قطع همکاری بروکر تیکسی Tixee و M4Markets با ایرانیان| آموزش ثبت نام و افتتاح حساب –

قطع همکاری بروکر تیکسی Tixee و M4Markets با ایرانیان| آموزش ثبت نام و افتتاح حساب - بروکر تیکسی

بروکر تیکسی (Tixee) یک کارگزار نسبتا جدید با ویژگی های مختلف است که آن را به گزینه ای جذاب برای مشتریان علاقه مند به تجارت CFD تبدیل می کند. از طریق یکی از پلتفرم ‌ها و برنامه‌های متعدد، مشتریان می ‌توانند در پنج کلاس دارایی مختلف با اهرم تا 1:500 معامله کنند.

کارگزار تیکسی به عنوان یک تازه وارد در بازار مالی، سعی کرده با ارائه یک نرم افزار معاملاتی معتبر در قالب MT5 و حداقل سپرده استاندارد 250 دلار، محبوبیت زیادی در میان کاربران به دست آورد.

بروکر تیکسی و M4markets با ایرانیان قطع همکاری کردند.

اطلاعات بیشتر را در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید:

قطع همکاری بروکر تیکسی Tixee و M4Markets با ایرانیان| آموزش ثبت نام و افتتاح حساب - بروکر تیکسی

بروکر تیکسی به بروکر M4markets منتقل شد. لینک خبر : انتقال بروکر تیکسی به M4Market

♥️ نام بروکرTIXEE تیکسی
✔️  خدمات به ایرانیانندارد
💰 رگولهFSA ,FSCA
🏢 دفتر مرکزیقبرس جنوبی (سیشل)
⚡️ سال تاسیس2020

این بررسی از ایتسکا به نحوه عملکرد Tixee، پلتفرم های ارائه شده، انواع حساب ها، مزایا، معایب و هر چیز دیگری را که باید قبل از ثبت نام بدانید، پرداخته است.

بروکر تیکسی در یک نگاه

 • پلتفرم های معاملاتی: MT5، معامله گر وب
 • ابزارهای معاملاتی: FX، سهام، کالاها، شاخص ها
 • حداقل سپرده: 250 دلار
 • حداکثر اهرم (leverage): 1:500
 • حساب آزمایشی: دارد
 • واریز و برداشت: پرفکت‌مانی، تتر
 • کپی تریدینگ: دارد
 • اجازه اسکالپ: دارد
 • حساب اسلامی: دارد

بروکر تیکسی چیست؟

کارگزاری Tixee یک کارگزار CFD است که تجارت در فارکس، کریپتو ها، شاخص ها، سهام و کالاها را تسهیل می کند. همچنین این بروکر یک راه حل تجارت اجتماعی کاربر پسند ارائه می دهد که آن را برای سرمایه گذاران مبتدی جذاب می کند.

بروکر تیکسی که در اکتبر 2020 راه اندازی شد، جوایزی را به عنوان بهترین بروکر جدید و برترین برنامه IB  کسب کرده است. دفتر مرکزی Tixee در لیماسول، قبرس مستقر است و دفاتر دیگری در سیشل و آفریقای جنوبی دارد. این شرکت توسط سه ناظر مالی، از جمله  CySEC، FSCA و FSA تنظیم می شود.

این کارگزار به مشتریان خود اجازه می دهد تا از مجموعه متنوعی از انواع حساب ها، ابزارهای متعدد قابل معامله و یک پلت فرم سفارشی استفاده کنند. از سوی دیگر، هزینه های Tixee بالاتر از میانگین بازار است. از آنجایی که FSA صندوق جبران خسارت ندارد، مشتریان نمی توانند مستقیماً از تنظیم کننده بروکر خسارت بخواهند.

آموزش ثبت نام در بروکر تیکسی TIXEE

برای ثبت نام در بروکر تیکسی TIXEE هم از لینک بالا می توانید مستقیما وارد صفحه ثبت نام شده و هم وارد صفحه اصلی سایت تیکسی شده و مانند شکل زیر از قسمت GET STARTED در این بروکر ثبت نام کنید.

ثبت نام در بروکر تیکسی TIXEE
ثبت نام در بروکر تیکسی TIXEE

در صفحه باز شده نام ، نام خانوادگی و ایمیل خودتان را وارد کنید. بعد از انتخاب کشور می تواید شماره تلفن همراه خود را نیز وارد کنید تا ثبت نام شما تکمیل گردد.

ثبت نام در بروکر تیکسی TIXEE
ثبت نام در بروکر تیکسی TIXEE

بعد از این مرحله ایمیلی از طرف بروکر دریافت خواهید کرد که ثبت نام شما را تکمیل می کند. روی لینک فرستاده شده کلیک کنید تا وارد صفحه کاربری خودتان شوید. سپس در قسمت تایید هویت باید مدارک احراز هویت از قبیل تصویر کارت ملی ، و برای احراز محل سکونت خود باید تصویر صورت حساب بانکی ، قبوض خدماتی و یا سند ملک به بروکر ارسال کنید تا مورد تایید قرار گیرد.

بعد از تایید حسابتان را شارژ کرده و می توانید ترید کنید.

رگولاسیون بروکر تیکسی

بروکر تیکسی توسط سه نهاد تنظیم می شود.GVD KORIMCY LTD  توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس ( CySEC ) تحت مجوز شماره 411/22 مجوز CySEC تنظیم می شود. کارگزاری Tixee در چارچوب دستورالعمل بازارهای مالی (MiFID II)  اتحادیه اروپا عمل می ‌کند و به عنوان یک تنظیم‌کننده ردیف 1 به آن موقعیت می‌ دهد .

همچنین GVT KORIMZA (PTY) LTD  توسط اداره رفتار بخش مالی در آفریقای جنوبی ( FSCA ) تحت شماره FSP 49648 مجاز و تنظیم می شود. همچنین FSCA یک تنظیم کننده ردیف 2 است. Pipbull Ltd  توسط سازمان خدمات مالی در سیشل ( FSA ) تحت مجوز شماره SD061 مجاز و تنظیم می شود. FSA یک تنظیم کننده ردیف 3 است.

مهم‌ ترین ویژگی‌ هایی که معامله‌گران باید در خدمات کارگزاری از نظر ایمنی و حفاظت به آنها توجه کنند، عبارتند از:

 • اکثر رگولاتورها از کارگزاران می خواهند که وجوه مشتریان خود را در حساب های بانکی جداگانه از حساب هایی که برای سرمایه خود استفاده می کنند، نگهداری کنند تا از اشتباهات حسابداری جلوگیری شود. همه نهادهای بروکر تیکسی از این مقررات پیروی می کنند.
 • محافظت از تعادل منفی موجب می شود سرمایه معامله گران حفظ شود و از دست نرود. کارگزار ممکن است به طور خودکار هر معامله بازنده ای را که حساب کاربران را تهدید می کند، ببندد. حفاظت از تعادل منفی توسط هر سه نهاد بروکر تیکسی تضمین می شود.
 • لازم به ذکر است که بروکر تیکسی به مشتریان اروپایی خدمات ارائه نمی دهد. همچنین معامله با CFD به دلیل اهرمی بالایی که دارد، مستلزم ریسک بسیار بالایی است. از این رو، هر چه اهرم بیشتر باشد، ریسک بزرگ تر است. معامله گران باید همیشه در نظر داشته باشند که آیا اهرم ارائه شده توسط کارگزار با اهداف تجاری آنها مطابقت دارد یا خیر؟

ویژگی های بروکر تیکسی

کارگزاری Tixee به دلیل محتوای آموزنده و راه حل های متنوعی که در اختیار معامله گران قرار می دهد، در آموزش، انواع حساب، و واریز و برداشت امتیاز بسیار بالایی کسب کرده است. همچنین بروکر تیکسی در زمینه پلتفرم ‌ها و پشتیبانی مشتری، عملکرد خوبی دارد. هزینه های بروکر تیکسی زیاد است، در حالی که محتوای آموزشی آن دامنه محدودی دارد. اما هم معامله‌گران مبتدی و هم با تجربه می ‌توانند چیزهای جذاب و کاربردی زیادی را در بروکر tixee بیابند.

قطع همکاری بروکر تیکسی Tixee و M4Markets با ایرانیان| آموزش ثبت نام و افتتاح حساب - بروکر تیکسی
بروکر تیکسی چه مزیت هایی دارد؟

مزایا و معایب بروکر تیکسی

مزایا

 • آموزش و پشتیبانی گسترده برای مبتدیان
 • تنظیم شده توسط سه نهاد، از جمله CySEC
 • دارای پلتفرم های معاملاتی  MT4،MT5  پلتفرم های اختصاصی
 • دارای صد درصد پاداش سپرده تا 10000 دلار
 • ارائه دستورات سود و توقف ضرر
 • ارائه کپی ترید فارکس
 • دارای پاداش تخفیف
 • اهرم 1:500

معایب

 • نیاز به درخواست از بخش پشتیبانی بروکر برای تغییر اهرم معاملاتی
 • عدم ارائه پلتفرم های معاملاتی برای تلفن همراه آیفون
 • اسپرد گسترده برای انواع حساب ورودی و استاندارد
 • دارای حداقل سپرده شروع از 250 دلار
 • عدم ارائه خدمات به بسیاری از کشورها

ابزارهای معاملاتی بروکر تیکسی

کالاها و شاخص‌ های موجود در بروکر تیکسی جفت‌ ها و کالاهای FX هستند. با توجه به آنچه که در مورد اسپردهای متفاوت که در Tixee وجود دارد، معامله‌گران با سبک‌ ها و موجودی حساب ‌های مختلف می ‌توانند بر اساس هزینه‌ های مربوطه و مدت زمان اجرای یک سفارش، از بین ۲۳۸ ابزار موجود، شاخص مد نظر خود را انتخاب کنند.

به عنوان مثال، معامله گران روزانه می توانند از طیف گسترده جفت ارزهای موجود برای معاملاتی با نوسانات جزئی قیمت در کوتاه مدت استفاده کنند. در مقابل، معامله‌گران موقعیت و روز می ‌توانند از کالاها و شاخص‌های بروکر تیکسی برای ایجاد موقعیت ‌های پیچیده با هدف گرفتن نوسان‌ های قیمتی بسیار بزرگ‌ تر استفاده نمایند.

معامله گران از قراردادهای مابه التفاوت (CFD) برای گمانه زنی در مورد قیمت کالای اساسی بدون تحویل فیزیکی استفاده می کنند. به عبارت دیگر، می‌ توانید با قیمت طلا معامله کنید و با افزایش و کاهش آن، بدون نیاز به خرید یا فروش شمش‌ های واقعی طلا، سود ببرید. یکی از بزرگترین مزیت های معامله با CFD ها این است که معامله گران می توانند تقریباً بلافاصله وارد بازار شده و از آن خارج شوند. در نتیجه تغییرات حتی جزئی را در عملکرد قیمت کالاهای اساسی مشاهده نمایند.

به طور کلی، دارندگان حساب در بروکر تیکسی می توانند از بین دارایی های قابل معامله زیر، ابزار مناسب خود را انتخاب نمایند. این ابزار عبارتند از:

فارکس: 58 جفت ارز اصلی، فرعی و متفاوت

کریپتو: ۷ ارز دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم

شاخص ها: 5 شاخص مانند S&P 500 و  FTSE 100

سهام: 143 سهام فهرست شده در  NYSE، NASDAQ و HKEX

کالاها: 8 کالا از جمله طلا و نقره. بیش از نیمی از ابزارهای Tixee سهام CFD هستند، اما اکثر آنها دارای اسپردهای بالاتر از میانگین می باشند. جفت‌ ها و کالاهای FX زیادی با اسپردهای متفاوت وجود دارد که به مبتدیان و معامله‌گران خرده‌فروشی، انعطاف‌پذیری بیشتری می ‌دهد. در همین حال، معامله گران ریسک گریز کمتر و آنهایی که موجودی حساب زیادی دارند، می توانند از 20 شاخص و ارزهای دیجیتال بهره ببرند.

پلتفرم های معاملاتی بروکر تیکسی

وب تریدر

ابتدا پلتفرم اختصاصی WebTrader وجود دارد که می توان مستقیماً از طریق مرورگر به آن دسترسی داشت. از طریق آن می ‌توانید موقعیت ‌های باز را نظارت کرده، سفارش ‌های در حال انتظار و تاریخچه معاملات را مشاهده کنید.

بروکر تیکسی انجام تجزیه و تحلیل فنی و معاملات را از طریق پلتفرم مبتنی بر مرورگر خود برای مشتریان آسان کرده است. طیف وسیعی از شاخص ‌ها مانند شاخص قدرت نسبی و میانگین‌ های متحرک ساده وجود دارد که می‌ توان آنها را بر روی نمودارهای تاریخچه قیمت قرار داد.

پلتفرم Simple Trader

اگر می خواهید یک تجربه تجاری ساده تر داشته باشید، Simple Trader  را انتخاب کنید. این پلتفرم نمودارهای تاریخچه قیمت دقیق را با شاخص های فنی ارائه نمی دهد. در عوض، می ‌توانید نموداری برای نشان دادن روند های کلی، تغییر در 24 ساعت گذشته، نوسانات بازار و اسپردهای خرید و فروش را در آن مشاهده کنید.

با کلیک بر روی خرید یا فروش، یک پنجره پاپ آپ باز می شود که در آن می توانید اندازه لات و همچنین محدودیت های قیمت را برای سفارشات سود و توقف ضرر وارد کنید. Simple Trader بهترین گزینه برای معامله گران تازه کار است.

پلتفرم های MT4 و MT5

علاوه بر برنامه های کاربردی اختصاصی، مشتریان بروکر تیکسی می توانند از پلتفرم های MetaTrader 4 (MT4)  و MetaTrader 5 (MT5) استفاده کنند. هر دو پایانه های تجاری پیشرو در جهان هستند که در آن سرمایه گذاران می توانند از طیف وسیعی از شاخص های یکپارچه استفاده کنند. مجموعه ای از انواع سفارش فوری و در حال انتظار، به علاوه نمودارهای مختلف و سبک های نمودار نیز در آنها موجود است.

بروکر tixee به معامله گران این امکان را می دهد تا بتوانند پلتفرمی را انتخاب کنند که به بهترین وجه با سبک معاملاتی و نیازهای آنها مطابقت داشته باشد. MT5 دارای رابط کاربری آسان با نشانگرها و ابزارهای متعدد است و جانشین شایسته ای برای MT4 است که محبوب ترین پلتفرم معاملاتی می باشد. تجارت کپی و معاملات خودکار فقط از طریق MT4 یا MT5 قابل دسترسی است.

علاوه بر این، MT4 و MT5 از ایجاد مشاوران خبره (EAs) پشتیبانی می‌ کنند، بنابراین مشتریان می ‌توانند ربات ‌های معاملاتی خودکار را برای اجرای استراتژی‌ها راه‌اندازی کنند. هر پلتفرم را می توان با استفاده از پیوندهای موجود در وب سایت کارگزار به صورت رایگان نصب کرد. نسخه های موبایل MT4 و MT5 به ترتیب از گوگل پلی و اپ استور برای اندروید و iOS در دسترس هستند. آنها روی گوشی های هوشمند و تبلت ها اجرا می شوند.

کپی تریدینگ در بروکر تیکسی

یکی از ویژگی های برجسته بروکر تیکسی، سرویس تجارت کپی آن است. مشتریان می توانند استراتژی معامله گر دیگری را دنبال کنند یا استراتژی خود را ارائه دهند. برای مشتریانی که علاقه مند به کپی هستند، یک تابلوی امتیاز از همه معامله گران موجود وجود دارد که نام استراتژی، نرخ بازگشت، تعداد افرادی که قبلاً روش آنها را دنبال می کردند و هزینه دریافت شده را نشان می دهد.

همچنین می توانید آمار دقیقی از عملکرد یک استراتژی مانند حداکثر سود کلی، میانگین سود روزانه، بهترین معامله، بدترین معامله و نموداری بازدهی را در آن پیدا کنید. هنگامی که استراتژی را برای کپی کردن معامله گران ارائه می کنید، باید یک نمایه برای سیستم معاملاتی ایجاد نمایید. این باید شامل جزئیاتی مانند آنچه قرار است معامله کنید و حداقل موجودی مورد نیاز باشد.

بروکر تیکسی به ارائه دهندگان اجازه می دهد تا درصدی را به عنوان کارمزد در معاملات اعمال کنند تا بتوان از مشتریانی که از معاملات کپی می کنند، درآمد کسب کرد.

قطع همکاری بروکر تیکسی Tixee و M4Markets با ایرانیان| آموزش ثبت نام و افتتاح حساب - بروکر تیکسی
حساب های معاملاتی بروکر تیکسی

انواع حساب در بروکر تیکسی

کارگزاری Tixee دارای چهار نوع حساب اصلی Standard، Premium، RAW و  VIPاست. دو مورد اول معاملات بدون کمیسیون و اسپرد شناور را ارائه می دهند، در حالی که دو مورد دیگر دارای کمیسیون ثابت برای هر لات معامله شده و اسپرد خام از 0.0 پیپ هستند. تفاوت دیگر حداقل الزامات سپرده است که از 10 دلار در حساب استاندارد شروع می شود و در حساب VIP به 20000 دلار می رسد.

همه حساب‌ های بروکر تیکسی دارای تجارت بدون مبادله (حساب‌ های اسلامی) هستند. حساب های استاندارد و پریمیوم دارای سپرده کم برای ورود و سطوح توقف نسبتاً پایین می باشند. آشکارترین اشکال حساب استاندارد این است که شامل تجزیه و تحلیل معاملات و تجزیه و تحلیل توسط Trading Central نمی شود.

با توجه به دو نوع حساب دیگر اکانت RAW  و VIP بروکر تیکسی دارای اسپرد (spread) خام هستند که از با شروع 0.0 پیپ شروع می شود. همچنین حساب وی آی پی دارای کمیسیون پایین تر، به مبلغ 5 دلار به ازای هر لات در هر معامله است. با این حال، اشکال آن، حداقل نیاز سپرده نسبتاً زیاد است.

حساب آزمایشی بروکر تیکسی

هنگامی که برای اولین بار با Tixee ثبت نام می کنید، حق داشتن یک حساب آزمایشی رایگان با 10000 دلار وجوه شبیه سازی شده را دارید. اگر تازه وارد هستید، این یک فرصت عالی و بدون ریسک برای کسب تجربه با پلتفرم های WebTrader و Simple Trader است. پس از آن می توانید در صورت آمادگی به یک حساب واقعی وارد شوید.

نحوه ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر تیکسی

در مرحله اول باید در صفحه اصلی وب سایت، روی شروع به کار کلیک کنید و اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید.

در مرحله دوم بین درخواست تماس از تیم پشتیبانی مشتری و دسترسی به حساب جدید خود یکی را انتخاب کنید. 

در مرحله سوم اطلاعاتی در مورد سابقه شغلی، درآمد تخمینی سالانه، تجربه تجاری و … وارد کنید.

در مرحله چهارم حساب خود را با آپلود عکس پاسپورت، کارت شناسایی یا گواهینامه رانندگی تأیید نمایید.

در مرحله پنجم نیز با آپلود عکس سندی که نشانی صورتحساب شما را نشان می دهد (صورت حساب بانکی، قبض آب و برق یا موارد دیگر) نشانی خود را ثبت کرده و احراز هویت کنید.

کمیسیون و هزینه ها در بروکر تیکسی

نرخ‌های اسپرد در بروکر تیکسی در دارایی های مختلف بسیار متفاوت است. رقابتی ترین قیمت ها را می توان در طلا و GBPJPY یافت، که ممکن است به مذاق معامله گرانی خوش آید که معمولاً از یک یا دو ابزار پیروی می کنند. از سوی دیگر، سهام و شاخص ها بسیار گران به نظر می رسند.

همچنین جالب است به این نکته اشاره کنیم که اسپردهای Tixee در طول روز کم و بیش ثابت می مانند. این امر بر نقدینگی پایدار و ثابت تاکید می کند که برای معامله گران مفید است. زیرا خطر لغزش را کاهش می دهد .

کارمزد سواپ در فارکس، هزینه معامله گر برای نگهداری یک موقعیت باز یک شبه به دلیل تغییر نرخ بهره است. Swap long به هزینه کسر یا اعتبار قابل دریافت برای باز نگه داشتن موقعیت خرید در یک شبه اشاره دارد. مبادله کوتاه به هزینه‌ها یا اعتبارات قابل کسر یا دریافتی، برای باز نگه داشتن موقعیت فروش در یک شبه مربوط می‌شود. بروکر تیکسی کارمزد سوآپ دریافت می کند. جالب است بدانید بسیاری از تریدر ها با نحوه محاسبه سواپ در فارکس آشنایی دارند.

بروکر تیکسی برای تمام حساب هایی که برای مدت 12 ماه یا بیشتر در آنها سفارش معاملاتی انجام نشده است، کارمزد عدم فعالیت تا 10 دلار دریافت می کند. از سوی دیگر، هیچ کارمزدی برای واریز و برداشت در این کارگزاری وجود ندارد.

واریز و برداشت در بروکر تیکسی

سپرده (واریز)

برای واریز وجه به حساب خود در بروکر تیکسی گزینه های متعددی دارید. این شامل کارت های اعتباری، کیف پول های الکترونیکی مانند Neteller و سیم بانکی از طریق سوئیفت یا SEPA می شود.

نقل و انتقالات انجام شده از طریق کارت و اکثر کیف پول های الکترونیکی فوری هستند در حالی که حواله های سیمی می تواند تا دو روز کاری طول بکشد. تمام سپرده ها بدون کارمزد است. حداقل سقف سپرده به نوع حساب مرتبط است که از 250 دلار شروع می شود.

برداشت

روش های برداشت موجود مانند سپرده است، با این حال، زمان پردازش متفاوت است. برداشت از طریق کارت ها ممکن است تا یک روز کاری کامل طول بکشد و ممکن است لازم باشد پنج روز کاری برای برداشت از طریق سیم بانکی صبر کنید. اکثر گزینه های کیف پول الکترونیکی فوری هستند. حداقل محدودیت برداشت 10 دلار یا 10 یورو است.

آموزش ها در بروکر تیکسی

محتوای آموزشی در بروکر tixee به 6 دسته مجزا تقسیم می شود که عبارتند از:

 • تحلیل معاملات در حساب کاربری بروکر تیکسی شما موجود است و می‌ توان آن را به طور کامل در MT5 ادغام کرد.
 • گزارش های بازار زنده این نوع محتوای ویدئویی، بازار بورس نیویورک را پوشش می ‌دهد و بر محرک ‌های اصلی بازار به صورت روزانه تمرکز می‌ کند.
 • تقویم اقتصادی یک نمای کلی از مهمترین رویدادهای تجاری بالقوه در طول هفته را بر اساس تأثیر پیش بینی شده آنها نشان می دهد.
 • اخبار بازار مالی و آموزنده بازار بروکر تیکسی بسیار مفید است. بخش اخبار با عنوان “Newsfeed” در tixee.eu  نامگذاری شده است، اگرچه کمتر به روز می شود.
 • بخش مقالات شامل مطالب گسترده‌ای است که بر موضوعات کلی ‌تری مانند «چگونه بیت‌کوین معامله کنیم»، «آیا تجارت اجتماعی عصر جدید تجارت است» و غیره تمرکز دارد.
 • وبینارهای بروکر تیکسی که عمیقاً به ویژگی ‌های موضوعات تجارت می ‌پردازد. آنها دیدگاه گسترده تری را در مورد پیچیدگی های تجارت به کاربران ارائه می دهند.

پشتیبانی از مشتری در بروکر تیکسی

تیم پشتیبانی مشتری 24 ساعته در دسترس است و از طریق چت زنده، پرتال سوالات متداول، ایمیل و تماس تلفنی می توان با مدیران و مشاوران بروکر تیکسی ارتباط برقرار کرد. تلفن همراه با شماره‌ های تماس کشورها در بخش «تماس با ما» در وب‌سایت  Tixeeموجود است.

علاوه بر این بروکر تیکسی حساب هایی در رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، یوتیوب، اینستاگرام، لینکدین، توییتر و تلگرام دارد و از طریق آنها نیز به سوالات مشتریان خود پاسخ می دهد.

قطع همکاری بروکر تیکسی Tixee و M4Markets با ایرانیان| آموزش ثبت نام و افتتاح حساب - بروکر تیکسی
آیا بروکر تیکسی معتبر و قانونی است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بروکر تیکسی، می توانید به وب‌سایت ایتسکا مراجعه کنید

ایتسکا، یکی از منابع آموزش فارکس و معرفی بروکر های فارکس است. این سایت به شما اطلاعات کاملی از نحوه حضور در بازار های مالی را ارائه میکند. در این مطلب نیز به معرفی و بررسی تخصصی بروکر تیکسی پرداخته است.

بروکر تیکسی یک کارگزاری جدید است، اما در همین مدت کوتاه توانسته طرفداران زیادی پیدا کند. این کارگزار در زمینه محتواهای بسیار آموزنده خود که به کاربران یک دید کلی از آخرین تحولات بازار را ارائه می دهد.

سوالات متداول

آیا بروکر تیکسی امن است؟

نهادهای بروکر تیکسی که در سیشل و آفریقای جنوبی مستقر هستند، به ترتیب Pipbull Ltd و GVT Korimza (PTY) Ltd، توسط تنظیم کننده های ردیف 3 مجوز فعالیت می گیرند. امن ترین نهاد کارگزار GVD Korimcy Ltd است که دارای مجوز CySEC می باشد.

بروکر تیکسی چگونه کسب درآمد می کند؟

این کارگزاری از طریق اسپردها و پورسانت ها به ازای هر سفارش اجرا شده از مشتریان خود هزینه دریافت می کند.

آیا tixee برای مبتدیان خوب است؟

محتوای تحقیقاتی گسترده و مطالب آموزشی آموزنده بروکر تیکسی برای مبتدیان خوب است. آنها همچنین آنها می توانند از انواع حساب های کارگزار بهره مند شوند.

چگونه در حساب بروکر تیکسی پول  واریز کنیم؟

مشتریان Tixee می توانند از بین 23 روش مختلف سپرده گذاری، از جمله کارت های اعتباری و حواله های سیمی، روش واریزی خود را انتخاب کنند.

حداقل سپرده برای Tixee چقدر است؟

حداقل سپرده ای که معامله گران می توانند با بروکر تیکسی شروع به معامله کنند 10 دلار است.

برداشت پول از Tixee چقدر طول می کشد؟

اکثر برداشت ها تا 48 ساعت طول می کشد. با این حال، تراکنش ‌های پردازش شده از طریق AVOpayments، Zotapay و Transact معمولاً بین 3 تا 5 روز کاری طول می ‌کشد.

آیا بروکر تیکسی کلاهبرداری است؟

Tixee یک کارگزار قانونی است که می توانید به آن اعتماد کنید. این بروکر توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC)، سازمان خدمات مالی سیشل (FSA) و اداره رفتار بخش مالی آفریقای جنوبی (FSCA) تنظیم می شود.

بروکر تیکسی کجا واقع شده است؟

محل دفتر اصلی بروکر تیکسی در لیماسول قبرس است. دو دفتر دیگر نیز یکی در آفریقای جنوبی و دیگری در سیشل قرار دارد.

چه چیزی می توان با Tixee معامله کرد؟

بروکر تیکسی معاملات CFD را در سهام های فهرست شده در NYSE، NASDAQ و HKEX، کالاها، شاخص های اصلی، چندین ارز دیجیتال و تعداد زیادی از جفت ارز ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *