانید نقد و بررسی بروکر آمارکتس را در این مقاله مشاهده کنید.
  ایکس چیف ( فارکس چیف)
  ایکس چیف ( فارکس چیف)
  مناسب برای معاملات جفت ارز ها و طلا با اسپرد پایین – دارای پشتیبانی قوی
  ایکس چیف ( فارکس چیف)
  حداقل موجودی:حداقل موجودی ندارد اما حداقل واریز 15 دلار
  امتیاز اپلیکیشن موبایل:4.8
  نحوه واریز:ریالی، کریپتو
  متد های برداشت:ریالی ، کریپتو، اسکریل، وب مانی ، پرفکت مانی
  هزینه تراکنش برای برداشت پول:ریالی هزینه ندارد - تتر هزینه ندارد
  نماد های معاملاتی167
  هزینه در صورت غیر فعال بودن:خیر
  از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر ایکس چیف ( فارکس چیف)، میتوانید نقد و بررسی بروکر ایکس چیف ( فارکس چیف) را در این مقاله مشاهده کنید.
  فیبو گروپ
  فیبو گروپ
  توصیه شده برای سرمایه گذارانی که تمایل به استفاده از اهرم های بالا را دارند.
  فیبو گروپ
  حداقل موجودی:$1
  امتیاز اپلیکیشن موبایل: 2
  نحوه واریز:ریالی، سوئیفت، وب مانی ، کریپتو
  متد های برداشت:ریالی، سوئیفت، وب مانی ، کریپتو
  هزینه تراکنش برای برداشت پول:$0
  نماد های معاملاتی86
  هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
  از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر فیبو گروپ، میتوانید نقد و بررسی بروکر فیبو گروپ را در این مقاله مشاهده کنید.
  کپیتال اکستند
  کپیتال اکستند
  دارای رگوله معتبر و پلتفرم های مناسب برای استفاده کاربران.
  کپیتال اکستند
  حداقل موجودی:$12
  امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3.0
  نحوه واریز:ریالی، کریپتو، وبمانی
  متد های برداشت:ریالی، کریپتو، وبمانی
  هزینه تراکنش برای برداشت پول:$1
  نماد های معاملاتی327
  هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
  از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر کپیتال اکستند، میتوانید نقد و بررسی بروکر کپیتال اکستند را در این مقاله مشاهده کنید.
  HYCM
  HYCM
  توصیه شده برای ترید CFD و کسانی که میخواهند از پلتفرم متاتریدر استفاده کنند. بروکر اچ وای سی ام، یکی از بروکر های با سابقه است.
  HYCM
  حداقل موجودی:$20
  امتیاز اپلیکیشن موبایل: 1
  نحوه واریز:انتقال بانکی بین المللی - وب مانی - کریپتو
  متد های برداشت:انتقال بانکی بین المللی - وب مانی - کریپتو
  هزینه تراکنش برای برداشت پول:$0
  نماد های معاملاتی326
  هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
  از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر HYCM، میتوانید نقد و بررسی بروکر HYCM را در این مقاله مشاهده کنید.
  اینستافارکس
  اینستافارکس

  توصیه شده برای تریدر هایی که تعداد نماد های بالا برایشان اهمیت دارد.

  اینستافارکس
  حداقل موجودی:$1
  امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3
  نحوه واریز:وبمانی, بیتکوین, تتر
  متد های برداشت:وبمانی, بیتکوین, تتر
  هزینه تراکنش برای برداشت پول:$0
  نماد های معاملاتی113
  هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
  از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر اینستافارکس، میتوانید نقد و بررسی بروکر اینستافارکس را در این مقاله مشاهده کنید.
  اینگات
  اینگات

  توصیه شده برای ترید جفت ارز ها – رگوله بسیار معتبر در استرالیا

  اینگات
  حداقل موجودی:$100
  امتیاز اپلیکیشن موبایل: 3.1
  نحوه واریز:تتر و بیتکوین، ریالی
  متد های برداشت:تتر و بیتکوین، ریالی
  هزینه تراکنش برای برداشت پول:تتر رایگان - بیتکوین 1 درصد
  نماد های معاملاتی+1000
  هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
  از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر اینگات، میتوانید نقد و بررسی بروکر اینگات را در این مقاله مشاهده کنید.
  نورد اف ایکس
  نورد اف ایکس

  مناسب برای ترید طلا و جفت ارز ها

  نورد اف ایکس
  حداقل موجودی:$10
  امتیاز اپلیکیشن موبایل: 2.0
  نحوه واریز:کریپتو, تاپ چنج
  متد های برداشت:کریپتو, تاپ چنج
  هزینه تراکنش برای برداشت پول:کریپتو صفر درصد - پرفکت مانی 0.5 درصد
  نماد های معاملاتی86
  هزینه در صورت غیر فعال بودن:بله
  از این بروکر بیشتر بخوانیدبرای مشاهده اطلاعات دقیق تر بروکر نورد اف ایکس، میتوانید نقد و بررسی بروکر نورد اف ایکس را در این مقاله مشاهده کنید.

  متودولوژی و ساختارِ ارزیابی بروکر های فارکس توسط سایت ایتسکا

  ما در وبسایت ایتسکا، بروکر ها را بر اساس محصولات، خدمات و داده های مختلفی ارزیابی میکنیم. ما همه ساله، بیش از 200.000 کلمه تحقیق ، بررسی و راهنمای فارکس به کاربران ارائه میکنیم. همچنین، ما تمام نهای های نظارتی بین المللی را نیز رصد میکنیم.

  به صورت خلاصه در لیستِ زیر، نحوه رتبه بندی بروکر ها را برای شما به اشتراک گذاشته ایم، اما برای اطلاعات بیشتر، میتوانید مقاله ی ما چگونه بررسی میکنیم را مشاهده کنید. در این مقاله به تفصیل بیان کردیم که نحوه بررسی بروکر ها توسط سایت ایتسکا چگونه است.

  • ما بررسی کرده ایم که آیا این بروکر توسط یک رگولاتور معتبر لایسنس شده است یا خیر.
  • هزینه های بروکر ها را بررسی کرده ایم ( شامل کمیسیون، سواپ، هزینه واریز و برداشت و اسپرد)
  • تعداد ارز های قابل معامله را در این بروکر ها بررسی کرده ایم.
  • در تمام این بروکر ها یک اکانت ایجاد کرده ایم که نحوه احراز هویت و نحوه برخورد با مشتریان را بررسی کنیم.
  • با کاربران سایت مان که در این بروکر ها اکانت داشته اند صحبت کرده ایم که مطمئن شویم این بروکر ها اقدام به کندل سازی نمیکنند.

  چهار بروکر برتر از بهترین بروکر های فارکس

  ( برای ورود به بروکر روی نام بروکر کلیک کنید)

  برای ورود به این وبسایت ها، نیاز هست که نرم افزار ف..ل.تر ش/ک/ن خود را روشن نمایید. پس از ثبت نام و دانلود متاتریدر، بدون مشکل می توانید به این وبسایت ها دسترسی داشته باشید.

  ✔️ بهترین بروکر فارکس ویندزور (ثبت نام)✔️ پشتیبانی فارسی
  🔥 رتبه دوم بروکر ها آلپاری (ثبت نام) ✔️ پشتیبانی فارسی
  ❤️ سومین بروکر فارکس چیف✔️ بهترین رگوله
  💰 رتبه چهارم کپیتال اکستند✔️ پشتیبانی فارسی

   

  اخطار: ریسک معاملات فارکس

  در معاملات فارکس، ریسک بسیار بالایی وجود دارد. با وجود تمامی سیستم های مدیریت سرمایه، بازهم فعالیت در این بازار سرمایه شما را تهدید میکند. تمامی اقداماتی که در بازار فارکس انجام میدهید، تاثیر خود را به صورت مستقیم روی سرمایه شما میگذارد. ممکن است با پایین رفتن یا بالارفتن ناگهانی قیمت یک ارز، سرمایه شما به صورت چشمگیری تحت تاثیر قرار بگیرد. نباید تصور کنید که هرآنچه در آموزش های فارکس به شما اعلام میشود، سودآور خواهد بود. بدانید که ممکن است این روش هایی که در آموزش های فارکس و آموزش های کریپتو کارنسی به شما تدریس میکنند، باعث زیان شما شوند. لطفا مدیریت سرمایه را رعایت کنید.

  سوالات متداول

  بهترین بروکر فارکس کدام است؟

  طبق بررسی جامعه تریدر ها، بهترین بروکری که به ایرانیان سرویس میدهد، در حال حاضر آلپاری و ویندزور هستند. ثبت نام در ویندزور

  بهترین خدمات مشتریان مربوط به کدام بروکر است؟

  تمام بروکر های اعلام شده در این مقاله ، خدمات مشتریان خوبی دارند اما تیم خدمات مشتریان بروکر  آلپاری و ویندزور سریعترین زمان پاسخگویی را دارند.

  آیا بروکر روبوفارکس کلاهبردار است؟

  طبق اطلاعاتی که پس از آبان ماه سال 1401 به ما رسیده است، بروکر روبوفارکس، با کاربران ایرانی قطع همکاری کرده است.

  آیا تفاوتی دارد که کدام بروکر را انتخاب کنیم؟

  بله . اینکه از کدام بروکر استفاده کنید مهم است. اول باید بروکر مطمئن باشد. و دوم اینکه ، بروکر باید استراتژی شما در معامله را پشتیبانی کند. اگر شما با لورج بالا معامله میکنید، مشخصا بروکر هایی که لورج 1:100 ارائه میدهند مناسب شما نیستند

  برخی از منابع های ما برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان:

  فهرست مطالب
   سعید محمدی
   سعید محمدی

   تریدر - مشاور مالی - نویسنده

   نویسنده این مقاله

   سعید محمدی یکی از مشاوران مالی و مدیران وبسایت ایتسکا است که با سازمان های غیر انتفاعی فعالیت میکند. او تجربه قبلی از شرکت هایی مانند کوانت ریسک و عربیک فاینانس را دارد. سعید محمدی در طول دوران فعالیت حرفه ای خود از تخصص ها و مجوز ها و گواهی نامه های مختلف برای ارائه مشاوره عمیق تر در مورد سرمایه گذاری، وام و برنامه ریزی مالی استفاده کرده است.

   سعید محمدی

   تریدر - مشاور مالی - نویسنده

   تمامی اطلاعاتی که در وبسایت ایتسکا مشاهده میکنید بر مبنای اطلاعات دقیق از بروکر ها و تجربه کاربران وبسایت ما است. تمامی نقد ها و نقطه نظرات کاربران در خصوص بروکر ها در لیست ما و امتیاز دهی های ما لحاظ میشوند. ما نظرات کاربران را به همراه بیش از 5 سال سابقه در بررسی بروکر ها را جمع بندی کرده ایم. در صفحه مقابل، میتوانید در خصوص اینکه ما چگونه بررسی میکنیم بیشتر بخوانید.

   5 4 رای ها
   امتیازدهی به مقاله
   اشتراک در
   اطلاع از

   184 نظرات
   تازه‌ترین
   قدیمی‌ترین بیشترین رأی
   بازخورد (Feedback) های آنلاین
   مشاهده همه دیدگاه ها
   omid
   28 روز قبل

   به نظرم واقعا به دلیل نقش مهم و غیر قابل انکار بروکرهای فارکس در مسیر کسب درآمد از بازارهای مالی، یافتن بروکری منطبق با خواسته ها و سلایق کاربر نمیشه گفت کدوم بروکر بهترینه.

   Laleh
   1 ماه قبل

   من یک سال با آمارکتس کار کردم ولی راضی نبودم از اوردر گیری
   الان با اوتت میرم جلو واقعا کارش حرف نداره

   Amir
   1 ماه قبل

   برام عجیبه که اوتت توی لیست بهترین هاتون نیست چون من با اکثر این بروکر ها کار کردم و خدمات رسانی اوتت از همه بهتر بود :/

   ترید
   1 ماه قبل

   باید کمی انصاف هم داشته باشیم همین که تو این شرایط بهمون خدمات میدن بازم خوبه البته ما هم داریم سرمایه گذاری میکنیم و بروکرها باید ایمن باشند و بشه بهشون اعتماد کرد من خودم با اوتت مارکتس کار میکنم و ازش راضیم

   Elnaz
   1 ماه قبل

   تو این لیست اسم بروکر اوتت مارکتس خالیه بهتره لیستتون رو بزرگتر کنید

   Mohamad
   1 ماه قبل

   بروکر فقط اوتت مارکتس من که خیلی راضیم شما هم تو لیستتون نداشتید

   Ghazal
   1 ماه قبل

   بروکر های ایرانی خوب باید خدمات کاملی ارائه بدن
   اسپرد پایین
   تنوع حساب
   پشتیبانی فارسی
   واریز و برداشت راحت
   و در ضمن ایمن باشند و مشکلی برای تریدرهای ایرانی پیش نیارن
   من با این بروکرهایی که لیست کردید چندین سال با بعضی هاشون کار کردم اما الان تازه واردها رو بیشتر ترجیح میدم مثل اوتت مارکتس به نظرم بهتر خدمات میده

   Trader
   1 ماه قبل

   دستتون درد نکنه بابت این مقاله تون
   فقط اسم یه سری از بروکر هایی که به ایرانی ها خدمات خوب میدن خالیه مثل
   اوتت مارکتس
   آرون گروپ
   لایت فایننس

   امید
   4 ماه قبل

   سلام به نظرتون حساب اسلامی بهتر هست یا کار کردن با بروکر با اسپرد وکمیسیون کمتر؟
   شماا کدوم بروکر رو پیشنهاد میدید ک کمترین کمیسیون وکمتر اسپرد رو داشته باشه همزمان؟
   بروکر icm brokers با داشتن سواپ به نظرتون گزینه ی خوبی هست بخاطر کمیسون واسپرد پایین؟

   Alireza
   5 ماه قبل

   سلام
   چرا بروکر ویندزور و آلپاری که هردو به ایرانیان خدمات میدن سایت هاشون فیلتر و نمیشه با ای پی ایران وارد شد؟
   بعد اگر با فیلتر شکن ثبت نام کنیم بعدا مشکل ساز نمیشه؟!

   زهرا
   5 ماه قبل

   سلام بروکر آمارکتس چطوره؟

   Zagros
   5 ماه قبل

   درود برشما
   سوالم اینه که به فرض من در بروکریی حساب باز کردم که با ایران کار نمیکنه.
   برای استفاده از متاتریدریی که بروکره یوزر و پسوردش داده لازم فیلتر شکن استفاده بشه؟

   زاگرس
   5 ماه قبل

   درود برشما
   سوالم اینه که به فرض من در بروکریی حساب باز کردم که با ایران کار نمیکنه.
   برای استفاده از متاتریدریی که بروکره یوزر و پسوردش داده لازم فیلتر شکن استفاده بشه؟

   رامین
   7 ماه قبل

   بخش مقایسه بروکرها خیلی کامل و عالی بود

   راما
   8 ماه قبل

   سلام..نظرتون در مورد بروکر ترندو چیه؟
   ممنون میشم یه تحقیق کنید و نظرتون رو بفرمایید…

   184
   0
   نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x