بررسی و آموزش بروکر یونیکورن Unicorn فارکس 2022 – آموزش ثبت نام

آموزش بروکر یونیکورن فارکس

بروکر یونیکورن فارکس (Unicorn Brokerage Holdings Limited) زیر مجموعه کارگزاری Swiss Capital است. این بروکر از سال 2018 در سنت وینسنت و گرنادین، با Reg شماره 25194 IBC کار خود را آغار کرده و بهترین خدمات را به بازار فارکس و برای معامله گران جهان ارائه کرده است. (یونیکورن بروکرز با نام بروکر سوئیسی نیز شناخته می شود.)

♥️ نام بروکر♥️ یونیکورن
✔️  خدمات به ایرانیان✔️  بله
💰 رگولهIBC
🏢 دفتر مرکزیموریس
⚡️ سال تاسیس2018

این کارگزاری دارای ویژگی هایی مانند اسپرد نزدیک به صفر، سرور های معاملاتی با سرعت بالا، دارای بیمه برای معاملات در هنگام نوسانات شدید، بدون قیمت Reykavet، بونوس سود و زیان می باشد. با آموزش درست و کار با بهترین بروکر های فارکس و یادگیری نحوه صحیح تجزیه و تحلیل نوسانات بازار بورس می توانید در این حرفه موفق شوید. تجارت با بروکر یونیکورن، ترکیبی از استعداد و کار سخت می باشد.

برخی معتقدند تجارت بیشتر هنر است تا علم. همانطور که برای فعالیت های هنری، داشتن استعداد لازم است، در این بازار نیز آموختن مهارت ها و تمرین، شرط اول برای موفقیت می باشد. ما قصد داریم در ایتسکا حرفه ای ترین آموزش های تکنیکال و بهترین مشاوره در بازار های مالی فارکس، سهام، کالا و ارز های رمزگُذاری شده را ارائه دهیم. در این مطلب نیز به بررسی و آموش بروکر یونیکورن فارکس پرداخته ایم.

برای دیدن لیست بهترین بروکر های فارکس به لینک زیر مراجعه کنید.

معرفی بروکر یونیکورن (Unicorn Brokers)

Unicorn Brokers، کارگزاری است که در سال 2016 در روسیه تحت عنوان شرکت کارگزاری خدمات مالی و سرمایه گذاری با مجوز رسمی 11677169790 PSRN تاسیس شد. این بروکر در سال 2019 در ترکیه، با مجوز رسمی TOBB SICIL 9239 به عنوان بروکری برای سرمایه گذاری در فارکس و سهام، فعالیت خود را شروع کرد.

شعبه دیگر این کارگزاری در کشور کانادا ( تورنتو و ونکوور) قرار دارد. بروکر یونیکورن خدماتی مانند معاملات با اسپرد صفر، سرور های قدرتمند معاملاتی، لیکوئیدی پروایدر های (Liquidity Provider یعنی نقش فراهم کننده نقد شوندگی) قدرتمند، بیمه حد سود و حد ضرر در نوسانات شدید، بیمه باز شدن بازار با گپ، بونوس و کردیت خوش آمد گویی را ارائه می دهد.

همه چیز درباره بروکر رمز ارز یونیکورن
نقد و بررسی بروکر یونیکورن رمز ارز فارکس

آموزش ثبت نام در بروکر یونیکورن Unicorn

برای ثبت نام در بروکر یونیکورن Unicorn وارد صفحه اصلی این بروکر شده و در همان ابتدا زبان سایت را به فارسی تغییر دهید تا راحتتر بتوانید با آن کار کنید. صفحه را پایین بکشید. در انتهای صفحه انواع حساب های معاملاتی که می توان در این بروکر باز کرد را می بینید.

در هر کادر ویژگی های هر حساب را می بینید. با توجه به سرمایه و استراتژی معاملاتی که خواهید داشت نوع حساب خود را انتخاب کرده و باز کردن حساب را بزنید.

ثبت نام در بروکر یونیکورن
ثبت نام در بروکر یونیکورن
ثبت نام در بروکر یونیکورن
ثبت نام در بروکر یونیکورن

در صفحه بعد اگر قبلا در این بروکر ثبت نام کرده باشید باید وارد شوید. در غیر این صورت مانند شکل زیر باید ثبت نام کنید.

ثبت نام در بروکر یونیکورن
ثبت نام در بروکر یونیکورن

در صفحه ثبت نام باز شده باید مشخصات خواسته شده را وارد کنید تا بتوانید در بروکر ثبت نام کنید. در وارد کردن مشخصات دقیق باشید. زیرا باید این مشخصات با مشخصات شما بر روی کارت شناسایی و تایید هویت شما سازگار باشد تا مورد تایید بروکر قرار گیرد.

ثبت نام در بروکر یونیکورن
ثبت نام در بروکر یونیکورن
ثبت نام در بروکر یونیکورن
ثبت نام در بروکر یونیکورن

همه چیز درباره بروکر یونیکورن رمز ارز فارکس (UNFXCOIN)

همان طور که در مطالب بالا هم اشاره شد، دپارتمان تبادل ارز رمزنگاری (CREPTO) یونیکورن، فعالیت خود را از سال 2018 آغاز کرده و تاکنون موفق به مبادله 860 نوع ارز رمزگذاری شده در صرافی خود شده است. صندوق سرمایه گذاری UNFXCOIN بیشترین سود را از درآمد تراکنش های رمزگذاری شده به سرمایه گذاران خود اختصاص داده است.

البته لازم به ذکر است که با ربات‌ های معامله‌گر ارز های دیجیتال آزمایش ‌شده و قابل اعتماد، می ‌توانید با خیال راحت در این بروکر معامله کنید. می توانید به سراغ روبات های کریپتو بروید که توسط کارشناسان کریپتو، برای انجام معاملات توصیه می شوند. معامله‌گران موفق کریپتو، برد های معاملاتی خود را مدیون روبات ‌های قدرتمند این ارز دیجیتال می ‌دانند.

UNFXMoney

هلدینگ بروکر یونیکورن فارکس در بخش صرافی خود توانسته بهترین، مطمئن ترین و سریع ترین روش های پرداخت غیر واسطه ای را برای مشتریان خود فراهم کند. همچنین دلار Unfxmoney ویژه را با نرخ 40 درصد کمتر از دلار رایگان و دلار الکترونیکی برای مشتریان خود ارائه دهد.

تریدر با بروکر یونیکورن فارکس (UNFXCOIN TRADE)

صرافی کریپتو کارنسی Unfxcoin  پلتفرم معاملاتی قدرتمند و امن تحت وب می باشد که یکی دیگر از پروژه های موفق هلدینگ یونیکورن بروکرز است. این کارگزاری دارای محیطی آسان و  مطمئن بوده و برای مشتریان خود امکان خرید و فروش بیش از 800 نوع کریپتو کارنسی را فراهم آورده است.

مشتریان می توانند با کمترین حجم و به صورت آنی به معامله و خرید و فروش کریپتوها پرداخته و از نوسانات ارز های رمزگذاری سود به دست آورند.

آیا یونیکورن مجوز دارد؟
آیا بروکر یونیکورن معتبر است؟

انواع حساب‌های معاملاتی در بروکر یونیکورن

حساب‌ های فول چارت (Full Chart)

 حساب ‌های استاندارد، ECN، ECN PRO و UNFXB PRO از نمونه های این نوع حساب می باشند. در همه حساب های فول چارت می توان تمامی ابزار های معاملاتی بروکر یونیکورن فارکس را معامله کرد.

انواع حساب های بروکر یونیکورن
حساب های یونیکورن بروکر

حساب استاندارد

سپرده گذاری در این نوع حساب ها با 10 دلار شروع می شود. این مبلغ کمترین مقدار ممکن در قیاس با دیگر حساب های معاملاتی در بروکر فارکس است. حساب های استاندار بیشترین اهرم معاملاتی را به خود اختصاص می دهند. در صورتی که موجودی حساب مشتری بیش از 2500 دلار باشد، می تواند از اهرم 1000 استفاده کند. ولی اگر کمتر باشد، فقط می تواند حداکثر 500  لوریج (ضریب اهرمی) دریافت کند.

حساب استاندارد بهره شبانه ندارد، ولی اگر از ارزهای دیجیتال بروکر یونیکورن فارکس استاده کنید، به آن، کمییون و بهره شبانه تعلق می گیرد.

حساب ECN

با واریز 100 دلار می توان در این حساب ثبت نام کرد. بیشترین مقدار لوریج (Leverage) در حساب ECN، 500 می باشد. همچنین این حساب بهره شبانه و کمیسیون 5 دلاری نیز دارد. مانند حساب های استاندارد، امکان معامله با ربات، در این حساب وجود دارد.

حساب ECN PRO

حداقل واریزی برای باز کردن حساب ECN PRO بروکر یونیکورن فاکس، 1000 دلار است. در این حساب نمی توان با روبات معامله کرد و حداکثر لوریج آن، 400 است.

حساب UNFXB PRO

این حساب برای شروع به سپرده زیادی نیاز دارد و برابر با 15000 دلار می باشد. بیشترین مقدار لوریج نیز 200 می باشد و حق کمیسیون از هر لات معامله، برابر با 5.7 دلار است.

حساب ‌های مخصوص ارز دیجیتال  (Crypto Special)

 Crypto Spot، Crypto Marginal و Invest UNFXB Crypto جزو حساب های رمز ارز بروکر یونیکورن فارکس می باشند. این نوع از حساب ها مخصوص معامله ارز های دیجیتال است.

حساب Crypto Spot

کمترین مقدرا برای شارژ اولیه این حساب برابر با 100 دلار است و هیچ لوریجی ندارد. در حساب Crypto Spot بروکر یونیکورن فارکس، فقط می توان معاملات یک طرفه خرید انجام داد، به همین دلیل است که به آن لوریجی تعلق نمی گیرد.

حساب  Crypto Marginal

فقط با 100 دلار می توان معامله در بیش از 200 رمز ارز را در این حساب ها شروع کرد. بیشترین میزان لوریج در حساب Crypto Marginal بروکر یونیکورن فارکس، 100 می باشد. لازم به ذکر است که معاملات مارجین به زبان ساده نوعی معامله می باشد که در آن معامله گر اقدام به گرفتن وام از صرافی و یا کارگزاری می کند.

حساب Invest UNFXB Crypto

در این حساب بیشترین مقدار برای شروع سرمایه گذاری 2500 دلار می باشد و لوریج 1 به آن تعلق می گیرد. به دلیل مقدار کم لوریج، این حساب ها نیز جزو حساب های بدون لوریج به شمار می روند.

حساب ‌های پَم یا کپی ترید  (PAMM/Copy Trade)

حساب‌ های  PAMM، MAM و Copy Trading جزو حساب های پم بروکر یونیکورن فارکس می باشند. عملکرد و روش کار با این حساب ها شبیه به هم است و کمترین مقدار برای شروع معامله در آنها 100 دلار می باشد. در حساب های PAMM، حداقل مقدار برای شروع معامله بین 0 تا 100 می باشد و بیشترین حجم معامله در این حساب وجود ندارد.

حداقل سپرده مورد نیاز در Unicorn FX چیست؟

گفته می ‌شود که حداقل شرط واریز در بروکر یوونیکورن فارکس، 10 دلار است. شما می توانید در لات های خرد فقط 1000 واحد ارز پایه معامله کنید. همچنین سپرده گذاری در این حساب ها، بیش از 250 دلار نیست.

در مورد بقیه انواع حساب هم به غیر از Micro ، حساب نقره ای، طلایی، پلاتینیوم و انحصاری، Unicorn FX  به ترتیب به 1000 یورو، 10000 یورو، 50000 یورو و 100000 یورو نیاز است. جدای از آن، همانطور که قبلاً نیز گفتیم، بروکر یونیکورن فارکس، برخی حساب‌ های مدیریت شده با درآمد ثابت را نیز ارائه می‌ کند که با حداقل شرط واریز از 10000 تا 30000 دلار می باشد.

حساب آزمایشی بروکر یونیکورن فارکس

بروکر یونیکورن یک حساب دمو فارکس در اختیار کاربران قرار می دهد. تریدر ها با استفاده از حساب آزمایشی می توانند ترید کرده و بعد از طی کردن مراحل آموزش و اطمینان از اینکه می توانند در این بازار به سود برسند ، در بازار واقعی ترید کنند.

واریز و برداشت در بروکر یونیکورن
واریز و برداشت ریالی یونیکورن بروکر

واریز و برداشت در حساب Unicorn FX

به نظر می رسد واریز وجوه با این کارگزار آسان و سریع است. تأمین مالی حساب، عمدتاً از طریق انتقال بانکی است که سؤالات بیشتری را ایجاد می کند. اکثر اعضای بروکر یونیکورن فارکس، از حساب های شخصی برای دریافت سپرده مشتریان استفاده می کنند.

 بانک ها راهی برای فهرست کردن حساب های شخصی با حساب های شرکتی یا تجاری دارند. این امکان وجود دارد که کاربران وجوه را مستقیماً به حساب بانکی شخص مالک واریز کنند.

پلت فرم معاملاتی بروکر یونیکورن فارکس

با توجه به سلب مسئولیت در پاورقی صفحه اصلی آنها، این کارگزار از پلت فرم معاملاتی MT4 استفاده می کند. اگر فقط وب سایت بروکر یونیکورن فارکس، به طور کامل در برابر حملات شخص ثالث محافظت شود، اشکالی ندارد.

 Unicorn Brokers به ​​درستی وب سایت خود را با پروتکل های امنیتی مناسب مانند رمزگذاری SSL ایمن می کند.

آموزش ثبت نام در بروکر یونیکورن

برای ثبت نام در این کارگزاری، ابتدا باید وارد سایت بروکر یونیکورن شوید. سپس مراحل مربوط به تأیید آدرس ایمیل و شماره موبایل خود را تکمیل کنید. در ادامه کدهایی به ایمیل یا شماره تلفنتان را می آیند که باید آنها را در سایت یونیکورن وارد کنید.

پس از انجام مراحل بالا، باید وارد ایمیل خود شوید و کد مربوط به ورود به حساب شخصی را تأیید نمایید. بعد از انجام این کار، وارد حساب خودتان می شوید.

حال نوبت تأیید هویت است. گزینه مربوط به سطح تایید ساب را وراد کنید و برای این که مراحل تکمیل شوند و هویت شما تأیید گردد، ادامه را بزنید. در این مرحله باید عکس کارت شناسایی یا همان کارت ملی خود را اسکن و در سایت یونیکورن بروکر فارکس آپلود کنید.

علاوه بر این باید مدارک مربوط به آدرس محل زندگیتان مانند یک قبض یا رسید خرید اینترنتی خود را در بخش مربوطه وارد کنید. دقت کنید که حتماً آدرس منزل و نام شمت در قبض ارسالی وجود داشته باشد. پس از تکمیل همه این مراحل، شما موفق به ثبت نام در سایت بروکر می شوید.

روش های اطمینان از قانونی بودن بروکر
چگونه یک بروکر مورد اطمینان فارکس پیدا کنیم ؟

6 روش برای اطمینان از قانونی بودن بروکر

دقت در تماس های ناشناس

مراقب هر کارگزار یا مشاور سرمایه گذاری که ناخواسته از شرکتی که هرگز با آن تجارت نکرده اید با شما تماس می گیرد، باشید. تماس می تواند به شکل تماس تلفنی، ایمیل یا نامه باشد. دعوت به سمینار های سرمایه‌گذاری که وعده هدایای رایگان را می ‌دهند، باعث می شوند کورکورانه سرمایه‌گذاری کنید.

 کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) توصیه می‌کند به تماس ‌گیرندگانی که از تاکتیک‌ های فروش پرفشار استفاده می‌کنند، یا فرصت ‌های یک بار در زندگی را تبلیغ می‌کنند و یا از ارسال اطلاعات مکتوب درباره سرمایه‌گذاری امتناع می‌کنند، مشکوک باشید.

در صورت بروزمشکل می توانید با پشتیبانان از طریق سایت و نیز تماس با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است ، ارتباط داشته باشید.

ارتباط با کارگزاری

چه به دنبال یک کارگزار یا یک مشاور مالی باشید، باید با افرادی که به شما مشاوره، محصولات و خدمات ارائه می دهند، ارتباط برقرار کرده و در مورد مشکلات پش آمده سوال بپرسید. سوالات شما باید در مورد آنچه شرکت ارائه می دهد و تجربه آن با مشتریانی که نیازهای مشابه شما دارند، باشد.

همچنین، اطمینان حاصل کنید که مدیر بروکر، امنیت حساب مشتریان را تظمین کند. متخصصان مالی باید تحت یک استاندارد به اصطلاح امانتداری، منافع مشتریان خود را بالاتر از منافع خود قرار دهند. این یک سطح بالاتر از به اصطلاح استاندارد مناسب است، که در آن متخصص فقط موظف است توصیه هایی را ارائه دهد که مطابق با بهترین منافع مشتری باشد.

 در حالی که مشاوران سرمایه گذاری همیشه باید از استاندارد امانتداری پیروی کنند، این مورد خیلی در مورد معامله گران کارگزار صدق نمی کند. اگرچه ممکن است بتوانید کارگزاری را پیدا کنید که مایل به رعایت استاندارد های امانت باشد.

اگر نمی‌توانید پاسخ‌ های مستقیم دریافت کنید یا به نظر می ‌رسد که فرد عجله دارد یا تمایلی به ارائه اطلاعات کامل و واضح به شما ندارد، به ساغ بروکر دیگری بروید. فراموش نکنید که در مورد نرخ ها، هزینه ها و کمیسیون ها بپرسید. مشاوران سرمایه گذاری ثبت شده نیز باید هر دو بخش فرم ADV را در اختیار شما قرار دهند.

بررسی عضویت SIPC

همچنین باید بررسی کنید که یک شرکت کارگزاری عضوی از شرکت حمایت از سرمایه‌گذاران اوراق بهادار (SIPC) است. این سازمان، یک شرکت خصوصی است که از سرمایه‌گذاران تا سقف 500,000 دلار (شامل 250,000 دلار برای پول نقد) محافظت می‌کند. به همان روشی که شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) از مشتریان بانک محافظت می کند.

بررسی حساب به صورت منظم

بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که سرمایه گذاری و معاملات خود را روی حالت خودکار قرار دهید. بررسی دقیق معاملات خود، می تواند به شما کمک کند که اشتباهات را در مراحل اولیه تشخیص دهید. اگر بازده سرمایه گذاری شما آن چیزی نیست که انتظارش را داشتید یا تغییرات غافلگیرکننده ای در سبد سهام شما وجود دارد، از بروکر سؤال بپرسید.

همچنین تضمین های پیچیده ای را که واقعاً درک نمی کنید، نپذیرید. اگر نمی توانید پاسخ های مستقیم دریافت کنید، از کارگزار بخواهید با مدیر ارشد صحبت کنید. همان طور که در مطالب بالا هم اشاره شد، بروکر یونیکورن فارکس، از ترفند های سود بالا برای مشتریان استفاده می کند.

سوالات متداول

1-  آیا Unicorn Brokers ایمن است؟

بروکر یونیکورن یکی از بروکر هایی ست که در حال پیشرفت است. در حال حاضر این بروکر ظاهرا ایمن است.

یونیکورن
بروکر یونیکورن

3- چه روش های پرداختی در بروکر یونیکورن فارکس موجود است؟

VISA، MasterCard، GiroPay، iDeal، Neteller، Skrill، SOFORT، AstoPay، QIWI Wallet، CashU و WebMoney از جمله گزینه های پرداخت احتمالی هستند،

4- پشتیبانی بروکر یونیکورن فارکس چگونه است؟

Unicorn Fx پشتیبانی مشتری را 24/5 به چندین زبان از طریق چت زنده، ایمیل و تلفن ارائه می دهد.

5- آیا UNFXcoin در بازار بین المللی FOREX به معاملات خود می پردازد؟

خیر؛ با توجه به متفاوت بودن این بازار؛  از مزایای این بازار این است که ریسک ندارد وسرمایه از بین رفتنی نیست و تنها در صورت نوسانات نرخی کریپتو ها ارزش آن متغیر(کم و زیاد)می‌ شود.مانند: دلار که تاثیر نواسانات نرخی موجب از بین رفتن وصفر شدن آن نمی شود.

6- پرداخت سود از طرف کارگزاری به چه صورت و پروسه زمانی آن چگونه است؟

–UNFXcoin در رابطه با زمان پرداخت سود تعیین کننده نیست! به اینگونه است که هر زمان(یک روز،یک هفته،یک ماه”معمولا اکتساب ماهانه سود 100%”) سود حاصله به 100% رسید با سرمایه‌گذار تماس گرفته میشود که سرمایه گذار میتواند سود را تحویل گرفته و یا به مبلغ سرمایه خود اضافه کند.

7- کارگزاری UNFXCO از نرم افزارهای کیف کرپتو برای بخش سرمایه‌گذاری UNFXcoin استفاده می‌کند؟

همکاری کمپانی UNFXCO با یک شرکت بزرگ در کشور هنگ کنگ میباشد که در بخش کریپتو فعالیت دارد و سیستم فوق پیشرفته و پیچیده ای دارد و در دنیا تعداد ۶۴۲ شرکت بزرگ جهانی در آن فعالیت دارند که کارگزاری UNFXCO یکی از این شرکت ها میباشد .

8- سابقه کارگزاری یونی کورن چقدر است؟

بروکر unfxb یا یونیکورن در سال 2016 تاسیس شده است. بدین جهت می توان بروکر یونیکورن فارکس را یک کارگزاری متوسط در نظر گرفت.

9- دفتر مرکزی بروکر یونی کورن کجاست؟

دفتر مرکزی بروکر یونیکورن در موریس و دفتر پشتیبانی فارسی زبان آن در ترکیه است. این بروکر در قبرس ، کانادا و افغانستان هم دفتر پشتیبانی دارد.

10- چگونه بفهمیم کدام کارگزار فارکس واقعی است؟

می توانید از کارگزار، شماره فروشنده ارز خرده فروشی (RFED) خود را بخواهید. همچنین می توانید با انجمن ملی معاملات آتی یا کمیسیون معاملات آتی کالا، قانونی و معتبر بودن بروکر را چک کنید.

11- معامله گران حرفه ای فارکس از چه بروکر هایی استفاده می کنند؟

IG کارگزار برتر فارکس برای معاملات، CFD Saxo Bank یک پلتفرم معاملاتی عالی برای انواع بازار فارکس، XTB یک بروکر مناسب برای هزینه های معاملاتی کم و Plus کارگزاری که دارای پشتیبانی قابل اعتماد برای مشتری می باشد، همگی نمونه هایی از بهترین بروکر های فارکس می باشند.

به این مقاله امتیاز دهید

3 دیدگاه برای “بررسی و آموزش بروکر یونیکورن Unicorn فارکس 2022 – آموزش ثبت نام

  1. محمد گفته:

    سلام
    من تو این بروکر حساب دارم و حدود دو سالی هست که باهاشون کار می کنم و به نظرمبروکر خوبیه و پشتیبانی خوبی هم داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه