بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی-بهترین صرافی های خارجی برای ایرانی ها 2024

بازنگری توسط: سعید محمدی
بهترین صرافی ارز دیجیتال ایتسکا

در ایران و خارج از کشور، تعداد زیادی صرافی ارز دیجیتال فعالیت می ‌کنند که هر یک ویژگی ‌ها و مزایای خود را دارند. در این میان، یافتن بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی ، برای خرید و فروش رمز ارزها ممکن است چالش برانگیز باشد. در این مقاله از ایتسکا، بهترین صرافی‌ های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی را معرفی و مقایسه می‌کنیم تا بتوانید بهترین گزینه را برای خرید و فروش رمز ارزها انتخاب کنید.

معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

⭐️ بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی⭐️ نوبیتکس
رتبه دوم💎 اوکی اکسچنج
سوم❤️ ایران سکه
چهارم✔️ Bitfolio

متاسفانه برای صرافی های ارز دیجیتال سازمانی مانند رگولاتور ها وجود ندارد که بتوان آنها را در آنجا ثبت کرد و هنگام استفاده مطمئن بود که آنها معتبر هستند. در مورد انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی و خارجی باید به این نکته توجه داشت که فقط از روی سابقه صرافی و نیز شفافیت مالی که در سایتشان بیان می کنند می توان تا حدودی به اعتبار صرافی مورد نظر پی برد.

صرافی ارز دیجیتال چیست؟

صرافی‌ ارز دیجیتال مکانی است که می توان در آن رمز ارز را خرید و فروش کرد. صرافی‌ ها به عنوان واسطه بین خریدار و فروشنده عمل می‌ کنند. با استفاده از صرافی‌ های ارز دیجیتال، افراد می ‌توانند رمز ارز خود را خریداری کنند و آنها را به ارز محلی تبدیل کنند و برعکس.

صرافی مکانی معتبر برای خرید فروش ارز های مختلف می باشد و افرادی وجود دارند که اقدام به خرید و فروش ارز ها می کنند. با گسترش ارز های دیجیتال و محبوبیت آن در کل جهان نیاز به ایجاد مکانی شد که بتوان در آن مکان ارز دیجیتال خرید و فروش کرد ؛ این مکان صرافی ارز دیجیتال نامیده می شود. کاربران در صرافی ارز دیجیتال می توانند رمز ارز های مختلف را خرید و فروش کرده و یا خریده و به قصد سرمایه گذاری نگهداری کنند.

صرافی ارز دیجیتال چیست
صرافی ارز دیجیتال چیست و چگونه کار می‌کند

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

1- صرافی نوبیتکس Nobitex

صرافی نوبیتکس در سال 1396 برای رفع نیاز های کاربران ایرانی برای خرید و فروش ارز های دیجیتال در کشور شروع به کار کرد. نوبیتکس یکی از بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی می باشد . صرافی های ایرانی زیادی در این زمینه به فعالیت مشغولند. قبلا با توجه به نبود صرافی ارز دیجیتال در کشور بسیاری از ایرانیان در صرافی های خارجی سرمایه گذاری کرده و طبیعتا سرمایه گذاری در صرافی های خارجی باعث خروج ارز از کشور می شود.

ثبت نام در نوبیتکس

صرافی اوکی اکسچنج OKEX

صرافی اوکی اکسچنج در سال ۱۳۹۴ با عنوان شرکت آماتیس کار خود را شروع کرد. و در سال 1396 رسما در زمینه خرید و فروش و صرافی ارز های دیجیتال به فعالیت پرداخت. هدف این شرکت ایجاد یک بستر معاملاتی بود که ایرانیان بتوانند بدون بدون بلوکه شدن حساب در این صرافی سرمایه گذاری کرده و به خرید و معامله ارز دیجیتال بپردازند.

ثبت نام در اوکی اکسچنج

ایران سکه

صرافی ایران سکه یکی از صرافی‌ های ارز دیجیتال در ایران است که امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیتکوین، اتریوم و… را فراهم می  ‌کند. این صرافی با رعایت قوانین و مقررات مربوطه در کشور فعالیت می‌کند و به کاربران خود امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال با ارزش افزوده ارائه می ‌دهد. این پلتفرم بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران می باشد.

Bitfolio

Bitfolio یکی از صرافی‌ های مبتنی بر بلاکچین است که به کاربران این امکان را می ‌دهد تا ارزهای دیجیتالی را مانند بیتکوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنند. این صرافی از فناوری بلاکچین برای امنیت و شفافیت معاملات استفاده می ‌کند و تلاش دارد تا برای کاربران خود بهترین خدمات را ارائه دهد. بیت فولیو بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران می باشد.

فارس سکه

صرافی فارس سکه یکی از بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است. این صرافی در سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال آغاز کرده است و از آن زمان به بعد به یکی از معتبرترین صرافی ‌های ارز دیجیتال در ایران تبدیل شده است. فعالیت ‌های این صرافی در حوزه خرید و فروش بیتکوین و ارزهای دیگر از جمله اتریوم، لایت کوین و ریپل بوده و امکان خرید و فروش با استفاده از تومان ایرانی نیز در این صرافی فراهم است.

لوکال بیت کوین

صرافی لوکال بیت کوین (LocalBitcoins) یکی از صرافی‌ های ارز دیجیتال می ‌باشد که امکان خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال را از طریق تعامل مستقیم با فرد دیگری فراهم می‌ کند. در این صرافی، کاربر می ‌تواند بدون واسطه با فرد دیگری که قصد خرید یا فروش دارد تعامل داشته باشد و ارز دیجیتال را مستقیما با او مبادله کند.

بهترین صرافی خارجی برای ایرانی ها

برای انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی برای ایرانی ها معیار هایی مانند تعداد رمز ارز های صرافی ، امنیت ، خدمات به کاربران ایرانی ، کارمزد ، پشتیبانی ، سرعت انجام معاملات و … وجود دارد. و ما بر اساس این معیار ها صرافی های زیر را برایتان لیست کرده ایم. پیشنهاد می کنیم هنگام ثبت نام در صرافی های خارجی و معامله در آنها حتما از سرور ترید استفاده کنید.

1- صرافی کوکوین KuCoin

صرافی کوکوین بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی برای ایرانی ها می باشد. حتی بعد از فیلتر کوینکس بسیاری از کاربران ایرانی به صرافی KuCoin روی آوردند. زیرا هم رمز ارز های زیادی را پشتیبانی می کند و هم به کاربران ایرانی خدمات داده و ایرانیان بدون نیاز به احراز هویت می توانند در این صرافی ثبت نام کرده و معامله کنند.

در این صرافی بین المللی می توان انتخاب بسیار گسترده تری در خرید ارز های دیجیتال نسبت به صرافی های دیگر داشت. آموزش صرافی کوکوین بسیار راحت بوده و ایرانیان بسیار راحت می توانند با روش های مختلف حساب کاربری خود را شارژ کرده و یا برداشت داشته باشند.

صرافی کوکوین kucoin
صرافی کوکوین KuCoin
صرافی کوکوین KuCoin
مکانسیشل
سال تاسیس2017
تعداد ارز های دیجیتالبیش از 600 رمز ارز
حجم معاملات روزانهبیش از 60 میلیون دلار
کمیسیون صرافی0.1 درصد (تخفیف برای توکن شیرز)

2- صرافی هات بیت HotBit

صرافی هات بیت از لحاظ تعداد رمز ارز هایی که پشتیبانی می کند ، رتبه 1 در جهان را دارد. در این صرافی 1559 ارز دیجیتال درج شده است. و مشتریان این صرافی بیشتر به دلیل تنوع رمز ارز های آن می باشد. کاربران بعد از ورود به هات بیت می توانند با مبالغ بسیار کم (چند دلار) ارز های نو پا و تازه عرضه شده که هنوز رشد چندانی نداشته اند را خریداری کرده و سود های چند برابری داشته باشند.

صرافی هات بیت
صرافی هات بیت HotBit

صرافی هات بیت
مکانشانگ های
سال تاسیس2018
تعداد ارز های دیجیتال1559 ارز دیجیتال
حجم معاملات روزانهیک میلیارد و هشتصد هزار دلار
کمیسیون صرافی0.1 درصد

3- صرافی پروبیت ProBit

صرافی پروبیت در سال 2018 در شهر سئول کره جنوبی افتتاح شد. در این صرافی می توان بیش از 300 ارز دیجیتال را معامله کرد. کار با این صرافی و معامله در آن بسیار راحت بوده و با چند آموزش ساده می توان حساب خود را شارژ کرده و ارز دیجیتال مورد نظر را خریداری کرد. این صرافی یکی از سریع ترین صرافی های موجود در جهان است. 

صرافی پروبیت
صرافی پروبیت Probit
صرافی پروبیت ProBit
مکانسئول کره جنوبی
سال تاسیس2018
تعداد ارز های دیجیتالبیش از 326
حجم معاملات روزانهحدود 700 هزار دلار
کمیسیون صرافی0.5 درصد

4- صرافی BW

صرافی BW (bw exchnge) در سال 2017 در کشور کره جنوبی افتتاح شد. در این صرافی می توان بیش از 200 ارز دیجیتال را خرید کرده و با آن به معامله پرداخت. این صرافی با تراکنش مالی بیش از یک میلیارد دلار در روز یکی از پراستفاده ترین و بهترین صرافی های جهان است. این صرافی در رده 10 صرافی برتر جهان قرار دارد.

صرافی BW
مکانکره جنوبی
سال تاسیس2017
تعداد ارز های دیجیتالبیش از 200
حجم معاملات روزانهیک میلیارد و 600 میلیون دلار
کمیسیون صرافی0.2 درصد (با شرایط)

10 صرافی برتر ارز دیجیتال در دنیا 2024

در ادامه بررسی بهترین صرافی ارز دیجیتال، 10 صرافی برتر ارز دیجیتال در دنیا را معرفی خواهیم کرد. از زمان ظهور دارایی‌ های دیجیتال مانند بیت‌کوین ، اتریوم و سایر آلت‌کوین‌ها، مبادلات ارزهای دیجیتال محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و افراد بیشتری از صرافی ‌ها و پلتفرم‌ های رمزنگاری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال استفاده می ‌کنند.

تمامی صرافی های معرفی شده زیر برای ایرانیان تحریم بوده و ایرانیان نمی توانند از آنها استفاده کنند.

1- بایننس (Binance)

درک اینکه چرا بایننس بزرگترین و بهترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است، بسیار ساده است. بایننس به دلیل حجم تراکنش های بالایی دارد، یک صرافی برتر برای ارزهای دیجیتال است. بایننس ویژگی های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد و به دلیل تدابیر امنیتی کافی، گزینه ای امن برای معامله محسوب می شود. روزانه میلیون‌ها معامله‌گر از سراسر جهان ارزهای دیجیتال مختلف را در Binance خرید و فروش می کنند.

2- کوین بیس (Coinbase)

یکی دیگر از معروف ترین و بهترین صرافی ارز دیجیتال، کوین بیس است. این صرافی دسترسی به انواع ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و لایت کوین را فراهم می کند. سهولت استفاده از این پلتفرم، شروع تجارت با ارزهای دیجیتال را برای مبتدیان ساده می کند. علاوه بر این، Coinbase شهرت فوق العاده ای برای امنیت دارد و از پول مشتری محافظت می کند.

3- پرایم ایکس بی تی (PrimeXBT)

پرایم ایکس بی تی یکی دیگر از انواع بهترین صرافی ارز دیجیتال می باشد. کاربران این صرافی ارزهای دیجیتال می توانند با استفاده از یک حساب کاربری به بازارهای مختلف دسترسی داشته باشند. این صرافی، دسترسی ساده به فارکس، کالاها، شاخص های سهام و ارزهای دیجیتال را فراهم می کند. با کمک ویژگی تجارت کپی آن، می توانید به طور خودکار استراتژی های معاملاتی معامله گران سودآور را تقلید کنید و به همان سود برسید.

بخوانید : فارکس چیست؟

4- جمینی (Gemini)

بیت کوین، اتریوم و لایت کوین تنها تعدادی از دارایی های دیجیتال موجود در بهترین صرافی ارز دیجیتال Gemini هستند. این پلتفرم با ویژگی‌ های امنیتی پیشرفته مانند احراز هویت دو مرحله‌ای و ذخیره‌سازی سرد، به عنوان یکی از امن‌ترین صرافی‌ های رمز ارز شهرت دارد. جمینی به دلیل کارمزد پایین و زمان سریع تراکنش، انتخاب برتر بسیاری از معامله گران است.

5- بیت ترکس (Bittrex)

مجموعه بزرگی از دارایی های دیجیتال، از جمله بیت کوین، اتریوم و لایت کوین، در بهترین صرافی ارز دیجیتال Bittrex در دسترس هستند. این پلتفرم به دلیل داشتن ویژگی‌ های امنیتی پیشرفته مانند احراز هویت دو مرحله‌ای و ذخیره‌سازی سرد، به عنوان یکی از امن‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال شهرت دارد. علاوه بر این، Bittrex دارای کارمزدهای پایین و زمان‌های سریع تراکنش است که آن را به بهترین انتخاب برای بسیاری از معامله‌گران تبدیل می‌کند.

6- بیت استمپ (Bitstamp)

Bitstamp یک صرافی ارز دیجیتال قابل اعتماد است که طیف متنوعی از دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و ریپل را ارائه می دهد. Bitstamp دارای کارمزد پایین و زمان تراکنش سریع است که آن را به یک انتخاب محبوب در بین معامله گران تبدیل می کند.

7- کراکن (Kraken)

Kraken یک صرافی معتبر ارز دیجیتال است که طیف متنوعی از دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و ریپل را ارائه می دهد. با ویژگی‌های امنیتی پیشرفته مانند احراز هویت دو مرحله‌ای و ذخیره‌سازی سرد، این پلتفرم به عنوان یکی از امن‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال شهرت دارد.

8- بیت فینکس (Bitfinex)

Bitfinex یکی از معروف‌ترین و بهترین صرافی ارز دیجیتال است که ویژگی ‌های پیچیده معاملاتی مانند معاملات حاشیه، سفارشات محدود و سفارشات توقف ضرر را ارائه می ‌دهد. این پلتفرم انواع ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم و لایت کوین را می پذیرد. این صرافی در سال ۲۰۱۲ تاسیس شده است.

9- هوبی (Huobi)

بیت کوین، اتریوم و لایت کوین تنها تعدادی از دارایی های دیجیتال موجود در صرافی رمزارز Huobi هستند. این پلتفرم به دلیل رابط کاربر پسند و هزینه های مقرون به صرفه، گزینه ای محبوب برای بسیاری از معامله گران است. این صرافی در سال ۲۰۱۳ تاسیس شده و بهترین صرافی ارز دیجیتال می باشد.

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی-بهترین صرافی های خارجی برای ایرانی ها 2024 - صرافی ارز دیجیتال
چگونه بهترین صرافی ارز دیجیتال را انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال به چه نکاتی توجه کنیم؟

بیش از 600 صرافی ارز دیجیتال در جهان وجود دارد. در این قسمت معیار هایی که بر اساس آنها باید صرافی ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را انتخاب کنید ، آورده ایم:

 • ارزش بازار و نقدینگی
 • امنیت صرافی ارز دیجیتال
 • کمیسیون
 • خدمات به ایرانیان
 • تنوع ارزهای دیجیتال

فاکتورهای زیر در انتخاب ارزهای دیجیتال باید در نظر گرفته شوند:

ارزش بازار و نقدینگی

ارزش بازار (یا ارزش بازار) معیاری است که برای اندازه گیری اندازه و محبوبیت یک ارز دیجیتال بر اساس قیمت و حجم فعلی آن استفاده می شود. هر چه ارزش بازار بالاتر باشد، ارز دیجیتال محبوب تر است.

برای بدست آوردن ارزش بازار در هر زمان معین، قیمت فعلی هر ارز دیجیتال را در تعداد کل آن ارز دیجیتال در گردش ضرب کنید. به طور مشابه، نقدینگی مهم است، زیرا به شما امکان می دهد ارز دیجیتال را به راحتی بخرید و بفروشید.

امنیت صرافی ارز دیجیتال

امنیت صرافی ارز دیجیتال نیز در انتخاب آن بسیار مهم است. باید سابقه صرافی را بررسی کرده و ببینید آیا کلاهبرداری در صرافی مشاده شده است یا خیر؟

اکثر صرافی های ارز دیجیتال باید به تایید دومرحله ای داشته باشند.

کمیسیون

کمیسیون دریافتی صرافی نیز برای انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال اهمیت دارد. کاربران صرافی ها با کارمزد های پایین تر را ترجیح می دهند. هنگام استفاده از صرافی های خارجی باید کامزد انتقال ارز به صرافی های خارجی را نیز لحاظ کنید.

از سوی دیگر کامزد معاملات رمز ارز ها در صرافی های خارجی نسبت به صرافی های ایرانی پایین تر است.

پس اگر معامله گر بلند مدت هستید ، صرافی های ایرانی برایتان مناسب است. ولی اگر معامله گر کوتاه مدت بوده و اسکالپر هستید ، صرافی های خارجی انتخاب بهتری است.

خدمات به ایرانیان

بهتر است از صرافی هایی استفاده کنید که به ایرانیان خدمات می دهند. برای مثال اگر صرافی بایننی و یا کوین بیس استفاده کنید ، در صورت تشخیص ایرانی بودن شما ، حسابتان بلوکه خواهد شد و ممکن است سرمایتان از دسترس خارج شود.

تنوع ارز های دیجیتال

تنوع ارز های دیجیتال یک صرافی نیز مهم بوده و بسیاری از کاربران ترجیح می دهند صرافی هایی را برای سرمایه گذاری و ترید انتخاب کنند که تنوع ارز های دیجیتال آنها بالا باشد.

معرفی بهترین سایت برای خرید ارز
کارمزد صرافی های ارز دیجیتال چقدر است

‌کارمزد معاملات کریپتو

در اینجا خلاصه ای از رایج ترین کارمزدهای معاملات کریپتو آمده است:

هزینه‌های Maker-Taker

هزینه‌های Maker-Taker کارمزد رایجی است که توسط صرافی رمز ارز استفاده می ‌شود. هنگامی که برای خرید یا فروش رمزنگاری سفارش می دهید، می توانید نقدینگی را از صرافی (یک گیرنده) بگیرید یا نقدینگی را به صرافی (سازنده) اضافه کنید.

دریافت کنندگان برای برداشت نقدینگی ، کارمزدی را پرداخت می کنند، در حالی که میکر ها برای افزودن نقدینگی ، کارمزدی دریافت می کنند.

کارمزد معامله

کارمزدهای معامله بسته به معامله و حجم آن می تواند متفاوت باشد. آنها معمولاً درصدی از مبلغ معامله هستند، اما برخی از صرافی ها یک کارمزد ثابت دریافت می کنند. کارمزدهای معاملاتی نیز بسته به اینکه میکر یا تیکر هستید می تواند متفاوت باشد.

کارمزد تبدیل ارز (FX) یا کارمزد تبدیل ارز

زمانی که شما ارز دیجیتال را با استفاده از ارزی متفاوت از ارز پایه صرافی کریپتو می ‌خرید یا می‌ فروشید، کارمزد تبدیل ارز دریافت می ‌شود. به عنوان مثال، اگر ارز پایه صرافی USD باشد و شما BTC را با GBP خریداری کنید، ممکن است هزینه تبدیل ارز از شما دریافت شود. این کارمزد معمولاً درصدی از مبلغ معامله است و برای پوشش هزینه تبدیل ارز استفاده می شود.

هزینه های برداشت

هزینه های برداشت زمانی دریافت می شود که رمزنگاری یا پول نقد را از یک صرافی به یک کیف پول خارجی یا حساب بانکی برداشت می کنید. این کارمزدها بسته به ارز دیجیتال و صرافی ممکن است متفاوت باشد. همه رمزارز ها کارمزد برداشت دریافت نمی ‌کنند، اما برخی از آنها معمولاً یک کارمزد ثابت یا درصدی از مبلغ برداشت را دریافت می‌ کنند.

لازم است قبل از برداشت یا ایجاد حساب در یک صرافی رمزنگاری از هزینه های برداشت آگاه باشید تا بتوانید آنها را در تصمیم گیری خود لحاظ کنید.

اسپرد بازار

اسپرد بازار تفاوت بین قیمت پیشنهادی (بالاترین قیمتی که یک خریدار مایل به پرداخت است) و قیمت درخواستی (کمترین قیمتی که فروشنده مایل به پذیرش است) یک ارز دیجیتال است. این تفاوت نشان دهنده اسپرد است، و جایی است که بهترین سایت برای خرید رمز ارز سود خود را کسب می کند. اسپرد بازار بسته به نقدینگی بازار و نوسانات ارز دیجیتال می تواند متفاوت باشد.

سوالات متداول

کدام صرافی ارز دیجیتال بهترین صرافی است؟

در بیشتر رتبه بندی ها صرافی بایننس ، در رتبه اول بهترین صرافی ارز دیجیتال قرار گرفته است.
مشخصا استفاده از این صرافی نیازمند رعایت نکات امنیتی ست. بنابر این پیش از ثبت نام حتما یک وی پی اس تهیه نمایید.

کمیسیون هر صرافی چقدر است؟

میانگین کمیسیون که اکثر صرافی های بین المللی از آن تبعیت می کنند ۰.۱ درصد است. ولی این مقدار برای صرافی های مختلف متفاوت است و معیاری جهت انتخاب صرافی مناسب است. کمیسیون هر صرافی ارز دیجیتال در این مقاله ، در جدول مقابل آن نوشته شده است.

کدام صرافی کریپتو کمترین کارمزد را دارد؟

بایننس یکی از پایین ترین کارمزدهای ارزهای دیجیتال را در بازار دارد. کاربران می توانند از BNB برای پرداخت در صرافی استفاده کنند. کاربران می توانند از Binance Lite یا Binance Pro استفاده کنند.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

6 دیدگاه برای “بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی-بهترین صرافی های خارجی برای ایرانی ها 2024

 1. احمد

  سلام دوستان
  اما حقیقتا هیچ صرافی نوبیتکس نمیشه
  امنیت بالا و رابط کاربری آسان

 2. Yousefi

  تشکر مفید بود

 3. raya

  درود
  ممنون از اطلاعات مفیدتون
  من تقریبا با بیشتر این صرافیها کار کردم
  جدیدا هم با یک صرافی بنام صرافی پینگی اشنا شدم حدود دو ماهی هست که باهاش کار میکنم به شدت عالیه اصلا انقد پلتفرم خفنی دارن
  ممنون میشم شما که دیدگاهتون عمیق تر هست این صرافی را مورد بررسی قرار بدید

 4. مهرزاد

  با سلام خدمت تحقیق کنندگان رمزازها و با تشکر از مدیرمحترم سایت که با مقالات باعث افزایش آگاهی مخاطبین گردیده بنده هم تصمیم گرفتم که تجاربم رو در رمزارزها و ترید در اختیار علاقمندان بگذارم که بتوانم کمکی کرده باشم که حداقل راه بنده را نرفته باشند و زودتر بتوانند به هدف خود برسند ببینید دوستان بنده هم مثل شما اولیل راه که بودم داعم دنبال تحقیق و مطالعه بودم که بتونم استارت ثبت نام و معامله رو در رمزارزها شروع کنم . روی خیلی صرافیها مطالعه کردم صرافیها در ایران هر کدام مزایا و معایبی دارند. فقط بخاطر اینکه شما هم مثل بنده وقت گرانبهاتون از دست نره و بتونید به زودی نتیجه بگیرید ۳ صرافی برتر؛ از تقریبا ده صرافی که عضو بودم و ترید میکردم رو معرفی میکنم خدمتتون *تجربه را تجربه کردن خطاست* اومیدوارم که با تجارب بنده مسیرتون به هدفتون نزدیکتر بشه ‌.

  صرافی نوبیتکس که ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید$برای تمام ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول داره $اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری که خیلی مهمه هم داره $ فقط اینکه تقریبا از ۱۵ ارز بیشتر پشتیبانی نمیکنه که این ۱۵ ارز در صدر رتبه بندی رمزارزها هستن ؛ برای کسب سود بیشتر فقط روی خودتون سرمایه گذاری کنید ؛ برای خودتون وقت بزارید و تحلیل یاد بگیرید باور بفرماید با آگاهی و ترید راحت میتوند صدها میلیون سود کنید ؛ هنوزم برای ورود و آموزش و ترید دور نشده

  اینم لینک آموزش صرافی نوبیتکس برای دوستان علاقمند

  https://itsca-brokers.com/cryptocurrency/registration-and-transaction-training-in-nobitex-exchange/

  صرافی چنج کن بیش از ۳۰۰ ارز رو پشتیبانی میکنه $ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول هم داره میتونید برا ترید همونجا ارزتون رو نگه دارید$ ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید $ برای تمام سیستمها اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری میتونید برای چند ارزی که خودش معرفی کرده انجام بدید .

  اینم لینک صرافی چنج کن برای دوستان علاقمند

  https://changekon.com/

  یه صرافی خارجی هم معرفی میکنم خدمت علاقه مندان؛ که تنها صرافی هستش که ایرانیها میتونن احرازهویت و کار کنن و تا حالا تحریم نشده صرافی کوینکس هستش که در بین ایرانیها خیلی محبوب شناخته شده یجورایی بایننس ایرانیهاست ، فقط بهتره که به زبان انگلیسی کمی آشنایی داشته باشید ، اگه نه که کلیپهای آموزش فارسی و متنهای زیادی در اینترنت میتونید سرچ کنید و ببینید که به راحتی میتونید ترید کنید .

  صرافی کوینکس دیگه ضعفهای صرافیهای ایرانی رو نداره و کامل هستش(آپ داره ٫ ۲۴ ساعته هستش ٫ سفارش گذاری دقیق و متنوع داره ٫ ارزهایی رو که پشتیبانی میکنه کیف پولشون رو داره ، توصیه میکنم در هر صرافی که قراره هولد کنید یعنی اینکه یه ارز رو برای دراز مدت بخرید از کیف پول مطمعن استفاده کنید درسته که کارمزد داره ولی خیالتون راحته

  اینم لینک صرافی کوینکس برای علاقمندان :؛ که توصیه میکنم بخشی از معاملاتتون در یکی از صرافیهای ایرانی باشه و بخشی در صرافی کوینکس :؛ دلیلش رو خودتون بهتر میدونید😌😏

  https://itsca-brokers.com/cryptocurrency/coinex-exchange-registration-tutorial/

  در رمزارزها خیلی خوب میتونید سود کنید با معاملات و نوسانگیری خوب ، پورسود باشید عزیزان

  • سعید محمدی

   درود. وقتتون بخیر دوست عزیز، ممنون از نظر و اشتراک تجربه شما.

 5. احمدرضا حیدرزاده

  سلام ببخشید هنوز من امتحان نکردم ولی از دوستان نظرات خوب شنیدم من مشتاق شدم شرکت کنم

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.