آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور Windsor + ویدئو

8.5
عالی

امتیاز بروکر ویندزور

بروکر ویندزور Windsor یکی از قدیمی ترین بروکر های جهان در سال 1988 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در لیماسول قبرس می باشد. این بروکر از زمان تاسیس تاکنون به ایرانیان خدمات می دهد. ویندزور معتبر بوده و رگولاتور کمیسیون خدمات مالی بین المللی بلیز(BZ) و مجوز سازمان بورس قبرس CySEC را دارد.

لینک ثبت نام در ویندزور
  • ارتباط با مشتریان 9
  • رگوله 8
  • اسپرد 7
  • راحتی ثبت نام 10

بروکر ویندزور Windsor یکی از قدیمی ترین بروکر های جهان می باشد. و از زمان تاسیس خود برای ایرانیان تحریم نبوده و مشتریان زیادی از ایران دارد. این بروکر یکی از محبوب ترین بروکر ها در بین کاربران ایرانی می باشد و بعد از تحریم بروکر هایی مانند هات فارکس ، فارکس تایم و … استفاده کاربران ایرانی از آن افزایش یافته است.

البته تمامی بروکر ها دارای مزایا و معایبی می باشند و کاربران پس از ترید در آنها و کسب تجربه با توجه به استراتژی معاملاتی خود می توانند بروکر مناسبی برای خود انتخاب کنند. در لینک زیر ما پس از تحقیق در زمینه بهترین بروکر های فارکس و بررسی آنها بروکر های معتبری که برای ایرانیان تحریم نمی باشد را برایتان معرفی کرده ایم. ایتسکا، یکی از سایت های آموزش فارکس است. در وبسایت ایتسکا، بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان معرفی شده است.

اطلاعات اولیه در خصوص بروکر ویندزور Windsor

بروکر ویندزور فعالیت خود را از سال 1988 آغاز کرده است. این بروکر معتبر بوده و (BZ) رگولاتور کمیسیون خدمات مالی بین المللی بلیز را دارد. دفتر مرکزی این بروکر در لیماسول قبرس می باشد . و مجوز اوراق بهادار قبرس (CySEC) را به شماره 030/04 را کسب کرده است. این شرکت در خاورمیانه نیز دارای نمایندگی بوده و یک شرکت تحت عنوان Seldon Investments Limited در اردن ثبت شده است و مجوز کمیسیون اوراق بهادار اردن (JSC) را نیز کسب کرده است.

این بروکر ابزار های معاملاتی متفاوتی را از جمله جفت ارز ها ، CFD و قرارداد های آتی را در اختیار مشتریانش قرار می دهد . و زبان های چینی ، یونانی ، عربی ، روسی ، انگلیسی و فارسی را پشتیبانی می کند. در ادامه مقاله ثبت نام در این بروکر و نیز ویژگی های دیگر آن را بیان خواهیم کرد. رتبه بروکر ویندزور با توجه به رتبه بندی سایت ایتسکا “رتبه 1 در بهترین بروکر های فارکس ” می باشد. البته ما فقط بروکر هایی که به ایرانیان خدمات می دهند را برایتان معرفی می کنیم.

بهترین بروکر فارکس ویرایش 2022 | مقایسه 14 بروکر برای ایرانیان

♥️ نام بروکر♥️ ویندزور
✔️ شروع فعالیت 1988
💰 رگولاتور کمیسیون خدمات مالی بین المللی بلیز
🏢 دفتر مرکزیقبرس

آموزش ثبت نام ویدئویی در بروکر ویندزور:

لینک آپارات این آموزش : https://aparat.com/v/Sq7Lg

آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور Windsor

برای ثبت نام در بروکر ویندزور Windsor ابتدا وارد سایت رسمی این بروکر به نشانی https://fa.windsorbrokersiran.com/ شوید.

صفحه اصلی بروکر ویندزور
صفحه اصلی بروکر ویندزور

سپس روی حساب معاملاتی باز کنید کلیک کنید. در این قسمت اطلاعات خواسته شده (کشور ، نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن ، ایمیل و نوع حساب) را وارد کنید.

وارد کردن اطلاعات بروکر ویندزور
وارد کردن اطلاعات بروکر ویندزور

در این بروکر زمان ایجاد اکانت باید مشخص کنید که می خواهید حساب دمو ایجاد کنید و یا حساب حقیقی . بعد از این مرحله یک ایمیل تایید برای شما ارسال خواهد شد. ایمیل خود را باز کرده و حساب خود را تایید کنید.

اتمام ثبت نام
اتمام ثبت نام

حال دوباره روی لاگین کلیک کرده و وارد کابین شخصی شوید و ادامه مراحل ثبت نام خود را طی کرده و پروفایل خود را تکمیل کنید.

تکمیل پروفایل
تکمیل پروفایل

در این قسمت نام و نام خانوادگی خود را مشاهده می کنید. در قسمت عنوان جنسیت خود را مشخص کرده و بعد تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید. و روی بعدی کلیک کنید.

اطلاعات شخصی بروکر ویندزور
اطلاعات شخصی بروکر ویندزور

در این قسمت اطلاعات تماس و آدرس خود را به زبان انگلیسی وارد کنید. توجه کنید که پر کردن قسمت های ستاره دار الزامی است. اطلاعات را به شکل صحیح و درست وارد کنید تا بعد از ارسال مدارک خود به دلیل عدم تطابق اطلاعات وارد شده و اطلاعات روی مدارک به مشکل بر نخورید. بعد از تکمیل اطلاعات روی بعدی کلیک کنید.

اطلاعات تماس و آدرس ویندزور
اطلاعات تماس و آدرس ویندزور

در این قسمت اطلاعات مربوط به شغل خود و میزان تحصیلات و درآمد خود (به دلار) را وارد کنید.

اطلاعات سرمایه گذار
اطلاعات سرمایه گذار

در قسمت انتظارات معاملاتی از میزان حجم معاملاتی ماهیانه (لات) که را انتخاب کنید. اگر تازه وارد هستید بهتر است همین 50 را انتخاب کنید. بعدا این موارد قابل تغییر می باشند. افراد تازه کار تمایل به انجام تعداد معاملات بیشتری در یک ماه دارند. ولی افراد خبره و با تجربه در بازار فارکس تعداد معاملات کم با تمرکز بیشتر و در موقعیت های خاص را ترجیح می دهند. پس بهتر است آن را کمتر از 50 معامله انتخاب کنید. و در قسمت سوم هدف از معامله و ماهیت معاملات خود را مشخص کنید. روی بعدی کلیک کرده و وارد قسمت بعدی شوید.

انتظارات معاملاتی
انتظارات معاملاتی

در قسمت تجربه معاملاتی اگر تجربه معاملاتی دارید ، بله را انتخاب کرده و اگر تازه وارد بازار فارکس می شوید ، خیر را انتخاب کرده و تیک های مربوطه را طبق شرایط خود بزنید.

تجربه معاملاتی
تجربه معاملاتی

لوریج همان اهرم می باشد و به شما این امکان را می دهد که با سرمایه چند برابر سرمایه خود معامله کنید. توجه کنید که استفاده از لوریج ریسک بسیار بالایی داشته و در صورت اشتباه و یا معامله در زمان نا مناسب ممکن است کل سرمایه تان از دست برود. حداقل میزان لوریج در بروکر ویندزور 1:50 بوده و حداکثر این مقدار 1:500 می باشد. اهرم خود را انتخاب کرده و وارد مرحله بعدی شوید.

لوریج بروکر ویندزور
لوریج بروکر ویندزور

در قسمت اعلام مشتری توافقنامه ها را خوانده و در صورت تایید تیک ها را بزنید و وارد مرحله بعدی شوید.

اعلام مشتری
اعلام مشتری

و در قسمت بعدی که جزئیات معاملاتی شما می باشد ، نوع ارز خود و نیز نوع حساب را که در دو نوع می باشد انتخاب کنید. در ادامه انواع حساب های معاملاتی بروکر ویندزور را تشریح خواهیم کرد. سپس رمزی که هنگام ثبت نام وارد کردید را وارد کرده و روی پایان کلیک کنید. حال در این قسمت باید مدارک خواسته شده را به بروکر ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گیرند.

ارسال مدارک
ارسال مدارک

حساب های بروکر ویندزور  Windsor

در کل بروکر ویندزور امکان افتتاح دو نوع حساب معاملاتی را برای مشتریان فراهم می کنند. و از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 استفاده می کند. حساب ZERO  و حساب PRIME . در ادامه این دو نوع حساب را مورد بررسی قرار می دهیم. البته در این بروکر نیز می توان برای خود یک حساب دمو ایجاد کرده و در آن به صورت آزمایشی معامله کرد.

حساب PRIME حساب ZERO
حداقل واریزی100 دلار2500 دلار
اسپرداز 1 پیپ
کمیسیون8 دلار به ازای هر معامله
لوریج1:5001:500
حداقل حجم معامله 0.01 لات0.01 لات
بخش تمرینداردندارد
Stop Out20%20%
Call Margin100%100%

حساب ZERO بروکر ویندزور  Windsor

این نوع حساب برای تریدر هایی طراحی شده است که تمایل دارند روی جفت ارز های اصلی با میزان لات بالا معامله کنند. اسپرد در این نوع معامله از 0 پیپ شروع می شود. حداقل واریزی برای این نوع حساب 2500 دلار بوده و میزان لوریج آن از 1:50 تا 1:500 می باشد. در حساب ZERO برای هر معامله 8 دلار کمیسیون مشخص شده است. حداقل حجم معامله در این حساب 0.01 لات و حداکثر 50 لات می باشد. این نوع حساب سواپ فری نمی باشد. و قابلیت هجینگ و پوشش ریسک را داشته و از حساب در برابر بالانس منفی محافظت می کند. در حساب ZERO بخش تمرین برای مشتریان فراهم نمی باشد . زیرا فرض بر این است که افراد با تجربه و حرفه ای از این نوع حساب استفاده خواهد کرد. Stop Out آن در 20 درصد و کال مارجین آن در 100 درصد قرار دارد. جفت ارزهای قابل معامله برای این نوع حساب را در شکل زیر مشاهده کنید.

جفت ارزهای قابل معامله در حساب ZERO
جفت ارزهای قابل معامله در حساب ZERO

حساب PRIME بروکر ویندزور  Windsor

این نوع حساب برای تریدر هایی طراحی شده است که سرمایه کمی داشته و تمایل دارند با میزان لات پایین معامله کنند. اسپرد در این نوع معامله از 0 پیپ شروع می شود. حداقل واریزی برای این نوع حساب 100 دلار بوده و میزان لوریج آن از 1:50 تا 1:500 می باشد. در حساب PRIME برای معاملات کمیسیونی مشخص نشده است. حداقل حجم معامله در این حساب 0.01 لات و حداکثر 50 لات می باشد. این نوع حساب اسلامی بوده و سواپ فری می باشد. و قابلیت هجینگ و پوشش ریسک را داشته و از حساب در برابر بالانس منفی محافظت می کند. در حساب PRIME یک بخش به عنوان تمرین و آموزش برای مشتریان فراهم می باشد . Stop Out آن در 20 درصد و کال مارجین آن در 100 درصد قرار دارد. جفت ارزهای قابل معامله برای این نوع حساب را در شکل زیر مشاهده کنید.

جفت ارزهای قابل معامله در حساب PRIME
جفت ارزهای قابل معامله در حساب PRIME

حساب VIP ZERO

حساب VIP ZERO یک حساب اختصاصی می باشد که فقط برای دارندگان حساب ZERO در دسترس می باشد. این حساب برای افراد با سرمایه بالا طراحی شده است. یک مدیر اختصاصی به حساب تخصیص یافته و برای تریدر دوره های آموزشی یک نفره با تحلیلگر ارشد ویندزور بروکر برگزار می شود. این نوع حساب کارمزد معاملاتی کمتری نیز دارد.

حساب دمو بروکر ویندزور

برای افتتاح حساب دمو ویندزور در صفحه اصلی بروکر روی حساب دمو کلیک کنید. در این صورت صفحه ثبت نام برایتان باز خواهد شد. در این صفحه نوع حساب را حساب دمو انتخاب کنید. با حساب مجازی می توانید با هر سرمایه ای و هر میزان لوریجی به معامله بپردازید.

نحوه استفاده از لوریج در فارکس

اعتبار بروکر ویندزور Windsor

این شرکت از قدیمی ترین بروکر های بازار فارکس در جهان بوده و دارای 4 رگولاتور معتبر می باشد : MiFID ، CySec ، FCA ، BaFin ، ACPR

ویندزور Windsorسرمایه های مشتریانش را تا سقف 5 میلیون یورو بیمه کرده و در صورت بروز مشکل و یا ورشکستگی و … تا این مقدار غرامت پرداخت خواهد کرد. در شکل زیر گواهینامه بیمه را مشاهده کنید. این بروکر قابل اعتماد بوده و دارای شفافیت مالی می باشد. و در این زمینه جوایز فراوانی کسب کرده است. تمامی این جوایز در سال های مختلف در سایت این بروکر قابل مشاهده می باشد. کفایت سرمایه این بروکر برابر با 43.82 درصد می باشد که 5 برابر میزان قانون گذاری شده می باشد.

بیمه نامه بروکر ویندزور
بیمه نامه بروکر ویندزور

شارژ بروکر ویندزور

برای شارژ بروکر ویندزور ابتدا وارد کابین شخصی خود شده و در همان صفحه حساب های معاملاتی خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شارژ حساب روی گزینه واریز کلیک کرده و وارد صفحه بعد شوید. بعد از اولین واریز 30 بونوس به حساب معاملاتی شما واریز خواهد شد که می توانید از آن جهت انجام معاملات خود استفاده کنید.

شارژ بروکر ویندزور
شارژ بروکر ویندزور

در این صفحه گزینه های پرداخت را مشاهده خواهید کرد. بهترین گزینه برای پرداخت ایرانیان استفاده از وب مانی WebMoney می باشد. هر کدام از روش های پرداخت را که انتخاب کنید باید یک اسکرین شات از کارت اعتباری و یا صفحه اول وب مانی خود گرفته و از قسمت پایین صفحه به بروکر ارسال کنید. روش های واریز وجه در این بروکر از روش های زیر می باشد : ویزا کارت ، مستر کارت ، وب مانی ، Skrill ، Neteller ، ZixiPay

گزینه های شارژ بروکر ویندزور
گزینه های شارژ بروکر ویندزور

برداشت از بروکر ویندزور

برداشت از بروکر ویندزور نیز شبیه شارژ حساب می باشد. در برداشت نیز وارد کابین شخصی خود شده و از حساب معاملاتی خود گزینه برداشت از حساب را انتخاب کرده و یکی از روش های برداشت را انتخاب می کنیم.

برداشت از حساب بروکر ویندزور
برداشت از حساب بروکر ویندزور

بروکر ویندزور برای ایرانیان

بروکر ویندزور برای ایرانیان تحریم نبوده و ایرانیان می توانند در این بروکر ثبت نام کرده ، احراز هویت شده و معامله کنند. البته سایت این بروکر فیلتر می باشد و برای ثبت نام باید از نرم افزار های تغییر IP استفاده کنید. البته بعد از ثبت نام و دانلود متاتریدر به راحتی خواهید توانست بدون فیلتر شکن وارد متاتریدر ویندزور شده و معامله کنید. البته برای ترید و بالا بودن سرعت انجام معاملات بهتر است از سرور ترید استفاده کنید. بروکر ویندزور زبان فارسی را نیز پشتیبانی کرده و به راحتی و بدون داشتن دغدغه انگلیسی بودن سایت از آن استفاده کنید.

بروکر ویندزور - ایتسکا
آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور

پشتیبانی بروکر ویندزور

پشتیبانی بروکر ویندزور هم به صورت چت آنلاین و هم به صورت ارسال تیکت می باشد. از هر دو گزینه می توانید هم قبل از افتتاح حساب و هم در کابین شخصی خود استفاده کرده و در صورت بروز مشکل با پشتیبانی در ارتباط باشید. معمولاً راهنمایی های جامع و مفیدی جهت حل مشکلات خود دریافت خواهید کرد.

اسپرد بروکر ویندزور

اسپرد بروکر ویندزور مانند سایر بروکر ها برای حساب های مختلف آن متفاوت است. اسپرد این بروکر برای حساب پریم از یک پیپ و برای حساب ZERO از صفر پیپ می باشد. ولی در مقابل برای این نوع حساب به ازای هر معامله کمیسیون در نظر گرفته شده است.

درباره بروکر ویندزور

این بروکر اعتقاد دارد سرمایه گذاری در بازار های جهانی و تجارت در بازار های مالی حق تمامی افراد می باشد و ویندزور کار خود را در سال 1988 با این هدف آغاز کرد. بروکر ویندزور امنیت و محافظت از سرمایه های مشتریان را در اولویت قرار داده است. سابقه بروکر فارکس 30 سال بوده و در این مسیر موفق بوده است.

آموزش رایگان فارکس – آموزش فارکس به زبان ساده

بروکر ویندزور
بروکر ویندزور

کلام آخر

اگر تا بحال در بروکر های فارکس ثبت نام کرده باشید ، در انتهای تمامی سایت های بروکر ها نوشته شده است این بازار پر ریسک بوده و احتمال از دست رفتن سرمایه وجود دارد. آگاهانه وارد معاملات شوید. پس باید با آموزش های لازم وارد این بازار شده و از تجارب تریدر های حرفه ای و با تجربه استفاده کرد. سایت آموزشی ایتسکا با آموزش های خود قصد دارد تا این راه را برای تریدر ها هموار تر ساخته و به افزایش دانش آنها کمک کند. افرادی که قصد ورود به بازار فارکس دارند ، باید در درجه اول در بروکر های ایرانیان ثبت نام کنند. ثبت نام در بروکر های مختلف متفاوت بوده و باید مراحلی را جهت ثبت نام و افتتاح حساب معاملاتی طی کرد. در این سایت لیست بروکر هایی که ایرانیان می توانند در آن ثبت نام کرده و ترید کنند ، آورده شده و در مقاله های جداگانه آموزش ثبت نام در آنها قرار داده شده است. از لینک های پایین می توانید اطلاعات کاملی از این بروکر ها را کسب کنید.

سوالات متداول :

لینک ورود و استفاده از بونوس 30 دلاری ویندزور چیست؟

برای ورود به بروکر ویندزور و استفاده از این بونوس از این لینک استفاده کنید: ورود به ویندزور

آیا بروکر ویندزور پشتیبانی فارسی دارد؟

بله ، این بروکر پشتیبانان فارسی زبان دارند که همیشه راهنمایی های لازم را به شما انجام میدهند.

بروکر ویندزور در کدام کشور است؟

قبرس

آیا بروکر ویندزور معتبر است؟

بله ، این بروکر رگولاتور JSC و CySEC را داشته و معتبر است.

آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری Alpari – آموزش تصویری + ویدیو

آموزش ثبت نام در بروکر فیبوگروپ – آموزش تصویری + ویدیو

آموزش ثبت نام در بروکر کپیتال اکستند CapitalXtend – آموزش تصویری + ویدیو

آموزش ثبت نام در بروکر فارکس چیف Forexchief – آموزش تصویری + ویدیو

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس Amarkets – آموزش تصویری + ویدیو

آموزش ثبت نام در بروکر روبو فارکس RoboForex – آموزش تصویری + ویدیو

آموزش ثبت نام در بروکر لایت فارکس LiteForex – آموزش تصویری + ویدیو

آموزش ثبت نام در بروکر نورد اف ایکس NordFX – آموزش تصویری + ویدیو

آموزش ثبت نام در بروکر  USGFXیو اس جی اف ایکس – آموزش تصویری + ویدیو

4.9/5 - (8 امتیاز)
نمایش نظرات (19)