ارز floki inu چیست؟ تحلیل ارز دیجیتال فلوکی اینو 2024 + قیمت لحظه ای

ارز floki inu چیست

ارز Floki Inu یک نام جدیدی است که به سرعت وارد صحنه‌ی ارزهای دیجیتال شده و جای ویژه ای را کسب کرده است. این ارز، با الهام از نام شیبا اینوی ایلان ماسک برگرفته شده، بر اساس تکنولوژی بلاکچین فعالیت می‌کند و اهداف منحصربه‌فردی را در ارتقاء تجربه‌ی کاربری و نوآوری در عرصه‌ی ارزهای دیجیتال دنبال می کند.

بیشتر بخوانید : ارز دیجیتال چیست؟

ارز floki inu‌ چیست؟

Floki (FLOKI) ارز رمزنگاری مردمی و توکن کاربردی اکوسیستم فلوکی (Floki Ecosystem) است. آن یک ارز دیجیتال است که توسط طرفداران و اعضای انجمن Shiba Inu (SHIB) ایجاد شده است و با الهام از شیبا اینوی ایلان ماسک و به نام آن نامگذاری شده است.

برای مشاهده زنده چارت قیمت لحظه ای و مشاهده نمودار تکنیکال و فاندامنتال فلوکی بر روی لینک زیر، کلیک کنید:  coingecko.com

مشخصات ارز فلوکی اینو‌

ارز فلوکی‌ اینو‌ یک ارز دیجیتال مبتنی بر میم‌ و یک تومن ERC-20‌ است که بر روی یک بلاکچین‌ اتریوم‌ ساخته شده است. نماد این ارز FLOKI‌ بوده، و در آگوست سال ۲۰۲۰ ایجاد شده است. شما در وب سایت floki.com‌ می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری از این ارز به دست آورید.

بیشتر بخوانید : متاورس چیست؟

ارز Floki Inu چطور کار می‌کند
نحوه کار ارز Floki Inu

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی به تومان

تحلیل ارز دیجیتال فلوکی‌ اینو

تحلیل ارز دیجیتال فلوکی‌ اینو با دو تکنیک قابل اجرا است:

تحلیل تکنیکال

ارز دیجیتال فلوکی‌ اینو به صورت آنلاین نمای کلی به ما ارائه می‌دهد که می‌توان برای تحلیل تکنیکال‌ از آن استفاده کرد. این ابزار از محبوب‌ترین اندیکاتورهای‌ تکنیکال‌ فلوکی است.
ابتدا بازه زمانی مد نظر را مشاهده می‌کنید و از طریق آن متوجه خواهید شد که چه شرایطی برای انجام معامله ارز فلوکی‌ اینو مناسب است. داده‌ها صرفا برای تحلیل مناسب است و جهت سرمایه‌گذاری باید سایر تحلیل‌ها را هم در نظر بگیرید.
تحلیل فلوکی‌ با روش تحلیل تکنیکال، با کمک نمودارها، اطلاعات مربوط به قیمت، حجم معاملات و ابزارهای تحلیلی قابل انجام است. با کمک اندیکاتور‌ میانگین‌ متحرک (چون شاخص‌های RSI‌ و MACD)، نقاط پیدا (Pivots)، نقاط حمایت و مقاومت می‌توان تا حدی آینده بازار را پیش‌بینی کرد.

تحلیل فاندامنتال‌‌

دومین تکنیک برای تحلیلی فلوکی، استفاده از تکنیک تحلیلی فاندامنتال‌ است که وظیفه ارزیابی ذاتی ارز را بر عهده دارد. این تکنیک شامل: تجزیه و تحلیل عوامل داخلی و خارجی تاثیرگذار بر نوسانات قیمتی FLOKI‌ است.

چه چیزی  ارز floki inu را منحصر به فرد می کند
آیا ارز دیجیتال فلوکی Floki ارزی آینده‌دار است

قیمت لحظه‌ای ارز فلوکی‌ اینو

در این لحظه، قیمت هر واحد بلوکی ۰۰۰۲۱۰/۰ دلار معادل ۱۳ تومان است. ارزش کل بازار ارز دیجیتال بلوکی معادل ۲۰۴۲۰۸۲۵۲۴ دلار است. طی ۲۴ ساعت اخیر، حجم معاملات برابر با ۲۷۹۲۰۱۷۲۹ دلار است. قیمت این ارز نسبت به روز گذشته ۷۲/۲% کاهش داشته است. می‌توان از طریق اطلاعات گذشته، قیمت بلوکی و یا هر دارایی دیگر را پیش‌بینی کرد.

پیش‌بینی قیمت ارز Floki Inu (FLOKI) در سال 2024

در سال 2024، قیمت FLOKI جای کار زیادی برای گسترش دارد. با توجه به اعلان‌های ممکن درباره همکاری‌ها و طرح‌های جدید، قابل پیش‌بینی است که قیمت FLOKI به زودی به بیش از 0.000053 دلار خواهد رسید. با این حال، باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا شاخص قدرت نسبی FLOKI از منطقه اشباع فروش خارج می‌شود یا خیر. با توجه به نوسانات بازار، پیش بینی می شودFLOKI  با حداقل قیمت معاملاتی 0.000043 دلار و متوسط قیمت معاملاتی 0.000047 دلار در 2024 معامله خواهد شد.

پیش‌بینی قیمت ارز Floki Inu (FLOKI) در سال 2025

اگر روند صعودی تا سال 2025 ادامه یابد، ممکن است قیمت ارز دیجیتال Floki Inu به 0.000074 دلار برسد. در صورتی که بازار، روند کاهشی را تجربه کند، این هدف ممکن است تحقق نیابد. انتظار می رود FLOKI  با میانگین قیمت 0.000068 دلار و پایین ترین قیمت 0.000064 دلار در سال 2025 معامله شود.

پیش‌بینی قیمت ارز Floki Inu (FLOKI) در سال 2026

اگر ارز Floki Inu بتواند بازار را در میان علاقه‌مندان به رمزارز تحت تأثیر قرار دهد، قیمت سکه FLOKI می‌تواند برای پنج سال آینده پایدار و ثابت باقی بماند طبق پیش بینی های انجام شده، FLOKI در سال 2026 سبز خواهد بود و انتظار می‌رود که ارزش FLOKI در سال 2026 به بالاترین مقدار تاریخی خود برسد و از آن عبور کند. در سال 2026، ارزش ارز مجازی آن، 0.000096 دلار خواهد بود با حداقل قیمت  0.000085 دلار و میانگین قیمت 0.000089 دلار.

پیش‌بینی قیمت ارز Floki Inu (FLOKI) در سال 2027

پس از پیش‌بینی‌ها و تجزیه و تحلیل‌های تکنیکال های گسترده، تخمین زده می شود که قیمت فلوکی اینو تا سال 2027 از سطح میانگین قیمت 0.000111 دلار عبور کند، و حداقل قیمت آن تا قبل از پایان سال 2027 به 0.000106 دلار برسد. علاوه بر این، ارزش حداکثری FLOKI در این سال انتظار می رود که برابر با  0.000117 دلار باشد.

پیش‌بینی قیمت ارز Floki Inu (FLOKI) در سال 2028

با توجه به شراکت های آتی که انتظار می رود تا سال 2028 اتفاق بیفتد، ما انتظار داریم که روند صعودی قیمت ارز Floki Inu ادامه یابد و میانگین قیمت به حدود 0.000132 دلار برسد. اگر FLOKI بتواند سطح مقاومت را در سال 2028 بشکند، می‌توانیم شاهد حداکثر قیمت 0.000138 دلاری آن باشیم. در صورتی که پشتیبانی مورد نیاز FLOKI تا سال 2028 جمع‌آوری نشود، می‌تواند به پایین‌ترین قیمت یعنی 0.000128 دلار برسد.  

پیش‌بینی قیمت ارز Floki Inu (FLOKI) در سال 2029

هرچند FLOKI در تلاش برای ایجاد تعاملات بین شبکه‌ها برای تسریع در تعاملات است، اما انتظار می‌رود روند صعودی سال قبل ادامه یابد. بنابراین، حداقل قیمت معامله ارز دیجیتال فلوکی اینو را در سال 2029 در 0.000149 دلار قرار داده‌ایم و انتظار داریم که در پایان سال 2029 میانگین قیمت سالیانه آن بالای 0.000159 دلار بسته شود.

پیش‌بینی قیمت ارز Floki Inu (FLOKI) در سال 2030

تا سال 2030، فلوکی اینو بالاخره از ارزش های ATH قبلی خود فراتر خواهد رفت و سطوح قیمت جدیدی را به ثبت خواهد رساند. حداقل قیمت می تواند 0.00017 دلار باشد که به احتمال زیاد به ارزش حداکثری قیمت 0.000181 دلار می رسد با میانگین قیمت 0.000174 دلار.

پیش‌بینی قیمت ارز Floki Inu (FLOKI) در سال 2031

بازار رمز ارزها به عنوان بازاری بسیار نوسان‌پذیر شناخته می‌شود و این یکی از دلایل متعدد دشواری پیش بینی قیمت است. در سال 2031، ما انتظار داریم که ارز دیجیتال در بسیاری از بخش‌ها مورد استفاده قرار گیرد. به این ترتیب، حداکثر قیمت FLOKI در سال 2031 در صورت روند صعودی، 0.000208 دلار پیش بینی می شود، با سطح میانگین قیمتی 0.0002 دلار!

سخن پایانی

رمز ارزهای مختلفی در بازار دیجیتال وجود دارد که از آن جمله می‌توان به رمز ارز فلوکی‌ اینو‌ اشاره کرد. این رمز ارز همواره تحت تاثیر عوالم متعددی قرار گرفته و نوساناتی از خود نشان داده است. شما با کمک تحلیل تکنیکال‌ و فاندامنتال می‌توانید این رمز ارزها را خریداری کرده و معامله کنید.

سوالات متداول

ارز floki inu را از کجا می توان خریداری کرد؟ از کدام صرافی ها می توان، ارز فلوکی را خریداری کرد؟

توکن های FLOKI را می توان در صرافی های متمرکز رمز نگاری معامله کرد. محبوب ترین صرافی برای خرید و فروش ارز دیجیتال فلوکی، Gate.io است.خرید ارز Floki Inu در صرافی‌های یونی سواپ (Uniswap)، پنکیک سواپ (PancakeSwapBKEX، Bybit ، Huobi ، ZT و AOFEX امکان پذیر است. دیگر گزینه های محبوب عبارتند از MEXC و Binance

چگونه می‌توان FLOKI (FLOKI) را به MetaMask اضافه کرد؟

اضافه کردن ارز floki inu  به MetaMask مشاهده دارایی‌های توکن، معامله در صرافی‌های غیرمتمرکز و… را برای کاربران امکان پذیر می‌سازد. برای این کار، باید FLOKI را به عنوان یک توکن وارد کنید. شما می‌توانید آدرس قرارداد FLOKI را (0xcf0c122c6b73ff809c693db761e7baebe62b6a2e) کپی کرده و به صورت دستی وارد کنید، یا اگر افزونه کروم MetaMask را نصب کرده‌اید، با کلیک روی لینک زیر می توانید ارز فلوکی را به MetaMask اضافه کنید: اضافه کردن فلوکی به متاماسک

جفت ارزهای معاملاتی توکن فلوکی کدامند؟

جفت ارزهای معاملاتی توکن ارز floki inu عبارتند از FLOKI/LCX، FLOKI/USD و FLOKI/ETH

چه دارایی های دیگری مشابه FLOKI هستند؟

دارایی هایی که ارزش بازار مشابهی با FLOKI دارند عبارتند از Aleph Zero، Ankr، SafePal و بسیاری دیگر. برای مشاهده فهرست کامل، به لینک زیر مراجعه کنید.

آیا می توانم FLOKI را در کوین بیس بخرم؟

بله، FLOKI در حال حاضر در کیف پول Coinbase موجود است.

کیف پول‌های ارز Floki Inu کدامند؟

کیف پول‌های ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu) عبارتند از: تراست والت (Trust Wallet)، کیف پول متامسک  (MetaMask) و Binance Chain Wallet

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.