بروکر پارامونت چیست؟ بررسی اعتبار ParamountFX

بروکر پارامونت چیست؟ بررسی اعتبار ParamountFX - بروکر پارامونت
♥️ نام بروکر

شاید تا به حال نام بروکر پارامونت را شنیده باشید و برایتان این سوال پیش بیاید که آیا Paramount-trade.com قانونی است یا کلاهبرداری؟ باید بگوییم که Paramount-trade یک کارگزار آف شور است و با توجه به بررسی ما این بروکر رگولاسیون معتبری ندارد و ما مدارک معتبر و رگوله های معتبری درباره این بروکر پیدا نکردیم.

♥️ نام بروکر♥️ ParamountFX
✔️ شروع فعالیت2003
⭐️ خدمات به ایرانیانبله
💰 رگولاتور ASIC، FCA و CMA

این کارگزار ممکن است در بسیاری از کشورها بدون داشتن مقررات مورد نیاز، توسط مرجع تنظیم مقررات معتبر در کشور خود مانند FSMA، FCA، CySec، ASIC فعالیت کند. همچنین بسیاری از شکایات و بررسی های منفی درمورد Paramount-trade.com نشان می دهد که ممکن است این بروکر امنیت زیادی نداشته باشد.

در ادامه می خواهیم بروکر پارامونت را به طور دقیق بررسی کنیم و ببینیم آیا واقعا کلاهبرداری است یا خیر؟ پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

بروکر پارامونت چیست؟

Paramount-trade.com یک پلتفرم سرمایه گذاری است که ادعا می کند کسب درآمد غیرفعال را ارائه می دهد. اما، بررسی های انجاد شده نشان می دهد که بروکر پارامونت دارای مدارک معتبر و رگوله های مناسب نیست. همچنین Paramount-trade.com در زمینه ارزهای رمزنگاری نیز فعالیت می کند. این کارگزار حتی هیچ اطلاعاتی در مورد کارکنان خود در وب سایت بروکر به اشتراک نمی گذارد.

بروکر پارامونت فقط یک گواهی FINCEN برای ثبت MSB دارد. به طور کلی، برخی از کارگزاری ها معمولاً این گواهی را با استفاده از اطلاعات اشتباه دریافت می کنند. پس از نگاهی به وب سایت آنها، متوجه می شویم که آنها تحت هیچ سازمان نظارتی نیستند. این یک پرچم قرمز مهم است!! همین دلیل برای شما کافی است که با آنها سرمایه گذاری نکنید.

 همچنین اینگونه بروکرها با وب‌سایت ‌هایی کار می ‌کنند که نرم‌افزار کپی ترید فارکس را ارائه می‌ دهند که یکی دیگر از پرچم ‌های قرمز این کارگزاری است، که در زمان کار با آن باید دقت بیشتری داشته باشید. بنابراین، Paramount FX Trade یکی دیگر از کارگزاران فارکس است که از حساب مشتریان محافظت نمی‌ کند و اطلاعات دقیقی در مورد آن در دسترس نیست.

بروکر پارامونت چیست؟ بررسی اعتبار ParamountFX - بروکر پارامونت
انواع حساب های معاملاتی در بروکر پارامونت

انواع حساب در پارامونت

بازدیدکنندگان وب‌سایت FXParamaount نیازی به صرف وقت اضافی برای یافتن اطلاعات کلیدی در مورد انواع حساب ‌های ارائه‌شده ندارند، زیرا این اطلاعات بلافاصله در صفحه اصلی بروکر ارائه می ‌شود. سه نوع حساب یعنی حساب استاندارد، کلاسیک و پارامونت پرو در این کارگزاری وجود دارد. بروکر پارامونت نیازهای مخاطبان هدف خود را در نظر می گیرد، حساب استاندارد و کلاسیک بدون مبادله بوده و مطابق با قانون شایرا است.

جالب اینجاست که در بروکر پارامونت هیچ کمیسیون برای حساب استاندارد دریافت نمی شود، اما بقیه دارای کمیسیون هستند. بنابراین، انواع حساب ها نه تنها به حداقل سپرده نیاز دارند، بلکه دارای ویژگی های متفاوتی هستند. اگرچه، طبق معمول، انحصاری ترین حساب بروکر پارامونت یعنی Paramount Pro دارای بیشترین حداقل شرط واریز و کمترین اسپرد است. اهرم برای این حساب کمترین و پورسانت ها بالاترین است. جوایز و مسابقات ارائه شده توسط کارگزار را نمی توان در حساب Paramount Pro اعمال کرد.

حساب کلاسیک دارای کمیسیون کمتر، اسپرد کاهش یافته، بدون سوآپ و اهرم منطقی است. حداقل شرط سپرده برای حساب کلاسیک چیزی است که اکثر معامله گران می توانند بپردازند. جوایز و شرکت در مسابقات مجاز است و اهرم آن نصف حساب استاندارد است. حساب استاندارد احتمالاً همان حسابی است که از تبلیغات “بدون کمیسیون” در صفحه اصلی پشتیبانی می کند، زیرا تنها حسابی است که فاقد کمیسیون است.

از طرف دیگر، اسپردها در مقایسه با دو نوع حساب دیگر کمترین مطلوبیت را دارند. حداقل شرط لازم برای سپرده ناچیز است، اهرم بسیار بالا است و پاداش ها یا مسابقات اعمال می شود. معامله گران باید بدانند که در بروکر پارامونت فارکس هر معامله ای که کمتر از 3 دقیقه بسته شود، اسکالپ محسوب می شود، حتی اگر EA و پوشش ریسک مجاز باشد.

حساب آزمایشی پارامونت

نسخه نمایشی در وب سایت ParamountFX تبلیغ نمی شود، اما نمی توانیم تأیید کنیم که حساب آزمایشی در دسترس نیست. از آنجایی که روند ثبت نام اشکال داشت، ما قادر به آزمایش آن و همچنین برخی از خدمات دیگر نبودیم.

پلتفرم های معاملاتی در بروکر پارامونت

در بروکر پارامونت فقط پلتفرم متاتریدر 4 ارائه شده است. ParamountFX دارای پیوندهایی برای ویندوز، لینوکس، مک، گوگل پلی و نسخه‌های اپ استور اپل از کلاینت MT4 است. برای کسانی که می خواهند به MT4 مبتنی بر وب دسترسی پیدا کنند، متأسفانه در دسترس نیست. نصب MT4 به ما یک هشدار ویروس می دهد که یک اتفاق بسیار نادر است.

دو سرور Live و Demo با نرخ پینگ چشمگیر فقط 35ms در هر دو سرور وجود دارد. در حال حاضر فرآیند افتتاح حساب برای نسخه آزمایشی و زنده بسته شده است و ما نتوانستیم آنچه را که پارامونت ارائه می دهد آزمایش کنیم.

کمیسیون و هزینه ها در پارامونت

بروکر پارامونت از دو نوع حساب خود، کلاسیک و پارامونت پرو، کمیسیون دریافت می کند. برای اکانت کلاسیک کمیسیون 3.5 دلار برای هر لات و 4 دلار برای Paramount Pro است. حساب استاندارد بدون کمیسیون است. مبادلات فقط برای حساب Paramount Pro محاسبه می شود. همه آنها صرف نظر از طرف معامله، دارای سوآپ تقریبا منفی هستند.

همه حساب ها در سطح نرمال قرار دارند، به عنوان مثال، جفت ارز پرمعامله، EUR/USD دارای سوآپ 5.25- امتیاز برای بلند مدت و 3.17- برای کوتاه، USD/JPY دارای -1.49 امتیاز برای بلند مدت و 2.76- امتیاز برای کوتاه مدت. ، GBP/USD -4.38 برای طولانی و -3.67 در سمت کوتاه، و مثبت برای NZD/USD با -1.66 برای لانگ و 0.35 در سمت کوتاه است.

مبادله جفت های مینور در بروکر پارامونت مشابه هستند، هیچ کدام از آنها در هر دو طرف بیش از -5 امتیاز نمی گیرند به جز EUR/AUD با -5.55 امتیاز در لانگ و یک سوآپ مثبت 1.55 در طرف کوتاه. برای جفت ارزهای عجیب و غریب، سوآپ بالاتر است، برای USD/MXN آن -9.18 در لانگ و 0.54 در کوتاه است، USD/TRY دارای -55 لانگ و 15 شورت، و EUR/TRY -69 لانگ و 21 سمت کوتاه مثبت است.

کارمزد مبادله فلزات گرانبها در بروکر پارامونت بسیار پایین است، XAU/USD فقط 1.95- در سمت بلند و 0.1 در سمت کوتاه دارد. ما نمی ‌توانیم تأیید کنیم که آیا اینها بر حسب درصد یا امتیاز محاسبه می ‌شوند. Paramount FX  اطلاعاتی درباره هزینه عدم فعالیت در وب‌سایت خود منتشر نکرده است. اما ما موفق شده ایم یک بند در شرایط و ضوابط پیدا کنیم. بروکر پارامونت از حساب ‌های سرمایه‌گذاری شده که به مدت شش (6) ماه غیرفعال می ‌مانند، 50.00 دلار کارمزد دریافت می‌ کنند. این هزینه ممکن است در هر موردی دریافت نشود.

اهرم

Paramount FX  اهرم 1:1000 را برای استاندارد، 1:500 برای کلاسیک و حداکثر 1:200 را برای حساب Paramount Pro  ارائه می دهد. معاملات مارجین تنظیم نشده است، اما انتظار توقف خروجی 30% برای حساب‌ های استاندارد و کلاسیک و 50% برای Paramount Pro وجود دارد. معامله گرانی که از حداکثر اهرم 1:1000 برای استاندارد استفاده می کنند، باید مدیریت ریسک مناسب را اعمال کنند.

اسپرد

همه حساب ها دارای یک نوع اسپرد شناور هستند. میزان اسپردها و مقادیر میانگین آن در صفحه مشخصات بروکر پارامونت فهرست شده است. طبق آن لیست، برای حساب استاندارد حدود 20 تا 30 درصد اسپرد گسترده تر از حساب کلاسیک است. برای حساب کلاسیک EUR/USD دارای حداقل اسپرد 1.2 پیپ و میانگین 1.8 پیپ است. برای سایر ارزها ها اسپرد مشابه است، بالاترین حداقل اسپرد مربوط به پوند/دلار آمریکا، 1.8 پیپ و 2.2 پیپ به طور متوسط ​​است.

همانطور که انتظار می رفت، بیشترین اختلاف بین جفت ارزهای فرعی مربوط به پوند است، زیرا یکی از متحرک ترین ارزها است. GBP/NZD دارای حداقل 4.5 پیپ و به طور متوسط ​​4 پیپ است در حالی که GBP/AUD دارای حداقل 4.5 پیپ و به طور متوسط ​​3 پیپ است. Exotics به دلیل نوسانات و نقدینگی خود اسپرد پایینی دارند، بنابراین USD/MXN حداقل 70 پیپ و میانگین 50 و USD/TRY دارای حداقل 25 پیپ و حداکثر 30 پیپ است.

برای فلزات گرانبها، اسپرد به سنت منتشر می شود. XAU/USD 4 سنت اسپرد دارد، اما این احتمالاً یک اشتباه تایپی است، 40 سنت در هر لات واقعی تر است. برای نقره نیز 40 و برای پلاتین 5 دلار است. اسپرد کالاها به طور متوسط ​​از 30 تا 60 سنت است و شاخص ها طبق نظر کارگزار حداقل 4 پیپ و به طور متوسط ​​5 پیپ تنظیم شده اند.

اکانت Pro Paramount بهترین اسپردها را دارد. EUR/USD از 0.6 پیپ تا 1 پیپ است و سایر ارزها ها به طور متوسط ​​از 1.5 پیپ (AUD/USD) بالاتر نمی روند. میزان اسپرد به جز GBP/CAD، با میانگین 3.7 پیپ و حداقل 2 پیپ، میانگین اسپرد بالای 3 پیپ ندارند. GBP/NZD و GBP/NZD آنهایی هستند که طبق فهرست، حداقل اسپرد بالاتر از 3 پیپ را دارند. Exotics از 40 پیپ برای USD/MXN و به طور متوسط ​​با 60 پیپ شروع می شود.

حداقل سپرده

مقرون به صرفه ترین نوع سپرده در بروکر پارامونت مربوط به حساب استاندارد با حداقل نیاز فقط 10 دلار است. حساب کلاسیک از 100 دلار و Paramount Pro از 2000 دلار در دسترس است. در گذشته، کارگزار الزامات سپرده شدیدتری را تعیین می کرد. توجه داشته باشید که حداقل روش های سپرده گذاری در برخی از بروکرها وجود دارد که ممکن است بیشتر از 10 دلار باشد.

بروکر پارامونت چیست؟ بررسی اعتبار ParamountFX - بروکر پارامونت
انواع واریز و برداشت در بروکر پارامونت

روش های واریز و برداشت در بروکر پارامونت

واریز

روش های مختلفی وجود دارد که معامله گران می توانند در بروکر پارامونت سپرده گذاری کنند و یکی از آنها بیت کوین است. روش ‌های سنتی نیز در این کارگزاری وجود دارد و نقل و انتقالات بانکی به حداقل 100 دلار برای یک تراکنش و بدون محدودیت برای حداکثر نیاز دارد. کارت های اعتباری یا دبیت حداقل به 10 دلار نیاز دارند و حداکثر 5000 دلار دارند، Web Money حداقل 10 دلار و حداکثر 10000 دلار، پی پال حداکثر 10 تا 10000 دلار، Skrill از 10 تا 25000 دلار حداکثر نیاز دارد و نیاز بیت کوین حداقل 100 دلار و حداکثر 100000 دلار است.

هزینه های مربوط به سپرده ها حاشیه ای نیستند. نقل و انتقالات بانکی به 50 دلار + 1٪ نیاز دارد در حالی که کارت های بانکی هیچ هزینه ای ندارند. متأسفانه وب مانی 1.5 درصد، پی پال 3 درصد، اسکریل 4 درصد و بیت کوین 6 درصد کارمزد دارند. کارمزد بیت کوین برای علاقه مندان به کریپتو بسیار دلسرد کننده است، زیرا آنها بدون هزینه تراکنش طراحی شده اند.

برداشت

روش های برداشت در بروکر پارامونت مانند سپرده ها است. همچنین دقیقاً هزینه های مشابهی برای برداشت وجود دارد، بنابراین برای چرخش کامل سرمایه گذاری خود، برای شارژ مضاعف آماده باشید. این احتمالاً همان موردی است که بیشتر بازدیدکنندگان به آن نگاه می کنند.

مدت زمان برداشت در بروکر پارامونت

کارگزار اعلام کرده است که مدت زمان لازم برای واریز و برداشت فوری است. این احتمالاً پس از اتمام پردازشگرهای پرداخت است، بنابراین حواله های بانکی مطمئناً حداقل به 24 ساعت نیاز دارد. توجه داشته باشید که بروکر پارامونت رویه‌های AML را اعمال می‌ کند که از همان روشی که برای برداشت استفاده می ‌شود، استفاده می کند. همچنین برداشت از حساب فقط به همان ارزی که واریز مربوطه انجام شده است انجام می شود، مگر اینکه کارگزار روش دیگری ارائه دهد.

جوایز و تبلیغات ParamountFX

اکثر کارگزاری های کوچک، پاداش هایی را برای جذب مشتریان ارائه می دهند، این یکی از ویژگی های مورد توجه است. بروکر پارامونت دو جایزه، کلاسیک Bonus و MyParamount Bonus را ارائه می دهد. جایزه کلاسیک یک جایزه غیرقابل برداشت است که به عنوان افزایش سود عمل می کند. پاداش ارائه شده 10٪ از سپرده خالص است، در حالی که نمی تواند از مجموع پاداش 5000 دلار تجاوز کند. این جایزه فقط برای نوع حساب کلاسیک موجود است.

پاداش MyParamount یک جایزه غیر قابل برداشت است که فرمولی بر اساس حجم معاملات و سپرده خالص دارد. این بدان معنی است که کل پاداش بسته به حجم معاملات می تواند تا 60٪ افزایش یابد. این جایزه به عنوان پشتیبانی حاشیه عمل می کند و فقط برای حساب استاندارد در دسترس است.

ابزارهای آموزشی و تجاری در بروکر پارامونت

در مورد ابزارهای معاملاتی، فقط تقویم اقتصادی موجود است و در صفحه اصلی وب سایت قرار می گیرد. این تقویم داری یک جدول با گزینه ای برای تنظیم منطقه زمانی است، اما این تنها کاری است که می توانید برای فیلتر کردن یا مرتب کردن رویدادها انجام دهید. تقویم آخرین رویدادها، رتبه بندی تاثیر و ارقام مربوط به گذشته و پیش بینی را نشان می دهد. در این بخش، یک سیستم معاملاتی وجود دارد که حاوی نوعی نشانگر Ichimoku با خطوط پشتیبانی و مقاومت است.

علاوه بر این، یک نشانگر هیستوگرام ناشناخته با عملکرد ناشناخته نیز وجود دارد. خوانندگان در مورد آنچه که سیستم پیشنهاد می کند سردرگم خواهند شد، زیرا هیچ توضیحی وجود ندارد. بخش جالب تر بخش بولتن و تجزیه و تحلیل است. در اینجا، معامله گران می توانند تجزیه و تحلیل داخلی را ببینند که روزانه به روز می شود.

مقالات Daily Bulleting با رویدادهای تقویم اقتصادی شروع می شوند و بدون هیچ متن مرتبطی به اسکرین شات های تجزیه و تحلیل ابزارهای معاملاتی می روند. این مورد همه ابزارها را شامل نمی شود، فقط برخی از جفت ارزهای اصلی، یک شاخص و طلا را نشان می دهد.

بخش اخبار به روز شده و حاوی مقالات زیادی است. متاسفانه این اخبار یونیک نیستند و از Investing.com کپی شده اند. همچنین بوکر پارامونت دارای بخش Education است که به اندازه کافی خوب نیست. این شامل یک صفحه با چند اصطلاح ابتدایی فارکس و تجارت است که حتی به صورت حرفه ای توضیح داده نشده است.

خدمات مشتری

یک خط تلفن، ایمیل و سرویس چت برای تماس با بروکر پارامونت وجود دارد. برنامه سرویس چت به خوبی طراحی شده  و برای آپلود فایل ها و درج ایموجی ها برنامه‌ریزی شده است.

بروکرهای غیرقانونی چگونه کار می کند؟

معمولا کارگزاران فارکس غیرقانونی با روش های مختلف کاربران را جذب می کنند تا آنها را متقاعد کنند که حداقل سپرده اولیه را به حساب بروکر واریز کنند. کارگزاری های غیرقانونی معاملاتی را ارائه می ‌دهند که ابتدا خیلی خوب به نظر می ‌رسند. مثلاً این بروکرها به کاربران خود می گویند که سپرده اولیه شما را دو برابر می ‌کنیم یا به راحتی ۱۰۰ دلار در روز درآمد خواهید داشت. بنابراین اصلاً نباید به اینگونه وعده وعیدها اعتماد کنید.

فعالیت های کلاهبرداری احتمالی کارگزار PARAMOUNT-TRADE.COM

در اینجا برخی از دلایل احتمالی وجود دارد که چرا ما بروکر پارامونت را به عنوان یک کارگزار ناامن می دانیم:

این کارگزار ممکن است از طریق وب سایت خود چندین ادعای نادرست داشته باشد.

قوانین و مقررات، سیاست های پاداش و برداشت قانونی نیستند.

این کارگزار به طور مداوم با معامله گران تماس می گیرد و از آنها می خواهد که مبالغ بالاتر و بیشتری را سرمایه گذاری کنند.

کارگزار وعده بازگشتی می دهد که اصلاً درست نیست.

کارگزار ممکن است در کشورها یا جزایر کوچکی باشد که مقررات مناسبی وجود ندارد و ثبت شرکت بسیار آسان است دفتر نمایندگی دایر کند.

این کارگزار شانس خوبی برای کسب سود در اختیار شما قرار می دهد و زمانی که تصمیم به برداشت پول خود می کنید قوانین غیرقانونی برداشت خود را اعلام می کنند و در نهایت شما قادر به برداشت نیستید.

کارگزار برای مدتی فعال می ماند و ناگهان نمی توانید با کارگزار تماس بگیرید یا وب سایت آن دچار مشکل می شود. همچنین بروکر پارامونت نام و آدرس وب سایت را بدون هیچ اطلاعی به معامله گران موجود تغییر می دهد.

بروکر پارامونت چیست؟ بررسی اعتبار ParamountFX - بروکر پارامونت
آیا پارامونت امن و قانونی است؟

آیا بروکر پارامونت کلاهبرداری است؟

توصیه می شود سرمایه گذاران با این بروکر معامله نکنند، زیرا وجوه آنها نزد این کارگزار امن نیست. ما نتوانستیم مدارک معتبر و رگوله های قانونی در مورد بروکر پارامونت پیدا کنیم. بنابراین توصیه می کنیم سعی کنید به دنبال کارگزاران تنظیم شده و معتبر باشید که واقعا می توانند به رشد سرمایه گذاری شما کمک کنند.

هنگام جستجوی کارگزارانی برای انجام فعالیت های تجاری خود، اولین و مهم ترین گام همیشه باید کسب اطلاعات در مورد گواهی قانونی بودن آنها باشد. این به شما می گوید که آیا آنها توسط یک مقام مرکزی تنظیم می شوند یا خیر. بروکر پارامونت Paramount-trade.com یک نهاد آف شور است.

هنگامی که یک کارگزار توسط نهادی خارج از حوزه قضایی شما تنظیم نمی شود، در صورت به خطر افتادن وجوه شما، هیچ مرجع قانونی مسئولیت برگرداندن پول شما را به عهده نمی گیرد. در صورت سرقت، فقط در صورتی می توان شکایت کرد که آن کارگزار از سوی تنظیم کننده در حوزه قضایی شما مجوز داشته باشد.

چند نمونه از مراجع نظارتی که مجوز کارگزاری صادر می کنند عبارتند از:

  • سازمان خدمات مالی و بازار (FSMA)
  • کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC)
  • سازمان رفتار مالی (FCA)
  • کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC)

اگر یک کارگزار توسط مرجع نظارتی در حوزه قضایی شما مجوز نداشته باشد، احتمالاً به این معنی است که آنها نظارتی ندارند و باید از آنها اجتناب شود. حتی اگر کارگزاری تنظیم شده باشد، اگر رگولاتور آن خارج از صلاحیت شما است، بهتر است از آن اجتناب کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

در این مطلب از ایتسکا به نقد و بررسی تخصصی بروکر پارامونت پرداختیم. همانطور که در مطالب بالا نیز گفته شد، ParamountFX به دسته کارگزاران ریسکی تعلق دارد، زیرا از دید عموم بسیار پنهان است، هیچ شفافیتی در مورد شرکت، هیچ مقرراتی و برخی بندهای اسناد توافقنامه وجود ندارد. برای مثال، کارگزار بیان می‌ کند که در صورت کلاهبرداری، از جانب پارامونت مسئولیتی در قبال خسارات وجود ندارد.

هچنین 90 درصد از حساب ‌های سرمایه‌گذار خرد هنگام معامله CFD با بروکر پارامونت ضرر می ‌کنند. حتی اگر مشکلات ثبت نام را کنار بگذاریم، فقط ساختار کارمزد سپرده‌ها و برداشت‌ ها به تنهایی دلیلی است که اکثر افراد از این کار دور می‌ شوند. به ندرت می توان کارمزد سپرده ها را مشاهده کرد. اکثر کارگزاران به دنبال آسان کردن فرآیند سپرده گذاری تا حد ممکن از نظر روانی و مالی هستند، اما در مورد ParamountFX اینطور نیست.

لازم به ذکر است که اگر تجربه کار با اینگونه بروکرها را دارید، تجربیات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین در صورت داشتن سوال در این زمینه می توانید از متخصصان و مشاوران ما کمک بگیرید.

سوالات متداول

کشورهای پذیرفته شده بروکر پارامونت کدام است؟

طبق اسناد قانونی، کارگزار چندین بار ذکر می کند که مشتری نباید در ایالات متحده یا کانادا باشد یا اقامت داشته باشد.

بزرگترین کارگزاران فارکس در جهان کدام ها هستند؟

Pepperstone یکی از بزرگترین کارگزاران فارکس در جهان است و سرعت اجرای سریع را با اسپرد خام و کمیسیون کم ترکیب می کند. Pepperstone یک کارگزار تحت نظارت ASIC، FCA و CMA است که باعث می شود بسیار قابل اعتماد باشد. Pepperstone برنده جوایز معتبر متعددی از جمله بهترین کارگزار در سال 2023 است.

بروکر پارامونت چه خدماتی ارائه می ‌دهد؟

بروکر پارامونت به مشتریان خود امکان خرید و فروش انواع ارزها در فارکس را فراهم می‌ کند. این شرکت همچنین خدماتی مانند مشاوره در زمینه سرمایه‌گذاری، تحلیل و بررسی بازار، پیشنهاد سبد سهام و خدمات مشاوره مالی را نیز ارائه می ‌دهد.

چگونه می ‌توان با بروکر پارامونت تماس بگیریم؟

برای تماس با بروکر پارامونت می ‌توانید به وب‌سایت این شرکت مراجعه کرده و از طریق فرم تماس با شرکت، اطلاعات خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید با شماره تلفن‌هایی که در وب‌سایت شرکت درج شده است، تماس بگیرید.

آیا بروکر پارامونت هزینه‌هایی برای خدمات خود دریافت می‌کند؟

بله، همانند بروکرهای دیگر، بروکر پارامونت نیز برای مبادلات هزینه دریافت می کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x