جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در انگلستان 2024

جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در انگلستان 2024 - قوانین فارکس در انگلستان

تجارت فارکس یک فعالیت هیجان انگیز و سودآور است که می تواند یک سرگرمی یا یک شغل تمام وقت باشد. ممکن است شما نیز بخواهید به انگلیس سفر کرده و در این کشور به تجارت فارکس بپردازید. در این صورت، باید اصول فارکس، نحوه انتخاب یک پلتفرم معاملاتی مناسب و نحوه رعایت الزامات قانونی و مالیاتی بریتانیا را بدانید.

همچنین تجارت فارکس یک تجارت سریع و پرخطر است. شما هم می توانید در این بازار یک برنده باشید، در عین حال هم می توانید همه چیز را در چند ثانیه از دست بدهید. به طور کلی، اگر می خواهید وارد بازار فارکس شوید، نکات زیادی وجود دارد که باید درک کنید. جدا از استراتژی های معاملاتی و مدیریت ریسک، باید در مورد مالیات معاملات فارکس نیز بدانید.

اگر در تجارت تازه وارد هستید، ممکن است فکر کنید که مالیات معاملات فارکس چیزی است که برای شما مهم نیست. ممکن است فکر کنید این فقط برای معامله گران بزرگ است که هر ماه میلیون ها دلار درآمد دارند. اینطور نیست. اگر می خواهید تجارت کنید، پس باید در مورد مالیات فارکس نیز بدانید. در این مطلب قصد داریم ابتدا کمی با بازار فاکس آشنا شویم و سپس در مورد قوانین فارکس در انگلستان مطالبی را بیان کنیم. پس تا انتهای این مبحث با ما همراه باشید.

تجارت فارکس چیست؟

قبل از پرداختن به مبحث قوانین فارکس در انگلستان، ابتدا بیان مفهوم Forex می پردازیم. فارکس مخفف ارز خارجی است و بازار فارکس یک بازار جهانی است که در آن معامله گران از هر نقطه می توانند ارزهای مختلف را مبادله کنند. از آنجایی که اقتصاد جهانی بسیار به هم پیوسته است، بازار فارکس بزرگترین بازار مالی در جهان است.

معامله گران فارکس با خرید و فروش ارزها با نوسانات ارزشی سود می برند. به عنوان مثال، فرض کنید یک ارز کم ارزش خریده اید. در این صورت، در صورت افزایش قیمت به دلیل فشار بازار یا عوامل خارجی، می توانید بعداً با فروش آن سود ببرید.

جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در انگلستان 2024 - قوانین فارکس در انگلستان
آینده فارکس از نظر درآمد چگونه است؟

از تجارت فارکس چه انتظاری می توان داشت؟

همانگونه که قبلاً هم گفتیم معاملات فارکس بسیار سودآور و پرطرفدار است. قبل از اینکه به بررسی قوانین فارکس در انگلستان بپردازیم، بیایید ببینیمکه در این تجارت چه انتظاراتی دارید و چه سودی برای شما خواهد داشت.

1- شما می توانید در زمان بحران درآمد کسب کنید

بازارهای سهام و سپرده های بانک های تجاری می توانند در طول بحران بازار دچار رکود شوند، اما همچنان می توانید در زمان بحران از معاملات فارکس سود ببرید. تجارت فارکس سودآور است، زیرا می توانید برای کسب سو هر ارزی را خرید و فروش کنید. چه بازار در حال سقوط باشد و چه در حال توسعه، تجارت فارکس در هر دو مورد سودآور است.

2- شما می توانید از هر کجا تجارت کنید.

برای شروع معاملات فارکس نیازی نیست در مکان فیزیکی ثابتی باشید. برای شروع کسب درآمد از طریق معاملات فارکس، تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر یا گوشی هوشمند با اتصال به اینترنت خوب است.

3- شما می توانید تجارت را تنها با 100 پوند شروع کنید.

در بازار فارکس، جدولی برای تقریباً انواع معامله گران وجود دارد. برخلاف سایر معاملات مالی، برای شرکت در فارکس نیازی به سرمایه گذاری بزرگ ندارید. می توانید با 100 پوند شروع کنید. زیرا این مبلغ برای بسیاری از معامله گران به راحتی مقرون به صرفه است و ضرر و خطر غیر ضروری برای آنها به همراه ندارد. تجارت فارکس در انگلیس نیز مانند همه جای دنیا است فقط باید قوانین فارکس در انگلستان را رعایت کنید.

4- قوانین آسان هستند.

به طور عمده، فارکس با 8 ارز اصلی کار می کند، که در آن بازار سهام، شما باید با سهام زیادی سر و کار داشته باشید. علاوه بر این، عواملی که بر نرخ ارز تاثیر می‌گذارند نسبتاً کمتر از بازار سهام هستند.

5- هر زمان که می خواهید پول خود را بردارید.

شما می توانید در هر زمانی ارز بفروشید و بخرید. بازار فارکس روزانه 4.8 تریلیون پوند معامله می کند که خرید و فروش ارز را برای معامله گران آسان تر می کند. این یک بازار 24 ساعته است.

روش های تجارت فارکس چیست؟

همانطور که قبلاً گفتیم، مبادلات خارجی فقط به منظور تجارت انجام نمی شود. آنها می توانند به دلایل زیادی انجام شوند. در نتیجه، سه روش مختلف برای معاملات فارکس وجود دارد که اهداف مختلفی را به معامله گران می دهد.

1– بازار نقطه ای

این بازار اصلی فارکس است. در اینجا جفت ارز مورد معامله قرار می گیرد و نرخ ارز در زمان واقعی بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود.

2- بازار رو به جلو

بازار مبادله آتی یا فیوچرز یک بازار مبتنی بر قرارداد است که تحویل آتی ارز خارجی را با نرخ ارز مشخص تضمین می کند. معامله گران فارکس می توانند یک قرارداد الزام آور (خصوصی) با معامله گر دیگری منعقد کنند و نرخ ارز را برای مقدار توافق شده ارز در تاریخ آینده تعیین کنند.

3- بازار آینده

بازار آتی فارکس جایی است که قراردادهای مشتقه ارز مبادله ای، خریدار و فروشنده را ملزم به انجام معامله در قیمت و زمان تعیین شده می کند. پوشش ریسک، یک فرآیند مدیریت ریسک است که ریسک ایجاد شده توسط نوسانات ارز را کاهش می دهد و سفته بازی به منظور ایجاد سود، دو کاربرد اصلی برای بازار آینده است.

یک معامله گر فارکس اساساً از بازار آتی برای سفته بازی یا محافظت در برابر هرگونه تغییر قیمت آتی ارز استفاده می کند. اغلب، نرخ ارز به آنچه در بازار نقدی اتفاق می افتد بستگی دارد. علاوه بر این، بازار نقدی بزرگترین بازار فارکس است که اکثر معاملات فارکس در آن انجام می شود.

برخی از اصطلاحات رایج مورد استفاده در معاملات فارکس

هر بازاری زبان خاص خود را دارد و بنابراین، بازار فارکس نیز زبان خود را دارد. قبلاً به یکی از این اصطلاحات فارکس یعنی جفت ارز را بیان کردیم. با این حال، موارد بیشتری از این دست وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

1- ارز مبنا و نقل قول (Base and Quote Currency)

ارزی که شما خرج می کنید ارز پایه است. به طور مشابه، ارزی که شما خریداری می کنید به عنوان ارز مظنه شناخته می شود.

2- پیپ (Pip)

پیپ مخفف درصد در نقاط است. پیپ به کوچکترین تغییر قیمت ممکن در یک جفت ارز اشاره دارد. از آنجایی که قیمت فارکس حداقل در چهار رقم اعشار ذکر شده است، کمترین پیپ 0.0001 است.

3- اسپرد پیشنهاد و درخواست (Bid-ask spread)

نرخ ارز توسط حداکثر خریدارانی که می خواهند برای یک ارز یا قیمت پیشنهادی بپردازند و کمترین مقداری که فروشنده باید بفروشد یا بخرد، تعیین می شود. اسپرد پیشنهاد و تقاضا، تفاوت بین دو مقدار و ارزشی است که معامله نهایی با آن انجام می شود.

4- لات در فارکس (Lot)

شاخص حجم در فارکس “لات” است! یعنی اگر شما بخواهید یک ارزی را خرید و فروش کنید، در فارکس ، این کار را بر مبنای “لات” انجام میدهید. اندازه کلی لات 100000 واحد ارز است. اما لات های میکرو (1000) و مینی (10000) نیز برای معامله در دسترس هستند.

5- اهرم (Leverage)

با توجه به اندازه لات بزرگ، بسیاری از معامله گران نمی خواهند پول زیادی برای انجام معامله پرداخت کنند. بنابراین، اهرم اصطلاح دیگری برای وام گرفتن پول است که به معامله گران کمک می کند تا بدون پرداخت مقدار پول واقعی، در بازار فارکس شرکت کنند.

6- مارجین (Margin)

اما اهرم به صورت رایگان ارائه نمی شود. در عوض، معامله‌گران باید مقداری پول را از قبل واریز کنند که به عنوان  مارجین شناخته می‌ شود.

آیا تجارت فارکس در انگلستان قانونی است؟

با توجه به قوانین فارکس در انگلستان تجارت فارکس در این کشور کاملا قانونی و تحت نظارت است. در واقع، حجم معاملات فارکس انگلستان در میان بالاترین حجم معاملات در جهان است. اداره رفتار مالی (FCA) مسئول نظارت بر کارگزاران فارکس و نظارت بر فعالیت های آنها است. بر این اساس، تمامی کارگزاران حرفه ای باید ثبت نام کرده و از FCA مجوز فعالیت بگیرند.

با این حال، معامله گران باید توجه داشته باشند که اگرچه بازار فارکس تنظیم شده است، بسیاری از کارگزاران همچنان سعی می کنند از معامله گران بی تجربه استفاده کنند. کلاهبرداران و اپراتورهای کلاهبردار اغلب مبتدیان فارکس را هدف قرار می دهند. به همین دلیل است که ساکنان بریتانیا باید همیشه با کارگزارانی که تحت نظارت FCA هستند معامله کنند.

این امر تضمین می کند که کارگزار به استانداردهای مالی دقیق پایبند است و فعالیت های خود را در صورت لزوم گزارش می دهد. به عنوان مثال، در انگلیس و طبق قوانین فارکس در انگلستان، کارگزاران موظفند هرگونه تغییر در شرایط خدمات خود را گزارش کنند. همچنین آنها باید تحت ممیزی منظم قرار گیرند. اقدامات شفاف سازی به محافظت از معامله گران در برابر از دست دادن وجوه کمک می کند.

چگونه تجارت فارکس در انگلستان را شروع کنیم؟ راهنمای گام به گام

با توجه به قوانین فارکس در انگلستان، راه اندازی یک حساب فارکس مستقر در بریتانیا و شروع تجارت بسیار ساده است. این مراحل را دنبال کنید و در کمترین زمان وارد معامله شوید.

نحوه شروع معاملات فارکس در 5 مرحله

1- یک کارگزار (بروکر) فارکس تحت نظارت FCA را انتخاب کنید

کارگزاران فارکس زیادی در بازار وجود دارند که برای جلب توجه شما رقابت می کنند، که می تواند انتخاب مناسب را دشوار کند. با این حال، مهم ترین جنبه انتخاب بهترین بروکرهای فارکس، اطمینان از اینکه توسط FCA تنظیم شده است. در غیر این صورت، در معرض خطر از دست دادن سرمایه خود به دلیل سوء مدیریت یا سرقت هستید.

نکته دیگری که با توجه به قوانین فارکس در انگلستان باید در نظر گرفت، اندازه کمیسیون است. بیشتر مبتدیان باید پلتفرمی را با هزینه کم انتخاب کنند. این به شما کمک می کند تا درآمد خود را به حداکثر برسانید. در نهایت، نگاهی به امکانات کسب درآمد غیرفعال بیندازید. کپی ترید در فارکس یا تجارت با پول جمع شده (PAMM) دو استراتژی رایج برای کسب درآمد غیرفعال است. هر دو، به معامله گران واجد شرایط برای ایجاد سود برای دیگران متکی هستند.

2- نسخه ی نمایشی را امتحان کنید

طبق قوانین فارکس در انگلستان همیشه باید پلتفرم را قبل از افتتاح حساب امتحان کنید. اکثر پلتفرم ‌ها حساب ‌های آزمایشی رایگان یا حساب ‌های تجارت کاغذی را ارائه می ‌کنند تا به کاربران بالقوه اجازه دهند تا احساسی نسبت به رابط داشته باشند. تجربه کاربر باید روان و قابل درک باشد. فرض کنید پلتفرم با سطح پیچیدگی یا سادگی با نیازهای شما مطابقت ندارد. در این صورت ممکن است لازم باشد گزینه دیگری را جستجو کنید.

3- در مورد استراتژی معاملاتی خود فکر کنید

اگر با یک برنامه مشخص به معاملات فارکس نروید، اساساً در حال قمار هستید. درست است، پیش بینی دقیق چگونگی حرکت بازار غیرممکن است. اما اگر رویکرد درستی داشته باشید، همچنان می توانید بر نتیجه خود تأثیر مثبتی داشته باشید. برای تجارت در انگلیس نیز باید قوانین فارکس در انگلستان را رعایت کنید.

برای مبتدیان، ابتدا باید استراتژی های روند کم فعالیت را آزمایش کنید. تا زمانی که تجربه بیشتری به دست نیاوردید، حجم معاملات بالایی را انجام ندهید یا معاملاتی با اهرم بالا انجام ندهید. به هر حال، بهترین مهارت معاملاتی مدیریت ریسک است. اگر بتوانید تحمل ریسک خود را به درستی مدیریت کنید، به عنوان یک معامله گر شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت.

4- گزینه های درآمد غیرفعال را کاوش کنید

استراتژی ‌های خاص می‌ تواند به معامله‌گران مبتدی کمک کند حتی اگر تجربه معاملاتی زیادی نداشته باشند، درآمد غیرفعالی کسب کنند. به عنوان مثال، تجارت کپی به شما امکان می دهد تا از اقدامات معامله گران حرفه ای با سابقه اثبات شده در انجام معاملات سودآور کپی کنید. این استراتژی محبوب تجارت اجتماعی، معامله گران را تشویق می کند تا از همتایان خود بیاموزند و تکنیک های معاملاتی را به اشتراک بگذارند.

نوع دیگری از استراتژی درآمد غیرفعال، ماژول مدیریت تخصیص درصد یا حساب پم (PAMM) است. پیچیده به نظر می رسد، اما اساساً مجموعه ای از پول است که توسط یک معامله گر یا مدیر پول واجد شرایط مدیریت می شود. عملکرد وجوهی که به استخر انتخابی خود اختصاص می دهید به مهارت، تجربه و خوش شانسی مدیر پول انتخابی شما بستگی دارد.در حالی که هنوز این خطر وجود دارد که در صورت عملکرد ضعیف استخر، سرمایه خود را از دست بدهید، این یک راه غیرفعال برای کسب سود بالقوه است. در بریتانیا همه این معاملات براساس قوانین فارکس در انگلستان انجام می شوند.

5- همواره به دنبال آموختن باشید

اگر می خواهید یک معامله گر موفق باشید، بهترین توصیه این است که همیشه به یادگیری ادامه دهید. اگر با طرز فکر درستی به معامله گری بپردازید، در طول زمان با شناخت سیگنال های مناسب و انجام معاملات کارآمدتر به پیشرفت خود ادامه خواهید داد. صبور باشید، از اشتباهاتتان درس بگیرید و اجازه ندهید که احساسات شما را به بهترین شکل ممکن تحت تأثیر قرار دهند. اهداف خود را تعیین کنید و تشخیص دهید که چه زمانی خود را فراتر از بودجه خود گسترش داده اید. معامله گرانی که موفق به ادامه یادگیری نمی شوند، شانس بیشتری برای شکست دارند.

جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در انگلستان 2024 - قوانین فارکس در انگلستان
بهترین کارگزاران فارکس در انگلستان

بهترین بروکرهای فارکس در انگلیس

ادمیرال مارکتس (Admiral Markets)

Admiral Markets به دلیل منابع آموزشی عالی خود برای کمک به معامله گران کم تجربه شناخته شده است. با این حال، این فقط برای مبتدیان نیست. همچنین این بروکر اسپرد کم، ویژگی ‌های متاتریدر پیشرفته و تجزیه و تحلیل ممتاز را ارائه می ‌کند تا به شما کمک کند آگاهانه‌ترین تصمیمات تجاری را بگیرید. بر اساس قوانین فارکس در انگلستان، ادمیرال مارکتس یکی از امن ترین کارگزاری ها برای تجارت فارکس در این کشور است.

 • حداقل سپرده: 1 دلار
 • هزینه های معاملاتی: حدود 0.6-0.7 پیپ برای EUR/USD
 • فرصت هایی برای درآمد غیرفعال: تجارت کپی
 • آموزش: مطالب آموزشی عالی، از جمله اخبار روزانه فارکس، تفسیر بازار، تجزیه و تحلیل برتر و سایر منابع ارزشمند

ایتورو (eToro)

کارگزاری eToro پلتفرم آسان برای مبتدیان است. علاوه بر این، برخی از بهترین ابزارهای معاملاتی کپی را برای کمک به معامله گران برای کسب درآمد غیرفعال از طریق کپی کردن معاملات گذاران با تجربه، ارائه می دهد. براساس قوانین فارکس در انگلستان، eToro یکی از بهترین پلتفرم ‌ها برای کسانی است که به تازگی وارد دنیای تجارت فارکس شده‌اند.

 • حداقل سپرده: 50 دلار
 • هزینه های معاملاتی: میانگین حدود 1 پیپ در EUR/USD است که کمی بالاتر از میانگین است
 • فرصت هایی برای درآمد غیرفعال: تجارت کپی اجتماعی
 • آموزش: آکادمی تجارت آنلاین با وبینارها، ویدیوهای تجارت برای معامله گران مبتدی و پیشرفته، پایگاه اطلاعاتی

اف ایکس پرو (FxPro)

FxPro یکی از برترین کارگزاران پلتفرم متاتریدر است. این بیش از 70 جفت معاملات ارزی و استراتژی های درآمد غیرفعال را برای کمک به معامله گران برای به حداکثر رساندن درآمد ارائه می دهد. در حالی که هزینه های آن کمی بالاتر از رقبا است، FxPro یک کارگزار قابل اعتماد است که می تواند سفارشات بزرگ را اجرا کند و دارای انواع پلتفرم ها و ابزارهای عالی است. طبق قوانین فارکس در انگلستان اف ایکس پرو جزو بهترین بروکرها برای سرمایه‌گذاری در این کشور است.

 • حداقل سپرده: 100 دلار
 • کارمزد معامله: حدود 1.27 پیپ برای EUR/USD، که بالاتر از میانگین است
 • فرصت هایی برای درآمد غیرفعال: تجارت کپی
 • آموزش: بخش آموزشی با محتوا و ویدیوهای مکتوب، که پیشرفت شما را با یادگیری موضوعات مختلف معاملاتی دنبال می کند

بازارهای IG

وقتی صحبت از ارائه بهترین ابزارها و منابع برای معامله گران مبتدی و پیشرفته به طور یکسان به میان می آید، IG در اکثر دسته بندی ها رتبه بالایی دارد. این کارگزار دارای طیف گسترده ای از دارایی ها، هزینه های جذاب، منابع آموزشی مفید و یک رابط پلتفرم با طراحی خوب است. این بروکر قوانین فارکس در انگلستان را به درستی رعایت می کند.

 • حداقل سپرده: 250 پوند
 • هزینه های معاملاتی: بین 0.3-0.8 پیپ برای EUR/USD
 • فرصت هایی برای درآمد غیرفعال: تجارت کپی اجتماعی
 • آموزش: پیشرو در محتوای آموزشی، با یک مرکز منابع جامع پر از فیلم ها، دوره ها، آزمون ها، مقالات و وبینارهای میزبانی شده توسط معامله گران حرفه ای

آیا باید طبق قوانین فارکس در انگلستان برای انجام معاملات مالیات پرداخت کرد؟

بریتانیا یکی از مکان ‌های مناسب برای معامله‌گران در رابطه با مالیات فارکس است. با این حال، بسته به نوع معامله گر و نوع معاملاتی که انجام می دهید و طبق قوانین فارکس در انگلستان، ممکن است مشمول مالیات باشید. همیشه قبل از تصمیم گیری در مورد مالیات، با یک متخصص مالیات مشورت کنید. با این حال، برای تعیین دسته بندی کلی که در آن قرار می گیرید، می توانید سوالات زیر را از خود بپرسید.

آیا شما یک معامله گر پاره وقت هستید یا تمام وقت؟

اگر فقط به صورت پاره وقت معامله می کنید، درآمد شما از اسپرد بتینگ، درآمد ثانویه محسوب می شود. در این صورت، طبق قوانین فارکس در انگلستان نیازی به پرداخت مالیات بر درآمد خود ندارید. اگر تجارت منبع اصلی درآمد شما باشد، آنگاه به عنوان یک فعالیت تجاری در نظر گرفته می شود. در این صورت، شما موظف به پرداخت مالیات بر درآمد یا سود سرمایه خود خواهید بود.

چه نوع ابزارهایی را معامله می کنید؟

اگر شما درگیر شرط بندی اسپرد (Spread Betting) هستید، جایی که روی جهت قیمت شرط بندی می کنید، آنگاه به نوعی قمار یا حدس و گمان در نظر گرفته می شود. براساس قوانین فارکس در انگلستان این نوع معاملات فارکس بدون مالیات بر عایدی سرمایه است.

اما فرض کنید در قرارداد برای تفاوت (CFD) معامله می کنید. در این صورت، شما مشمول مالیات بر عایدی سرمایه برای هر گونه سود حاصل از فعالیت های تجاری خود هستید. براساس قوانین فارکس در انگلستان برای براکت مالیات بر نرخ پایه (12571 پوند تا 50270 پوند)، نرخ مالیات بر عایدی سرمایه 10 درصد است.

چقدر می توان از فارکس درآمد داشت؟

فارکس بزرگترین بازار مالی جهانی است. میلیون‌ها معامله‌گر در سراسر جهان وجود دارند که در حجم معاملات روزانه به تریلیون ‌ها دلار مشارکت دارند. بنابراین، برای بسیاری از مردم، فارکس یک فعالیت سودآور است. برخی از افراد با تجارت فارکس ثروت اندوزی کرده اند. یکی از بارزترین نمونه ها جورج سوروس است. او کسی بود که ارزش پوند انگلیس را کم کرد و از این طریق بیش از یک میلیارد دلار سود به دست آورد.

با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که شما در معاملات فارکس درآمد کسب کنید. هیچ درآمد ثابتی وجود ندارد که فرد بتواند به دست آورد و  همچنین فرمولی برای محاسبه سود یا زیان احتمالی شما وجود ندارد. سودآوری به عوامل زیادی از جمله تجربه، استراتژی تجاری، نیروهای بازار و عوامل خارجی مانند رویدادهای سیاسی بستگی دارد. بنابراین همیشه باید قبل از معامله در فارکس تحقیقات خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید که بیش از آنچه می توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری نکنید.

برای شروع معامله به چه مقدار پول نیاز است؟

همانگونه که در مطالب بالا نیز گفته شد قبل از تصمیم گیری در مورد مقدار پولی که باید برای حساب معاملاتی فارکس خود پرداخت کنید، این قانون مهم را به خاطر بسپارید: هرگز بیش از آنچه می توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری نکنید. معاملات فارکس می تواند خطرآفرین باشد و برای معامله گران بی تجربه و با تجربه به طور یکسان منجر به ضرر شود.

بنابراین همیشه مراقب باشید که قبل از شروع تحقیقات خود را انجام دهید و استراتژی های معاملاتی مناسب را یاد بگیرید. لازم است بگوییم که قبل از تصمیم گیری درباره میزان سپرده برای بروکرهای بریتانیایی نیز باید قوانین فارکس در انگلستان را بدانید.

بسیاری از کارگزاران حداقل نیاز به سپرده کمتر از 10 دلار دارند. اگرچه این ممکن است جذاب به نظر برسد، اما توجه داشته باشید که باید با اهرم بالایی معامله کنید. این بدان معنی است که بیشتر یا تمام سپرده شما در هنگام معامله در معرض معامله قرار می گیرد که می تواند منجر به زیان های سنگین شود. برای کسب اطلاعات درباره میزان سپرده لازم برای کارگزاران بریتانیا، باید قوانین فارکس در انگلستان را بدانید.

چگونه با 100 دلار در فارکس معامله کنیم؟

مبتدی ها همیشه باید از معامله با اهرم بزرگ اجتناب کنند. با این حال، هنگامی که تجربه کسب کردید و تصور بهتری از میزان تحمل ریسک خود داشتید، می‌  توانید یاد بگیرید که چگونه معامله را به به سمت اهرم ببرید. طبق قوانین فارکس در انگلستان، مبلغ توصیه شده برای شروع معاملات فارکس بین 500-1000 دلار است. این مقدار به شما امکان می دهد معاملاتی انجام دهید که منجر به سود معقول می شود بدون اینکه شما را در معرض ضررهای قابل توجه قرار دهد. همانطور که گفته شد، شما همیشه باید بودجه خود را برای سبک زندگی خود تعیین کنید و در آن محدودیت ها کار کنید. برای سپرده‌گذاری در بازارهای مالی بریتانیا باید قوانین فارکس در انگلستان را بدانید.

جامع‌ترین لیست قوانین فارکس در انگلستان 2024 - قوانین فارکس در انگلستان
آیا فارکس در انگلیس معتبر و امن است؟

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

در این مطلب از ایتسکا به نقد و بررسی قوانین فارکس در انگلستان پرداختیم. معاملات فارکس به عنوان معاملات ارز خارجی یا FX شناخته می شود. فارکس تغییر واحد پول یک کشور به کشور دیگر است. با توجه به گستردگی جهانی تجارت، بازرگانی و مالی، بازار فارکس بزرگترین و نقدشونده ترین بازار دارایی در جهان است.

ارزش ارز بر اساس قوانین عرضه و تقاضا در اقتصاد آزاد تعیین می شود. به عبارت دیگر، نرخ ارز را می توان تغییر داد یا به ارز کشور دیگری مانند پوند استرلینگ بریتانیا یا دلار آمریکا یا مجموعه ای دیگر از ارزها متصل کرد. همچنین دولت می تواند نرخ ارز یک کشور را تعیین کند. برای مثال، در بریتانیا، قوانین فارکس در انگلستان را دولت این کشور تعیین می کند.

ما معمولاً هر زمان که با ارز خارجی به کشور دیگری سفر می کنیم، در فرودگاه ها، بانک ها یا جاهای دیگر ارز مبادله می کنیم. اما تجارت FX به طور کامل برای اهداف تجاری انجام می شود. به طور دقیق تر، معاملات فارکس زمانی است که از یک ارز برای خرید ارز دیگری استفاده می کنید. سپس باید منتظر بمانید تا ارزش مبادله افزایش یابد و ارز را پس بگیرید تا پول بیشتری نسبت به آنچه که در ابتدا معامله می کردید به دست آورید. بنابراین تجارت ارز یکی از سودآورترین و فعال ترین بازارهای جهان است.

علاوه بر این، هر شرکت و بانک هر روز نزدیک به 4.8 تریلیون پوند تراکنش های فارکس انجام می دهند. در حالی که این یکی از مشاغل سودآور برای سرمایه گذاری است، اما بدون داشتن دانش روشن می تواند نسبتاً مشکل باشد. همچنین بسته به مقدار پولی که قرار است سرمایه گذاری کنید، ریسک دارد. بنابراین قبل از ورود به این بازار باید قوانین آن را بدانید.

لازم به ذکر است که اگر تجربه تجارت در بازارهای مالی را دارید، می توانید تجربیات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

آیا تجارت فارکس در انگلستان قانونی است؟

بله، با توجه به قوانین فارکس در انگلستان، تجارت فارکس در این کشور قانونی است و توسط اداره رفتار مالی (FCA) تنظیم می شود. FCA ایجاب می کند که کارگزاران مجوز و مجوز مناسب را به منظور ارائه قانونی تجارت فارکس به مشتریان دریافت کنند.

خطرات معاملات فارکس چیست؟

مفهوم فارکس ممکن است ساده به نظر برسد، اما اگر مراقب نباشید ممکن است پول زیادی از دست بدهید. ریسک اصلی معاملات فارکس معامله با اهرم بیش از حد است. در حالی که حاشیه بالا می تواند سود بالقوه شما را تا درصد قابل توجهی افزایش دهد، همچنین می تواند منجر به زیان های سنگین شود.

در نتیجه، بسیاری از معامله‌گران مجبور به ترک فارکس می‌ شوند، زیرا پول زیادی را در معاملات اهرمی از دست داده‌اند. اگر علاقه مند به معامله با حاشیه بالا هستید، تا زمانی که با استراتژی معاملاتی خود راحت باشید، کم شروع کنید. سپس، می توانید میزان اهرم خود را افزایش دهید.

آیا تجارت فارکس تحت نظارت است؟

بله، اداره رفتار مالی (FCA) کارگزاران فارکس در بریتانیا را تنظیم می کند. بنابراین، معامله گران بریتانیایی باید فقط با کارگزارانی که در FCA ثبت نام کرده اند و مجوزهای مناسب را دریافت کرده اند حساب باز کنند. با این حال، توجه داشته باشید که بازار فارکس خود جهانی است و توسط یک مرجع واحد و متمرکز تنظیم نمی شود. کارگزاران فارکس در انگلیس طبق قوانین فارکس در انگلستان نظیم می شوند.

ساعات معاملات بازار فارکس چقدر است؟

از آنجایی که بازار فارکس جهانی است، تقریباً همیشه در جایی از جهان باز است. یعنی می توانید 24 ساعت شبانه روز و پنج روز هفته معامله کنید. تنها زمانی که بازار تعطیل است بین ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرقی در روز جمعه و ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرقی یکشنبه است. بنابراین طبق قوانین فارکس در انگلستان، این بازار 24 ساعته قابل دسترسی است.

این به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا از نظر ساعات معاملاتی انعطاف زیادی داشته باشند. بسیاری از معامله گران مشاغل روزانه دارند و در ساعات تعطیلی کار خود با فارکس معامله می کنند.

 آیا تجارت روزانه در انگلستان قانونی است؟

بله، طبق قوانین فارکس در انگلستان، تجارت روزانه در بریتانیا قانونی است. اگرچه هنوز مهم است که مطمئن شوید که با یک ارائه دهنده قابل اعتماد و تنظیم شده معامله می کنید. به عنوان مثال، IG توسط اداره رفتار مالی (FCA) مجاز و تنظیم می شود.

برای شروع معاملات روزانه در انگلستان چقدر سپرده نیاز است؟

با توجه به قوانین فارکس در انگلستان برای شروع معاملات روزانه به پول زیادی نیاز ندارید. اکثر کارگزاران حداقل شرایط سپرده گذاری ندارند، به این معنی که می توانید تجارت را با حداقل 10 پوند شروع کنید. با این حال، اندازه حساب تجاری شما در نهایت بر سودی که می توانید به عنوان یک معامله گر روزانه کسب کنید، تأثیر می گذارد.

آیا برای تجارت فارکس به مجوز نیاز دارید؟

بسیاری از استارت‌آپ‌ها و کارآفرینان به صنعت فارکس جذب می‌ شوند و به‌ویژه علاقه‌مندی خود را برای افتتاح یک کارگزاری آنلاین فارکس نشان می ‌دهند، که در بیشتر مکان‌ ها به مجوز بروکر (کارگزار) فارکس یا مجوز فروشندگان اوراق بهادار نیاز دارد. فرصت های کسب و کار در بازار فارکس بسیار زیاد است. تجارت در بریتانیا نیز همین طور است و باید بر اساس قوانین فارکس در انگلستان انجام شود.

آیا می توان در انگلستان معاملات شبانه را انجام داد؟

براساس قوانین فارکس در انگلستان، بازار فارکس 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته فعال است. این بدان معناست که معامله گران می توانند به پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود وارد شوند و ارز را جابجا کنند. با وجود این در دسترس بودن 24 ساعته، عاقلانه نیست که شبانه روز بدون داشتن استراتژی خاصی معامله کنید.

ارزهای پرمعامله کدامند؟

در حالی که تقریباً می توانید هر ارزی را معامله کنید، هفت جفت تجاری اصلی بیشترین نقدینگی را دارند و شامل موارد زیر می باشد:

 • EUR/USD (یورو/دلار)
 • USD/JPY (دلار/ین ژاپن)
 • GBP/USD (پوند/دلار بریتانیا)
 • USD/CHF (دلار/فرانک سوئیس)
 • AUD/USD (دلار/دلار استرالیا)
 • USD/CAD (دلار/دلار کانادا)
 • NZD/USD (دلار/دلار نیوزلند)
0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.