آموزش سایت کوین دسک-اخبار کوین دسک 2024

سایت کوین دسک

سایت کوین دسک CoinDesk یکی از سایت های مرجع و بسیار مهم در زمینه ارز های دیجیتال است. به جرات می توان گفت تمامی تریدر های ارز های دیجیتال در سراسر جهان که اخبار ارز های دیجیتال را دنبال کرده و از تحلیل های بنیادی در ترید هایشان استفاده می کنند ، نام سایت CoinDesk به گوششان خورده است.

افراد زیادی از این سایت استفاده می کنند. این سایت در سال 2013 توسط شکیل خان بنگلادشی نوشته شد و بعدا توسط گروه ارز دیجیتال خریداری گردید. و هنوز هم یکی از مهم ترین سایت های ارز دیجیتال در جهان است. در ادامه به آموزش سایت کوین دسک و مطالب مرتبط با آن خواهیم پرداخت.

سایت کوین دسک
سایت کوین دسک

آموزش سایت کوین دسک

زمانی که وارد صفحه اصلی این سایت می شوید ، قیمت لحظه ای بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال را مشاهده خواهید کرد. در صفحه اصلی جدید ترین و معتبرترین اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال قابل مشاهده است. با استفاده از این اخبار می توان تصمیم های مهمی در رابطه با خرید و فروش یک ارز دیجیتال گرفت. حال به آموزش منو های سایت کوین دسک می پردازیم.

آموزش سایت کوین دسک-اخبار کوین دسک 2024 - سایت کوین دسک
آموزش سایت کوین دسک-اخبار کوین دسک 2024 1

منوی Markets

این منوی همان منوی بازار است. اگر روی منوی Markets کلیک کنید در صفحه باز شده تیتر خبر و نیز خلاصه چند خطی از آن را مشاهده می کنید. و اگر روی عنوان خبر کلیک کنید ، کل خبر ، همراه با جزئیات آن را مشاهده خواهید کرد. این اخبار بر بازار ارز های دیجیتال تاثیر زیادی دارند. همانطور که در شکل زیر می بینید جدید خبر مربوط به جنگ روسیه و اوکراین می باشد.

“پوتین خارجی ها را از خروج سرمایه هایشان از روسیه برای مدت زمان موقتی منع می کند.”

در سمت راست این خبر نیز اخبار های قبلی را مشاهده می کنید.

منوی Markets
منوی Markets

منوی Business

در منوی Business نیز جدید ترین اخبار در ارتباط با کسب و کار و پروژه های انجام شده در ارتباط با ارز های دیجیتال را مشاهده می کنید. همانطور که در شکل زیر می بینید خبر جدید در ارتباط با NTF ها می باشد.

منوی Business
منوی Business

منوی Tech

در منوی Tech اخبار مرتبط با فناوری بلاک چین و نیز فناوری های مرتبط با ارز های دیجیتال و استخراج و … را مشاهده می کنید.

منوی Tech
منوی Tech

منوی Policy

در منوی Policy اخبار سیاسی مرتبط با ارز های دیجیتال را مشاهده می کنید.

منوی Indices

در منوی Indices  شاخص های ارز دیجیتال را به صورت جدولی مشاهده می کنید.

منوی Indices
منوی Indices

منوی TV & Videos

منوی TV & Videos یکی از جذاب ترین قسمت های سایت کوین دسک می باشد. در این قسمت می توانید ویدئو های مرتبط با ارز های دیجیتال ، سخنرانی های افراد مهم در این رابطه ، اخبار ویدئویی مهم در این رابطه و … را مشاهده خواهید کرد.

منوی TV & Videos
منوی TV & Videos

منوی Podcasts

در منوی Podcasts می توانید به فایل های صوتی افراد مهم ، تاثیر گذار ، خبره  و … در این رابطه گوش دهید. بسیاری از افراد که وقت کافی برای خواندن اخبار و یا تماشای ویدئو های خبری ندارند ترجیح می دهند مطالب آموزشی و خبری ارز های دیجیتال را از طریق پادکست ها و گوش دادن آنها در مکان های مختلف از جمله هنگام رانندگی دریافت می کنند.

منوی Crypto Explainer+

این منو قبلا با عنوان Learn در این سایت وجود داشت. ولی در ورژن جدید نام آن به Crypto Explainer+ تغییر کرده است. این منو یکی از مهم ترین و کاربردی ترین منو های سایت کوین دسک می باشد. در این قسمت می توانید مطالب آموزشی مهم در مورد ارز های دیجیتال مختلف در سطوح مبتدی و پیشرفته را مشاهده کنید. این مطالب همواره در حال آپدیت شدن هستند.

مطالب آموزشی
مطالب آموزشی

منوی Events

در منوی Events می توانید زمان برگزاری همایش ها ، سخنرانی ها ، جشن ها و … در رابطه با ارز های دیجیتال را مشاهده کنید. همچنین بعد از برگزاری همایش ها توضیحاتی در مورد همایش ، موضوع سخنرانی و … در این قسمت بیان می شود. کسانی که در همایش ها شرکت نکرده اند از این قسمت می توانند از جزئیات آن آگاهی یابند.

منوی Research

در منوی Research تحقیات و وبینار های موجود در این حوزه را می توان یافت. محققان این سایت منابع اطلاعاتی را از مراجع مختلف در سراسر دنیا جمع آوری کرده و تمامی این موارد را فیلتر می کنند. پشتیبانان با اطمینان از صحت داده ها آنها را در اختیار تریدر ها و فعالان بازار های سرمایه گذاری قرار می دهند. شهرت این سایت بیشتر به دلیل اطلاعات و اخبار دقیق ، صحیح و بروز آن است.

منوی About

در این منو نیز اطلاعات کاملی در مورد سایت کوین دسک ، اهداف شرکت ، پروژه ها ، عملکرد ها و … مشاهده می کنید.

آموزش منو های قیمتی سایت کوین دسک

در این قسمت گزینه های پایینی منو های عنوان شده را بررسی خواهیم کرد.

آموزش سایت کوین دسک-اخبار کوین دسک 2024 - سایت کوین دسک
آموزش سایت کوین دسک-اخبار کوین دسک 2024 2

اگر روی هر کدام از ارز های دیجیتال کلیک کنید صفه ای مشابه زیر برایتان باز خواهد شد. برای مثال ما روی ارز ریپل می کنیم.

قیمت ارز دیجیتال
قیمت ارز دیجیتال

در زیر نماد ریپل XRP شبکه های جتماعی این ارز دیجیتال را مشاهده می کنید. می توانید با کلیلک بر روی هر کدام به آن شبکه هدایت شوید. در زیر آن نیز قیمت اصلی ریپل را شاهد هستید.

در سمت راست ، تغییرات قیمتی ارز مورد نظر در 24 ساعت گذشته و بیشترین و کمترین قیمتی که طی 24 ساعت داشته است را مشاهده می کنید. نمودار ارز دیجیتال نیز طی تایم فریم های مختلف قابل مشاهده است. اغلب یکی از ویدئوهایی که در قسمت TV & Videos موجود است در این قسمت نیز نمایش داده می شود.

اگر صفحه را پایین بکشید اطلاعات دیگری از قبیل تغییرات قیمتی در بازه های زمانی مختلف ، و نیز توضیحات کامل دیگری در مورد ارز ریپل را مشاهده می کنید. در این قسمت تحلیل های مختلف از این ارز دیجیتال ، اخبار مرتبط با این ارز ، نمودار های قیمتی مختلف و اطلاعات بسیار مفید دیگری را نیز موجود است.مثلا رتبه این ارز نیز نشان داده می شود که رتبه چهارم را دارد.

منوی Crypto Prices

در این قسمت قیمت ارز های دیجیتال را با یک نمودار کوچک و نیز تغییرات قیمت مشاهده می کنید.

منوی Crypto Prices
منوی Crypto Prices

اگر ارز مورد نظر خود را در صفحه پیدا نمی کنید می توانید از قسمت جستجو آن را به صفحه بیاورید.

منوی Top Assets

در این قسمت ارز های دیجیتال را بر اساس رتبه بندی آنها مشاهده می کنید.

منوی Top Assets
منوی Top Assets

همانطور که در نمودار نیز می بینید بیشترین ارزش بازار متعلق به بیت کوین می باشد.

گزینه Newsletters

در قسمت بالای صفحه این گزینه را می بینید. اگر روی آن کلیک کنید در صفحه باز شده مجله های خبری مختلف را مشاهده می بینید. برای فعالان بازار های مالی در حوزه ارز ای دیجیتال ، گشت و گذار در این قسمت می تواند جذاب و مفید باشد. با دقت در اخبار مهم می توانید سیگنال های خوبی از خرید و فروش ارز های دیجیتال موجود در سبد خود دریافت کنید.

اهداف سایت کوین دسک CoinDesk

هدف اصلی سایت کوین دسک ساخت تاثیرگذارترین و قابل اعتماد ترین پلتفرم اطلاعاتی ارز های دییتال برای جامعه جهانی است. در واقع CoinDesk یک پلتفرم یکپارچه از داده ها ، رسانه ، فایل های صوتی ، ویدئویی و … برای نسل های مختلف فعال در بازار کریپتو می باشد.

قیمت ارز های دیجیتال از سایت کوین دسک به عنوان سایت مرجع در رسانه های معروف جهانی از جمله Yahoo ، CBN News ، Market Watch ، ژورنال وال استریت ، Business Insider ، Bloomberg ، CNBC ، USA Today و …

شاخص قیمت بیت کوین اولین صندوق بیت کوین معامله شده در جهان را معیار قیمت قرار می دهد. شاخص های CoinDesk در صنعت برای قیمت گذاری ارز های دیجیتال استاندارد قرار می دهند. حجم معاملاتی ماهانه این صنایع اغلب میلیارد ها دلار است.

کوین دسک سالانه میزبان وبینار ها و همایش های زیادی در جهان است. از جمله اجلاس سران اجماع در ماه می ، بزرگترین گردهمایی آینده نگر از سهامداران کریپتو و بلاک چین در جهان.

سایت کوین دسک در تاریخ

بیت کوین در سال 2009 وارد جهان شده و تنها پس از چند سال از آن یعنی در سال 2013 سایت رسانه ای کوین دسک تولید شد. در جولای همان سال توانست نرخ مرجع قیمت گذاری را برای بیت کوین راه اندازی کند. در سال 2015 کوین دسک میزبان اولین کنفرانس جهانی کریپتو / بلاکچین (Consensus) در جهان شد. در ژنویه سال 2016 کوین دسک بخشی از گروه ارز های دیجیتال می شود؛ یکی از بزرگترین سرمایه گذاران ارز های دیجیتال ، ارائه دهنده خدمات بازرگانی و سایر خدمات سرمایه گذاری. و این شرکت به فعالیت مستقل از شرکت مادر خود یعنی Coindesk ادامه می دهد.

اخبار کوین دسک

اخبار کوین دسک بسیار متنوع بوده و بر اساس سلیقه های مخاطبان طبقه بندی شده است.

  • اخبار خلاصه شده که مخاطب می تواند با کلیک بر روی آن جزئیات خبر را نیز مشاهده کند.
  • اخبار ویدئویی که مطالب و سخنان افراد مهم و تاثیر گذار بر قیمت ارز های دیجیتال را می توان مشاهده کرد.
  • پادکست ها و فایل های صوتی مخصوص افراد پر مشغله که فرصت کافی برای خواندن اخبار کوین دسک ندارند.
  • مجله های خبری

کلام آخر

هدف از ورود به بازار های مالی در درجه اول کسب سود و حفظ ارزش پول است. بازار های مالی همچنان پر ریسک بوده و در صورت نداشتن آگاهی کافی امکان از دست دادن کل سرمایه بسیار بالاست. در این خصوص تنها راه مطمئن افزایش دانش و تجربه می باشد. سایت کوین دسک یکی از سایت های مرجع ارز دیجیتال می باشد. و بهتر است هر سرمایه گذار و تریدر در این حوزه با این سایت آشنا باشد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.