آموزش ثبت نام در بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس – آموزش تصویری + ویدیو

بروکر USGFX

معرفی بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس

بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس در سال 2007 تاسیس شده است . در این بروکر امکان انجام انواع معاملات سهام شرکت ها ، بیش از 40 جفت ارز ، طلا ، فلزات و ارز های دیجیتال قرار داده شده است. مکان این شرکت در کشور استرالیا می باشد. این بروکر تحت کمیسیون مالی وانواتو به شماره 41706 به ثبت رسیده است. و رگولاتور FSA را کسب کرده است که نشان دهنده اعتبار و امنیت سرمایه گذاری در این بروکر می باشد.

♥️ نام بروکر♥️ USGFX
✔️  خدمات به ایرانیان✔️  بله
💰 رگولهFSA
🏢 دفتر مرکزیاسترالیا
⚡️ سال تاسیس2007

برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان برای معاملات خود روی لینک کلیک کنید.

ویدئو آموزش ثبت نام در بروکر یو اس جی

https://youtu.be/0SFPEvsbo9k

لینک ویدئو در آپارات : https://aparat.com/v/pKcfB

https://aparat.com/v/pKcfB

آموزش ثبت نام بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس

برای ثبت نام بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس ابتدا در مرورگر خود آدرس این بروکر https://www.usgfx.global/ وارد کرده و Enter بزنید. این بروکر از زبان فارسی پشتیبانی می کند. اگر دوست دارید با زبان فارسی مراحل ثبت نام را طی کنید از گوشه سمت راست بالا زبان بروکر خود را به فارسی تغییر دهید.

صفحه اصلی USGFX
صفحه اصلی USGFX
تغییر زبان بروکر یو اس جی اف ایکس
تغییر زبان بروکر یو اس جی اف ایکس

برای ایجاد اکانت روی گزینه Open Account کلیک کنید. و اطلاعات خواسته شده را به دقت تکمیل کنید. آدرس ایمیل را به دقت وارد کنید ؛ زیرا در مراحل ثبت نام یک تاییدیه به ایمیل شما ارسال خواهد شد و از شما از طرف بروکر جهت افزایش اطمینان امضای دیجیتال گرفته خواهد شد.

افتتاح حساب USGFX
افتتاح حساب USGFX

در مرحله بعد باید برای خود یک کلمه عبور مشخص کرده و در کادر دوم همان رمز را وارد کرده و با دقت از آن نگهداری کنید. اسکرول را پایین کشیده و نوع حسابی را که می خواهید برای خود افتتاح کنید در این قسمت مشخص کنید.

تعیین رمز بروکر USGFX
تعیین رمز بروکر USGFX

در مرحله بعد میزان اهرمی Leverage که می خواهید در حساب معاملاتی خود داشته باشد مشخص کنید. فقط توجه کنید استفاده از لوریج دارای ریسک بسیار بالایی بوده و اگر تجربه کافی ندارید بهتر است از آن استفاده نکنید. و در قسمت لطفا سرور معاملاتی را انتخاب کنید ، گزینه دوم که مخصوص کشور های آسیایی می باشد را انتخاب کنید. و وارد مرحله بعدی شوید.

تعیین نوع حساب تجاری
تعیین نوع حساب تجاری

در این مرحله ما بقی اطلاعات خود را تکمیل کنید. نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد و جنسیت خود را مشخص کنید و در قسمت شماره شناسایی کد ملی خودتان را وارد کرده و ما بقی اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و وارد مرحله بعد شوید.

تکمیل اطلاعات
تکمیل اطلاعات
وارد کردن آدرس
وارد کردن آدرس

در این مرحله وضعیت اشتغال و میزان درآمد سالیانه خود را وارد کنید. این اطلاعات فقط جنبه آماری داشته و اهمیت خاصی ندارد. اسکرول را پایین کشیده و توافقنامه ها را تایید کرده و وارد مرحله بعد شوید.

تکمیل اطلاعات شغلی بروکر تکمیل اطلاعات شغلی بروکر USGFX
تکمیل اطلاعات شغلی بروکر USGFX
پذیرش توافقنامه ها
پذیرش توافقنامه ها

در این صفحه اطلاعیه افشای حساب را مطالعه کرده و موافقم را کلیک کنید تا ساخت حساب کاربری شما به اتمام برسد. در صفحه بعد نام کاربری و کلمه عبور را مشاهده خواهید کرد.

اطلاعیه افشای ریسک
اطلاعیه افشای ریسک
اتمام افتتاح حساب
اتمام افتتاح حساب

از قسمت پایین صفحه روی گزینه ID خود را آپلود کنید ، کلیک کنید. سپس برای ورود ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. بعد از ورود به ناحیه کاربری خود صفحه اول کارت شناسایی خود و نیز مدرک تاییدیه آدرس خود را آپلود کرده و به بروکر ارسال کنید.

انواع حساب بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس

در بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس امکان افتتاح 4 نوع حساب معاملاتی وجود دارد . این بروکر پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 ، متاتریدر 5 و وب تریدر را در اختیار مشتریانش قرار می دهد .

حساب Mini یو اس جی اف ایکس USGFX

حداقل موجودی برای افتتاح حساب Mini یو اس جی اف ایکس 50 دلار می باشد. حداقل حجم معامله برای این نوع حساب برابر با 0.01 می باشد. میزان اهرم Leverage، حداکثر 1:500 می باشد. اسپرد نیز شناور بوده و از 2.6 پیپ شروع می شود. این نوع حساب بدون کمیسیون بوده و سرعت اجرای آن بالاست.

حساب Standard یو اس جی اف ایکس USGFX

حداقل موجودی برای افتتاح حساب Standard یو اس جی اف ایکس 100 دلار می باشد. حداقل حجم معامله برای این نوع حساب برابر با 0.01 می باشد. میزان اهرم Leverage، حداکثر 1:500 می باشد. اسپرد نیز شناور بوده و از 2.2 پیپ شروع می شود. این نوع حساب بدون کمیسیون بوده و سرعت اجرای آن بالاست.

حساب VIP یو اس جی اف ایکس USGFX

حداقل موجودی برای افتتاح حساب VIP یو اس جی اف ایکس 250 دلار می باشد. حداقل حجم معامله برای این نوع حساب برابر با 0.01 می باشد. میزان اهرم Leverage، حداکثر 1:500 می باشد. اسپرد نیز شناور بوده و از 1.1 پیپ شروع می شود. این نوع حساب بدون کمیسیون بوده و سرعت اجرای آن بالاست.

حساب Pro-ECN یو اس جی اف ایکس USGFX

حداقل موجودی برای افتتاح حساب Pro-ECN یو اس جی اف ایکس 1000 دلار می باشد. حداقل حجم معامله برای این نوع حساب برابر با 0.01 می باشد. میزان اهرم Leverage، حداکثر 1:500 می باشد. اسپرد نیز شناور بوده و از 1.1 پیپ شروع می شود. این نوع حساب بدون کمیسیون بوده و سرعت اجرای آن بالاست.

شارژ حساب یو اس جی اف ایکس USGFX

برای شارژ حساب یو اس جی اف ایکس ابتدا وارد صفحه اصلی بروکر شده و از قسمت لاگین وارد پنل شخصی خود شوید. در صفحه اصلی خود روی Deposit Funds کلیک کنید. تا در صفحه بعد روش های شارژ حساب را مشاهده خواهید کرد. وب مانی WebMoney و پرفکت مانی PerfectMoney رایج ترین روش های پرداخت برای ایرانیان می باشند.

شارژ حساب بروکر USGFX
شارژ حساب بروکر USGFX

در این بروکر پرداخت با کارت های اعتباری (ویزا کارت ، مستر کارت) ، کارت های بانکی ، WebMoney ، Poli ، SticPay ، PerfectMoney ، UnionPay ، YoguePay می توان حساب خود را شارژ کرده و یا با این روش از حساب خود برداشت کنیم.

روش های شارژ حساب USGFX
روش های شارژ حساب USGFX

برداشت از حساب یو اس جی اف ایکس USGFX

برای برداشت از حساب یو اس جی اف ایکس USGFX وارد حساب کاربری خود شده و در صفحه اصلی سایت روی Withdrawal کلیک کنید تا وارد صفجه برداشت شوید.

برداشت از حساب بروکر یو اس جی اف ایکس
برداشت از حساب بروکر یو اس جی اف ایکس
برداشت از USGFX
برداشت از USGFX

اعتبار بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس

بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس رگولاتور FSA را دارا می باشد . و سرمایه های مشتریان در بانک معتبر استرالیا با نام کمون ولث نگهداری شده و دارای صد ها شعبه در سراسر جهان می باشد. این بروکر تحت بیمه جبران خسارت FSCS می باشد. مبلغ پرداخت جبران خسارت برای مشتریان در صورت بروز هر گونه مشکلات ناخواسته 85 هزار پوند می باشد.

بروکر USGFX
بروکر USGFX

پشتیبانی بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس

بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس از ایرانیان حمایت کرده و زبان فارسی را پشتیبانی می کند . می توان از طریق ایمیل ، چت آنلاین و ارسال تیکت با پشتیبانی این بروکر در ارتباط بود و مشکلات خود را با آنها مطرح کرد. فقط هنگام معامله و … حتما به ساعات معاملاتی این بروکر که هنگام ورود به صفحه اصلی بروکر مشاهده خواهید کرد ، دقت کنید.

کلام آخر

در سایت آموزشی ایتسکا 10 بروکر معتبر جهان را که به ایرانیان نیز خدمات می دهند به صورت کامل و مفصل بررسی کرده ایم . از این بروکر ها به عنوان بروکر های ایرانیان یاد می شود. ایرانیان می توانند با اطمینان خاطر در این بروکر ها ثبت نام کرده و حساب خود را شارژ کرده و به معامله بپردازند. اگر در یکی از این بروکر ها ثبت نام کرده و بعد از مدتی به علت تغییر قوانین یا به هر دلیل دیگر به ایرانیان خدمات ندهند ، چندین ماه قبل به ایرانیان پیغام داده می شود که یا حساب هایشان را ببندند و یا به بروکر دیگری منتقل کنند.

بعضی از بروکر ها نیز خود به خود تمامی اکانت هایی را که قرار نیست به آنها خدمات دهند به بروکر دیگری که از ایرانیان حمایت می کند و خدمات می دهد ، انتقال می دهند و مشتریان می توانند با همان نام کاربری و کلمه عبور وارد بروکر جدید شده و موجودی خود را مشاهده کنند و به معامله بپردازند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

6 دیدگاه برای “آموزش ثبت نام در بروکر USGFX یو اس جی اف ایکس – آموزش تصویری + ویدیو

 1. جوادی گفته:

  فارکس سرویسز و FPA درباره بروکر USGFX بررسی های مفصلی انجام دادن می خواستم ازتون بپرسم آیا واقعا مطابق این مطلب خوبی که منتشر کردین این بروکر به اندازه کافی معتبر و مطمئن هست؟

  • تیم نویسندگان گفته:

   سلام. وقتتون بخیر.
   بله. این بروکر معتبر هست. البته پیشنهاد میکنم مقاله بهترین بروکر های فارکس رو هم بررسی بفرمایید.

 2. trader گفته:

  من حساب دارم تو این بروکر پشتیبانی بسیار بدی دارند. اصلا برخورد خوبی با مشتری ها ندارند من و چند تا از دوستام که اونجا حساب باز کردیم واقعا از برخورد بدشون ناراضی هستیم. پشتیبانی بروکرهایی مثل آلپاری و آمارکت رو وقتی با این بروکر مقایسه میکنیم متوجه میشیم که این بروکر چقدر افتضاحه تو این مورد. اصلا راضی نیستم و دارم پولمو خارج میکنم. شدوهای آمارکت شرف داره به سود این بروکر به خاطر برخورد نامناسبشون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه