جامع‌ترین تحلیل ارز فانتوم | پیش‌بینی قیمت 2024-2030

جامع‌ترین تحلیل ارز فانتوم | پیش‌بینی قیمت 2024-2030 - تحلیل ارز فانتوم

شاید شما هم مانند بسیاری از فعالان بازارهای مالی به دنبال تحلیل ارز فانتوم و پیش‌بینی قیمت آن باشید. ما در این مطلب از ایتسکا قصد داریم به بررسی تخصصی ارز فانتوم بپردازیم، اما بهتر است ابتدا با این توکن بیشتر آشنا شویم. Fantom یک پلت‌فرم قرارداد هوشمند برای برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و دارایی‌های دیجیتال است. در سال 2021، FTM دو بار از آستانه دلار 3 عبور کرد. این سکه پتانسیل خوبی برای رشد دارد و به همین دلیل برای سرمایه گذاران جالب توجه است.

رتبه فعلی ارز فانتوم در CoinMarketCap، 59 است و ارزش آن برابر با 556,606,029 دلار می باشد.  سکه FTM دارای عرضه در گردش 2,767,857,462 و حداکثر مقدار عرضه آن 3,175,000,000 است. اگر می ‌خواهید بدانید فانتوم را با نرخ فعلی از کجا بخرید، بهترین صرافی ‌های ارزهای دیجیتال برای معامله در سهام فانتوم در حال حاضر صرافی بایننس (Binance)، OKX ، BTCEX ، CoinTiger و XT.COM می باشند. در این مطلب می خواهیم بدانیم آیا فانتوم می تواند در آینده رشد قابل توجهی را داشته باشد؟

ارز فانتوم (FTM) چیست؟

با تحلیل ارز فانتوم در می یابیم که Fantom یک پلتفرم قرارداد هوشمند (DAG) است که به وسیله از الگوریتم مخصوص خود، خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به توسعه دهندگان ارائه می دهد. Fantom در سال 2019 راه‌اندازی شده و یک سکه بومی برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز (dApps) است. این پلتفرم وظیفه کاهش بار اتریوم و بهبود مقیاس پذیری آن را دارد.

تحلیل ارز فانتوم نشان می دهد که این توکن به لطف سازگاری با بلاک چین های EVM، امکان انتقال سریع قراردادهای هوشمند به شبکه خود را فراهم می کند و با استفاده از یک پل زنجیره ای، انتقال داده با سرعت بالا را فراهم می کند. در حالی که ارزهای فیات در حال از دست دادن درخشش خود در فاز رکودی اقتصادهای جهان هستند، ارزهای دیجیتال شتاب بیشتری می گیرند.

 با تبدیل شدن به بحث مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای دارایی ‌های دیجیتال، به نظر می‌ رسد ارزهای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین، بر بازار ارزهای دیجیتال حاکم هستند. در حال حاضر پلتفرم فانتوم به ششمین پلتفرم بزرگ دنیا پس از اتریوم، ترا و زنجیره هوشمند بایننس تبدیل شده است.

Fantom که در حال حاضر بر صرافی بایننس حاکم است و به دلیل سرمایه‌گذاری Hyper Chain Capital مستقر در سنگاپور که ارزش سرمایه‌گذاری خود را 15 میلیون دلار اعلام کرده است، ارزش آن در حال افزایش است. فانتوم که بیشتر با توکن بومی خود FTM شناخته می شود، اخیراً در بازار ارزهای دیجیتال بسیار فعال بوده است.

رمزگشایی ارز فانتوم

بنیاد فانتوم توسط مایکل کونگ و تیم توسعه بلاک چین فول استک رهبری می شود. تحلیل ارز فانتوم نشان می دهد که این توکن نه تنها دارای عملکرد قرارداد هوشمند است، بلکه یک سیستم بسیار امن از حساب معاملاتی را بدون دخالت واسطه ارائه می دهد. این شرکت به عنوان زیر مجموعه Hyperblocks، اعتبار سنجی هایی را اجرا می کند که به ایمن سازی بلاک چین Fantom کمک می کند.

ارز فانتوم به عنوان جایگزینی برای اتریوم، این توکن از یک مدل اجماع ناهمزمان تحمل خطا بیزانس (aBFT) برای اعتبارسنجی تراکنش ها استفاده می کند. این امر نه تنها دسترسی و امنیت را تسهیل می کند، بلکه منجر به حداقل کارمزد و تراکنش های تقریباً آنی می شود. Lachesis، ببا مکانیزم اجماع aBFT، به Fantom امکان می دهد بسیار سریع‌تر و ارزان تر از فناوری های قدیمی تر بوده و در عین حال بسیار ایمن باشد. با توجه به تحلیل ارز فانتوم، میانگین های متحرک محبوب ترین ابزار Fantom هستند.

جامع‌ترین تحلیل ارز فانتوم | پیش‌بینی قیمت 2024-2030 - تحلیل ارز فانتوم
شبکه فانتوم چیست؟ آشنایی با Fantom Network

الگوریتم بلاک چین فانتوم

در ادامه مبحث تحلیل ارز فانتوم در می یابیم که الگوریتم بلاک چین، بخش مرکزی ارز دیجیتال فانتوم است. همچنین تمرکز اصلی این ارز دیجیتال، بر قابلیت برنامه ریزی آن است. اکوسیستم بلاک چین می تواند برای اکوسیستم فانتوم مفید باشد. این امر به کاربران این امکان را می ‌دهد تا از Fantom برای همه تراکنش‌ های بازار مانند خدمات مالی، برنامه‌ها و بازی‌ها استفاده کنند. همانطور که در بالا توضیح داده شد، Fantom به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا قراردادهای هوشمند را تنظیم کرده و روی آنها کار کنند و به طور خودکار وظایف خود را تحت شرایط خاص انجام دهند.

مشارکت و همکاری Fantom

بنیاد فانتوم مشارکت و همکاری های بسیاری را اعلام کرده است. شرکت ها می توانند شبکه های بلاک چین خصوصی یا مجاز مبتنی بر Fantom را با استفاده از ویژگی plug-and-play آن بسازند. با توجه به تحلیل ارز فانتوم و گسترش جهانی این توکن، شبکه گسترده ای از کاربران، برنامه های کاربردی (برنامه های غیرمتمرکز)، پیشرفت ها و ارتقاء مستمر را برای آنها فراهم می کند.

Enterprise Fantom به مجموعه ای تعریف شده از دستورالعمل ها و مشخصات تحلیل فنی Fantom برای تسریع پذیرش فناوری بلاک چین در بین شرکت ها اشاره دارد. Fantom با ارائه یک ارتقاء بزرگ به نام Go-opera، اخیراً سهم ارزشمندی در بلاک چین داشته است. این امر تراکنش های چند برابری را تسریع کرده و سایر کارایی های این شبکه را بهبود می بخشد.

تحلیل تاریخی ارز فانتوم

تحلیل ارز فانتوم نشان می دهد که این توکن بارها شاهد فراز و نشیب های زیادی بوده است، اما آنچه اکنون به نظر می رسد این است که گویی در حال رقابت برای ثبت یک رکورد جهانی است. تا پایان نیمه اول سال 2019، قیمت فانتوم حرکت صعودی داشته است، اما پس از رسیدن به بالاترین سطح یعنی 0.034 دلار در ژوئن 2019، کریپتو FTM شروع به اصلاح به سمت پایین کرده است.

تحلیل ارز فانتوم نشان می دهد که قیمت فانتوم تا مارس 2020 با روند نزولی مستمر روبرو بوده است. در 13 مارس 2020، ارزش فانتوم به پایین ترین حد خود یعنی 0.001953 دلار رسید. سپس، روند صعودی فوق‌العاده‌ای را آغاز کرد که ارزش آن در سپتامبر 2020 به بالای 0.05 دلار رسید. با این حال، پس از ثبت رشد قابل توجه، FTM با افت شدید مواجه شد و در پایان سال 2020، قیمت ارز فانتوم به 0.016 دلار رسید.

تحلیل ارز فانتوم بیانگر این است که از ابتدای سال گذشته، فانتوم چندین برابر رشد کرده و از دیگر رقبای ارزهای دیجیتال خود در بازار پیشی گرفته است. این افزایش شدید قیمت، قیمت FTM را به بالاترین حد جدید خود یعنی 0.8 دلار رساند. پس از آن، قیمت این سکه در ماه جولای گذشته به زیر 0.25 دلار سقوط کرد. در اکتبر 2021، فانتوم بالاترین قیمت خود یعنی 3.48 دلار را ثبت کرد. پس از آن، این سکه با نوسانات قابل توجهی به معاملات خود ادامه داد و در حال حاضر حدود 2.8 دلار معامله می شود.

جامع‌ترین تحلیل ارز فانتوم | پیش‌بینی قیمت 2024-2030 - تحلیل ارز فانتوم
پیش بینی قیمت و آینده ارز فانتوم

پیش بینی قیمت ارز فانتوم از 2023 تا 2030

سال 2023

هر تغییری در دولت، سیاست ها و مقررات، بر روی قیمت ارز فانتوم تأثیر می گذارد. تحلیل ارز فانتوم نشان می دهد که اگر این توکن قیمت حدود 3.9 دلار را حفظ کند، در سال 2023 ارزش آن می تواند به 4 دلار برسد. این پیش‌بینی براساس تحلیل تکنیکال است.

سال 2024

با توجه به تحلیل ارز فانتوم و با شروع قیمت حداقل 4.3 دلار در دراز مدت و 4.5 دلار به عنوان میانگین قیمت، ممکن است قیمت این توکن در سال 2024 از 4.7 دلار عبور کند.

سال 2025

نمودار روزانه نشان می ‌دهد که اگرچه قیمت FTM به شدت کاهش یافته است، اما بر اساس ارزش بازار و سطوح مقاومت، یکی از صعودی ‌ترین سیگنال‌ ها، مربوط به ارز فانتوم است. همه خبره‌های کریپتو قاطعانه بر این باورند که با پشتوانه یک علم الگوریتمی قوی و عملکرد ثابت، قیمت آتی کوین FTM می ‌تواند تا پایان سال 2025 تا 4.7 دلار افزایش یابد.

سال 2026

در سال گذشته شاهد پذیرش گسترده dapp بودیم که باعث افزایش قیمت Fantom شد. همچنین، به‌روزرسانی ‌ها مقیاس‌پذیری شبکه را به 3,00,000 TPS می‌ رساند. با توجه به تحلیل ارز فانتوم می توان شاهد افزایش قیمت آن به 4.9 دلار در سال 2026 بود. میانگین قیمت ارز فانتوم در سال 2026، 5.1 دلار خواهد بود.

سال 2027

با توجه به تحلیل ارز فانتوم و پیش‌بینی قیمت آن، ممکن است ارزش این توکن برای مدت طولانی ثابت بماند. انتظار می‌رود تا سال 2027، FTM حداکثر ارزشی معادل 1.87 دلار داشته باشد. اگر بازار صعودی شود، حداقل قیمت می تواند تا 1.53 دلار نیز افزایش یابد.

سال 2028

با در نظر گرفتن تحلیل ارز فانتوم و با توجه به اجتماع عظیم آن، قیمت این توکن می تواند افزایش یابد. اگر بازار بیش از همیشه صعودی یا نزولی باشد، پیش بینی نوسانات قیمت نیز دشوار خواهد بود. برای سال 2028، قیمت فانتوم تقریبا 2.24 دلار خواهد بود. حداکثر قیمتی که می توانیم دریافت کنیم 2.64 دلار است. میانگین قیمت فانتوم در پایان سال 2028 می تواند حدود 2.31 دلار باشد. انتظار می رود گردش قیمت عظیمی در محدوده تعریف شده در بازار کریپتو اتفاق بیفتد.

سال 2029

با توجه به تحلیل ارز فانتوم، ارزش Fantom به دلیل تلاش های توسعه دهندگان شبکه و سرمایه گذاران جامعه افزایش خواهد یافت. بنابراین، قیمت محاسبه شده برای سال 2029 صعودی است. به گفته تحلیلگران پیش بینی می شود FTM تا پایان سال 2029 به حداکثر سطح قیمت 3.92 دلار برسد. از سوی دیگر، بسیار خوش بینانه است که ارزش فانتوم در آینده رشد خواهد کرد. بنابراین، میانگین قیمت پیش‌بینی‌شده FTM در سال 2029، در حدود 3.23 تا 3.35 دلار پیش‌بینی می ‌شود. همچنین حداکثر قیمت FTM در سال 2029، از 3.23 تا 3.92 دلار متغیر است.

سال 2030

با تحلیل ارز فانتوم در می یابیم که FTM پتانسیل بسیار زیادی برای رشد و افزایش قیمت دارد. همچنین با همکاری‌ ها و نوآوری‌های خاص ممکن است تعداد کاربران و جذب افراد به این توکن افزایش یابد. اگر بازار روی سرمایه گذاری در فانتوم متمرکز شود، ممکن است قیمت آن بسیار بالاتر رود. ارزش فانتوم تا سال 2030، می تواند به حداکثر ارزش 5.71 دلار برسد. پیش بینی می شود در صورت کاهش ارزش بازار، قیمت FTM اندکی تغییر کند. ارز فانتوم می تواند سال 2030 را با میانگین قیمت 4.91 دلار، با حداقل قیمت 4.78 دلار و حداکثر قیمت 5.71 دلار به پایان برسد.

چه اخباری ممکن است در آینده بر قیمت فانتوم (FTM) تأثیر بگذارد؟

تحلیل ارز فانتوم نشان می دهد که این پلتفرم به طور فعال در حال توسعه است. برنامه ریزی شده که در آینده نزدیک یک استیبل کوین بر روی این پلتفرم راه اندازی شود. همین امر باعث شده ارزش TVL آن از 5 میلیارد دلار فراتر رود و و بیش از 100 برنامه برتر Fantom را انتخاب کنند. هم این مورد و هم سایر اخبار در مورد گسترش مشارکت ها و جذب مشتریان جدید به شبکه فانتوم، به افزایش رشد و ارزش FTM کمک می کند.

با این حال، روند عمومی بازار همچنان محرک اصلی افزایش قیمت ارز فانتوم است. با یک بازار خوش بینانه، قیمت ارز دیجیتال می تواند بیش از ده برابر رشد کند. در اینجا چند عامل اساسی که می تواند بر رشد بازار کریپتو تأثیر بگذارد شامل سرمایه گذاری های کلان در 10 سکه برتر، اقدامات شخصیت های سیاسی و رسانه ای، تصمیمات مقامات نظارتی می باشد. همچنین شکست در عملکرد پلتفرم های برتر ارزهای دیجیتال، ورشکستگی و محدودیت های قانونی نیز می تواند بر قیمت ارزهای دیجیتال و فانتوم تأثیر بگذارد.

جامع‌ترین تحلیل ارز فانتوم | پیش‌بینی قیمت 2024-2030 - تحلیل ارز فانتوم
بلاک چین فانتوم چیست و آینده Fantom چگونه است؟

آینده قیمت FTM چگونه خواهد بود؟ (آینده ارز فانتوم)

با در نظر گرفتن تحلیل ارز فانتوم و با توجه به مطالبی که در بالا گفته شد، Fantom پروژه دیگری است که تلاش می کند سهمی از شهرت اتریوم را از بین ببرد. این پلتفرم با استفاده از پل های زنجیره ای متقاطع یا به عبارت دیگر با انتقال توکن های ERC-20 از اتریوم به فانتوم، به عنوان راه حلی برای مسئله مقیاس پذیری اتریوم قرار می گیرد. از مزایای آن می توان به زبان Solidity، سرعت و امنیت بالا اشاره کرد که اساساً به این معنی است که هر آنچه رقبا نیز ادعا می کنند، دارند.

در پاییز 2021، این پلتفرم از نظر ارزش کل مسدود شده (TVL) با بیش از 1 میلیون آدرس منحصر بفرد در بین 10 پلتفرم برتر قرار گرفت. این نشان می ‌دهد که پلتفرم فانتوم دارای مزیت ‌های رقابتی است و بر این اساس، قابلیت رشد دارد.

مزیت دیگر این است که قیمت سکه فانتوم در ژانویه 2022 به لطف محرک های رشد داخلی، رکورد جدیدی را ثبت کرد. اگرچه پس از آن، قیمت فانتوم با کاهش شدیدی همراه شد، اما ارزش این سکه در کوتاه مدت و بلندمدت افزایش خواهد داشت. پس در کل می توان به آینده ارز فانتوم امیدوار بود.

ایتسکا و تحلیل ارز فانتوم

با تحلیل ارز فانتوم در می یابیم که این شرکت توسط مایکل کونگ و تیم توسعه بلاک چین فول استک رهبری می شود. Fantom نه تنها دارای عملکرد قرارداد هوشمند است، بلکه یک سیستم بسیار امن از حساب معاملاتی را بدون دخالت واسطه ارائه می دهد. زیرمجموعه Hyperblocks این شرکت اعتبار سنجی هایی را اجرا می کند که به ایمن سازی بلاک چین Fantom کمک می کند.

فانتوم به عنوان جایگزینی برای اتریوم، از یک مدل اجماع ناهمزمان تحمل خطا بیزانس (aBFT) برای اعتبارسنجی تراکنش ها استفاده می کند. این امر نه تنها دسترسی و امنیت را تسهیل می کند، بلکه منجر به حداقل کارمزد و تراکنش های تقریباً آنی می شود.  Lachesisبا مکانیزم اجماع انقلابی aBFT، به Fantom امکان می دهد بسیار سریع‌تر و ارزان تر از فناوری های قدیمی تر و در عین حال بسیار ایمن باشد. میانگین های متحرک محبوب ترین ابزار Fantom هستند.

سوالات متداول

آیا سکه FTM سرمایه گذاری خوبی است؟

تحلیل ارز فانتوم می تواند ثابت کند که یک منبع درآمد با ارزش و پایدار است. همچنین FTM می تواند ثابت کند که سرمایه گذاری خوبی برای درآمد بلندمدت است. بنابراین سرمایه گذاری در FTM می تواند ارزشمند باشد.

بنیانگذار فانتوم چه کسی است؟

بنیاد Fantom به وسیله دکتر Ahn Byung Ik که یک دانشمند کامپیوتر در کره جنوبی می باشد، تاسیس شده است. مدیر عامل کنونی پلتفرم فانتوم مایکل کونگ می باشد.

آیا شبکه فانتوم ایمن است؟

Fantom انواع سفارش الگوریتم ها برای ارائه خدمات و افزایش ایمنی شبکه خود به کار می گیرد و به عنوان Lachesis شناخته می شود.

Fantom چگونه در بازار اهمیت پیدا می کند؟

چیزی جز اعتماد سرمایه گذاران نیست که در قیمت فعلی FTM روند صعودی ایجاد کرده است. ارز فانتوم با اثبات شایستگی خود در برابر رقبا، توانسته در بلندمدت ارزش خود را حفظ کند.

آیا قیمت فانتوم بالا می رود یا کاهش می یابد؟

با توجه به تحلیل ارز فانتوم، قیمت این توکن افزایش خواهد یافت. طبق پیش بینی های قیمت Fantom، تا سال 2023، قیمت این توکن تا 4.1 دلار و در سال 2026 به 5 دلار خواهد رسید.

چه زمانی فانتوم به 100 دلار می رسد؟

طبق تحلیل ارز فانتوم و پیش بینی های مختلف در مورد قیمت آن، ممکن است ارزش این توکن، در چند سال آینده به 100 دلار برسد.

چند سکه فانتوم موجود است؟

در حال حاضر 2,545,006,273 سکه فانتوم عرضه شده در گردش وجود دارد و حداکثر آن عرضه 3,175,000,000 است.

زمان مناسب برای خرید فانتوم چه زمانی است؟

برای تعیین زمان مناسب برای خرید ارز فانتوم می توانید از سیگنال های TU که بر اساس نشانگرها هستند، استفاده کنید. در این صورت شانس یک تراکنش موفق تا حدی افزایش می یابد. با این حال، حتی در این صورت نیز نباید قوانین مدیریت ریسک را نادیده بگیرید. خرید Fantom با استفاده از وجوه حاشیه ای یا سرمایه گذاری بیش از حد توان شما توصیه نمی شود.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.