آموزش ثبت نام در بروکر سوئیس کوت Swissquote – معرفی و بررسی بروکر سوئیسی

بروکر سوئیس کوت

بروکر سوئیس کوت Swissquote و یا همان بروکر سوئیسی در سال 1996 در سوئیس تاسیس شده و از آن زمان تاکنون یکی از قابل اعتماد ترین و خوشنام ترین بروکر ها در جهان می باشد. این شرکت در بورس اوراق بهادار سوئیس درج شده و بیش از 330 هزار مشتری در اروپا ، آسیا ، خاورمیانه و آمریکای لاتین دارد.

این بروکر سوئیسی معتبر بوده و تحت رگوله سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس (FINMA) و FCA می باشد. در سوئیس کوت می توان انواع سهام ، جفت ارز های فارکس ، اوراق بهادار ، CFD ، ارز های دیجیتال و … را مورد معامله قرار داد و برای تریدر های خود پلتفرم های معاملاتی MT4 وMT5 را ارائه می کند.

♥️ نام بروکرسوئیس کوت
✔️ شروع فعالیت1996
⭐️ خدمات به ایرانیانخیر
💰 رگولاتورFINMA ، FCA
🏢 دفتر مرکزیسوئیس

این بروکر به ایرانیان خدمات نمی دهد. برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان برای معاملات خود روی لینک کلیک کنید.

بروکر سوئیس کوت Swissquote چیست؟

این بروکر با مشخص کردن میزان بالایی از حداقل سرمایه مورد نیاز برای معامله در این بروکر (حداقل 1000 دلار) این فرصت را برای معاله گران فراهم می کند تا بتوانند در بازار های مالی مختلف از طریق این بروکر سرمایه گذاری کنند.

معامله گران می توانند در این بروکر آموزش های لازم را کسب کرده و به مرور زمان حرفه ای شوند. همچنین معامله گران می توانند بین پلتفرم ارائه شده در لندن با برند EU و اکوسیستم بانکی مستقر در سوئیس تمایز قائل شوند.

معامله گرانی که در بریتانیا و اروپا می خواهند با این بروکر معامله کنند ، پلتفرم با برند EU را ترجیح می دهند.

نحوه ثبت نام در بروکر سوئیس کوت

برای ثبت نام در این بروکر ابتدا بر لینک زیر کلیک کنید.

اگر بر لینک بالا کلیک کنید ، صفحه زیر را خواهید دید. صفحه را پایین بکشید تا گزینه های افتتاح حساب را مشاهده کنید. در این قسمت می توانید برای خود یک حساب دمو و یا یک حساب واقعی افتتاح کنید.

ثبت نام در بروکر سوئیس کوت (1)
ثبت نام در بروکر سوئیس کوت (1)
ثبت نام در بروکر سوئیس کوت (2)
ثبت نام در بروکر سوئیس کوت (2)

برای مثال می خواهیم برای خود یک حساب دمو در این بروکر ایجاد کنیم. حساب دمو را انتخاب می کنیم تا صفحه زیر برایش باز شود. در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را به دقت پر کنید. نام ، نام خانوادگی ، ایمیل معتبر ، کشور ، شماره موبایل ، سطح تریدر و میزان سرمایه ای که معامله گر می خواهد در بروکر سرمایه گذاری کند را باید مشخص سازید.

ثبت نام در بروکر سوئیس کوت (3)
ثبت نام در بروکر سوئیس کوت (3)

بعد از پرکردن موارد بالا ، ایمیلی برایتان ارسال خواهد شد که نشان دهنده تایید ثبت نامتان می باشد.

ثبت نام در بروکر سوئیس کوت (4)
ثبت نام در بروکر سوئیس کوت (4)

اگر می خواهید برای خود یک حساب واقعی نیز ایجاد کنید ، می توانید افتتاح حساب واقعی را انتخاب کنید. در این قسمت گزینه های بیشتری برای پر کردن وجود دارند و باید اطلاعات دقیق تری از خودتان از قبیل تاریخ تولد ، آدرس و … نیز وارد کنید. در وارد کردن اطلاعات دقیق باشید تا بعدا هنگام ارسال مدارک برای تایید هویت به مشکل بر نخورید.

افتتاح حساب در بروکر سوئیسی
افتتاح حساب در بروکر سوئیسی
افتتاح حساب در بروکر سوئیس کوت
افتتاح حساب در بروکر سوئیس کوت
افتتاح حساب در بروکر سوئیس کوت
افتتاح حساب در بروکر سوئیس کوت

چون این بروکر برای ایرانیان تحریم است ، در قسمت آدرس در حساب واقعی نام ایران را مشاهده نمی کنیدو ایرانیان فقط می توانند از حساب دموی این بروکر سوئیسی استفاده کنند.

معرفی و بررسی بروکر سوئیسی سوئیس کوت

این بروکر برای معامله گران فارکس از مبتدی گرفته تا پیشرفته مناسب می باشد. تریدر ها می توانند از استراتژی های معاملاتی متنوعی برای معاملات خود در این بروکر استفاده کرده و همچنین با استفاده از ویدئو های آموزشی مختلف بتوانند سطح خود در این بازار را بالاتر ببرند.

یکی از معایب این بروکر حداقل واریزی برای افتتاح حساب آن می باشد. 1000 دلار برای بسیاری از افراد که به تازگی می خواهند معامله با حساب واقعی در بروکر را آغاز کنند ، بالاست.

اگر با این بروکر کار کرده باشید ، خواهید دید اسپرد های این بروکر پایین است و این امر باعث شده است این بروکر مشتریان زیادی از اتحادیه اروپا داشته باشد. افرادی که سرمایه آنها در حساب های سوئیسی نگهداری می شوند ، به طیف گسترده ای از ابزار های مالی دسترسی دارند.

انواع حساب های معاملاتی بروکر سوئیس کوت

در این بروکر می توان سه نوع حساب معالاتی ایجاد کرد: استاندارد ، پریمیوم و پریم. در شکل زیر این حساب ها همراه با ویژگی های آنها را مشاهده می کنید.

ویژگی هاحساب استانداردحساب Premiumحساب Prime
حداقل واریزی1000$10000$50000$
لوریج1:1001:1001:100
اسپرد1.71.41.1
کمیسیوننداردنداردندارد
حداقل حجم لات0.010.11.00
حداکثر حجم لات200200200
اکانت دمو فارکسدارددارددارد
سواپ فریخیرخیرخیر
کپی تریدینگدارددارددارد

رگوله بروکر سوئیس کوت Swissquote

این بروکر یکی از معتبر ترین بروکر ها در جهان بوده و رگوله های معتبر زیادی دارد. سوئیس کوت رگوله خدمات مالی دبی ، سازمان نظارت بر بازار های مالی سوئیس ، رگوله خدمات مالی مالتا ، مجوز کمیسیون و اوراق بهادار هنگ کنگ و همچنین تحت رگوله سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس (FINMA) و FCA می باشد.

ویژگی های بروکر سوئیسی Swissquote

تنوع اسپرد در حساب ها و میزان کم آنها : اسپرد پایین این بروکر یکی از دلایل اصلی جذب تریدر های اروپایی به این بروکر می باشد. انعطاف پذیری حجم معاملات هنگام سفارش گذاری در این بروکر برای تریدر ها مطلوب است.

نقدینگی بالا : حساب های سوئیسی از نقدینگی بالای شبکه های بانکی ردیف 1 بهره مند هستند. همچنین این بروکر از شبکه بزرگی از ارائه دهندگان نقدینگی غیربانکی برای فراهم کردن لیکوئیدیتی استفاده می کند.

با وجود لیکوئیدیتی در بازار قیمت گذاری سریع تر و دقیق تر بوده و از اسلیپیج جلوگیری می کند.

امکان کپی تریدینگ : در این بروکر سیستم کپی تریدینگ وجود داشته و تریدر های تازه کار و یا تریدر هایی که زمان کافی برای معاملات ندارند می توانند به حساب افراد حرفه ای متصل شده و سیستم معاملاتی آنها را کپی کنند.

همچنین می توانند با استفاده از ابزار Autochartist استراتژی خود را فرموله کنند.

حساب سوئیسی IBAN : این بروکر موجودی های حساب های معاملاتی مشتریان را در یک حساب بانکی سوئیسی بسیار امن و بیمه شده با شماره بانکی بین المللی نگهداری می کند. سیستم بانکی سوئیس یکی از بهترین و امن ترین سیستم های بانکی در جهان می باشد.

بیمه سپرده های مشتریان : طبق قوانین FCA و FINMA بروکر حساب های مشتریان را تا سقف 50000 پوند بیمه کرده است. حساب های سوئیسی نیز توسط بانک ها و نمایندگی های اوراق بهادار سوئیس دارایی های مشتریان را بیمه کره و ملزم به پرداخت غرامت تا سقف 100000 فرانک هستند.

پلتفرم های معاملاتی بروکر سوئیس کوت

 • وب تریدر ایجاد شده توسط بانک Ltd سوئیسی
 • موبایل تریدر ایجاد شده توسط بانک Ltd سوئیسی
 • معامله گر پیشرفته ایجاد شده توسط بانک Ltd سوئیسی
 • متاتریدر 4 در تمامی نسخه ها
 • متاتریدر 5 در تمامی نسخه ها

مزایای بروکر سوئیس کوت Swissquote

 • تنوع پلتفرم های معاملاتی بروکر
 • سرمایه های مشتریان در حساب های سوئیسی ردیف یک با IBAN نگهداری شده و فرصت های تجاری خوبی برای آنها فراهم می کند.
 • کمیسیون پایین (برخی حساب ها بدون کمیسیون)
 • اسپرد پایین (در برخی حساب ها اسپرد از 0 پیپ آغاز می شود)
 • پلاگین هایی که بر روی پلتفرم فرم های ملاتی این بروکر نصب شده اند ، به معامله گر کمک می کنند تا با عملکرد های جدید انواع سفارش گذاری ، چارت ها ، شاخص ها ، تحلیل ها و … آشنا شوند.
 • منابع آموزشی خوب برای افراد تازه کار

معایب بروکر سوئیس کوت Swissquote

 • با وجود اسپرد های پایین این بروکر تسبت به بروکر های آسیایی ، اسپرد ها باز هم بالاتر از اسپرد اغلب بروکر های اروپایی هستند.
 • خدمات زیاد این بروکر در ابتدای کار برای افراد مبتدی ممکن است گیج کننده باشد.
 • حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری در این بروکر بالاست.

امنیت بروکر سوئیس کوت

این بروکر یکی از امن تریم و قابل اعتماد ترین بروکر ها در جهان می باشد. نقدینگی بالا ، شرایط معاملاتی شفاف و حرفه ای ، از ویژگی های اصلی این بروکر می باشد. این بروکر دارای رگوله های معتبر جهانی بوده و با بیمه کردن دارایی های مشتریان اعتماد آنها را به دست آورده است.

از طرفی حساب های سوئیسی یکی از خوشنام ترین و معتبرترین حساب ها در جهان هستند.

نتیجه گیری

سوئیس کوت به عنوان یک بانک و بروکر سوئیسی شهرت بالایی در بازار های مالی در جهان دارد و محصولات و خدمات خوبی برای مشتریانش ارائه می کند. دارایی های مشتریان بیمه بوده و تریدر های اتحادیه اروپا تحت ESMA به اکثر خدمات بانکی و سرمایه گذاری ها دسترسی نخواند داشت.

ولی در عوض به معاملات فارکس و CFD ها با قیمتی مناسب تر متصل می شوند. تعدا پلتفرم های معاملاتی این بروکر بالا بوده و تنوع آنها زیاد است. ولی اکثر تریدر ها ترجیح می دهند با متاتریدر 4 MT4 کار کنند.

این بروکر به تریدر های ایالات متحده آمریکا خدمات نمی دهد. مشتریانی از اروپا و بریتانیا که نحت سیستم عامل UK و EU معامله می کند ، پول هایشان در حساب های سوئیسی نگهداری نمی شود. ولی از خدمات بیمه ، امنیت و … بهره مند می شوند.

آیا بروکر سوئیسی سوئیس کوت به ایرانیان خدمات می دهد؟

خیر

آیا بروکر سوئیس کوت رگوله است؟

بله ، این بروکر دارای رگوله های FINMA و FCA می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه