تحلیل ارز زیلیکا صفر تا صد| پیش بینی قیمت 2023-2030

تحلیل ارز زیلیکا صفر تا صد| پیش بینی قیمت 2023-2030 - تحلیل ارز زیلیکا

قبل از تحلیل ارز زیلیکا بهتر است ابتدا با مفهوم آن آشنا شویم. اگرچه بسیاری از ارزها به بازار پرطرفدار کریپتو هجوم آورده‌اند، اما پرمخاطب‌ ترین آنها Zilliqa (ZIL) است که یک توکن ERC20 می باشد. ابتدای سال 2017 بود که مدیر اجرایی زیلیکا، آقای Xinshu Dong و تیمش ایده درخشان راه اندازی زیلیکا را ارائه کردند.

ایده او توسط گروه مشاوران و متخصصان الگوریتم بلاک چین، پشتیبانی شد. سکه Zilliqa، رمز ارز بومی بلاک چین زیلیکا است. بلاک چین زیلیکا بر فناوری اشتراک گذاری تمرکز دارد و از مکانیزم اجماع غیرمعمول استفاده می کند. در این مطلب از ایتسکا می خواهیم ویژگی های Zilliqa را تجزیه و تحلیل کرده و پیش‌بینی قیمت آن را نیز بیان کنیم.

نگاه اجمالی به ارز زیلیکا

  • نام: ارز دیجیتال Zilliqa
  • نماد: ZIL
  • ارزش بازار: 285,459,811 دلار
  • عرضه در گردش: 15,867,699,447 ZIL
  • حجم معاملات: 19,064,863 دلار
  • قیمت: 0.0548 دلار

ارز زیلیکا (Zilliqa) چیست؟

در ابتدای مبحث تحلیل ارز زیلیکا، به معرفی این توکن می پردازیم. زیلیکا ( با نماد ZIL) نام یک پلتفرم بلاک چین هوشمند است. ارز زیلیکا از فناوری به نام شاردینگ برای به حداکثر رساندن تعداد تراکنش‌ هایی که می ‌توان در هر لحظه انجام داد، استفاده می ‌کند. همچنین ارز زیلیکا از یک مکانیسم اجماع منحصر بفرد استفاده می کند که ترکیبی از اثبات کار و تحمل خطای بیزانسی عملی (PoW و pBFT) است.

ارز دیجیتال اصلی بلاک چین Zilliqa، سکه زیلیکا است که ZIL نیز نامیده می شود. ZIL برای پرداخت تراکنش های روی بلاک چین استفاده می شود. این کارمزدها برای پاداش دادن به گره هایی که محاسبات را برای راه اندازی بلاک چین انجام می دهند، استفاده می شود. این پروژه در سال 2017 آغاز شد و توسط تیمی از محققان دانشگاه ملی سنگاپور تأسیس شد. این تیم بعداً شرکتی به نام Zilliqa Research را برای توسعه پروژه زیلیکا تأسیس کرد.

 حقایق کمتر گفته شده در مورد ارز زیلیکا

شبکه Zilliqa یک شبکه بلاک چین است که در سنگاپور ایجاد شده و توسط Prateek Saxena ، Amrit Kumar،Max Kantelia  تأسیس شده است. با تحلیل ارز زیلیکا در می یابیم که ارزش این سکه می تواند با توسعه شبکه بلاک چین افزایش یابد. ارز زیلیکا اولین بلاک چین عمومی از نوع خود است که با فناوری شاردینگ ساخته شده است.

شاردینگ یک زبان برنامه نویسی به نام Scilla را اجرا کرده و تحمل خطای بیزانسی را پیاده سازی می کند. Zilliqa می تواند مشکل موجود مقیاس پذیری را با استفاده از روش شاردینگ خود به عنوان راه حل مقیاس پذیری فعال حل کند. همچنین می تواند نیازهای شرکت را برآورده کند، زیرا حجم زیادی از تراکنش ها را مدیریت می کند.

با تحلیل ارز زیلیکا می بینیم که Zilliqa می تواند تراکنش های تقلبی یا جعلی توسط همتایان را به دام بیندازد که در آن یک بلوک تایید شده قادر به ردیابی بلوک قبلی است. Zilliqa مبتنی بر روش‌ های رمزنگاری است که به شواهد افشای صفر و ثبات ریاضی کل تراکنش فعال‌شده با بلاک چین متکی است. این توکن بدون فاش کردن هیچ داده یا پیامی از طرف دیگر درگیر در تراکنش، بررسی می‌ شود.

تحلیل ارز زیلیکا صفر تا صد| پیش بینی قیمت 2023-2030 - تحلیل ارز زیلیکا
نکات کلیدی در مورد زیلیگا

ویژگی های منحصربفرد ارز زیلیکا

با تحلیل ارز زیلیکا در می یابیم که این سکه نقدینگی و سرعت سریع تراکنش ها در شبکه را تضمین می کند. این ویژگی آن را در مقایسه با سایر پروتکل‌ های مالی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم منحصر بفرد کرده و در عین حال روش های استخراج زیادی را ایجاد می ‌کند. همانطور که در وب سایت رسمی آمده است، هدف آنها تغییر زیرساخت دیجیتال در جوامع مختلف است.

بنابراین اغراق آمیز نیست اگر از عملکرد توکن های Zilliqa به عنوان کاتالیزور در اجرای قراردادهای هوشمند و انتقال وجوه نام ببریم. علاوه بر این، زیلیکا زبان قرارداد هوشمند خود به نام Scilla را توسعه داده است و برنامه نویسان می توانند قراردادهای هوشمند را از نقطه نظر ایمنی بنویسند. تکه‌های چندگانه سکه زیلیکا، به پردازش یک توان عملیاتی بسیار بالا از تراکنش ‌ها به روشی مقرون‌ به‌صرفه و سیلیکونی با کارایی بیشتر کمک می ‌کنند.Zilliqa  یک بلاک چین قرارداد هوشمند است. این بدان معناست که برنامه نویسان می توانند برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را که روی Zilliqa اجرا می شوند، توسعه دهند.

در ادامه تحلیل ارز زیلیکا می بینیم که شاردینگ، امکان انجام تعداد زیادی تراکنش در ثانیه را فراهم می کند، بنابراین هزینه هر تراکنش نیز کم است. همچنین شاردینگ به این معنی است که با افزایش تعداد افراد از بلاک چین، می توان ظرفیت آن را تنها با اشتراک گذاری بیشتر، افزایش داد. توافق متفق القول مورد نیاز pBFT به این معنی است که حتی سخت افزارهای کم مصرف نیز می توانند بخشی از پاداش بلوک را دریافت کنند. این امر استخراج ZIL را مقرون به صرفه‌تر می‌ کند، زیرا یک گره می ‌تواند مقداری پاداش دریافت کند.

چگونگی عملکرد ارز زیلیکا

تحلیل ارز زیلیکا نشان می دهد Zilliqa از Sharding برای به حداکثر رساندن تعداد تراکنش‌ هایی که می‌ توان در هر ثانیه انجام داد، استفاده می ‌کند. علاوه بر این، بلاک چین از مکانیزم اجماع غیر معمول استفاده می کند. این مفاهیم را در ادامه، با کمی جزئیات بیشتر توضیح می دهیم.

زیلیکا شاردینگ

بلاک چین رکوردی از مانده ها و تاریخچه تراکنش های گروهی از حساب ها است. این رکورد توسط تعداد زیادی کامپیوتر مستقل (به نام گره) به اشتراک گذاشته می شود که باید در مورد جزئیات دقیق با یکدیگر توافق داشته باشند. هر بار که تراکنش جدیدی اضافه می شود، همه گره ها جعلی بودن آن را بررسی می کنند و سپس آن را به کپی رکورد خود اضافه می کنند. می ‌توان این رکورد را به بخش‌ های کوچک‌تر و ساده‌تر شکست که آسان‌تر (و در نتیجه سریع‌تر) اضافه شود. هر قسمت کوچکتر از رکورد اصلی یک قطعه نامیده می شود.

با تحلیل ارز زیلیکا در می یابیم که گروه‌ هایی از گره‌ها به هر خرده اختصاص داده می ‌شوند و همان عملیات قبلی را انجام می ‌دهند و تراکنش ‌های جدید را اضافه و بررسی می ‌کنند. در فواصل معمول، گروه جداگانه‌ای از گره‌ها رکوردهای هر قطعه را با هم ترکیب می ‌کنند تا اطلاعات را قبل از اینکه دوباره به اشتراک بگذارند، یکپارچه کنند.

به این ترتیب، خرده ‌ها اجازه می ‌دهند که مانده‌ها و داده‌های تراکنش به طور مؤثر برای کل شبکه، اما بدون نیاز به هر گره در شبکه برای داشتن نسخه عظیم خود از کل رکورد قابل دسترسی باشند. گره ها فقط قطعه ای را که به آن اختصاص داده شده اند، کنترل می کنند.

اجماع زیلیکا

یک مکانیسم اجماع بلاکچین به گره‌های مستقل اجازه می‌ دهد تا اجماع یکسانی را به اشتراک بگذارند. به عبارت دیگر، همه گره ها دارای مقادیر یکسانی برای مانده‌ها و تاریخچه تراکنش ‌های حساب ‌های موجود در بلاک چین هستند. با تحلیل ارز زیلیکا می بینیم که انواع مختلفی از اجماع وجود دارد، اما همه آنها با دشوار یا پرهزینه کردن یک گره (یا گروه کوچکی از گره ها) برای فریب بقیه شبکه برای پذیرش تراکنش های جعلی کار می کنند.

اجماع، اجازه می دهد تا رفتار  عملکرد خوب توسط همه شرکت کنندگان بدون یک مرجع مرکزی حفظ شود. Zilliqa از یک مکانیسم اجماع غیرمعمول استفاده می کند که اثبات کار (PoW) و تحمل خطای بیزانسی عملی (pBFT) را ترکیب می کند. PoW فریب سایر گره ها را دشوار می کند، زیرا انجام این کار به قدرت محاسباتی زیادی نیاز دارد. رکورد جدید (بلوک) فقط در صورتی اضافه می شود که اولین مورد پیشنهادی باشد. اولین گره ای که با موفقیت یک بلوک جدید را ارائه کند، پاداش بلوکی در ZIL دریافت می کند.

pBFT فریب سایر گره ها را دشوار می کند، زیرا همه گره ها باید به اتفاق آرا در مورد درستی بلوک جدید قبل از اضافه کردن آن توافق کنند. تنها راه برای افزودن تراکنش های جعلی، کنترل همزمان تمام گره ها است. هر گره ای که در تصمیم گیری به اتفاق آرا دخالت دارد، سهم کمی از پاداش بلوک را دریافت می کند. تیم Zilliqa ادعا می کند که PoW و pBFT با هم مکانیزم امنی ایجاد می کنند که امکان استخراج با محاسبات کم هزینه را فراهم می کند. جزء pBFT به این معنی است که داشتن سریع‌ترین کامپیوتر (سیستم) تنها شرط لازم برای دریافت پاداش نیست.

تحلیل ارز زیلیکا صفر تا صد| پیش بینی قیمت 2023-2030 - تحلیل ارز زیلیکا
کاربرد توکن زیلیکا

نحوه استفاده از سکه Zilliqa

با تحلیل ارز زیلیکا در می یابیم که از سکه های Zilliqa برای پرداخت تراکنش ها در بلاک چین Zilliqa استفاده می شود. درست مانند هر ارز دیجیتال دیگری، برای استفاده از سکه های Zilliqa به یک کیف پول رمزنگاری سازگار با ارز زیلیکا نیاز دارید. بیش از ده ها کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری مختلف وجود دارد که می توانید از آنها برای ذخیره، انتقال و حتی به اشتراک گذاری ZIL خود استفاده کنید. تنها تعدادی از کیف پول های سازگار با ZIL وجود دارد که شامل لجر (سخت افزار)، کیف پول اتمی و  ZilPay می باشد.

تحلیل ارز زیلیکا نشان می دهد که کیف پول ‌های سخت‌افزاری عموماً امن‌تر از کیف پول ‌های کاغذی یا نرم‌افزاری هستند، اما قیمت آنها نیز بیشتر است. اگر توانایی پرداخت آن را دارید، یک کیف پول سخت افزاری معتبر، سرمایه گذاری بسیار خوبی برای امنیت دارایی های رمزنگاری شما می باشد. بسیاری از کیف پول های کریپتو با چندین بلاک چین سازگار هستند. این سازگاری به این معنی است که شما می توانید بسیاری از سکه ها، توکن ها و سایر دارایی های مختلف را بدون دستکاری کیف پول های مختلف ذخیره کنید.

هنگامی که با استفاده از ZIL برای تراکنش‌ های روی بلاک چین ارز زیلیکا پرداخت می ‌کنید، این فرآیند به صورت خودکار انجام می‌ شود. شما باید با مبلغ غیر صفر ZIL در حسابی که تراکنش را از آن ارسال می کنید شروع کنید. قبل از اینکه تراکنش را تأیید کنید، برنامه کیف پول به شما اطلاع می‌ دهد که تراکنش چقدر ZIL هزینه دارد و ارزش معادل آن به  USDچقد راست. هنگامی که تراکنش را تأیید می کنید، مدت کوتاهی طول می کشد تا آن به بلاک چین اضافه شود.

تحلیل ارز زیلیکا صفر تا صد| پیش بینی قیمت 2023-2030 - تحلیل ارز زیلیکا
مزیت هی توکن زیلیکا

مزایا و معایب ارز زیلیکا

مزایا

کم هزینه بودن

با تحلیل ارز زیلیکا می بینیم که در دسامبر 2021، 1 زیل کمتر از 0.10 دلار قیمت داشت. به این معنی که اگر Zilliqa تعداد زیادی کاربر به دست آورد و تقاضا برای سکه Zilliqa افزایش یابد، در آینده امکان سود و افایش ارزش آن وجود دارد.

استفاده از ZIL

able Stake را می توان شرط بندی کرد (با استفاده از کیف پول رمزنگاری سازگار با زیلیکا). این امر به شما امکان می دهد در زمانی که سکه را در دست دارید، ZIL اضافی کسب کنید.

پشتیبانی از کیف پول

بیش از ده ها کیف پول رمزنگاری سازگار با ارز زیلیکا از جمله نام های اصلی مانند Ledger و Trust Wallet وجود دارد.

معایب

جدید بودن

 با تحلیل ارز زیلیکا در می یابیم که این سکه، پروژه بسیار جدیدتری نسبت به اتریوم است. این بدان معنی است که جذب گسترده ممکن است بسیار کند باشد. اگر می خواهید در ZIL سرمایه گذاری کنید به این امید که قیمت آن با استفاده بیشتر از افراد افزایش یابد، ممکن است این کار مخاطره آمیز باشد.

در دسترس بودن

 اگرچه ZIL در صرافی‌ های بین‌المللی مانند صرافی بایننس (Binance) و liquid.com در دسترس است، اما هنوز در هیچ صرافی اصلی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده فهرست نشده است.

تحلیل قیمت ارز زیلیکا

تحلیل ارز زیلیکا نشان می دهد که سفر قیمتی این ارز با شگفتی ‌های پر پیچ و تابی همراه بوده است. قیمت فعلی ارز زیلیکا 0.058 دلار است و تحت یک روند نزولی معامله می شود. ارزش بازار زیلیکا 719,545,402 دلار است که برابر با 12,289,142,698 عرضه فعلی ZIL در گردش می باشد. قیمت زیلیکا امروز 20.2 درصد نسبت به قیمتی که با آن وارد سال 2022 شده، کاهش یافته است.

در حالی که بسیاری از Cryptogurus نظر خود را در مورد پیش‌بینی قیمت (Zilliqa در برابر دلار آمریکا) به‌طور فراوان بیان کرده‌اند، اما همه نظرات یکسان نیستند. در حالی که برخی از کارشناسان پیش بینی دلگرم کننده ای ارائه می دهند.

تحلیل ارز زیلیکا صفر تا صد| پیش بینی قیمت 2023-2030 - تحلیل ارز زیلیکا
پیش بینی قیمت و آینده ارز زیلیکا

پیش بینی قیمت سکه Zilliqa

تحلیل ارز زیلیکا نشان می دهد که پیش بینی قیمت کارشناسان مختلف، به هیچ وجه زیلیکا را از پیشی گرفتن از رقبا باز نمی دارد. با وجود این، جامعه Zilliqa معیارهای بالاتری را برای خود تعیین کرده است. سهم ZIL در دنیای کریپتو باید از انتظارات همه سرمایه گذارانی که این پلتفرم را بسیار تعاملی و بدون پیچیدگی می دانند، فراتر رود. راه اندازی مهم دیگری از صرافی توکن Zilliqa قرار است به زودی رونمایی شود که توسط صرافی های متعدد پشتیبانی می شود.

اغراق نیست اگر بگوییم که زیلیکا به اوج 0.0361 دلار رسیده است، اگرچه نمی توان آن را یک دستیابی بسیار بزرگ نامید .نمودار پیش‌بینی قیمت Zilliqa در سال گذشته واقعاً تغییر کرده و روند را از ابتدا تا پایان سال تغییر داده است. این سکه در طول سال گذشته سفری تاریخی داشته است. روند سکه ZIL کاملاً تهاجمی بوده که منجر به یک مسیر بسیار خوش بینانه شده است. این سکه ممکن است به طور جهشی رشد کند.

مشارکت ‌ها و توسعه‌های جدید ارز زیلیکا را در کانون توجه قرار می ‌دهد و آن را به صحنه مرکزی برای سرمایه‌گذاری‌ها و یک ارز دیجیتال معتبر اجتماعی تبدیل می‌ کند. در این فرآیند، تراکنش ‌های بیشتری در هر ثانیه انجام می ‌شود که ممکن است چالشی سخت برای رقبای کریپتو باشد. بر اساس داده‌های تاریخی یک ساله و توسعه ارزش بازار، یک پیش‌بینی وجود دارد که می گوید این ارز ممکن است پلتفرم بلاک چین خود را ایجاد کند و به زودی از پایگاه اتریوم در صرافی‌ های اصلی ارزهای دیجیتال جهان، کاربر ثبت نام کند.

با توجه به تحلیل ارز زیلیکا، شتاب قیمت در سال گذشته و از ابتدای سال جاری، زیلیکا می تواند با همه روندهای منفی خداحافظی کند و می تواند به معنای آغاز عصر امیدها و وعده های پر از خوش بینی باشد. این سکه پس از مواجهه با یک چرخه نزولی با قیمت 0.004 دلار وارد سال 2020 شد. Zilliqa بعداً در ماه مه 06، 2021 با 0.25 دلار بالاترین قیمت خود را ثبت کرد. پس از آن سکه ZIL تا پایان سال گذشته حرکت معتدلی داشت. طبق پیش‌بینی قیمت زیلیکا، این سکه از ابتدای سال جاری اصلاح قابل‌توجهی داشته و ممکن است علیرغم کاهش موقت قیمت، رفته رفته ارزش آن بیشتر شود.

سال 2023

پیش‌بینی می ‌شود قیمت Zilliqa در سال 2023 حدود 0.095 دلار معامله شود. بالاترین قیمت مورد انتظار زیلیکا 0.1 دلار است، در حالی که پایین ترین آن 0.085 دلار است. بخش پیش‌بینی قیمت تحلیل ارز زیلیکا نشان می دهد در پایان سال 2023، حدود میانگین قیمت آن 0.088 دلار باشد.

سال 2024

برای سال 2024، تحلیل ارز زیلیکا و میانگین قیمت پیش بینی شده ZIL نشان می دهد که ممکن است این توکن حدود 0.099 دلار معامله شود. بالاترین قیمت مورد انتظار زیلیکا 0.12 دلار است، در حالی که پایین‌ترین آن حدود 0.087 دلار می باشد. برای سرمایه گذاران بلندمدت، Zilliqa یک روش سرمایه گذاری مناسب خواهد بود. سرمایه‌گذاران می‌ توانند در 2-3 سال آینده، اگر از روش رایج، یعنی خرید با کاهش، پیروی کنند، بیش از 100 درصد سود کسب خواهند کرد.

سال 2025

بازار ارزهای دیجیتال یک دنیای شگفت انگیز است. طبق گزارش کارشناسان و تحلیل ارز زیلیکا، ممکن است زمان رونق برای ZIL فرارسیده باشد. ممکن است ارز زیلیکا منعکس کننده افزایش قیمت فوق‌العاده باشد و ارزش بالای تاریخ قبلی را لمس کند. از این رو، می ‌توان انتظار داشت که تا پایان سال 2025 از مرز 0.14 دلار عبور کند. سرمایه‌گذاران متخصص ارزهای دیجیتال همیشه برای مدت  برنامه‌ریزی می‌ کنند.

سال 2026

پیش‌بینی می ‌شود که میانگین قیمت ارز زیلیکا تا پایان سال 2026 حدود 0.19 دلار معامله شود. بنابراین، می‌ توان انتظار داشت که تا پایان سال 2026 از مرز 0.2 دلار عبور کند. در حالی که پایین‌ترین قیمت ممکن است در حدود سطح حمایت حیاتی آن 0.18 دلار باشد.  از این رو، طبق پیش‌بینی قیمت و تحلیل ارز زیلیکا، سرمایه‌گذاران یا معامله‌گران کوتاه‌مدت می ‌توانند Zilliqa را با کاهش قیمت خریداری کنند. به این ترتیب آنها می توانند سود قابل توجهی از سرمایه گذاری خود کسب کنند.

سال 2027

با توجه به تحلیل ارز زیلیکا در مورد داده های قیمت گذشته آن، در سال 2027 قیمت Zilliqa در حدود حداقل 0.12 دلار پیش بینی می شود. ارزش قیمت ارز زیلیکا با میانگین ارزش معاملاتی 0.13 دلار می تواند حداکثر به 0.15 دلار نیز برسد.

سال 2028

پیش‌بینی می‌ شود که قیمت Zilliqa در سال 2028 به پایین‌ترین سطح ممکن یعنی 0.18 دلار برسد. طبق یافته ‌های ما، قیمت ZIL می ‌تواند در آینده به حداکثر سطح ممکن یعنی 0.22 دلار با میانگین قیمت پیش‌بینی‌شده 0.19 دلار برسد.

سال 2029

تحلیل ارز زیلیکا نشان می دهد که قیمت این توکن در سال 2029 به پایین‌ترین سطح ممکن یعنی 0.26 دلار می رسد. طبق یافته‌های ما، قیمت ZIL می ‌تواند به حداکثر سطح ممکن 0.31 دلار با میانگین قیمت پیش‌بینی‌شده 0.27 دلار برسد.

سال 2030

با توجه به تحلیل ارز زیلیکا قیمت آتی آن ممکن است تا سال 2030 به 1.70 دلار برسد. پیش‌بینی می شود قیمت ارز زیلیکا به 2.03 دلار برسد که 3960 درصد قیمت فعلی است. پیش‌بینی قیمت Zilliqa  این احتمال را مطرح می ‌کند که زیلیکا تا پایان سال، بالای 1.65 دلار معامله شود. اغراق نیست که این ارز دیجیتال ممکن است همه موانع را بشکند و در آزمون زمان مقاومت کرده و به اوج 1 دلار بعد از سال 2030 برسد.

ایتسکا و تحلیل ارز زیلیکا

ما در این مبحث از اتسکا به تحلیل ارز زیلیکا پرداخته‌ایم. همانگونه که در مطالب بالا هم گفته شد سکه زیلیکا کوین بومی مورد استفاده در بلاک چین Zilliqa است. زیلیکا از فناوری اشتراک گذاری برای افزایش تعداد تراکنش هایی که بلاک چین می تواند انجام دهد، استفاده می کند. از سکه های Zilliqa  برای پرداخت قدرت محاسباتی در بلاک چین Zilliqa استفاده می شود.

تحلیل ارز زیلیکا نشان می دهد که مجموعه ای از عوامل مانند پیشرفت فناوری، رقابت داخلی، فشار بر بازارها برای تحویل، مشکلات اقتصادی، مسائل امنیتی، سیاست حفظ حریم خصوصی، عوامل سیاسی و آخرین اخبار بر قیمت سکه ZIL تأثیر می گذارد. در صورت استفاده از استراتژی‌ های اختراع هوشمند در حین انجام معاملات از طریق Zilliqa، نوسان بالای آنها منجر به پتانسیل بالایی برای سود زیاد می ‌شود.

سوالات متداول

آیا قیمت Zilliqa می تواند به 10 دلار برسد؟

در حال حاضر قیمت زیلیکا 0.058 دلار است و پیش بینی می شود در 5 سال آینده به 0.2 دلار برسد. بنابراین به سختی می توان نتیجه گرفت که قیمت زیلیکا در آینده نزدیک به 10 دلار برسد.

آیا ارز زیلیکا آینده ای دارد؟

همانطور که در بالا ذکر شد و با توجه به تحلیل ارز زیلیکا، انتظار می رود قیمت سکه تا سال 2025 به 0.14 دلار برسد. نرخ پذیرش آن نیز به شکلی مناسب در حال رشد است. پس می توان گفت که آینده ارز زیلیکا روشن است.

آیا Zilliqa سرمایه گذاری خوبی است؟

بر اساس تحلیل ارز زیلیکا و پیش‌بینی قیمت آن، می ‌توان نتیجه گرفت که Zilliqa می ‌تواند سرمایه‌گذاری خوبی باشد. اگر یک سرمایه‌گذار بلندمدت هستید، مطمئناً می ‌توانید این رمزارز را بخرید و آن را تا زمانی که بازده خوبی کسب کند، نگه دارید.

چه چیز جدیدی در فاز 1 استیکینگ Zilliqa وجود دارد؟

طبق آخرین اخبار، فاز یک، به کاربران ارز زیلیکا این امکان را می دهد که از پورتال سهام، Zillion و کیف پول هایی مانند BTC، Moonlet برای انتقال وجوه خود به قرارداد هوشمند سهامداری بهره مند شوند. این کار را می توان با ذکر آدرس اپراتور seed node بنا به انتخاب آنها انجام داد. برای هر گونه کمکی، می‌توانید 24 ساعت شبانه‌روز از تیم زیلیکا کمک بگیرید یا ایمیل خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

بازده سالانه مورد انتظار ارز زیلیکا چقدر خواهد بود؟

این امر به ارزش بازار، عرضه در گردش، حجم و سایر عوامل مهم در بازار بستگی دارد. به طور متوسط، می توان انتظار ROI 6% را به عنوان بازده سالانه داشت.

حداقل و حداکثر مبلغی که می توان روی ارز زیلیکا شرط‌بندی کرد، چقدر است؟

در حالی که هیچ محدودیتی برای شرط بندی وجود ندارد، حداقل مبلغ مورد نیاز جهت شرط بندی برای رمزارز زیلیکا 10 دلار است.

قیمت ZIL کی به 1 دلار می رسد؟

در زمان انتشار این مطلب، قیمت معاملات زیلیکا حدود 0.05 دلار است که قیمت آن در 24 ساعت گذشته 2.14 درصد کاهش یافته است. تحلیل ارز زیلیکا نشان می ‌دهد که قیمت Zilliqa ممکن است در بلندمدت و احتمالاً پس از سال 2026، به 1 دلار برسد. با تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی بازار، اگر این سکه در معاملات صعودی قرار گیرد، سرمایه‌گذاران می ‌توانند آن را با قیمت بالاتری به عنوان بخشی از معاملات بلندمدت بفروشند.

ارز زیلیکا را از کجا بخریم؟

این توکن در صرافی ‌های بزرگ ارزهای دیجیتال از جمله بایننس، هوبی، بیت‌فینکس و بیت‌هامب فهرست شده است. می توان آن را در ازای ارزهای فیات، استیبل کوین و سایر ارزهای دیجیتال خریداری کرد.

شاردینگ چیست؟

هر خرده باید بخش خاصی از تراکنش های بلاک چین را پردازش کند. برای اینکه به شما ایده بدهم که چگونه کار می کند، یک مثال برای شما می زنم. تصور کنید که در مجموع شش قطعه وجود دارد. هر یک از این خرده‌ها باید یک ششم تراکنش‌های بلاک چین را در قالب میکروبلاک‌ها پردازش کنند.

چرا استخراج ZIL زیست محیطی است؟

ZIL با استفاده از یک پروتکل ترکیبی اجماع اثبات، استخراج خواهد شد. همانطور که در بالا ذکر شد، این یک بلاک چین معمولی PoW نخواهد بود. به لطف مکانیسم اجماع Zilliqa، ردپای اکولوژیکی استخراج ارز زیلیکا، به طور قابل توجهی کاهش یافته است. تنها 1 دقیقه از هر 2 تا 3 ساعت برای استخراج ZIL مورد نیاز است که به یکی اجازه می دهد تا زنجیره های دیگر را همزمان استخراج کند. 

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه