آموزش ویدئویی ثبت نام در صرافی پروبیت ProBit– آموزش تصویری

صرافی پروبیت

معرفی صرافی پروبیت ProBit

صرافی پروبیت ProBit در سال 2018 در شهر سئول کره جنوبی توسط استو وو افتتاح شد. در این صرافی می توان بیش از 150ارز دیجیتال را مورد معامله قرار داد. کار با این صرافی و معامله در آن بسیار راحت بوده و با چند آموزش ساده می توان حساب خود را شارژ کرده و ارز دیجیتال مورد نظر را خریداری کرده و به عنوان سرمایه گذاری نگهداری کرد و یا با آن به معامله پرداخت. این صرافی یکی از سریع ترین صرافی های موجود در جهان است.  

7 صرافی معتبر ارز دیجیتال مناسب ایرانیان

مشخصاتتوضیح
نام صرافیپروبیت – ProBit
سال تاسیس2018
شهر و کشور تاسیسسئول – کره جنوبی
تعداد ارز های دیجیتالبیش از 150
خدمات به ایرانیاندر وبسایت به صورت دقیق اعلام نکرده
جدول توضیحات صرافی ارز دیجیتال پروبیت

آموزش ویدئویی ثبت نام در صرافی پروبیت

آموزش ثبت نام در صرافی پروبیت (ویدئو)

آموزش ثبت نام در صرافی پروبیت ProBit

ثبت نام در صرافی پروبیت ProBit بسیار راحت می باشد. برای ثبت نام در این صرافی وارد سایت رسمی این صرافی https://www.probit.com/en-us/  شده وبر روی Login کلیک کنید.

صفحه اصلی صرافی پروبیت
صفحه اصلی صرافی پروبیت

اگر قبلا قبلا ثبت نام کرده اید نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کرده و وارد صرافی شوید. اگر می خواهید ثبت نام کنید روی گزینه Register کلیک کنید تا صفحه مشخصات برایتان باز شود. در این صفحه ایمیل خود وارد کنید (این ایمیل باید معتبر بوده و همیشه در دسترس باشد) ، در گزینه بعدی برای حساب خود یک پسورد تعیین کرده و در کادر بعدی همان پسورد را وارد کنید. در قسمت Referral code اگر کسی شما را معرفی کرده است ، آن کد را وارد کنید. اگر کد معرف ندارید با این گزینه کاری نداشته باشید.

ورود اطلاعات در صرافی پروبیت
ورود اطلاعات در صرافی پروبیت

تیک قبول قوانین این صرافی را بزنید و حساب کاربری خود را ثبت کنید . حال یک کد به ایمیل شما ارسال شده است. ایمیل خود را چک کنید و کدی را که صرافی پروبیت برایتان ارسال کرده است را در کادر مربوطه وارد کنید.

ارسال کد به ایمیل
ارسال کد به ایمیل
اتمام ثبت نام در صرافی probit
اتمام ثبت نام در صرافی probit

حال برای تکمیل مراحل ثبت نام خود وارد کد کاربریتان خواهید شد. نام کاربری (ایمیل) و کلمه عبور خود را وارد کرده و لاگین کنید.

صفحه ورود صرافی پروبیت
صفحه ورود صرافی پروبیت

حال باید زبان خود را انتخاب کنید. این صرافی از زبان فارسی پشتیبانی می کند. اگر با زبان انگلیسی آشنایی کافی ندارید ، بهتر است زبان صرافی را روی فارسی قرار دهید. بعد از رد کردن این مراحل وارد مرحله تایید هویت دو مرحله ای خواهید شد.

تعیین زبان در صرافی پروبیت
تعیین زبان در صرافی پروبیت

ورود به صرافی پروبیت

ورود به صرافی پروبیت بسیار راحت می باشد. برای ورود به اکانت خود ابتدا وارد سایت رسمی این صرافی که لینک آن در پاراگراف بالا قید شده است ، شوید. سپس روی Login کلیک کنید . در صفحه باز شده ایمیل و کلمه عبور خود را وارد کنید تا بتوانید وارد حساب کاربری خود شوید.

بخوانید: بروکر های کریپتو مناسب ایرانیان

تایید هویت دو مرحله ای صرافی پروبیت

جهت امنیت بیشتر در صرافی پروبیت و سایر صرافی ها بعد از ثبت نام و در حین مراحل از کاربر خواسته می شود یا شماره موبایل خود را تایید کرده و یا از اپلیکیشن Google Athenticator استفاده کنند. این تایید هویت ، تایید هویت دو مرحله ای نامیده می شود. یعنی شما برای ورود به حساب کاربری خود ابتدا باید پسورد خود را وارد کنید و بعد کدی که اپلیکشن در گوشی هر دو دقیقه یک بار تولید می کند را وارد کنید.

و یا اینکه در هر بار ورود جهت برقراری امنیت بیشتر کدی جهت تایید برایتان پیامک خواهد شد. به این تایید هویت ، تایید هویت دو مرحله ای و یا همان 2FA گفته می شود. اگر می خواهید با پیامک تایید هویت شوید گزینه شماره موبایل را انتخاب کنید و شماره تماس خود را وارد کرده و منتظر کد تایید باشید. بعد از دریافت کد تایید ، آن را وارد کرده و Verify  شوید. اگر می خواهید از اپلیکیشن گوگل برای تایید هویت استفاده کنید ، گزینه OTP را انتخاب کنید.

تنظیمات امنیتی دو مرحله ای
تنظیمات امنیتی دو مرحله ای

در این مرحله باید اپلیکیشن Google Athenticator را دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید. این اپلیکیشن کلمه عبور تصادفی تولید می کند. که در هر بار ورود به صرافی علاوه بر کلمه عبوری که خودتان وارد کرده اید ، باید این را نیز وارد کنید.

دانلود اپلیکیشن google athenticator
دانلود اپلیکیشن google athenticator

حال باید با گوشی خود بار کد QR روی صفحه نمایش سیستم خود را تایید کنید و یا کدی که در صفحه نمایش خود مشاهده می کنید را در اپلیکیشن Google Athenticator موجود روی موبایل خود را وارد کنید.  

اسکن بارکد صرافی ProBit
اسکن بارکد صرافی ProBit
کد ریکاوری پروبیت
کد ریکاوری پروبیت

در این مرحله  یک کد مشاهده می کنید. این کد برای زمانی است که اگر موبایلتان ریست شده و یا گم شد ، بتوانید با این کد اکانت خود را بازیابی کنید. اگر این کد را نداشته باشید اکانت شما به هیچ عنوان قابل بازیابی نخواهد بود. کد مورد نظر را یادداشت کرده و در یک جای مطمئن از آن نگهداری کنید تا در موقع نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.

در مرحله بعدی یک کد به ایمیل شما ارسال خواهد شد و یک کد نیز به اپلیکیشن Google Athenticator نصب شده رو گوشی شما ارسال می شوند. آنها را در کادر های نشان داده شده در شکل وارد کنید. در این قسمت تایید هویت شما به پایان خواهد رسید.

تکمیل تایید هویت 2FA
تکمیل تایید هویت 2FA
حساب کاربری صرافی پروبیت
حساب کاربری صرافی پروبیت

شارژ حساب صرافی پروبیت ProBit

برای شارژ حساب صرافی پروبیت ProBit وارد پنل کاربری خود شوید و سپس از منو ها گزینه کیف پول را کلیک کنید . سپس روی گزینه واریز کلیک کنید . نوع ارز خود را مشخص کرده و شماره کیف پول خود را کپی کرده و هنگام واریز وجه در شماره کیف پول مقصد آن را وارد کنید. تا مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز گردد.

شارژ حساب پروبیت
شارژ حساب پروبیت
شارژ صرافی Probit
شارژ صرافی Probit

برداشت از حساب پروبیت

برای برداشت از حساب پروبیت وارد حساب کاربری خود شده و از منو ها گزینه کیف پول را کلیک کنید تا منوی کشویی باز شود. در منوی باز شده گزینه برداشت را انتخاب کنید. برای برداشت از حساب خود نیز باید نوع ارز خود را مشخص سازید.

برداشت از حساب Probit
برداشت از حساب Probit
برداشت از حساب پروبیت
برداشت از حساب پروبیت

کارمزد پروبیت ProBit

در صرافی پروبیت ProBit ابتدا مشتریان حساب خود را شارژ کرده و ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری می کنند. سپس برای معامله در قسمت مورد نظر سفارش گذاری می کنند. زمانی که معامله انجام شد ، 0.5 درصد کارمزد از طرف کارگزاری دریافت خواهد شد. البته این مبلغ کارمزد متغیر بوده و برای معامله با مبالغ بزرگ شامل تخفیف در کارمزد پروبیت خواهد شد.

در مبالغ بالا کارمزد تا 0.05 درصد نیز خواهد رسید. اگر معاملات خود را ارز بومی صرافی پروبیت یعنی PROB انجام دهید کارمزد معاملاتی به 0.03 درصد خواهد رسید. تقریبا در تمامی صرافی ها برای برداشت از حساب نیز کارمزد دریافت می شود. میانگین کارمزد برای برداشت از حساب صرافی برابر با 0.01 درصد می باشد. البته این کارمزد نیز برای صرافی های مختلف متفاوت است.  

ارز های صرافی پروبیت ProBit

هر ارز دیجیتالی که به وجود می آید ، از ابتدا قابل معامله نمی باشد. این ارز باید مراحلی را طی کند تا بتواند در صرافی ها عرضه شده و قابل معامله گردد. ارز های دیجیتال نیز مانند عرضه اولیه های بورس ایران در ابتدای ورود به صرافی عرضه اولیه می شوند.

خرید عرضه اولیه همیشه برای مشتریان جذابیت خاصی دارند و انتظار می روند چندین ماه رشد خوبی را تجربه کنند. ارز های صرافی پروبیت به بیش از 150 ارز دیجیتال می رسد و مشتریان می توانند بسیاری از ارز های مورد نظر خود را در این صرافی مشاهده کرده و ارز مورد نظر خود را خریداری کنند.

تحریم صرافی پروبیت

در حال حاضر (20 آوریل 2021) که بنده در حال نگارش این مقاله در مورد صرافی پروبیت می باشم ، این صرافی برای ایرانیان تحریم نمی باشد و ایرانیان بدون مشکل می توانند در این صرافی ثبت نام کرده و احراز هویت کنند. بعد از احراز هویت می توانند حساب پروبیت خود را شارژ کرده و ارز دیجیتال بخرند و به معامله بپردازند.

پشتیبانی صرافی پروبیت ProBit

صرافی پروبیت ProBit از جمله معدود صرافی هایی می باشد که از کاربران خود پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته دارد. این صرافی کره ای حتی زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند. و در مراحل ثبت نام و یا بعدا می توانید زبان صرافی را به فارسی تغییر داده و راحتتر با آن کار کنید.

صرافی پروبیت Probit
صرافی پروبیت Probit

معامله مارجین (اهرم) در صرافی پروبیت

در معامله مارجین سرمایه گذار می تواند با چندین برابر سرمایه خود به معامله بپردازد و به همان نسبت که از اهرم استفاده می کند ، در معامله سود بزرگی کرده و یا ضرر کند. به عنوان مثال اگر از اهرم 1:1000 استفاده می کنید و سرمایه شما 50 ترون باشد ، شما با 50000 ترون وارد معامله خواهید شد.

استفاده از اهرم بسیار پر ریسک بوده و برای افراد تازه کار اصلا توصیه نمی شود. افراد حرفه ای نیز با دقت خاصی و زمانی که از روند بازار (صعودی و یا نزولی بودن) مطمئن باشند ، اقدام به استفاده از اهرم آن هم با مقادیر سنجیده خواهند کرد.

صرافی پروبیت برای ایرانی ها

صرافی پروبیت برای ایرانی ها نیز مثل بسیاری دیگر از صرافی ها ، تحریم است. بنابر این، حتما برای ورود ، از تغییر دهنده های آی پی نظیر سرور های اختصاصی مجازی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که صرافی ProBit زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند.

تمام تریدر های ایرانی که می خواهند ارز های دیجیتال بسیار متنوعی خریداری کرده و یا معامله کنند ، بدون محدودیت خاصی می توانند در صرافی پروبیت ثبت نام کنند.

اعتبار پروبیت ProBit

پروبیت بعد از راه اندازی در سئول به دو شاخه تقسیم شده است و شرکت های متعددی آن را اداره می می کنند. این صرافی بین المللی به بیش از 40 زبان در جهان ترجمه شده است و مشتریان از کشور های مختلفی می توانند به این صرافی وصل شده و ارز دیجیتال معامله کنند. سرعت تراکنش بالا یکی از ویژگی های اصلی این صرافی می باشد و برای زمان های شلوغ بازار بسیار مناسب است.

امنیت صرافی پروبیت

امنیت صرافی پروبیت بسیار بالاست و به جرات می توان گفت این صرافی بین المللی یکی امن ترین پلتفرم های جهان را دارد. صرافی پروبیت تا این تاریخ مورد هک قرار نگرفته است . و حساب های مشتریان در امنیت کامل قرار دارند. این صرافی برای امنیت بیشتر از احراز هویت دو مرحله ای (2FA) استفاده می کند. این احراز هویت احتمال هک شدن حساب کاربران را بسیار پایین می آورد. این صرافی از قوی ترین الگوریتم های جهان برای امنیت خود استفاده می کند که احتمال هک شدن حساب را بسیار پایین آورده است.

برای مشاهده لیست کامل بهترین بروکر های فارکس به لینک زیر مراجعه کنید.

بهترین بروکر فارکس

سوالات متداول

لینک ورود به صرافی پروبیت چیست؟

برای ورود به صرافی پروبیت ، میتوانید از این لینک استفاده کنید: https://www.bw.com/

امکان ثبت نام در این صرافی برای ایرانیان وجود دارد؟

در توضیحات سایت خود صرافی ، دقیقا اعلام شده که شما میتوانید بدون احراز هویت، واریز، برداشت و معامله داشته باشید.
ایرانیان نمیتوانند احراز هویت کنند.
ظاهرا محدودیت ایرانیان فقط در خصوص احراز هویت است.

کلام آخر

معامله ارز های دیجیتال شیوه ای جدید بین تریدر ها بوده و با معامله و پیش بینی صحیح بازار می توانند در این بازار سود کرده و حتی با استفاده از ارز های دیجیتال سرمایه گذاری هایی برای خودشان انجام دهند. هدف اصلی سایت ایتسکا آموزش تریدر ها نمی باشد. این سایت هم در زمینه آموزش بورس تهران فعالیت دارد و هم در زمینه آموزش بازار فارکس و معاملات ارز های دیجیتال.

برای ورد به بازار فارکس ابتدا باید در بروکر های ایرانیان ثبت نام کنید. این برو کر ها به ایرانیان خدمات داده و ایران را تحریم نکرده اند. بروکر های معرفی شده دارای اعتبار بوده و همگی رگولاتور معتبر دریافت کرده اند. ایرانیان فقط می توانند از داخل کشور در این بروکر ها ثبت نام کرده افتتاح حساب کنند و با خیال راحت حساب خود را شارژ کرده و به معامله بپردازند. صرافی های بین المللی نیز دقیقا به همین شکل می باشند. باید در صرافی هایی ثبت نام کرد که هم معتبر بوده و هم به ایرانیان خدمات دهد.

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت HotBit– آموزش تصویری + ویدئو

آموزش ثبت نام در صرافی بایننس Binance– آموزش تصویری + ویدئو

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس CoinEx– آموزش تصویری + ویدئو

ثبت نام در صرافی BW– آموزش تصویری + ویدئو

آموزش صرافی کوکوین KuCoin– آموزش تصویری ثبت نام+ ویدئو

دریافت بونوس ثبت نام صرافی نوبیتکس Nobitex – آموزش تصویری ثبت نام+ ویدئو

آموزش صرافی اوکی اکسچنج OKEX – خرید ارز دیجیتال

4.4/5 - (5 امتیاز)

44 دیدگاه برای “آموزش ویدئویی ثبت نام در صرافی پروبیت ProBit– آموزش تصویری

  1. علیرضا گفته:

    سلام من bnb انتقال دادم ازصرافی پروبیت مونده پردازش نمیشه و انتقال انجام نمیشه راهنمایی کنید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه