همه چیز راجب بروکر adrofx | آموزش ثبت نام

ad forex

احتمالا شما هم حداقل یک بار نام بروکر adrofx شنیده اید؛ بروکرها، عناصر اصلی معاملاتی در بازارهای سرمایه هستند. آنها عامل خرید و فروش، انتقال پول و حتی یافتن خریدار برای فروشنده و بالعکس می باشند. بدون حضور این واسطه ها، عوامل شکل دهنده بازار به هیچ عنوان نمی توانند به یکدیگر متصل شوند و آنچه که مهم به نظر می رسد، انتخاب بهترین حالت از میان آنهاست. همانطور که در سالهای اخیر با رشد حجم بازار های سرمایه و اقبال مردم به سمت آنها، تعداد بروکرها بسیار بیشتر از قبل شده است و باید برای به کار گیری آنها کاملا مطالعه شده عمل کرد.

♥️ نام بروکر♥️ adrofx
✔️  خدمات به ایرانیان✔️  بله
💰 رگولهVVFSC
🏢 دفتر مرکزیسنت لوسیا
⚡️ سال تاسیس2018

برای مشاهده لیست کامل بهترین بروکر های فارکس به لینک زیر مراجعه کنید.

بهترین بروکر فارکس

برای فعالیت در بازار های مالی مانند فارکس باید به یکی از این بروکر ها و کارگزاران اعتماد کنید و از آنها برای خرید و فروش ارز کمک بگیرید. از عواملی که شما را در این انتخاب حساس یاری می دهد، میزان امنیت این وب سایت ها، ثبت نام و تایید هویت منطقی و البته آسان و در کنار همه اینها میزان محبوبیت و اعتماد عموم به آنهاست. با در نظر گرفتن این پارامترها، یکی از بهترین بروکرهای فعال در بازار فارکس را می توان بروکر adrofx نامید. در ادامه این مقاله به دنبال معرفی جامع از آن خواهیم بود و روش عای ورود و ثبت نام در آن را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بروکر adrofx
بروکر adrofx

بروکر adrofx چیست؟

آنچه در این مقاله خواهید آموخت نمایش

برند adrofx به عنوان یک کارگزار فعال در زمینه بازارهای فارکس فعالیت می کند و در جنبه های گوناگون از لحاظ قضایی و قانونی مورد تایید واقع شده است و رگولاسیون های مختلف را گذرانده و کسب نموده است. دفتر مرکزی این بروکر در کشور جزیره ای کوچکی به نام “سنت لوسیا” واقع شده است که در جنوب قاره آمریکای شمالی است و از جمله مستعمرات بریتانیا محسوب می شود.

این بروکر در حال دریافت مجوزهایی از کمیسیون خدمات مالی وانواتو (VVFSC) و پلتفرم های تجارت بر روی CFD ها است و به تازگی در سال 2018 پا به این عرصه گذاشته است. این بروکر در صفحه اصلی وب سایت خود به این نکته اشاره می کند که برای فعالیت در بازار فارکس بسیار آگاه و محتاطانه عمل کنید و بیش از توان مالی خود در آن سرمایه گذاری نکنید.

در ادامه با اشاره به ماهیت بازارهای فارکس از کابران خود درخواست می کند که در صورت پیوستن به جامعه معامله گران، خطرات معاملات را به جان بخرید و مسئولیت پذیر باشید. توصیه بعدی این بروکر به کاربران خود، استفاده از محتوای آموزشی در این وب سایت است تا تجربیات بیشتری را برای معامله کردن کسب کنند و از انجام این فرآیند بدون کسب آموزش های لازم بر حذر باشند.

مزایا و قابلیت های بروکر adrofx

اشاره بزرگ و قابل توجه این کارگزار به عنوان یک کلمه کلیدی، استفاده از واژه “هنر معامله” است و اعتقاد دارد که برای معامله کردن شما، هر آن چیزی را که نیاز دارید فراهم کرده است. همچنین در مورد مزایا و قابلیت های مشخص خود این موارد را ذکر نموده است:

  1. دسته بزرگی از ابزارهای تجاری : معامله در یک بازار جهانی بدون محدودیت
  2. فضای رقابتی و جوایز و پاداش ها : استفاده از قدرت مبادله گری در یک فضای رقابتی عادلانه و ارائه پاداش
  3. حفاظت از سرمایه : سرمایه های شما از طریق پروتکل های امنیتی صنعتی تحت حفاظت شدید قرار دارد.
  4. امنیت : عدم به اشتراک گذاری داده های خصوصی شما بدون کسب اجازه از خودتان
  5. آموزش معامله گری از صفر تا صد :  ویدیوها، کتابچه های راهنما، تحلیل های تجاریو سیگنال ها. این ها ابزارهایی است که می توانید از طریق آنها، به یک معامله گر حرفه ای بدل شوید.
  6. بدون کمیسیون :  استفاده از فرصت های معاملاتی نامحدود با اسپریدهای مختلف و بدون دریافت کمیسیون

این بروکر معامله گرانی از بیش از 200 کشور مختلف را در بر می گیرد که در ابتدای ورود آنها و ثبت نام، در حدود صددرصد به آنها بونوس خوش آمدگویی تعلق می گیرد و نسبت به سپرده خود، ده درصد از آن را نیز علاوه بر مقدار ذکر شده دریافت می کنند. همچنین به نسبت فصل و زمان عضویت در بروکر و همچنین سایر موارد این چنینی نیز تخفیفات و آفرهایی پیشنهاد خواهد شد.

در مورد شرایط عمومی معاملات نیز باید اشاره کوتاهی بر مواردی از قبیل کمترین اسپریدها، کمیسیون های صفر و کمترین هزینه های معاملاتی و تجاری اشاره کرد. این یک سرمایه گذاری رایگان محسوب می شود و در مقابل این دایره وسیع از شرایط و امکانات تخصیصی، مزایای فوق العاده ای برای کاربران به همراه خواهد داشت. در مواردی گزارش شده است که بروکر adrofx، سرمایه افراد را در مقابل ریسک های احتمالی بیمه می کند و این یک نقطه تمایز در میان رقبای دیگر به حساب می آید.

از جمله امکاناتی که این بروکر برای کاربران خود فراهم کرده است، امکان بهر برداری از مجموعه وسیعی از روش های پرداخت و واریز و برداشت است. این روش ها شامل نقل و انتقالات بانکی، کارت های دبیت و کردیت، کیف پول های الکترونیکی و سایر روش هایی است که می توانید جزئیات آن را در وب سایت آن مشاهده کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر adrofx

برای ثبت نام در بروکر adrofx و آغاز روند معاملات، باید نسبت به تبادل مجموعه ای از اطلاعات اقدام کنیم. این فرآیند همانند یک عضویت ساده است و شامل ورود داده های شخصی و هویتی شما و پروسه تایید و احراز متقابل است. وب سایت بروکر adrofx ، میزان نفوذ اکانت شما را یک به پانصد معرفی می کند و تعداد انواع اکانت هایی که شما می توانید نسبت به افتتاح آنها اقدام کنید نیز شش نوع مختلف است.

برای آغاز فرآیند ثبت نام در بروکر adrofx باید به صفحه اصلی با آدرس https://adrofx.com مراجعه کرده و بر روی گزینه ثبت نام در منتهاالیه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. در قسمت دیگری از اسلایدر صفحه، گزینه دیگری تحت عنوان “تجارت کنید” وجود دارد که قابلیت ثبت نام را به شما می دهد تا به عنوان یک کاربر جدید وارد دنیای بازارهای سرمایه فارکس شوید.

ثبت نام در بروکر adrofx
ثبت نام در بروکر adrofx

با کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه ای می شوید که باید در آن فیلد های مربوط به اطلاعات هویتی اولیه خود را وارد کنید. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل معتبر و قانونی که البته باید متعلق به خودتان باشد، کشور یا محل اقامت و همچنین یک شماره تماس مربوط به همان محل را در فیلد های مرتبط وارد کنید.

در قسمت پایینی این اطلاعات باید ابتدا از گزینه ارسال کد، نسبت به تقاضای یک کد تایید شماره تماس اقدام کنید. این کد به شماره شما ارسال می شود و باید آن را در فیلد رو به روی ارسال کد، وارد کنید و گزینه “Register Now” را کلیک کنید. قبل از کلیک باید باکس تایید اطلاعات را که در بالای آن قرار دارد، تیک بزنید.

فعالیت در بازار فارکس
ثبت نام در بروکر adrofx

پس از این مرحله باید به سراغ صندوق ایمیل خود برویم و ایمیلی را که adrofx برای تایید هویت آن ارسال کرده است را کلیک کنیم. با انجام این کار، به سمت وب سایت هدایت شده و پیامی را از بابت تایید اکانت خود دریافت خواهید کرد. این آدرسی که به سمت آن هدایت شده اید، همان پروفایل کاربری تان است.

در بخش پروفایل کاربری برای اتمام مرحله افتتاح حساب باید حداقل میزان سپرده گذاری، ضریب نفوذ و نوع ارز موردنظر را انتخاب کنید. طبق اخطاری که خود بروکر به شما می دهد باید حداق میزان سپرده گذاری را 25 دلار در نظر بگیرید و در فیلد سوم وارد کنید. در مورد فیلدهای دیگر می توانید تصمیم خود را مبتنی بر استراتژی معاملاتی خود انتخاب کنید. پس از تنظیم این فیلدها، با کلیک بر روی گزینه افتتاح حساب که با رنگ قرمز مشخص شده است، گام آخر را بر میدارید و وارد حساب کاربری خود می شوید.

فعال کردن حساب کاربری در فارکس
ثبت نام در بروکر adrofx

در این حساب کاربری، علاوه بر امکان انتخاب پلتفرم معاملاتی و انواع متاتریدرها، باید به منوهای کناری و برخی گزینه های دیگر دقت کنیم. این منوهای کناری شامل گزینه هایی از قبیل، حساب های کاربری، پروفایل، سرمایه گذاری، برداشت از حساب، نقل و انتقال داخلی، اسناد و مدارک و پلتفرم ها است. در بخش حاب های کاربری، علاوه بر حساب جاری مورد نظر که در آن هستید می توانید حساب های دیگری را نیز اضافه کنید.

از حساب های کاربری شش گانه تا یک امکان برای افتتاح حساب دمو، که به منظور آموزش کاربر تعبیه شده است. همچنین اطلاعات مالی مربوط به حساب مورد نظر نیز به طور کامل قابل مشاهده و پیگیری است. در قسمت پروفایل امکان ویرایش و تکمیل اطلاعات هویتی خود را دارید. می توانید عکس کاربری را به حساب خود بیفزایید و همچنین برخی از داده ها مانند آدرس و شهر و سایر موارد را به طور کامل وارد نمایید. حتی از این مسیر امکان تغییر رمز عبور خود را نیز دارید.

پنل کاربری بروکر adrofx
ثبت نام در بروکر adrofx

بخش بعدی مربوط به سرمایه گذاری است و شما می توانید از طریق دروازه هایی که در این منو معرفی شده است اقدام به سپرده گذاری کنید. مواردی مانند بیت کوین، اتریوم، بانکهای مختلف و موسسه های مالی که در این قسمت به عنوان روش های سرمایه گذاری به آنها اشاره شده است. در گزینه بعدی منو به مورد برداشت از حساب می رسیم که شما می توانید درخواست مربوطه را از این قسمت ثبت کنید. بروکر به شما این اطمینان را می دهد که در کمترین زمان ممکن آن را به صورت ارز که درخواست کرده اید در اختیار شما قرار دهد.

در بخش انتقالات داخلی نیز این امکان را دارید که سرمایه ای را از یک حساب با پلتفرم مشخص به حساب دیگری با پلتفرم دیگر انتقال دهید. اگر مبالغ بیشتر از مقدار ماجین های تعیین شده باشد رد می شوند و در صورت انتقال از حسابی که به آن پاداش تعلق گرفته است، باید انتقال پاداش را متوقف کند و تیک مربوط به آن را فعال نماید. در مورد انتقال به سپرده های حساب هایی که هنوز فعال نشده اند نیز باید مبلغ انتقال برابر یا بیشتر از مقدار سپرده اولیه باشد.

قسمت بعدی متعلق به سیگنال های تجارت است. در این بخش تحلیل هایی توسط خود بروکر انجام می شود و به صورت پیشنهاد در اختیار کاربر قرار می گیرد و او می تواند بر مبنای استراتژِی مورد نظر خود آنها را در مسیر تجارت خود به کار گیرد. بخش نهایی نیز در مورد اسناد و مدارک است.

در این بخش باید یک سری از مدارک هویتی خود را برای احراز هویت خود بارگزاری نمایید. این مدارک شامل کارت ملی یا پاسپورت و یاگواهینامه شما می باشد. در غیر این صورت باید مدارک مربوط به اقامت خود را آپلود کنید. همچنین در مورد آپلودکردن مدارک باید طبق دستورالعمل های توصیه شده در محل الصاق مدارک عمل کنید وگرنه مدارک ارسالی از سوی تیم فنی رریجکت شده و قابل قبول نخواهد بود.

در انتها باید به قابلیت های آموزشی این وب سایت اشاره داشته باشیم که از تقاط ضعف آن است. در مورد حساب های دموی سایت بیشتر تحقیق کنید و دوره های مربوطه را از سایر منابع موجود بگذرانید. در مورد تجارت فارکس باید بسیار هوشیار باشید چون باتوجه به دماهیت پرریسک این حوزه و سروکار داشتن آن با سرمایه شما، می تواند بسیار برایتان گران تمام شود.

ما در لیست زیر، بهترین بروکر های فارکس مناسب ایرانیان را معرفی کرده ایم، حتما این مقاله را مطالعه کنید :

بهترین بروکر فارکس

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه