بونوس چیست؟ انواع بونوس فارکس Bonus

بونوس Bonus در فارکس

بونوس Bonus در فارکس یکی از پاداش‌های تبلیغاتی این بازار معاملاتی می باشد. شرکت‌های کارگزاری از انواع پاداش‌ها و پیشنهادهای مجذوب‌کننده به عنوان پیشنهادهای تبلیغاتی برای جذب معامله‌گران جدید استفاده می‌کنند. پاداش فارکس یا یک مقدار ثابت و یا درصد خاصی از یک سپرده اولیه است که می‌توان آن را به انواع مختلفی از جمله بونوس قابل برداشت، پاداش قابل معامله، پاداش رایگان و بونوس غیرنقدی تقسیم کرد.

لیست بروکر هایی که به کاربران بونوس می‌دهند:

✔️ بونوس 30 دلاریویندزور (ثبت نام)
🔥 بونوس و کش بککپیتال اکستند
❤️ بونوس بسته به واریزیفارکس چیف
💰 بونوس غیر قابل برداشتاوپوفاینانس

هرکدام از این بونوس‌ها، ویژگی‌های خاص خود را دارند. به‌عنوان‌ مثال، بونوس رایگان، نوعی پاداش است که بروکرها ارائه می‌کنند و به آن بونوس خوشامدگویی هم گفته می‌شود. در این مطلب با مفهوم انواع بونوس در فارکس آشنا می‌شویم.

بونوس چیست؟

به همان شکلی که بانک‌ها و موسسات مالی با آفرها و پیشنهادات جذابی مانند قرعه‌کشی سعی می‌کنند تا بانک‌های رقیب خود را کار بزنند، کارگزاران بازار فارکس هم تلاش می‌کنند تا با ارائه پیشنهادات و پاداش‌های متنوع، همین کار را انجام دهند. به این پاداش‌ها بونوس گفته می‌شود.

کلمه بونوس در زبان فارسی به معنای جایزه است. بروکرها برنامه‌های تشویقی متنوعی را برای کسب مشتریان جدید ارائه می‌کنند که به این برنامه‌ها بونوس فارکس هم گفته می‌شود. در واقع، سیستم پاداش یا Bonus به این صورت است که کارگزاران از سود خود کم می‌کنند و از آن مبلغ برای ایجاد تبلیغات کسب مشتریان جدید استفاده می‌کنند.

شاید در ابتدا با خود تصور کنید که برنامه‌های تبلیغاتی در بازار فارکس صرفا برای کلاهبرداری و نه برای سود مشتریان هستند. این در حالی است که اگر انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید، می‌توانید از این پیشنهادهای تبلیغاتی برای دریافت Bonus و درآمد استفاده کنید. به زبان ساده‌تر، آفرهایی که در فروشگاه‌های اینترنتی مانند آمازون، دیجی‌کالا و علی‌بابا مشاهده می‌کنید، هیچ‌کدام برای کلاهبرداری نیستند، بلکه این تخفیف‌ها با هدف سود کمتر و مشتری و فروش بیشتر ارائه می‌شوند. قاعده عملکردی Bonus هم به همین شکل است و می‌توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

بونوس چیست ؟
بونوس چیست ؟

بونوس‌های زیادی توسط کارگزاران مختلف ممکن است به شما ارائه شوند که برخی از آن‌ها پس از انجام معاملات خاصی اعطا خواهند شد. این در حالی است که برخی دیگر به محض تکمیل حساب کاربری و سپرده به حساب فارکس شما واریز می‌شوند.

زمانی که یک معامله‌‎گر شانس دریافت پاداش را پیدا می‌کند، ممکن است اقدام به باز کردن و بستن موقعیت‌ها با هدف معامله به حجم مورد نیاز کند تا بتواند Bonus را دریافت و برداشت کند. با این کار، بونوس به طور کامل در اختیار معامله‌گر قرار خواهد گرفت و می‌تواند هر کاری را که می‌خواهد با بونوس خود انجام دهد.

انواع بونوس فارکس

بونوس‌ فارکس دارای انواع مختلفی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به بونوس‌های قابل معامله، قابل برداشت، سوپر بونوس، بونوس رایگان و Bonus Bonus غیرنقدی اشاره کرد. اما در اصطلاحات تخصصی‌تر به این بونوس‌ها، بونوس‌های درصدی، بونوس‌های بدون واریز اولیه، بونوس‌های ریبیتی و بونوس‌های معرفی گفته می‌شود که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

پاداش بدون سپرده فارکس چیست؟

بونوس یا پاداش بدون سپرده فارکس نوعی پاداش است که توسط کارگزاران فارکس به مشتریان جدید یا فعلی ارائه می شود بدون اینکه آنها مجبور به سپرده گذاری شوند. این بدان معنی است که معامله گران می توانند بدون ریسک کردن پول خود، تجارت را شروع کنند. کارگزاران فارکس پاداش های بدون سپرده را به عنوان راهی برای جذب مشتریان جدید و تشویق مشتریان فعلی به ادامه تجارت ارائه می دهند.

دو نوع پاداش بدون سپرده فارکس وجود دارد: پاداش نقدی و معاملات آزاد. پاداش نقدی مبلغ ثابتی از پول است که به محض ثبت نام به حساب معامله گر واریز می شود. معامله گر می تواند از پاداش نقدی برای تجارت فارکس بدون ریسک کردن پول خود استفاده کند. از سوی دیگر، پاداش تجارت آزاد به معامله گران اجازه می دهد تا تعداد معینی معامله را بدون ریسک کردن پول خود انجام دهند.

برای دریافت جایزه بدون سپرده فارکس، معامله گران ابتدا باید کارگزاری را پیدا کنند که چنین پاداشی را ارائه می دهد. سپس آنها باید یک حساب کاربری با کارگزار ایجاد کنند و فرآیندهای تأیید لازم را انجام دهند. پس از تأیید حساب، پاداش به حساب معامله گر واریز می شود.

قبل از درخواست پاداش بدون سپرده فارکس، معامله گران باید چندین عامل را در نظر بگیرند. این موارد شامل شرایط و ضوابط پاداش، شهرت کارگزار، پلتفرم معاملاتی و شرایط معاملات است. شرایط و ضوابط پاداش نیز مهم هستند، زیرا شرایطی را که معامله‌گران برای برداشتن پاداش و هرگونه سود حاصل از معامله با پاداش باید رعایت کنند را مشخص می‌کند. معامله گران باید اطمینان حاصل کنند که قبل از درخواست پاداش، شرایط و ضوابط را درک می کنند.

شهرت کارگزار نیز مهم است، زیرا معامله‌گران می ‌خواهند اطمینان حاصل کنند که با یک کارگزار معتبر سروکار دارند که درگیر هیچ گونه فعالیت کلاهبرداری نمی‌شود. پلت فرم معاملاتی همچنین مهم است زیرا معامله گران می خواهند اطمینان حاصل کنند که از پلتفرمی استفاده می کنند که استفاده از آن آسان است و همه ابزارهای معاملاتی لازم را فراهم می کند. در نهایت، معامله گران باید شرایط معاملات، از جمله اسپرد، کمیسیون، و اهرم ارائه شده توسط کارگزار را در نظر بگیرند.

تجارت فارکس یک راه هیجان انگیز و سودآور برای کسب درآمد آنلاین است. با این حال، رقابت شدید است و کارگزاران از استراتژی های مختلفی برای جذب معامله گران به پلتفرم های خود استفاده می کنند. یکی از محبوب ترین راه ها برای جلب نظر معامله گران، ارائه پاداش است.

بونوس فارکس یا جوایز بروکر چگونه کار می کنند؟

کارگزاران فارکس به معامله گرانی که آماده اند پول را به حساب های تجاری خود واریز کنند، پاداش می دهند. در حالی که انواع مختلفی از جوایز وجود دارد، رایج ترین نوع آن “پاداش سپرده فارکس” است. این نوع پاداش معمولاً توسط کارگزاران معتبر فارکس به عنوان انگیزه ای برای تشویق معامله گران به واریز پول به حساب های تجاری خود ارائه می شود.

پاداش های بروکر فارکس بسته به نوع پاداش ارائه شده به روش های مختلفی کار می کنند. رایج ترین نوع پاداش، پاداش سپرده فارکس است. این نوع پاداش معمولاً به صورت درصدی از مبلغ واریز شده ارائه می شود و کارگزار حداکثر مبلغ پاداش را تعیین می کند. به عنوان مثال، یک کارگزار ممکن است 50٪ پاداش سپرده تا 1000 دلار ارائه دهد. این بدان معناست که اگر یک معامله گر 2000 دلار سپرده گذاری کند، 1000 دلار پاداش دریافت می کند که حداکثر مبلغ پاداش است.

در بیشتر موارد، معامله‌گران می ‌توانند از پاداش برای معامله استفاده کنند، اما تا زمانی که شرایط خاصی را نداشته باشند، نمی‌ توانند پاداش را برداشت کنند. این شرایط معمولاً شامل تکمیل تعداد معینی از معاملات یا برآوردن نیاز حجم معاملات است. کارگزاران این شرایط را برای جلوگیری از سوء استفاده معامله گران از پاداش و برداشت فوری آن اعمال می کنند.

مزایا و معایب بونوس فارکس

بونوس فارکس یکی از جذاب ترین امکانات است که برخی از بروکرهای فارکس برای جذب مشتریان خود، از آن استفاده می کنند. در اینجا به بیان مزایا و معایب بونوس در فارکس می پردازیم.

مزایای بونوس فارکس

افزایش سرمایه اولیه

 با دریافت بونوس، سرمایه اولیه معاملات شما افزایش پیدا می ‌کند که می‌ تواند برای شروع معاملات مفید باشد.

تجربه رایگان

دریافت Bonus به شما اجازه می ‌دهد تا بدون هیچ هزینه‌ای تجربه معاملات فارکس را کسب کنید و با شرایط بازار آشنا شوید.

افزایش احتمال سود

 با افزایش سرمایه اولیه، میزان سود شما نیز افزایش خواهد یافت.

معایب بونوس فارکس

وقتی صحبت از پاداش در فارکس می شود، برخی از اشکالات احتمالی وجود دارد که معامله گران باید از آنها آگاه باشند. در اینجا یکی از رایج ترین معایب پاداش های فارکس رابیان می کنیم.

محدودیت‌ های برداشت

 بسیاری از جوایز فارکس دارای شرایطی هستند که باید قبل از اینکه معامله‌گران بتوانند وجوه جایزه یا سود کسب شده از آنها را برداشت کنند، باید رعایت شوند. این شرایط می تواند شامل حداقل الزامات حجم تجارت یا محدودیت های زمانی باشد که می تواند برای معامله گرانی که می خواهند به وجوه خود دسترسی داشته باشند خسته کننده باشد.

بونوس درصدی در بازار معاملاتی فارکس

بونوس درصدی، جایزه‌ای است که بروکر به شما هنگام واریز وجه پرداخت می‌کند. به‌عنوان‌مثال، کارگزاری بروهات فارکس را در نظر داشته باشید. این بروکر نام‌آشنا، به ازای هر واریزی که انجام می‌دهید، مبلغی معادل 30 الی 100 درصد مبلغ واریزی را به عنوان بونوس به سرمایه اولیه شما برای معامله کردن اضافه می‌کند. البته که اعطای بونوس در این بروکر به این آسانی‌ها که تصور می‌کنید نیست و قوانین خاص خود را برای معامله کردن و یا برداشت دارد.

بونوس بدون واریز فارکس

یکی از جذاب‌ترین بونوس‌‎های بازار معاملاتی فارکس، پاداش از نوع بونوس بدون واریز فارکس است که در ازای ثبت‌نام و احراز مدارک هویتی، آن را دریافت می‌کنید. در واقع، این Bonus می‌تواند یک شروع جذاب برای شما در بازار معاملاتی فارکس باشد.

بونوس بدون واریز فارکس
بونوس بدون واریز فارکس

لازم به ذکر است که بونوس‌های بدون واریز اولیه در بازار فارکس غیر قابل برداشت هستند. البته در مواقع خاص مشاهده شده است که افراد می‌توانند سود حاصل از آن مبلغ را برداشت کنند. از جمله بروکرهایی که Bonus بدون واریز اولیه را ارائه می‌دهند، به بروکر فارکس تایم می‌توان اشاره کرد.

بونوس ریبیتی در بازار فارکس

بونوس ریبیتی نوعی پاداش است که در آن اسپرد یا کمیسیون‌های معاملات معامله‌گر به صورت تک معامله‌ای، روزانه و یا ماهانه به حساب ترید او واریز می‌شوند. بیشتر بروکرهای بازار فارکس هم این Bonus را ارائه می‌دهند و می‌توانید به راحتی از این برنامه تشویقی جذاب بهره‌مند شوید.

بونوس‌های معرفی

یکی از بونوس‌های جذاب در فارکس، بونوس معرفی است که در این برنامه تشویقی، شما که در نقش معامله‌گر هستید، با معرفی هر مشتری جدید هدیه دریافت خواهید کرد. این هدیه هم مبلغ مناسبی در ازای کاری که انجام می‌دهید است. به‌عنوان‌مثال، تنها برای معرفی یک نفر ممکن است نزدیک به 30 دلار دریافت کنید.

بونوس‌های معرفی
بونوس‌های معرفی

بونوس در پاکت آپشن

یکی از محبوب‌ترین بروکرهایی که در فارکس فعالیت می‌کنند، پاکت آپشن است. پاکت آپشن، یک بروکر نوپا اما بسیار محبوب میان کاربران ایرانی فارکس است که می‌توانید از بونوس جذاب آن برای معاملات خود استفاده کنید.

سیستم بونوس در پاکت آپشن به این صورت است که در اولین استفاده از تردید این بروکر، به میزان 50 درصد از واریزی شما به حساب این کارگزاری، Bonus فارکس دریافت خواهید کرد. به‌عنوان‌مثال، اگر 200 دلار حساب کاربری خود را شارژ کرده باشید، مبلغ 300 دلار برای شما اعتبار واریز خواهد شد.

کد بونوس چیست؟

در بسیاری از مواقع، بونوس‌ها به صورت یک کد ارائه می‌شوند که می‌توانید آن‌ها را به راحتی دریافت کنید. به این کد، کد بونوس گفته می‌شود. توجه داشته باشید که برای وارد کردن کد Bonus ، باید نهایت دقت را در وارد کردن حروف و کلمات به خرج دهید، در غیر این صورت، این احتمال وجود دارد که بونوس مورد نظر برای شما اعمال نشود.

آشنایی با بونوس ۵۰۰ دلاری فارکس

همان‌طور که گفته شد، هر بروکر بونوس‌های اختصاصی خود را دارد. به‌عنوان‌مثال، با ثبت‌نام و احراز هویت در بروکر فارکس تایم، به راحتی می‌توانید مبلغ زیادی را به عنوان بونوس اولیه دریافت کنید. بروکرهای مختلفی وجود دارند که بونوس‌های با رقم بالا مانند 500 دلاری را ارائه می‌دهند که از جمله آن‌ها می‌توان به بونوس فارکس اشاره کرد.

برنامه تشویقی Bonus for Partners از جمله بونوس‌های 500 دلاری فارکس است که توسط بروکر FBS ارائه می‌شود. برای دریافت بونوس 500 دلاری اف بی اس نیاز به انجام کار خاصی ندارید و به راحتی می‌توانید آن را دریافت کنید. البته که یک شرایط کلی برای آن وجود دارد و آن این است که مجموع گردش مالی ماهانه در حساب شما باید حداقل 25 هزار دلار باشد تا بتوانید بونوس صددرصدی یا همان 500 دلاری را دریافت کنید.

بونوس 500 دلاری فارکس
بونوس 500 دلاری فارکس

همچنین در صورتی که بتوانید مشتریان جدیدی هم برای بروکر اف بی اس پیدا کنید، این امکان وجود دارد که علاوه بر کمیسیون خود، 500 دلار دیگر را هم دریافت کنید. برای این منظور، باید حساب شریکی یا Partner Account خود را فعال کرده باشید. سپس باید فرد مورد نظر خود را ترغیب کنید که از بروکر اف بی اس استفاده کند. در صورتی که بتوانید این کار را انجام دهید، علاوه بر پاداش اصلی جذب مشتری برای بروکر اف بی اس، 500 دلار مازاد را هم دریافت خواهید کرد.

بونوس قابل برداشت

بونوس قابل برداشت، نوعی پاداش بروکر است که به معامله‌گران پرداخت می ‌شود و در شرایط خاصی، به صورت نقدی قابل برداشت است. برخی از وب‌سایت ‌ها Bonus قابل برداشت را بونوس غیر قابل ضرر نیز می ‌نامند. این نوع بونوس بعد از اینکه معامله‌گر در کارگزاری افتتاح حساب کند و واریز اولیه را انجام دهد، در حساب معاملاتی شخص قرار می ‌گیرد.

با این حال، برخی از بروکرها ممکن است برای برداشت بونوس، به شرایطی مانند حجم معاملات یا تعداد معاملات معینی نیاز داشته باشند. برای لغو Bonus قابل برداشت، می ‌توان به روش ‌های مختلفی از جمله ورود به پنل کاربری و انجام مراحل لغو بونوس و یا ارسال درخواست به پشتیبانی بروکر اقدام کرد.

Bonus قابل معامله

بونوس قابل معامله به معنی بونوسی است که می ‌توان آن را در معاملات فارکس استفاده کرد و در صورت برآورده کردن شرایط مربوط به آن، می ‌توان آن را به حساب بانکی خود واریز کرد. این نوع پاداشدر بازار فارکس با انواع مختلفی و با شرایط مختلفی ارائه می ‌شود. در بعضی از بروکرهای فارکس بونوس قابل معامله به صورت درصدی از میزان سپرده اولیه مشتری ارائه می‌ شود، در حالی که در بروکرهای دیگر، بونوس قابل معامله به صورت ثابت داده می ‌شود. همچنین شرایط برداشت بونوس قابل معامله در هر بروکر فارکس ممکن است متفاوت باشد.

Bonus غیر نقدی

همان طور که در مطالب بالا نیز گفته شد پاداش غیر نقدی نوعی پاداش است که توسط کارگزاران فارکس ارائه می شود که قابل برداشت نیست. درعوض، معامله‌گران می ‌توانند از مبلغ پاداش برای معامله در پلتفرم کارگزار استفاده کنند و سود حاصل از معامله با مبلغ جایزه قابل برداشت است. جوایز غیر نقدی به عنوان پاداش قابل معامله نیز شناخته می شوند.

Bonus شرط بندی

همان طور که قبلاً هم اشاره کردیم Bonus شرط بندی یک امتیاز یا جایزه است که سایت‌ های شرط بندی به کاربران خود می ‌دهند. این جایزه معمولاً در قالب اعتبار شرط بندی، شارژ رایگان یا پول نقد ارائه می‌ شود و به عنوان یک ابزار تشویقی برای جذب کاربران جدید و نگهداری کاربران قدیمی استفاده می ‌شود.

سایت‌ های شرط بندی معمولاً جایزه‌ها و بونوس ‌های مختلفی را برای جذب کاربران و افزایش فعالیت آنها در سایت‌ های خود تعیین می ‌کنند. برخی از این جایزه‌ها شامل Bonus ثبت نام، Bonus وفاداری، Bonus پیش‌بینی ‌ها و Bonus دوستان دعوت‌شده است.

در بسیاری از موارد، جایزه‌ها و بونوس‌ ها دارای شرایط و محدودیت ‌های خاصی هستند که باید به دقت بررسی شوند. به‌عنوان مثال، برخی از سایت ‌های شرط بندی ممکن است برای دریافت بونوس‌ها شرط‌هایی را مانند تعداد شرط‌ها، بازی‌ های مجاز، مبلغ سرمایه‌گذاری و مدت زمان مشخصی تعیین کنند.

در کل، Bonus شرط بندی یک ابزار تشویقی موثر برای جذب کاربران جدید و نگهداری کاربران قدیمی در سایت‌ های شرط بندی است. به همین دلیل، اگر شما قصد دارید در سایت ‌های شرط بندی فعالیت کنید، بهتر است قبل از شروع فعالیت، شرایط و قوانین دریافت بونوس‌ها را به دقت مطالعه کنید.

5 تا از بهترین بروکرهای معتبر فارکس با Bonus خوش آمدگویی

1- آی‌اف‌سی مارکتس (IFC Markets)

 آی‌اف‌سی مارکتس یکی از کارگزاران بین‌المللی فارکس است که از سال ۲۰۰۶ شروع به فعالیت کرده و تا به الان بیش از ۱۶۵ هزار مشتری از ۸۰ کشور دنیا داشته است. این کارگزار خدمات واسطه‌گری بازار ارز را ارائه می ‌دهد و پلتفرم ‌های معاملاتی اختصاصی برای معامله‌گرانش فراهم می ‌کند. دفاتر نمایندگی آی‌اف‌سی مارکتس شامل واحد تکنولوژی مالی، واحد مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا با نام IFCMARKETS و واحد قبرس با نام تجاری IFCM CYPRUS هستند.

2- بروکر آمارکتس (AMarkets)

بروکر آمارکتس یک شرکت معتبر فارکس است که از سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در چندین کشور جهان شعبه دارد. این شرکت در کشورهای روسیه، اوکراین، انگلستان، ترکیه، قبرس، ارمنستان، تایلند و آفریقای جنوبی نمایندگی دارد.

بروکر آمارکتس از بروکرهای مطرح در بازار فارکس است و توانسته است با ارائه شرایط بهترین معامله، مشتریان خود را جذب کند. این شرایط شامل صدها دارایی، عدم اجرای سواپ بر روی ایندکس ‌ها و کالاها، ارائه خدمات بی‌نقص از سال ۲۰۰۷، پیشنهادهای Bonus و تبلیغات مرتب، وجه‌گذاری فوری و بدون کارمزد، همچنین اهداف بلند مدت و برنامه‌های سرمایه‌گذاری برای مشتریان است.

در ایران نیز بروکر آمارکتس به تدریج به یکی از بروکرهای مطرح فارکس در این بازار تبدیل شده است و با بررسی شرایط و امکانات ارائه شده، به عنوان یکی از بهترین بروکرهای فارکس در ایران در رتبه سوم و چهارم قرار دارد. ویژگی برتر آن ارائه پاداش خوشامدگویی است.

3- بروکر آلپاری (Alpari)

بروکر آلپاری یکی از بزرگترین شرکت ‌های معاملاتی فارکس در جهان است. این شرکت با ارائه خدمات متنوعی از جمله معاملات با ارزهای خارجی، بازار سهام و کالاها و غیره، توانسته است جایگاه خود را در بازارهای مالی جهانی به‌ خوبی تثبیت کند. شرکت آلپاری به دلیل محبوبیت خود در بازارهای مالی، در برخی از وب‌سایت‌ها به عنوان بروکر پرطرفدار معرفی شده است. بسیاری از کاربران این بروکر را به خاطر ارائه Bonus خوشامدگویی انتخاب می کنند.

4- اچ وای سی ام (HYCM)

بروکر HYCM یکی از شرکت‌ های بروکری در بازار فارکس است که بیش از 40 سال است در این حوزه فعالیت دارد. این بروکر از دو رگولاتور بسیار قوی CYSEC و FCA بهره می ‌برد و از نظر اعتبار و امنیت سرمایه‌های مشتریان بسیار قابل اعتماد است. در حال حاضر، اچ وای سی ام به تازگی وارد بازار ایران شده است و امکان معاملات در بازار فارکس را برای مردم ایران فراهم کرده است. از ویژگی های این بروکر می توان به پاداش خوشامدگویی آن اشاره کرد.

5- بروکر ویندزور (Windsor)

بروکر ویندزور یک شرکت معاملاتی در بازار فارکس، CFD و سهام است. این شرکت در سال ۱۹۸۸ تأسیس شده و از آن زمان توانسته با خدمات مناسب خود اعتبار قابل قبولی کسب کند. ویندزور بروکرز تحت نظارت رگولاتوری معتبر CySEC و IFSC است و دسترسی به بازارهای مالی جهانی را برای کاربران خود به ارمغان آورده است.

بروکر ویندزور از امکاناتی مانند معامله ۴۵ جفت ارز با اسپردهای بسیار کم، معامله شاخص های پیش روی جهان مانند SP 500 و NASDAQ، معامله کالاهای مانند قهوه و نفت خام، معامله سهام بزرگترین شرکت های دنیا و معامله انرژی مانند نفت خام و گاز طبیعی برخوردار است.

آیا همه می‌ توانند بونوس‌های فارکس را دریافت کنند؟

سوالی که در رابطه با استفاده از Bonus فارکس مطرح می‌‎شود، این است که “آیا برای اینکه بتوانید Bonus دریافت کنید، باید از شرایط خاصی بهره‌مند باشید یا همه می‌توانند آن را دریافت کنند؟” در جواب این سوال باید بگوییم که بله؛ تمام تریدرهایی که در کارگزاری خود احراز هویت شده‌اند و به عنوان مشتری رسمی کارگزاری یا همان بروکر شناخته می‌شوند، امکان دسترسی به پاداش‌ها را دارند.

آیا همیشه می‌ توانیم از بونوس‌های فارکس استفاده کنیم؟

شاید با خود فکر کنید، Bonus یک اتفاق و شانس خوب است که همیشه باید از آن بهره برد. اما در مواقعی بهتر است که به سراغ پاداش نروید. چرا که همیشه دریافت کردن بونوس‌ها ممکن است باعث شود که در بخش برداشت وجه با مشکلاتی مواجه شوید. به‌عنوان‌مثال، ممکن است 1000 دلار به حساب بروکر خود واریز کرده و برای این کار هم 200 دلار جایزه دریافت کرده باشید.

با این کار، شما 1200 دلار برای سرمایه‌گذاری دارید، اما اگر بخواهید همان مبلغ 1000 دلاری واریز شده را برداشت کنید، این امکان برای شما فراهم نخواهد بود. این کار برای این منظور است که بروکر مد نظر تلاش می‌کند تا مشتریان خود را حفظ کند و ازاین‌رو، اجازه برداشت پول را نمی‌دهد. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم به صورت مقطعی به دنبال دریافت Bonus باشید.

بونوس پاداش تشویقی
بونوس پاداش تشویقی

نحوه انتخاب یک Bonus  معتبر فارکس

در انتخاب بونوس معتبر فارکس، به چند نکته می ‌توان توجه کرد تا از خسارات مالی جلوگیری کرد. این نکات عبارتند از:

  • اولین نکته این است که از خدمات بروکر های قابل اعتماد استفاده کنید و اینکه بروکر مورد نظرتان دارای مجوز و مجوزهای مرتبط با موسسه نظارت و بازرگانی مربوطه باشد.
  • نکته دوم این است که شرایط Bonus  را به دقت بخوانید، قبل از سپرده گذاری و دریافت بونوس بدون عجله شرایط و ضوابط بروکرهای فارکس را بخوانید و کاملا با آن آشنا شوید.
  • همچنین باید به این نکته توجه کرد که بونوس های رایگان بدون سپرده، معمولا شرایط سخت و سنگینی برای خروجی دارند، بنابراین بهتر است از بونوس هایی استفاده کنید که به سپرده ای که قبلاً انجام داده اید، ارتباط دارد.

سوالات متداول

Bonus چیست؟

به بونوسی که از طرف سایت به حساب کاربر بدون واریز اولیه ریخته می شود ، Bonus نیز گفته می شود.

کدام بروکر ها بونوس می‌دهند؟

در لیست موجود در همین صفحه میتوانید بروکر هایی که بونوس میدهند را مشاهده کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Asad
6 ماه قبل

خدایی خییلی راضی ام

1
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x