بررسی سایت شرکت Maverick FX به عنوان یک شرکت پراپ تریدینگ-استخدام تریدر فارکس

شرکت Maverick FX

شرکت Maverick FX به عنوان یک شرکت پراپ تریدینگ (Proprietary Trading) در سال 1997 تاسیس شده است و با سابقه تجاری بسیار موفق در این زمینه به فعالیت می پردازد. هدف اصلی شرکت علاوه بر استخدام تریدر های حرفه ای و جذب تریدر فارکس کمک به آنها در کسب سود بیشتر و در ازای کنترل ریسک می باشد. شرکت Maverick FX بر این عقیده استوار است که موفقیت شرکت به موفقیت معامله گران شرکت بستگی دارد.

پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ با عنوان تجارت اختصاصی شناخته شده است. در این نوع تجارت شرکت ها به جای استخدام تریدر فارکس و پرداخت حقوق ماهیانه به آنها پس از طی مراحل و روند هر شرکت سرمایه لازم را در اختیار تریدر قرار داده می شود . تریدر به معامله برای شرکت می پردازد و میزان سود کسب شده بر اساس قوانین شرکت پراپ تریدینگ بین آن دو تقسیم خواهد شد.

بخوانید : حساب پراپ چیست؟

استخدام تریدر فارکس در شرکت Moverick FX (جذب تریدر فارکس)

اگر می خواهید به عنوان تریدر فارکس در شرکت Maverick FX استخدام شوید ، با ما همراه باشید. ابتدا وارد سایت رسمی شرکت Maverick FX شده و روی APPLY NOW کلیک کنید.

maverickfx
maverickfx

در این قسمت روند استخدامی قابل مشاهده است و بعد از طی کردن مراحل نشان داده در شکل خواهید توانست در این شرکت استخدام شوید.

روند استخدام تریدر فارکس
روند استخدام تریدر فارکس

در این قسمت نام و نام خانوادگی و نیز ایمیل خود را وارد کنید. تا وارد مرحله بعد شوید. در مرحله بعدی یک ویدئو در مورد خود شرکت ، عملکرد و روال کاری شرکت مشاهده خواهید کرد. مشاهده این ویدئو چند دقیقه بیشتر طول نخواهد کشید. بهتر است قبل ادامه مراحل این فیلم را با دقت تماشا کنید.

تکمیل اطلاعات
تکمیل اطلاعات

در ادامه سوالات متداول را مشاهده می کنید که باید در طی روند ثبت نام آنها را مطالعه کنید. برای راحتی کار ما آنها نوشته و در اختیار شما قرار داده ایم. این پرسش و پاسخ ها در واقع روند ثبت نام و استخدام تریدر ها بیان می کند. پس به دقت آنها را مطالعه نمایید.

سوالات متداول
سوالات متداول

سوالات متداول

آیا شرکت Maverick FX یک بروکر است؟

خیر . شرکت Maverick FX یک شرکت بازرگانی خصوصی می باشد. این شرکت تریدر های حرفه ای را آموزش داده و به آنها اجازه می دهد علاوه بر داشتن حساب اصلی خود یک حساب فرعی در شرکت داشته و با استفاده از آن حساب معامله کنند. این شرکت از سود معامله گران سود کرده و هیج کمیسیونی از تریدر ها دریافت نمی کند. هدف شرکت ایجاد بستری مناسب برای سود معامله گران در یک فضای تجاری می باشد.

شرکت Maverick FX تریدر ها را برای چه پستی استخدام می کند؟

شرکت Moverick FX به جای استخدام معامله گران به عنوان کارمند حقوق بگیر ، آنها را به عنوان یک متخصص تریدر فارکس استخدام می کند و درصدی از سود تریدر ها را دریافت می کند. معمولا از سود حاصل از ترید 70-80 درصد به معامله گر پرداخت شده و 20-30 درصد سود به شرکت تعلق خواهد گرفت. البته این نرخ ها متغیر بوده و برای مشاهده دقیق تر به جداول مربوطه مراجعه کنید.

مسئولیت من به عنوان یک تریدر برای Maverick FX چیست؟

مسئولیت شما به عنوان یک تریدر حرفه ای بعد از پیوستن به تیم Moverick FX احراز هویت شدن در شرکت می باشد. بعد از احراز هویت ، وظیفه اصلی معامله گر ، ترید با سرمایه شرکت با رعایت استاندارد های ریسک و کسب سود برای شرکت می باشد.

چگونه در شرکت به عنوان یک تریدر مستقل شروع به کار خواهم کرد؟

برای تبدیل شدن به یک تریدر مستقل باید مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا مهارت شما با استفاده از یک آزمون آنلاین سنجیده می شود. برای آزمون جزوات درسی خوبی در اختیار معامله گران قرار خواهد گرفت. معامله گران برای مدتی در یک حساب آزمایشی ترید خواهند کرد. و در طول مدت ترید در حساب دمو باید یک سابقه معاملاتی سازگار و سود آور به شرکت ارائه دهند. معامله گران با تجربه می توانند سابقه معاملاتی خود در حساب های زنده را در اختیار شرکت قرار دهند. تریدر ها باید یک پلن معاملاتی با جزیات کامل به شرکت ارائه کنند. در این پلن باید تریدر میزان ریسک ، پوریشن معاملاتی ، تعداد معاملات ماهانه ، مدیریت پورتفوی و سایر جزئیاتی که می تواند بر روند معاملات تاثیر گذارد را باید بیان کند.

آیا امکان تجارت از راه دور برای Maverick FX ممکن است؟

بله ، اکثر تریدر های این شرکت از راه دور و با استفاده از لپ تاپ و یا موبایل فعالیت می کنند. این امکان باعث شده است انعطاف پذیری شرکت برای استخدام تریدر بیشتر شود. هر هفته انجمن شرکت با شرکت های تحلیلی ملاقات کرده و تاجران لیدر هشدار های تجاری را به تریدر ها اعلام می کنند.

چه زمانی می توانم سود خود را از شرکت دریافت کنم؟

در پایان هر ماه سود مورد نظر قابل برداشت خواهد بود. به عنوان مثال اگر تا پایان ماه 10000 دلار سود کرده باشید به میزان 75 درصد از سود (7500 دلار) برایتان قابل برداشت خواهد بود. البته می توانید این میزان را برداشت نکرده و با سرمایه بیشتری به معامله بپردازید.

آیا می توانم به عنوان یک تریدر میزان خرید بیشتری را درخواست کنم؟

بله ، از آنجا که شرکت درصدی از سود معاملات را دریافت می کند ، به سود بیشتر راضی خواهد بود. البته تریدر ها با بهبود عملکردشان خواهند توانست قدرت خرید بیشتری بیشتری داشته باشند.

آیا هزینه هایی در رابطه با برنامه های احراز هویت وجود دارد؟

بله ، هزینه هایی در رابطه با برنامه های احراز هویت وجود دارد. ولی هزینه های این شرکت با توجه به آنلاین بودن تمامی مراحل بسیار پایین تر می باشد.

در مرحله سوم باید پروفایل کاری خود را تکمیل کرده و به سوالات پاسخ دهید. سوالاتی از قبیل تعداد سال هایی که به ترید مشغولید و یا میزان سوده که در سال اخیر از معامله در بازار فارکس کسب کرده اید چقدر است؟ و سوالاتی از این قبیل.

تکمیل پروفایل
تکمیل پروفایل

در مرحله چهارم یک ویدئو جهت راهنمایی تریدر ها قرار داده است. قبل زدن دکمه بعدی ابتدا این ویدئو را به دقت مشاهده کنید و بعد به مرحله بعدی بروید. این ویدئو زمان زیادی از شما نخواهد گرفت.

ویدئوی شرکت Moverick FX
ویدئوی شرکت Moverick FX

در ادامه سوالات متداول پیشرفته را مشاهده خواهید کرد و باید در حین روند ثبت نام آنها را مطالعه نمایید.

سوالات متداول پیشرفته

هزینه ثبت نام استخدام در شرکت برای تبدیل شدن به تریدر چیست؟

اگر با پرداخت هزینه در این شرکت پراپ تریدینگ ثبت نام کنید ، شما به عنوان یک تردیر همیشگی در شرکت استخدام خواهید شد. زیرا مستقیما به تریدر های حرفه و نیز برنامه آموزشی که حاصل سال ها تجربه می باشد دسترسی خواهید داشت. به عنوان تریدر فعال از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

به یک برنامه آموزشی جامع دسترسی خواهید داشت که حاصل 20 سال تجربه و تلاش تریدر های شرکت Moverick FX است. از طرفی به معامله گران خبره و با تجربه همیشه دسترسی خواهید داشت. آنها در نوسانات بازار هشدار های لازم را به شما خواهند داد. همچین در هر هفته 2 تا 4 کلاس آموزشی برایتان تشکیل خواهد شد . و نیز ساعت ها فیلم آموزشی با کیفیت در اختیارتان قرار خواهد گرفت. می توان گفت تاجران و تریدر های با تجربه دورادور مراقب شما خواهند بود.

آیا نیاز به واریز سرمایه ریسک می باشد و یا داشتن سابقه معاملاتی کفایت می کند؟

کلیه معامله گران سطح 1 ، صرف نظر از اینکه تجربه معاملاتی دارند یا خیر باید مبلغ 2000 دلار به حساب معاملاتی خود در شرکت جهت سرمایه ریسک واریز کنند. در ابتدای کار برای تریدر حساب 4000 دلاری با 2000 دلار سرمایه خود تریدر و 2000 دلار سرمایه شرکت ایجاد خواهد شد. بعد از انجام معاملات بیشتر و ایجاد یک سابقه معاملاتی موفق شرکت Moverick FX سرمایه بیشتری در اختیار تریدر قرار خواهد داد.

حساب معامله گران سطح یک که صلاحیت لازم را کسب کرده اند به میزان 10000 دلار شارژ شده و می توانند از اهرم 1:50 استفاده کنند. یعنی با سرمایه 500000 دلاری وارد معامله شوند. در این صورت کار اصلی شرکت شروع شده و در سود شما شریک خواهد بود. از میزان سود کسب شده 70 تا 75 برای شما و ما بقی برای شرکت خواهد بود. در رده های بالاتر سود شما به 80 درصد افزایش خواهد یافت. البته 2000 دلاری که ابتدای کار پرداخت خواهید کرد به عنوان سرمایه در حساب شما خواهد بود و در صورتی که بخواهید تجارت خود را با شرکت لغو کنید می توانید پولی که خودتان واریز کرده اید، برداشت کنید.


آیا می توانم از Maverick FX قدرت خرید بیشتری درخواست کنم؟

بله هر دو ماه یک بار می توان از شرکت تقاضای افزایش سرمایه کرد.

بونوس کارایی تریدر چیست؟

بعد از انجام واریز و کسب صلاحیت تریدر و نیز کسب سوده در یک دوره منظم ، سود سرمایه فرد و نیز سود سرمایه شرکت در اولین ماه کاری به میزان 70-80 درصد به حساب معامله گر واریز خواهد شد.

آیا می توانم به عنوان تریدر پاره وقت در شرکت فعالیت کنم؟

بله ، تریدر های بسیار موفق ما معمولا از میان تریدر های پاره وقت می باشند. نیازی به حضور تمام وقت تریدر در پشت کامپیوتر نیست.

بعد از این مرحله روی مرحله بعد کلیک کنید تا از طرف شرکت با شما تماس گرفته شود. پشتیبانان شرکت یک روز برای محاسبه با شما مشخص خواهند کرد. در این مصاحبه در مورد نوع تجارت و سابقه معاملاتی شما سوالاتی پرسیده خواهد شد و شما می توانید هر سوالی که داشتید از پشتیبانان Moverick FX بپرسید. در این محاصبه می توانید کلیه قابلیت ها و استعداد های خود را برای ما شرح دهید. می توانید زمان خود را بر حسب تایم جهانی برای هماهنگی با زمان های ترید تنظیم کنید. این امر اختیاری بوده و بعدا هم می توانید آنها را تکمیل کنید.

زمانبندی
زمانبندی

به طور میانگین ماهانه صد ها داوطلب به عنوان استخدام تریدر در سایت ما ثبت نام می کنند و ما فقط با آنهایی که دارای پشتکار بوده و به یادگیری معامله در بازار فارکس بسیار علاقمند هستند مصاحبه برگزار خواهیم کرد. زمانی که معامله گر به سطح Ellite Trader برسد می تواند سالانه حدود 100 هزار دلار درآمد داشته باشد.

اتمام ثبت نام Moverick FX
اتمام ثبت نام Maverick FX

نتیجه گیری

در سایت ایتسکا در تلاشیم آموزش های جدید و نوین از بازار های سرمایه گذاری داخلی و خارجی را بیان کنیم. در این سایت به مباحثی می پردازیم که شاید برایتان جدید باشند. اما با استفاده از شرکت های معرفی شده خواهید توانست هم در بازار فارکس حرفه ای شوید و هم درآمد دلاری کسب کنید. برای وارد شدن به بازار فارکس ابتدا باید در بروکر های ایرانیان ثبت نام کنید. و پس از کسب آموزش های لازم به سرمایه گذاری و کسب سود در این بازار بپردازید. بازار ارز های دیجیتال نیز هم اکنون بسیار داغ بوده و پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را در ارتباط با این موضوع مطالعه نمایید.

در نظر داشته باشید که برای ورود به مارکت ارز های دیجیتال باید از یکی از بهترین صرافی ارز دیجیتال یا بروکر ارز دیجیتال استفاده کنید.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

3 دیدگاه برای “بررسی سایت شرکت Maverick FX به عنوان یک شرکت پراپ تریدینگ-استخدام تریدر فارکس

 1. حامد

  سلام . شرکت Maverick FX با ایرانی ها کار میکنه ؟ به نظر میاد شرکت آمریکایی باشه

 2. mohamad

  با سلام و خسته نباشید بنده تریدر هستم مخصوصا در زمینه کریپتو کارنسی و نیاز به سرمایه دارم.

  • ایتسکا

   سلام. وقتتون بخیر.
   میتونید از همین شرکت ها استفاده کنید و داخلشون ثبت نام کنید تا امکان معامله در این سایت هارو داشته باشید.

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.