آموزش ثبت نام در بروکر TradersWay ( تریدرز وی )| آموزش مرحله به مرحله

بروکر TradersWay

بروکر TradersWay، بروکری است که احتمالا نام آن را چندین بار شنیده اید. برای هر معامله ای در بازار فارکس نیاز به یک واسطه و بروکر دارید. بروکرها زمینه مورد نیاز برای انجام معاملات را فراهم می کنند و شما باید از طریق آنها این کار را انجام دهید و هیچ گزینه دیگری ندارید. آنجا محلی است که خریداران و فروشندگان گرد هم جمع می شوند و همه آنها به دنبال مبادله ارز در بازار بزرگ فارکس هستند.

♥️ نام بروکر♥️ TradersWay
✔️  خدمات به ایرانیان✔️  بله
💰 رگولهآف شور
⚡️ سال تاسیس2011

خریدار به دنبال یافتن فروشنده ای است که بروکر در اختیار او قرار می دهد و البته فروشندگانی که خریداران پیشنهادی کارگزار را مورد بررسی قرار داده و بالاترین پیشنهادها را پاسخ مثبت می دهند. در واقع بروکر های فارکس همان تامین کنندگانی هستند که نقدینگی را در لحظه برای شما تهیه می کنند. این تامین کنندگان از سازمان های بزرگ مانند بانک ها موسسات مالی گرفته تا سایر موارد را شامل می شود.

میزان و شکل تماس شما با یک بروکر تا زمانی است که برای معامله آماده باشید و پلتفرم های اینترنتی که امکان ارتباط را ایجاد کرده اند. بروکر TradersWay تریدرز وی، یک بروکر قدرتمند فارکس است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت و ابعاد مختلف عملکرد و ثبت نام و فعالیت در آن را بررسی خواهیم کرد.

بروکر TradersWay
آموزش ثبت نام در بروکر TradersWay ( تریدرز وی )| آموزش مرحله به مرحله 1

آموزش ثبت نام در بروکر TradersWay

بستر معاملات فارکس از طریق نرم افزارها و اپلیکیشن هایی است که با راحت ترین ابزارهای ارتباطی از کامپیوترهای دسکتاپ تا موبایل های همراه را شامل می شود. وب سایت ها نیز بدون هیچ بارگذاری و بارگیری در مورد نرم افزارها این امکان را برای شما فراهم کرده اند. به همین دلیل است که امروز اکثر کارگزاران فارکس از وب سایت های قدرتمند به عنوان کانال های برقراری ارتباط بهره می گیرند. پس آموزش ثبت نام در بروکر برایتان مفید خواهد بود

وب سایت و بروکر تریدرز وی توسط گروهی از متخصصان بازارهای مالی و سرمایه تاسیس شده است که به گسترش ارزش های تجاری و کسب و کار به صورت نامحدود در سطح جهانی عقیده دارند. این بروکر اعتقاد دارد که گسترده ترین فرصت های بازار را در اختیار مشتریان خود می گذارد و بهترین ابزارها و فناوری ها را برای دسترس به سود ارائه داده است. جایی که بدون محدودیت زمانی و مکانی، تجارت خود در فارکس را انجام دهید و این روش های مستقل را برای کسب سود بیشتر امتحان کنید.

همچنین امکان استفاده از انواع پلتفرم ها و متاتریدر را دارید و بر روی عمده سیستم های عامل نیز قابلیت اجرا و کاربری را به شما می دهد. همچنین این وب سایت از اپلیکیشن مخصوصی بهره می برد که قابلیت اجرا بر روی دستگاه های موبایل را دارد و این بسیار جذاب است. دقت بالا در قیمت ها، عدم محدودیت در معاملات و حتی در سپرده های با کمترین میزان سرمایه مالی و همچنین استفاده گسترده از فرصت های تجاری شرح مختصری از ماموریت های این بروکر محسوب می شود.

تریدرز وی، فلسفه ایجاد خود را “حداکثر تعداد معاملات با ایجاد حداکثر فرصت ها و حداکثر آزادی” عنوان می کند. مسئله مهمی که برای هر سرمایه گذار، ایمنی و امنیت در معامله بوده و اطمینانی که او باید از دریافت پول و سود خود در موعد مقرر داشته باشد. در واقع شانس نقدشوندگی در این بروکر بالاترین هدف و ایجاد اعتماد در مشتری به عنوان ماموریت اصلی محسوب می شود.

دلایل انتخاب بروکر TradersWay

همواره در صدر اهداف مدیران این کارگزار، ارائه بیشتر و بهترین امکانات برای معامله گران بوده است که ابزارهایی هستند برای سودآوری بالاتر. فن آوری های به روز که نیازهای کاربران و معامله گران را به طور کامل پوشش می دهد و در شاخص های زمان و پول بیشترین بازدهی را فراهم می کند. از جمله این فناوری ها و ابزارها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین پلتفرم های معاملاتی : متاتریدرهای نسخه  4 و 5 و برنامه های مربوط به موبایل
 2. انواع حساب های کاربری : حساب نرمال و استاندارد و ECN و پلتفرم Ctrader
 3. انواع بازار : بازار فارکس، بازار کوین ها و رمز ارزها، بازار فلزات . بازار انرژی
فعالیت در فارکس

و اما در مورد شرایط و بستر معاملاتی نیز می توان مواردی را به عنوان نکات و ویژگی های اصلی این بروکر بیان کرد:

 1. بدون میز معاملاتی
 2. امکان معامله با کمترین میزان سرمایه   
 3. حداکثر لوریج
 4. حداقل دستور معامله
 5. واریز و برداشت ریالی
 6. پاداش و ارائه طرح های جذاب و تخفیفات
 7. کمیسیون پایین معاملاتی
 8. دقت بالا در قیمت گذاری

علاوه بر تمامی مزایا و امکانات ذکر شده فوق باید اشاره کنیم که این بروکر امکان ایجاد و استفاده از یک حساب دموی رایگان را فراهم می کند که هم جنبه آموزشی دارد و هم دقیقا به صورت یک حساب واقعی با سرمایه صد هزار دلار عمل می کند. با کاربری این حساب هم می توانید نسبت به سیستم این بروکر آشنایی پیدا کنید و هم می توانید کلیت معامله در بازارهای این چنینی را آموزش ببینید.

تریدرز وی برای افزایش و بهبود عملکرد خود، از نرم افزارها و قابلیت های شرکت مایکروسافت نیز بهره می برد که نشان از اعتبار و استاندارد بودن عملکرد کلیه سازوکارهای این بروکر دارد. بهینه بودن این فرآیندها، نتیجه ای جز افزایش امنیت و نهایتا رضایت مشتری را به همراه نخواهد داشت.

ثبت نام و ایجاد حساب کاربری بروکر تریدرز وی

از طریق لینک وب سایت تریدرز وی به آدرس https://www.tradersway.com  وارد این بروکر شوید و از منوی کناری سه خط آن برای دسترسی به محل ایجاد حساب و سایر امکانات معاملاتی استفاده کنید. گزینه Private Office، عنوانی است از طریق آن می توانید به امکانات ذکر شده دسترسی داشته باشید. با کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه زیر خواهید شد.

ثبت نام در بروکر TradersWay

از قسمت ایجاد حساب کاربری جدید که در سمت چپ این صفحه قرار دارد، اقدام به ساختن آن خواهیم کرد. در این صفحه باید یک سری از اطلاعات شخصی و نیازمندی های خود را به بروکر اعلام کنیم. گزینه هایی مانند نام و نام خانوادگی، ایمیل معتبر که قابلیت تایید هویت شما را داشته باشد و متعلق به خود شما باشد. نوع حسابی را که می خواهید افتتاح کرده و بسازید نیز باید در این مرحله از ثبت نام تعیین کنید.

تاریخ تولد خود به میلادی را نیز باید قید نمایید و یک شماره تماس که در حکم پلی ارتباط بین شما و کارگزار خواهد بود تا از آن برای مشکلات احتمالی و پشتیبانی های آن استفاده خواهید کرد. در قسمت بعدی همین مرحله آنچه که نمایش داده شده است، انتخاب انواع پلتفرم های معاملاتی یا همان متاتریدرها هستند که شما به اقتضای نیاز و سهولت استفاده می توانید آن را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

این بخش به دو قسمت حساب کاربری دمو و حساب کاربری زنده تقسیم بندی شده است که شما در این مورد نیز مختار هستید که از کدام حالت استفاده نمایید. آنچه که توصیه ما به کاربران این بازارهای سرمایه است، این موضوع می باشد که ابتدا با استفاده از حساب های دمو، قابلیت معاملاتی و تجربه خود را بالاتر ببرید و سپس وارد فضاهای زنده و نرمال آن شوید. با تایید این مرحله از طریق فعال سازی تیک زیر فیلدهای ذکر شده می توانید گزینه افتتاح حساب را کلیک کنید و وارد مرحله بعدی شوید.

TradersWay
آموزش ثبت نام در بروکر TradersWay ( تریدرز وی )| آموزش مرحله به مرحله 2

یکی از جالب ترین سوالات مطرح شده در مرحله قبلی در مورد این موضوع است که از چه طریقی با این وب سایت آشنا شده اید که به نظر بسیار هوشمندانه می آید تا بتواند کانال های بازاریابی خود را در اینترنت فیلتر کند. این موضوع دلیلی بر هوش تجاری این وب سایت و افق روشن آنها برای پشتیبانی های هدفمند است. پشتیبانی از مهمترین ویژگی ها و شاخص های سنجش میزان بهره وری یک بروکر محسوب می شود که در این مورد خاص به نظر نمره بالایی را کسب می کند.

آنچه که در ادامه اتفاق می افتد، خلاصه ای داده های ارسالی شما برای بروکر است که توسط آن به صورت یک سند قابل ذخیره ارائه می شود. این داده ها از طریق واحد فروش تریدرز وی به شما اعلام می شود و به همراه یک ایمیل برای شما ارسال نیز خواهد شد. همچنین شامل لینک هایی برای دریافت پلتفرم های موردنیاز شما نیز هست. لینک هایی حتی برای پشتیبانی های آنلاین و در ادامه گزینه ای برای پیش رفتن در مراحل ثبت نام که با کلیک کردن بر روی آن جلو تر می رویم.

بروکر TradersWay
آموزش ثبت نام در بروکر TradersWay ( تریدرز وی )| آموزش مرحله به مرحله 3

حال شما اکانت خود را در این بروکر ایجاد کرده اید و وارد پنل کاربری خود شده اید. همانطور که در قسمت بالای تصویر سمت چپ مشاهده می کنید، این حساب کاربری هنوز تایید نشده و باید به اصطلاح مورد احراز هویت قرار گیرد. این احراز هویت برای امنیت کلیه کاربران بروکر می باشد و هویت هایی را که به عنوان خریدار یا فروشنده فعالیت خواهند کرد را تایید می کند. بدون اجرای این مرحله شما از بسیاری از امکانات و قابلیت های این کارگزار محروم خواهید بود و باید به سراغ انجام آن برویم. بنابراین با کلیک بر روی بارگزاری مدارک احراز هویت این مرحله را آغاز می کنیم.

اینجا مرحله ای است که باید تصاویر مربوط به مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید تا مورد بررسی تیم فنی بروکر TradersWay قرار بگیرد و در صورت تایید، امکان معامله و عضویت در این کارگزار را به شما اعطا کند. فرآیند مورد نظر به این صورت است که ابتدا باید کارت شناسایی و ملی خود را از طریق گزینه بارگزاری به بروکر ارسال نمایید. این کارت می تواند پاسپورت و حتی گواهینامه رانندگی شما نیز باشد اما نباید منقضی شده باشد.

در ادامه باید نسبت به اعلام یک آدرس معتبر از خود اقدام کنید که حداقل در شش ماه گذشته در آن ساکن بوده اید و البته برای نمایش این مدرک باید طوری عکاس کنید که بر روی مدرک مورد نظر به صورت واضح قابل نمایش و تفکیک باشد. این تصاویر را با فرمت های ذکر شده در این صفحه و مطابق قواعد اعلام شده در آن تهیه کنید و بر روی وب سایت بارگزاری نمایید.

دو موردی که در پایین صفحه به آن اشاره شده است مربوط به مدارک شما هستند. مورد اول این است که اگر طبق آیین نامه عمل نکنید و تصاویر را به صورت اعلام شده ارسال نکنید بی درنگ رد خواهند شدو و مورد دوم در مورد این موضوع است که بروکر TradersWay بدون اعلام هیچ توضیحی می تواند نسبت به رد درخواست ثبت نام شما اقدام کند.

از منوی کناری این صفحه می توانید زبان فارسی را نیز برای ادامه کار انتخاب کنید. همچنین امکان تنظیم مجدد پین کد را نیز به شما داده اند. با بارگزاری تصاویر هویتی مذکورباید انتظار تایید آنها را از سمت تیم فنی تریدرز وی داشته باشید. در صورت تایید این مدارک و احراز هویت شما، امکانات ویژه ای را برای معامله در بستر این بروکر خواهید داشت و به طور کامل از مزایای آن بهره مند خواهید شد.

بروکر به زبان فارسی
آموزش ثبت نام در بروکر TradersWay ( تریدرز وی )| آموزش مرحله به مرحله 4

کلیات؛ نقد و بررسی بروکر TradersWay

در بررسی های انجام شده از بروکر TradersWay باید به چندین نکته حیاتی اشاره کرد. این بروکر در سال 2011 تاسیس شده است و قدمت قابل قبولی دارد و از تعداد ارزهای بالایی نیز پشتیبانی می کند اما در لیست بروکر های رگوله شده به صورت شگفت انگیزی چندان حضور ندارد و این موجب تردید است و با توجه به قدمت ده ساله این بروکر انتظار می رفت در طی این مدت حداقل از یک شرکت این را دریافت کرده باشد که فقط در کشور دوینیکن این موضوع صدق  می کند.

در مورد پشتیبانی های وب سایت باید اشاره کرد که از زبان فارسی بهره مند است و این بسی جای خوشحالی دارد، هر چند که زبان فارسی وب سایت در معنا تعریف چندانی ندارد. یک کانال تلگرامی و یک کانال واتس آپی نیز در زمینه پشتیبانی های این وب سایت فعالیت می کنند.

در مورد روش های واریز و برداشت نیز باید از تنوع کم نظیر آن گفت. امکان واریز و برداشت ریالی این وب سایت برای کاربران ایرانی بسیار ایده آل است و البته از طرق دیگری مانند کوین ها و سایر ابزار های متنوع هم بهره می برد. در پایان باید این موضوع را ابراز کنیم که کلیت نظرات کاربران و مشتریان در مورد این بروکر به صورت نیمه مثبت و نیمه منفی است و برای استفاده از آن نیاز های خود را در نظر گرفته و تحلیل های مفیدی را حتما گوش کنید. 

انواع حساب های معاملاتی بروکر TradersWay

بروکر TradersWay انتخاب گسترده تری را در افتتاح حساب با توجه به سطح مشتری ، سرمایه او ، استراتژی و … در اختیار مشتری قرار می دهد. انواع حساب های معاملاتی بروکر TradersWay عبارتند از : MT4.VAR., MT4.ECN., MT5.ECN. and CT.ECN. . این بروکر از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و نیز متاتریدر 5 در معاملاتش استفاده می کنند و مشتریان با توجه به نیاز خود می توانند پلتفرم معاملاتی خودشان را انتخاب کرده و از آن برای ترید فارکس و یا ارز های دیجیتال استفاده کنند.

حساب MT4.VAR. استاندارد TradersWay

حساب MT4.VAR. یک حساب منحصر به فرد و بدون کمیسیون می باشد. اسپرد این نوع حساب شناور و بسیار اندک (0.7) می باشد. این نوع حساب برای افراد تازه کار بسیار مناسب است. زیرا می توانند با حساب واقعی و با موجودی کم در بازار واقعی با اسپرد کم به معامله بپردازند. حداقل موجودی برای افتتاح این نوع حساب 10 دلار می باشد.

حداکثر اهرم آن 1:1000 بوده و حداقل حجم معاملات آن 0.01 می باشد. افراد تازه کار که نمی خواهند با حساب دمو (آزمایشی) معاملات خود را آغاز کنند ، می توانند حساب خود را تنها با 10 دلار شارژ کرده و با اهرم 1:1000 معاملات 10 هزار دلاری انجام دهند. البته همیشه این نکته نیز در نظر داشته باشید استفاده از اهرم برای افراد تازه کار که سرمایه زیادی را وارد بروکر کرده اند اصلا توصیه نمی شود.

حساب MT4.ECN. بروکر TradersWay

حداقل موجودی برای افتتاح حساب ECN متاتریدر 4 برابر با 100 دلار می باشد.. ECN مخفف کلمه Electronic Communication Network  (شبکه ارتباط الکترونیکی) است . این نوع حساب یعنی تریدر ها می توانند بدون دخالت کارگزار ها به بازار بین بانکی دسترسی داشته باشند.در دهه های قبل این ویژگی فقط برای موسسات مالی بزرگ و نیز بازرگانان حرفه ای وجود داشت.

ولی اخیرا برای تریدر های عادی نیز این ویژگی و این نوع حساب فراهم شده است. کمیسیون برای حساب ECN بسیار کم و مناسب می باشد. میزان کارمزد 25 دلار به ازای 1 میلیون دلار معامله می باشد. اسپرد این نوع حساب بسیار کم بوده و در برخی شرایط که اوضاع بازار مساعد است میزان اسپرد به صفر هم می رسد. حداکثر لوریج 1:1000 بوده و حداقل حجم معاملات (لات) آن 0.01 می باشد.

حساب MT5.ECN. بروکر TradersWay

حساب MT5.ECN. بروکر TradersWay در واقع تکمیل یافته حساب MT4.ECN. می باشد. این نوع حساب علاوه بر داشتن تمامی ویژگی های حساب MT4.ECN. ویژگی های دیگری نیز دارد. این حساب علاوه بر اینکه مشتریان در آن می توانند بدون دخالت کارگزار ها به بازار بین بانکی دسترسی داشته باشند ، می توانند به طیف وسیع تری از بازار های مالی مانند فیوچرز ، CFD ها و نیز ارز های دیجیتال دسترسی داشته باشند.

حداقل موجودی برای افتتاح حساب ECN متاتریدر 4 برابر با 100 دلار می باشد. کارمزد حساب MT5.ECN. 25 دلار برای 1 میلیون دلار معامله می باشد. اسپرد این نوع حساب بسیار کم و در بسیاری از شرایط صفر می باشد. اهرم 1:1000 می باشد و حداقل حجم معاملات 0.01 می باشد. این نوع حساب تمامی مزایای پلفرم متاتریدر 5 را دارد. و نمودار های جالب و بروز در اختیار مشتریان قرار می دهد.

حساب CT.ECN. بروکر TradersWay

حداقل موجودی برای افتتاح حساب CT.ECN. بروکر TradersWay 50 دلار می باشد. شفافیت این نوع حساب بسیار بالا بوده و با پلتفرم معاملاتی cTrader تریدر ها اقدام به معامله می کنند. این نوع حساب مخصوصا برای تجارت STP/ECN طراحی شده است. و امکان هر گونه مداخله رومیزی در آن برطرف شده است. کارمزد معاملاتی آن بسیار کم بوده و برای هر 100000 دلار معامله برابر با 2.5 دلار می باشد.

لوریج آن 1:500 می باشد. و اسپرد آن بسیار کم و در حد صفر می باشد. حداقل حجم معاملات آن 0.01 می باشد. رابط کاربر پسند ، نمودار های گرافیکی زیبا ، تضمین عدم مداخله کارگزار در قیمت ها ، سرعت اجرای معاملات از ویژگی های اصلی این نوع حساب است. اگر از پلتفرم cTrader استفاده کنید ، شیرینی رابط کاربری آن برایتان بسیار جذاب خواهد بود.

بروکر تریدرز وی برای ایرانیان

بروکر تریدرز وی ایرانیان تحریم نمی باشد. و ایرانیان بسیار راحت می توانند در آن ثبت نام کرده و احراز هویت شوند. این بروکر حتی زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند و هنگام ثبت نام و وارد شدن به سایت این بروکر اگر با زبان انگلیسی مشکل داشته باشید ، می توانید از همان ابتدا زبان سایت را به فارسی تغییر دهید. با توجه به اینکه بسیاری از بروکر ها ایرانیان را تحریم کرده اند بروکر TradersWay می تواند گزینه خوبی برای کاربران ایرانی باشد.

نتیجه گیری

در سایت آموزشی ایتسکا آموزش های بسیار جالب و جدیدی از بروکر های ایرانیان بیان شده است. البته آموزش های بسیار جالب و جذابی از بازار بورس ایران ، و نیز ارز های دیجیتال در سایت قرار داده شده است و از قسمت جستجو می توانید موضوع مورد نظر خود را جستجو کنید. مقاله زیر در زمینه انتخاب صرافی معتبر ارز دیجیتال شاید برایتان بسیار جذاب باشد.

در نظر داشته باشید که برای ورود به مارکت ارز های دیجیتال باید از یکی از بهترین صرافی ارز دیجیتال یا بروکر ارز دیجیتال استفاده کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه