15 مورد از بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال-سایت های خبری ارز دیجیتال ایرانی

بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال

اخبار ارز دیجیتال تاثیر بسیار زیادی در نوسانات قیمتی ارز دیجیتال دارد ؛ به این دلیل انتخاب بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال اهمیت بسیار زیادی دارد. سایت های بسیار زیادی در سراسر جهان در این زمینه فعالیت دارند. ولی در این میان سایت های خبری که اخبار موثق در اختیار کاربرانشان قرار می دهند ، معتبر بوده و کاربران باید تحلیل های خود را بر اساس اخبار این سایت ها انجام دهند.

اگر کلمه بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال را جستجو کنید متوجه خواهید شد چندین سایت خبری در حوزه ارز دیجیتال معرفی شده اند. در این قسمت ۱۵ مورد از بهترین سایت اخبار ارز دیجیتال را معرفی می کنیم. این وب سایت ها می توانند تمامی اخبار در حوزه ارز های دیجیتال را پوشش دهند.

بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال

1- سایت کوین دسک CoinDesk

سایت کوین دسک یکی از بهترین سایت های رسانه ای در زمینه ارز های دیجیتال می باشد. اخبار و قیمت های ارز دیجیتال این سایت مرجع بسیاری از سایت های خبری معروف در سراسر جهان می باشد. برای آموزش استفاده از این سایت و توضیحات کاملی در مورد آن بر روی لینک سایت کوین دسک کلیک کنید.

سایت کوین دسک
سایت کوین دسک

سایت کوین دسک پوشش خوبی بر روی اخبار در حوزه ارز های دیجیتال دارد. این سایت همیشه در تلاش است تا اخبار معتبر و صحیح در اختیار کاربران قرار دهد. خوانندگان این سایت می توانند با مطالعه دقیق اخبار و نیز بررسی تحلیل های انجام شده توسط تحلیل گران خود سایت روند نزولی و صعودی بازار را تشخیص دهند.

۲- سایت کوین تلگراف CoinTelegraph

یکی از ویژگی های جالب ارز های دیجیتال این است که رفتار اغلب ارز ها مطابق با روند حرکت ارز های مهم مانند بیت کوین ، اتریوم و … می باشد. بنابراین با پیگیری اخبار این ارز های لیدر می توانید روند کلی بازار را پیش بینی کنید. سایت CoinTelegraph روزانه اخبار و مقالات زیادی در این زمینه منتشر می کند.

سایت کوین تلگراف
سایت کوین تلگراف

این سایت نیز مانند سایت کوین دسک پوشش خوبی بر روی اخبار ارز های دیجیتال منتشر شده دارد. این سایت در تلاش است تا اخبار لحظه ای ارز های دیجیتال را در اختیار کاربران قرار دهد. ویژگی جالب دیگر این سایت پشتیبانی آن از زبان های مختلف می باشد. این ویژگی باعث شده است کاربران بسیار زیادی از سراسر جهان جذب این سایت شوند.

۳- سایت CCN

شرکت اصلی سایت CCN در کشور نروژ قرار دارد. در این سایت می توانید اخبار موثق و معتبری در مورد ارز های دیجیتال کسب کنید. در این سایت می توانید دیدگاه های مفید در مورد ارز های دیجیتال ، ICO ها و کوین مارکت کپ و …. مشاهده کنید. این سایت نیز به دلیل ارائه اخبار در حوزه ارز های دیجیتال به شهرت رسیده است.

۴- سایت TodayOnChain

این سایت اغلب اخبار پرطرفدار در زمینه ارز های دیجیتال را ارائه می کند. سایت TodayOnChain اخبار مهم را از سایت های معرفی شده جمع آوری کرده و بعد از فیلتر و گلچین کردن آنها برای کاربران نمایش می دهد.

سایت TodayOnChain
سایت TodayOnChain

۵- سایت News BTC

در این سایت علاوه بر اخبار روزانه و مهم در زمینه ارز های دیجیتال ، می توانید تجزیه و تحلیل فنی ، بررسی ها و … را مشاهده کنید. در سایت News BTC می توانید اخبار و مقالات منتشر شده در زمینه ارز های دیجیتال را روزانه مشاهده کنید. همچنین فهرست ICO ها ، رویداد ها و … در این سایت قابل مشاهده است.

سایت News BTC
سایت News BTC

۶- سایت Bitcoin Magazine

این سایت با عنوان مجله بیت کوین شهرت دارد. با خواندن و سیر در این سایت می توانید هر مطلبی که در مورد بیت کوین نیاز دارید ، کسب کنید. موسس این مجله خالق اتریوم است. و این امر باعث شهرت بیشتر این مجله خبری شده است. این سایت انحصارا در مورد بیت کوین می باشد. ولی کم کم سایر اخبار در حوزه ارز های دیجیتال را نیز پوشش می دهد. در این سایت می توانید تحلیل ، بررسی ، تحقیق و … را مشاهده کنید. این ویژگی ها باعث شده است سایت Bitcoin Magazine یکی از بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال باشد.

۷- سایت CryptoSlate

شرکت سایت CryptoSlate در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد و دفتر آن در سیاتل مستقر می باشد. این سایت اخبار معتبر و شفاف در زمینه فناوری ارز های دیجیتال را ارائه می کند. این سایت علاوه بر اخبار رمز ارز ها اطلاعات دیگری در زمینه ICO ها ، رتبه بندی ارز های دیجیتال ، دیدگاه ها و … برلی کاربران ارائه می کند‌.

۸- سایت Bitcoinist

بر خلاف نام سایت Bitcoinist که بیت کوینیست می باشد ، این سایت تمامی اخبار در حوزه ارز های دیجیتال را پوشش می دهد. علاوه بر ارز های دیجیتال تمامی اخبار در حوزه بلاک چین را نیز می توانید از این سایت دریافت کنید. در این سایت مقاله های جدید و جذاب زیادی در حوزه ارز های دیجیتال وجود دارد.

سایت Bitcoinist
سایت Bitcoinist

۹- سایت Forbes

سایت Forbes یکی مجله خبری  در مورد ارز های دیجیتال است که اخبار ارز های دیجیتال را تا حد زیادی پوشش می دهد. در این سایت می توانید تمامی اخبار در حوزه DLT را کسب کنید.

۱۰- سایت Null Tx

سایت Null Tx که قبلا با نام The Merkle شناخته می شد ، یک پلتفرم خبری هم برای جدید ترین ارز های دیجیتال و هم بیت کوین  اتریوم و … است. این سایت در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده و از آن زمان تاکنون در لیست بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال قرار دارد.

۱۱- سایت Bitcoin.com

سایت Bitcoin طیف گسترده ای از اخبار دیجیتال را در بر می گیرد. این وب سایت فقط یک سایت خبری ارز دیجیتال نیست. بلکه کلیه رویداد های بیت کوین را در بر می گیرد. اخبار مربوط به کیف پول بیت کوین ، ماینینگ و … به صورت روزانه در این‌ سایت قابل مشاهده است. این سایت تعصب خاصی نسبت به بیت کوین دارد. و در آن هیچ اخبار دیگری در رابطه با ارز های دیجیتال را مشاهده نخواهید کرد. مگر اینه اخباری در رابطه با رقبای بیت کوین باشد!

۱۲- سایت Cryptovest

سایت Cryptovest یک سایت ایده آل در مورد ICO ها و صنعت بلاک چین است. این وبسایت یک سایت خبری است که بیشتر در مورد اخبار ICO ها اطلاعات کافی در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین دیدگاه های خود را در مورد صنعت بلاک چین در اختیار کاربران قرار می دهد. این سایت اخبار خوبی در مورد DLT در اختیار کاربران قرار می دهد.

13- سایت Invest In Blochchain

سایت Invest In Blockchain یک سایت رسانه ای معتبر در زمینه ارز های دیجیتال است. این سایت طیف گسترده ای از اخبار ارز های دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می دهد. این سایت علاوه بر اخبار دارای بخش های متعددی است. مانند وبلاگ ها ، مقاله ها ، بررسی ها ، تحقیق ها ، ترفند های فنی و …

۱۴- سایت Blockonomi

سایت Blockonomi در سال ۲۰۱۷ با هدف پوشش فین تک ، ارز های دیجیتال و بلاک چین تاسیس شد. این سایت نسبت به سایت های خبری بیان شده جدید تر می باشد. ولی به سرعت توانست جایگاه خود را در میان سایت های خبری در حوزه ارز های دیجیتال کسب کند. این سایت علاوه بر ارائه اخبار معتبر یک سایت آموزشی می باشد. و یک فرد مبتدی می تواند اطلاعات خوبی از بازار ارز های دیجیتال و نیز DLT ها کسب کند.

۱۵-  سایت Coinspeaker

این سایت فقط منحصرا اخبار در حوزه ارز های دیجیتال را ارائه نمی کند. بلکه اخبار متعددی در مورد بازار سهام ، بازار های مالی و در کنار آن اخبار ارز های دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می دهد. در سایت Coinspeaker اطلاعات بسیار گسترده ای در خصوص DLT ها و سایر بازار های مالی را کسب خواهید کرد.

سایت Coinspeaker
سایت Coinspeaker

بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال ایرانی

برای پیگیری اخبار ارز های دیجیتال بهتر است از سایت های معرفی شده در پاراگراف قبلی استفاده کنید. زیرا این سایت ها بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال در جهان هستند. این سایت ها زبان بسیاری از کشور ها را پشتیبانی می کند. ولی متاسفانه هیچ کدام از این سایت ها زبان فارسی را پشتیبانی نمی کند. به این دلیل افراد زیادی تمایل دارند تا با بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال ایرانی آشنا شوند. و بسیار راحت از اخبار کریپتو آگاهی یافته و سیگنال های خود را دریافت کنند.

امروزه سایت ها و کانال های زیادی در حال ارائه اخبار ارزهای دیجیتال هستند. ولی آنچه اهمیت دارد ، صحت و اعتبار این اخبار و نیز تاثیر آن بر نوسانات قیمت ارز های دیجیتال است. از جمله بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال ایرانی می توان به سایت های زیر اشاره کرد.

https://arzkhabar.com/

https://arzdigital.com/

علاوه بر این دو مورد اخبار فوری ارز دیجیتال زوم ارز نیز در میان کاربران شهرت بیشتری دارد.

اخبار لحظه ای ارز دیجیتال

بازار ارز های دیجیتال با نوسانات بسیار زیادی همراه است. تاثیر اخبار بر روی ارز های دیجیتال از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این میان دریافت اخبار لحظه ای ارز دیجیتال بسیار مهم می باشد . تجربه نشان داده است با یک توئیت ، سخنرانی و با خبر مهم در حوزه یک ارز شاهد افت و یا افزایش بیش از ۱۰ درصدی در همان ارز در عرض یک ساعت بوده ایم.

به این دلیل پیدا کردن سایت هایی که اخبار لحظه ای ارز های دیجیتال را نمایش می دهند از اهمیت زیادی برخوردار است. ۱۵ مورد از بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال که معرفی کرده ایم ، همگی بیانگر اخبار لحظه ای ارز دیجیتال در جهان هستند. اگر به عنوان یک ترید در این بازار به فعالیت مشغولید ، بهتر است همیشه مطالب این سایت ها را مد نظر قرار دهید و در مطالعات روزمره نگاهی به تیتر های این اخبار بیندازید.

بیشتر بخوانید : بهترین سایت آموزش فارکس

بهترین سایت اخبار ارز دیجیتال

در ابتدای مقاله بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال را بیان کردیم. برای پیگیری راحت تر این اخبار بهتر است به این سایت ها مراجعه کرده و آنها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. این سایت ها اخبار مهم و معتبر خود را به سرعت در شبکه های اجتماعی نیز منتشر می کنند. به این ترتیب به راحتی می توانید به اخباری فوری ارز دیجیتال دسترسی داشتی و در هر مکان ترید های لازم را انجام دهید.

البته پیگیری ۱۵ سایت معرفی شده امری پیچیده است. بهتر است نگاهی به این سایت ها انداخته و با هر کدام که راحت ترید ، کار کرده و اخبار آن را پیگیری کنید. از میان سایت های معرفی شده ، ۵ سایت ابتدایی بیشترین تعامل با کاربران را داشته و پیشنهادی اکثر تحلیل گران ارز های دیجیتال این مورد مورد ابتدایی می باشد.

بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال
بهترین سایت های خبری ارز دیجیتال

کلام آخر

دریافت اخبار معتبر ، صحیح ، بروز و فوری می تواند تاثیر مهمی بر تصمیمات ما داشته باشد. به این دلیل انتخاب سایت های مهم و معتبر در این زمینه نیز اهمیت دارد. چون بازار ارز های دیجیتال کاملا جهانی بوده و در انحصار کشور خاصی نمی باشد ، عوامل زیادی بر قیمت و روند این ارز ها تاثیر دارند. و باید از سایت های خبری جهانی در این حوزه استفاده کرد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.