جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در امریکا 2023

جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در امریکا 2023 - قوانین فارکس در امریکا
با توجه به قوانین فارکس در امریکا، برای فعالیت در بازار فارکس باید به عنوان یک تاجر معاملاتی ثبت نام کرد و لازم است که تمام فعالیت ‌های تجاری شما تحت نظارت و مجوز هیأت مربوطه باشد. همچنین، شما باید دارای مجوز مالیاتی مناسب باشید و همه درآمدهای خود را به مقامات مالیاتی گزارش کنید. همچنین، در آمریکا به علت وجود قوانین سخت‌گیرانه، برخی از شرکت‌ های فارکس خارجی ممکن است از ارائه خدمات به تاجران آمریکایی خودداری کنند. لذا در صورت تمایل به فعالیت در بازار فارکس در آمریکا، بهتر است با یک شرکت معتبر همکاری کنید و قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، با مشاوران حرفه‌ای مشورت کنید. اگر یک معادل غرب وحشی برای بازار تجارت جهانی وجود داشته باشد، بی شک آن فارکس است. فارکس یک بازار باسابقه و مطمئن است. اولین معاملات فارکس زمانی انجام شد که سکه اختراع شد و بازار مبادلات ارز را متحول کرد. اولین معامله گران فارکس صرافانی بودند که در معابد کار می کردند، در روزهای جشن و غرفه مبادله می کردند، و در حین پیشبرد کارمزد به جیب می زدند. البته تجارت فارکس برای افراد ریسک‌گریز نیست. این تا حد زیادی به عنوان سیال ترین، نقدشونده ترین، سوداگرانه ترین و سریع ترین عرصه تجارت در جهان امروز تلقی می شود، بازاری که اخیراً به آن “فضای بدون مرز” می گویند. اکنون ما در این مطلب از ایتسکا قصد داریم قوانین فارکس در امریکا را برای شما بیان کنیم تا اگر خواستید به این کشور رفته و تجارت فارکس را از آنجا دنبال کنید، با قوانین و مقررات آن آشنا باشید.

درک محیط معاملاتی فارکس در آمریکا

آنچه در این مقاله خواهید آموخت نمایش
محیط معاملاتی فارکس در آمریکا، بسته به نوع شرکت دارایی و معامله‌گر، متفاوت است. با این حال، در کل، بازار فارکس در آمریکا به دلیل وجود سازمان‌ های نظارتی و قوانین محافظت از سرمایه‌گذاران، به عنوان یک بازار امن شناخته می ‌شود. قوانین فارکس در امریکا بسیار سختگیرانه است. یکی از سازمان‌ های نظارتی مهم در بازار فارکس آمریکا، کمیسیون معاملات آتی (CFTC) است. این سازمان به عنوان مرجعی برای تأیید شرکت ‌های معاملاتی فارکس در آمریکا عمل می ‌کند و نظارت می ‌کند که این شرکت ‌ها از معاملاتی که باعث تضییع سرمایه‌گذاران می ‌شود، خودداری کنند. علاوه بر CFTC، سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) نیز برای نظارت بر فعالیت ‌های مرتبط با فارکس استفاده می ‌شود. این سازمان به طور کلی برای تأیید و نظارت بر ارزهای دیجیتال استفاده می‌ شود، اما به عنوان یک سازمان نظارتی بر سایر فعالیت‌ های مالی نیز فعالیت می ‌کند. در واقع این سازمان ها قوانین فارکس در امریکا را تنظیم می کنند. همچنین، معامله‌گران فارکس در آمریکا باید به قوانین مربوط به پایان‌نامه ها، مالیات، حساب‌های جداگانه، و محدودیت‌های اعلام شده توسط CFTC و NFA توجه داشته باشند. با این حال، محدودیت‌هایی مانند قیمت گذاری، حداقل مبلغ سفارش، و معامله به صورت شفاف برای تضمین شفافیت در معاملات نیز وجود دارد. در کل، برای فعالیت در بازار فارکس آمریکا، شرکت‌ های معاملاتی و معامله‌گران باید با قوانین فارکس در امریکا آشنا باشند.

با دو آژانس تنظیم کننده فارکس ایالات متحده آشنا شوید

ایالات متحده یکی از کشورهایی است که حداقل تلاش می کند بازار معاملات فارکس  و قوانین فارکس در امریکا را تنظیم کند. در ایالات متحده، دو آژانس اصلی وظیفه تنظیم معاملات و قوانین فارکس در امریکا را بر عهده دارند. این دو آژانس عبارتند از کمیسیون تجارت آتی کالا (CFTC) و انجمن ملی آتی (NFA) می باشند. بیایید نگاهی دقیق تر به هر آژانس، مأموریت، اهداف و فعالیت های آن بیندازیم. کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) CFTC توسط برخی از معامله گران فارکس به شوخی به عنوان “برادر بزرگ” نامیده می شود. این آژانس برای اولین بار در سال 1974 افتتاح شد. ماموریت و هدف کلان CFTC تنظیم بازار آتی و کالاها است. بازار فارکس زیر چتر معاملات آتی و کالاها قرار می گیرد. رئیس جمهور ایالات متحده پنج کمیسیونر را منصوب می کند که بر چهار مورد از فعالیت های آژانس نظارت می کنند. CFTC همیشه آنلاین بوده و در ساعات کاری عادی فعال است. این سازمان دارای چهار دفتر در واشنگتن دی سی، شیکاگو، نیویورک و کانزاس سیتی است، همه مکان ‌هایی که مبادلات آتی نیز در آن قرار دارند. این سازمان یک وب سایت هم دارد. هر سه‌شنبه، CFTC گزارشی به نام گزارش تعهد معامله‌گران یا COTR منتشر می ‌کند که به جزئیات حرکات معامله‌گران عمده فارکس، معاملات آتی و کالاها می‌ پردازد. این گزارش برای افرادی طراحی شده است که فعالیت‌ های تجاری خود را در پرتو آنچه که عمده‌ترین آنها را بررسی می ‌کند. همچنین CFTC شکایات و گزارش ‌های مربوط به کارهای مشکوک را به صورت آنلاین، تلفنی و از طریق دفاتر خود دریافت می ‌کند. حفاظت از معامله گران سازمان CFTC بهترین نهاد برای محافظت از سرمایه معامله‌گران است. برای انجام این کار، آنها اساساً از همه کسانی که از طرف دیگران معامله می کنند (به عنوان واسطه) می خواهند که در پایگاه داده خود ثبت نام کنند. سپس آنها نکات و شکایات را از هر کسی که می خواهد ارائه دهد جمع آوری می کند. همچنین این سازمان بر اساس نوع تجارت و نحوه عملکرد آنها، الزامات اضافی را بر برخی نهادها تحمیل می کنند. یکی از مفیدترین کارهایی که CFTC انجام می دهد این است که ارزیابی کنند که آیا یک اپراتور فارکس قانونی است یا خیر. برای انجام این کار، آنها با انجمن ملی آینده همکاری نزدیک دارند و قوانین فارکس در امریکا را تنظیم می کنند. پایگاه داده CTFC شامل تمام نهادهای زیر است که در بازارهای معاملاتی فارکس، آتی و کالاها دخیل هستند:
 • افراد مرتبط (APs)
 • مشاوران تجارت کالا (CTA)
 • اپراتورهای استخر کالا (CPO)
 • معامله گران طبقه (FTs)
 • کارگزاران طبقه (FBs)
 • مدیران
 • معرفی کارگزاران (IBs)
 • تعویض فروشندگان (SD)
 • خرده فروشان ارز (RFED)
یافتن کارگزاری های قانونی CFTC تصریح می کند که حتی آن دسته از نهادهایی که از الزام ثبت نام مستثنی هستند باید در جایی در پایگاه داده یا با CFTC یا با NFA نام خود را وارد کنند. آن دسته از نهادهایی که معاف هستند باید در پایگاه داده NFA با توضیح ماهیت معافیت ظاهر شوند. اگر تا به حال با بروکری برخورد کرده‌اید که در هیچ یک از پایگاه داده ها فهرست نشده است، یعنی این کارگزار غیرقانونی است. با این حال، لزوماً به این معنی نیست که آنها مشروع نیستند. ممکن است آنها در جای دیگری فهرست شده باشند. بنابراین در انتخاب بروکرهای فعال در ایالات متحده باید به قوانین فارکس در امریکا دقت کنید. یکی دیگر از ویزگی های بسیار مفید که CFTC ارائه می دهد، لیست در حال اجرا از علائم هشدار دهنده برای کلاهبرداری ها و طرح های شناخته شده اصلی فعلی است. به عنوان مثال، CFTC در حال حاضر به معامله گران هشدار می دهد که به ویژه مراقب این چهار نوع علامت هشدار باشند:
 • پیشنهادات با زمان محدود
 • ادعاها یا قول‌های «پول آسان».
 • محصولات، خدمات یا استراتژی های پیچیده، پیچیده یا مبهم
 • ادعاهای کارشناس «فوق العاده» (در یک کلام تأیید، تأیید، تأیید)
ارز قانونی وب‌سایت CFTC می ‌تواند به شما در بررسی مشروعیت یا عدم وجود بازارها و صرافی‌ های ارزهای دیجیتال (آنلاین، مجازی) کمک کند. بازارهای ارز مجازی در حال حاضر نیازی به ثبت نام در CFTC ندارند. با این حال، این اپراتورها توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده ملزم به ثبت نام به عنوان MSB (کسب و کارهای خدمات پولی) در شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) هستند. بسیاری نیز ملزم به ثبت نام در هر ایالتی هستند که در آن فعالیت می کنند. دو پایگاه داده آنلاین وجود دارد که می توانید از آنها برای بررسی وضعیت ثبت یک نهاد مجازی استفاده کنید. این پایگاه‌ های اطلاعاتی از طریق CFTC مدیریت نمی ‌شوند، بلکه آنها به طور مستقل مدیریت می ‌شوند. همه این نهاد در حقیقت تنظیم کننده قوانین فارکس در امریکا هستند.

جستجوی ثبت MSB (فهرست فدرال)

سیستم صدور مجوز چند ایالتی در سراسر کشور (فهرست ایالتی) یک نهاد دیگر وجود دارد که می توانید قبل از تصمیم گیری برای تجارت با آنها، وضعیت مجازی را بررسی کنید. این لیست قرمز است که به عنوان لیست نقص ثبت نام شناخته می شود. فهرست قرمز عمدتاً از طریق راهنمایی ‌های کاربران  جمع‌آوری می ‌شوند، که منجر به بررسی‌ های CFTC می ‌شود که سپس به فهرست ‌های قرمز منتهی می ‌شود. هر فهرست فقط شامل نام نهاد و تاریخ تکمیل بررسی است. اکنون بیایید نگاهی دقیق‌تر به شریک CFTC در (توقف) جنایت، انجمن ملی آینده بیندازیم. انجمن ملی آینده (NFA) انجمن ملی آتی هشت سال پس از تأسیس CFTC به وجود آمد. این سازمان مانند CFTC یک سازمان فدرال نیست (اگرچه توسط CFTC نظارت می شود). این سازمان نیز در تنظیم قوانین فارکس در امریکا دخیل است. اما یک تفاوت مهم وجود دارد، NFA از طریق حق عضویت تأمین مالی می شود. این امر NFA را تا حد زیادی پایدار می کند. عضویت در NFA یک علامت سفید بزرگ از مشروعیت در زمینه ای است که به معنای واقعی کلمه مملو از کلاهبرداری است. قبل از اینکه یک نهاد بتواند عضو NFA شود، ابتدا باید یک فرآیند غربالگری را طی کند و تأیید کند که با قوانین، مقررات و استانداردهای NFA مطابقت دارد. لازم به ذکر است که از سال 2004، NFA با FBI برای غربالگری اعضای بالقوه با استفاده از تصاویر اثر انگشت دیجیتالی کار کرده است. این به ورود سریع‌تر اعضای جدید کمک می‌ کند و همچنین انگیزه‌ای مضاعف برای متقاضیان فراهم می‌ کند تا قوانین فارکس در امریکا را رعایت کنند. دو دسته عمده از ثبت نام کنندگان وجود دارد که NFA به آنها نیاز دارد: افراد و شرکت ها. NFA اعضا را از انجام تجارت با اکثر افراد غیرعضو منع می کند. همچنین اختلافات بین سرمایه گذاران و نهادها (افراد یا شرکت ها) را داوری می کند. همچنین NFA با ارائه ابزارهای آموزشی آنلاین و راهنماهای منابع، خبرنامه سرمایه گذاران فصلی، وبینارها و البته فرم شکایت (آنلاین) به سرمایه گذاران کمک می کند.
جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در امریکا 2023 - قوانین فارکس در امریکا
مقررات بروکرهای فارکس در ایالات متحده

مقررات ایالات متحده و حساب های کارگزاری فارکس

بازارهای ارز خارجی به عنوان بازارهای خارج از بورس در نظر گرفته می شوند. متضاد بازار فرابورس چیست؟ این یک بورس رسمی است، مانند بورس نیویورک (NYSE). در حال حاضر 12 صرافی رسمی یا متمرکز در ایالات متحده وجود دارد. اما هیچ یک از این صرافی ها معاملات فارکس را ارائه نمی دهند. برای تجارت در فارکس، باید مسیر دیگری را انتخاب کنید و از طریق یک دلال واسطه کار کنید. در حال حاضر بیش از 3700 کارگزار از طریق سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) ثبت شده اند. همه این کارگزاری ها ملزم به رعایت قوانین فارکس در امریکا هستند. به احتمال زیاد تعداد بیشتری از آنها از طریق FINRA یا هیچ جای دیگری ثبت نام نکرده اند. بزرگ‌ ترین واسطه ها که در ایالات متحده فعالیت می ‌کنند تقریباً نام‌های معروفی هستند که شامل Fidelity، Wells Fargo، Charles Schwab و موارد مشابه می باشند. البته واسطه ها که همان کارگزاری ها هستند، هم در خرید و هم در فروش معامله‌گران دخیل می باشند. به عنوان «فروشندگان»، آنها از طرف خود یا نهادی که انتخاب کرده اند با آن ارتباط برقرار کنند، معامله می کنند. آنها به عنوان «کارگزاران»، از سرمایه‌گذارانی حمایت می ‌کنند که مایل به خرید یا فروش اوراق بهاداری هستند (داخل یا خارج از کشور).

الزامات بازار

اما در اینجا مهم است که بدانید بسیاری از بازارهای خارجی نیز الزاماتی دارند. این یک حرکت هوشمندانه را برای محدود کردن خود به مشارکت با کسانی که به خوبی شناخته شده و تأیید شده در مقابل جایگزین آشکار است، تبدیل می کند. در اینجا سه ​​شبکه شناخته شده بدون نسخه که احتمالا حداقل نام آنها را شنیده اید آورده شده است:
 • Pink Sheets
 • تابلوی اعلانات فرابورس (با نام مستعار OTCBB)
 • شبکه های OTC
اکثر تقلب‌ های شناخته شده، کلاهبرداری ‌ها و دستکاری قیمت ‌ها از طریق Pink Sheets انجام می ‌شوند، زیرا نهاد های شرکت‌کننده در این شبکه‌ ها مایل یا قادر به پایبندی به مقررات تعیین‌شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نیستند. در حقیقت اینها قوانین فارکس در امریکا را رعایت نمی کنند. با این حال، این در مورد بازار فارکس صدق نمی کند، زیرا SEC جفت ارزها (ویژگی تعیین کننده تراکنش فارکس) را به عنوان “اوراق بهادار” در نظر نمی گیرد. با این وجود، ناگفته نماند که هنگام استفاده از هر یک از این شبکه ‌ها، مخصوصاً هنگام انجام معاملات فارکس از طریق بازارهای Pink Sheets، باید بسیار احتیاط کنید.

چگونه انجمن ملی آتی تجارت فارکس را تنظیم می کند

انجمن ملی آتی (NFA) وظیفه تنظیم قوانین فارکس در امریکا را بر عهده دارد. همانطور که ممکن است تصور کنید، آنها کار بسیار دشواری دارند. وظایف اساسی NFA به شرح زیر است:
 • با کلاهبرداری، شیوه های تجاری فریبنده و کلاهبرداری مبارزه کنید.
 • سیاست ها، قوانین و مقررات خود را اجرا کنند.
 • متقاضیان دامپزشکی برای عضویت
 • صدور مجوز تجارت فارکس برای اعضای جدید واجد شرایط.
 • اطمینان حاصل کنید که داده های مورد نیاز مطابق با قوانین گزارش دهی و نگهداری سوابق NFA ارسال شده است.

پایگاه داده بیسیک

NFA برای آسان‌تر کردن کار خود، پایگاه داده دیگری به نام BASIC (این مخفف عبارت Background Status Affiliation Information Center)  دارد. پایگاه داده بیسیک حاوی نتایج بررسی های لازم NFA در رابطه با افراد و نهادها (استخرها) است که برای عضویت درخواست داده اند. وقتی از BASIC بازدید می‌ کنید، می‌ توانید دریابید که آیا یک فرد یا سازمان برای مطابقت با مقررات تأیید شده است و قوانین فارکس در امریکا را رعایت می کند.

قانون بورس کالا 1936

هر اقدامی که NFA برای انجام مسئولیت های خود انجام می دهد، در نهایت توسط سند کوچکی به نام قانون بورس کالا (CEA) اداره می شود. برای اولین بار در سال 1936، CEA به روز رسانی های دوره ای را دریافت می کند، همانطور که روندهای بازار تغییر می کند.

قانون فرانک داد در سال 2010

به طور مشابه، قانون فرانک-داد 2010 نحوه انجام معاملات فارکس را در ایالات متحده اداره می کند. قانون فرانک داد در واکنش به فروپاشی اقتصادی سال 2008 به تصویب رسید. اگر برای مدتی یا حداقل از قبل از سال 2010 درگیر فارکس بوده اید، ممکن است متوجه خروج دسته جمعی نهادهای فارکس از بازار ایالات متحده شده باشید. به همین دلیل در ایالات متحده کمتر از هر بخش دیگری از جهان، نهادهای فارکس فعال هستند. در واقع، تنها هفت کارگزار اصلی فارکس تحت نظارت ایالات متحده و مطابق با قوانین فارکس در امریکا، در زمان انتشار این مقاله، هنوز در ایالات متحده فعال هستند.
جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در امریکا 2023 - قوانین فارکس در امریکا
بهترین بروکرهای فارکس در آمریکا

با کارگزاران فارکس تحت نظارت ایالات متحده آشنا شوید

این هفت کارگزار فارکس تحت نظارت ایالات متحده و متعهد به قوانین فارکس در امریکا، از فیلترینگ فرانک داد رد شده و هنوز فعال هستند. آنها به ترتیب حروف الفبا فهرست شده اند.
 • Ally Invest
 • کارگزاران ATC
 • com
 • کارگزاران تعاملی
 • اواندا
 • TD Ameritrade
 • thinkorswim (در TD Ameritrade)
نکته کلیدی: به عنوان یادآوری، می ‌توانید در هر زمان از پایگاه داده BASIC NFA بازدید کنید تا بررسی کنید که هر یک از کارگزاران فارکس مجوز قانونی برای انجام تجارت در ایالات متحده دارند. یا چرا تعداد کمی از کارگزاران مجاز فارکس در دسترس سرمایه گذاران آمریکایی هستند؟

چرا مقررات فارکس ایالات متحده اینقدر سختگیرانه است؟

امروزه، کارگزاران فارکس که در بازارهای ایالات متحده شرکت می کنند باید سختگیرانه ترین استانداردهای دنیا را رعایت کنند. به عنوان مثال در بیشتر جاهای دیگر دنیا، معامله گران فارکس به اهرم موجود تا 1000:1 دسترسی دارند. با این حال، در ایالات متحده، مقررات فارکس تصریح می کند که اهرم موجود معامله گران در 50:1 قطع می شود. برای درک کامل تأثیر، به خصوص اگر در تجارت فارکس تازه کار هستید، ممکن است برای لحظه ای به اصول اولیه بازگردید. یک حساب مارجین برای درخواست اهرم ضروری است. حساب مارجین نوعی حساب کارگزاری است که سرمایه گذار برای استقراض وجوه از کارگزاری استفاده می کند. می توانید یک حساب مارجین مانند وام برای تجارت فارکس در نظر بگیرید. اهرم 50:1 حداکثر اهرم 50:1 به این معنی است که سرمایه‌گذار (شما) باید حداقل 0.02 درصد یا 1/50 از کل مبلغ وام گرفته شده (معامله در بازار فارکس) را در حساب مارجین خود داشته باشد. فرض کنید می خواهید 200 دلار در معاملات فارکس کسب کنید. شما در ایالات متحده زندگی می کنید و شهروند ایالات متحده هستید (بدیهی است)، بنابراین هر کارگزاری که با آن معامله می کنید لازم است که بیش از 50/1 اهرم به شما ارائه دهد. این بدان معناست که برای هر 200 دلار معامله فارکس که انجام می دهید، باید حداقل 4 دلار در حساب مارجین خود داشته باشید. هنوز هم زیاد نیست، درست است؟ اما اکنون بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد زمانی که اهرم بسیار بیشتری مجاز باشد. اهرم 1000:1 حداکثر اهرم 1000:1 به این معنی است که سرمایه گذار (شما) باید حداقل 0.001 درصد یا 1/1000 از کل مبلغ مورد معامله را در حساب مارجین خود داشته باشد. یک بار دیگر، فرض کنید می خواهید 200 دلار در معاملات فارکس قرار دهید. شما در جای دیگری زندگی می کنید و شهروند ایالات متحده نیستید. بنابراین شما به اهرم 1000:1 دسترسی دارید. این بدان معناست که برای هر 200 دلار معامله فارکس که انجام می دهید، باید حداقل 1 دلار در حساب مارجین خود داشته باشید. شما احتمالاً تصویر بسیار خوبی از نوع ریسکی که یک سرمایه‌گذار می‌پذیرد زمانی که مجاز است برای معامله در بازار فارکس بدهی بیشتری بپذیرد، دریافت می‌ کنید. بنابراین میزان اهرم کارگزاری ها براساس قوانین فارکس در امریکا تعیین می شوند.

ارز ایالات متحده به صورت شبانه روزی معامله می شود

در سراسر جهان، روزانه 6.6 تریلیون دلار ارز معامله می شود. این امر به بازار جهانی فارکس وجه تمایز منحصربه‌فردی را می ‌دهد که هم نقدشونده‌ترین و هم بزرگترین بازار دنیا است. نقدینگی به نوبه خود نشان دهنده سرعت است. هر چه دارایی نقدشوندگی بیشتری داشته باشد، می توان آن را سریع تر و بدون خطر از دست دادن ارزش ذاتی معامله کرد. جایزه «نقدترین دارایی» همیشه نقدی است. این کاملاً طبیعی است که فارکس – تجارت با جفت ارز – را در رتبه دوم قرار می دهد. اندازه گیری نقدینگی دو معیار مهم برای نقدینگی وجود دارد، نقدینگی خود دارایی و نقدینگی بازاری که آن دارایی در آن معامله می‌ شود. نه تنها خود فارکس (دارایی) فوق العاده نقد است، بلکه بازار فارکس نیز فوق العاده نقد است. اگر تا به حال در بورس ‌های اصلی معامله کرده باشید (مانند NYSE که قبلاً در اینجا ذکر شد) احتمالاً به یاد دارید که ساعات “باز” ​​بازار و ساعات “بسته” بازار وجود دارد. در حالی که اکنون امکان دریافت مظنه و حتی ثبت سفارشات معاملاتی پس از ساعت کاری (زمانی که بازار بسته است) وجود دارد، هنوز امکان انجام معاملات تا بازگشایی مجدد بازار وجود ندارد. چنین محدودیتی در بازار فارکس، فی نفسه وجود ندارد. دلیلش این است که به دلیل تفاوت در مناطق زمانی و همپوشانی متعاقب آن، همیشه یک بازار در جایی باز است. بنابراین، معاملات فارکس در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، آخر هفته، تعطیلات، در هر زمان انجام می شود. این امر باعث می ‌شود بازار فارکس نقدشونده‌ترین (یا روان‌ترین) بازار در جهان باشد. همچنین تقاضا برای ارز در سطح بین المللی بی وقفه است. با حذف استاندارد طلا در سال 1971، ماهیت دائمی شناور ارز بین‌المللی، بازار فارکس را همیشه به جلو می‌ برد. پرمعامله ترین ارز و حدس بزنید کدام ارز در 88 درصد از کل معاملات فارکس گزارش شده است ؟ اگر «دلار آمریکا» را حدس زدید، اکنون دقیقاً می ‌دانید که چرا اثر موجی جهانی ناشی از حرکت ایالات متحده برای محدود کردن تجارت ارز فارکس هنوز هم احساس می‌ شود. تا به امروز، فقط 17 درصد از معاملات فارکس از ایالات متحده سرچشمه می گیرد، که اساساً نسبت معکوس با اهمیت و تأثیر دلار ایالات متحده در خود بازار فارکس است. اگر کنجکاو هستید، پرمعامله ترین جفت ارزهای فارکس به شرح زیر است – با نام مستعار فهرست شده است:
 • USD/JPY (دلار آمریکا / ین ژاپن) یا “نینجا”.
 • USD/GBP (دلار آمریکا / پوند بریتانیا) یا “کابل”.
 • USD/CHF (دلار آمریکا / فرانک سوئیس) یا “دلار سوئیسی”.
 • USD/CAD (دلار آمریکا / دلار کانادا) یا دلار لونی.
 • AUD/USD (دلار استرالیا / دلار آمریکا) یا “دلار استرالیا”.
 • NZD/USD (دلار نیوزیلند / دلار آمریکا) یا «دلار کیوی».
 • EUR/US (یورو / دلار آمریکا) یا “فیبر”.

مفاد کلیدی قوانین فارکس در امریکا

اکنون بیایید نگاهی دقیق تر به قوانین فارکس در امریکا داشته باشیم که در حال حاضر توسط CFTC و NFA مشخص شده است. برای تازه کردن، کمیسیون معاملات آتی کالا یا CFTC، یک کمیسیون فدرال است که توسط رئیس جمهور ایالات متحده منصوب می شود و نظارت و صلاحیت قضایی برای همه کالاهای خارج از بورس، با نام مستعار فارکس و آتی و کالاها، که در ایالات متحده انجام می شود، دارد. CFTC به نوبه خود با انجمن ملی آتی یا NFA برای تنظیم، ثبت و بررسی شرکای معامله گر خارج از بورس (افراد و شرکت ها) و فعالیت های تجاری همکاری می کند. نظارت CFTC/NFA به جفت‌ های USD و برخی از جفت ‌های فارکس ارز خارجی اهرمی که به سرمایه‌گذاران آمریکایی ارائه می ‌شوند، گسترش می ‌یابد. این یک کار بزرگ است، اما همان‌ طور که می ‌بینید، یکی از کارهایی است که CFTC و شریک آن NFA با آن مقابله می‌ کنند.

واژگان یا اصطلاحات CFTC/NFA فارکس

اولین چیزی که باید در مورد نحوه عملکرد قوانین فارکس در امریکا بدانید این است که چه کسی و چه چیزی است. بسیاری از کلمات اختصاری در این بخش آمده است. مشتری (سرمایه گذار) شرکت کننده در معاملات فارکس که دارایی های ترکیبی کمتر از 10 میلیون دلار است و شرکت کننده قرارداد واجد شرایط (ECP) نیست. یک مشتری یا سرمایه گذار می تواند یک فرد یا یک نهاد، مانند یک کسب و کار کوچک باشد. شرکت کننده واجد شرایط قرارداد (ECP) ECP ها نهادهای بزرگتری با دارایی بیش از 10 میلیون دلار هستند که از نظر قانونی مجاز به شرکت در معاملات فارکس هستند که برای مشتریان یا سرمایه گذاران باز نیست. رایج ترین ECP ها شرکت ها، کارگزاری ها، تراست ها یا حتی سرمایه گذاران فردی با ارزش بالا هستند. تراکنش فارکس تراکنش اهرمی که در خارج از بورس از طرف مشتری یا سرمایه گذار انجام می شود. طرف مقابل یک نهاد مجاز که در معامله فارکس با مشتری یا سرمایه گذار شرکت می کند. متداول‌ترین طرف‌ های مجاز موسسات مالی و بانک ‌های ایالات متحده، شرکت‌ های هلدینگ مالی، بازرگانان کمیسیون آتی (FCM) و معامله‌گران ارز واقعی (RFED) هستند. افراد مرتبط (AP) نماینده مجاز یک شرکت یا نهاد فارکس عضو. معرفی نهادها یا کارگزاران (IB) نماینده مشتری یا سرمایه گذار که کار اجرای تجارت را به دیگران محول می کند. مدیران حساب یا مشاوران تجارت کالا (CTA) فرد یا نهادی که در ازای دریافت غرامت مشاوره مالی ارائه می کند. اپراتورهای استخر کالا (CPO) فرد یا نهادی که وجوه ادغام شده معامله شده در بازار فارکس یا آتی را مدیریت می کند.

چه کسی باید قوانین فارکس در امریکا را رعایت کند؟

قوانین و مقررات تعیین شده توسط CFTC و NFA برای طرف مقابل اعمال می شود و برای حمایت از مشتریان یا سرمایه گذاران طراحی شده است. علاوه بر این، افراد یا نهادهایی که در معاملات فارکس شرکت می ‌کنند و در عین حال طرف مقابل نیستند، باید تحت شرایط خاصی از قوانین و مقررات سخت‌گیرانه‌تری تبعیت کنند. به عنوان مثال، این افراد و نهادها بیشتر ملزم به ارائه اسناد افشایی به مشتریان یا سرمایه گذاران هستند که طبق استانداردهای CFTC تهیه شده و از قبل به CFTC ارائه شده است. هر غیر همتای دیگری که به روش ‌های زیر در تجارت فارکس در ایالات متحده شرکت می ‌کند باید از نظارت CFTC، اصول اخلاقی و الزامات ضد تقلب پیروی کند:
 • جذب مشتریان یا سرمایه گذاران ایالات متحده
 • معرفی مشتریان یا سرمایه گذاران ایالات متحده به طرف مقابل بالقوه
 • ارائه خدمات مدیریت حساب به مشتریان یا سرمایه گذاران ایالات متحده
برای استخرهای معاملاتی یا برنامه‌ هایی که مشارکت در فارکس را ارائه می ‌دهند، باید مدارک زیر را به CFTC به مشتریان یا سرمایه‌گذاران ارائه دهند که عبارتند از:
 • صورت حساب دوره ای به صورت ماهانه یا فصلی
 • گزارشات سالانه
 • افشای اطلاعات اضافی طبق دستور CFTC
 • جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در امریکا 2023 - قوانین فارکس در امریکا
  استانداردهای CFTC چیست؟

افشای ریسک و استانداردهای CFTC

CFTC مجموعه ای از افشای ریسک های داخلی خود را ایجاد کرده است که اعضا را ملزم می کند به مشتریان یا سرمایه گذاران بالقوه ارائه کنند. سطح افشای مورد نیاز بر اساس طبقه بندی عضویت متفاوت است. با این حال، الزامات افشای خاصی وجود دارد که در بین دسته ‌های عضویت ثابت می‌ ماند. همه این موارد جزو قوانین فارکس در امریکا می باشد. مشتریان یا سرمایه گذاران باید قبل از اجازه شرکت در معاملات فارکس، اطلاعات مقدماتی خاصی را ارائه دهند:
 • نام کامل حقوقی
 • آدرس
 • شغل
 • تجربه معاملاتی قبلی (آینده، فارکس، سرمایه گذاری)
 • (فقط افراد) دارایی خالص و برآورد فعلی یا درآمد واقعی سالانه قبلی
این اطلاعات به نوبه خود اطلاعات دقیق افشای ریسک را که اعضا باید در اختیار مشتری یا سرمایه گذار قرار دهند، ارائه می کند. برخی از این اطلاعات جدید بوده و سایر اطلاعات مربوط به عملیات فعلی و گذشته اعضا است.

نمونه های اطلاعات افشای ریسک

☑️ همه افشای ریسک‌ هایی که توسط اعضای CFTC به مشتریان یا سرمایه‌گذاران ارائه می ‌شود باید دقیقاً حاوی این زبان باشد: «عملکرد گذشته لزوماً نشان‌دهنده نتایج آینده نیست». ☑️ همه افشای خطرات باید شامل زبان دقیقی باشد که در کد الکترونیکی مقررات فدرال (e-CFR) طبق مقررات CTFC 5.5(b) مشخص شده است. ☑️ همه افشای ریسک باید شامل اطلاعات خاصی باشد (همانطور که در بند 5.5 (ب) بالا در مورد تعداد کل خاص حساب‌ های مشتری یا سرمایه‌گذار فارکس اعضا و درصد سودآوری در این حساب‌ ها در سه ماهه قبل ذکر شده است. ☑️ اعضا باید این افشاهای امضا شده را از هر مشتری یا سرمایه‌گذار جمع‌آوری و بایگانی کنند و در صورت تغییر، این افشاها باید با هر مشتری به‌روزرسانی شود. ☑️ اگر افشای ریسک‌ های اضافی مورد نیاز باشد یا برای مشتریان یا سرمایه‌گذاران خاصی منطقی باشد، هر یک از اعضا مختار است تصمیم بگیرد که چگونه آنها را تعیین و رسیدگی کند. ☑️ برای مشتریان یا سرمایه گذارانی که شهروند ایالات متحده هستند و نمی خواهند اطلاعات مورد نیاز را ارائه دهند، عضو فقط موظف است در پرونده مشتری یادداشت کتبی داشته باشد. ☑️ تمام این اسناد باید برای مدت مقرر همانطور که توسط CFTC طبق مقررات 1.31 مشخص شده است نگهداری شود. ☑️ حداقل باید با مشتریان یا سرمایه گذاران فرصتی برای به روز رسانی اطلاعات شخصی خود حداقل یک بار در سال تماس گرفته شود. همچنین اعضای CFTC که قوانین فارکس در امریکا را تعیین می کنند، هنگام انجام عملیات تجاری یا ارائه آموزش در عرصه عمومی، از استاندارد بالایی برخوردار هستند. این شامل نحوه بیان نتایج معاملات فرضی، عملکرد صندوق، خدمات ارائه شده و سایر جنبه ها می شود. همه اعضا موظفند در صورت تسلیم شکایات، نسخه هایی از تمام مواد تبلیغاتی و بازاریابی را حداقل برای مدت پنج سال از تاریخ صدور نگه دارند. اگر این مطالب حاوی هر گونه ادعا یا اظهاراتی باشد، باید اسناد اضافی در مورد چگونگی استخراج آنها نیز نگهداری شود. الزامات CFTC برای جلوگیری از ارائه نادرست که می تواند منجر به کلاهبرداری، فریب یا فشار بی مورد نسبت به هر مشتری یا سرمایه گذار بالقوه شود، طراحی شده است.

مشتری یا سرمایه گذار فارکس ملزم به روابط اعضا و یکپارچگی تجارت

برای این منظور، CFTC در مورد ماهیت مشتری یا سرمایه گذار مجاز برای روابط اعضا بسیار واضح است، حتی زمانی که این نوع تضاد منافع بالقوه واضح به نظر می رسد (یعنی خود توضیحی). به عنوان مثال، هیچ عضوی که نماینده یک سرمایه گذار برای تراکنش فارکس باشد، نمی تواند طرف مقابل در همان معامله باشد. برای موقعیت های جبرانی، یک عضو فقط می تواند معامله سرمایه گذار را بنا به درخواست خاص مشتری جبران کند، و آفست باید هم اندازه باشد. تنها دو مورد وجود دارد که در آن یک عضو مجاز به تعدیل یا لغو قیمت برای سفارش مشتری است: اصلاح شکایت مشتری و اجازه انجام یک معامله پردازش مستقیم. اگر نیاز به تعدیل قیمت سفارش به دلیل اقدامات طرف مقابل باشد، باید سرمایه‌گذار – با مستندات مناسب – ظرف 15 دقیقه پس از انجام معامله مطلع شود. اعضا باید دارای امضای یک شخص مجاز باشند و تمام تعدیل ها و لغو قیمت ها را مستند کنند و چنین اسنادی باید برای بررسی احتمالی بعدی نگهداری شوند. از نظر لغزش قیمت، دستور کلی CFTC این است که همه سیاست ‌های لغزش قیمت باید به طور یکسان اعمال شوند، چه به نفع عضو باشند و چه نباشند. سرمایه گذار باید به صورت کتبی با افشای کامل سیاست های لغزش قیمت اعضا مطلع شود. هر عضو باید همه این استانداردهای معاملاتی را برای قیمت‌گذاری، جابجایی، لغزش، اجرای سفارش، حفظ حریم خصوصی و امنیت، استفاده از نرم‌افزارها و پلتفرم‌ های تجارت شخص ثالث و ظرفیت تکمیل، توسعه داده و به‌طور یکسان اعمال کند.

تامین مالی الکترونیکی برای حساب های فارکس مشتریان

اعضا از اجازه دادن به سرمایه گذاران برای تامین اعتبار حساب های فارکس منع شده اند. فقط بدهی مستقیم و پیش نویس بانکی مجاز است.

حسابداری اعضا، ثبت سوابق، گزارش دهی و افشاگری

اعضای CFTC موظفند طبق الزامات، قوانین و مقررات CFTC و NFA کتاب ها، سوابق و گزارش های به روز را نگهداری کنند. همه اعضا باید حداقل یک دفتر فعال در مکانی در قاره ایالات متحده (از جمله آلاسکا، پورتوریکو و هاوایی) داشته باشند. همه اسناد باید توسط یک AP (شخص مرتبط) که در همان دفتر تعیین شده کار می کند، نظارت و نگهداری شود. نظارت، در رابطه با افشا، می تواند به ویژه برای سرمایه گذارانی که در تلاش برای بررسی مشروعیت یک کارگزار یا پلتفرم بالقوه فارکس هستند، ارزشمند باشد. اعضای CFTC و NFA باید افشای عمومی دقیق اصول، فعالیت های تجاری، شکایات معلق یا حل شده، خطرات، فعالیت های تجاری، وضعیت مالی و درآمدی و اسناد اضافی را حفظ کنند. اینها فاکتورهای قوانین فارکس در امریکا می باشند. حق عضویت حق عضویت برای شرکت در CFTC و NFA از 125000 دلار شروع می شود (برای نهادها و افراد با درآمد سالانه کمتر از 5 میلیون دلار) و همچنین شامل هزینه های تکه ای بر اساس معاملات انجام شده همانطور که در آیین نامه NFA 1301 (e) آمده است. این مورد نیز از قوانین فارکس در امریکا است. پرسشنامه خودآزمایی یکی از کنترل های جالب توجهی که NFA برای محافظت در برابر تقلب و فریب (حتی ناخواسته) به کار گرفته است، پرسشنامه خودآزمایی است. این پرسشنامه که شامل چهار بخش یا ضمیمه می باشد، باید سالانه توسط دسته خاصی از اعضا تهیه شود. این پرسشنامه برای کمک به اعضا در شناسایی نقاط ضعف یا ایرادات عملیاتی و اصلاح آنها طراحی شده است. نتایج باید امضا شده و به NFA ارائه شود تا وضعیت عضو فعلی حفظ شود. از این اطلاعات برای تنظیم قوانین فارکس در امریکا استفاده می شود.

انطباق، مدیریت ریسک، بازیابی بلایا، مبارزه با پولشویی

CFTC و NFA به طور شگفت انگیزی نقش فعالی در حمایت (الزام) از اعضا برای انجام تجزیه و تحلیل انطباق داخلی و ارزیابی ریسک و ایجاد پروتکل هایی برای محافظت در برابر خطرات، بلایا و تقلب دارند. هر فرد یا نهاد عضو باید سوابق کتبی کلیه اقدامات انجام شده در راستای این اهداف را نگه دارد و بتواند در صورت درخواست آنها را ارائه دهد.

CFTC و NFA در کنار شما هستند

CFTC و NFA سازمان هایی هستند که قوانین فارکس در امریکا را تنظیم می کنند. این نهاد ها برای محافظت از حساب های شما در بروکرها به وجود آمده‌اند. منابعی که هر نهاد فراهم می کند به شما امکان دسترسی آسان به داده ها و سوابق به روز و صحیح مربوط به تمام کارگزاران فارکس دارای مجوز برای انجام تجارت در ایالات متحده را می دهد. در حالی که درست است که گزینه های معاملاتی فارکس در ایالات متحده در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان به شدت محدود شده است. همچنین شایان ذکر است که کشورهای دیگر اکنون در حال حرکت برای اعمال حمایت های مشابه برای شهروندان خود هستند. بنابراین برای شروع تجارت در ایالات متحده باید به قوانین فارکس در امریکا آگاه باشید.

تجربیات خود را با ما در میان بگذارید

در این مطلب از ایتسکا در مورد قوانین فارکس در امریکا صحبت کردیم. اگر شما نیز تجربه تجارت فارکس در کشورهای دیگر را دارید، تجربیات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1- آیا تجارت فارکس در ایالات متحده مجاز است؟

بله، تجارت فارکس در ایالات متحده قانونی است و توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) تنظیم می شود. کارگزاران فارکس در ایالات متحده ملزم به ثبت نام به عنوان بازرگانان کمیسیون آتی (FCM) و اعضای فروشنده فارکس (FDM) در CFTC و NFA هستند. این کارگزاران باید به قوانین فارکس در امریکا پایبند باشند.

2- مقررات FX USA چیست؟

مقررات ارز خارجی شکلی از مقررات مالی است که به طور خاص با هدف بازار فارکس است که غیرمتمرکز است و بدون صرافی مرکزی یا اتاق پایاپای عمل می کند.

3- آیا مالیات فارکس در ایالات متحده آزاد است؟

پاسخ بله است. معامله گران فارکس ملزم به پرداخت مالیات بر سود خود هستند. معاملات فارکس نیز یک تجارت در نظر گرفته می شود، بنابراین سود حاصل از معاملات فارکس مشمول مالیات است. به طور معمول، معامله گران فارکس مشمول مالیات بر درآمد در کشوری هستند که در آن زندگی می کنند، و این مورد مشابه زمانی است که شما به ایالات متحده می آیید. پرداخت مالیات نیز جزو قوانین فارکس در امریکا می باشد.

4- چه مقدار اهرم می توانید در فارکس در ایالات متحده کسب کنید؟

در بازارهای ارز، اهرم معمولاً به 100:1 می رسد. این بدان معناست که به ازای هر 1000 دلار در حساب خود، می توانید تا 100،000 دلار ارزش معامله کنید. بسیاری از معامله گران معتقدند دلیل اینکه سازندگان بازار فارکس چنین اهرم بالایی را ارائه می دهند این است که اهرم تابعی از ریسک است.

5- آیا می توان روزانه در بازار ایالات متحده معامله کرد؟

این محدودیت‌ ها «معاملات روز الگو» را تعریف می‌ کنند و مستلزم آن است که حداقل 25000 دلار موجودی در حساب معاملاتی خود داشته باشند. به عبارت دیگر، برای تجارت روزانه سهام در ایالات متحده، حداقل به 25000 دلار از سرمایه خود در حساب تجاری خود نیاز دارید. 6- چگونه حساب فارکس در ایالات متحده باز کنیم؟ مراحل افتتاح حساب
 • وارد وب‌سایت کارگزار شوید و انواع حساب‌ های موجود را بررسی کنید.
 • فرم درخواست را تکمیل کنید.
 • پس از تکمیل اپلیکیشن، با یک نام کاربری و رمز عبور ثبت نام می کنید که به شما امکان دسترسی به حساب کاربری شما را می دهد.
 • وارد پورتال مشتری کارگزاری شوید.
به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه