آموزش بروکر HYCM اچ وای سی ام-آموزش تصویری ثبت نام +ویدئو

بروکر Hycm

بررسی بروکر HYCM اچ وای سی ام

بروکر HYCM اچ وای سی ام یکی دیگر از بروکر هایی می باشد که برای ایرانیان تحریم نبوده و به ایرانیان خدمات می دهد. بروکر HYCM زبان فارسی را پشتیبانی می کند و این مورد باعث راحتی کاربران ایرانی هنگام استفاده از سایت شده است. این بروکر در سال 1977 تاسیس شده و دفتر اصلی این بروکر در لندن می باشد. یکی از ویژگی های اصلی بروکر HYCM سرعت انجام معاملات و اسپرد پایین می باشد.

رگولاتور این بروکر CySEC کشور قبرس ،  CIMA , DIFC, FCA بوده و رگولاتور آن برای کاربران ایرانی آف شور می باشد. در کل این بروکر معتبر بوده و رگولاتور های دیگر را نیز دارد ، مشکلی از لحاظ اعتبار و امنیت پیش نخواهد آمد. در این بروکر می توان انواع سهام ، بیش از 60 جفت ارز ها ، حدود 10 ارز دیجیتال ، فلزات ، طلا ، نقره ، کامودیتی ها و …. را مورد معامله قرار داد.

♥️ نام بروکر♥️ HYCM
✔️ خدمات به ایرانیانبله
💰 رگولهCySEC ، CIMA , DIFC, FCA
🏢 دفتر مرکزیلندن
⚡️ سال تاسیس1997

آموزش ثبت نام در بروکر HYCM

اگر قصد ثبت نام در بروکر HYCM را دارید با ما همراه باشید. این بروکر فیلتر بوده و برای استفاده از آن باید از برنامه های تغییر IP مانند vpn و یا سرور ترید (فیلترشکن برای متاتریدر) استفاده کنید. استفاده از سرور ترید علاوه بر اینکه آدرس IP ثابت به شما تخصیص می دهد ، سرعت انجام معاملات را تا حد قابل توجهی افزایش می دهد. برای ثبت نام در hycm روی این لینک کلیک کنید.

صفحه اصلی بروکر HYCM
صفحه اصلی بروکر HYCM
وارد کردن اطلاعات بروکر HYCM
وارد کردن اطلاعات بروکر HYCM

در این قسمت اطلاعات خواسته شده (نام ، نام خانوادگی ، ایمیل معتبر و شماره تلفن) را وارد کرده و بعد تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کرده و آدرس ، شهر و کد پستی خود را به انگلیسی وارد کنید. در زمان نگارش این مقاله و قرار دادن تصاویر زمانی که برای ثبت نام وارد سایت می شدید ابتدا سایت به انگلیسی برایتان نمایش داده می شد.

و می توانستید زبان آن را به فارسی تغییر دهید. ولی در حال حاضر زمانی که وارد سایت می شوید زبان آن برای کاربران ایرانی به صورت پیش فرض فارسی می باشد. و مراحل ثبت نام نیز برایتان با زبان فارسی نمایش داده شده و راحت تر می توانید در این بروکر ثبت نام کنید.

نوع حساب معاملاتی
نوع حساب معاملاتی

در این قسمت باید نوع پلتفرم معاملات و نیز نوع حساب معاملاتی خود را انتخاب کنید. البته این مقادیر بعدا قابل تغییر می باشند و می توانید حساب های متعددی برای خود ایجاد کنید. در این صفحه اهرم خود را نیز می تونید مشخص کنید. حداکثر میزان لوریج در این بروکر 1:500 می باشد. یعنی اگر 1000 دلار سرمایه دارید ، می توانید با 500 هزار دلار وارد معامله شوید. بعد از انتخاب مقادیر خواسته شده روی بعدی کلیک کنید.

بروکر اچ وای سی ام
بروکر اچ وای سی ام

مقادیر انتخاب شده را به حالت پیش فرض خود قرار داده و دست نزنید. در انتهای صفحه یک کلمه عبور غیر قابل حدس برای ورود به کابین شخصی خود انتخاب کنید.

قبول قوانین
قبول قوانین

تیک قبول مقررات را زده و حساب معاملاتی خود را ایجاد کنید. اگر شکل زیر را مشاهده کنید ، تا این مرحله ثبت نام شما در بروکر اچ وای سی ام با موفقیت انجام شده است. حال باید به پرسش های آماری این بروکر پاسخ داده و مدارک خواسته شده را به بروکر HYCM ارسال کنید.

احراز هویت بروکر HYCM
احراز هویت بروکر HYCM

برای تایید هویت خود روی Verify your Profile کلیک کنید تا ثبت نامتان تکمیل گردد.

تکمیل اطلاعات
تکمیل اطلاعات

در این قسمت از شما خواسته می شود میزان درآمد سالیانه خود را به دلار وارد کنید.

تکمیل اطلاعات
تکمیل اطلاعات

در این قسمت هم باید تخمین بزنید که سالیانه چه مقدار پول می توانید در این بروکر سرمایه گذاری کنید.

تکمیل اطلاعات
تکمیل اطلاعات

و در این صفحه نیز از شما پرسیده می شود که چه میزان سرمایه به احتمال زیاد در 12 ماه آینده به دست خواهید آورد؟

وضعیت شغلی تریدر
وضعیت شغلی تریدر

در این قسمت باید وضعیت شغلی خود را مشخص سازید.

منبع درآمد تریدر
منبع درآمد تریدر

در این کادر باید منبع درآمد خود را مشخص سازید. البته این سوالات جنبه آماری داشته و اهمیت خاصی ندارد.

قبول مقررات
قبول مقررات
آپلود مدارک
آپلود مدارک

حال تیک قبول قوانین را زده و بعد روی Upload Ducuments کلیک کنید. تا مدارک خواسته شده را به بروکر ارسال کنید.

ارسال مدرک شناسایی
ارسال مدرک شناسایی

در این قسمت می توانید تصویر پاسپورت ، یا تصویر کارت شناسایی و یا تصویر گواهینامه خود را به بروکر HYCM ارسال کنید. بعد از آپلود یکی از مدارک شناسایی خود از سمت چپ روی Address Verification کلیک کرده و مدرک تایید آدرس خود را به بروکر ارسال کنید. این مدرک می تواند از قبوض خدماتی که به نام خودتان بوده و آدرس دقیق روی آن درج شده است ، باشد و یا کپی سند ملکی و یا آدرس مدرک بانکی شما باشد.

ارسال مدرک تایید آدرس
ارسال مدرک تایید آدرس

شارژ حساب بروکر اچ وای سی ام

برای شارژ شارژ حساب بروکر اچ وای سی ام وارد صفحه شخصی خود شده و از منو های سمت چپ روی گزینه Deposit کلیک کنید. روش های پرداخت این بروکر برای ایرانیان مناسب بوده و می توان با استفاده از ارز های دیجیتال مانند بیت کوین ، تتر و یا پرفکت مانی و وب مانی به راحتی حساب خود را شارژ کرد. روش های واریز وجه در بروکر HYCM عبارتند از : WebMoney , Bank Wire, CASHU , VISA MasterCard, Alfa-Click, Bitcoin, Dash, DixiPay, DusuPay, Ether/Ethereum , , Local Bank Transfers, FasaPay, Globe Pay , Konnexone , Maestro , Neteller , Ngan Luong, PerfectMoney, Litecoin, Qiwi, Skrill, VLoad, Yandex Money .

شارژ حساب بروکر HYCM
شارژ حساب بروکر HYCM

انواع حساب های معاملاتی در بروکر HYCM

در کل در بروکر HYCM سه نوع حساب معاملاتی می توان ایجاد کرد. حساب ثابت FIXED ، حساب کلاسیک CLASSIC و حساب خام LAW . برای ترید کردن در بروکر اچ وای سی ام می توان از متاتریدر 4 و متاتریدر 5 استفاده کرد. در ادامه مقاله این سه نوع حساب را بررسی خواهیم کرد.

حساب ثابتحساب کلاسیکحساب خام
حداقل واریزی100 دلار100 دلار200 دلار
اسپرد ثابت از 1.8 پیپثابت از 1.2 پیپشناور از 0.2 پیپ
حداقل حجم معاملاتی0.01 لات0.01 لات0.01 لات
لوریج1:5001:5001:500
کمیسیونهر طرف 4 دلار
جدول بروکر hycm

حساب ثابت FIXED بروکر HYCM

حداقل موجودی برای افتتاح حساب ثابت FIXED برابر با 100 دلار می باشد. معاملات در این نوع حساب بدون کمیسیون بوده و حداکثر لوریج در آن برابر با 1:500 می باشد. اسپرد حساب FIXED ثابت بوده و از 1.8 پیپ شروع می شود. حداقل لات (حجم معاملاتی) 0.01 می باشد. این نوع حساب اسلامی باشد. زمانی که یک تریدر یک پوزیشن باز کرده و پوزیشن مابین دو روز قرار می گیرد ، این ادامه پوزیشن برای روز بعد شامل بهره خواهد شد . در حساب اسلامی این بهره وجود ندارد.

حساب کلاسیک CLASSIC بروکر HYCM

حداقل موجودی برای افتتاح کلاسیک CLASSIC 100 دلار می باشد. حداکثر لوریج در آن برابر با 1:500 می باشد. اسپرد حساب CLASSIC ثابت بوده و از 1.2 پیپ شروع می شود. حداقل حجم معاملاتی (لات) 0.01 می باشد. حساب کلاسیک اسلامی باشد. معاملات در این نوع حساب بدون کارمزد می باشد.

حساب خام LAW بروکر HYCM

برای ایجاد حساب خام LAW جداقل موجودی باید 200 دلار باشد. اسپرد حساب LAW شناور بوده و از 0.2 پیپ شروع می شود. حداکثر اهرم در این حساب در آن برابر با 1:500 می باشد. حداقل حجم معاملات (لات) برابر با 0.01 بوده و این حساب اسلامی باشد. کمیسیون در این نوع حساب دارای کمیسیون بوده و برای هر طرف 4 دلار می باشد.

اعتبار بروکر HYCM

این بروکر اعتبار کافی را داشته و مشتریان می توانند با اطمینان در این بروکر ثبت نام کنند. بروکر HYCM دارای رگولاتور SySEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس به شماره مرجع 259/14) و نیز FCA سازمان رسمی امور مالی انگلستان به شماره مرجع 186171 ،  CIMA صندوق پولی جزایر کیمن با مجوز شماره 1442313 ، DIFC با مجوز و تحت نظارت اداره خدمات مالی دوبی با شماره مجوز این شرکت 000048 می باشد.

نحوه تشخیص بروکر های کلاهبردار فارکس

تحریم بروکر اچ وای سی ام برای ایران

با افزایش تحریم ها علیه ایران بسیاری از بروکر ها حساب های ایرانیان را مسدود کرده و به بروکر دیگری انتقال داده اند. و در کل ایرانیان اجازه ثبت نام در بروکر هایی که ایرانیان را تحریم کرده اند ندارند. پس باید ایرانیان قبل از ثبت نام و واریز وجه تصمیمات لازم را اتخاذ کرده و بعد از اطمینان از عدم تحریم در بروکر مورد نظر ثبت نام کنند. بروکر اچ وای سی ام برای ایرانیان تحریم نبوده و می توانید به راحتی در آن ثبت نام کرده و احراز هویت شوید. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان برای معاملات خود روی لینک کلیک کنید.

پشتیبانی بروکر اچ وای سی ام

بروکر اچ وای سی ام دارای پشتیبانی خوبی بوده و می توان از طریق چت آنلاین با پشتیبانان بروکر اچ وای سی ام به صورت مستقیم گفتگو کرد. البته در قسمت سوالات متداول بسیاری از پاسخ هایتان را می توانید دریافت کنید. اگر هم تمایل دارید پاسختان را بعدا دریافت کنید ، می توانید به بروکر HYCM تیکت ارسال کنید. پس پشتیبانی بروکر اچ وای سی ام مورد قبول بسیاری از افراد بوده و مشتریان آن رضایت کافی از نحوه پاسخگویی پشتیبانان دارند. البته امروزه اکثر بروکر ها در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت داشته و می توانید در شبکه های اجتماعی نیز مشکلات خود را پشتیبانان مطرح کرده و راه حل خود را دریافت کنید.

بروکر hycm خرید ارز دیجیتال

در بروکر hycm می توان تعدادی از ارز های دیجیتال مهم و رتبه بالا را نیز خریداری کرد. البته میزان ارز هایی که توسط بروکر ها امکان معامله آنها وجود دارد ، بسیار محدود می باشد. برای معامله و خرید ارز های دیجیتال از صرافی های ارز دیجیتال استفاده کرد.

مشکلات بروکر hycm

یکی از مشکلات اصلی بروکر HYCM مناسب نبودن آن برای معامله گران اسکالپر می باشد. زمانی که شما بخواهید معاملات اسکالپ انجام داده و در بازار نوسان گیری کنید ، در این بروکر اگر چندین مورد معامله کوتاه داشته باشید به احتمال زیاد بروکر حساب شما را خواهد بست.

کلام آخر

انتخاب بروکر معتبر برای هر فردی که قصد سرمایه گذاری در بازار فارکس را دارد مهم بوده و باید بتوان بروکری انتخاب کرده که هم معتبر بوده و هم به ایرانیان خدمات دهد. در سایت آموزشی ایتسکا این بروکر ها را معرفی کرده و نحوه ثبت نام و احراز هویت در آنها را آموزش می دهیم. علاوه بر بازار فارکس بازار ارز های دیجیتال نیز امروزه مورد توجه بسیاری از افراد بوده و ایرانیان نیز تمایل به سرمایه گذاری و معامله ارز های دیجیتال دارند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه صرافی های معتبر ارز های دیجیتال مقاله زیر می تواند برای شما مفید باشد.

سوالات متداول

آیا بروکر hycm معتبر است؟

بله ، این بروکر رگوله می باشد.

آیا بروکر hycm برای ایرانیان تحریم است؟

خیر ، ایرانیان به راحتی می توانند در این بروکر ثبت نام کرده و احراز هویت شوند.

مزایای اصلی hycm نسبت به سایر بروکر ها چیست؟

سرعت اجرای معاملاتی بسیار خوبی دارد.

2 دیدگاه برای “آموزش بروکر HYCM اچ وای سی ام-آموزش تصویری ثبت نام +ویدئو

  1. ابراهیم گفته:

    بروکر اچ وای سی ام را می‌توان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین بروکرهای جهان با 40 سال سابقه فعالیت دانست که بیشترین دارایی‌های قابل معامله را به شما ارائه می‌کند. این بروکر حساب‌های معاملاتی فوق‌العاده‌ای دارد که اسپرد و کمیسیون آن‌ها به شدت جذاب و رقابتی هستند. بروکر HYCM با اعتبار بالا به کاربران ایرانی خدمات معامله‌گری را ارائه می‌کند.در این بروکر واریز و برداشت با سرعت بالیی انجام می‌گیرد و هیچ کارمزدی برای واریز ندارد ولی اولین واریزی باید حداقل 100 دلار باشد

  2. سیاوش گفته:

    سلام بانک های الکترونیکی که با این بروکر کار می کنند به ایرانی اجازه ی ثبت نام نمی دهند ، پس ما نمی تونیم حساب رو شارژ کنیم و با آن کار کنیم ، درسته ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *