جامع‌ترین تحلیل ارز کیشو| قیمت KISHU از 2023 – 2030

جامع‌ترین تحلیل ارز کیشو| قیمت KISHU از 2023 - 2030 - تحلیل ارز کیشو

ارز کیشو (Kishu Inu) یک توکن غیرمتمرکز مبتنی بر جامعه، در شبکه اتریوم است که در آوریل 2021 راه‌اندازی شد. تحلیل ارز کیشو نشان می دهد که مانند بسیاری از پروژه‌ها در نوع خود، توکن Kishu Inu  هدف واقعی خود را بر روی ترویج مفاهیم رمزنگاری قرار داده است.

نام ارز کیشو برگرفته از نام یک نژاد سگ ژاپنی و همچنین نام سکه ای است که با نام سازندگانش یعنی کیشو من و اینو دیو می باشد. پس از راه اندازی این توکن، توسعه دهندگان مدیریت را به تیم 20 نفره از علاقه مندان واگذار کردند و به کار بر روی بهبود و هماهنگی پروژه ادامه دادند. هدف این پروژه بسیار بلندپروازانه است، زیرا آنها می خواهند به ارزش بازار 2 میلیارد دلاری برسند

همچنین تبلیغات این توکن بر روی بیلبوردهای میدان نیویورک تایمز و بلندترین آسمان خراش جهان برج خلیفه در دبی قرار گرفته است. در اوایل ژوئن، رونالدینیو، اسطوره فوتبال، سفیر این پروژه شد. علاوه بر آن، کیشو اینو توسط مارسلو ویرا، بازیکن فوتبال برزیلی تبلیغ شد. نکته اصلی این است که ارز کیشو اینو حتی برای مبتدیان با حداقل دانش در مورد رمزنگاری قابل دسترسی است.

این مطلب از ایتسکا به معرفی و بررسی تخصصی تحلیل ارز کیشو پرداخته است تا شما کاربران عزیز را با این کریپتوکارنسی بیشتر آشنا کند.

نام سکهKishu Inu
نماد سکهKISHU
حجم3,115,837 دلار
عرضه کل96,835,135,595,251,648

کیشو اینو (Kishu Inu) چیست؟

کیشو اینو یک memecoin با تم سگ است. این ارز، از Dogecoin الگوبرداری کرده است. هدف این پروژه ایجاد یک memecoin بهبود یافته است که سرعت ظهور ممکوین های پیچیده تر را تنظیم می کند. کیشو اینو یک پروژه جامعه محور است که بر کمک های مالی متکی می باشد.

تحلیل ارز کیشو بیان می کند که از زمان عرضه اولیه سکه تا حالا، سکه کیشو اینو در حال حاضر رکوردهایی را به ثبت رسانده است. افزایش قیمت 30 درصدی در روز اول، فراتر از ارزش بازار 2 میلیارد دلاری و به دست آوردن بیش از 100000 دارنده در ماه اول جزو دست‌آوردهای آن است.

کیشو اینو یک پلتفرم تراکنش غیرمتمرکز است که توسط جامعه ای از کاربران اداره می شود. هدف آن، ارائه محصولات نسل بعدی مانند NFTها، امور مالی غیرمتمرکز و جوایز مشارکت به جریان اصلی است. مانند دوج‌کوین (Dogecoin)، Kishu Inu در سال 2021 توسط یک تیم توسعه بلاک چین ناشناس ایجاد شد. هدف اولیه پروژه کیشو اینو معرفی فناوری های بلاک چین محبوب مانند NFT ها، امور مالی غیرمتمرکز و غیره بود.

تحلیل ارز کیشو نشان می دهد که این توکن در ماه اول راه اندازی خود، به یک شاهکار جسورانه دست یافت. زیرا این پروژه از ارزش بازار 2 میلیارد دلاری با بیش از 100000 دارنده فراتر رفت. برای یک memecoin، این پیروزی کوچکی نبود. این امر نشان دهنده سطح حمایت و قدرتی است که ممکوین ها دارند و بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار گرفته اند.

در سال 2013، اولین ممکوین، به نام دوج کوین، راه اندازی شد که در ابتدا، راه اندازی آن، مثل یک شوخی به نظر می رسید. ارزش این توکن، در سال 2021، از 80 میلیارد دلار فراتر رفت.

جامع‌ترین تحلیل ارز کیشو| قیمت KISHU از 2023 - 2030 - تحلیل ارز کیشو
نکات کلیدی درباره ارز کیشو

ویژگی های کیشو اینو

بررسی ویژگی ها بخشی جدایی ناپذیر از پیش بینی قیمت کیشو اینو (KISHU) است. کیشو اینو چیزی بیش از یک پروژه توکن میم با تم سگ است. تیم توسعه، ایجاد یک محصول منحصر به فرد و جذاب را در اولویت قرار داده است.

ترکیب منحصر به فرد کیشو اینو از مکانیزم های قوی و ویژگی های پیشرفته، آن را به پروژه ای امیدوارکننده تبدیل کرده است که توجه بسیاری از سرمایه گذاران و کاربران را به خود جلب کرده است. کیشو اینو با تمرکز بر ثبات طولانی مدت، رشد و پذیرش، موقعیت خوبی برای دستیابی به موفقیت پایدار در دنیای رقابتی ارزهای دیجیتال دارد.

5 جزء اصلی اکوسیستم کیشو

توکن کیشو (Kishu Token)

توکن کیشو یک توکن میم ERC20 است. تحلیل ارز کیشو بیان می کند که این امر، باعث استفاده گسترده و ترویج غیرمتمرکز پروژه، از طریق صدور پاداش هایی می شود که استفاده از کیف پول های کیشو غیرمتمرکز را تشویق می کند.

کیشو سوآپ (Kishu Swap)

 مبادله کیشو، مبادله غیرمتمرکز اکوسیستم است. این صرافی به دارندگان کیشو اجازه می دهد تا بدون هیچ نقطه ضعف متمرکزی، بین خود معامله کنند. همچنین اجازه می دهد تا توکن های ERC20  را با عملکرد قابل تنظیم تغییر دهید. Uniswap یکی از بزرگترین صرافی های غیرمتمرکز، مبادله کیشو را قدرت می دهد.

جعبه کیشو (Kishu Crate)

تحلیل ارز کیشو بیانگر این است که جعبه کیشو، بازار اکوسیستم است. این امر به کاربران اجازه می‌ دهد تا دارایی ‌های کیشو خود را برای پاداش ‌های NFT که توسط کاربران مسابقات جامعه کیشو ایجاد می ‌شود، به اشتراک بگذارند. کاربران می توانند در مسابقات اجتماعی که در آن جامعه کیشو رای می دهد، شرکت کنند و ویژگی هایی را به جعبه کیشو اضافه کنند. خزانه کیشو، برای کاربران موفق، جوایزی می دهد.

چاپ پنجه کیشو (Kishu Paw Print)

 چاپ پنجه کیشو یک محصول کاربردی است که عملکرد و آمار توکن کیشو را ردیابی می کند. این برنامه برای ردیابی عملکرد به شاخص هایی مانند جوایز مربوط به  KISHU، ارزش گذاری رمزهای فعلی، موجودی کل کیف پول و نمودارهای قیمت متکی است.

کیشو sWAG (Kishu sWAG )

Kishu sWAG  یک فروشگاه کالای دیجیتال بدون مالک است و توسط یک سازمان غیردولتی شفاف مدیریت می شود. کیشو sWAG از فروش و سود خود برای توسعه زیرساخت های کیشو اینو، برنامه های توسعه پروژه و استقرار عملکردهای بهبود یافته استفاده می کند.

تحلیل ارز کیشو نشان می دهد که پروژه کیشو اینو با ادغام محصولاتی مانند NFT، تجارت، مبادله و موارد دیگر که برای سکه های استاندارد مانند اتر در memecoin در نظر گرفته شده است، شفافیت، اعتماد را به کاربران ارائه می دهد. ارز اصلی پروژه کیشو اینو، کیشو، یک توکن ERC20 است که بر اساس مدل غیرمتمرکز بلاک چین اتریوم ساخته شده است.

تحلیل ارز کیشو بیانگر این است که، ادعای کیشو اینو مبنی بر ارائه اعتماد، شفافیت و امنیت توسط Certik، یک شرکت حسابرسی امنیتی، ارزیابی و تایید شده است. Certik قراردادهای هوشمند کیشو اینو را به عنوان قراردادی قابل اعتماد و شفاف، تایید می کند. برای کاهش تعداد توکن‌ های در گردش و افزایش ارزش آن، کیشو اینو توکن‌ ها را می ‌سوزاند. بنابراین، ریسک سرمایه گذاری در پلتفرم، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

تحلیل ارز کیشو

مقیاس پذیری

با تحلیل ارز کیشو در می یابیم که کیشو اینو بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است. این بدان معناست که پروژه، از زیرساخت قوی شبکه اتریوم بهره می برد. تحلیل بنیادی کیشو اینو نشان می دهد که این توکن، با کارمزد تراکنش نسبتا کم و سرعت تراکنش بالا و با حضور در شبکه اتریوم، برای بهره مندی از امنیت، بهبود توان تراکنش و سرعت بخشیدن به آنچه اتریوم 2.0 وعده می دهد، مناسب است.

همکاری ها

در آوریل 2021، کیشو اینو با Somnilife شریک شد. هدف این همکاری، تسخیر Metaverse از طریق ترکیبی از سیستم ‌های مبتنی بر وب 3 Somnilife بود که به حساب ‌های فعلی رسانه‌ های اجتماعی web2 مانند توییتر و داده‌ های بلاک چین Web3 متصل می ‌شد و یک تعامل یکپارچه بین هر دو ایجاد می ‌کرد. در همان زمان، جامعه پر جنب و جوش کیشو اینو از طریق کاربران بزرگ خود پشتیبانی می شد.

در آگوست 2021، Travala.com، بزرگترین پلتفرم مسافرتی دیجیتال دوستدار رمزنگاری، با کیشو اینو همکاری کرد. این مشارکت کاربران و دارندگان کیشو را قادر می‌سازد تا هتل‌ها، خانه‌ها و خطوط هوایی رزرو کنند و به سایر خدمات ارائه‌شده توسط Travala.com در بیش از 200 کشور دسترسی داشته باشند.

 کیشو اولین سالگرد خود را با مشارکت عظیم با ByBit، یک صرافی ارزهای دیجیتال با یکی از بزرگترین حجم معاملات روزانه بیت کوین جشن گرفت. در این مشارکت، آواتارهای رسمی کیشو اینو NFTs-Kishu Kingdom در Bybit فهرست شدند. این انجمن کیشو را به اولین memecoin تبدیل کرد که مجموعه‌ای را در بازار ByBit NFT فهرست کرد و قدرت ممکوین را بیشتر نشان داد.

همچنین تحلیل ارز کیشو نشان می دهد که این توکن، از طریق مشارکت باLiving Vogue Real Estate، بزرگ ترین شرکت املاک در جنوب غربی فلوریدا، وارد صنعت املاک و مستغلات شد.همکاری بین آنها، این امکان را برای مشتریان Living Vogue فراهم کرد تا، با استفاده از کیشو اینو هزینه ها را پرداخت کنند. کیشو اینو برای دسترسی و قرار دادن کیشو برای سرمایه گذاران، با صرافی هایی مانند Polionex، Shibaswap و HotBit و غیره شریک شده است.

با توجه به CoinMarketCap ، این امر منجر به رسیدن ارزش کیشو اینو، به بالاترین قیمت تاریخ یعنی 0.00000002 دلار شد که تا به امروز نیز باقی مانده است. مانند بسیاری از پروژه‌ های جدید سکه ‌های میم، موفقیت کیشو اینو کوتاه مدت بود و پس از پایان یافتن تبلیغات، قیمت فوراً تغییر کرد.

با این حال، کیشو در اکتبر 2021 احیا شد، زمانی که قیمت در پاسخ به هیاهوی عظیم پیرامون پروژه شیبا اینو بیش از 1900 درصد افزایش یافت. اگرچه KISHU به بالاترین حد خود بازنگشت، اما قیمت این توکن به سطح 0.0000000099 دلار رسید. تحلیل ارز کیشو نشان می دهد که این افزایش، زودگذر بود و قیمت، بلافاصله پس از آن سقوط کرد.

در اکتبر 2021 و آگوست 2022، کیشو اینو 94 درصد از ارزش خود را از دست داد. اگرچه بسیاری از این موارد را می توان به عوامل نامطلوب اقتصاد کلان مانند مثلاً افزایش تورم، افزایش نرخ بهره نسبت داد. تحلیل ارز کیشو نشان دهنده این است که در حال حاضر کیشو، دوران چالشی را پشت سر می ‌گذارد.

جامع‌ترین تحلیل ارز کیشو| قیمت KISHU از 2023 - 2030 - تحلیل ارز کیشو
آشنایی با نحوه قیمت‌گذاری ارز کیشو

تحلیل تکنیکال ارز کیشو

بر اساس داده‌های 15 فوریه 2023، احساسات عمومی پیش‌بینی قیمت کیشو اینو صعودی است، با 23 اندیکاتور تحلیل تکنیکال سیگنال‌های صعودی و 3 سیگنال نزولی. SMA 200 روزه و SMA 50 روزه بیش از یک ماه است که سیگنال خرید کیشو اینو را نشان می دهند که یک شاخص مثبت است. این نشان می‌دهد که قیمت فعلی بالاتر از میانگین تاریخی قیمت برای کوتاه‌مدت و بلندمدت است، که می ‌تواند نشان دهد که بازار در حال حاضر در کیشو اینو صعودی است.

تحلیل فنی ما نشان می دهد که SMA 200 روزه کیشو اینو در ماه آینده به افزایش خود ادامه خواهد داد و پیش بینی می شود تا 17 مارس 2023 به 0.0000000004936 دلار برسد. علاوه بر این، انتظار می رود که SMA کوتاه مدت 50 روزه کیشو اینو تا همان تاریخ به 0.0000000007099 دلار برسد. از 15 فوریه 2023، ارزش RSI در 58.05 است که نشان می دهد بازار KISHU در موقعیت خنثی قرار دارد.

تاریخچه قیمت سکه کیشو اینو

قبل از پرداختن به جزئیات پیش‌بینی قیمت سکه کیشو اینو، لازم است دید کلی از این سکه و نحوه رسیدن قیمت آن به این مرحله، به دست آوریم. همانطور که در مطالب بالا هم اشاره کردیم و از نامش پیداست، کیشو اینو یک پروژه «میم کوین» است که در آوریل 2021 پس از موفقیت باورنکردنی دوج کوین راه اندازی شد.

علیرغم توجه گسترده رسانه ها به Dogecoin، KISHU به موفقیت چشمگیری دست یافته است. از زمان عرضه در آوریل 2021، قیمت کیشو اینو بلافاصله شروع به افزایش کرد و به زودی شاهد افزایش خیره کننده بیش از 4300٪ در عرض چند هفته بود. این دستاورد قابل توجه گواهی بر محبوبیت و جذابیت پروژه کیشو اینو است که همچنان سرمایه گذاران جدید و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را جذب می کند.

پس از افزایش اولیه، ارزش کیشو اینو تحت یک دوره اصلاحی قرار گرفت که برای بسیاری از پروژه‌های جدید میم کوین معمول است. با این وجود، KISHU در اکتبر 2021 از دوره کوتاهی از علاقه مجدد برخوردار شد. این بار، به دلیل هیاهوی بسیار زیاد پیرامون پروژه Shiba Inu. قیمت توکن بیش از 1900 درصد افزایش یافت و برای مدت کوتاهی به مرز 0.0000000099 دلار رسید. با این حال، این افزایش کوتاه مدت دیگری بود و قیمت دوباره به سرعت سقوط کرد.

توکن کیشو 94 درصد از ارزش خود را بین اکتبر 2021 و اوت 2022 از دست داد. تمایل نزولی عمدتاً ناشی از عوامل کلان اقتصادی مانند افزایش تورم و افزایش نرخ بهره است. از اواخر سال 2022 و تاکنون، توکن کیشو دوران چالش برانگیزی را پشت سر می گذارد.

با تحلیل ارز کیشو در می یابیم که اگرچه اکثر مردم خرید Dogecoin را ترجیح می دهند، KISHU همچنان موفقیت باورنکردنی را تجربه می کند. با این حال، قیمت این میم توکن اخیراً اندکی افزایش یافته است، که به کارشناسان و تحلیلگران ارزهای دیجیتال اجازه می‌دهد پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه قیمت Kishu Ine را برای سال ۲۰۲۳ و بعد از آن به اشتراک بگذارند.

قیمت فعلی کیشو اینو

تحلیل ارز کیشو بیان می کند که این توکن در حال حاضر 0.00000000039867 دلار ارزش دارد. کیشو اینو در حال حاضر در بین تمام ارزهای دیجیتال با ارزش بازار 0 دلار در رتبه 2992 قرار دارد.

آینده ارز دیجیتال کیشو اینو

تحلیل ارز کیشو نشان می دهد که موفقیت اخیر کیشو اینو به این واقعیت اشاره دارد که ممکوین ها ، بخش مهمی از صنعت بلاک چین هستند. افزایش ناگهانی محبوبیت آن، رسیدن به ارزش بازار بی سابقه و جمعیت کاربران در یک دوره کوتاه، گواه بر این است که کیشو برای موفقیت در بازار کریپتو ایجاد شده است.

 از آنجایی که کیشو اینو به اجرای برنامه ها و محصولات جدید خود ادامه می دهد، ممکوین مطمئناً شاهد رشد قیمت خواهد بود. در ادامه آینده ارز کیشو را بررسی می کنیم.

پیش بینی قیمت کیشو اینو (KISHU) 2023

تحلیل ارز کیشو نشان دهنده این است که در سال 2023،  قیمت آن فضای زیادی برای گسترش دارد. در نتیجه مشارکت ‌ها و ابتکارات جدید متعدد، پیش‌بینی می‌ شود که قیمت KISHU به زودی از 0.00000000099667 دلار فراتر رود. با این حال، باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا شاخص قدرت نسبی KISHU  از منطقه فروش بیش از حد از بازار خارج می ‌شود یا خیر؟!

با توجه به نوسانات بازار، KISHU با کمترین قیمت 0.00000000079733 دلار و متوسط ​​قیمت 0.0000000087707 دلار می شود.

پیش بینی قیمت کیشو اینو (KISHU) 2024

اگر روند صعودی تا سال 2024 ادامه یابد، می توان به 0.000000000139533 دلار رسید. پس  KISHU ممکن است سود کند. اگر بازار دچار افت شود، ممکن است به این هدف نرسید. انتظار می رود KISHU با قیمت متوسط ​​0.00000000127573 دلار و پایین ترین قیمت 0.0000000001196 دلار در سال 2024 باشد.

پیش بینی قیمت کیشو اینو (KISHU) 2025

تحلیل ارز کیشو نشان می دهد که اگر کیشو اینو با موفقیت بازار را در ارزهای دیجیتال تقویت کند، قیمت سکه کیشو می تواند تا پنج سال آینده ثابت بماند.

طبق پیش‌بینی ‌ها، KISHU در سال 2025 سبز خواهد شد. انتظار می ‌رود KISHU در سال 2025 به بالاترین حد خود برسد و از آن فراتر رود. در سال 2025، ارزش این ارز مجازی 0.0000000001794 دلار خواهد بود ، با حداقل قیمت 0.000000000000 دلار و میانگین قیمت 159467 دلار، قیمت آن به 0.0000000016744 دلار می رسد.

پیش بینی قیمت کیشو اینو  (KISHU) 2026

پس از پیش‌بینی ‌های گسترده و تحلیل‌ های فنی، تخمین می ‌زنیم که قیمت ارز کیشو تا سال 2026 از سطح متوسط ​​قیمت 0.00000000207307 دلار عبور کند، با حداقل قیمت 0.00000000199333 دلار پیش از پایان سال باشد. علاوه بر این،KISHU  دارای حداکثر ارزش قیمت 0.00000000219267 دلار است.

پیش بینی قیمت کیشو اینو (KISHU) 2027

با توجه به شراکت های آتی که انتظار می رود تا سال 2027 اتفاق بیفتد، ما انتظار داریم که این روند صعودی ادامه یابد و میانگین قیمت به حدود 0.00000000247173 دلار برسد . اگر KISHU بتواند سطح مقاومت را در سال 2027 بشکند، ما می توانیم حداکثر قیمت 0.00000000259133 دلار را ببینیم. اما عدم جمع آوری پشتیبانی مورد نیاز کیشو تا سال 2027 می تواند منجر به کاهش 0.000000002392 دلار شود.

پیش بینی قیمت کیشو اینو  (KISHU) 2028

تحلیل ارز کیشو نشان دهنده این است کهKISHU  برای تسریع تعامل بین شبکه‌ ها تلاش می ‌کند. بنابراین انتظار می ‌رود روند صعودی سال قبل ادامه یابد. بنابراین حداقل قیمت معامله 0.00000000279067 دلار و قیمت سالانه، بالای 0.00000000299 دلار در سال 2028 خواهد بود.

پیش بینی قیمت کیشو اینو (KISHU) 2029

تا سال 2029، کیشو اینو سرانجام از مقادیر ATH قبلی خود فراتر خواهد رفت و سطوح قیمت جدیدی را به ثبت خواهد رساند. حداقل قیمت آن می تواند 0.00000000318933 دلار باشد و به طور بالقوه به حداکثر ارزش قیمت 0.00000000338867 دلار می رسد که میانگین آن 0.00000000326907 دلار است.

پیش بینی قیمت کیشو اینو (KISHU) 2030

بازار کریپتوکارنسی به شدت بی ثبات است و یکی از موارد متعددی است که پیش بینی قیمت را دچار مشکل می کند. BitcoinWisdom تمام تلاش خود را می ‌کند تا قیمت ‌های آینده را با دقت پیش‌بینی کند، اما همه پیش‌بینی ‌ها نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شوند و کابران باید بیشتر تحقیق کنند.

به این ترتیب و با توجه به تحلیل ارز کیشو، پیش بینی می شود قیمت کیشو در سال 2030، به 0.00000000390693 دلار برسد. ممکن است در صورت افزایش روند صعودی، سطح قیمت متوسط آن، ​​0.00000000374747 دلار باشد.

جامع‌ترین تحلیل ارز کیشو| قیمت KISHU از 2023 - 2030 - تحلیل ارز کیشو
ارز کیشو را از کجا بخریم و در کجا نگه داریم؟

سکه کیشو برای چه مواردی استفاده می شود؟

با تحلیل ارز کیشو در می یابیم که اگرچه ممکن است این توکن به اندازه بهترین آلتکوین ها مورد استفاده قرار نگیرد، اما توکن های KISHU هنوز برخی از ابزارها را به دارندگان ارائه می دهند. در ادامه  سه دلیل اصلی که چرا سرمایه گذاران ممکن است تمایل به خرید و نگهداری کیشو اینو داشته باشند را بیان می کنیم.

حدس و گمان قیمت

مانند بسیاری از داغ‌ ترین پروژه‌های ارزهای دیجیتال و با توجه به تحلیل ارز کیشو، رمز ارز کیشو می ‌تواند به عنوان راهی برای قرار گرفتن در معرض رشد اکوسیستم کیشو اینو مورد استفاده قرار گیرد. از آنجایی که توکن ‌های KISHU نقش حیاتی در اکوسیستم بازی می ‌کنند، قیمت توکن طبیعتاً با افزایش محبوبیت کیشو اینو افزایش می‌ یابد.

همانطور که قبلا ذکر شد و تحلیل ارز کیشو نشان می دهد، حمایت جامعه کیشو اینو نیز در حدس و گمان قیمت نقش دارد. بنابراین، اگرچه قیمت KISHU از بالاترین سطح تاریخ سقوط کرده است، بسیاری از سرمایه گذاران استدلال می کنند که توکن ها با تخفیف، نسبت به ارزش واقعی خود معامله می شوند.

جوایز فوری

یکی از ویژگی های اصلی کیشو اینو مکانیسم “پاداش ثابت” آن است. هر زمان که دارنده توکن تراکنش KISHU را انجام دهد، 2% کارمزد دریافت می شود. این هزینه سپس بین دارندگان KISHU توزیع می شود. این مکانیسم پاداش چیز جدیدی نیست، زیرا در سال گذشته در پروژه‌های مختلف ارزهای دیجیتال استفاده شده است. با این حال، دارندگان KISHU را تشویق می ‌کند تا توکن ‌های خود را برای طولانی مدت نگه دارند.

سرمایه گذاری در NFT ها

در نهایت Kishuverse به عنوان مرکزی برای کسانی که علاقه مند به ضرب NFT هستند و ارتباط نزدیکی با توکن KISHU دارند، عمل می کند. اگرچه مجموعه رسمی NFT کیشو اینو اکنون در OpenSea  در دسترس است، کاربران همچنان می توانند دارایی های دیجیتالی خود را از طریق این پلتفرم ایجاد کنند.

با این حال، شایان ذکر است که پلت فرم کیشوورس در حال حاضر ناقص به نظر می رسد. اینکه آیا در آینده توسعه خواهد یافت یا خیر، همه حدس می زنند، اگرچه انجام این کار احتمالاً دلیل دیگری برای سرمایه گذاران، برای خرید توکن های KISHU ایجاد می کند.

جامع‌ترین تحلیل ارز کیشو| قیمت KISHU از 2023 - 2030 - تحلیل ارز کیشو
چه عواملی بر قیمت کیشو تأثیر می گذارد؟

چه چیزی باعث افزایش قیمت سکه کیشو اینو می شود؟

بهترین سرمایه‌گذاری ‌های بلندمدت کریپتو اغلب تحت تأثیر عوامل بی ‌شماری قرار می‌ گیرند و کیشو اینو نیز تفاوتی با آنها ندارد. در زیر سه عنصر اصلی که بر قیمت KISHU تأثیر می گذارند بیان می کنیم.

ساختار مم کوین (memecoin)

همانطور که کسانی که در سال 2021 خرید Shiba Inu و Dogecoin را انتخاب کردند، می‌ دانند، پروژه ‌هایی با طراحی مم کوین حداقل در ابتدا عملکرد خوبی دارند. این امر عمدتاً به دلیل تعداد زیادی از معامله گران خرده فروشی، در پایه سرمایه گذار است. تحلیل ارز کیشو نشان می دهد که میم کوین ‌ها می ‌توانند افزایش سریع قیمت را تجربه کنند. به این ترتیب، توکن هایی مانند کیشو اینو می توانند برای سرمایه گذارانی با افق سرمایه گذاری کوتاه مدت مناسب باشند.

دسترسی از طریق پلتفرم های تجاری محبوب

تحلیل ارز کیشو نشان می دهد یکی دیگر از عواملی که بر قیمت KISHU تأثیر می گذارد، دسترسی به توکن است. هرچه یک توکن برای معامله‌گران خرده‌فروش در دسترس‌ تر باشد، عملکرد بهتری دارد.

خوشبختانه اکنون سرمایه گذاران می توانند کیشو اینو را در بسیاری از بهترین صرافی های آلتکوین ، از جمله  LBank،MEXC  و BitMart معامله کنند. اگرچه ارز کیشو در Binance یا Coinbase لیست نشده است، کیشو هنوز به راحتی قابل دسترسی است و محرک قابل توجهی برای تقاضا می باشد.

پیوندهایی به بخش  DeFi

در نهایت، قیمت کیشو اینو احتمالاً تحت تأثیر پیوند توکن به بخش DeFi قرار خواهد گرفت. از آنجایی که ویژگی «Kishu Swap» خدمات مشابهی را به بهترین صرافی ‌های DeFi ارائه می ‌کند، این امر دلیل قانع‌کننده‌ای برای سرمایه‌گذاران، برای نگه‌داشتن توکن است. علاوه بر این، از آنجایی که سپرده گذاری KISHU در مخازن نقدینگی کیشو سوآپ می تواند درآمد مکرر برای دارندگان توکن ایجاد کند، این امر باعث افزایش تقاضا نیز می شود.

آیا کیشو بهترین سکه برای خرید در سال 2023 است؟

Tamadoge یک اکوسیستم جدید و هیجان‌انگیز مبتنی بر سکه‌ های میم است که دارای گیم‌پلی بازی برای کسب درآمد (P2E) می باشد. Tamadoge قصد دارد ادغامی از «Tamagotchi» و «Doge» باشد، که برای جمعیتی گسترده از معامله‌گران در سراسر کوین ‌های میم، بازی برای کسب کریپتو، NFT، متاورس و حتی حرکت برای کسب درآمد جذاب است.

‘Tamadoge Pets’ شخصیت های دوبعدی هستند که کاربران می توانند تا بزرگسالی آنها را آموزش دهند. حیوانات خانگی تامادوج باید مانند حیوانات خانگی واقعی، تغذیه و آموزش داده شوند تا زمانی که صاحبان بتوانند با حیوانات خانگی دیگر کاربران مبارزه کنند. به برنده این نبردها ‘Dogepoints’  داده می شود که هر ماه محاسبه می گردد.

با پیروی از رویکردی مشابه با بهترین بازی‌های بازی برای کسب درآمد ، Tamadog در پایان هر ماه به کسانی که بیشترین Dogepoint را دارند، جوایزی را می دهد. این جوایز در TAMA، توکن ERC-20 بومی اکوسیستم تعیین می‌ شوند. دارندگان TAMA می توانند از این توکن ها برای خرید آیتم های اضافی درون بازی یا ذخیره آنها در یک کیف پول ارز دیجیتال خارجی استفاده کنند.

جالب اینجاست که نقل و انتقالات TAMA فاقد «مالیات تراکنش» است، به این معنی که استفاده از آنها برای دارندگان توکن بسیار مقرون به صرفه است. اگرچه تاما هنوز به صورت عمومی معامله نشده است، تیم تامادوج پس از پایان مرحله پیش فروش، طرح هایی را برای فهرست بندی LBank ارائه کرده است. از آنجایی که LBank یکی از بهترین صرافی‌ های رمزنگاری برای موارد جدید است، انتظار می‌ رود این امر تقاضا برای توکن را به شدت افزایش دهد.

ایتسکا معتبرترین وب‌سایت آموزش فارکس

ایتسکا یک منبع غنی برای آموزش فارکس و بازارهای مالی است. در این سایت هم نحوه ثبت نام در بروکرهایی که قانونی هستند، آموزش داده می شود و هم روش های معامله در بازار فارکس و کریپتوکارنسی بیان می شود. در این مطلب نیز به معرفی و تحلیل ارز کیشو پرداخته است.

کیشو اینو به عنوان یک memecoin، مصمم است تا وضعیت ممکوین را از توکن های نامطلوب به ارزهای رمزنگاری مبتکر تبدیل کند. ادغام NFT، DeFi و موارد دیگر، کیشو را متمایز کرده است. ارز کیشو اینو سرمایه گذاری سودآور برای معامله‌گران بلندمدت را فراهم می کند.

همانطور که از تحلیل ارز کیشو مشخص می شود، پیش بینی های قیمت کیشو اینو (KISHU) نسبتاً متناقض هستند. هیچ اجماع جهانی در مورد تغییرات مثبت یا منفی قیمت کیشو در آینده وجود ندارد. در واقع، رشد احتمالی آینده ارز کیشو به عوامل مختلفی مانند اخبار، روش های فناوری جدید پروژ ه‌های کیشو اینو، محیط کریپتو و موقعیت قانونی آن بستگی دارد.

سوالات متداول

آیا کیشو اینو سرمایه گذاری خوبی است؟

کیشو اینو یکی از سکه های مورد بحث در فضای کریپتو در سال گذشته بود. با در نظر گرفتن این موضوع و با توجه به تحلیل ارز کیشو، عاقلانه است که بگوییم کیشو ارز خوبی برای سرمایه گذاری است.

قیمت کیشو اینو چقدر می تواند بالا برود؟

تحلیل ارز کیشو نشان می دهد که قیمت کیشو اینو (KISHU) احتمالاً می تواند در سال جاری به 0.00000000055813 دلار برسد. طی 5 سال آینده، پیش بینی می شود که کیشو اینو ممکن است از 0.0000000025913 دلار فراتر رود.

ارزش کیشو اینو 5 سال دیگر چقدر می شود؟

با تحلیل ارز کیشو در می یابیم که بر اساس محبوبیت فزاینده ارزهای دیجیتال و کیشو اینو، یک سرمایه‌گذاری بلندمدت در KISHU می ‌تواند شاهد افزایش قیمت به 0.00000000259133 دلار در 5 سال آینده باشد.

قیمت کیشو اینو 10 سال دیگر چقدر خواهد بود؟

اگر امروز در کیشو اینو سرمایه گذاری کنید، مانند هر سرمایه دیگری، انتظار می رود قیمت آن در طول مدت افزایش یابد. با توجه به تحلیل ارز کیشو، ممکن است قیمت کیشو تا 0.000000004664 دلار در 10 سال آینده افزایش یابد.

آیا کیشو اینو می تواند به 1 سنت برسد؟

برای اینکه کیشو به 1 سنت برسد، این سکه باید 1,666,670,000 درصد نسبت به قیمت امروز افزایش یابد. بنابراین، رسیدن به این سطح برای کیشو غیرممکن است.

کدام صرافی سکه کیشو اینو را فهرست کرده است؟

از دسامبر 2021، کیشو اینو (KISHU) در صرافی‌ های ارزهای دیجیتال مانند Uniswap (V2)، Gate.io، Poloniex، OKEx، MEXC، LBank، Bitrue، KickEX، ShibaSwap، Hotbit، AEX، CoinTiger، BitMart، BitForex، LATOKEN، BigONE، Decoin و ZT معامله می ‌شود.

صاحب سکه کیشو اینو کیست؟

KISHU به طور کامل متعلق به جامعه سهامداران است و توسط داوطلبان جامعه توسعه و ساخته شده است.

چقدر کیشو اینو سوخته است؟

تحلیل ارز کیشو نشان می دهد که Kishu Ine دارای حداکثر عرضه 100 کوادریلیون سکه است که در حال حاضر عرضه تخمینی در گردش 96.8 کوادریلیون KISHU است. 3.2 کوادریلیون از زمان ایجاد، سوخته است.

2.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه