قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال-آموزش سایت prices.org

سایت Prices.org

قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ، برای بسیاری از تریدر ها اهمیت بسیار زیادی دارد. افراد بسیار زیادی وجود دارند که اقدام به سرمایه گذاری و فعالیت در زمینه ارز های دیجیتال کرده اند. البته فعالان بازار های سرمایه گذاری بسیار سریع تر از افراد عادی جذب این بازار شدند. بازار ارز های دیجیتال بسیار سودده و در عین حال پر ریسک می باشد. البته افراد زیادی با وجود فراز و نشیب های زیاد در این بازار به سود های خوبی می رسند.

آموزش سایت prices.org

یکی از اصول بسیار مهم در تمامی بازار های سرمایه گذاری ، آموزش دائمی می باشد. در زمینه ارز های دیجیتال چندین سایت بسیار مهم وجود دارد و هر تریدری که در زمینه کریپتوکارنسی ها فعالیت می کند ، باید با این سایت ها آشنا باشد. یکی از سایت های بسیار مهم در زمینه ارز های دیجیتال ، که هر تریدری باید با آن آشنا باشد ، سایتPrices.org  است. سایت های بسیار زیادی در سراسر جهان وجود دارد که در آن می توان قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال را مشاهده کرد.

ولی قیمت دقیق و لحظه ای هنگام انجام معاملات پرایس اکشن و فیوچرز اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. سایتPrices.org  از جمله سایت هایی است که قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال در آن نمایش داده می شود. در این سایت اطلاعات مهم دیگری از قبیل تحلیل تکنیکال و نیز نظرات کاربران نمایش داده می شود. تحلیل تکنیکال اتریوم و بیت کوین نمایش داده می شود. در ادامه به آموزش منو های این سایت می پردازیم.

صفحه اصلی سایت Prices.org

قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال
قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال

در این صفحه قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال را مشاهده می کنید. بسیاری از تریدر ها هنگام انجام معاملات داده های سایت را ملاک معامله خود قرار می دهند. اگر روی هر کدام از ارز های دیجیتال کلیک کنید ، نمودار آن بر حسب دلار دیجیتالی USDC ، اخبار مرتبط با آن در زمان های مختلف ، مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال اگر روی ارز ترون کلیک کنید هم نمودار و هم اخبار مرتبط با آن را مشاهده خواهید کرد.

نمودار ارز ترون
نمودار ارز ترون
اخبار ترون در شبکه های اجتماعی
اخبار ترون در شبکه های اجتماعی

منوی Buy Crypto

با استفاده از این گزینه به صرافی های ارز دیجیتال متصل می شوید.

قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال-آموزش سایت prices.org - قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال
قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال-آموزش سایت prices.org 1
خرید ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال

این صرافی ها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند. با این وجود تمامی آنها جزء بهترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان هستند. اگر روی هر کدام از آنها کلیک کنید ، به صرافی مورد نظر وصل شده و می توانید در صرافی های انتخابی خود ثبت نام کرده و ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید.

منوی Market Analysis

در منوی Market Analysis تحلیل بیت کوین و اتریوم را در تاریخ های بسیار مختلف مشاهده می کنید. این تحلیل ها هر هفته بروزرسانی می شوند.

تحلیل ارز های دیجیتال
تحلیل ارز های دیجیتال
تحلیل بیت کوین و اتریوم
تحلیل بیت کوین و اتریوم

برای مشاهده تحلیل ها روی هر کدام از آنها کلیک کنید.

تحلیل بیت کوین و اتریوم
تحلیل بیت کوین و اتریوم

برای رسم نمودار ها از سایت تردینگ ویو استفاده شده است. معمولا این سایت های مهم تحلیل گران خود را از میان افراد با تجربه و حرفه ای در این زمینه انتخاب می کنند. و تحلیل گران این سایت ها بعد از انجام تست های دوره ای و آزمون های مختلف و تست تحلیل های صحیح گرانشان اقدام به استخدام تحلیل گر در سایت خود می کنند.

همیشه این نکته را مد نظر داشته باشید ؛ با اینکه در روند نزولی بازار ارز های دیجیتال بسیار زیادی وجود که روند صعودی داشته و سود های بسیار خوبی برای تریدر ها به همراه دارند ، ولی اغلب رفتار های ارز های دیجیتال به رفتار ارز های لیدر بازار یعنی بیت کوین و اتریوم بستگی دارد. بنابراین بسیاری از سایت های تحلیل ارز های دیجیتال مانند همین سایت که علاوه بر قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ، تحلیل های ارز های دیجیتال را نیز نمایش می دهد ، فقط دو ارز مهم بیت کوین و اتریوم را هر هفته تحلیل کرده و در سایت نمایش می دهد.

به عنوان مثال در توضیحات شکل بالا بیان شده که بیت کوین دوباره در یک فاز نزولی جدید قرار گرفته است. ولی در بلند مدت همچنان روند این ارز صعودی می باشد.

منوی News

از منو های بالا گزینه News را انتخاب کنید.

قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال-آموزش سایت prices.org - قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال
قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال-آموزش سایت prices.org 2
جدید ترین اخبار ارز های دیجیتال
جدید ترین اخبار ارز های دیجیتال

در این قسمت جدید ترین اخبار ارز های دیجیتال را مشاهده می کنید. افراد زیادی وجود دارند با رصد این اخبار و تصمیم گیری های سریع در مورد خرید و یا فروش یک ارز دیجیتال به سود های خوبی می رسند. این سایت با اینکه در ارائه قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال شهرت دارد ، ولی برای آموزش بهتر و خبره شده در این بازار بهتر است کامل استفاده از آن را کاملا بلد بوده و از امکانات آن استفاده کامل کنید.

منوی Guides

منوی Guides در این سایت بسیار مهم بوده و می توانید اطلاعات بسیار خوب و مفیدی علاوه بر قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال از آن کسب کنید.

منوی Guides
منوی Guides

در ادامه تک تک گزینه های آن را آموزش خواهیم داد.

منوی وایت پیپر و مجله های رایگان ارز دیجیتال

این منو ، گزینه White Papers , Free Magazines می باشد. اگر روی این گزینه کلیک کنید به سایت https://www.tradepub.com وصل خواهید شد. این سایت یکی از سایت های آموزشی و ژورنالی می باشد که در آن می توانید وایت پیپر های ارز های دیجیتال و نیز مجله آموزشی بسیار زیادی در زمینه ارز های دیجیتال را مشاهده کنید.

مجله های رایگان ارز دیجیتال
مجله های رایگان ارز دیجیتال

سبد ارز های دیجیتال پیشنهادی

در گزینه Portfolio می توانید سبدی که این سایت برای شما پیشنهاد می دهد را مشاهده کنید. شهرت این سایت بیشتر به دلیل نمایش قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال است. در صورتی که هدف اصلی این سایت نمایش اخبار ، رویداد ها ، تحلیل ها و … به دور از هر گونه هیاهو و تنش است. اگر روی این گزینه کلیک کنید با توجه به شرایط فعلی بازار سبدی را برایتان پیشنهاد می دهد.

سبد ارز های دیجیتال
سبد ارز های دیجیتال

سوالات متداول در مورد ارزهای دیجیتال

در گزینه Cryptocurrency F.A.Q سوالات متداول در مورد ارزهای دیجیتال را مشاهده می کنید. اگر در این قسمت گشت و گذار کنید ، اطلاعات خوبی در مورد ارز های دیجیتال می توانید کسب کنید. این قسمت برای بسیاری از کاربران آموزنده بوده و می توانند جواب بسیاری از سوالات خود را در مورد ارز های دیجیتال در این قسمت پیدا کنند.

ت متداول در مورد ارزهای دیجیتال
سوالات متداول در مورد ارزهای دیجیتال

ابزار های امنیتی ارز های دیجیتال

گزینه Crypto Security Tools ابزار های امنیتی مورد نیاز برای ارز های دیجیتال را مشاهده می کنید. اگر این صفه را باز کنید ، لیستی از کار ها را مشاهده خواهید کرد که می توانید برای بالا بردن امنیت حساب کاربری خود و ارز هایتان انجام دهید.

اقدامات امنیتی ارز های دیجیتال

اگر گزینه Security Messures را انتخاب کنید می توانید اقدامات امنیتی در رابطه با ارز های دیجیتال و نیز کیف پوبل های دیجیتال را مشاهده کنید.

چرا باید از VPN استفاده کنیم؟

این سایت پیشنهاد می کند هنگام خرید بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگری از VPN استفاده کنید. اگر روی زیر منوی Why To Use VPN? کلیک کنید دلایل کامل استفاده از VPN و نیز مزایای استفاده از آن برای کاربران را مشاهده خواهید کرد.

اقدامات لازم قبل از سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

قبل از سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال بهتر است چند اقدام مهم را انجام داده و بعد در این زمینه سرمایه گذاری کنید. اگر روی گزینه Before Investing کلیک کنید ، در واقع مراحل انجام تحلیل بنیادی قبل از خرید یک ارز دیجیتال را بیان می کند. زمانی خواهید توانست در این بازار به سود خوبی برسید که همواره اطلاعات خود را افزایش دهید. در ادامه مراحل انجام تحلیل بنیادی بل از سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال را بیان می کنیم.

 1. یافتن منابع اطلاعاتی مناسب : مانند مطالعه دقیق وایت پیپر های ارز های دیجیتال ، یافتن حامیان ارز دیجیتال در شبکه های اجتماعی و نیز رصد در وبسایت ارز دیجیتال مورد نظر
 2. مارکت کپ بازار : مارکت کپ و یا همان ارزش بازار یک از موارد بسیار مهم در انجام تحلیل بنیادی است.
 3. ترکیب تیم ارز دیجیتال : ترکیب تیم رمز ارز مورد نظر نیز بسیار مهم بوده و اگر قصد سرمایه گذاری با مبالغ زیاد در یک رمز ارز را دارید بهتر است علاوه بر رصد قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال ، در کنفرانس های تیم مدیریت شرکت کرده و به سخنرانی ها و نحوه مدیریت پروژه ها توجه کنید.
 4. Use Case : پروژه باید بتواند مشکلی را حل کند.
 5. بررسی وضعیت فعلی بازار
 6. تحلیل نگرش و تعامل افراد جامعه در مورد ارز دیجیتال مورد نظر
 7. تامین سکه : بررسی میزان عرضه و تقاضا
 8. نقشه راه : بررسی اهداف پروژه در طول سال ها
 9. سیاست های دولت در خصوص ارز دیجیتال مورد نظر
 10. زمان بندی درست و صحیح

چرا باید در ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرد؟

در گزینه Reasons to Invest دلایلی که باید در ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرد را بیان می کنیم. ارز های دیجیتال آینده اقتصاد دیجیتال هستند. و در سه سال اخیر رشد بی سابقه ای را تجربه کرده اند. یکی از دلایل اصلی که باید تمامی افراد در ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنند ، این است که میلیونر های زیادی در سراسر جهان در حال سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال هستند. در ادامه 10 دلیل سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال را بیان می کنیم.

 1. پذیرش فناوری بلاک چین
 2. بازدهی بالای سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال
 3. افزایش تعداد مشتریان ارز های دیجیتال
 4. عدم دخالت فرد ثالث
 5. پیدایش ارز های جایگزین در حال رشد
 6. سهولت سرمایه گذاری ، معامله و برداشت
 7. افزایش سرمایه گذاران بزرگ در این بازار
 8. نرخ بالای پذیرش ارز های دیجیتال
 9. روند های بازیابی ثابت
 10. توسعه منظم

نشانه هایی از کلاهبرداری

در منوی Signs of Scams می توانید نشانه هایی از کلاهبرداری ارز های دیجیتال را مشاهده کنید. همواره در بین کلاهبرداران این شعار وجود دارد که افراد جاه طلب را متقاعد کنید که آنها می توانند در عرض 48 ساعت ثروتمند شوند. در این منو روش های تشخیص نشانه هایی از کلاهبرداری یک ارز دیجیتال را مشاهده می کنید.

عرضه اولیه ارز های دیجیتال

در منوی ICO-Initial Coin Offering به توضیحاتی در مورد عرضه اولیه ارز دیجیتال و نیز نحوه سرمایه گذاری در آن پرداخته است.

نحوه استخراج ارز های دیجیتال

در منوی Crypto Mining Explained دقیقا نحوه استخراج ارز های دیجیتال و نیز مفاهیم مرتبط با آنها را بیان می کند. که آیا استخراج یک ارز دیجیتال از روش سخت افزاری است و یا اثبات سهام و مراحل هر کدام را نیز به صورت کامل بیان می کند.

نحوه استخراج بیت کوین

در گزینه Bitcoin mining Guide راهنمایی های لازم در خصوص نحوه استخراج بیت کوین را مشاهده می کنید. سایت های زیادی اقدام به تبلیغ در خصوص استخراج بیت کوین و وعده های تو خالی می کنند. ولی تمام تلاش این سایت بیان واقعیت ها در این خصوص است.

بررسی استخراج ابری ارز های دیجیتال

در گزینه Gensis Mining Review نیز به بررسی استخراج ابری ارز های دیجیتال پرداخته است. تاکنون به این مورد توجه زیادی نشده است.

کلام آخر

در این مقاله تا حد امکان و با توجه نیاز کاربران یکی از سایت های مهم ارز های دیجیتال که در آن می توان قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال و نیز اطلاعات بسیار مفید دیگر را مشاهده کرد ، بررسی کردیم. پیشنهاد می کنیم اگر در زمینه خرید و فروش ارز های دیجیتال فعالیت می کنید ، حتما با نحوه استفاده از سایت هایی را که برایتان معرفی می کنیم آشنا شوید. به عنوان مثال همین سایت Prices.org فقط در زمینه مشاهده قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال شهرت دارد. در صورتی که اطلاعات بسیار مفید دیگری می توان از آن کسب کرد که در طول مقاله به آن پرداخته ایم.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.