بهترین بروکر برای حساب دمو فارکس 1402 – بهترین بروکر های دمو فارکس در ایران

بهترین بروکر برای حساب دمو فارکس

در این مقاله به معرفی و بررسی بهترین بروکر برای حساب دمو فارکس برای ایرانیان پرداخته ایم. همانطور که می دانید بروکر های زیادی در جهان به عنوان بهترین بروکر برای حساب دمو وجود دارند و چون برای استفاده از حساب دمو نیازی به احراز هویت نمی باشد همه می توانند در حساب دموی بروکر هایی که به ایرانیان خدمان نمی دهند نیز ثبت نام کرده و به صورت آزمایشی ترید کنند.

ولی چون توصیه می شود از حساب دموی بروکری که قرار است در آن حساب واقعی افتتاح کنید ، استفاده کنید ما نیز بروکر هایی برای افتتاح حساب دمو برایتان معرفی می کنیم که به ایرانیان خدمات می دهند. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان برای معاملات خود روی لینک کلیک کنید.

بهترین بروکر های دمو فارکس در ایران

برای استفاده و ثبت نام در این بروکر ها ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن خود را روشن کرده و بر روی نام بروکر ها در جدول زیر کلیک کنید. البته اگر می خواهید به یک تریدر فارکس تبدیل شوید بهتر است از سرور ترید برای معاملات خود استفاده کنید.

✔️ بهترین بروکر برای حساب دمو فارکس✔️ حساب دموی فارکس چیف
دومین بروکر❤️ حساب دموی آمارکتس
سومین بروکر☘️ حساب دموی لایت فارکس
رتبه چهارم👑 حساب دموی eToro

حساب دمو فارکس چیست؟

حساب دمو فارکس که با عنوان حساب مجازی نیز شناخته می شود ، حسابی از بروکر ها می باشد که در آن تریدر با پول مجازی اقدام به ترید کرده و برای معامله در بازار واقعی آماده می شود.

آموزش افتتاح حساب دمو فارکس

حساب دمو فارکس علاوه بر تریدر های مبتدی توسط تریدر های حرفه ای برای تست استراتژی و نیز تست ربات های معامله گر و … مورد استفاده قرار می گیرد. برای ثبت نام در حساب دمو فارکس نیازی به احراز هویت نمی باشد.

کاربردهای حساب دمو فارکس
کاربردهای حساب دمو فارکس

به این دلیل ایرانیان می توانند در حساب دموی بروکر هایی که به ایرانیان خدمات نمی دهند نیز ثبت نام کنند. البته برخی از این بروکر ها در همان ابتدای ثبت نام از شما شماره تماس خواهند خواست که کد و پیش شماره ایران را در لیست مشاهده نخواهید کرد. ولی برا مثال در حساب دموی eToro که فقط با ایمیل صورت می گیرد به راحتی می توانید ثبت نام کرده و به صورت مجازی ترید کنید.

بهترین بروکر برای حساب دمو فارکس 1402

در این قسمت به معرفی بهترین بروکر های دمو فارکس در ایران می پردازیم. می توان گفت تقریبا تمامی بروکر های فارکس امکان افتتاح حساب دمو را نیز برای کاربران فراهم کرده اند. در این میان بروکر هایی هستند که هم امکان افتتاح حساب دمو در آنها وجود داشته و هم به ارانیان خدمات می دهند. هر چه بروکر بتواند حساب دمو را نزدیک تر به حساب واقعی به کاربر ارائه کند در این امر بهترین است.

1حساب دموی فارکس چیفافتتاح حساب
2حساب دموی آمارکتسافتتاح حساب
3حساب دموی لایت فارکسافتتاح حساب
4حساب دموی کپیتال اکستندافتتاح حساب
5حساب دموی etoroافتتاح حساب
6حساب دموی هنیپ مارکتافتتاح حساب
7حساب دموی اینگات بروکرزافتتاح حساب

هنگام انتخاب بهترین بروکر برای حساب دمو این نکته را در نظر بگیرید حتی برای تمرین معامله گری نیز بهتر است انتخاب شما از لیست بهترین بروکر های فارکس باشد. زیرا بهتر است معاملات ازمایشی شما در همان بروکری باشد که قرار است در آن معاملات واقعی داشته باشید.

حساب دموی فارکس چیف

بروکر فارکس چیف را به عنوان بهترین بروکر برای حساب دمو فارکس در نظر گرفته ایم. زمانی که به سایت این بروکر مراجعه کنید در قسمت ثبت نام می توانید از قسمت حساب افتتاح حساب ، حساب دمو را انتخاب کرده و برای خود یک حساب مجازی ایجاد کنید.

حساب دموی فارکس چیف
حساب دموی فارکس چیف

حساب دموی فارکس چیف برای افراد مبتدی در فارکس بسیار مناسب است. این بروکر از زمان تاسیس خود در سال 2014 تاکنون پیشرفت های بسیار زیادی داشته است. مخصوصا در زمینه آموزش فارکس پیشتاز بوده است. افراد مبتدی می توانند در کنار این آموزش ها با استفاده از حساب دمو فارکس به تمرین معامله گری بپردازند.

حساب دموی آمارکتس

بروکر آمارکتس یکی از بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان می باشد. این بروکر معتبر بوده و به سرعت بالای اجرای معاملات معروف است. اگر مبتدی نیستید و قصد تست استراتژی معاملاتی خود و یا تست ربات معامله گرتان را دارید حساب دموی آمارکتس می تواند گزینه خوبی برایتان باشد.

این بروکر در سال 2007 تاسیس شده و به ایرانیان خدمات می دهد. حساب دموی آمارکتس برای افراد مبتدی و تازه کار در فارکس نیز بسیار مناسب می باشد. می توانید بدوم احراز هویت در بروکر ثبت نام کرده و برای خود یک حساب دمو با هر مبلغی که می خواهید ایجاد کرده و معامله کنید.

حساب دمو در لایت فارکس

سومین بروکر برای حساب دمو بروکر لایت فارکس می باشد. این بروکر یکی از گزینه های محبوب هم برای افراد مبتدی و هم برای افراد حرفه ای در فارکس می باشد. افراد مبتدی می توانند ابتدا در حساب دموی لایت فارکس با میزان سرمایه ای که خودشان مشخص می کنند ، ترید کرده و بعد در حساب واقعی و با حساب سنتی و مبالغ کم معاملات در حساب واقعی را آغاز کنند.

در این میان تریدر های حرفه ای نیز هستند که از حساب دمو برای تست استراتژی جدید خود و یا تغییر و مشاهده نتایج استراتژی بهبود یافته استفاده می کنند. تریدر های حرفه ای می توانند استراتژی خود را در حساب دمو مورد تست قرار داده و بعد دوباره با استفاده از حساب سنتی آن را در حساب واقعی نیز تست کنند.

حساب دمو کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند به بهترین بروکر آسیایی معروف بوده و می تواند یکی از بروکر های انتخابی شما باشد. این بروکر از سال 2020 فعالیت خود را آغاز کرده و معتبر بوده و به کاربران ایرانی نیز خدمات می دهد.

در این بروکر نیز امکاناتی از قبیل مسابقات حساب دمو ، شارژ حساب ، حساب دموی رایگان و … برای مشتریان وجود دارد.

حساب دمو فارکس eToro

حساب دمو فارکس eToro نیز یکی از گزینه های محبوب برای تست استراتژی در ایران می باشد. همانطور که می دانید این بروکر به ایرانیان خدمات نمی دهد. ولی برای استفاده از حساب دمو نیازی به احراز هویت نمی باشد و کاربران ایرانی می توانند در حساب دمو فارکس eToro ثبت نام کرده و معامله کنند. یکی از ویژگی های اصلی این بروکر که باعث شده است بهترین حساب دمو فارکس را داشته باشد ، این است که امکان کپی تریدینگ در حساب دمو فارکس eToro وجود دارد.

حساب دموی این بروکر بیشتر توسط تریدر های حرفه ای صورت می گیرد. زمانی پیش می آید که استراتژی تریدر درست عمل نمی کند و تریدر اعتقاد دارد استراتژی او صحیح و درست بوده ولی مشکل از بروکر است. پس استراتژی خود را در بروکر معتبر و استانداردی مانند eToro امتحان می کند تا ببیند که آیا مشکل واقعا از بروکر است یا خیر؟

حساب دموی هنیپ مارکت HYCM

بروکر هنیپ مارکت یکی از بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان می باشد. اگر این بروکر انتخابی شما برای معاملات فارکس می باشد ، می توانید در این بروکر حساب دمو باز کرده و برای مدتی حساب آزمایشی داشته باشید.

بروکر HYCM از سال 1997 تاسیس شده و بسیار معتبر می باشد. البته برای افتتاح حساب دمو اعتبار اهمیت زیادی ندارد. زیرا در این حساب هیچ مبلغ واریزی نداریم. ولی توصیه می شود حتی برای حساب دمو نیز از بروکر های معتبر و بروکری که می خواهید در آن معامله و حساب واقعی داشته باشید ، استفاده کنید.

حساب دموی اینگات بروکرز

اینگات بروکرز فعالیت خود را از سال 2006 آغاز کرده و از بروکر های معتبری می باشد که به ایرانیان خدمات می دهد. این بروکر حساب های معاملاتی متنوعی به مشتریانش ارائه می کند. به این دلیل می تواند گزینه خوبی برای انتخاب بروکر باشد.

این بروکر نیز امکان افتتاح حساب دمو را برای کاربرانش فراهم کرده است. و معامله گران می توانند حساب خود را با مبالغ دلخواهی شارژ کرده و به معامله بپردازند.

نحوه انتخاب بهترین بروکر برای حساب دمو فارکس

برای انتخاب بهترین بروکر برای حساب دمو فرکس اولین معیار خدمات دادن آنها به ایرانیان می باشد. با اینکه برای استفاده از حساب دمو نیازی به احراز هویت نبوده و کاربران ایرانی می توانند در بسیاری از بروکر های جهانی حساب دمو داشته باشند ، ولی بهتر است در بروکری حساب دمو داشته باشید که قرار است در آن معامله واقعی داشته باشید.

انتخاب بهترین بروکر برای حساب دمو فارکس
انتخاب بهترین بروکر برای حساب دمو فارکس

معیار دیگر پشتیبانی از زبان فارسی و نیز آموزش های بروکر برای تریدر ها می باشد. برای مثال بروکر فارکس چیف هم آموزش های خوبی از فارکس در اختیار تریدر ها قرار می دهد و هم با استفاده از ححساب دمو می توانند تمرین های لازم را انجام داده و برای معامله در حساب واقعی آماده شوند.

از دیگر معیار های ما در انتخاب بهترین بروکر برای حساب دمو فارکس سرعت اجرای معاملات می باشد. اگر سرعت اجرای معاملات در تست استراتژی برایتان اهمیت دارد ، می توانید از بروکر های معرفی شده در بالا استفاده کنید.

نتیجه گیری

هنگام معامله در حساب دمو پیشنهاد می کنیم در چند بروکر حساب دمو ایجاد کرده و برای مدتی در چند بروکر معامله کنید. همانطور که می دانید بروکر ها ویژگی ها و خصوصیات مختلفی دارند.

ویژگی هایی از قبیل میزان اسپرد ، سرعت اجرای معاملات ، ریکوت ، کمیسیون ها ، پشتیبانی و …

به این دلیل توصی می کنیم ابتدا در بروکر های مختلف حساب دمو باز کرده و معاملاتی داشته و بازدهی خود را بررسی کنید و در نهایت تصمیم بگیرید کدام بروکر برای شما می تواند کاربردی تر باشد.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه