بروکر فیوژن مارکت fusionmarkets چیست؟ – آموزش گام به گام ثبت نام

بروکر فیوژن مارکت

بروکر فیوژن مارکت خدمات خود به ایرانیان را قطع کرد. توصیه میکنیم از بروکر ویندزور استفاده کنید.

شاید تا به امروز اسم بروکر فیوژن مارکت بارها به گوشتان خورده است. انتخاب یک کارگزار معتبر برای فعالیت در بازارهای سرمایه مانند فارکس از مهمترین ارکان موفقیت و کم کردن ریسک های معاملاتی است. مهم نیست شما چه مقداری از سرمایه تان را برای ورود به این بازار در نظر گرفته اید. آنچه مهم است واسط های کاربری است که این سرمایه ی خرد یا کلان شما را معامله می کنند و دریچه های بازار را برای شما باز می کنند.

♥️ نام بروکر♥️ فیوژن مارکتس
✘ خدمات به ایرانیان✘ ندارد
💰 رگولهASIC
🏢 دفتر مرکزیاسترالیا
⚡️ سال تاسیس2017

از مسیر این واسط ها می توانید ارزها را خریداری کنید و آنها را تا هر زمان که مایل بودید حفظ کرده و یا به گونه های دیگر تبدیل نمایید. کارگزاری های فارکس شما را به یک مجموعه عظیم معامله گران متصل می کنند بدون اینکه نیاز به سرمایه های عظیم آنچنانی داشته باشد. درآمد این واسط ها نیز از همین معاملات و کمیسیون پول شما بدست می آید و آنگاه به سود بالاتری می رسند که کاربران بیشتری را جذب نموده باشند و این در گرو شاخص هایی مانند اعتماد و سرعت و سایر موارد است.

برای مشاهده لیست کامل بهترین بروکر های فارکس به لینک زیر مراجعه کنید.

در این مقاله به بحث در مورد یکی از این کارگزاری های معتبر خواهیم پرداخت. این کارگزاری، بروکر فیوژن مارکت fusionmarkets است که در ادامه بیشتر در مورد آن خواهیم گفت و نحوه ثبت نام در آن را بررسی خواهیم کرد.

بروکر فیوژن مارکت fusionmarkets

بروکر فیوژن مارکت fusionmarkets چیست؟

فیوژن مارکت توسط تعدادی از بزرگان و باتجربه های معاملات فارکس در کشور استرالیا بنیان نهاده شد و عبارت بود از ترکیب 50 سال تجربه و معامله مستمر در فارکس که می تواند راه حل بسیاری از بحران های این نوع معاملات را پاسخ دهد. ماموریت آن نیز ایجاد چندین کارگزار خرد با پایبندی به اصول ساده ای از قبیل زیر است :

 • قیمت را برای معامله فارکس و سایر معاملات مالی کاملا پایین بیاورند
 • پشتیبانی کامل و موثر از هر سطح معامله با هر میزان سرمایه
 • کمک به حس کردن یک تجربه ی بی نظیر در معامله فارکس با فناوری های پیشرفته و ابزارهای خاص

این سه قاعده خاص و عمومی، یک فرمول برای موفقیت این بروکر محسوب می شود و آنها به دنبال دسترسی آسان به بازار های فارکس جهانی هستند. امروز در استرالیا آنها کاملا در این زمینه موفق بوده و کمترین کمیسیون مالی را در برابر معاملات شما دریافت می کنند. که در سطر بعدی از سری توصیه های این بروکر برای شما را بیان کرده ایم.

ارزش ها و عمیق شدن

انجام کار به شکل درست: انجام کار درست برای مشتریان، سازمان و البته خودمان. سعی در انجام بهترین حالت یک معامله هستیم. در مورد هر معامله ای عمیق شوید و دنبال آموزش چیزهای جدیدی از هر کدام باشید.

لبخد بزنید و منطبق شوید

با اینکه سرمایه تان درگیر این موضوع است ولی سعی کنید لبخند بزنید و آرام باشید. ضریب سازگاری (AQ)  را بالاتر ببرید و یادگیری را هیچ گاه متوقف نکنید. شرایط را هضم کنید.

ویژگی های بروکر فیوژن مارکت

 • هزینه های کم : کمترین کمیسیون ممکن از معاملات و 36 درصد ارزان تر از هر رقیب
 • آسانی : راحت ترین روش ثبت نام و تایید هویت
 • پشتیبانی دست کش سفید : همزمان با تجارت، یک متخصص را همراه خود دارید تا از شما حمایت کند.
 • بدون سپرده : از تمام هزینه های مربوط به سپرده به صورت رایگان بهره بگیرید.
 • رگوله شده : از طریق کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا رگوله شده است.
ثبت نام در بروکر fusionmarkets
بروکر فیوژن مارکت fusionmarkets چیست؟ - آموزش گام به گام ثبت نام 1

افتتاح حساب و ثبت نام در بروکر فیوژن مارکت

افتتاح حساب و ثبت نام در بروکر فیوژن مارکت، بسیار ساده و آسان است. آنچه که در تمام مراحل آن رخ خواهد داد را به صورت دقیق مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما نیز در صورت نیاز وارد آن شده و از امکانات آن برای تجارت استفاده کنید.

در مرحله اول برای ورود و استفاده از امکانات این بروکر باید بر روی لینک تجارت از آن کلیک کنید و نسبت به اقدامات بعدی گام بردارید. کلیت افتتاح یک حساب تجاری در فیوژن مارکت شامل سه مرحله ی کلی است:

 • ورود اطلاعات و جزئیات شخصی : پرکردن جزئیات اطلاعات مربوط به خود در فیلدهای مربوط
 • تایید و احراز هویت : باید اطلاعات شما تایید شود که البته این مرحله نیز بصورت سیستمی است و دو مرحله طول می کشد.
 • شروع معامله

وارد لینک با آدرس شوید و بر روی گزینه ی    Start Trading بزنید تا وارد بخش ثبت نام و شروع فرآیند عضویت در فیوژن مارکت شوید.

آن چه در مرحله بعد با آن مواجه خواهید شد، عبارت است از یک ایمیل معتبر که متعلق به خود شما می باشد و آنرا باید در فیلد مربوطه وارد نمایید. در ادامه باید از یک رمز عبور مطمئن و امن با تعداد کاراکتر های مشخص استفاده نموده و نسبت به تایید آن، مجددا آن را در فیلد مربوط بنویسید. سپس با تیک زدن در باکس تاییدیه، گزینه Sign Up را فشار دهید تا وارد مرحله بعد شوید.

ثبت نام در بروکر فارکس

در صورتی که اطلاعات و داده های مشخص شده را به صورت صحیح وارد کرده باشید، وارد مرحله ای می شوید که نمونه ای از حساب کاربری و پروفایل شما می باشد و شامل یک منوی مفصل از انواع مختلف امکاناتی است که شما می توانید از آنها برای بهبود تجارت خود بهره ببرید. گزینه اول منوT همان اکانت شماست که در ادامه به صورت مفصل در مورد آن خواهیم گفت. اما گزینه دوم بحث پرداختی های شما می باشد که شما می توانید از این بخش نسبت به واریز و پرداخت مبالغ مورد نظرتان اقدام کنید و همچنین سوابق مربوط به اقدامات قبلی خود را نیز در آن مشاهده کنید.

در این بخش حتی امکان انتقال پول از یک حساب کاربری به حساب کاربری دیگر را نیز خواهید داشت که در تب مربوطه به نام Transfer قرار دارد. در تب Withdraw هم قابلیت انتخاب روش های پرداخت خود از انواع متدها و کارت های اعتباری را می توانید انتخاب کنید. باید توجه داشته باشید که امکان استفاده از این امکانات در گرو تایید حساب کاربری شماست که مراحل آن را توضیح خواهیم داد.

در گزینه بعدی منو همان طور که از نام آن پیداست می توانید اخبار مربوط به مارکت های مختلف و مسایل مالی را بخوانید و از جوانب مختلف آن در جهان مطلع شود. حتی می توانید از انواع فید آن برای وب سایت ها و بلاگ های خود نیز استفاده کنید. گزینه بعدی در مورد وی.پی.اس ها می باشد. اسپانسرها و پلتفرم هایی از قبیل متاتریدرهای مختلف با انواع نسخه ها است. دو گزینه بعدی جذابیت های فراوانی برای معامله گران دارد.

در مورد اول می توانید از یک ماشین حساب تجاری استفاده کنید. در این ماشین حساب از ارزهای مختلف گرفته تا پیپ ها مورد بحث هستند حتی مفاهیمی مانند سوآپ و سود نیز از طریق این ماشین حساب قابل محاسبه هستند و با این امکانات شما می توانید تمام ان چیزی را که مورد نیازتان باشد حساب کنید و با آگاهی و امادگی کامل وارد معامله شوید. مورد بعدی در این منو نیز یک تقویم تجاری بسیار جذاب است.

در این تقویم تمامی اتفاقات مالی را می توانید ببینید. از رویدادهای فردا تا یک سال بعد را در دسته بندی ها و کشورهای مختلف قابل مشاهده است که یک تقویم مفصل برای یک معامله گر آگاه محسوب می شود. گزینه بعدی منو نیز یک فایل سرور است. فایل های مورد نیاز برای انجام معامله را هر کاربر می تواند از این قسمت دانلود کرده و نصب کند. در مورد گزینه پروفایل باید به مورد اول این منو یعنی حساب کاربری برگردیم.

با کلیک بر گزینه ی حساب کاربری به صفحه ی اول وارد می شویم که در این قسمت موردی قابل کلیک به نام تکمیل اطلاعات (Complete ID Verification) وجود دارد که دقیقا در محل وسط صفحه قرار دارد و باید با فشردن آن وارد بخشی شویم که اطلاعات کاربری را برای تایید حساب به طور کامل وارد نماییم.

پنل کاربری

در این قسمت اطلاعات موجود با عناوینی که مشاهده می کنید، باید به طور کامل پر شوند. نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس، شهر و کشور مورد نظر، زیپ کد و شماره تماس از جمله این موارد هستند که باید در نهایت صداقت و به طوری که کاملا مربوط به خودتان باشد، وارد کنید. پس از ورود این اطلاعات و با کلیک بر روی گزینه بعدی می توانید وارد مرحله ی دوم شوید.

در این مرحله ابتدا می توانید نوع حساب کاربری خود را انتخاب کنید که از نوع کلاسیک و زیرو تشکیل شده است. همچنین نوع ارز پایه ای خود را نیز می توانید از حالت یورو که پیش فرض است به نوع دیگری از ارزها تغییر دهید. به علاوه یک سوال امنیتی را با توجه به شرایط و داده های ذهنی خود باید انتخاب کنید و سوال و پاسخ را برای دفعات بعدی ورود به خاطر بسپارید. این یک متد امنیتی برای حفاظت بیشتر از داده های کاربری و امنیت مالی شماست. سپس با تایید این اطلاعات از طریق انتخاب باکس پایین می توانید گزینه بعدی را زده و وارد مرحله سوم شوید.

باید برایتان تبریگ بگوییم، چرا که تا به اینجای کار 50 درصد راه را طی کرده اید. برای مرحله سوم باید تعدادی از اطلاعات تصویری را وارد نمایید. آن تصویری که شما باید وارد کنید می تواند چهار نوع از مدارک را شامل شود. پاسپورت، کارت ملی، گواهینامه و یا مدرک شناسایی دیگر این چهار نوع را تشکیل می دهند. نوع آخر بسته به متد های تایید احراز هویت می تواند مورد تایید قرار بگیرد و یا نه رد شود.

با انتخاب یکی از این گزینه ها، عکس مربوط به آن را می توانید از زیر آن بارگذاری کنید. این عکس باید در وهله اول واضح و خوانا گرفته شده باشد اطلاعات و داده های قید شده در این کارت به طور کامل خوانا و قابل دید باشد.

اگر با دوربین گوشی خودتان این عکس را تهیه کرده باشید بهتر است. در ادامه شما اگر مدارکی دال بر اقامت خودتان در کشور دیگری را داشته باشد، باید با همان ویژگی های مربوط به عکس، این مدرک شناسایی خود را به طور واضح بارگزاری کنید. با انجام این کار شما تنها یک قدم با شروع معاملات با مجوزهای تکمیل فاصله دارید. این مرحله همان تاییدیه اطلاعاتی است که وارد نموده اید. فرآیند تایید و احراز هویت شما کمتر از 24 ساعت طول خواهد کشید و بسته به منطقه ای که شما در آن حضور دارید، می تواند کمتر یا بیشتر باشد. این موضوع با پیامی در انتهای این مرحله به اطلاع شما می رسد.

بروکر فیوژن مارکت fusionmarkets چیست؟ - آموزش گام به گام ثبت نام - بروکر فیوژن مارکت
بروکر فیوژن مارکت fusionmarkets چیست؟ - آموزش گام به گام ثبت نام 2

حال شکل حساب کاربری شما به صورت زیر خواهد بود و شما باید در انتظار باشید تا با تایید سریع اطلاعات شما امکان پیوستن به بروکر فیوژن مارکت را داشته باشید و در فارکس فعالیت تجاری خود را آغاز نمایید. در این صفحه شما اطلاعات مربوط به متاتریدر و حساب خود را خواهید داشت و می توانید به صورت دمو، فعالیت آزمایشی خود را نیز شروع کنید تا برای معاملات واقعی آماده شوید.

منو در بروکر فیوژن مارکت
بروکر فیوژن مارکت fusionmarkets چیست؟ - آموزش گام به گام ثبت نام 3

بروکر فیوژن مارکت به عنوان یک کارگزار معتبر در نوامبر سال 2017 تاسیس شده است و از سال 2019 به صورت رسمی تجارت در زمینه فارکس را برای مشتریان خود فراهم نموده است. بنابراین به عنوان یک کارگزار نوپا در استرالیا در این چند سال اخیر رشد خیره کننده ای داشته و از اعتبار قابل قبولی برخوردار است. آنچه که از کمبودها و نقاط ضعف این بروکر خصوصا در زمینه فعالیت های آنلاین آن محسوب می شود، فقدان دوره های آموزشی است.

مقالات آن فقط در قالب بلاگ ارائه شده و ابزارهای ارتقای علمی از مشکلات اساسی آن است. با وجود این مشکلات و برخی موارد دیگر باید اشاره کنیم که ورود به حوزه ی تجارت مالی خصوصا در مورد فارکس، بدون دیدگاه های علمی و آموزشی ریسک بسیار بالایی به حساب می آید و افراد باید در کنار آشنایی با بروکرهای موفق، دوره های آموزشی فعال و قابل استناد را هم گذرانده باشند تا بتوانند سرمایه ی خود را در مسیری امن ارتقا دهند و این مهم ترین موضوع در هر تجارتی است.

انواع حساب های معاملاتی بروکر فیوژن مارکت FusionMarkets

در بروکر فیوژن مارکت دو نوع حساب معاملاتی می توان ایجاد کرد. حساب ZERO و حساب Classic . پلتفرم معاملاتی این بروکر متاتریدر 4 می باشد. در این بروکر حداقل موجودی برای کابران تعیین نشده است ولی به صورت میانگین مشتریان در حساب هایشان حداقل 1500 دلار دارند و بهتر است جهت گرفتن نتایج بهتر با موجودی های کم وارد معامله نشوید.

حساب ZERO بروکر FusionMarkets

اکثر معامله گران بروکر FusionMarkets حساب ZERO را برای معاملات خود انتخاب می کنند. و این نوع حساب یک حساب رایج در بین تریدر ها می باشد. اسپرد آن شناور بوده و از 0 پیپ شروع می شود. کمیسیون معاملاتی آن 4.5 دلار می باشد. این نوع حساب برای افرادی مناسب است که قبلا معاملات زیادی انجام داده اند و کاملا آگاه هستند که معاملات خود را چگونه انجام دهند که شامل کارمزد زیاد نشود.

حساب Classic بروکر FusionMarkets

حساب Classic بروکر FusionMarkets برای افراد تازه کار مناسب می باشد. زیرا افرادی که به تازگی وارد بازار فارکس شده اند ، بیشتر برای یادگیری با سرمایه کم وارد شده و معاملات زیادی را انجام می دهند . بنابراین ترجیح می دهند معانلاتشان شامل کمیسیون نشود. البته چون اسپرد در این نوع حساب از 0.8 پیپ شروع می شود ، در واقع کمیسیون در اسپرد گنجانده شده است.

اعتبار بروکر فیوژن مارکت

اعتبار بروکر فیوژن مارکت عالی بوده و رگولاتور کشور استرالیا AFSL به شماره 226199 و نیز کشور وانواتو VFSC را دارد. موجودی های مشتریان در بانک های مطمئن نگهداری می شود. بانک NAB (بانک ملی استرالیا) یکی از 4 بانک بزرگ و برتر کشور استرالیا بوده و نیز جز 20 بانک برتر جهانی می باشد و موجودی های مشتریان بروکر FusionMarkets در این بانک نگهداری می شود و دارایی های مشتریان امنیت کامل دارند.

بروکر FusionMarkets برای ایرانیان

در تاریخ نگارش این مقاله (15 ژوئن 2021) بروکر FusionMarkets برای ایرانیان تحریم نبوده و ایرانیان بسیار راحت می توانند حساب خود را شارژ کرده و در این بروکر به معامله بپردازند. در بروکر هایی که ایرانیان را تحریم کرده اند ، اگر به هر نحوی تشخیص دهند که شما ایرانی هستید حساب شما مسدود خواهد شد و برای برداشت وجه خود با مشکل مواجه خواهید شد. ولی با سرمایه گذاری و ترید در بروکر فیوژن مارکت بسیار راحت تر و بدون ترس مسدودی حساب می توانید وارد بازار فارکس شوید.

البته اگر تحریم هایی هم در آینده صورت گیرد مدت زمان مشخصی را به مشتریان فرصت می دهند تا حساب های خود را به بروکر دیگری انتقال دهند. اگر تصمیم جدی برای وارد شدن به بازار فارکس و انتخاب بروکر فارکس معتبر دارید بهتر است در بروکر های ایرانیان ثبت نام کنید. البته ایرانیان علاوه بر بازار فارکس به بازار ارز های دیجیتال نیز علاقمند بوده و به دلیل پشتیبانی از تعداد بسیار زیاد ارز های دیجیتال در صرافی های بین المللی ترجیح می دهند در این صرافی ها ثبت نام کنند.

البته بسیاری از صرافی های بین المللی نیز ایرانیان را تحریم کرده اند. بنابراین باید در صرافی های معتبر و صرافی هایی که برای ایرانیان تحریم نیست و یا با وجود تحریم می توان با روش های خاصی از آن استفاده کرد ، ثبت نام کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

مقایسه بهترین صرافی ارز دیجیتال مناسب ایرانیان – معرفی ۸ صرافی معتبر ارز دیجیتال

پشتیبانی بروکر FusionMarkets

این بروکر از همان زمان وارد شدن به سایت اصلی امکان چت آنلاین را برای مشتریان فراهم می کند. البته این بروکر با وجود خدمات دادن به ایرانیان زبان فارسی را پشتیبانی نمی کند. بعد از ثبت نام در بروکر FusionMarkets نیز با مشتریان تماس گرفته می شود تا راهنمایی های لازم به عمل آید. قسمت سوالات متداول (FAQ) این بروکر نیز بسیار عالی و جامع بوده و معمولا مشتریان در صورت بروز مشکل در این قسمت می توانند جواب سوال خود را دریافت کرده و مشکل خود را برطرف سازند.

نتیجه گیری

انتخاب بروکر فارکس و معتبر بودن آن برای هر فردی که قصد ورود به بازار فارکس و یا تغییر بروکر خود را دارد به امری بسیار مهم تبدیل شده است. در سایت آموزشی ایتسکا با بهره گیری از نیرو های مجرب خود تلاش کرده ایم تا جمع بندی کاملی از بروکر های معتبر فارکس داشته باشیم. و بروکر هایی را معرفی کنیم که ایرانیان با خیال راحت بتوانند در آن ثبت نام کرده و احراز هویت شوند و بدون ترس بلوکه شدن حساب به معامله و کسب سود بپردازند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

3 دیدگاه برای “بروکر فیوژن مارکت fusionmarkets چیست؟ – آموزش گام به گام ثبت نام

  • ایتسکا گفته:

   سلام.وقت بخیر. تا چند وقت پیش کار میکردن با ایرانیا.
   الان ممکنه قانون هاشون کمی تغییر کرده باشه.
   ولی طبق صحبتی که سایت ما با فیوژن مارکت داشت، اعلام کردن که همکاری میکنن و مشکلی با ایرانیا ندارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه