بهترین بروکر برای حساب اسلامی 2023| بروکر های سواپ فری برای ایرانیان

بهترین بروکر برای حساب اسلامی

در این مقاله بهترین بروکر برای حساب اسلامی را معرفی کرده و در ادامه لیستی از بروکر ها که حساب اسلامی دارند را بیان می کنیم. قبل از بیان بهترین بروکر ها ابتدا توضیح مختصری از حساب اسلامی داده و بعد معیار های انتخاب بهترین بروکر برای حساب اسلامی را بیان می کنیم.

💎 بهترین بروکر برای حساب اسلامی💎 فارکس چیف (ثبت نام)
دومین بروکر برای حساب اسلامی✔️ لایت فارکس (ثبت نام)
سوم❤️ آمارکتس (ثبت نام)
چهارم☘️ ویندزور (ثبت نام)

قبل از انتخاب بهترین بروکر برای حساب اسلامی باید بدانید بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان کدامند. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان برای معاملات خود روی لینک کلیک کنید.

هنگام انتخاب بهترین بروکر برای حساب اسلامی بهتر است بروکر انتخابی شما از میان بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان باشد. زیرا این بروکر ها هم معتبر بوده و هم به ایرانیان خدمات می دهند. از طرف دیپر بروکر ها حسابی انحصارا با عنوان حساب اسلامی ندارند.

بلکه بعضی حساب هایشان امکان تبدیل شدن به حساب اسلامی را دارد و بروکر با دریافت میزان مشخصی کارمزد حساب مورد نظر شما را برای مدت زمان معینی اسلامی خواهد کرد. پس ابتدا باید بدانیم حساب اسلامی چیست؟

در مورد انتخاب بهترین بروکر برای حساب اسلامی باید بدانید حساب اسلامی برای افرادی مناسب است که در بازار دید بلند مدت داشته و می خواهند سهمی را برای مدت طولانی تری باز نگه دارند و یا تمایل به ترید ارز های خاص در زمان های خاصی هستند. ولی افرادی که تریدر روزانه بوده و معاملات خود را تا پایان روز معاملاتی می بندند نیازی به استفاده از حساب اسلامی ندارند.

حساب اسلامی چیست؟

حساب اسلامی فارکس نوعی حساب فارکس می باشد که در صورت باز ماندن حساب بعد از پایان روز معاملاتی شامل بهره شبانه نشود.

بروکر ها در ابتدای هر روز معاملاتی برای اینکه بتوانند نقدینگی مورد نیاز مشتریانشان را فراهم کنند ، از بانک هایی که موجودی های مشتریان در آنها قرار دارند وام می گیرند و در پایان آن روز معاملاتی آن را به بروکر برمی گردانند. زمانی که معامله تریدر بعد از پایان روز معملاتی باز بماند شامل بهره شبانه شده و بروکر این بهره شبانه را از حساب های مشتریانشان پرداخت می کند.

حساب اسلامی فارکس حسابی است که اگر معامله تریدر حتی بعد از پایان روز معاملاتی باشد ، بهره شبانه برایش لحاظ نشود. البته چون در حساب اسلامی بروکر خود به جای مشتری بهره شبانه را پرداخت می کند ، در ازای حسابی کردن یک حساب برای مشتری از همان ابتدا کارمزدی را بابت این عمل دریافت می کند.

بهترین بروکر برای حساب اسلامی 2023

در این قسمت بهترین بروکر ها برای حساب اسلامی را معرفی می کنیم. اکثر بروکر هایی که به کشور های اسلامی خدمات می دهند ، حساب اسلامی نیز دارند. ولی تمامی این بروکر ها به ایرانیان خدمات نمی دهند. برای مثال بروکر FBS یکی از بهترین بروکر ها برای ایجاد حساب اسلامی می باشد ؛ ولی متاسفانه به ایرانیان خدمات نمی دهد. لیست زیر بهترین بروکر ها برای حساب اسلامی که به ایرانیان خدمات می دهند ، می باشد.

حساب اسلامی بروکر فارکس چیف

تمامی حساب های بروکر فارکس چیف به جز حساب حساب سنتی آن دارای حساب اسلامی می باشد. یعنی تریدر در صورتی که می خواهد معامله ای را باز نگه دارد ، می تواند به بروکر تیکت زده و از آنها درخواست اسلامی کردن حسابش را داشته باشد. هنگام اسلامی کردن حساب دقت کنید به جز حساب مورد نظر حساب باز دیگری نداشته باشید. بروکر فارکس را به عنوان بهترین بروکر برای اسلامی در نظر گرفتیم.

فارکس چیف بهترین بروکر برای حساب اسلامی
فارکس چیف بهترین بروکر برای حساب اسلامی

بروکر فارکس چیف از سال 2014فعالیت خود را آغاز کرده ، معتبر بوده و به ایرانیان خدمات می دهد. چون این بروکر از زبان فارسی پشتیبانی می کند ، یکی از بروکر های محبوب میان ایرانیان می باشد.

حساب اسلامی در لایت فارکس

لایت فارکس نیز یکی از بهترین بروکر ها برای اسلامی بوده و محبوبیت خاصی میان ایرانیان دارد. در این بروکر برای افتتاح حساب اسلامی یا باید از همان ابتدا نسبت به افتتاح حساب اسلامی (سواپ فری) اقدام کنید و یا بعد از افتتاح حساب درخواست اسلامی کردن حسابتان را داشته باشید.

حساب اسلامی در لایت فارکس
حساب اسلامی در لایت فارکس

در هر صورت باید بروکر درخواست شما را مورد بررسی قرار  دهدو بعد از تایید به اطلاع شما خواهد رساند که حسابتان اسلامی شده است. در این بروکر نیز فقط تعداد محدودی از روز ها حسابتان اسلامی خواهد ماند و در صورت تغییر تعداد روز و یا تمدید حساب اسلامی خود باید با پشتیبانان برکر تماس بگیرید.

بروکر لایت فارکس (لایت فایننس) فعالیت خود را از سال 2005 آغاز کرده و معتبر می باشد. این بروکر به ایرانیان خدمات داده و زبان فارسی را پشتیبانی می کند. این بروکر به اسپرد کم ، امکان معامله سهام کشور های مختلف ، سابقه فعالیت بالا در میان معامله گران شهرت دارد.

حساب اسلامی آمارکتس

بروکر آمارکتس نیز یکی از بروکر های محبوب میان ایرانیان بوده و فعالیت خود را از سال 2007 آغاز کرده است. این بروکر نیز حساب برای کاربران مسلمان خود یک حساب سواپ فری (حساب اسلامی) تدارک دیده است.

حساب اسلامی آمارکتس
حساب اسلامی آمارکتس

به این صورت که معامله گر ابتدا برای خود یک حساب استاندارد ، Fixed و یا ECN افتتاح کرده و بعد درخواستی برای اسلامی کردن حسابش را ارسال می کند. درخواست مشتری از سوی کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و در صورت داشتم شرایط لازم حسابش اسلامی خواهد شد و می تواند معاملات خود در آن حساب را تا روز های مشخص آتی باز نگه دارد.

حساب اسلامی ویندزور

بروکر ویندزور امکان اسلامی کردن هر دو حسابش را فراهم کرده است. به این صورت که درخواست اسلامی کردن حسابتان را به بروکر ارسال کرده و آنها خودشان شرایط را برایتان ارسال و حسابتان را اسلامی خواهند کرد.

حساب اسلامی ویندزور
حساب اسلامی ویندزور

بروکر ویندزور نیز به ایرانیان خدمان داده و از زبان فارسی پشتیبانی می کند. این بروکر فعالیت خود را از سال 1988 آغاز کرده و دفتر مرکزی آن در قبرس می باشد. این بروکر یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بروکر هایی می باشد که به ایرانیان خدمات داده و مشتریان زیادی از ایران دارد.

حساب اسلامی HYCM

این بروکر فعالیت خود را از سال 1977 آغاز کرده و یکی از قدیمی ترین بروکر هایی است که به ایرانیان خدمات می دهد. هر سه حساب این بروکر یعنی Fixed ، کلاسیک و حساب خام آن امکان اسلامی شدن را دارند.

یعنی اگر می خواهید معامله را به صورت بلند مدت انجام داده و معامله خود را تا چند روز باز نگه دارید می توانید مانند روش های بیان شده حساب خود را در بروکر HYCM اسلامی کنید.

حساب اسلامی آلپاری

حساب اسلامی آلپاری نیز یکی از حساب های محبوب میان مسلمانان مخصوصا ایرانیان می باشد. ابتدا حساب خود را افتتاح کرده و بعد از قسمت حساب های تجاری من و کلیک بر روی آن بررسی حساب را زده و بعد اسلامی کردن حسابتان را انتخاب کنید.

حساب اسلامی آلپاری
حساب اسلامی آلپاری

در این بروکر با توجه به نوع جفت ارزی که می خواهید معامله آن را بیشتر از یک روز باز نگه دارید ، می توان بین 2 تا 30 روز حساب خود را با پرداخت کمیسیون اسلامی کرد.

بروکر آلپاری یکی از معروف ترین و محبوب ترین بروکر های ایرانیان بوده و از زبان فارسی پشتیبانی می کند.

حساب اسلامی فیبوگروپ

در بروکر فیبوگروپ فقط حساب Fixed آن قابلیت اسلامی شدن را داشته و مابقی حساب هایش نمی توانند اسلامی شوند. این بروکر فعالیت خود را از سال 1998 آغاز کرده و دفتر مرکزی آن در اتریش می باشد.

حساب اسلامی فیبوگروپ
حساب اسلامی فیبوگروپ

فیبوگروپ به ایرانیان خدمات داده و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.

نحوه انتخاب بهترین بروکر برای حساب اسلامی

برای انتخاب بهترین بروکر برای حساب اسلامی معیار هایی وجود دارد که در ادامه بیان می کنیم.

تنوع حساب های اسلامی بروکر

اصلی ترین معیار برای انتخاب بهترین بروکر برای حساب اسلامی تنوع حساب هایی می باشد که قابیلت تبدیل شدن به حساب اسلامی را دارند. هر بروکر حساب های معاملاتی متنوعی را به کاربرانش ارائه می کند و از میان این حساب ها ، حساب هایی را مشخص می کند که قابلیت اسلامی شدن را دارند.

هر چه بروکر حساب های بیشتری را برای این عمل در نظر بگیرد ، گزینه مناسبی برای انتخاب می باشد.

کارمزد اسلامی کردن حساب

کارمزد اسلامی کردن حساب نیز یکی دیگر از مهم ترین معیار های انتخاب بهترین بروکر برای حساب اسلامی می باشد. زمانی که می خواهید حسابتان را اسلامی کنید بروکر برای شما جدولی از کارمزد اسلامی کردن حسابتان را ارائه خواهد کرد. این کارمزد به تعداد روز هایی که حسابتان اسلامی خواهد شد ، حجم معاملات ، نوع جفت ارز و یا سهمی که در حسابتان دارید و … بستگی دارد.

پس اگر قصد باز نگه داشتن معاملات خود تا چند روز را دارید حتما به این گزینه دقت کرده و بروکری را انتخاب کنید که کارمزد کمتری برای اسلای کردن حساب شما می گیرد.

تعداد روز اسلامی ماندن حساب

اسلامی شدن حساب دارای محدودیت بوده و برای روز های مشخص کارمز مشخص می پردازید. برای مثال بروکر آلپاری فقط دو روز حسابتان را اسلامی کرده و در ازای این دو روز مبلغ کمی دریافت می کند. ولی اگر بخواهید معامله خود را مثلا تا 20 روز باز نکه دارید باید هر دو روز یک باز کمیسیون بپردازید که اصلا به صرفه نیست.

خدمات به ایرانیان

شاید بهتر بود این معیار را ابتدا بیان می کردیم. زیرا حتی اگر بهترین بروکر برای حساب اسلامی را انتخاب کنید ولی بروکر به شما خدمات ندهد هیچ کارایی برایتان نخواهد داشت. پس باید ابتدا در بروکر هایی ثبت نام کنید که به ایرانیان خدمات دهند.

اعتبار بروکر

اعتبار بروکر نیز اهمیت بسیار زیادی داشته و یکی از اصلی ترین و اولین معیار ها برای انتخاب بروکر می باشد. باید دقت کنید بروکری را برای ثبت نام و سرمایه گذاری انتخاب کنید که حتما رگوله باشد.

استراتژی تریدر

برای انتخاب بهترین بروکر برای حساب اسلامی استراتژی تریدر بسیار مهم است. اگر تریدر بلند مدت هستید بروکری را انتخاب کنید تعداد رور های بیشتری را با پرداخت کارمزد اسلامی میکند. ولی اگر نیاز به یک و یا دو روز باز ماندن حسابتان را دارید بروکری که با مبلغ کم حسابتان را برای تعداد کمی روز اسلامی می کند ، برایتان مناسب می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه