معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024

معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان

بسیاری از کارگزاران تجارت آنلاین بین المللی جزو بهترین بروکرهای فارکس در عربستان هستند و خدمات عالی ارائه می دهند. برنامه ‌های معاملاتی تلفن همراه، پشتیبانی مشتری، پلتفرم‌ ها، دارایی ‌ها، هزینه ‌ها، سپرده‌ ها و برداشت‌ ها، مقررات، تحقیق و آموزش و در دسترس بودن حساب اسلامی از ویژگی های یک بروکر برتر است.

این پلتفرم‌ های تجارت آنلاین بین‌المللی طیف وسیعی از بازارها و کلاس ‌های دارایی را ارائه می ‌دهند و برای مبتدیان و معامله‌گران با تجربه به طور یکسان مناسب هستند. در بیشتر موارد، معیار اصلی انتخاب کارگزار این است که چقدر باید برای معامله در اسپرد، کمیسیون و سایر هزینه های معاملاتی پرداخت.

در نظر داشته باشید که ما بروکر های مناسب ایرانیان را به صورت کامل در مقاله زیر نقد و بررسی کرده ایم: برای مشاهده بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان میتوانید به مقاله مرتبط مراجعه کنید.

کارمزدهای غیرمعامله ای هزینه هایی هستند که مستقیماً به یک تجارت معین مربوط نمی شوند و معمولاً شامل کارمزد نگهداری حساب، کارمزد سپرده یا برداشت و کارمزد عدم فعالیت می شوند. در این مطلب می خواهیم 10 تا از برترین بروکرهای فارکس در عربستان سعودی را معرفی و بررسی کنیم.

 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان

نام بروکرحداقل سپردهکمیسیونابزار معاملاتیاسپردویژگی

AVATrade
100 دلار صفرکالاها، شاخص سهام، فارکسرقابتیتنظیم شده توسط چندین مرکز معتبر در سراسر جهان
Capital.com100 دلار صفر100+ جفت فارکساز 0.08 bps (نقاط پایه)دارای پلتفرم Robust، سود مارجین کم
دارای ابزارهای حرفه‌ای جست‌وجو
Saxo Bank2000 دلار 1.0 دلار به ازای هر سهم148 جفت فارکس0.5 پیپارائه MetaTrader4، پشتیبانی فنی از مشتری
XTB0 دلارصفر2000 ابزار قابل معامله0.35 پیپارائه پلتفرم اختصاصی xStation 5، واریز و برداشت رایگان و سریع
IG300 دلار صفر، هزینه های متغیر برای DMA80+ جفت فارکسمیانگین 1.04 پیپدسترسی به DMA، نقدینگی بالا
Swissquote1000 دلار صفر30+ جفت فارکسشناور از 0.6 پیپکمیسیون صفر، اسپرد شناور
Admiral Markets1 دلار صفر36+ جفت فارکساز 0.5 پیپامکان ترید ارزهای دیجیتال، اجازه ی اسکالپینگ
Plus500100 دلار صفر59 جفت فارکسثابتدسترسی به طیف وسیعی از ابزارهای معاملاتی
BlackBull Markets1 دلار 2 تا 6 دلار به ازای هر لات تریدجفت ارز، سهام، CFDشروع از 0.1 پیپ       امکان افتتاح حساب با حداقل واریزی
معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان
معرفی بروکر آواترید

بروکر آوا ترید (AVA Trade)

بروکر آواترید یک کارگزار آنلاین جهانی قابل اعتماد برای تجارت فارکس و CFD است. پلتفرم معاملاتی چند دارایی آنها و برنامه معاملاتی تلفن همراه آنها به معامله گران امکان می دهد به طور کلی به بیش از 1365 نماد قابل معامله از جمله بیش از 1200 CFD، جفت ارزهای اصلی با اسپردهای فارکس پایین و گزینه های برتر دسترسی داشته باشند. این کارگزار جزو بهترین بروکرهای فارکس در عربستان است.

علاوه بر پلتفرم اختصاصی خود AVAtradeGo و MetaTrader، AVAtrade دارای مجموعه ای عالی از تجارت کپی از جمله ZuluTrade، DupliTrade و AVAsocial است. در این کارگزاری افتتاح حساب سریع بوده و واریز و برداشت رایگان است. حداقل سپرده لازم برای شرع معامله در آواترید 100 دلار است. اگر یک معامله گر مبتدی یا نیمه پیشرفته فارکس هستید، AVAtrade را انتخاب کنید. آواترید امکان تجارت جفت ارزهای اصلی فارکس، گزینه ها یا CFD ها به عنوان سهام، کریپتو، شاخص یا کالا را می دهد.

معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان
بررسی بروکر کپیتال دات کام

بروکر کپیتال دات کام (Capital.com)

Capital.com یک انتخاب برتر برای معامله گرانی است که به دنبال یک کارگزار تخفیف با محتوا و منابع آموزشی عالی، ابزارهای تحقیقاتی پیشرفته و یک رابط تجاری برتر هستند. کپیتال دات کام از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان می باشد و طیف گسترده ای از دارایی های قابل مبادله از جمله CFD ها را روی کریپتوها، سهام، شاخص ها، کالاها و جفت های فارکس را ارائه می دهد.

بروکر کپیتال که در سال 2016 تأسیس شد، یک شرکت فین‌تک بین‌المللی است که دارای گروهی از نهادهای مجاز و تنظیم‌شده توسط اداره رفتار مالی (“FCA”)، کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (“ASIC”)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) و سازمان خدمات مالی سیشل (“FSA”) است.

اگر به دنبال یک تجربه عالی تجارت تلفن همراه، رابط تجاری حرفه ای وب، ویژگی های معاملات روزانه هستید، Capital.com را انتخاب کنید. معامله گران مبتدی امکان دسترسی حداقل سپرده پایین (20 دلار)، ساختار کمیسیون پیشرو در صنعت و بخش آموزشی را دارند.

معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان
Interactive Brokers در یک نگاه

کارگزاران تعاملی (Interactive Brokers)

Interactive Brokers یک کارگزار جهانی بسیار قابل اعتماد با پیشنهادی جامع از بازارهای قابل معامله، محتوای آموزشی عالی است و جزو بهترین بروکرهای فارکس در عربستان می باشد. این یک شرکت قابل اعتماد و دارای سرمایه خوب با پلتفرم تجاری پیشرو در صنعت، هزینه رقابتی و دسترسی عالی به بازار جهانی است.

پلتفرم Global Trader که پلتفرم معاملاتی این کارگزاری می باشد این بروکر را برای معامله گران مبتدی و پیشرفته فارکس به یک انتخاب عالی تبدیل می کند. معامله گران حرفه ای و باتجربه می توانند به ابزارهای معاملاتی پیشرفته و تنظیمات نوع سفارش موجود در پلت فرم اختصاصی Trader Workstation دسکتاپ (TWS) دسترسی داشته باشند.

معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان
معرفی بروکر ساکسو بانک

بروکر ساکسو بانک (Saxo Bank)

ساکسو بانک یک برند معتبر جهانی است که به دلیل شرایط ویژه برای معامله گران و سرمایه گذاران با حجم بالا، جزو بهترین بروکرهای فارکس در عربستان می باشد. کاربران می توانند از فناوری پیشرفته تجارت همراه با یک رابط ممتاز و اجرای معاملات عالی در موبایل و دسکتاپ لذت ببرند. پلت فرم معاملاتی Saxo Bank یک تجربه تجاری غنی از ویژگی ها، رابط کاربری آسان، نرخ حاشیه رقابتی و معامله بر روی بیش از 40000 ابزار مالی را ارائه می دهد. این امر موجب می شود که ساکسو بانک، به عنوان یک کارگزار ECN در زمینه پوشش دارایی های تجاری پیشرو باشند.

اگر می توانید حداقل سپرده 10000 دلاری را بپردازید، این بروکر برای معامله گران و سرمایه گذاران در همه سطوح مناسب است. سرمایه گذارانی که به دنبال تجارت بر اساس قوانین شرعی هستند می توانند در این بروکر حساب اسلامی افتتاح کنند. همچنین ساکسو بانک خدمات مشتریان با کیفیت بالا را به زبان عربی و انگلیسی از طریق تلفن، ایمیل یا به صورت حضوری در دفتر محلی خود، ارائه می دهد.

معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان
همه چیز درباره بروکر XTB

بروکر ایکس تی بی (XTB)

بروکر XTB در سال 2002 در ورشو تاسیس شده است و از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان می باشد. این کارگزار CFD و فارکس، یک متخصص در تجارت آنلاین و اجتماعی است و ابزارهایی مانند جفت ارز و CFD را برای تجارت ارائه می دهد. شما می توانید CFD ها را بر روی ارزها، کالاها، شاخص ها،ETF ها، سهام و گزینه های باینری معامله کنید.

با این حال، در XTB سهام واقعی، اوراق قرضه، ETFها، ETC ها، صندوق ها، آتی، وارانت ها و گواهی ها قابل معامله نیستند. مشتریان XTB ​​می توانند سفارشات خود را از طریق پلتفرم معاملاتی داخلی xStation 5 ثبت کنند. پلتفرم های MetaTrader 4 و AgenaTrader نیز در دسترس هستند. همچنین با xSocial، مشتریان XTB ​​ می توانند معاملات و استراتژی های معامله گران دیگر را دنبال کنند یا خودشان استراتژی هایی را ارائه دهند (تجارت اجتماعی).  

با توجه به کارمزدها برای تجارت، مشتریان XTB ​​در ابتدا می توانند از بین چند حساب بدون کمیسیون یکی را انتخاب کنند. معامله گران باید حسابی را انتخاب کنند که به بهترین وجه با فعالیت معاملاتی آنها مطابقت دارد، زیرا انواع حساب یا بر اساس اسپرد یا کمیسیون هستند. سرمایه‌گذارانی که فقط تعداد کمی سفارش در بازار می‌ گذارند، تمایل دارند مدل قیمتی با اسپرد کمی بالاتر، اما با توقف ضرر تضمین شده را انتخاب کنند. معامله گران بسیار فعال بیشتر به مدلی با اسپرد یا کارمزد معاملاتی ارزان تر تکیه می کنند.

معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان
بررسی اجمالی بروکر IG

بروکر آی جی (IG)

گروه IG در سال 1974 توسط سرمایه گذار به نام استوارت ویلر تاسیس شد و جزو بهترین بروکرهای فارکس در عربستان است. در آن زمان، ویلر نام شرکت خود را شاخص IG، (شاخص طلای سرمایه‌گذاران) نامید. IG Index در اصل شرکتی بود که به سرمایه گذاران اجازه داد تا شاخص های طلا را در مقابل خرید فیزیکی خود طلا معامله کنند. در سال 2000، IG تغییر نام داد و تبدیل به یک نیروگاه تجاری شد و تقریباً 650 میلیون دلار در سال درآمد داشت.

دفتر مرکزی IG Group در لندن است. این به معامله گران اجازه می دهد تا بتوانند CFD را معامله کنند. به گفته گروه IG، این شرکت شماره یک ارائه دهنده CFD در جهان است که در بیش از هفده کشور فعالیت می کند. در این کارگزاری سرمایه گذاران می توانند به بیش از 17000 بازار مالی دسترسی داشته باشند.

پلتفرم موبایل IG به خوبی و کاربر پسند طراحی شده است کارمزدها یکی از مهمترین جنبه ها در مورد معامله هستند و IG در برخی زمینه ها خوب عمل می کند و دارای برداشت بدون کارمزد است. همچنین هزینه عدم فعالیت فقط پس از 2 سال اعمال می شود. با این حال، ممکن است هزینه ها در این کارگزاری در مقایسه با بهترین بروکرهای فارکس در عربستان بالاتر باشد.

معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان
Swissquote در یک نگاه

بروکر سوئیس کوت (Swissquote)

Swissquote یکی از شناخته شده ترین کارگزاران سوئیسی است و سرمایه گذاران زیادی از آن استفاده می کنند. سوئیس کوت جزو بهترین بروکرهای فارکس در عربستان می باشد و ویژگی های زیادی دارد. کارگزار Swissquote بخشی از شرکت Swissquote Group Holding SA است. این گروه بانکی سوئیسی در بسیاری از کشورها فعالیت می کند. کارگزار Swissquote در سال 1996 تاسیس شده است.

Swissquote بیش از 400000 کاربر دارد. این بروکر امکان دسترسی به سهام، اوراق قرضه، وجوه، قراردادهای متفاوت (CFD) و موارد دیگر را فراهم می کند. آنها به 60 بورس اوراق بهادار در سراسر جهان دسترسی دارند. همچنین این کارگزاری برخی امکان تجارت با ارزهای دیجیتال را نیز فراهم می کند.

معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان
Admiral Markets چیست؟

بروکر ادمیرال مارکتس (Admiral Markets)

Admirals یک کارگزار جهانی فارکس و CFD است که توسط مقامات متعددی از جمله FCA و ASIC تنظیم می شود. Admirals جزو بهترین بروکرهای فارکس در عربستان بوده و هزینه های CFD فارکس پایینی را دریافت می کند. واریز و برداشت سریع و رایگان است و گزینه های متعددی از جمله کارت های اعتباری یا دبیت و کیف پول الکترونیکی در دسترس است. باز کردن حساب در این کارگزاری سریع و کاربرپسند است.

از طرف دیگر، کارگزار دارای سبد محصولات محدودی است، زیرا بیشتر CFD ها را ارائه می دهد. اگرچه سهام واقعی و ETF نیز برای برخی از مشتریان در دسترس است. پشتیبانی مشتری 24 ساعته در دسترس نیست و هزینه عدم فعالیت نیز وجود دارد.

معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان
معرفی بروکر Plus500

بروکر پلاس 500 (Plus500)

پلاس 500 یک کارگزار جهانی CFD است که در بازار اصلی بورس لندن فهرست شده و توسط بسیاری از مقامات از جمله FCA انگلستان و CySEC قبرس تنظیم می شود. Plus500 جزو بهترین بروکرهای فارکس در عربستان می باشد و به کاربران این کشور خدمات ارائه می دهد. این بروکر دارای یک سایت ساده و کاربردی با یک پلتفرم مخصوص موبایل است که به خوبی طراحی شده است.

روند افتتاح حساب و پشتیبانی مشتری در پلاس 500 عالی است. همچنین Plus500 یک حساب آزمایشی ارائه می دهد که می تواند بلافاصله باز شود و کارمزد معاملات CFD آن متوسط ​​است. معاملات ارزهای دیجیتال از طریق CFD در این بروکر در دسترس است، اما از طریق تجارت دارایی اصلی (مثلاً خرید بیت کوین) در دسترس نیست. لازم به ذکر است که CFD های Crypto برای معامله گران خرده فروشی از هر نهاد بریتانیایی و ساکنان بریتانیا در دسترس نیستند.

معرفی 10 تا از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان 2024 - بهترین بروکرهای فارکس در عربستان
نقد و بررسی BlackBull Markets

بروکر بلک بول مارکتس (BlackBull Markets)

BlackBull Markets  یک کارگزار ECN مستقر در نیوزلند بوده و از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان می باشد. معامله گران خرده فروشی می توانند در این کارگزاری از اسپردهای کمتر از 0.0 پیپ، سرعت اجرای سریع، اهرم تا 1:500 و دسترسی به بیش از 26000 دارایی قابل معامله، از جمله فارکس، سهام و شاخص ها بهره مند شوند..

Black Bull Group Limited(بازارهای بلک بول) که در سال 2014 تأسیس شد، دسترسی به هزاران ابزار را در پلتفرم های تجاری معروف و اختصاصی در صنعت ارائه می دهد. دفتر مرکزی این کارگزار در اوکلند، نیوزلند است. این بروکر به کاربران عربستان خدمات بی نظیری را ارائه می دهد.

در حال حاضرBlackBull Markets  به بیش از 20000 معامله‌گر روزانه در بیش از 180 کشور خدمات ارائه می‌ دهد. این کارگزار دارای مجوز از اداره بازارهای مالی نیوزلند (FMA) است و به عنوان فروشنده امنیتی توسط سازمان خدمات مالی (FSA) سیشل ثبت شده است.

BlackBull Markets  چندین گزینه پلتفرم شامل یک برنامه اشتراک گذاری اختصاصی به همراه MetaTrader4   و MetaTrader5 می باشد. MT4 و MT5 برای دانلود در دستگاه های Windows و Mac در دسترس هستند یا از طریق تمام مرورگرهای وب اصلی قابل استفاده می باشند. لینک های دانلود در وب سایت BlackBull Markets موجود است.

چگونه بهترین بروکرهای فارکس در عربستان سعودی انتخاب می کنیم؟

فاکتورهای زیادی در انتخاب بهترین بروکرهای فارکس در عربستان تأثیرگذار هستند و شامل تحقیق و آموزش، دارایی‌ های موجود، پلتفرم ‌ها، هزینه‌ها، برداشت و سپرده، کپی تریدینگ، پشتیبانی مشتری، مقررات، برنامه‌های تلفن همراه، و در دسترس بودن حساب اسلامی می باشد.

تحقیق و آموزش

کارگزاران چیزی بیش از یک پلتفرم معاملاتی هستند و باید مطالب تحقیقاتی و آموزشی را همراه با حساب کاربری ارائه دهند. پس باید اطمینان حاصل کنید که کارگزار شما اطلاعات مورد نیاز را ارائه می دهد.

پشتیبانی مشتری

 شما به یک کارگزار با پشتیبانی 24/7 مشتری به زبانی که به آن مسلط هستید، نیاز دارید. کارگزاری را انتخاب کنید که گزینه های ارتباطی مناسبی داشته باشد.

کپی تریدینگ

 تجارت اجتماعی و کپی شما را به سرعت وارد بازار می کند. تجارت اجتماعی و کپی در بهترین بروکرهای فارکس در عربستان سعودی که در اینجا معرفی شده‌اند، در دسترس است.

ابزارهای معاملاتی

 هر کارگزاری که انتخاب می کنید باید دارای طیف وسیعی از دارایی های قابل معامله مانند ETF ها، سهام، آتی، فارکس، صندوق های سرمایه گذاری متقابل، اوراق قرضه، کالاها، شاخص ها و ارزهای دیجیتال باشد.

تجارت موبایل

تجارت موبایل به شما امکان معامله از هر جایی را می دهد. هر کارگزاری ویژگی ‌های معاملاتی تلفن همراه متفاوتی را ارائه می ‌دهد، بنابراین مطمئن شوید که با پلتفرم موبایل کارگزاری که انتخاب می کنید، آشنا هستید.

کارمزد

برخی از کارگزاران 0٪ کارمزد معاملاتی را ارائه می دهند. وقتی کارگزاری را انتخاب می کنید، به کارمزدها بیشتر توجه کنید و اگر معامله‌گر فعالی هستید، از بین بهترین بروکرهای فارکس در عربستان کارگزاری را انتخاب کنید که کارمزدهای پایینی داشته باشد.

سپرده و برداشت

 سپرده ها و برداشت ها باید رایگان باشند، بنابراین مطمئن شوید که ساختار کارمزدی کارگزار شما متناسب با سپرده و برداشت شما باشد.

رگوله

فقط کارگزارانی را انتخاب کنید که توسط FCA، CySEC و ASIC تنظیم می شوند.

چگونه یک حساب کارگزاری در عربستان سعودی باز کنیم؟

باز کردن حساب های کارگزاری در عربستان سعودی آسان است. برای انجام این کار، به یک فرم شناسه قانونی، مانند گواهینامه رانندگی یا گذرنامه، یک حساب بانکی و مدرک نشانی نیاز دارید. ابتدا از بین بهترین بروکرهای فارکس در عربستان یکی را انتخاب کنید. سعی کنید به دنبال یک بروکر حداقل سپرده باشید. وقتی کارگزاری را که دوست دارید پیدا کردید، یک حساب آنلاین باز کنید. حساب های اسلامی بدون مبادله تجارت را برای مسلمانان آسان می کند.

کارگزار از شما یک چک KYC می ‌خواهد و شما به شناسه مانند گواهینامه رانندگی یا پاسپورت نیاز دارید. پس از چک KYC، پول را برای تامین مالی به حساب خود انتقال دهید. بهترین بروکرهای فارکس در عربستان سعودی خارج از کشور هستند، بنابراین به دنبال کارگزارانی باشید که گزینه های نقل و انتقال مناسب برای شما دارند. حواله های سیمی هزینه ها را افزایش می دهد و گزینه های بهتری مانند کیف پول الکترونیکی وجود دارد.

حال حساب معاملاتی شما آماده راه اندازی است و می توانید نحوه استفاده از پلتفرم های معاملاتی مانند MT4، MT5 یا پلتفرم اختصاصی که کارگزار شما ارائه می دهد را بیاموزید. کارگزارانی که ما توصیه می کنیم به شما یک پلتفرم معاملاتی رایگان و یک حساب آزمایشی می دهند. همچنین می توانید به منابع آموزشی دسترسی داشته باشید بنابراین از حساب آزمایشی بهترین بروکرهای فارکس در عربستان برای تمرین تجارت استفاده کنید.

آیا تجارت فارکس در عربستان سعودی قانونی است؟

بله، تجارت فارکس در عربستان سعودی قانونی است، به شرطی که با کارگزارانی معامله کنید که در عربستان سعودی توسط مقامات محلی تنظیم می شوند. اگر تبعه عربستان سعودی هستید، چه با کارگزاران محلی و چه با کارگزاران خارجی که در خارج از پادشاهی تحت نظارت هستند، معمولاً محدودیتی در میزان پولی که می ‌توانید واریز یا برداشت کنید، نخواهید داشت.

همانطور که گفته شد، کارگزار شما می ‌تواند محدودیت ‌های خود را اعمال کند و شما باید الزامات اولیه ضد پولشویی (AML) و مشتری خود را بشناسید و مرحله احراز هویت KYC را که در طول فرآیند درخواست حساب تأیید می ‌شوند، پاس کنید. همچنین لازم به ذکر است که توانایی (یا ناتوانی) هر شخص برای افتتاح حساب کارگزاری در عربستان سعودی و انتخاب بهترین بروکرهای فارکس در عربستان، به وضعیت آنها به عنوان یک شخص سیاسی (PEP) یا عادی بستگی دارد. این امر شامل مقامات دولتی یا اعضای خانواده سلطنتی می شود. 

شما بگویید بهترین بروکرهای فارکس در عربستان کدامند؟

با توجه به مطالب گفته شده در بالا، انتخاب با شماست و می توانید از بین بهترین بروکرهای فارکس در عربستان، کارگزاری مناسب خود را برگزینید. همچنین می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید. معامله گران در عربستان سعودی با کارگزاران آنلاین تجارت می کنند که به بازارهای جهانی مانند کالاها، ETF ها، سهام، CFD، اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری مشترک دسترسی دارند.

سازمان بازار سرمایه عربستان سعودی بازارهای مالی در عربستان سعودی را تنظیم می کند و بهترین پلت فرم های معاملاتی در عربستان، خارج از کشور هستند. سرمایه گذاران در عربستان سعودی برای مقاصد قانونی به کارگزاران خارج از کشور پول ارسال و دریافت می کنند. اطلاعات مربوط به کارگزاران تحت نظارت در عربستان سعودی از طریق سازمان بازار سرمایه قابل دسترسی است.

بررسی ها نشان می دهد که  AVAtrade از بهترین بروکرهای فارکس در عربستان سعودی است. آواترید دارای پلتفرم های معاملاتی عالی برای موبایل است و می توانید از دسکتاپ یا دستگاه تلفن همراه تجارت کنید. همچنین این کارگزار پشتیبانی تمام وقت مشتری و ساختار هزینه منصفانه را ارائه می دهد.

سوالات متداول

آیا می توان تجارت فارکس در عربستان سعودی را انجام داد؟

کسب درآمد با تجارت فارکس در عربستان سعودی قانونی و امن است. برخلاف برخی دیگر از کشورها، هیچ محدودیت قانونی در میزان سودی که می توانید در معاملات فارکس بگیرید وجود ندارد.

آیا مسلمانان می توانند فارکس انجام دهند؟

بستگی به نوع تجارت شما دارد. اگر صرفاً ارز را رد و بدل می کنید، تجارت حلال است. با این حال، اگر شما در حال سفته بازی یا قمار هستید، تجارت طبق قوانین اسلامی مجاز نیست.

آیا تامین مالی حساب خارجی مشکل است؟

تامین مالی یک حساب معاملاتی خارج از کشور ساده است، اما برای نقل و انتقالات سیمی کارمزدی وجود دارد. به دنبال کارگزاری باشید که روش های مالی خوبی مانند PayPal یا Skrill ارائه می دهد. 

کدام بانک برای معاملات بین المللی در عربستان سعودی بهترین است؟

Skrill تنها اپراتور قابل اعتماد در عربستان سعودی است. از آنجایی که به شما امکان انتقال پول بین المللی در عربستان سعودی به کشورهای دیگر را می دهد، می تواند گزینه خوبی باشد. به سادگی یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید، سپس از حساب بانکی یا کارت اعتباری خود به حساب Skrill خود پول ارسال کنید.

آیا فارکس در اسلام حرام است؟

در حالی که تجارت فارکس، به طور کلی، طبق قوانین شرعی حرام است، نسخه اصلاح شده تجارت فارکس، یعنی نسخه بدون معاوضه اسلامی، برای مسلمانان کاملاً مجاز و حلال است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x