رگوله CNBV  یا Comisión Nacional Bancaria y de Valores Mexico – نهاد نظارتی مکزیک

رگوله CNBV  یا Comisión Nacional Bancaria y de Valores Mexico - نهاد نظارتی مکزیک - رگوله cnbv

کمیسیون ملی بانکداری و اوراق بهادار (CNBV) یک نهاد غیرمتمرکز از وزارت دارایی و اعتبارات عمومی (SHCP) است، دارای اختیارات در زمینه مجوز، تنظیم، نظارت و تحریم در بخش‌های مختلف است. اعتبار بالای CNBV باعث شده که رتبه سطح دو را به خودش اختصاص دهد.

نام اختصاریCNBV
نام کاملComisión Nacional Bancaria y de Valores Mexico
کشورمکزیک
سطحدوم
وب سایتwww.cnbv.gob.mx

بیشتر بدانید: رگوله چیست؟

رگوله CNBV  یا Comisión Nacional Bancaria y de Valores Mexico - نهاد نظارتی مکزیک - رگوله cnbv
رگوله CNBV  یا Comisión Nacional Bancaria y de Valores Mexico - نهاد نظارتی مکزیک 1

حفاظت از داده های شخصی CNBV

حفاظت از داده های شخصی به چند صورت قابل انجام است.

حفاظت از صندوق حمایت از اطلاعات شخصی برای کارگران مورد اعتماد

ارائه پاداش سنواتی اعتماد برای حفاظت از داده های شخصی کارگران پایگاه CNBV

حفاظت از داده های شخصی کمک حقوقی و صندوق دفاع اعضای هیئت مدیره CNBV

با رعایت مفاد ماده 250 عنوان دهم دستورالعمل عمومی، حفاظت از داده های شخصی برای بخش عمومی (دستورالعمل های عمومی) که تعهد کلیه افراد مکلف را برای فعال کردن در پورتال اینترنتی سازمانی خود تعیین می کند

بخش مجازی به نام “حفاظت از داده های شخصی”، اطلاعات مربوط به حفاظت از داده های شخصی CNBV و افراد موظف تحت مسئولیت آن (Trusts) در اختیار شما قرار می گیرد.

حفاظت از اطلاعات شخصی صندوق امانی برای حمایت از کارگران معتمد کمیسیون بانکی و اوراق بهادار ملی

بخش مجازی به نام “حفاظت از داده های شخصی”، اما گزارش شده است که  یک نهاد فرادولتی محسوب نمی شود و ساختار ارگانیک خود را ندارد، بر اساس ماده 9 و 11 قانون فدرال بودجه و مسئولیت مالی و 213 از مقررات خود، داده های شخصی توسط این سازمان محافظت می شود.

حفاظت از داده های شخصی برای پرداخت پاداش های سنوات به کارکنان رده بندی CNBV است که پس از 15 سال خدمت بی وقفه بازنشسته می شوند.

این بخش با رعایت مفاد ماده 250 عنوان دهم دستورالعمل عمومی برای حفاظت از داده های شخصی برای بخش عمومی (دستورالعمل های عمومی) منتشر شده است. تعهدات این سازمان همه افراد را مکلف کرده برای فعال کردن پورتال اینترنتی سازمانی خود اقدام کند.

بخش مجازی به نام “حفاظت از داده های شخصی”، اما گزارش شده است که بر اساس مواد 9 و 11 قانون فدرال بودجه و مسئولیت مالی و 213 قانون فدرال، یک نهاد فرادولتی محسوب نمی شود و ساختار ارگانیک خود را ندارد. بنابراین مقررات آن، داده های شخصی را دستکاری نمی کند

صندوق کمک حقوقی و دفاع از اعضای هیئت مدیره CNBV

وظیفه دیگر  CNBVحفاظت از اطلاعات شخصی و دفاع حقوقی اعضای هیأت مدیره کمیسیون بانکی و اوراق بهادار کشور است که دیگر خدمتگزار دولتی نیستند. همچنین حسابرسان و پرسنل کمکی که خود حسابرسان به آنها می دهند را نظارت می کند.

این بخش با رعایت مفاد ماده 250 عنوان دهم دستورالعمل عمومی برای حفاظت از داده های شخصی برای بخش عمومی (دستورالعمل های عمومی) منتشر شده است که تعهدات همه افراد مکلف را برای فعال کردن پورتال اینترنتی سازمانی خود تعیین می کند.

رگوله CNBV  یا Comisión Nacional Bancaria y de Valores Mexico - نهاد نظارتی مکزیک - رگوله cnbv
رگوله CNBV  یا Comisión Nacional Bancaria y de Valores Mexico - نهاد نظارتی مکزیک 2

نتیجه گیری

CNBV نام اختصاری کمیسیون ملی بانکداری اوراق بهادار مکزیک، فعالیت سازمان های مختلف این کشور را تحت نظارت خود قرار می دهد. یکی از مهمترین ماموریت های CNBV، حفاظت از اطلاعات شخصی صندوق امانی است. این سازمان با داشتن رتبه دوم در جهان، توانسته از امتیاز خوبی بهره مند شود. متاسفانه CNBV خدمات خود را به ایرانیان ارائه نمی دهد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.