بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه 2024 – 10 ارز دیجیتال مناسب برای نوسان گیری (اسکالپ)

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه

در این قسمت لیستی از بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه را بیان می کنیم. نوسان گیری روزانه همان استراتژی اسکالپینگ می باشد. و ما بهترین ارز های دیجیتال برای اسکالپینگ را معرفی می کنیم.

👑 بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه👑 بیت کوین
دومین ارز برای نوسان گیری روزانه💎 اتریوم
رتبه سوم❤️ ریپل
چهارم💰 Zcash

اسکالپینگ یک استراتژی معاملاتی روزانه و یا همان نوسان گیری می باشد که توسط تریدر های حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. و با استفاده از این استراتژی می توانند سود هایی سریع دست یابند. با اینکه اسکالپینگ توسط تریدر های مبتدی نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، ولی یک استراتژی بسیار پر ریسک می باشد.

هدف تریدر ها از نوسان گیری کسب سود از حرکات کوچک قیمتی می باشد. در بازار ارز های دیچیتال نوسانات قیمتی زیادی مشاهده می شود و تریدر های حرفه ای از این فرصت برای نوسان گیری و کسب سود استفاده می کنند.

نوسان گیر ها (اسکالپرها) سعی نمی کنند در یک معامله به سود خوبی برسند ، بلکه آنها به سود کم با تعداد معاملات بالا توجه کرده و بریاند معاملاتی خود را خوب و مثبت نگه می دارند. از جمله مواردی که در نوسان گیری ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد می توان به لوریج در فارکس و حد ضرر های قاطعانه اشاره کرد.

نوسان گیران ارز دیجیتالاز صرافی هایی برای نوسان گیری استفاده می کنند که معاملت اسکالپینگ در آنها مجاز بوده و کارمزد معاملاتی کمتری داشته باشند. نوسان گیری ارز دیجیتال شامل تصمیم گیری و تحلیل در دوره زمانی کوتاه می شود. و نوسان گیران از ابزارهای فنی و تحلیلی پیشرفته برای معاملاتشان استفاده می کنند.

اسکالپر ها به ندرت از تحلیل بنیادی استفاده می کنند . فقط در برخی موارد در زمان انتشار اخبار مهم از نوسانات قیمتی استفاده کرده و با معامله سود های خوبی کسب می کنند.

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه

در این قسمت بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری روزانه را بیان می کنیم. برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه معیار هایی مانند نقدشوندگی ،حجم معاملات و …. وجود دارد. و ما بر اساس این معیار ها رمز ارز هایی را معرفی می کنیم که برای نوسان گیری روزانه بهتر است از آنها استفاده کنید.

1 بیت کوین (BTC)

بیت کوین بزرگترین و نقدشونده ترین ارز دیجیتال در جهان است که آن را به بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه و یا همان اسکالپینگ تبدیل کرده است. تریدر های مبتدی و آماتور هنکام معاملات بیت کوین از حدس و گمان استفاده می کنند. در حالیکه تریدر های حرفه ای و نوسان گیران از نوسانات قیمتی این رمز ارز بزرگ استفاده کرده و سود های خوبی کسب می کنند.

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه
بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه

حتی تریدر های حرفه ای از معامله قرارداد های بیت کوین که از تفاوت قیمت CFD ها در بروکر های مختلف ایجاد می شود ، کسب سود می کنند. به این ترتیب نوسان گیران بدون آنکه بیت کوین بخرند از حرکات قیمتی و پیش بینی قیمت کسب سود می کنند.

2 اتریوم (ETH)

اتریوم دومین ارز بزرگ در جهان و به نوعی جایگزین بیت کوین می باشد و تریدر های روزانه از آن برای نوسان گیری استفاده می کنند. و می توان گفت ETH بعد از بیت کوین بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه می باشد.

با توجه به اینکه نقدشوندگی اتریوم نیز بسیار خوب است ، استفاده از این رمز ارز برای نوسان گیری روزانه توصیه می شود. امروزه از ربات های معامله گر و سرویس های خودکار نیز برای نوسان گیری روزانه استفاده می شود. و معاملات زیادی توسط آنها در بازار ارز های دیجیتال انجام می شود.

میزان نوسانات اتریوم نیز بالا می باشد و اگر تریدر ها تحلیل های خوبی از آن نداشته باشند ممکن است بر خلاف سود آوری مقدار قابل توجهی از سرمایه خود را در مدت زمان کوتاهی از دست دهند.

جهش های قیمتی این رمز ارز بالا بوده و تریدر ها باید تحلیل های خوب و کاملی از اتریوم انجام داده و با رعایت حد ضرر و … از این ارز برای نوسان گیری روزانه استفاده کنند.

3 ریپل (XRP)

ریپل یک شبکه پرداخت با کارمزد کم و سرعت بالا می باشد. و در نظر دارد با ارائه فناوری های قوی و جدید از رقبای قوی خود مانند سوئیفت و پی پال پیشی بگیرد. به دلیل ویژگی منحصربفردی که ارز ریپل دارد ، این ارز در طول روز نواسانات قیمتی زیادی را تجربه می کند. به این دلیل ریپل یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری روزانه محسوب می شود.

ریپل یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری
ریپل یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری

قابلیت پیش بینی قیمت ارز ریپل پایین بوده و با تکنیک هایی مانند تحلیل تکنیکال عملا نمی توان قیمت این ارز دیجیتال را پیش بینی کرد. این امر باعث ایجاد نوسانات قیمتی بالا در این رمز ارز شده و فرصت های معاملاتی خوبی را نصیب اسکالپر ها می کند.

تریدر های روزانه از ترکیب تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال فارکس برای نوسان گیری روزانه ارز ریپل استفاده می کنند. زیرا قیمت ارز ریپل تحت تاثیر اخبار ، پرایس اکشن و عوامل فنی دیگر می باشد.

حجم معاملات ریپل بسیار بالا بوده و می تواند از 100 ها میلیون دلار در روز نیز بالاتر برود و این امر فرصت مناسبی برای نوسان گیری روزانه برای تریدر ها فراهم می کند.

اکثر ارز های دیجیتال تمایل به حذف بانک ها و اسطه ها دارند. ولی ریپل برعکس آنها تمایل به پذیرش بانک ها داشت و این امر برای تریدر های باتجره و سرمایه گذاران نوید بخش می باشد. این امر نشان دهنده افزایش قیمت این رمز ارز در دراز مدت بوده و فرصت های معاملاتی بیشتری را برای نوسان گیری روزانه فراهم می کند.

4 ارز ZCash (ZEC)

ارز ZEC یک ارز دیجیتال متن باز می باشد که حریم خصوصی و کاملا ناشناس بودن را به کاربران ارائه می کند. این ارز به دلیل نوسانات بسیار بالای آن و نیز نقدینگی و تقاضای زیاد آن یکی از بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری محسوب می شود.

zcash
zcash

چون ارز ZCash یک رمز ارز کاملا خصوصی تلقی می شود ، روز به روز به طرفداران آن افزوده می شود. از طرف دیگر چون این رمز ارز اصلا قابل ردیابی نیست ، انتقاد هایی بر آن مانند استفاده از این ارز برای فعالیت های مجرمانه وارد شده است.

5 ارز لایت کوین (LTC)

لایت کوین یک ارز دیجیتال محبوب ، با نقدینگی بالا و طرفداران زیاد می باشد. لایت کوین در طول روز نوسانات قیمتی زیادی را تجربه کرده و برای نوسان گیری روزانه مناسب می باشد. لایت کوین یک پروژه متن باز می باشد که تراکنش های P2P را ارائه می کند. از لایت کوین به عنوان برادر کوچک ، نقر و یا طلای بیت کوین یاد می شود.

تریدر هایی که ارز لایت کوین را ترید می کنند باید در حین نوسان گیری روزانه به ابزار های تحلیلی مانند نمودار حجم معاملات ، نمودار های قیمتی و … دسترسی داشته باشند تا بتوانند بر اساس آنها جهت قیمت را تشخیص دهند.

لایت کوین معمولا در محدوده قیمت ثابتی معامله می شود و زمانی که از این محدوده خارج شود ، فرصت های معاملاتی خوبی برای نوسان گیری روزانه برای تریدر ها فراهم می کند. به این دلیل لایت کوین نیز یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری روزانه محسوب می شود.

6 تتر (USDT)

تتر یک استیبل کوین با پشتوانه دلار می باشد. این رمز ارز برای افرادی که کم ریسک بوده و قصد نوسان گیری روزانه دارند ، بسیار مناسب می باشد. قیمت تتر برابر با قیمت دلار بوده و چون بسیاری از تریدر ها از سراسر جهان دارایی های خود را اغلب به صورت تتر در کیف پولشان نگهداری می کنند ، نقدینگی این رمز ارز بسیار بالاست.

تریدر هایی که می خواهند نقدینگی رمز ارزی که بر روی آن نوسان گیری روزانه انجام می دهند ، 24 ساعته بالا بوده و ارزشان نوسان بسیار زیادی تجربه نکند از تتر برای ترید استفاده می کنند.

7 ارز استلار (XLR)

ارز استلار نوسانات قیمتی بسیار بالایی را در طول روز تجربه می کند و برای اسکالپر هایی که به دنبال تغییرات قیمتی سریع ارز در طول روز هستند ، بسیار مناسب می باشد. اگر به تایخچه استلار دقت کنید این ارز نوسانات بسیار بالایی را در بازه های زمانی مختلف تجربه کرده است.

xlr
xlr

8 بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین بزرگترین رمز ارز بومی در جهان است. زیرا تحت صرافی بایننس که بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است ایجاد شده است. این ارز به دلیل نوسانات ، حجم معاملات و نقدینگی بسیار بالای آن یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری روزانه محسوب می شود.

تریدر های حرفه ای زیادی از بایننس کوین برای نوسان گیری استفاده می کنند ، زیرا به دلیل محبوبیت بالای آن تقاضای زیادی برای آن وجود داشته و در عین حال نوسانات آن نیز بالا می باشد.

9 ترون (TRX)

ارز ترون به دلیل پیشرفت هایی که اخیرا داشته است ، به یک پروژه محبوب تبدیل شده و این امر باعث افزایش نقدینگی آن شده است. از طرفی نوسانات روزانه آن نیز بالا بوده و این عوامل باعث شده است لایت کوین نیز یکی از بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری روزانه باشد.

ترون یک پروژه متن باز و غیرمتمرکز بوده و در هنگام تبادل محتوا پاداش هایی را به کاربان ارائه می کند. این امر باعث می شود این ارز در فضای ارز دیجیتال رشد خوبی را تجربه کند.

10 ارز EOS

ارز EOS نیز یکی از گزینه های محبوب برای انختخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری می باشد. زیرا اگر به تاریخچه آن دقت کنید خواهید دید در چندین باز قیمت آن به اوج خود رسیده و دوباره به کف بر می گردد و این موارد مورد توجه اسکالپر ها و یا همان نوسان گیران می باشد.

از طرف دیگر محبوبیت ارز EOS نیز روز به روز در حال افزایش می باشد و ان امر باعث افزایش حجم معاملات آن می شود.

نحوه انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه

برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه معیار های مهمی از قبیل نوسانات ، نقدشوندگی ، محبوبیت ، حجم معاملات و … وجود دارند. و تریدر هنگام انتخاب رمز ارز خود برای ترید حتما باید این موارد را در نظر بگیرد. ارز های معرفی شده تقریبا تمامی این معیار ها را دارند. حال ممکن اسات یکی نسبت به دیگری معیاری را بیشتر و یا کمتر داشته باشد.

ترید ها با استراتژی کوتاه مدت می توانند از ارز های معرفی شده برای معاملاتشان استفاده کنند. انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه به استراتژی تریدر بستگی دارد. برای مثال ارز EOS نوسانات زیاد را تجربه می کند و برای تریدر های پر ریسک مناسب است. ولی اگر محافظه کار هستید و از طرفی می خواهید نوسان گیری روزانه نیز انجام دهید ، تتر و بیت کوین گزینه مناسبی می باشد.

تنکیک هایی که تریدر استفاده می کند ، زمان ورود و خروج به بازار و قرار دادن حد ضرر در نقطه مناسب از جمله مواردی هستند که باید هنگام نوسان گیری روزانه به آن توجه شود. به این دلیل تریدر ابتدا باید ارز مناسبی انتخاب کرده و با شناختی که ارز دارد رفتار ارز را تا حدودی پیش بینی کند. و همیشه آمادگی لازم را برای نوسانات قیمتی آن رمز ارز داشته باشد.

چه چیزی یک ارز دیجیتال را برای تجارت نوسانی مناسب می کند؟

عناصر اصلی که یک ارز دیجیتال را برای معاملات نوسانی خوب می‌کند، داشتن نقدینگی لازم، داشتن یک جامعه کاربری واقعی و پایگاه توسعه‌ دهنده برای ارائه یک کف قیمت (نقطه تثبیت قیمت) واقعی برای نشان دادن ورود خوب برای معامله‌گران نوسانی است، و اینکه یک پروژه تا حدودی تثبیت‌ شده در فهرست صرافی های خوب یا صرافی های غیرمتمرکز مانند UniSwap یا 1inch.

  • سطوح بالای نقدینگی

بدون سطوح بالای نقدینگی، می‌توانید چند درصد هم در ورود و هم در خروج از معاملات ارزهای دیجیتال از دست بدهید، البته در مورد کارمزدها (خواه شبکه یا کمیسیون مبادلات)، که واقعاً می‌تواند سود شما را از بین ببرد و شما را در یک ضرر بزرگ قرار دهد. .

  • یک تیم خوب و جامعه توسعه دهنده پشت پروژه

بدون یک جامعه خوب و پایگاه توسعه‌دهنده که به کوین/پروژه تعلق دارد، احتمال ایجاد یک کف قیمت واقعی بسیار کمتر است، زیرا هیچ پشتیبانی واقعی برای پروژه وجود ندارد.

  • سطح قیمت قوی

برای معاملات نوسانی موفق، به یک کف قیمت قوی نیاز است. اگر کف قیمت وجود نداشته باشد، نمی توان گفت که قیمت کوین در آینده چه خواهد کرد. اگر بازار به طور کلی صعودی باشد، کوین ممکن است افزایش یابد، اما اگر بازار نزولی باشد، کوین ممکن است کاهش یابد.

  • تایید از طرف سایت ها و حضور در لیست بهترین ارزهای دیجیتال (غیرمتمرکز و متمرکز)

هر چه یک پروژه/توکن صرافی های بیشتری در لیست قرار گیرد، احتمالاً پشتیبانی بیشتری خواهد داشت و نقدینگی بیشتری به آن دسترسی خواهد داشت – حتی اگر حجم معاملات ممکن است در حال حاضر زیاد نباشد، می توانید فرصت های معاملاتی تحت نوسان رادار را در کریپتو پیدا کنید.

اگر پروژه ای فقط در یک یا دو صرافی فهرست شده باشد و یکی از آنها دچار یک سقوط ناگهانی یا مشکلات دیگری باشد، ممکن است تحت تأثیر منفی قرار بگیرید – به همین ترتیب، سرازیر شدن نقدینگی در افزایش قیمت را دشوارتر می کند زیرا مردم مجبور به جابجایی وجوه هستند. به معدود صرافی‌هایی که در آن فهرست شده است به جای خرید فوری در صرافی که استفاده می‌کنند.

به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم به دنبال پروژه‌هایی باشید که در صرافی‌های مختلف مانند Binance، Bittrex Coinbase، Bitfinex، Uniswap، Voyager و غیره فهرست شده‌اند. اگر حداقل در تعدادی از آنها فهرست شده‌اند، حتی اگر نقدینگی آن ها در دوره انباشت کم است، نقدینگی به محض بالا انباشت رفتن نیز بالا خواهد بود و خروج وپایان معامله آسان و بدون لغزش می‌شود.

بهترین ارزهای دیجیتال برای معاملات نوسانی
بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان گیری کدامند؟ 9 ارز دیجیتال برتر معاملات سوئینگ 1

بهترین ارزهای رمزپایه برای معاملات سوئینگ کدامند؟

همانطور که در بالا توضیح داده شد، واقعاً هر ارز دیجیتال در 50 مورد برتر یا در گذشته وجود داشته است، کاندیدای معاملات نوسانی است، با این حال برخی از آنها به طور مداوم بهتر از سایرین هستند.

در اینجا ارزهای رمزپایه مورد علاقه خود را که مناسب تعرین ارزها برای معاملات نوسانی خوبی هستند، معرفی می کنیم!

1 و 2. شیبا اینو و دوج کوین

وقتی بحث از ارزهای دیجیتال برای نوسان گیری می شود حتماً باید به این دو کوین اشاره کرد – آنها دائماً رونق و رکود (نوسان) دارند و وقتی حرکت می کنند واقعاً حرکت می کنند! اگر بتوانید نوسانات را کنترل کنید، این پتانسیل را دارند که بازده خوبی در معاملات نوسانی برای شما داشته باشند.

هر دو کوین در آغاز به عنوان میم شروع شدند، اما به سرعت در میان معامله گران محبوب شدند، و آنها را برای معاملات نوسانی عالی کرد.

3. اتریوم (Etherum)

در حالی که اتریوم یک ارز دیجیتال با ارزش بالا است، برای معاملات نوسانی فوق‌العاده است، زیرا حرکت‌های شدیدتری نسبت به بیت‌کوین ارائه می‌کند و همچنین چرخه‌های خبری تا حد زیادی در تجربه ما قابل پیش‌بینی است – و آن را به یک کاندیدای عالی برای معاملات نوسانی تبدیل می‌کند.

به خاطر داشته باشید که ممکن است پس از انتشار اتریوم 2.0 تغییر کند، زیرا همه چیز را تغییر خواهد داد، اما از هم اکنون اتریوم همچنان برای معاملات نوسانی عالی است.

4. XRP (ریپل)

در حالی که ما طرفدار XRP به عنوان یک سرمایه گذاری نیستیم، این یک سکه معاملاتی نوسانی فوق العاده است، زیرا معمولا چندین دوره تثبیت خواهد داشت و پس از آن در هر چرخه صعودی پمپاژ می کند، و به همین ترتیب با سایر موارد ذکر شده در لیست، ارتباط زیادی با کریپتو ندارد. -بازار به طور کلی

البته اگر کریپتوها پایین بیایند، XRP کاهش می‌یابد، اما منظور ما این است که حتی اگر بازار به سمتی حرکت کند، XRP می‌تواند به راحتی بدون افزایش بیت کوین یا اتریوم پمپ کند. مانند بسیاری از آلتکوین ها به آنها وابسته نیست.

سایر ارزهای دیجیتال مناسب نوسان گیری:

5. لایت کوین

لایت کوین، ارز دیجیتالی مشابه بیت کوین است که از نظر ساختاری و شبکه داخلی، نقاط قوتی مشابه دارد. این شباهت‌ها باعث شده است که لایت کوین به یک گزینه معتبر برای ترید روزانه تبدیل شود.

لایت کوین مانند بیت کوین، یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که توسط کاربران کنترل می‌شود. این ارز از یک بلاک چین استفاده می‌کند که تراکنش‌ها را به صورت ایمن و بدون نیاز به واسطه‌های مالی ثبت می‌کند.

لایت کوین همچنین از نظر سرعت و کارمزد، نسبت به بیت کوین برتری دارد. سرعت تراکنش لایت کوین حدود 2.5 دقیقه است، در حالی که سرعت تراکنش بیت کوین حدود 10 دقیقه است. کارمزد تراکنش لایت کوین نیز بسیار کمتر از کارمزد تراکنش بیت کوین است.

این ویژگی‌ها باعث شده است که لایت کوین برای ترید روزانه مناسب باشد. تریدرها می‌توانند از سرعت بالای تراکنش لایت کوین برای انجام معاملات کوچک و سریع استفاده کنند. همچنین، کارمزد پایین تراکنش لایت کوین باعث می‌شود که معاملات سودآورتر باشند.

6. بیت کوین

بیت‌ کوین یکی از ارزهای دیجیتال محبوب است که توانسته است جایگاه خود را در بازار ارزهای دیجیتال برجسته کند. این ارز دیجیتال با افزایش تقاضا و محبوبیت، به یکی از معتبرترین ارزهای دیجیتال جهان تبدیل شده است.

با افزایش تقاضا برای بیت‌کوین، این ارز دیجیتال به یکی از پرفروش‌ترین ارزهای دیجیتال در بازار تبدیل شده است. دلایل این افزایش پرفروشی متعدد است که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

با توجه به افزایش تقاضا برای بیت‌کوین، این ارز دیجیتال توانسته است جایگاه برجسته‌ای در بازار ارزهای دیجیتال پیدا کند. تقاضای بالای بیت‌کوین نشان‌دهنده محبوبیت و جذابیت این ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاران و مردم عادی است.

یکی از ویژگی‌های جذاب بیت‌کوین، امنیت و شفافیت آن است. این ارز دیجیتال با استفاده از تکنولوژی بلاکچین، امنیت تراکنش‌ها را تضمین کرده و همچنین امکان بررسی آن‌ها توسط هر فرد را فراهم می‌کند.

7. بایننس کوین

بایننس کوین به واسطه حجم بالای معاملاتی که انجام می‌شود، به یکی از 10 ارز دیجیتال برتر در بازار تبدیل شده است. این ارز دیجیتال توانسته است با توانایی‌های خاص خود، در لیست معتبر ارزهای دیجیتال قرار گیرد و تأثیرگذاری خود را در بازار ثابت کند.

یکی از ویژگی‌های بایننس کوین، توانایی در نوسان‌گیری و معاملات روزانه است. با توجه به حجم بالای معاملات و پویایی که این ارز دیجیتال دارد، معامله‌گران می‌توانند از بایننس کوین به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام معاملات و بهره‌مندی از نوسانات بازار بهره‌مند شوند.

این ارز دیجیتال توانسته است جایگاه خوبی را در بازار ایجاد کند و به یکی از انتخاب‌های محبوب برای معاملات و نوسان‌گیری تبدیل شود.

8. تتر (Tether)

برای نوسان گیری در بازار ارزهای دیجیتال با استفاده از تتر، باید به دامیننس تتر توجه کرد. تتر، ابزار اصلی برای معامله‌گران و تریدرهاست و برای تشخیص بهترین نقاط خرید و فروش، نیاز به تجزیه و تحلیل دامیننس تتر دارید. قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برعکس دامیننس تتر حرکت می‌کنند؛ یعنی اگر دامیننس تتر کاهش پیدا کند، قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال افزایش می‌یابد و بالعکس. با استفاده از این تحلیل‌ها و اطلاعات، می‌توانید معاملات خود را انجام داده و سودآوری بیشتری داشته باشید.

9. ترون (TRX)

ترون یا همان TRX، یکی از ارزهای دیجیتال پرطرفدار و مناسب برای نوسان گیری در بازار است. این ارز دیجیتال به دلیل توزیع گسترده‌ای که ابتدا داشت، در اوایل ظهور خود نتوانست به رشد قابل توجهی دست یابد. اما برای افرادی که به دنبال فرصت‌های نوسان گیری در بازار ارزهای دیجیتال هستند، ترون یک انتخاب مناسب می‌باشد.

بهترین پروژه و پلتفرم های ارز های دیجیتال برای نوسان گیری
بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان گیری کدامند؟ 9 ارز دیجیتال برتر معاملات سوئینگ 2

بهترین پروژه های ارز دیجیتال برای نوسان گیری کدامند؟

برخی از پروژه های ارز دیجیتال که در میان آن ها رمز ارز نیز وجود دارد که برجسته ترین آن ها را با هم بررسی می کنیم:

Chain Link .1

یک پلتفرم است که به قراردادهای هوشمند اجازه می دهد تا به داده های دنیای واقعی دسترسی پیدا کنند. توکن Chain Link برای استفاده از این پلتفرم ضروری است.

Chain Link یک ارز دیجیتال نوسانی است، زیرا قیمت آن اغلب در طول دوره های صعودی افزایش می یابد و سپس سقوط می کند.

2. پولکودات (Polkadot)

پولکادات یک ارز دیجیتال ارزان است که اغلب نوسان زیادی دارد. این به این دلیل است که قیمت آن اغلب برای مدتی تثبیت می شود و سپس به طور ناگهانی افزایش یا کاهش می یابد. این نوسانات برای معامله گرانی که به دنبال فرصت های سودآوری هستند، جذاب است.

3. کاردانو (Cardano)

Cardano و Polkadot هر دو پروژه‌هایی هستند که دوره‌های طولانی ادغام را پشت سر می‌گذارند. با این حال، Cardano یک جامعه توسعه دهنده بسیار قوی‌تری نسبت به Polkadot دارد و همچنین در لیست پیشنهادی صرافی‌های بیشتری فهرست شده است. این امر ورود و خروج از Cardano را برای معاملات نوسانی آسان‌تر می‌کند.

با این حال، به‌روزرسانی‌های بلاک چین Cardano بسیار کم هستند و به کندی منتشر می‌شوند. این امر می‌تواند منجر به دوره‌های تثبیت طولانی شود. بنابراین، اگر قصد دارید با Cardano معامله کنید، انتظار نداشته باشید که بتوانید در عرض چند هفته سود زیادی کسب کنید!

4. Decentraland

MANA یک ارز دیجیتال است که با تغییرات احساسات مردم نسبت به NFT ها نوسان می کند. زمانی که مردم به NFT ها علاقه مند می شوند، قیمت MANA نیز افزایش می یابد.

نتیجه گیری

شما می‌توانید تقریباً هر کریپتو کارنسی را که در بازار وجود دارد معامله کنید، اما معمولاً بهترین کار این است که به ارزهای دیجیتال با ارزش بالا یا حداقل ارزهای دیجیتال با ارزش متوسط ​​که در معاملات نوسانی شناخته شده هستند، پایبند باشید؛ به این دلیل که کوین های بزرگ نسبت به توکن‌های کوچکتر نقدشونده‌تر و کمتر فرار هستند، و همچنین دارای چشم‌انداز بلند مدت قابل اعتمادتری هستند که به شما امکان می‌دهد فرصت‌های معاملاتی نوسانی را پیش‌بینی کنید.

در این مطلب به بررسی و معرفی بهترین ارز برای نوسان گیری روزانه و بلند مدت می پردازیم و توضیح می دهیم که چرا آنها گزینه های خوبی برای معاملات نوسانی هستند، اما ابتدا به طور خلاصه به این خواهیم پرداخت که چه چیزی یک ارز دیجیتال را به یک گزینه معاملات نوسانی خوب تبدیل می کند.

نوسان گیری روزانه در ارز دیجیتال چیست؟

نوسان گیری روزانه نوعی استراتژی معاملاتی می باشد که در تریدر های حرفه ای با معاملات حجم بالا و کوتاه مدت وارد بازار شده و در حد چند درصد سود می کنند و دوباره از معامله خارج می شوند. این استراتژی به تعداد معاملات زیاد با سود کم در روز متکی است.

نوسان گیری ارز دیجیتال چگونه انجام می شود؟

اولین گام در نوسان گیری ارز دیجیتال ، انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه می باشد. سپس باید کارمزد ا را در نظر گرفته و از یک صرافی مناسب برای معاملات استفاده کنید. در نهایت باید سرمایه خود را از این بازار پر نوسان و پر ریسک حفظ کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری روزانه کدامند؟

بیت کوین ، اتریوم ، ریپل ، ZCash و لایت کوین

آیا نوسان گیری روزانه ارز دیجیتال غیر قانونی است ؟

خیر ، ولی با این حال بعضی صرافی ها به کاربرانشان به دلیل ریسک بالای آن اجازه نوسان گیری روزانه را نمی دهند.

بهترین آلت کوین ها برای نوسان گیری ارز دیجیتال کدامند؟

ارزهایی مانند تتر، اتریوم، لایت کوین، دوج کوین و شیبا بهترین آلت کوین ها برای نوسان گیری هستند.

نعیار های انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری چیست؟

فاکتورهایی مانند سطح نقدینگی بازار و حجم معاملات، صرافی های پشتیبانی کننده در نوسان گیری روزانه و طولانی مدت برای یک ارز دیجیتال می باشد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.