بررسی کامل صرافی هیوبی huobi – آموزش ثبت نام در صرافی هیوبی

صرافی هیوبی Huobi

صرافی هیوبی huobi چیست؟

صرافی هیوبی huobi در سال ۲۰۱۳ در کشور سنگاپور تاسیس شد. در سال ۲۰۱۳ هنوز ارز های دیجیتال جایگاه خود را در میان مردم پیدا نکرده بودند و تا این حد طرفدار نداشتند. حتی در بسیاری از کشور ها مانند خرید و فروش ارز های دیجیتال ممنوع بود. در آن زمان این صرافی از معدود صرافی هایی بود که روز به روز در حال پیش بوده و هر روز به ارز های دیجیتالی که در آن قابل معامله بود و نیز تعداد مشتریان و دفاتر آن در کشور های مختلف افزوده می شد.

حجم معاملات روزانه صرافی هیوبی به بیش از ۳ میلیون دلار در روز رسیده است و بعد از صرافی بایننس بزرگ ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان می باشد. بنابر ادعای خود صرافی huobi مشتریانش از بیش از ۱۰۰ کشور در جهان بوده که به این صرافی وصل شده و به معامله می پردازند.

از لحاظ نقدینگی نیز این صرافی بسیار معتبر بوده و در رتبه دوم جهانی قرار دارد. این صرافی از ۴۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می کند ‌. این عدد برای یک صرافی بسیار جذاب بوده و همیشه باعث جذب مشتریان می شود. به این دلیل با وجود تحریم ایرانیان توسط این صرافی باز هم ایرانیان نیز تمایل دارند در این صرافی ثبت نام کرده و سرمایه گذاری کنند.

صرافی huobi برای ایرانیان

متاسفانه صرافی huobi ایرانیان تحریم کرده و ایرانیان اجازه ثبت نام و فعالیت در این صرافی را ندارند. زمانی که می خواهید در این صرافی ثبت نام کنید اگر کشور خود را ایران انتخاب کنید اجازه ثبت نام به شما داده نخواهد شد. ولی روش هایی وجود دارد که می توان در این صرافی ثبت نام کرد. می توان در صرافی هیوبی به گونه ای ثبت نام کرد که صرافی متوجه نشود شما از ایران به این صرافی وصل شده و معامله می کنید.

بیشتر بخوانید : صرافی های ارز دیجیتال ، مناسب ایرانیان

ثبت نام در صرافی هیوبی

همانطور که بیان کردیم صرافی هیوبی برای ایرانیان تحریم بوده و ایرانیان اجازه ثبت نام در ازن صرافی را ندارند. ولی می توان با استفاده از سرور های مجازی ‌کشور هایی که حق ثبت نام دارند ، به این صرافی وصل شد و ثبت نام کرد. بسیاری از شرکت های هاستینگ سرور مجازی مخصوص ترید را به فروش می رسانند. می توانید اشتراک یک ساله را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کرده و با آی پی ثابت یکی از کشور های مورد تایید صرافی huobi  ثبت نام کرده و بقیه مراحل را طی کنید. فقط توجه داشته باشید هنگام انتخاب کشور موقع ثبت نام کشور vps را انتخاب کنید؛ نه ایران !

برای ثبت نام در صرافی هیوبی وارد صفحه اصلی سایت هیوبی https://www.huobi.com/ شوید.

صفحه اصلی صرافی هیوبی
صفحه اصلی صرافی هیوبی

 حال ایمیل خود را مطابق شکل وارد کنید. در صفحه بعدی باید کشور خود را انتخاب کرده و برای اکانت خود یک رمز عبور وارد کنید. دقت کنید صرافی huobi برای ایرانیان تحریم بوده و ایران را در این لیست مشاهده نخواهید کرد. کشور را مطابق vps و یا همان سرور مجازی انتخاب کنید که خریداری کرده اید.

ورود اطلاعات
ورود اطلاعات

در این مرحله یک کد تایید به ایمیل شما ارسال خواهد شد. ایمیل را چک کرده و کد مورد نظر را در قسمت مشخص شده وارد کنید تا ثبت نام شما کامل شود.

تایید ایمیل در Huobi
تایید ایمیل در Huobi
حساب کاربری صرافی هیوبی
حساب کاربری صرافی هیوبی

فقط به این نکته حتما توجه کنید این صرافی برای ایرانیان تحریم می باشد و در صورت تشخیص ایرانی بودن شما حسابتان بلوکه خواهد شد. پس تا حد امکان در صرافی هایی ثبت نام کرده و معامله کنید که برای ایرانیان تحریم نبوده و به ایرانیان خدمات دهند تا مشکلات بلوکه شده حساب و دریافت وجه را نداشته باشید.

تایید دو مرحله ای صرافی هیوبی huobi

تایید دو مرحله ای یکی از روش های امنیتی برای ورود به حساب کاربری می باشد. تقریبا تمامی صرافی های ارز دیجیتال معتبر مشتریانشان را ملزم می کنند تا از تایید دو مرحله ای برای ورود به اکانت خود استفاده کنند. با استفاده از تایید دو مرحله برای وارد شدن به حساب کاربری خود بعد از وارد کردن ایمیل و کلمه عبور خود باید کدی را که از اپلیکیشن گوگل موجود در روی گوشی خود دریافت می کنید را وارد کنید و یا اگر تایید دو مرحله ای شماره موبایل را فعال کرده اید ، کدی برای شما پیامک خواهد شد که باید آن را وارد کنید.

دقت کنید صرافی هیوبی ایرانیان را تحریم کرده است و نباید هیچگاه از تایید دو مرحله ای شماره موبایل در آن استفاده کنید. برای انجام تایید دو مرحله ای ، در صفحه اصلی صرافی هیوبی huobi از قسمت منو ها همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است ، روی Account & Security کلیک کنید.

تایید دو مرحله ای هیوبی
تایید دو مرحله ای هیوبی

در این قسمت باید گزینه Link GA را انتخاب کنید.

تایید دو مرحله ای Huobi
تایید دو مرحله ای Huobi

در این صفحه از شما خواسته می شود تا اپلیکیشن Google Authenticator رادر گوشی خود نصب کنید. بعد از نصب بار کد نشان داده شده در این صفحه را توسط گوشی خود اسکن کنید و یا اگر به هر دلیلی نتوانستید این کار را انجام دهید ، کدی را که در زیر بارکد مشاهده می کنید ، در قسمت مربوطه اپلیکیشن گوگل وارد کنید. اگر مراحل را به درستی طی کره باشید ، اپلیکیشن گوگل هر دو دقیقه یک بار کدی ایجاد خواهد کرد. کد را در قسمت پایین همین صفحه وارد کنید. تا تایید دو مرحله ای شما به اتمام برسد.

اسکن بارکد
اسکن بارکد

شارژ کیف پول huobi

رابط کاربری huobi بسیار ساده بوده و کار کردن با آن بسیار راحت می باشد. برای شارژ کیف پول huobi ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و از منو ها گزینه Balances و زیر منوی Deposit and Withdrawal را انتخاب کنید.

شارژ کیف پول Huobi
شارژ کیف پول Huobi

حال باید در صفحه بعدی روی گزینه Deposit کلیک کرده و ارزی که قصد دارید با آن حساب خود را شارژ کنید انتخاب کرده و مبلغ مورد نظرتان را به صرافی واریز کنید.

شارژ کیف پول Huobi
شارژ کیف پول Huobi
شارژ کیف پول هیوبی
شارژ کیف پول هیوبی

برداشت از کیف پول huobi

برای برداشت از کیف پول huobi همانند واریز از قسمت منو ها گزینه Balances و زیر منوی Deposit and Withdrawal را انتخاب کنید.

برداشت از کیف پول Huobi
برداشت از کیف پول Huobi

در این صفحه گزینه Withdraw انتخاب کرده و بعد باید مشخص کنید که می خواهید برداشت از حسابتان را با چه ارزی (فیات و یا ارز های دیجیتال) انجام دهید.

برداشت از Huobi
برداشت از Huobi
انتخاب نوع ارز در Huobi
انتخاب نوع ارز در Huobi
انتخاب نوع ارز در Huobi
انتخاب نوع ارز در Huobi

بعد از انتخاب نوع ارز باید نوع ارز فیات و یا نوع از دیجیتال را نیز انتخاب کرده و بعد نسبت به برداشت وجه خود اقدام کنید.

امنیت صرافی هیوبی

از سال ۲۰۱۳ تا زمان نگارش این مقاله (۷ مه ۲۰۱۲) هیچ گزارشی مبنی بر هک شدن این صرافی و افشا شدن‌ اطلاعات کاربران و یا کسری در سرمایه های مشتریان دریافت نشده است. تمامی دارایی های مشتریان در کیف پول های آفلاین نگهداری شده و این کیف پول ها سخت افزاری بوده و امکان هک شدن آن وجود ندارد. مشتریان برای ورود به حساب کاربری خود از ورود دو مرحله ای گوگل استفاده می کنند. این نوع ورود امنیت حساب ها را بسیار بالا برده و امکان هک و به سرقت رفتن اطلاعات مشتریان را بسیار پایین می آورد.

کمیسیون huobi

کسانی که در صرافی هیوبی ثبت نام کرده و به معامله می پردازند و دارای توکن HT هستند ، هر کدام دارای یک سطح می باشندبرای مشاهده دقیق میزان کمیسیون huobi صرافی هیوبی می توانید روی این لینک کلیک کنید. البته در شکل زیر نیز می توانید میزان‌ کمیسیون هیوبی را برای سطوح مختلف مشاهده کنید. این مقدار برای میکر maker و تیکر taker متفاوت می باشد.

کمیسیون صرافی huobi
کمیسیون صرافی huobi

این صرافی یک ارز دیجیتال اختصاصی به نام HT دارد که اگر با این توکن به معامله بپردازید ، میزان کمیسیون دریافتی توسط صرافی هیوبی شامل تخفیف ۱۰ الی ۱۵ درصدی خواهید شد.

عرضه اولیه سکه ICO در هیوبی

صرافی هیوبی در زمینه عرضه اولیه سکه ICO ها پیشتاز بوده و نسبت به صرافی های بین المللی دیگر ارز های دیجیتال جدید بیشتری ارائه می کند. ICO ها روشی برای جذب سرمایه گذاری در دنیای ارز های دیجیتال می باشند. به این صورت که قبل از راه اندازی یک پروژه ارز های دیجیتال قبل از راه اندازی در صرافی های ارز دیجیتال فروخته شده و سرمایه مورد نیاز جمع آوری می شود.

سرمایه گذاران نیز با پیش خرید این توکن ها در دراز مدت سود خوبی نصیبشان خواهد شد. زیرا توکن در طی زمان پیشرفت کرده و قیمت و ارزش آن بالا خواهد رفت. این نوع توکن ها کاملا شبیه عرضه اولیه بازار سهام می باشند. تمامی صرافی ها عرضه اولیه سکه ICO نداشته و فقط صرافی های خاصی آن را ارائه می کنند. صرافی هیوبی در این زمینه بسیار موفق عمر کرده است.

پشتیبانی صرافی هیوبی

پشتیبانی صرافی هیوبی بسیار سریع و کاربردی می باشد و حمایت خوبی از مشتریانش دارد. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا بروز مشکل می توانید بر روی گزینه Help در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید.

پشتیبانی صرافی هیوبی
پشتیبانی صرافی هیوبی

در این قسمت سوالات متداول را مشاهده خواهید کرد. حال اگر تمایل به چت زنده و یا ارسال تیکت دارید از قسمت پایین روی Contact us کلیک کنید. حال می توانید با پشتیبانان صرافی هیوبی چت آنلاین داشته باشید و یا سوال خود را به صورت تیکت ارسال کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

پشتیبانی هیوبی
پشتیبانی هیوبی
پشتیبانی Huobi
پشتیبانی Huobi

کلام آخر

صرافی ها مکانی مناسب برای خرید و فروش و سرمایه گذاری ارز های گوناگون می باشند. با ایجاد و گسترش ارز های دیجیتال صرافی های ارز دیجیتال نیز شروع به بستر سازی کرده و با افزایش خرید و فروش و معاملات ارز های دیجیتال ، این شرکت ها نیز رشد کرده و بسیاری از آنها در مدت زمان بسیار کم‌ شهرت جهانی پیدا کردند.

به دلیل وجود تحریم های زیاد علیه ایرانیان ، بسیاری از صرافی های بین المللی برای ایرانیان‌ تحریم می باشد و ایرانیان نمی توانند در آن ثبت نام کنند. در این سایت صرافی های مهم و معتبر را که ایرانیان می توانند در آن ثبت نام کنند را بیان کرده ایم. علاوه بر ارز های دیجیتال ، بازار فارکس نیز بسیار جذاب بوده و سرمایه گذاران بسیار زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده است. فقط برای وارد شدن به این بازار باید در بروکر های ایرانیان‌ ثبت نام کرد.

سوالات متداول

لینک ورود به صرافی هیوبی چیست؟

شما میتوانید”با استفاده از فیلتر شکن” از طریق این لینک وارد صرافی هیوبی شوید : huobi.com

آیا ایرانیان در صرافی هیوبی تحریم هستند؟

بله . ایرانیان در این صرافی تحریم اند. ولی میتوانید از طریق سرور اختصاصی مجازی یا فیلتر شکن به این صرافی دسترسی داشته باشید.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.