آموزش ثبت نام در صرافی پروبیت ProBit + ویدئو

صرافی پروبیت

معرفی صرافی پروبیت ProBit

صرافی پروبیت ProBit در سال 2018 در شهر سئول کره جنوبی توسط استو وو افتتاح شد. در این صرافی می توان بیش از 150ارز دیجیتال را مورد معامله قرار داد. کار با این صرافی و معامله در آن بسیار راحت بوده و با چند آموزش ساده می توان حساب خود را شارژ کرده و ارز دیجیتال مورد نظر را خریداری کرده و به عنوان سرمایه گذاری نگهداری کرد و یا با آن به معامله پرداخت. این صرافی یکی از سریع ترین صرافی های موجود در جهان است.  

در صورت تمایل میتوانید در یکی دیگر از صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کنید.

بیشتر بخوانید : بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

مشخصاتتوضیح
نام صرافیپروبیت – ProBit
سال تاسیس2018
شهر و کشور تاسیس سئول – کره جنوبی
تعداد ارز های دیجیتال بیش از 150
خدمات به ایرانیاندر وبسایت به صورت دقیق اعلام نکرده
جدول توضیحات صرافی ارز دیجیتال پروبیت

صرافی probit برای ایرانیان

صرافی پروبیت برای ایرانی ها نیز مثل بسیاری دیگر از صرافی ها ، تحریم است. بنابر این، حتما برای ورود ، از تغییر دهنده های آی پی نظیر سرور های اختصاصی مجازی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که صرافی ProBit زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند.

تمام تریدر های ایرانی که می خواهند ارز های دیجیتال بسیار متنوعی خریداری کرده و یا معامله کنند ، بدون محدودیت خاصی می توانند در صرافی پروبیت ثبت نام کنند.

آموزش ویدئویی ثبت نام در صرافی پروبیت

آموزش ثبت نام در صرافی پروبیت (ویدئو)

آموزش ثبت نام در صرافی پروبیت ProBit

ثبت نام در صرافی پروبیت ProBit بسیار راحت می باشد. برای ثبت نام در این صرافی وارد سایت رسمی این صرافی https://www.probit.com/en-us/  شده وبر روی Login کلیک کنید.

صفحه اصلی صرافی پروبیت
صفحه اصلی صرافی پروبیت

اگر قبلا قبلا ثبت نام کرده اید نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کرده و وارد صرافی شوید. اگر می خواهید ثبت نام کنید روی گزینه Register کلیک کنید تا صفحه مشخصات برایتان باز شود. در این صفحه ایمیل خود وارد کنید (این ایمیل باید معتبر بوده و همیشه در دسترس باشد) ، در گزینه بعدی برای حساب خود یک پسورد تعیین کرده و در کادر بعدی همان پسورد را وارد کنید. در قسمت Referral code اگر کسی شما را معرفی کرده است ، آن کد را وارد کنید. اگر کد معرف ندارید با این گزینه کاری نداشته باشید.

ورود اطلاعات در صرافی پروبیت
ورود اطلاعات در صرافی پروبیت

تیک قبول قوانین این صرافی را بزنید و حساب کاربری خود را ثبت کنید . حال یک کد به ایمیل شما ارسال شده است. ایمیل خود را چک کنید و کدی را که صرافی پروبیت برایتان ارسال کرده است را در کادر مربوطه وارد کنید.

ارسال کد به ایمیل
ارسال کد به ایمیل
اتمام ثبت نام در صرافی probit
اتمام ثبت نام در صرافی probit

حال برای تکمیل مراحل ثبت نام خود وارد کد کاربریتان خواهید شد. نام کاربری (ایمیل) و کلمه عبور خود را وارد کرده و لاگین کنید.

صفحه ورود صرافی پروبیت
صفحه ورود صرافی پروبیت

حال باید زبان خود را انتخاب کنید. این صرافی از زبان فارسی پشتیبانی می کند. اگر با زبان انگلیسی آشنایی کافی ندارید ، بهتر است زبان صرافی را روی فارسی قرار دهید. بعد از رد کردن این مراحل وارد مرحله تایید هویت دو مرحله ای خواهید شد.

تعیین زبان در صرافی پروبیت
تعیین زبان در صرافی پروبیت

ورود به صرافی پروبیت

ورود به صرافی پروبیت بسیار راحت می باشد. برای ورود به اکانت خود ابتدا وارد سایت رسمی این صرافی که لینک آن در پاراگراف بالا قید شده است ، شوید. سپس روی Login کلیک کنید . در صفحه باز شده ایمیل و کلمه عبور خود را وارد کنید تا بتوانید وارد حساب کاربری خود شوید.

بخوانید: بروکر های کریپتو مناسب ایرانیان

تایید هویت دو مرحله ای صرافی پروبیت

جهت امنیت بیشتر در صرافی پروبیت و سایر صرافی ها بعد از ثبت نام و در حین مراحل از کاربر خواسته می شود یا شماره موبایل خود را تایید کرده و یا از اپلیکیشن Google Athenticator استفاده کنند. این تایید هویت ، تایید هویت دو مرحله ای نامیده می شود. یعنی شما برای ورود به حساب کاربری خود ابتدا باید پسورد خود را وارد کنید و بعد کدی که اپلیکشن در گوشی هر دو دقیقه یک بار تولید می کند را وارد کنید.

و یا اینکه در هر بار ورود جهت برقراری امنیت بیشتر کدی جهت تایید برایتان پیامک خواهد شد. به این تایید هویت ، تایید هویت دو مرحله ای و یا همان 2FA گفته می شود. اگر می خواهید با پیامک تایید هویت شوید گزینه شماره موبایل را انتخاب کنید و شماره تماس خود را وارد کرده و منتظر کد تایید باشید. بعد از دریافت کد تایید ، آن را وارد کرده و Verify  شوید. اگر می خواهید از اپلیکیشن گوگل برای تایید هویت استفاده کنید ، گزینه OTP را انتخاب کنید.

تنظیمات امنیتی دو مرحله ای
تنظیمات امنیتی دو مرحله ای

در این مرحله باید اپلیکیشن Google Athenticator را دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید. این اپلیکیشن کلمه عبور تصادفی تولید می کند. که در هر بار ورود به صرافی علاوه بر کلمه عبوری که خودتان وارد کرده اید ، باید این را نیز وارد کنید.

دانلود اپلیکیشن google athenticator
دانلود اپلیکیشن google athenticator

حال باید با گوشی خود بار کد QR روی صفحه نمایش سیستم خود را تایید کنید و یا کدی که در صفحه نمایش خود مشاهده می کنید را در اپلیکیشن Google Athenticator موجود روی موبایل خود را وارد کنید.  

اسکن بارکد صرافی ProBit
اسکن بارکد صرافی ProBit
کد ریکاوری پروبیت
کد ریکاوری پروبیت

در این مرحله  یک کد مشاهده می کنید. این کد برای زمانی است که اگر موبایلتان ریست شده و یا گم شد ، بتوانید با این کد اکانت خود را بازیابی کنید. اگر این کد را نداشته باشید اکانت شما به هیچ عنوان قابل بازیابی نخواهد بود. کد مورد نظر را یادداشت کرده و در یک جای مطمئن از آن نگهداری کنید تا در موقع نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.

در مرحله بعدی یک کد به ایمیل شما ارسال خواهد شد و یک کد نیز به اپلیکیشن Google Athenticator نصب شده رو گوشی شما ارسال می شوند. آنها را در کادر های نشان داده شده در شکل وارد کنید. در این قسمت تایید هویت شما به پایان خواهد رسید.

تکمیل تایید هویت 2FA
تکمیل تایید هویت 2FA
حساب کاربری صرافی پروبیت
حساب کاربری صرافی پروبیت

شارژ حساب صرافی پروبیت ProBit

برای شارژ حساب صرافی پروبیت ProBit وارد پنل کاربری خود شوید و سپس از منو ها گزینه کیف پول را کلیک کنید . سپس روی گزینه واریز کلیک کنید . نوع ارز خود را مشخص کرده و شماره کیف پول خود را کپی کرده و هنگام واریز وجه در شماره کیف پول مقصد آن را وارد کنید. تا مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز گردد.

شارژ حساب پروبیت
شارژ حساب پروبیت
شارژ صرافی Probit
شارژ صرافی Probit

برداشت از حساب پروبیت

برای برداشت از حساب پروبیت وارد حساب کاربری خود شده و از منو ها گزینه کیف پول را کلیک کنید تا منوی کشویی باز شود. در منوی باز شده گزینه برداشت را انتخاب کنید. برای برداشت از حساب خود نیز باید نوع ارز خود را مشخص سازید.

برداشت از حساب Probit
برداشت از حساب Probit
برداشت از حساب پروبیت
برداشت از حساب پروبیت

کارمزد پروبیت ProBit

در صرافی پروبیت ProBit ابتدا مشتریان حساب خود را شارژ کرده و ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری می کنند. سپس برای معامله در قسمت مورد نظر سفارش گذاری می کنند. زمانی که معامله انجام شد ، 0.5 درصد کارمزد از طرف کارگزاری دریافت خواهد شد. البته این مبلغ کارمزد متغیر بوده و برای معامله با مبالغ بزرگ شامل تخفیف در کارمزد پروبیت خواهد شد.

در مبالغ بالا کارمزد تا 0.05 درصد نیز خواهد رسید. اگر معاملات خود را ارز بومی صرافی پروبیت یعنی PROB انجام دهید کارمزد معاملاتی به 0.03 درصد خواهد رسید. تقریبا در تمامی صرافی ها برای برداشت از حساب نیز کارمزد دریافت می شود. میانگین کارمزد برای برداشت از حساب صرافی برابر با 0.01 درصد می باشد. البته این کارمزد نیز برای صرافی های مختلف متفاوت است.  

ارز های صرافی پروبیت ProBit

هر ارز دیجیتالی که به وجود می آید ، از ابتدا قابل معامله نمی باشد. این ارز باید مراحلی را طی کند تا بتواند در صرافی ها عرضه شده و قابل معامله گردد. ارز های دیجیتال نیز مانند عرضه اولیه های بورس ایران در ابتدای ورود به صرافی عرضه اولیه می شوند.

خرید عرضه اولیه همیشه برای مشتریان جذابیت خاصی دارند و انتظار می روند چندین ماه رشد خوبی را تجربه کنند. ارز های صرافی پروبیت به بیش از 150 ارز دیجیتال می رسد و مشتریان می توانند بسیاری از ارز های مورد نظر خود را در این صرافی مشاهده کرده و ارز مورد نظر خود را خریداری کنند.

پشتیبانی صرافی پروبیت ProBit

صرافی پروبیت ProBit از جمله معدود صرافی هایی می باشد که از کاربران خود پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته دارد. این صرافی کره ای حتی زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند. و در مراحل ثبت نام و یا بعدا می توانید زبان صرافی را به فارسی تغییر داده و راحتتر با آن کار کنید.

معامله مارجین (اهرم) در صرافی پروبیت

در معامله مارجین سرمایه گذار می تواند با چندین برابر سرمایه خود به معامله بپردازد و به همان نسبت که از اهرم استفاده می کند ، در معامله سود بزرگی کرده و یا ضرر کند. به عنوان مثال اگر از اهرم 1:1000 استفاده می کنید و سرمایه شما 50 ترون باشد ، شما با 50000 ترون وارد معامله خواهید شد.

استفاده از اهرم بسیار پر ریسک بوده و برای افراد تازه کار اصلا توصیه نمی شود. افراد حرفه ای نیز با دقت خاصی و زمانی که از روند بازار (صعودی و یا نزولی بودن) مطمئن باشند ، اقدام به استفاده از اهرم آن هم با مقادیر سنجیده خواهند کرد.

اعتبار پروبیت ProBit

پروبیت بعد از راه اندازی در سئول به دو شاخه تقسیم شده است و شرکت های متعددی آن را اداره می می کنند. این صرافی بین المللی به بیش از 40 زبان در جهان ترجمه شده است و مشتریان از کشور های مختلفی می توانند به این صرافی وصل شده و ارز دیجیتال معامله کنند. سرعت تراکنش بالا یکی از ویژگی های اصلی این صرافی می باشد و برای زمان های شلوغ بازار بسیار مناسب است.

امنیت صرافی پروبیت

امنیت صرافی پروبیت بسیار بالاست و به جرات می توان گفت این صرافی بین المللی یکی امن ترین پلتفرم های جهان را دارد. صرافی پروبیت تا این تاریخ مورد هک قرار نگرفته است . و حساب های مشتریان در امنیت کامل قرار دارند. این صرافی برای امنیت بیشتر از احراز هویت دو مرحله ای (2FA) استفاده می کند. این احراز هویت احتمال هک شدن حساب کاربران را بسیار پایین می آورد. این صرافی از قوی ترین الگوریتم های جهان برای امنیت خود استفاده می کند که احتمال هک شدن حساب را بسیار پایین آورده است.

سوالات متداول

لینک ورود به صرافی پروبیت چیست؟

برای ورود به صرافی پروبیت ، میتوانید از این لینک استفاده کنید: https://www.bw.com/

امکان ثبت نام در این صرافی برای ایرانیان وجود دارد؟

در توضیحات سایت خود صرافی ، دقیقا اعلام شده که شما میتوانید بدون احراز هویت، واریز، برداشت و معامله داشته باشید.
ایرانیان نمیتوانند احراز هویت کنند.
ظاهرا محدودیت ایرانیان فقط در خصوص احراز هویت است.

کلام آخر

معامله ارز های دیجیتال شیوه ای جدید بین تریدر ها بوده و با معامله و پیش بینی صحیح بازار می توانند در این بازار سود کرده و حتی با استفاده از ارز های دیجیتال سرمایه گذاری هایی برای خودشان انجام دهند. هدف اصلی سایت ایتسکا آموزش تریدر ها نمی باشد. این سایت هم در زمینه آموزش بورس تهران فعالیت دارد و هم در زمینه آموزش بازار فارکس و معاملات ارز های دیجیتال.

برای ورد به بازار فارکس ابتدا باید در بروکر های ایرانیان ثبت نام کنید. این برو کر ها به ایرانیان خدمات داده و ایران را تحریم نکرده اند. بروکر های معرفی شده دارای اعتبار بوده و همگی رگولاتور معتبر دریافت کرده اند. ایرانیان فقط می توانند از داخل کشور در این بروکر ها ثبت نام کرده افتتاح حساب کنند و با خیال راحت حساب خود را شارژ کرده و به معامله بپردازند. صرافی های بین المللی نیز دقیقا به همین شکل می باشند. باید در صرافی هایی ثبت نام کرد که هم معتبر بوده و هم به ایرانیان خدمات دهد.

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت HotBit– آموزش تصویری + ویدئو

آموزش ثبت نام در صرافی بایننس Binance– آموزش تصویری + ویدئو

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس CoinEx– آموزش تصویری + ویدئو

ثبت نام در صرافی BW– آموزش تصویری + ویدئو

آموزش صرافی کوکوین KuCoin– آموزش تصویری ثبت نام+ ویدئو

دریافت بونوس ثبت نام صرافی نوبیتکس Nobitex – آموزش تصویری ثبت نام+ ویدئو

آموزش صرافی اوکی اکسچنج OKEX – خرید ارز دیجیتال

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

41 دیدگاه برای “آموزش ثبت نام در صرافی پروبیت ProBit + ویدئو

 1. حسین کریم زاده

  باسلام:
  می خواستم بدانم آیا امکان آموزش کارکردن با صرافی وتبدیل ارز RKNTراحضوری دارید . ممنون میشم راهنماییم کنید.واگر شماره تماس دارید بفرستید.

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   خیر ما در حال حاضر آموزش حضوری نداریم.

 2. علیرضا

  سلام من bnb انتقال دادم ازصرافی پروبیت مونده پردازش نمیشه و انتقال انجام نمیشه راهنمایی کنید ممنون

 3. علیرضا

  سلام من bnb انتقال دادم از پروبیت به تراست تو حالت برداشت مونده اما bnb انتقال پیدا نمیکنه مشکل کجاست

 4. مهدی

  سلام خسته نباشید.
  من مقداری ارز PHT دارم که فقط probit لیستش کرده میخواستم اینو تبدیل به تتر کنم.
  چجوری باید این ارز رو وارد حساب probit کنم؟

 5. مرتضی

  سلام وقتتون بخیر به پروبیت ارز دوگو فرستادم از مبدا هاتبیت ولی پروبیت میگه ورژنش پایینه بخاطرهمین توکیف پول نشون نمیده هردوصرافی هیچ تذکری یا اطلاعیه از ورژن دوگو نداده بودن اون تاریخ.سه روز بعدازانتقال اگهی دادن که ورژن دوگو درپروبیت دو هست و ورژن یک رو قبول نمیکنه الان تیکت هم فرستادم میگم احراز هویت کنید مدارک بفرستید لطفا راهنمایی کنید

  • سعید محمدی

   درود. وقتتون بخیر.
   در این خصوص با توجه به اینکه نکاتی که می فرمایید مربوط به این دو صرافی ست، من نمیتونم راهنمایی خاصی کنم. خود صرافی ها نیاز هست که بررسی کنند و مشکل رو حل کنن.

 6. سارا

  سلام جناب محمدی 2روزه ارزی رو فرستادم به پروبیت نرسیده، همه ی مراحل و آدرس هم درست کپی کردم
  امکان داره کلا نیاد دیگه؟

  • ایتسکا

   سلام. وقت بخیر. لطفا هم به صرافی مبدا ، هم به صرافی مقصد ایمیل بزنید و مشکل رو بهشون اعلام کنید. پیگیری میکنن که مشکل حل بشه.

 7. Reza

  استاد سلام من چندین بار از گزینه فراموشی رمز استفاده کردم ولی متاسفانه همش قبول نمیکنه و میگه برای ثبت فرایند شناسایی جداگانه ای لازم است . حالا این چیه نمی‌دونم . چطور میتونم از پشتیبان پروبیت استعلام و کمک بگیرم . و باید فارسی درخواست بدم یا لاتین . ممنون میشم کمک کنید

  • سعید محمدی

   وقتتون بخیر.
   برای ارتباط با پروبیت ، میتونید از لینک زیر استفاده کنید:
   https://www.probit.com/en-us/support/inquiry
   درخواستتون رو اعلام کنید تا تیم پروبیت مورد را بررسی کرده و پاسخ دهد.

   • Reza

    با تشکر و سپاس از راهنماییتون

 8. Reza

  سلام استاد خسته نباشید . من گوشیمو ریست کردم و بعد وقتی پروبیت. و نصب کردم پسوردمو قبول نکرد خیلی تلاش کردم از بازیابی استفاده کنم . همش پیغام میده . به فرایند شناسایی جداگانه ای احتیاج دارید . من باید چکار کنم . خیلی ناراحتم نکنه نمیتونم دیگه وارد شم کلی ارز دارم . آیا باید احراز هویت شم . بدون فیلتر شکن راحت معامله میکردم . خواهشا کمکم کنید. ممنون از راهنماییتون

  • سعید محمدی

   درود. وقتتون بخیر.
   برای ورود به اکانتتون، نیاز دارید که پسورد رو داشته باشید. اگر احراز هویت دو مرحله ای رو وارد کردید که نیاز به این اطلاعات هم دارید.
   درصورتی که رمز عبور رو فراموش کردید، از گزینه فراموشی رمز عبور که هنگام ورود مشاهده میکنیدش استفاده کنید.

 9. دانشجو

  سلام حداقل میزان تتر برای معامله درپروبیت چه مقدار است

 10. رامین

  سلام صرافی پروبیت چرا به تیکت هایی که میزنیم جواب نمیده .؟

  • سعید محمدی

   سلام. وقت بخیر.
   پروبیت تیکت ها را با 24 ساعت تاخیر پاسخ میدهد. ضمن اینکه در نظر داشته باشید شنبه و یک شنبه ها تعطیل هستند.

 11. جواد

  سلام
  اگه امکان داره آموزش صفر تا صد خرید از صرافی پروبیت رو هم بزارید ممنونم

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر. حتما در همین چند روز آینده این آموزش رو براتون قرار خواهیم داد.

 12. Mohammadreza

  با سلام
  به دلیل تحریم ایا با vpn میشه وارد شد و حساب مسدود نمیشود یا باید روش دیگری انتخاب کنیم

  • سعید محمدی

   درود. وقتتون بخیر.
   افرادی هستند که بدون VPN نیز از این صرافی استفاده میکنند و مشکلی ندارند. اما جهت امنیت بیشتر، بهتر است از وی پی ان استفاده شود. در نظر داشته باشید که این صرافی کشور آمریکا را نیز تحریم کرده است . بنابر این ، وی پی ان آلمان یا فنلاند استفاده کنید.

 13. محسن

  سلام بعد مقاله شما ثبت نام کردم با IP ایران و کوین هم خرید کردم ولی اگە تو بخش اعلانها prohibit رو سرچ کنین لیست کشورهایی کە تحریم هستند رو آورده تو خبری که برای سنگاپور شش ماه پیش گذاشته لطفا قبل نوشتن مقاله به درستی صرافی رو بررسی کنین و اطلاعات درست بزارین تا مخاطباتون متضرر نشن

  • سعید محمدی

   سلام . وقتتون بخیر. ممنون از پیامی که ارسال کردید.
   مشکلی که در خصوص مقاله متذکر شدید، اصلاح گردید.
   لطفا در نظر داشته باشید که این صرافی تحت یک مقاله به صورت مستقیم به ایران اشاره نکرده و زیر مقاله سنگاپور، مورد مربوط به ایران را نوشته است.
   در خصوص اینکه ایرانیان امکان انجام KYC را در این صرافی ندارند نیز در مقاله توضیح داده بودیم.
   مجدد از تذکر شما تشکر میکنم و مقاله به روز رسانی شد.

   • متین

    سلام وقتتون بخیر من کد ۱۶ رقمی گوگل اتنتیکیتور صرافی پروبیت را فراموش کردم ب پشتیبانی هم گفتم اما ۱ماهه جوابم را ندادن مشکل از کجاست

    • سعید محمدی

     درود. وقت بخیر.
     این مورد رو فقط خود صرافی میتونه پاسخ بده . بهشون مجدد ایمیل بزنید.

  • صادق

   سلام وقتتون بخیر
   برا برداشت از صرافی پروبیت کد تأیید دو مرحله ای برا گوشیم ارسال نمیشه.. بايد چکار کنم؟

 14. مرتضی

  سلام واقعا زحمت کشیدین آمئزش دادین ممنونم میشه لطفا بگین برای معامله با اهرم در صرافی پرو بیت کجا باید رفت اموزش بدین

  • سعید محمدی

   سلام . وقتتون بخیر. خواهش میکنم. خوشحالیم که این آموزش مورد پسندتون واقع شده.
   و چشم، در خصوص معامله در پروبیت هم به زودی مقاله ای منتشر خواهیم کرد.

 15. احسان نجفی

  سلام وقت بخیر
  من تو سرافی اکانت باز کردم بعدش با بیت کوین . فری کوین خریدم ولی حالا نمی توانم انقالش بدم واسی چی
  لطفا کمک کنید.

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر.
   اگر سفارش باز ندارید، موجودی تون باید داخل سیستم باشه. میتونید موجودی رو به تتر تبدیل کنید و منتقلش کنید.

  • حبیب

   با عرض سلام و احترام
   من اشتباها 2fa را از گوشی حذف کردم و زمان رجیستر اسکرین از QR هم نگرفتم،
   چگونه میتونم دوباره 2fa رو روی گوشی فعال کنم
   متشکرم

   • زینب اصغری

    کدی که در صفحه QR بود رو جایی یادداشت نکردین؟ چون موقع ثبت نام از طرف صرافی ها تاکید میشه این کد رو یادداشت کرده و در جای امن نگهداری کنین. در صورت گم شدن گوشی و یا مشکلات دیگر به حساب خود دسترسی نخواهید داشت. البته بهتره به صرافی مورد نظر تیکت بزنین و ازونا بخوایین راهنمایی تون کنن.

 16. سیدمحسن

  سلام . من اپلیکیشن پرو بیت دانلود ونصب کردم ولی کلمات بازیابی نداد بعد مشکلی پیش نمیاد برای من

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر.
   اپلیکیشن پروبیت کلمات بازیابی نمیده. احراز هویت دو مرحله ای گوگل هست که یک کد12 رقمی برای بازیابی میده خدمتتون.

 17. عرفان

  سلام ببخشید در بخش احراز هویت ، امکانش هست که با کارت ملی یا شناسنامه احراز هویت کنم یا نه ؟

  • سعید محمدی

   سلام. وقت بخیر.
   در متن مقاله، یادآور شدیم که این بروکر به صورت کلی به ایرانیان سرویس دهی نمیکند. بنابر این، اصلا مدارک ایرانیان برای این بروکر پذیرفتنی نیست.

   • ماجد

    در همین مقاله یه قسمتش نوشتی با ایرانیا مشکلی نداره و دقیقا چند متن پایین تر نوشته شده ایرانیان تحریم میباشند. آخه این چ کاریه داداش من

    • سعید محمدی

     سلام. وقت بخیر.
     ممنون از شما.
     بله . درست میفرمایید. مقاله به زودی ادیت خواهد شد. ولی اینکه در متن مقاله تناقض وجود دارد، دلیلش این هست که مقاله به مرور زمان به روز رسانی شده است.

     • حسین

      سلام خسته نباشید
      من نمیتونم رمز حساب پروبیت خودمو بازیابی کنم چیکار باید بکنم؟

     • سعید محمدی

      با سلام و وقت بخیر. میتونید به پشتیبانی پروبیت پیام دهید. حتما راهنمایی خواهند کرد.

    • Fahime

     سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات مفیدتون .میخاستم بدونم ارز pht تو این صرافی هست ؟و با فیلتر شکن باید وارد این صرافی شد؟ممنون❤️

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.