صرافی تاپ چنج تی سی پی – تی سی ولت|آموزش ساخت کیف پول تتر در تاپ چنج

تاپ چنج

صرافی تاپ چنج (TopChange) یا تی سی پی (TC pay) بیش از یک دهه است که در بازارهای مالی فعالیت می کند. در واقع tc pay زیر مجموعه PSP (Payment Solution Provider) است و با هدف آسان کردن تراکنش ها ایجاد شده است. این صرافی برای تبدیل ارزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجاییکه topchenge از ریال نیز پشتیبانی می کند، به همین دلیل بین کابران ایرانی بسیار محبوب است.

تاپ چنج یک شرکت مالی معتبر می باشد و به عنوان یک واسط مالی به فعالیت می پردازد . هر فردی که وارد بازار فارکس  و یا دنیای عظیم ارزهای دیجیتال می شود ، با این سایت آشنا بوده و بسیاری از نقل و انتقالات مالی خود و خرید ارزهای مورد نیازش را با استفاده از سایت این شرکت انجام می دهد. سایت آموزشی ایتسکا در نظر دارد با ارائه آموزش های رایگان و مفید به افزایش علم سرمایه گذاران و تریدر ها کمک کند.

تاپ چنج یا TC pay چیست؟

صرافی تاپ چنج یا تی سی پی در سال 2007 تأسیس شده است. Topchange شرکتی است که در زمینه تبادل انواع ارز ها (فیات دولتی و  ارز های دیجیتال) به فعالیت می پردازد. این شرکت روسی بوده و در چند کشور جهان دارای نمایندگی می باشد و اگر از ایران در تاپ چنج ثبت نام کنیم ، به نمایندگی قبرس وصل خواهیم شد.

تاپ چنج یک صرافی آنلاین بوده و تقریباً تمام خدمات یک صرافی را به صورت آنلاین برای کاربران انجام می دهد. ایرانیان همیشه به دلیل تحریم ها با مشکلات نقل و انتقال پول مواجه هستند. این سایت به دلیل اینکه به راحتی می توان به وسیله آن خدمات صرافی دریافت کرده و نقل و انتقال پول انجام داد، بسیار مورد استقبال ایرانیان قرار گرفته است.

با استفاده از این سایت به راحتی می توانید از تمام نقاط جهان خرید اینترنتی کرده و انواع کیف پول های معتبر را ایجاد کرده و ارزهای مختلف و معروف را نیز خریداری کرده و در کیف پول خود داشته باشید و هر زمان که مایل بودید آن را به ریال تبدیل کنید . این صرافی به زبان فارسی و انگلیسی به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. اکثر بهترین بروکرهای فارکس، صرافی تاپ چنج را برای واریز و برداشت مناسب می دانند و آن را به کاربران خود معرفی می کنند.

آیا تاپ چنج معتبر است؟

تاپ پنج یک صرافی آنلاین با سابقه درخشان به مدت 10 سال است که به عنوان یک واسط مالی معتبر در کشور های مختلف جهان فعالیت دارد. تاپ چنج در اصل یک شرکت روسی می باشد که در امارات ثبت شده است . تاپ چنج دفاتر مختلفی در سایر کشور های جهان دارد و دفتری که به ایران خدمات می دهد ، در کشور قبرس می باشد. تاپ چنج با توجه به تحریم های مالی گوناگون علیه ایران ، به مدت 10 سال است که به ایرانیان خدمات می دهد.

با استفاده از آن می توانید انواع ارزهای بین المللی  و ارز های دیجیتال را خریداری کرده و با استفاده از آن در تمام نقاط جهان خرید کرده و یا سایر کار های مالی خود مانند رزرو هتل ، شارژ حساب های بروکر خود ، انتقال وجه به وب مانی ، پرفکت مانی و … انجام دهید. بسیاری از افراد در بازار فارکس جهت شارژ حساب های بروکر خود از تاپ چنج استفاده می کنند. این شرکت از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداشته و تمامی خدمات مالی ، اعم از واریز و برداشت های مشتریان را به صورت آنی انجام می دهد.

مزایای صرافی TC pay

صرافی Top Change دارای سرورهای امنی بوده و از اطلاعات کاربران خود محافظت می کند. انجام تراکنش ها در تاپ چنج سریع بوده و بخش پشتیبانی آن 24 ساعته پاسخگوی مشتریان است. همچنین این صرافی با انجام تراکنش ها به کاربران خود جایزه می دهد. شما می توانید از هر صرافی یا بروکری به کیف پول خود در صرافی تاپ چنج وجه واریز کنید و یا از آن پول برداشت کنید.

مراحل کار با تاپ چنج

کار با سایت این شرکت بسیار راحت بوده و سه مرحله دارد :

 1. ثبت نام در سایت تاپ چنج
 2. احراز هویت
 3. ایجاد کیف پول

نحوه ثبت نام و ورود به صرافی تاپ چنج

برای استفاده از این سایت ابتدا باید وارد سایت تاپ چنج https://mytopchange.net شده و در سایت ثبت نام کنید. اگر با زبان انگلیسی راحت نیستید زبان سایت را به فارسی تغییر دهید. ثبت نام در این سایت بسیار راحت بوده و می توانید با یک ایمیل معتبر و شماره تلفن همراه معتبر در این سایت ثبت نام کنید.

سایت تاپ چنج
سایت تاپ چنج

احراز هویت

با این که ثبت نام در تاپ چنج بسیار راحت می باشد ، ولی احراز هویت آن کمی پیچیده و سخت گیرانه می باشد. البته رابط کاربری این سایت بسیار بالا بوده و مراحل احراز هویت آن بسیار واضح و روشن برای کاربران بیان شده است و اگر مراحل را صحیح دنبال کنید به راحتی می توانید در این سایت احراز هویت شوید. فقط دقت کنید که طی مراحل در این سایت ردیفی بوده و تا یک مرحله کامل نشود ، مراحل بعدی فعال نخواهد شد. با توجه به این که این شرکت مالی بوده و خدمات مالی انجام می دهد سخت گیرانه بودن مراحل احراز هویت آن طبیعی می باشد.

ایجاد کیف پول

بعد از آنکه مراحل احراز هویت خود را طی کرده و کاملاً احراز هویت شدید، حال برای فعالیت خود و خرید و یا فروش ارز باید برای خود کیف پول ایجاد کنید. در تاپ چنج می توان 2 نوع ووچر و 8 نوع کیف پول ارزی می توان ایجاد کرد .

انواع ووچر در تاپ چنج

 • ووچر وب مانی
 • ووچر پرفکت مانی
 • ووچر Paysafecard

انواع کیف پول ارزی در تاپ چنج 

 • وب مانی
 • پرفکت مانی
 • نتلر
 • کی وی
 • یونی استریم
 • یاندکس مانی
 • وسترن یونیون
 • اسکریل

آموزش ساخت تی سی ولت در تاپ چنج

بعد از احراز هویت زمانی که برای اولین بار وارد سایت تاچ چنج شدید فقط دو کیف پول مشاهده خواهید کرد . کیف پول ریالی و دلاری . ولی می توان در تاپ چنج هزاران کیف پول ایجاد کرد و از آنها استفاده کرد. برای ایجاد کیف پول ابتدا وارد سایت شده و از داشبورد گزینه کیف پول را انتخاب کنید.

ایجاد کیف پول
ایجاد کیف پول

بعد از انتخاب آن ، کیف پول های من را انتخاب کنید. سپس مطابق شکل گزینه ایجاد کیف پول را انتخاب کنید.

ایجاد کیف پول
ایجاد کیف پول

در این صفحه باید تمام گزینه ها را پر کنید . در قسمت نام کیف پول ، باید برای کیف پول خود یک نام انتخاب کنید. سپس در قسمت نوع کیف پول فیات و یا رمز ارز بودن کیف پول خود را انتخاب کنید .

ایجاد کیف پول
ایجاد کیف پول

منظور از ارز فیات همان دلار ، یورو … بوده و منظور از رمز ارز نیز همان ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و … می باشد. برای درک بهتر تفاوت فیات با رمز ارز مقاله زیر را مطالعه کنید.

تفاوت ارز دیجیتال با ارز فیات

حال فرض می کنیم می خواهید کیف پول یورو ایجاد کنید. در این صورت نوع کیف پول خود را فیات انتخاب کنید. و در قسمت نوع ارز یورو را انتخاب کرده و ایجاد را بزنید.

نوع ارز
نوع ارز
نوع ارز
نوع ارز

کیف پول مورد نظر شما که از نوع یورو می باشد ، ایجاد شد. حال می توانید با استفاده از گزینه شارژ کردن حساب کیف پول مورد نظر خود را انتخاب کرده و با نرخ صرافی اقدام به خرید ارز مورد نظر خود کنید و یا اگر بخواهید به کسی در خارج از کشور پول ارسال کنید می توانید با داشتن شماره کیف پول او بسیار راحت مبلغ مورد نظر خود را ارسال کنید.

ساخت کیف پول تتر در تاپ چنج TCPay

برای ساخت کیف پول تتر در تاپ چنج مانند روال بالا عمل کرده با این تفاوت که در قسمت نوع کیف پول رمز ارز را انتخاب کنید. و در مرحله بعدی نیز از لیست رمز ارز ها تتر را انتخاب کنید تا به راحتی کیف پول تتر شما در تاپ چنج ساخته شود.

شماره کیف پول تاپ چنج (آدرس کیف پول تاپ چنج)

هنگام استفاده از تاپ چنج باید بدانید کیف پول های تاپ چنج مانند کیف پول های صرافی های ارز دیجیتال نمی باشد. در صرافی ها و یا کیف پول های ارز دیجیتال با مراجعه به قسمت برداشت یک آدرس مشاهده می کنید که فرد دیگری و یا خودتان از صرافی دیگر به راحتی می تواند به آن آدرس پول (ارز دیجیتتال) انتقال دهد. ولی این مورد در تاپ چنج وجود ندارد.

زیرا تاپ چنج در واقع نسخه آنلاین صرافی های واقعی می باشد!

یعنی فقط تبادل و تبدیل ارز در آن انجام می شود و کیف پول های آن دارای شماره حساب بوده و فقط در داخل خود تاپ چنج می توان انتقال ارز انجام داد. مثلا کیف پول دلاری خود را واریز ریالی شارژ کنید و …

بیشتر بخوانید :آموزش شارژ بروکر با تاپ چنج

در داخل تاپ چنج مانند صرافی های ارز دیجیتال امکان خرید و فروش ارز و … وجود ندارد. بلکه تاپ چنج فقط به عنوان یک مبدل عمل می کند و عملکرد آن با صرافی های کریپتو بسیار متفاوت است.

آدرس کیف پول تاپ چنج
آدرس کیف پول تاپ چنج

شارژ TC wallet

همان طور که قبلاً هم اشاره کردیم برای شارژ کیف پول خود در صرافی تاپ چنج ابتدا باید در صرافی ثبت نام کرده و مراحل احراز هویت را گذرانده باشید. برای این کار باید ابتدا در سایت صرافی تاپ چنج وارد بخش داشبورد شوید و گزینه شارژ را انتخاب نمایید. سپس گزینه درخواست‌های جدید را انتخاب کرده و با روش آنلاین کیف پول خود در صرافی تاپ چنج را شارژ کنید.

در ادامه به بخش انتخاب نوع ارز وارد خواهید شد. در این قسمت می توانید گزینه واریز ریالی را انتخاب کرده و مبلغ مورد نظر را تعیین کنید. سپس از شما اطلاعاتی خواسته می شود که باید آنها را وارد کنید. در ادامه باید حساب مورد نظر خود را نیز انتخاب کرده و گزینه پرداخت را بزنید. در این قسمت نیز باید مانند خرید اینترنتی، اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید.

تبدیل و انتقال ارز دیجیتال در صرافی تاپ چنج

همانگونه که در مطالب بالا هم گفتیم برای تبدیل ارز، باید مانند مراحل بالا وارد قسمت داشبورد شده و از میان ارزهای موجود، ارز مورد نظر خود را انتخاب کرده و مراحل واریز یا برداشت را تکمیل کنید. برای تبدیل دلار به تتر یا هر ارز دیگری باید گزینه تبدیل و سپس درخواست‌ جدید را انتخاب کنید. در مرحله آخر نیز باید کیف پول مورد نظر برای برداشت دلاری یا ریالی را انتخاب کرده و وجه مورد نظر خود را تعیین کنید. پس از انجام تمام مراحل، تبدیل ارز انجام می شود.

 برای انتقال ارز دیجیتال به حساب صرافی تاپ چنج یا برداشت دلاری و تبدیل به ارز دیجیتال نیز همان مراحل بالا انجام می شود. فقط باید توجه کنید که در تبدیل و یا انتقال ارزهای دیجیتال باید به جای کیف پول ریالی یا دلاری تاپ چنج، باید کیف پول ارز دیجیتال را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است از آنجاییکه بیشتر بروکرهای فارکس امکان نقل و انتقال با ارز دیجیتال را دارند، نیازی به تبدیل دلار به تتر در تاپ چنج، و واریز آن به حساب بروکر نیست. اما اگر مایل به تبدیل و انتقال کریپتوکارنسی هستید، صرافی تاپ چنج این ار را برای شما انجام می دهد و از ارز دیجیتال پشتیبانی می کند.

نحوه انتقال پول از صرافی تاپ چنج به بروکر

با توجه به مطالب بیان شده در بالا، برای انتقال پول از صرافی به هر بروکری ابتدا باید حساب خود را شارژ کنید. پس از انتخاب گزینه واریز وجه باید شیوه پرداخت آنلاین را نیز انتخاب کنید. برای این کار باید گزینه TC wallet را انتخاب کنید. در ادامه اگر می خواهید از صرافی تاپ چنج به حساب بروکر خود پول واریز کنید باید نوع انتقال را واریز وجه انتخاب کنید. همچنین اگر می خواهید از حساب بروکر به صرافی تاپ چنچ باید نوع انتقال را برداشت وجه انتخاب کنید. سپس باید نوع ارز را انتخاب کرده و مبلغ مورد نظر خود را تعیین کنید. به همین راحتی می توانید کار انتقال و برداشت پول را انجام دهید.

آدرس کیف پول تاپ چنج

اگر بخواهیم بیت کوین یا اتریوم بخریم، باید آدرس کیف پول خود را بدانیم. آدرس کیف پول مکانی است که سکه های ما به آن ارسال می شود. آدرس topchange wallet مجموعه ای از اعداد و حروف می باشد که بدون فاصله و علامت است. هر آدرس کیف پول منحصر به فرد است و هیچ آدرس کیف پول دیگری مانند آن وجود ندارد. این شناسه منحصر به فرد حساب شما در بلاک چین است. برای مثال آدرس کیف پول بیت کوین عمدتاً دنباله ای از 34 عدد و حرف است که معمولاً با عدد 1 یا 3 یا “bc” شروع می شود. آدرس کیف پول ETH با “0x” شروع می شود و دنباله ای از 42 حرف و اعداد است.

برای پیدا کردن آدرس کیف پول خود برای مثال آدرس tc wallet، وارد بخش کیف پول خود شوید و بر روی دکمه درخواست یا دریافت کلیک کنید. حالا آدرس تی سی ولت شما نشان داده می شود. هر برنامه کیف پول راه های مختلفی را برای اسکن، اشتراک گذاری یا کپی آدرس کیف پول ارائه می دهد. پس از انتخاب گزینه مورد نظر خود، آدرس را در محل مورد نظر در سفارش خود قرار دهید. هرگز آدرس کیف پول خود را به صورت دستی کپی نکنید، زیرا کوچکترین اشتباه آدرس کیف پول را کاملاً تغییر می دهد و باعث از بین رفتن وجوه می شود.

خدمات اصلی سایت تاپ چنج

 • خرید و فروش و انتقال ارزهای الکترونیک
 • خرید و فروش و انتقال ارزهای دیجیتال
 • دریافت و ارسال حواله های ارزی و دیجیتالی
 • انتقال پول بین کیف پول های خود و از کیف پول خود به کیف پول دیگران

حال در ادامه شرکت تاپ چنج را از لحاظ زمینه های گوناگون بررسی می کنیم…

امنیت تاپ چنج

شرکت تاپ چنج با بهره گیری از امن ترین و قدرتمندترین سرور ها محیطی ایمن و معتبر جهت ذخیره اطلاعات شخصی و بانکی کاربران فراهم می کند. به این دلیل کاربران می توانند سرمایه خود را در کیف پول های این شرکت سرمایه گذاری کنند و از امنیت سرمایه خود اطمینان یابند .

اعتبار تاپ چنج

تاپ چنج به عنوان یک واسط مالی معتبر در بسیار از کشور های جهان فعالیت می کند و کاربران زیادی علاوه بر انجام تراکنش های مالی خود در معاملات فارکس خود نیز از تاپ چنج استفاده می کنند . پس می توان با خیال راحت از تاپ چنج به عنوان یک صرافی معتبر استفاده کرد .

سرعت تاپ چنج

کسانی که با تاپ چنج کار کرده اند ، کاملاً با سرعت بالای تراکنش های آن آشنایی دارند . کاربران با سرعت معقولی می توانند به نقل و انتقالات مالی خود بپردازند .

نقدینگی کافی

شرکت تاپ چنج دارای سرمایه زیادی بوده و برای برطرف کردن تمام نیاز کاربران نقدینگی کافی دارد.

پشتیبانی تاپ چنج (TC pay)

تاپ چنج با فراهم کردن پشتیبانی ارسال تیکت ، چت آنلاین و تماس تلفنی پشتیبانی خوبی از کاربران فراهم می کنند. برای ارتباط با بخش پشتیبانی صرافی تاپ چنج می توانید از گزینه تیکت استفاده کنید. نحوه ارسال تیکت به پشتیبانی اینگونه است که باید روی گزینه تیکت کلیک کرده و درخواست ها، پرداخت ها، سوالات و مشکلات خود را با بخش پشتیبانی topchange در میان بگذارید. تیم پشتیبانی مجرب و متخصص tc pay به سرعت به همه سوالات مشتریان پاسخ خواهند داد. حتی آنها فایل های آموزشی را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

تاپ چنج
تاپ چنج

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صرافی تاپ چنج با مشاوران ایتسکا تماس بگیرید

همان طور که در مطالب بالا نیز کفته شد این شرکت با نام TC Pay نیز شناخته می شود و سابقه درخشانی در سال های گذشته از لحاظ امنیت و اعتبار بین مشتریان دارد. و همیشه تلاش کرده است خدمات پرداخت را با بالاترین امنیت و استاندارد به مشتریانش ارائه دهد. تاپ چنج با ارائه کیف پول های متنوع به مشتریانش این امکان را می دهد که به حساب بانکی کشور خود کیف پول های خود را هم با ارز فیات و هم با انواع ارز های دیجیتال شارژ کرده و یا در صورت نیاز به راحتی پول خود را برداشت کنند.

همچنین امکان انتقال وجه بین کیف پول های خود و نیز انتقال از کیف پول خود به کیف پول دیگران را به راحتی فراهم می کند. با استفاده از تاپ چنج می توانید به راحتی حساب های موجود در بروکر خود را نیز شارژ کنید. فقط دقت کنید که از بروکر های ایرانیان استفاده کنید . برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با بخش تماس با ما سایت ایتسکا تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید. مشاوران ما می توانند در زمینه ثبت نام در صرافی ها و کار با بروکرهای مختلف شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

چگونه با کارشناسان پشتیبانی سایت تاپ چنج در ارتباط باشیم؟

با توجه به مطالب بیان شده در بالا برای این کار می توانید با شماره تماسی که در سایت صرافی وجود دارد، تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق چت زنده با بخش پشتیبانی تاپ چنج در ارتباط باشید.

 کیف پول  TC Walletچیست؟

سیستم TC به گونه ای طراحی شده است که به صورت پیش فرض کیف پول های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید به راحتی کیف پول خود را از طریق بانک، پول نقد و خدماتی که در بخش TC توضیح داده شده است بازخرید کنید یا از کیف پول خود به حساب های بانکی خود پول برداشت کنید.

شماره تاپ چنج شماره کیف پول تاپ چنج کجاست؟

پس از ارسال درخواست واریز، شماره کیف پول الکترونیکی TC در درخواست انتقال، به شما ارسال می شود.

صرافی تاپ چنج  از چه کیف پول های پشتیبانی می کند؟

تاپ چنج از صرافی ها و ارزهای الکترونیک وبمانی، پرفکت مانی، کی وی، یاندکس مانی، یونی استریم و وسترن یونیون پشتیبانی می کند.

آموزش ساخت tc wallet چگونه است؟

سیستم TC به گونه ای طراحی شده است که به صورت پیش فرض کیف پول های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید به راحتی کیف پول خود را از طریق بانک، پول نقد و خدماتی که در بخش TC توضیح داده شده است پول کنید یا از کیف پول خود به حساب های بانکی خود پول برداشت کنید. لازم به ذکر است که TC به صورت پیش فرض برای هر ارز فقط یک کیف پول طراحی کرده است و شما می توانید از هر ارزی کیف پول بیشتری بسازید.
 در قسمت کیف پول من که در سایت صرافی تاپ چنج قرار دارد، می توانید وجوه بین کیف پول خود منتقل کنید یا برای دوستان یا کیف پول دیگران پول ارسال کنید. شما همچنین می توانید تمام معاملات خود را مشاهده کنید.

 اسپرد در tc pay چقدر است؟

مقدار اسپرد در صرافی تاپ چنج متغیر است. برای مثال میزن اسپرد در واریز و برداشت دلاری و  انتقال پول به حساب بروکر پایین است، در حالیکه خرید و فروش ارزهای فیات اسپرد متوسط و نسبتاٌ زیادی دارد. لازم به ذکر است که مبادله ارزهای دیجیتال و تتر در تاپ چنج به وسیله برنامه گرین چنج انجام می شود و کارمزد آن زیاد است.

برداشت پول از صرافی تاپ چنج چقدر زمان می برد؟

برداشت ریالی در تاپ چنج با روش پایا و شماره شبا انجام می شود. این فرآیند حدود 12 ساعت زمان می برد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

12 دیدگاه برای “صرافی تاپ چنج تی سی پی – تی سی ولت|آموزش ساخت کیف پول تتر در تاپ چنج

 1. سولماز

  با سلام وقت به خیر من هرکاری میکنم‌از کیف پولم‌به بروکر انتقالی انجام نمیشه .ممنون‌میشم راهنمایی فرمایین .البته دو ساله که من نقل وانتقال انجام میدم همجین مشکلی نازه برام‌پیش اومده

  • زینب اصغری

   سلام وقتتون بخیر ،
   اگر قبلا انتقالی انجام می دادین و تازه به مشکل بر خوردین با پشتیبانی تماس بگیرین و مشکلتون رو مطرح کنین. چون روال انتقال از تاپ چنج به بروکر یکسانه

 2. معین

  سلام من میخوام دلاری که دارم رو تو صرافی تاپ چنج رو انتقال بدم به تراست ولت ولی تو اموزش ها که دیدم تو قسمت داشبورد روی حسابهای من که میزنه سه تا گزینه واسش میاره حساب های بانکی_حساب های پول الکترونیکی_ و رمز ارز ها من که میرم و روی حسابهای من میزنم فقط دوتا گزینه اولو میارم و گزینه رمز ارز هارو نمیاره و از طریق رمز ارز ها میشه انتقال داد به یه کیف پول دیگ میشه لطفا همراهی کنین من چیکار کنم ممنون🙏

 3. جان مرفی

  بسیار ممنونم برای نوشتن این مطلب مفید

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر. خواهش میکنم. لطف دارید.

 4. س

  سلام من هرچی ارز دیجیتال داشتم انتقال زده شده و کیف پولهام حذف شده چه کار باید انجام بدم

  • سعید محمدی

   سلام. وقت بخیر.
   همچین اتفاقی خیلی عجیب هست . ممکن هست هست با اکانت دیگری وارد شده باشید.
   میتونید با پشتیبانی تاپ چنج صحبت کنید.

  • سولماز

   با سلام وقت به خیر من هرکاری میکنم‌از کیف پولم‌به بروکر انتقالی انجام نمیشه .ممنون‌میشم راهنمایی فرمایین .البته دو ساله که من نقل وانتقال انجام میدم همجین مشکلی نازه برام‌پیش اومده

   • تیم نویسندگان

    سلام. وقت بخیر. چه اروری دریافت میکنید؟

 5. م

  جدیدا این تاپ چنج داره بازی در میاره و مشتریهارو اذیت میکنه برای مبالغ بالا اصلا قابل اعتماد نیست

  • ایتسکا

   سلام. وقتتون بخیر. به زودی روش های جایگزین معرفی خواهیم کرد.

 6. سید رضا

  سلام.ممنونم از شما. خیلی عالی ، مختصر و کاربردی بود.

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.