بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان 2024

پراپ چیست؟ بهترین سایت های پراپ برای ایرانیان

حساب پراپ حسابی است که توسط شرکت پراپ تریدینگ برای فرد افتتاح می شود . پراپ تریدینگ (Prop trading) در واقع “استخدام تریدر” ، “جذب سرمایه برای ترید” ، “دریافت سرمایه برای ترید” و … می باشد. شرکت های پراپ تریدینگ شرکت هایی هستند که اقدام به استخدام تریدر فارکس کرده و سرمایه لازم را در اختیار آنها قرار می دهند تا با پول شرکت معامله کرده و سود حاصل با درصد مشخصی بین آنها تقسیم شود.

پراپ تریدینگ با عنوان پراپ فرم و نیز چالش پراپ شناخته می شود. در این مقاله به معرفی بهترین شرکت های پراپ تریدینگ فارکس و کریپتو برای ایرانیان می پردازیم.

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان✔️ فیدل کرست (ثبت نام)
رتبه دوم بهترین شرکت پراپ تریدینگ❤️ fundednext (ثبت نام)
رتبه سوم🎯 سرمایه گذار برتر (ثبت نام)
رتبه چهارم💰 پراپ ترید فاند (ثبت نام)

 


در نظر داشته باشید که وبسایت ایتسکا بر روی تریدر ها سرمایه گذاری می کند. در صورتی که استیتمنت سه ماهه با ریسک کمتر از دو درصد در روز ( و کمتر از یک درصد در هر معامله) و بازدهی بیش از 10 درصد در ماه دارید، میتوانید استیتمنت خود را به شماره تلگرام زیر ارسال بفرمایید تا مذاکرات بعدی در خصوص همکاری های بیشتر صورت پذیرد.

شماره تلگرام : +905516885390

آی دی تلگرام: @itsca-brokers


 

 

حساب پراپ چیست؟

حساب پراپ (Prop Account) حسابی است که در شرکت های پراپ تریدینگ برای تریدر ها افتتاح می شود. در حساب پراپ تریدر بعد از طی چالش هایی با سرمایه شرکت معامله کرده و سود و زیان حاصل به نسبت مشخصی میان آن دو تقسیم می گردد.

به زبان ساده تر در حساب پراپ معامله گر با سرمایه شرکت معامله کرده و در ازای سودآوری که نصیب شرکت می کند ، دستمزد دریافت می کند.

پراپ تریدینگ (Proprietary Trading) نیز شامل شرکت هایی می باشد که تریدر های حرفه ای را طی مراحلی استخدام کرده و سرمایه لازم را در اختیار آنها برای معامله در بازار های مالی قرار می دهد. سود و ضرر حاصل به نسبت مشخصی میان شرکت پراپ تریدینگ و تریدری که استخدام شده است ، تقسیم خواهد شد.

این سبک از معامله، اخیرا خیلی معروف تر شده است ؛ اما در خارج از ایران (مثل آمریکا) از سال 2008 خیلی خیلی معروف تر شد.

مراحلی که تریدر برای جذب شدن و استخدام طی می کند ، چالش پراپ نامیده می شود.

پراپ تریدینگ تکنیک جدیدی است که هم برای تریدرها و هم شرکت های پراپ فرم می تواند مفید باشد. زیرا بسیاری از تریدر ها در صورت داشتن تخصص و مهارت در ترید می توانند حتی بدون سرمایه در این شرکت ها بعد از طی آزمون های لازم استخدام شده و با سرمایه این شرکت ها ترید کرده و برای خودشان نیز منبع درآمد خوبی داشته باشند. در ادامه به وضوح مراحل افتتاح حساب پراپ ، استخدام تریدر و نیز شرایط و مراحل این شرکت ها را بیان می کنیم.

برای شرکت در چالش حساب پراپ ابتدا باید خودتان در فارکس معامله کرده و اطمینان حاصل کنید که می توانید در این شرکت ها سرمایه لازم را دریافت کرده و ترید کنید.

برای شروع کار می توانید از بهترین بروکر های فارکس استفاده کرده و بعد از اطمینان از اینکه معامله گر خوبی هستید نسبت به جذب سرمایه از شرکت های پراپ تریدینگ و افتتاح حساب پراپ اقدام کنید.

 

اگر شما چالش های پراپ تریدینگ را به خوبی سپری کرده اید و از یکی از این شرکت ها سود دریافت کرده اید، از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید تا با شما مصاحبه کنیم و این مصاحبه را در همین صفحه قرار دهیم تا کاربران بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.

 

ویدئو آموزش حساب پراپ

حساب پراپ چیست؟

 

پادکست مربوط به حساب پراپ

این مقاله را میتوانید به صورت صوتی نیز گوش کنید:

آموزش صوتی پراپ تریدینگ

لینک ویدئو این مقاله در یوتیوب /// لینک ویدئو این مقاله در آپارات ///لینک پادکست این مقاله در ساند کلاد

 

 

پراپ چیست؟

تریدری که در شرکت های پراپ فرم استخدام شده است ، برای ترید و معامله باید در این شرکت برای خود یک حساب پراپ باز کند ؛ در اصطلاح این حساب پراپ نامیده می شود. با توجه به سطح تریدر اکانت پراپ با مقدار مشخصی سرمایه برای او شارژ خواهد شد.

سود ها و ضرر های حاصل از ترید نیز بعد از تقسیم شدن میان او و شرکت به اکانت پراپ تریدر واریز خواهد شد.

در لیست زیر بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان را معرفی کرده ایم. ثبت نام اولیه در تمام این وبسایت ها رایگان هست. و اگر خواستید می توانید وارد شوید و اطلاعات کامل تری را در خود وبسایت مشاهده کنید.

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان

در این لیست شرکت های بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان را معرفی می کنیم . این لیست از سایت های پراپ تریدینگ خارجی و ایرانی تشکیل شده است. پراپ فرم های خارجی ذکر شده در این لیست به ایرانیان خدمات می دهند. علاوه بر آن سه سایت پراپ تریدینگ ایرانی را نیز آورده ایم که می توانید به راحتی در آنها ثبت نام کنید.

1 سایت فیدل کرست FIDELCREST

سایت فیدل کرست یکی از بهترین پراپ تریدنگ هایی می باشد که در حال حاضر به ایرانیان سرویس دهی می کند.

سایت فیدل کرست یکی از وبسایت های پراپ تریدینگ خارجی است که به ایرانیان خدمات داده و ایرانیان می توانند در این شرکت پراپ تریدینگ ثبت نام کرده و بعد از طی آزمون های لازم سرمایه برای ترید دریافت کنند.

آزمون1 مرحله ای – سود حتی در مرحله آزمون نیز به شما تعلق میگیرد.
امکانمیتوانید اکانت خود را به 800 هزار دلاری در مدت یک سال ارتقا دهید.
درصد سودتا 80 درصد از سود برای معامله گر(شما) ست.
لورج1:100
کمترین اکانت50هزار دلاری ( هزینه آزمون برای این اکانت 346 یورو)
هزینه ورودی349 یورو
امکاناتدر بازه اخبار میتوانید معامله کنید. میتوانید پوزیشن در شب و آخر هفته ها نگه دارید.
توضیحات سایت فیدل کرست

2 سایت FXFINANCER

سایت FXFINANCER یکی از سایت های پراپ تریدینگ و یا همان تامین سرمایه خارجی بوده و به مدت 3 سال است که در این زمینه فعالیت می کند. دفتر اصلی این شرکت در لندن می باشد و به کاربران ایرانی خدمات داده و وبسایت این شرکت زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند.

به این دلیل این شرکت پراپ تریدینگ در زمان کم در ایران یه شهرت رسیده و پذیرای تریدر های حرفه ای از ایران است.

3 شرکت پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر (ایرانی)

شرکت پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر یکی از شرکت های جذب تریدر در ایران می باشد. بسیاری از ایرانیان به دلایل زیادی ترجیح می دهند در شرکت های پراپ تریدینگ ایرانی ثبت نام کرده و در پراپ فرم های ایرانی استخدام شوند.

در سایت سرمایه گذار برتر نیز ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و بعد با توجه به شرایط خود پلن مناسبی برای خرید انتخاب کنید. در نهایت بعد از طی آزمون هایی در صورت پذیرفته شدن سرمایه برای ترید دریافت خواهید کرد.

4 شرکت پراپ ترید فاند (ایرانی)

شرکت پراپ ترید فاند یکی دیگر از شرکت های پراپ تریدینگ ایرانی است که پذیرای تریدر ها و برگزاری چالش برای استخدام تریدر می باشد.

5 سایت لوکس تریدینگ Luxtrading

سایت Luxtrading یکی از معتربرترین و بهترین سایت های پراپ فرم و یا همان پراپ تریدینگ است که به ایرانیان خدمات می دهد.

6 سایت امپراطوری تاجران citytradersimperium

سایت citytradersimperium نیز یکی از معتبر ترین سایت های پراپ تریدینگ در جهان است که به ایرانیان خدمات می دهد. تریدر ها می توانند بعد از گذراندن مراحل لازم و آزمون ها در این این سایت به عنوان تریدر استخدام شوند. برای ورود به این سایت پراپ فرم روی لینک زیر کلیک کنید.

7 سایت فاندد نکست FundedNext

سایت فاندد نکست FundedNext یکی دیگر از سایت های تامین سرمایه می باشد که اقدام به جذب تریدر فارکس می کند. این شرکت به ایرانیان خدمات نمی دهد.

 

8 سایت FTMO

سایت FTMO به ایرانیان سرویس نمی دهد. اگر تمایل به خرید اکانت از این سایت را دارید، از طریق شماره واتساپ با ما در تماس باشید تا از طریق واسط های ما اکانت آن برای شما خریداری شود.

سایت Ftmo یک مجموعه ی پراپ تریدینگ هست. این شرکت یک آزمون دو مرحله ای برای معامله گران حرفه ای بورس ترتیب داده است. پس از اینکه در این آزمون موفق شدید میتوانید در این شرکت به عنوان پراپ تریدر استخدام شوید.

آزمون2 مرحله ای – مرحله چالش 1 ماهه و مرحله احراز هویت 2 ماهه
آزمون مجدداگر موفق به رسیدن به تارگت در ماه اول نشدید ولی اکانتتان مثبت بود، میتوانید مجدد تست بدهید
دسترسی ها و امکاناتمیتوانید از EA و هجینگ و trade discretionary استفاده کنید.
درصد سود70 درصد سود برای معامله گر( شما) ست.
لورج1:100
کمترین اکانت25 هزار دلاری ( هزینه آزمون برای این اکانت 250 یورو)
هزینه ورودی250 یورو – در صورتی که در آزمون پذیرفته شوید، هزینه به شما باز میگردد.
توضیحات سایت اف تی ام او

شرکت های پراپ ایرانی

اخیرا در ایران نیز شرکت های پراپ تریدینگ اقدام به جذب تریدر فارکس می کنند. یکی از موارد بسیار مهمی که هنگام ثبت نام در یک پراپ فرم و خرید پلن آن باید در نظر گرفت اعتبار شرکت پراپ و نیز کلاهبرداری نبودن آن می باشد.

در لیست زیر سه شرکت پراپ ایرانی را معرفی می کنیم. البته جدیدا پراپ های ایرانی زیادی ایجاد شده اند و ما پیشنهاد می کنیم از خرید پلن شرکت های تازه تاسیس خودداری کرده و قبل از ثبت نام بررسی های لازم را انجام دهید.

پراپ تریدینگ کریپتو

پراپ تریدینگ کریپتو شرکت های پراپ فرمی هستند که همانند پراپ تریدینگ های فارکس بعد از طی مراحل و آزمون هایی تریدر های کریپتو استخدام کرده و در ازای معامله این تریدر ها به آنها درصدی از سود و یا حقوق ثابت پرداخت می کنند. با این تفاوت که در شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو مامله گران ارز های دیجیتال را معامله می کنند.

البته معمولا در اکثر شرکت های پراپ فرم ، تریدر هایی که استخدام می شوند هم می توانند جفت ارز های فارکس و هم کریپتو معامله کنند. برای مثال پراپ ftmo هم پراپ تریدینگ کریپتو و هم فارکس می باشد.

پراپ تریدینگ کریپتو چیست؟

بهترین شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو

در این قسمت به معرفی بهترین شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو می پردازیم.

نحوه استخدام شرکت های پراپ تریدینگ

پراپ تریدینگ یکی از روش های جذب سرمایه برای ترید می باشد. تریدر ها به سایت شرکت های پراپ تریدینگ مراجعه کرده و ابتدا در شرکت ثبت نام می کنند. سپس تریدر با توجه به سطح و استراتژی معاملاتی خود پلنی از شکرت پراپ را انتخاب کرده و آن را می خرد.

شرکت های پراپ تریدینگ از تریدر ها صورت اینترنتی آزمون اینترنتی خواهند گرفت سپس به آنها سرمایه می دهند تا کاربران از این سرمایه کسب سود کنند.

بعد از خرید پلن و جذب سرمایه واقعی باید چالش هایی را پاس کنید. برای مثال چالش مرحله اول را باید با 10 درصد سود و 5 درصد ضرر طی کنید. بعد ار موفقیت در مرحله اول وارد مرحله دوم خواهید شد. و بعد از پاس کردن چالش مرحله دوم شرکت به تریدر حساب واقعی با سرمایه واقعی اختصاص خواهد داد.

در نهایت، به نوعی شما به عنوان یک معامله گر حرفه ای ، بورسیه می شوید و با پول شرکت اقدام به معامله در بازار بورس و فارکس می کنید و از سودی که کسب می کنید، (بسته به شرکت) بین 70 تا 80 درصد را از آن خود می کنید.

حساب پراپ چیست؟
حساب پراپ چیست؟

چالش حساب پراپ (چالش امانت پراپ)

در چالش حساب پراپ شما وارد یک آزمون یک الی سه ماهه می شوید. اگر از آزمون سربلند بیرون آیید، می توانید مدیریت حساب را شروع کنید.

چالش حساب پراپ برای شرکت های مختلف متفاوت است. برای مثال در یکی از شرکت های پراپ ایرانی برای طی کردن چالش اکانت پراپ در مرحله اول باید 8% و در چالش مرحله دوم باید 4% درصد سود کنند و نکته جالب این است که بسیاری از ترید ها چالش مرحله اول را با موفقیت پاس کرده و نمی توانند چالش مرحله دوم را پاس کنند و یا مرحله دوم را به سختی پاس می کنند!

بعضی از مجموعه های پراپ مثل فیدل کرست قابلیت Renew دارند. یعنی اگر در طول چالش در سود باشید و در بازه زمانی مورد نظر به درصدی که برای طی کردن چالش نیاز دارید نرسید ، پراپ فرصت دوباره در اختیار تریدر قرار می دهد.

برخی پراپ فرم ها قوانینی دارند که بعد از طی کردن چالش به تریدر ها اعلام می شود!

این شرکت ها در حساب واقعی قوانینی برای نحوه ترید کردن تریدر ها وضع می کنند . مثلا محدودیت در حجم معاملاتی ، مشخص بودن حد ضرر ها و … و تریدر برای کار با این مجموعه حتما باید از این قوانین پیروی کند.

این قوانین ممکن است تماما به سود تریدر ها نباشد. مثلا، (بسته به شرکت های مختلف) ممکن هست در آخر هفته نتوانید معامله ای را باز نگه دارید. یا مثلا در برخی از این شرکت ها، اگر 10 درصد ضرر کنید، حساب شما از شما گرفته خواهد شد و …

قطعا شما نمی توانید پولی که این مجموعه در بروکر گذاشته را برداشت کنید اما می توانید با این پول به معامله پرداخته و به مجموعه و خودتان سود رسانی کنید. به این دلیل به این شرکت ها پراپ تریدینگ رایگان نیز گفته می شود.

روش های کسب درآمد از حساب پراپ

حساب پراپ معمولا به دو روش به تریدر ها پول اختصاص می دهند.

 • روش اول ، حقوق ثابت
 • روش دوم بخشی از سود : پرداخت سود اکثر شرکت های پراپ تریدینگ با این روش یعنی پرداخت بخشی از سود می باشد.

کسب درآمد از حساب پراپ
کسب درآمد از حساب پراپ

کسب درآمد از حساب پراپ هم برای شرکت های پراپ تریدینگ و هم تریدر ها می باشد. شرکت های پراپ فرم برای استخدام تریدر و شرکت در چالش ها پلن هایی دارند. این پلن ها مانند حق عضویت بوده و تریدر برای شرکت در چالش ملزم به پرداخت هزینه است.

برای مثال تریدر برای دریافت 50 هزار دلار سرمایه از حساب پراپ سایت سرمایه گذار برتر و شرکت در چالش ملزم به پرداخت 314 دلار است و این پرداختی ها با افزایش میزان سرمایه افزایش می یابند. یکی از راه های درآمد شرکت های پراپ فرم علاوه بر سود حاصل از ترید تریدر های حرفه ای ، همین فروش پلن ها و پرداختی های تریدر ها می باشند.

شرکت های پراپ تریدینگ برای تریدر ها نیز مفید می باشند. تریدر های حرفه ای زیادی هستند که استعداد و توانایی معامله و کسب سود را دارند. ولی به دلیل نداشتن سرمایه نمی توانند به درآمد برسند. پس می توانند در پراپ فرم ها عضو شده و بعد از طی آزمون ها سرمایه لازم را از شرکت دریافت کرده و موجودی اکانت خود را بالا ببرند.

پراپ فرم ها معمولا 80 درصد از سود حاصل از ترید را به اکانت پراپ فرم تریدر واریز می کنند. تریدر در صورت موفقیت در شرکت می تواند سرمایه خوبی برای خود جمع کرده و با اکانت شخص خود ترید کند و کل سود ها عاید خودش شود.

در کل می توان گفت پراپ تریدینگ و حساب پراپ گزینه خوبی برای تامین سرمایه تریدر های فارکس می باشد.

پراپ تریدینگ آلپاری

در حال حاضر آلپاری خود خدمات پراپ تریدینگ ارائه نمی کند. ولی شرکت های پراپ تریدینگ می توانند از اکانت بروکر آلپاری برای مشتریانشان استفاده کنند. یعنی مشتریان آلپاری می توانند در شرکت های پراپ از اکانت های آلپاری که شرکت در اختیارشان قرار می دهد ، استفاده کنند.

کلاهبرداری حساب پراپ

در چند سال اخیر شرکت های پراپ تریدینگ زیادی ایجاد شده اند. هنگام انتخاب این شرکت ها باید نهایت دقت و توجه را کرد. زیرا اخیرا شاهد کلاهبرداری پراپ تریدینگ ها و حساب پراپ در بازار هستیم. این شرکت ها مدتی با تبلیفات فراوان اقدام به ثبت نام تریدر ها با مبالغی عادی برای مثال 200-300 دلار کرده و بعد از مدتی که پلن های خود را فروختند شرکت را منحل می کنند.

و یا شرکت های کلاهبرداری پراپ اقدام به جذب تریدر های حرفه ای فارکس کرده و بعد از بزرگ شدن اکانت تریدر از پرداخت سود به آنها منصرف شده و اکانت مشتریانشان را می بندند!

حتی تریدر هایی که برای این شرکت های کلاهبردار معامله کرده و سود دهی داشته اند، یک باره شاهد از دست رفتن سود های خود و بسته شدن اکانتشان بوده اند. به این دلیل توصیه می شود در پراپ تریدینگ های معتبر برای تامین سرمایه خود و افتتاح حساب پراپ ثبت نام کنید.

سایت ایتسکا یک سایت آموزشی بوده و صرفا جهت افزایش آگاهی و دانش تریدر های عزیز ایجاد شده است. و پراپ فرم های بیان شده را تایید و یا رد نمی کند. پس قبل از ثبت نام و خرید پلن ها حتما به اعتبار این شرکت ها مخصوصا شرکت های تازه تاسیس شده توجه کنید.

پراپ های کلاهبردار زیادی در جهان وجود دارند که با فروش پلن ها و نیز پرداخت نکردن سود کافی و یا در کل پرداخت نکردن هیچ سودی به تریدر های فارکس اقدام به کسب درآمد می کنند.

آیا سرویس های پراپ تریدینگ و حساب پراپ مناسب من هستند؟

برای ورود به هر پراپ تریدینگ و شرکت در چالش حساب پراپ باید مبلغی را بپردازید. مخصوصا پراپ های خارجی از شما حدود 200 – 300 دلار پول خواهند گرفت. این 200 – 300 دلار، برا ما پول کمی نیست. وقتی یه نفر حسابش کلا 500 دلار هست ، این اعداد خیلی سنگین است . بنابر این بهتر است که زمانی از این سرویس ها استفاده کنید که مطمئن باشید توان محقق کردن نتیجه مد نظر آن مجموعه ها را دارید.

استاپ لاس مناسب در حساب پراپ
استاپ لاس مناسب در حساب پراپ

مهمترین نکته این هست که شما معامله کردن و ترید کردن را یاد بگیرید. خیلی از داوطلبین ، در همان هفته های اول از این آزمون خارج میشوند. حتما همه شما عزیزان، با کنترل احساسات آشنا هستید! طمع! عجله ! عدم بررسی دقیق. می دانید که هرکدام از این کلمات ، چه بلایی بر سر یک معامله گر می آورد. کلماتی که برای دیگران فقط چند کلمه هستند، برای ما تریدر ها، تغییر دهنده ی روند زندگی هستند.

افرادی که از استاپ لاس های درست در حساب پراپ استفاده نمیکنند، به راحتی پس از دو معامله اکانت را به صورت کامل از دست خواهند داد.

بنابر این مهم این هست که معامله کردن را بیاموزید.

مزایای حساب پراپ

 1. دسترسی به پول بیشتر! در حساب پراپ شما به پول خیلی بیشتر از اونچه که میتونید سرمایه گذاری کنید دسترسی دارید. پول شخص دیگری که از شما میخواهد برایش معامله انجام دهید.
 2. ریسک کمتر! اگر اشتباه کنید چه میشود؟ هیچ پولی از دست نمیدهید! فقط دسترسی به حساب پراپ را از دست خواهید داد.
 3. کمیسیون کمتر حساب پراپ
 4. دسترسی به پلتفرم های بهتر! پر واضح است که شرکت ها میخواهند شما سود کنید. چون سود شما، سودِ آنهاست! بنابر این سعی میکنند پلتفرم های خیلی خوبی را در اختیار شما قرار دهند.

حساب پراپ چیست؟

حساب پراپ اکانتی است که شما در یک سایت پراپ تریدینگ افتتاح می کنید و در آن حساب با سرمایه شرکت معامله کرده و در ازای معامله خود دستمزد دریافت می کنید.

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان کدامست؟

فیدل کرست ، Fxfinancer ، سرمایه گذار برتر ، پراپ ترید فاند

پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ، یعنی اینکه با سرمایه شرکت دیگری در فارکس یا بازار کریپتو کارنسی معامله انجام دهیم.

اگر در پراپ تریدینگ، ضرر کنیم چه میشود؟

شرکتی که از آن اکانت را گرفته اید ضرر را پرداخت می کند. بزرگترین مشکلی که ممکن هست برای شما پیش بیاید این هست که دسترسی اکانت را از شما بگیرند و از لیست تریدر های خود شما را خارج کنند.

تفاوت پراپ تریدینگ و کپی تردینگ چیست؟

کپی تریدینگ یعنی شما در یک سایت اکانت ایجاد کنید و اعلام کنید که هر معامله ای که این یوزر انجام داد ، در اکانت من نیز لحاظ شود. یعنی یک یوزر خاص در حال مدیریت اکانت شماست. پراپ تریدینگ یعنی شما خودتان اقدام به معامله و ترید و سرمایه گذاری کنید. اما با پول یک سازمان دیگر. و معمولا بین 50 الی 80 درصد سود نیز به شما تعلق میگیرد.

چقدر میتوانم در پراپ تریدینگ سود کنم؟

کاملا بستگی به میزان سود آوری شما برای شرکت دارد. اما معمولا بین 50 الی 80 درصد از سودی که میکنید را دریافت میکنید. اگر یک اکانت 10 هزار دلاری دریافت کنید و ماهی 10 درصد سود کنید، حدود 700 دلار به خودتان تعلق میگیرد که با دلار 25 هزارتومانی میشود حدود 17 میلیون تومان سود در ماه.


لینک های کوتاه این مقاله ( در صورتی که تمایل داشتید لینک کوتاه این مقاله را به اشتراک بگذارید: )

برای مشاهده آموزش در خصوص بورس ، روی این لینک کلیک کنید: بورس چیست؟

 
لینک های کوتاه این مقاله – پراپ تریدینگ

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

2 دیدگاه برای “بهترین سایت های پراپ تریدینگ برای ایرانیان 2024

 1. مهری

  سلام دوستان نظرتون درمورد فاندین نکست چیه
  معتبره یا نه

 2. نظری

  سلام دوستان
  میخواستم از پراپ رابین سود خرید کنم برای منتورشون، کسی تاحالا ازشون خرید کرده، یوقت پولمو نخورن؟؟

  • سپهر

   عالیه حرف نداره خداییش

 3. علی

  با احترام به همه اساتید؛ تجربه کار با پراپ رابین سود را کسی از عزیزان داشته؟

 4. محمد

  شرکت پراپ ترید فاند یک کلاهبردار محضه من چالش جک پاتش رو پاس کردم به دلیل الکی منو رو کردن کسی وقت خودش رو تلف نکنه .

 5. سلمان

  فاندین فارکس کلاه برداره

 6. سعید احمدی

  mykentonstrade.com

  سلام میتونید به من یکم در مورد این سایت اگر اطلاعاتی دارین توضیح بدین چون یک بنده خدایی از من خواسته که عضو بشم و سرمایه گذاری کنم

 7. علی

  سلا وقت بخیر . میخواستم بدونم چطور میتونیم حساب هایی که در فیدل کرست داریم کپی ترید کنیم؟ با تشکر

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   ما خدمات کپی ترید هم ارائه میدیم. به شماره ای که در فوتر سایت قرار داره در تلگرام پیام بدید که سرویس کپی ترید رو خدمتتون ارائه کنیم.

 8. رضا بیات

  دوستان عزیز
  من 6 ماه از وقتمو توی پراپهای مختلف از جمله لوکس تریدینگ، اف تی یو کی، فیدل کرست، و … گذاشتم. در تمام چالشها برنده شدم ولی در نهایت آنها بعد از موفق شدن قوانین جدیدی به شما ایمیل میکنن و میگن متاسفانه شما این قوانین را رعایت نکردین و متاسفانه نمیتونیم به شما حساب ریل بدیم.
  من شب و روزمو گذاشتم تو این راه، هیچ پول واقعی وجود نداره. ناامیدی بعد از موفقیت بهتون دست میده.
  جسارت منو ببخشید ولی من متوجه شدم که این شرکت ها با نام و اکانت های جعلی در فروم ها، سایت ها، مخصوصا در تراست پایلوت ابراز رضایت کرده و کامنت هایی مبنی بر فوق العاده بودن این شرکت ها و نتیجه گرفتن از حساب ریل رو ایجاد میکنن.

  • علی

   سلام . احتراما فیدل کرست به شما گفت کدوم قانون رو نقض کردید؟

  • علی

   سلام . احتراما شرکت فیدل کرست چه بهانه ای خارج از قوانینش برای شما اورد؟

 9. مهدی

  متاسفانه اینطور که از شواهد پیداست این شرکت اسکمه

 10. مهدی

  من تا الان 4 مرتبه در چالش 10هزار دلاری فاندین فارکس شرکت کردم. بار سوم موفق شدم و حساب ریل گرفتم و دو مرتبه هم برداشت داشتم ولی متاسفانه به خاطر حس طمع نقض قوانین کردم و الان هم مجدد تو چالش جدید شرکت کردم.
  تخفیف 35درصدی روی حسابها داره، پشتیبانیشونم سریع و خوبه

  • دانیال

   سلام این طور که شما میگید پس معتبر هست ، بقیه دوستان دیدگاه مخالف شمارو دارن !
   آیا فاندین فارکس چالش رایگان هم دارن؟
   من تا حالا شرکت نکردم . میخواستم که اول رایگان رو تست کنم و بعد حساب های دیگه رو بگیرم ….

  • faal

   این کامنتو تو هر سایتی که رفتم برا تحقیق دیدم پس به این نتیجه میرسم که این فاندین فارکس اسکمه

   • سلمان

    درسته

 11. بابک

  سلام وقت بخیر کسی ازدوستان تجربه فاند از BestFunds رو داره؟ ترید تایم خبر و اسکلپ آزاده؟

 12. حسام

  دوستان نیم درصد ریسک تو هرمعامله برا پاس کردن چالش ها ایده ال ترینه و اینکه بیشتر این پراپ ها هزینه ی سود معامله گرهاشون رو از طریق پول ثبت نام ها میدن .///به هیچ یک از شرکت های ایرانی اعتماد نکنید //// تمام مقایسه هایی که شد بین بد و بدتر هستش . ارزوی موفقیت دارم برا تمام ایرانیای سخت جون!!!

 13. محمد

  دوستان یه شرکت جعلی هست به اسم پراپ تریدینگ فاند. حواستون باشه کلاهبردارند. من 2 مرحله اون رو پاس کردم و بعد به دلیل بهانه واهی استفاده از اکسپرت من رو حذف کردند در صورتی ک تمام معاملات من دستی بود. همه پرداختی ها جعلی هست مراقب باشید. صاحب اون قبلا با فروش اکانت استالینگ تقلبی کلاهبرداری می کرده. یکبار سایتش رو فیلتر کردند و با تغییر دامین داد.

 14. sholeh dehghani

  خودتون رو تو پراپ ها خسته نکنید یه چند نفر هستن سرمایه دارن و دنبال تریدر خوب میگردن کمی سختگیری میکنن ولی در اخر اگه تریدر بودن خودتون رو اثبات کنید حساب ریل میدن بهتون ولی حسابها با لوریج 1:10 هستش مبلغش هم به توانایی خودتون بستگی داره از 5000 دلار شروع میشه و با عملکرد شما افزایش میدن من اسم نیاوردم چون نمیدونم امکانش هست یا نه سرچ بکنید پیدا میکنید

  • تیم نویسندگان

   ما خودمون هم در همین موقعیت هستیم. سرمایه گذار هایی داریم و مدت هاست دنبال تریدر میگردیم. اما در دو سال گذشته ، کلا سه چهار تا تریدر پیدا کردیم.
   واقعا خیلی کم پیدا میشن تریدر هایی که بتونن درادان نگه دارن.

   • Miha

    کجا باید تست بدیم ؟

    • تیم نویسندگان

     سلام. وقت بخیر. به شماره ما که در فوتر سایت قرار دارد، از طریق تلگرام پیام بدید.

     • اکبر

      سلام من تو ازمون شرکت کردم از طریق سایت شما ولی درادان کلیم زده شد به دلیل قطعی اینترنت وبهم حساب دیگه ندادن

     • تیم نویسندگان

      سلام. وقت بخیر.
      خب درادانتون زده شده دیگه. اینکه دلیلش چی هست که به ارائه دهنده حساب مرتبط نمیشه.

 15. sholeh dehghani

  سرمایه گذار برتر یه مدت خوب بود و پرداختها رو انجام میداد گاهی با تاخیر زیاد و خوب که سر زبون افتاد و مشتری جذب کرد حالا مرتب تو قوانین تغییر ایجاد میکنه و به ضرر تریدر هست مثلا اوایل ترید تایم خبر مشکلی نداشت وبعد محدود کردن – میزان حجم معامله آزاد بود ولی الان حجم بالا بزنی سود رو بهت نمیده و معامله با اکسپرت ازاد بود ولی الان اگه اکسپرت بیشتر از 10 معامله در روز بگیره قانون نقض شده و … و آخرین چیز که خیلی خنده داره و به من گفتن اینه که معاملات نباید بیشتر از 1.5% موجودی بره تو ضرر (در صورتی که افت 5% روزانه قانون هست ) عرض کردن اگه بازم حسابم افت بیشتر از 1.5% داشته باشه حساب رو میگیرن کلا هی قانون میذارن که تریدر محدود بشه و حساب رو از دست بده رسما کلاه بردار شدن (ولی اوایل عالی بود )

 16. احسان سرلک

  دوستان این اکانت های که از فاندین فارکس خوب میگن ومیگویند برداشت کردن دروغ گو هستند ازشون بخواهید همین جا مدرک برداشت براتون بزارن . من حساب بعد از پاس شدن مسدود شد .

  • علی

   سلام
   ای کاش خودتان مدرک ادعای خود را منتشر می کردید.
   من در 4سایت نظر شما را در باره این شرکت خوانده ام که همین متن را با اسامی گوناگون در این سایت ها کپی پیست کرده اید.

 17. فرید

  دوستان عزیز سلام. ممنون از مدیریت سایت بخاطر بررسی پراپی ها. اگر مدیر سایت لطف کنند واین پیام من رو به اشتراک بگذارند، دوستان تریدر میتونیم در یک گروه تلگرام دور هم جمع بشیم و تبادل نظر داشته باشیم ومهمتر اینکه پراپی های فیک رو به هم اطلاع رسانی کنیم تا کلاه سر کسی نره…

  • احسان سرلک

   سلام دوستان
   فاندین فارکس کلاه برداری هست
   بعد از پاس کردن چالش حساب را مسدود کرد . ومیگویید شما استراژی یکسانی داشتید .
   البته از طریق پلیس فتا پیگری میکنم .
   خواستم دیگران در دام ای شیاطین نیفتند .

   • محمد

    تا جایی که من اطلاع دارم و در صفحه قوانین این سایت خوانده ام، کپی ترید بین حساب های اشخاص مختلف غیر مجازه.
    حالا باید ببینیم شما کپی ترید انجام داده اید یا…؟
    من خودم با فاندین فارکس کار می کنم و 3مرتبه هم برداشت سود داشتم.

  • علی

   سلام . بنده موافقم ،فکر خیلی خوبیه

   • مسعود

    دوستان یه سوالی هم داشتم اگر کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
    کسی با بخش پراپ یونی کورن کار کرده؟
    کسی فاند از بروکر یونی کورن گرفته؟

  • محمد

   تا جایی که من اطلاع دارم و در صفحه قوانین این سایت خوانده ام، کپی ترید بین حساب های اشخاص مختلف غیر مجازه.
   حالا باید ببینیم شما کپی ترید انجام داده اید یا…؟
   من خودم با این شرکت کار می کنم و 3مرتبه هم برداشت سود داشتم.

 18. امیر

  سلام دوستان کسی تا حالا از فاندین فارکس حساب پراپ داشته ؟؟

 19. فرشاد

  سلام خدمت همه ی تریدران و مدیران سایت،یه سوال دارم در خصوص این دو شرکت سرمایه گذار برتر و پراپ تردینگ فاند،این دو سایت معتبر هستند،پراپ تریدینگ فاند مهت پاس کردن چالش هاش زیاده اما خیلی زرق و برق داره و عملا هیچ محدودیتی جز محدودیت اکوئیتی روی هیچ حسابی به هیچ تریدری نذاشته،ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بذاره

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقتتون بخیر.
   سرمایه گذار برتر وبسایت خوبی هست. معتبره.

 20. هادی

  کل پیام ها رو خوندم آخرش متوجه نشدیم کدوم پراپ ایرانی خوب هست همه پنجاه پنجاه نظر دادن یه سری هم که کلا اومدن برای خراب کردن بقیه پراپ ها پیامهاشون مشخصه

  • تیم نویسندگان

   سلام .وقتتون بخیر.
   به صورت کلی سرمایه گذار برتر اوکیه. میتونید ازش استفاده کنید ( تجربه استفاده توسط تیم ما از این مجموعه وجود داره)
   اما، مشکلاتی هم داره. مثلا چند وقت پیش حساب های آلپاری کامل فریز شد و مجدد از صفر حساب دادن
   یا مثلا گاهی اوقات از روی استاپ ها میپره

   اگه میتونید از فیدل کرست یا ftmo استفاده کنید.
   برای ثبت نام در پراپ هایی که به ایرانیان خدمات نمیدهند هم میتونید به شماره ما که در فوتر سایت قرار دارد از طریق تلگرام پیام دهید.

  • salehi

   من که تقریبا چند تاشون مقایسه داشتم پراپ ترید فاند از بقیه مقرون به صرفه تر بود
   شرایط تخفیف هم به مناسبت های مختلف میگذاره
   چند تا راه هم گذاشته برای دریافت حساب رایگان

   • Mp

    متاسفانه اینطور که از شواهد پیداست این شرکت اسکمه

 21. Ariyan

  سلام دوستان من کارم سبد گردانی هستش و تاحالا بالای صد تا چالش پراپ از شرکت سرمایه گذار برتر برای بقیه پاس کردم و دارم هر دو هفته درصد میگیرم تقریبا یک سالی میشه که این کارو دارم انجام میدم و تا الان با استراتژی که داشتم نشده بگن دارم هیجانی ترید میکنم یا هرچی چون تو هر معامله ۵ دهم درصد کل حجم حساب ریسک میکنم و معاملاتم یک به ده یا یک به پنج هستن ضمنا با اولین برداشت کل مبلغ چالش برمیگرده دیگه سرمایه بند نکردیم که نگران باشیم برداشت ها گاهی به تاخیر می افتن ولی نشده پول بالا بکشن

  • رضا

   سلام دوست عزیز
   امکانش هست آیدی تلگرامتون رو بهم بدین خدمتتون پیام بدم برای پاس کردن چالش.
   ممنون میشم

  • رضا

   سلام
   چطور میتونم باتون تماس بگیرم و از تجربتون کمک بگیرم

 22. امین

  ایا این پلتفرم ایرای پراپی به نام propiy معتبر است کسی میدونه

  • Cina

   معتبره اما قانوناش مسخره هست،ازبروکر پراپ بگیری بهتره تاشرکت

 23. سینا

  دوستان من همه ی کامنت ها رو خوندم. چیزی که نظرم رو جلب کرد چند کامنت منفی راجب سرمایه گذار برتر بود که توی اون کامنت ها خیلی ساده لوحانه از proptradefund.com حمایت شده بود.

  • mr armin forex King

   :))))
   ببین از اینجا تا خونه اون اقای ح.ف کلاهبردار مدیر سرمایه برتر که پول مردم رو فقط تا الان بالا کشیده پرانتزززز :)))))
   ببین تو خودت همیشه همه جا میری کامنت واسه این کلاهبردارای اس جییی بی میذاری نیا از حمایت از یه برند جهانی و نام آشنا که اعتبار و شهرتش بین تریدرها زبانزد خاص و عامه اظهار فضل کن بزرگوار!
   یعنی proptradefund با اون همممههه تریدر که حتی اون اس جییی بی به خوابش هم نمیبینه اشتباه میگه و سود نمیده اون وقت سرمایه گذار با چند تا گروه تلگرامی و کانال های زرد که توش مشتری تور میکنه درست میگه؟؟؟

   • محمد

    شما شخصا در خصوص این پراپ ترید فاند تجربه ای داشتید ؟

 24. حسین

  سلام
  کسی با فاندین فارکس کار کرده؟
  چطوریه سود پرداخت کرده تاحالا؟
  Fundinforex.com

  • مهدی

   سلام
   من پس شرکت مرتبه شرکت در چالش 10هزار دلاری بالاخره موفق شدم هر دو مرحله چالش رو پاس کنم و تا الان 5 مرتبه برداشت سود داشتم.
   پشتیبانیشون به نسبت سرمایه گزار برتر و پراپی خیلی بهتر و محترمانه تره و برداشت هاشون سریع انجام میشه.

   • رضا حیدری

    دوست عزیزشماکدوم پراپ تریدینگ هستید؟

  • مهدی

   سلام
   من بعد 3مرتبه شرکت در چالش 10هزار دلاری بالاخره موفق شدم هر دو مرحله چالش رو پاس کنم و تا الان 5 مرتبه برداشت سود داشتم.
   پشتیبانیشون به نسبت سرمایه گزار برتر و پراپی خیلی بهتر و محترمانه تره و برداشت هاشون سریع انجام میشه.
   نکته دیگه ش ارائه حساب های بروکر فیوژن مارکته که اسپرد حساب هاش صفره تقریبا.

  • رضا

   من حساب 25هزار دلاری فاندین فارکس رو دارم و 3 مرتبه برداشت انجام دادم. قیمت هاش از بقیه بهتره و تخفیف خوبی داره، پشتیبانیشون قویه، حساب بروکر فیوژن هم ارائه میده که اسپردش تقریبا صفره

 25. moeid

  سلام خسته نباشید وقت همه ی دوستان بخیر تو چند تا از نظر ها خوندم ک سرمایه گذار برتر کلاه بردار هست

  برام سوال شد من و دوستانم هم در این شرکت مشغول به ترید هستیم و خداروشکر به مشکلی بر نخوردیم و خیلی مرتب و منظم داریم برداشت سود انجام میدیم
  بعضا تاخیر دیدیم ولی اینکه کلاهبرداره نه اصلا همچین چیزی ندیدیم
  بنظرم اون نظرات جهت دار هستن. با تشکر فقط خواستم تجربه ی خودمو و دوستان اطرافمو بگم

 26. آرش محبی

  با سلام
  لطفاً در مورد trade discretionary میشود که چیست و چه کاربردی دارد را بفرمایید. با تشکر از شما و سایت خوبتان

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   این عبارت یعنی اینکه بروکر بدون اینکه به شما خبر بده در حساب شما ترید کنه!
   البته این عبارت به این شکل هم در نظر گرفته میشه: اینکه شما حسابت رو بسپری به شخص دیگری که برات معامله کنه.
   برای این مورد، عبارت های پم و کپی تریدینگ بهتره کهاستفاده بشه.

   و نهایتا، فعلا من فرد معتبری که بشه ازش کپی کرد رو ندیدم.

 27. Hamid

  وقتتون بخیر
  لطفا راهنمایی کنید که آیا سایت FXFINANCER معتبر و قابل اطمینان هست یا خیر؟
  اگر کسی تجربه دریافت سود و فعالیت در این سایت رو هم داشته اطلاع بده
  با تشکر

 28. رضا

  سلام به همگی
  من کوتاه از تجربه خودم از شرکت Fundednext بگم
  دو تا چالش رو رد کردم و به حساب ریل رسیدم تو حساب ریل هم یه ماه کار کردم و درخواست برداشت سود زدم ، ازم درخواست مدارک هویتی جدید به صورت آنلاین کردند چون گواهینامه جزو مدارکشون بود از این مدرک استفاده کردم ولی پروسه kyc که اتوماتیک هست قبول نکرد و به مشکل خوردم مجبور شدم برای تمدید پاسپورت اقدام کنم، توی این پروسه شرکت به من ایمیل کرد که پروسه احراز هویت شما انجام نشده و همچنین شما از آی پی های مختلف وصل شدید(به دلیل استفاده از وی پی ان ) ما برای شما یه جلسه مصاحبه آنلاین ترتیب دادیم، من تصورم این بود همه اینا بازی هست تا سود منو ندن چون اولش از من مدارک هویتی گرفته بودند و اون موقع چیزی نگفته بودن، به هر حال پاسپورت من اومد و همون موقع هم جلسه رو برگزار کردم و بهم گفتن همه چی اوکیه، ولی باز هم سود من که بر پایه تتر بود نریختن و گفتن کل شبکه پرداخت ما تحت آپگرید هست و اینا ، این پروسه نزدیک سه هفته طول کشید و من ناامیدانه همچنان در حال نامه نگاری از طریق ایمیل و پشتیبانی تلگرام بودم که گفتند اگه میخواید زودتر انجام بشه کیف پول پرفکت مانی بدید ما سریع میریزیم ، و خوشبختانه این کار انجام شد و الان در ماه دوم کاری خود هستم تو این شرکت.
  کمی طولانی شد ولی گفتم احتمالا برای کسانی که دنبال یه پراپ لجیت میگردن بدرد بخوره.
  موفق باشد

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقتتون بخیر. خیلی ممنون از شما بابت اینکه تجربه تون رو با ما در میان گذاشتید.

  • mt

   عزیز وقتی پلن اکتیو کردن رمز و پسورد ورود رو کجا باید پیدا کنم؟

 29. amin

  سلام بنظرتون fxfinancerمعتبره واسه حساب گرفتن
  من رو بیت ترید میزنم به نظرتون بهترین سایت واسه پراپ برام کدوم پراپه

 30. fotouhi

  دوستان سایت فاندین فارکس fundinforex.com هم من چالش ها رو گذروندم و کلاه بردار هستش به هیچ وجه گول این سایت رو نخورید

  • امیر

   سلام وقتتون بخیر چ اتفاقی افتاد بعد اینکه پاس کردید؟ میشه بیشتر توضیح بدید و مارو راهنمایی کنید؟

  • حمید

   سلام دااداش یعنی پاس کردی و سود بهت ندادن؟

 31. Rsh

  سلام ایا یایت پراپ تریدینگ ک ایرانیه معتبره ..هرکی کار کرده لطفا جواب بده ممنون میشم

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   چند نفر از اعضای تیم ما در حال پاس کردن چالش سایت مای فارکس فاند هستند. این که به نتیجه برسه، خدمتتون از طریق سایت اطلاع رسانی میکنیم.

   • حسن

    سلام
    الان یک ماه گذشته. پس کی نتیجه رو‌ اعلام میکنید؟

    • تیم نویسندگان

     سلام. وقتتون بخیر.
     سایت MFF یا Myforexfound معتبر هست. اما به ایرانی ها سرویس نمیده.
     اگه خواستید از این سایت سرویس بگیرید، میتونید از طریق شماره موجود در همین صفحه با ما ارتباط بگیرید که ما از طریق دوستانِ دو ملیتی خودمون، براتون اکانت رو خریداری کنیم.

  • محمداحمدی

   سلام من در سرمایه‌گذار برتر دو مرحله چالش رو در حداقل روز معاملاتی رد کردم و بعد از اینکه وارد حساب ریل شدم ، ۲۰ درصد ریفاند برام واریز شد ولی متاسفانه نتونستم در حساب ریل موفق بشم ، تا به حال هم نشنیدم سود کسی رو واریز نکرده باشن

  • Cina

   دوست عزیز از بروکر حساب تهیه کن

  • Cina

   ازبروکر چرا حساب نمیگیری؟

 32. hessam

  سلام . خسته نباشید . جناب من در چالش ftmo شرکت کردم قبلش از support سوال کردم که من ایران به دنیا اومدم ولی pr کانادا دارم و کانادا زندگی میکنم که support گفت مشکلی نداره . متاسفانه موقع وریفای support گفت عذرخواهی میکنم support اشتباه کرده و مهم نیست هویت دوم کجا دارین و کجا زندگی میکنین . مهم ایرانی بودنتون هست و من رو وریفای نکردن
  سوالی که دارم این هست من میتونم با مدارک فیک احراز هویت کنم ؟ تا حالا کسی رو میشناسین که این کار رو کرده و به مشکل نخورده ؟
  من تاکید دارم در ftmo شرکت کنم چون واقعا معتبر هست و spread عالی هست.
  شرکت MFF تورنتو هست و با خونه من 10 دقیقه فاصله داره ولی زیاد شنیدم که بهانه الکی آوردن و رد کردن ولی ftmo واقعا خوبه
  ممنون میشم جوابمو بدین
  ممنون

  • Cina

   اره با مدارک فیک مشکل نداره اما مدرک فیکت رو ازجای درستی تهیه کن که مو لادرزش نره

 33. علی

  سلام وقت بخیر.
  شما ایران نیستید؟
  از شماره واتساپ و تلگرامتون عرض کردم

  • تیم نویسندگان

   سلام وقت بخیر.
   بخشی از تیم ایران هست و بخش دیگری از تیم ایران نیستند.

   • hadi

    سلام این سایت فیدل کرست کدومبروکر اکانت میده ب ما. اگه اکانتی ک میده با کمیسیون هستش بگین ممنون

    • تیم نویسندگان

     سلام. وقتتون بخیر. از بروکر Foreign Exchange Clearing House استفاده میکنند
     به ایرانیان خدمات میدن.
     کمیسیون 3 دلار در هر لات هست. اسپرد هم که متغیره و باید اکانت باز کنید در زمان های مختلف چک کنید.

 34. مسعود رمضانی

  سلام دوستان این شرکتی که به اسم سرمایه گذار برتر داره کار میکنه اسکم و کلاهبرداره به هیچ وجه بهشون اعتماد نکنید و گول گروه های فیک و سایبری که مال خودشونه رو نخورید من شرکت کردم به حساب ریل رسیدم و بلاکم کردن و از گروه اخراج شدم همه جا هم مزدور دارن

  • سید محمد معتمدی

   اره بابا سر منم کلاه گذاشتن قبلا که با اونا کار میکردم . وقتی هم از اون سرمایه برتر من انتقاد کردم از گروهشون بلاک ریمو م کردن
   اخرش برای پراپ تریدینگ منم رفتم از proptradefund آخرش حساب گرفتم هم معتبره هم ثبت بین المللی داره و خیلی بهتره! حداقل پشتیبانی اش محترمانه است مثل اونا بی ادب و بی شخصیت نیستن هرچی هم بگی بهترین امکانات رو واست میارن

   • فرشاد

    میشه لطف کنید بگید مدارک ثبت بین المللی این شرکت رو از کجا میتونم ببینم؟چون توی سایتشون هیچی ندارن

   • محمد

    شما شخصا در خصوص این پراپ ترید فاند تجربه ای داشتید ؟

 35. مهدی

  سلام. می‌شه کسی راهنمایی کنه منو چطوری تو سایت funded next احراز هویت کنم؟

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر. یکی از راه هاش اینه که مدارک غیر واقعی ( مثلا مدرک اکراینی) ایجاد کنید. بعد با اون مدارک اکانت رو احراز هویت کنید.

   • مهدی

    آخه من در سایتشون، با پشتیبان خودشون صحبت کردم و گفتن مشکلی با ایرانی‌ها ندارن و ایرانی‌ها می‌تونند با پراپشون کار کنند

 36. علی

  سلام. کسی تاحالا توی fundednext کار کرده؟ چطور بوده معتبره؟ سود رو میده واقن؟ مشکلی نداره؟

  • تیم نویسندگان

   هم سایت فاندد نکست خوبه، هم سایت MFF (my forex found)
   جفتشون ریویو های خوبی دارن.

 37. علیرضا

  سلام ببخشید سایت پراپ ترید فاند معتبر هستش ؟؟

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   منظورتون کدام سایت هست؟
   MFF معتبر هست. فاندد نکست هم معتبر هست. ولی خب به ایرانیا سرویس نمیدن . باید مدارک ایجاد کنید و بفرستید براشون.

 38. ساناز سیفی

  اوقات شریف همه عزیزان به خیر باشه.
  امیدوارم حالتون خوب باشه
  من نتیجه بررسی های خودم رو میخوام اینجا باهاتون در میون بذارم و ممنون از مدیریت سایت itsca که این مطلب واقعا جامع و کامل رو تهیه کردن.
  من تو چهار ماه اخیر با دو پراپ فرم ایرانی کار کردم از اونجا که اکثر پراپ فرم های خارجی به ایرانیان ارائه خدمات ندارن سعی کردم بستری رو پیدا کنم که هم بشه بهشون اعتماد کرد و هم از اعتبار خوبی برخوردار باشن.
  تو این بین که جستجو میکردم از طریق اشنایانم با یه گروهی اشنا شدم که مربوط به شرکت سرمایه گذار برتر بود به خاطر گروه بزرگشون اول متاسفانه بهشون اعتماد کردم و با نام و مشخصات همسرم ازشون حساب گرفتیم بعد مدتی که روی حساب ازمون مرحله اول ترید میکردم به من اخطار دادن که دارم هیجانی ترید میکنم و به خاطر حجم زیاد معاملات و اینکه اسکلپر هستم و تایم بسته شدن معاملاتم خیلی کوتاه متاسفانه حسابم رو بستن و خیلی بد با من برخورد کردند.
  پس در گوگل جست جو کردم و با proptrade.fund آشنا شدم که توی یه سایتی با ftmo مقایسه شده بود. اول به خاطر اینکه گروه تلگرامی نداشتن یخورده سخت اعتماد کردم ولی به خاطر اینکه شرکتشون به ثبت بین المللی رسیده بود دل رو به دریا زدیم و یه حساب ازشون روی بروکر XTB دریافت کردیم.
  خوشبختانه با مدیرت ریسک و سرمایه مناسب موفق شدم در هیجده روز ازمون چلنج و در بیست و سه روز ازمون وریفیکیشن رو پشت سر بذارم.
  در زمان اخبار به هیچ وجه ترید نمیکردم و تمام تمرکزم هم روی جفت ارز یورو دلار و روی طلا بود و تقریبا روی ارز دیگه ای معامله نداشتم.
  خیلی استرس داشتم از این جهت که حدود چهل روز زمان گذاشته بودم و نگران ریل بودم خوشبحاته تا الان به خواست خدا موفق شدم سه مرتبه درخواست برداشت بدم و روی حساب صد هزار دلاری معاملاتم رو منظم جلو ببرم.
  در نهایت از اینکه مطلبم. طولانی شد عذرخواهی میکنم و امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

  • تیم نویسندگان

   سلام .وقتتون بخیر.
   ما اتفاقا خوشحال میشیم که بیشتر از این تجربیات شما رو در این زمینه ببینیم. — تلاش کردیم که از طریق ایمیل با شما ارتباط بگیریم اما مقدور نبود.
   لطفا در صورت تمایل به ما ایمیل ارسال کنید تا در خصوص ثبت نام شما و تجربیاتتون بیشتر صحبت کنیم و متن صحبت رو برای کاربران منتشر کنیم.
   مرسی از نظرتون.

   • سینا

    ادمین باور نکن این از خوشونه … برو قسمت درباره ما سایت https://proptradefund.com/ یه گواهی ثبت ششرکت گذاشتن برو تو خود سایت صادر کننده گواهی سرچ کن شماره شرکتو میبینی مال یه شرکت دیگس گواهی هم فوتوشاپه …

    • محمد

     سلام منم چک کردم حق با شما بود شرکت به نام کسی دیگه هست و ظاهرا گواهی اینا فتوشاپه

    • farhad

     تو خودت معلومه از سرمایه گذار برتر ای
     سرمایه گذار برتر و پراپی جفتشون سر من کلاه گذاشتن

     • sina

      سلام، من داخل سایت پراپی دارم چالش ها رو سپری میکنم، چه مشکلی داشت این سایت پراپی؟

    • فرشاد

     بزرگوار من سایت رو چک کردم ولی هیچ مدرک و هیچ ثبتی وجود نداره

    • فرشید معرفت

     یادمون باشه، اینها خودِ ملت رو میندازن به جون هم، عده ای میگن از ما دزدی کردن و درست برعکس عده ای میگن آقا ما چهار بار برداشت داشتیم الکی تهمت نزنید! این دقیقا سیاست عمروعاصی است که ملت رو دچارش میکنن. حتی شما دوستانی که حساب دارید و چند بار برداشت کردید هم از اینها دست بکشید. اینها دقیقا از طریق شما بقیه رو طعمه میکنن. مثل ماهی گیری که یه ذره کِرم تقدیم ماهی میکنه و در ازاش جونش رو میگیره. باور کنید فقط با هم میتونیم این معضلات رو حل کنیم. هیچکس از غیب قرار نیست بیاد ایرانو نجات بده، ماییم و خودمون…

   • فرشید معرفت

    سلام. وقت بخیر.
    من در آزمون های این پراپ شرکت کردم. در مرحله ی اول در مدت 4 روز تونستم حد سود رو تاچ کنم. یعنی همون 10 درصد. از طریق تلگرام با آقای شقاقی در میون گذاشتم و ایشون بعد از (مثلا!) بررسی های لازم، گزارش تریدهام رو برام فرستاد که حداکثر درودان بنده زیر 4.45 درصد بود در اون گزارش. یعنی مشکلی نداشت. بعد گفتن تیم بررسی فرمودن که درودان معامله های بازِ من (یعنی مجموع درودان روزانه، هم در معامله های باز هم معامله های بسته) بالای 5 درصد رفته. درخواست کردم این خطای بنده رو مانند همون گزارشی که فرستاده بودن، برام بفرستن. قبلش قوانین سایتشون رو خونده بودم و بعد از این اتفاق هم چندبار خوندم. هیچ جا به همچین موضوعی اشاره نشده. گفتن گزارش همینیه که براتون فرستاده شده و گزارش لایو بازار رو ندارن. پرسیدم:”پس از روی چه گزارشی میگید درودان رو رد کردم؟ به هر حال باید یک گزارشی یا یک مدرکی باید باشه دیگه!” دیدن نمیتونن قانع کنن گفتن برم با پشتیبانی سایت مطرح کنم. پشتیبانی هم در سوال دومی که ازشون پرسیدم کلا تیکت رو حذف کرد! انگار هیچ سوالی نبوده از اول. خلاصه بهشون شک کردم. رفتم این قسمت https://proptradefund.com/about/ از سایتشون. کد کمپانی که 16147 هست رو برداشتم. رفتم سایت https://www.vfsc.vu/ و در قسمت register research کد رو وارد کردم دیدم متعلق به شرکت RICHMOND INTERNATIONAL INC. هست و هیچ ارتباطی با اینا نداره. حواستون باشه موقع سرچ کردن گزینه ی select register رو روی all registers قرار بدید. بعد رفتم تلگرام اسم “پراپ ترید فاند” رو سرچ کردم دیدم 2 تا کانال آورد که نوشته “کلاه برداری پراپ ترید فاند” و رفتم داخلش خوندم. چیزی که برام جالب بود یکی از کامنت های سام شقاقی بود که در جواب اون شخصی که بهش گفته بود از طریق پلیس فتا شکایت میکنم، گفته بود: “بزرگوار فارکس در ایران غیرقانونی است، اول خودتون باید پاسخگو باشید؛ 2 تا شکلک”. اینم لینکشه https://t.me/Mehrad_Trading/33. اون علامت شکلک خنده ی رضایت میدونید یعنی چی؟ یعنی ما خودمون مار بودیم بس که خوردیم شدیم اژدها. اینها رو نوشتم که برسیم به اصل مطلب. طولانی میشه ولی مهم اینه آگاهی بیشتر بشه. اشکال نداره وقت بذارید واسه خودتون. ببینید شرکت های پراپ ایرانی هیچ کدومشون برای تامین سرمایه متکی به موسسات یا بانکهای معتبری نیستن. بر این اساس مجبورن برای بقای خودشون اقداماتی رو انجام بدن که ما در پراپ های معتبر شاهد هیچیک از این اقدامات نیستیم. مثلا وقتی ببینن نمیتونن سود حسابهای بزرگ رو پرداخت کنن، الکی یه قانون من درآورده خودشم بدون اطلاع قبلی وضع میکنن که فرضا معاملات شما نباید بیشتر از 2 درصد بالانستون باشه در حالی که تا دیروز هیچ صحبتی از این نشده. نه در سایتشون نه کانالهاشون. یا مثل همون قانون خنده داری که برای من وضع کردن، در حالی که همین الان هم برید قوانین سایتشون رو بخونید متوجه میشید درست برعکس نوشتن. یعنی نوشتن درودان شما از معاملات بسته محاسبه میشه. یا مثلا دیدید به یک باره چندین اکانت رو حذف کردن و تقصیر رو انداختن گردن بروکر و گفتن بروکر حسابهای ایرانی رو بسته! خوب اگر بروکر با حساب های ایران مشکل داشت اصلا چرا ازش استفاده کردید؟! نمیدونستید واقعا؟! در ضمن حواستون باشه، پراپ های ایرانی در اغلب موارد در حساب ریل (واقعی) هم دمو بهتون تحویل میدن چون فاندی ندارن که در اختیار شما بذارن. اما قشنگترین و زیباترین جای ماجرا اینی هست که در اتمام این نوشته میارم؛ این پراپ ها برای اینکه بتونن دوام بیارن و به یک باره اعتبارشون رو از دست ندن و تا میتونن جیب های خالی (و میل و نفس های خالی تر از جیبشون) رو پر کنن، نمیان با همه بد تا کنن. درست برعکس! من به این میگم حیله ی عمروعاصی. نقل است که از عمروعاص پرسیدن چطور حدیث های محمد و علی رو بی اعتبار کنیم؟ همه نظری دادند ولی عمروعاص گفت اگر میخواهید حرفتان را قبول کنند دروغ ها را مابین راست ها قایم کنید (یعنی چندتا حدیث/حرف/نظریه درست بدید و بعد یکی دو تا دروغ که به نفع خودتون هست رو هم بین اون چندتا بگنجونید، این جوری مردم باور میکنن! عجب حیله ای!). این به ظاهر شرکت ها و به باطن گداها هم از این حربه استفاده میکنن و در این آشفته بازار ایران که خدا میدونه گاهی با چه سختی هایی پول یه چالش رو باید تامین کرد، مشغول پر کردن شکم های گشنه شان هستن، شکم هایی که هیچوقت سیر نخواهد شد از فرط احساسِ کم بودنشون. حواستون باشه دوستان. پیشنهاد میکنم در پراپ های ایرانی در حال حاضر شرکت نکنید. پولتون رو بریزید تو جوب ولی تو شکم این حقیرها نریزید. اینها همونایی هستن که شکمشون هم سیر بشه چشمشون سیر نمیشه و با پولی که از من و شما گدایی کردن میرن کلاه برداریهای بزرگتری انجام میدن. چون آب که از سر بگذره، چه یک وجب چه صد وجب.. آخرش هم افتخارشون به این میشه که فلان مقدار پول اختلاس کردن. افسوس بر خاک بایر

    • محمد زمانی

     میزان دراداون در همه پراپ ها با معامله باز نیز محاسبه میشه بنابراین ایرادی به کار این شرکت نیست و اگر بخاطر این دلیل حذف شده اید جسارتا اشتباه می کنید.

  • سعید

   لطفا بفرمایید با چه مدارکی احراز هویت کردید؟

  • محمد

   ممنون میشم از تجربه تون با با پراپ ترید فاند در ماه‌های اخیر بگید

  • علوی

   کاملا دروغ میگه. اکانتش جعلیه. هیچ اکانت ریلی در کار نیست.proptrade شاکی زیادی داره و کلا یک نفر پشت پرده کلاهبرداری این شرکت جعلیه. مستند خواستید آدرس بدید براتون میفرستم.

 39. Majid

  سلام
  تا حالا کسی از فیدل کرست برداشت داشته؟

 40. احمد

  سلام
  لطفا سایت سرمایه گذار برتر و سایت پراپ تریدینگ که ایرانی هستند رو بررسی کنید آیا معتبر هستند و واقعا سود میدن یا نه ممنون میشم
  چون برای ما مقدور نیست با سایتهای خارجی کار کنیم

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقتتون بخیر.
   بله این سایت معتبر هست.

   • احمد

    سلام ممنون تو شرکت سرمایه گذار برتر چلنج 25000 دلاری شرکت کردم شرایطش خیلی خوبه انشالله با موفقییت پاس میکنم
    سایت PROPTRADE.FUDND هم معتبره؟ چالش 150/000 دلاری با نرخ 190 دلار میده (شرایط آزمون یکم سخت تر و زمان بر تر هست ولی قیمتش خوبه می ارزه)من شرکت کردم یکم دلهره دارم که معتبر نباشه نظر شما چی هست
    تمام سرمایم رو گذاشتم تو بورس و فارکس این چند سال الان که بلدم و اشتباهاتم رو تجربه کردم و حرفه ای شدم سرمایه ای ندارم
    تنها راه موفقییت ،دریافت فاند از شرکت معتبر هست

    • علیرضا

     سلام لطفا میشه خبر بدید که نتیجه چی شد ؟؟؟این سایت معتبره یا نه ؟؟؟

    • علیرضا

     اگر زحمتی نیست ای دی تلگرامم رو می ذارم یا شما ادی تلگرامتون رو بذارید که یکم ازتون راهنمایی بگیرم

  • سحر

   سلام بله معتبره من به تازگی مراحلش رو گذروندم و اولین سودم رو برداشت کردم مشکلی نداشت

   • vahid

    درود بر شما، تبریک میگم بهتون، من هم تازگی در این چالش شرکت کردم، بزرگترین دلهره من معتبر بودن این سایت هست، آیا امکانش هست جهت اطمینان از صحت این موضوع، مکاتبه ای با من در تلگرام بکنید.ممنون

   • علیرضا

    سلام لطفا میشه خبر بدید که نتیجه چی شد ؟؟؟این سایت معتبره یا نه ؟؟؟لطفا جواب بدید

    • تیم نویسندگان

     دوستان اعلام کردند که سایت معتبر هست. ولی من خودم تا الان با این وبسایت کار نکردم.

     • مرتضی

      من حدود یک ماه پیش چالش های سایت سرمایه گذار برتر را پاس کردم.
      و اولین سود و مبلغ چالش را هم از طریق کریپتو دریافت کردم.
      تنها چیزی ک ته دلم محکم‌نیست اینه ک حساب ریل نمیده ، حتی حسابهای ریل هم دمو هستند.
      پشتیبانیشون میگه ما ترید های شما را روی حساب اصلی شرکت کپی ترید میکنیم نمیدونم تا چه حد معتبر هستن

     • تیم نویسندگان

      سلام .وقتتون بخیر. اگه سود گرفتید که خب مشکلی نیست.

    • vahid

     سلام
     من یک حساب 10 هزار دلاری در سرمایه گذار برتر ثبت نام کردم، چالش اولو توی سه هفته پاس کردم اما هنوز موفق به پاس کردن چالش دوم نشدم،،،،، در رابطه با اعتبار این شرکت تحقیقاتی که کردم بیشتر بازخوردشون مثبت بوده و من فعلا بهشون اعتماد کردم،،،، اما دوست دارم نظر یکی از دوستانی که پراپ کار میکنند و در این زمینه حرفه ای هستند رو هم بگم،،، جمله ایشون را میزارم : “سرمایه گذار برتر هم برای حساب های کمتر از 50 هزار تا خوبه.بالاتر خوب نیست چون هنوز قدرت پرداخت سودهای بزرگ رو ندارن و قشنگ با قانون های من دراوردی سودت رو به جیب میزنن”
     بابت همین من حداکثر تا 50 هزار تا با این شرکت کار میکنم، و برای حسابهای بالاتر با FTMO، که این دوستم چندین حساب در FTMO داره و با ربات بهم وصلشون کرده، و برای نحوه باز کردنشون بهم گفت : “من با اقامت دوستم حساب باز کردم، اگر کسی خارج از کشور داشته باشید میتونه براتون حساب باز کنه و بعدش شما با ادرس ولت خودتون برداشت هاتون رو انجام بدید.”
     اگر به مرحله ریل و برداشت سود از سرمایه گذار برتر شدم، اینجا عنوان میکنم
     این مطالبو گفتم شاید کمکی به کسی بکنه
     با تشکر

     • مسعود

      درود بر دوستان
      15 ماه هست که با سرمایه گذار برتر کار میکنم و حدود پنجاه هزار دلار از این شرکت سود گرفتم، من مورد خاصی از کلاهبرداری ندیدم، ولی هر چی جلوتر اومدم قوانین سختگیرانه تر میشه که خب باید به طرف مقابل هم حق بدیم. ولی این اواخر قانون یک و نیم درصد گذاشتن که حداقل من جای دیگه ای ندیدم البته یکبار اخطار میدن به تریدر، در هر صورت بنده الانی که اینجا نظر میزارم حسابم رو به خاطر همین قانون ازم گرفتن متاسفانه ولی در طول این یک سال و چند ماه من واقعا هیچ چیزی مبنی بر کلاهبرداری ندیدم
      موفق باشید

   • علیرضا

    اگر زحمتی نیست ای دی تلگرامم رو می ذارم یا شما ادی تلگرامتون رو بذارید که یکم ازتون راهنمایی بگیرم

   • محمد

    سلام ممنون از اطلاعاتتون

 41. Amit

  با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد ارزشمندم

  نکته ای را خواستم خدمتتان عرض کنم. سایت پراپ سرمایه گذار برتر، اگر دقت بفرمائید در ایران ثبت نشده و در دوبی مسقر هست.فکر می کنم چون هدف، دادن امکان ترید برای ایرانیان هست، اسمش رو فارسی انتخاب کرده اند.
  البته تخصص شما بیشتر است. اگر امکانش برایتان مهیا می باشد ، یک بررسی بفرمائید و اطلاع رسانی کنید. حقیر فکر می کنم فرصت مناسبی می تواند برای تردیدهای ایرانی باشد.
  ممنون از محبت شما

  • تیم نویسندگان

   سلام. وقت بخیر.
   تاخیر من رو در پاسخگویی ببخشید. در خصوص وبسایت سرمایه گذار برتر میخواستم مطمئن بشم.
   الان با یکی از کسانی که در این سایت داره کار میکنه و ماهانه داره پول دریافت میکنه ارتباط گرفتم و بله. وبسایت معتبر هست.

   • علی

    سلام وقتتون بخیر . احتراما این شخصی که میگید چند ماهی هست که از سرمایه گذار برتر داره سود میگیره ،اکانتش چند هزار دلاری هست? بنظر میاد سرمایه گذار برتر برای اکانتهای بالای ۵۰ هزار دلار بهانه میاره تا پرداخت سود نداشته باشه، ممنون میشم راهنمایی کنید

    • تیم نویسندگان

     سلام. وقت بخیر.
     اتفاقا من یه جا هم تاکید کرده بودم که اکانت های زیر پنجاه هزار دلار از سرمایه گذار برتر بگیرید.
     ضمن اینکه ، اخیرا وقتی کسی چالش رو پاس میکنه، شرایطی که براش میذارن حتی سخت تر از قبل هم شده.

     • علی

      ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین

 42. سید حامد

  سلام میشه نظرتون رو در مورد Fundeight.com بگین با پشتیبان گروه تلگرامیشون صحبت کردم میگن ما بهتون در ازای رد شدن از یک مرحله چالش با نصف هزینه شما رو تو پراپ خارجی که بگین ثبت نام میکنیم.

  پراپ های خارجی که داره ایناس:

  funded next ——–> 100K = 299$
  TFF
  The funded trader program

  هزینش کمه و پراپ خارجی هم ارائه میده میخوام 100K رو بخرم

 43. علی بهجت

  با سلام و خسته نباشید آیا شرکت fundyourfx در کشور انگلستان درست هست و شما تایید میکنید ؟

 44. حسین

  در سایت مرتبط با فیدل کرست در آدرس زیر اینطوری نوشته:
  Citizens of any country in the world can open an regular trading account with Fidelcrest (Markets) Ltd, EXCEPT we don’t accept deposits from the following countries:

  United States of America
  Democratic People’s Republic of Korea (North Korea)
  Eritrea
  Iran
  Iraq
  Liberia
  Libya
  Somalia
  Sudan
  Syria
  Japan
  Canada
  Virgin Islands, U.S.
  Puerto Rico
  گفته همه میتونن حساب توی فیدل باز کنند اما دیپازیت از کشورهای زیر نمیپذیریم که یکیش ایرانه.حالا نمیدونم شاید منظور پول با منشا ایرانی و بانک ایرانی منظورش هست که در پرداخت با بیتکوین مشکلی نباشه ولی خلاصه به ایران حساسه مراقبش باشید
  https://fidelcrestmarkets.com/regulation/

 45. علیرضا

  امکانش هست سایت
  sarmayegozarebartar.com
  بررسی بشه؟
  شرکت ایرانی هست که پشتیباناش میگن دفترش اماراته
  میخواستم بدونم معتبره یا نه؟

 46. ایرج سازگار

  سلام وقت بخیر
  در خصوص شرکت proptrade.fund که داره به صورت Whitelabel از یکی از بروکر های جزایر مارشال یا قبرس به ایرانیان خدمات میده اطلاعی دارید؟ شرکت مناسبی هست؟

 47. نلی

  با سلام،
  من اخیرا با پشتیبانی هر دو سایت ftmo و فیدل کرست مکاتبه کردم
  ftmo به هیچ عنوان به ایرانی ها خدمات نمیده، حتی ایرانی ها خارج از کشور، واریز و برداشت ارز دیجیتال هم داره
  فیدل کرست به ایرانی ها خدمات میده و واریز و برداشت ارز دیجیتالم داره

 48. محمدرضا

  با سلام
  من با سایت fundforforex مکاتبه کردم و ایت اطلاعات رو در اختیارم داد.
  FFF headquarters are located in Islands of Seychelles. Our financial office is located in Singapore. we have local operating representatives all over the World including UK, Canada, SVG, Armenia, Singapore, Belize & etc.
  ظاهر سایتش می خوره معتبر نباشه ولی می شه شما تحقیق کنید که ببینید معتبر هست یا نه؟

 49. محمدعلی اسماعیلیان

  سلام میشه سایت سرمایه گزار برتر رو هم بررسی کنید؟

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر. در ایران نهادی وجود نداره که روی کار این مجموعه ها نظارت کنه. بنابر این، نمیشه خیلی بررسی خاصی روی وبسایت های ایرانی کرد.

 50. پوریا

  سلام ممنون از این مقاله خوب . ببخشید سایت فیدل کرست معتبره؟ و واریز و برداشت از طریق ارز های دیجیتال امکان پذیره برای ایرانی ها از طریق این سایت؟

  • سعید محمدی

   سلام. وقت بخیر.
   بله سایت فیدل کرست معتبره.
   در مورد واریز و برداشتش، باید مجدد چک کنم. Ftmo هم قبلا واریز و برداشت کریپتو گذاشته بود که حذفش کرد.

 51. Navid

  سلام. محبت می‌کنید در مورد worldcapital.uk هم یه بررسی بفرمایید. چنل تلگرام هم به همین نام دارن که طبق ادعا تحت نظر شرکتی بریتانیایی به نام liquid group کار می‌کنه.

 52. جواد صدقی

  با سلام
  لطفا در مورد سایت BLUFX و مورد تایید بودنش اگر اطلاعی دارید ممنون میشم راهنماییم کنید
  سپاسگزارم

 53. امیرحسین

  سلام خسته نباشید
  من به تازگی با پشتیبانی سایت ftmo داشتم حرف میزدم گفتن که ایران تحریمه نمیشه باهاشون کار کرد.

 54. علی

  سلام خسته نباشید
  سایت سرمایه گذار برتر که ایرانی هست رو برای پراپ تایید میکنید?

  • ایتسکا

   سلام.وقت بخیر.
   خیر. کلا کار فارکس توی ایران نمیتونه قانونی باشه. این شرکت هم به احتمال زیاد مجوز خاصی نداره.

 55. عباس

  سلام بی زحمت نظرتون را راجب سایت true forex funds میگید ایا معتبر هست چون ظاهرا میگه با ایرانی ها فعالیت میکنه

  • سعید محمدی

   سلام. وقت بخیر. بله . ظاهرا معتبر هست . ما در یکی دو هفته آینده بررسی شون میکنیم و نتیجه رو بهتون در یک مقاله جدید اعلام خواهیم کرد.

   • مریم

    سلام. وقت بخیر. شما جایگزین ftmo چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید؟
    و اینکه اگر یک آشنای ایرانی اما مقیم خارج از ایران داشته باشیم میتونیم با استفاده از حساب اون فرد با ftmo کار کنیم؟

    • تیم نویسندگان

     سلام. وقت بخیر.
     بله با استفاده از اون شخص میتونید اکانتتون رو وریفای کنید.

 56. احسان

  سلام و وقت بخیر . ایا این درسته که هم mff و هم ftmo همکاریشون رو با ایرانی ها کلن قطع کردند؟
  با این وجود فقط فیدل کرست میمونه که همکاری کنه؟

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر.
   بله فعلا فیدلکرست میتونه گزینه خوبی باشه

 57. shayan

  سلام وقتتون بخیر . شرکت فیدل کرست با ایرانیا همکاری داره ؟ اخه خیلی از سایت های پراپ تریدینگ مثل ftmo و mff با ایرانیا قطع ارتباط کردن

  • سعید محمدی

   سلام. وقت بخیر.
   بله، فیدلکرست فعلا با ایرانیان همکاری داره.

 58. ehsan

  با درود و سپاس فراوان
  این مقاله فوق العاده بود
  خواستم تشکر کنم و دلگرمی داده باشم
  جهت بهتر و کاملتر شدن مقاله
  بازم سپاس

  • سعید محمدی

   من خیلی ممنونم از شما

 59. حسام

  ببخشید برای حساب 1 میلیون دلاری در فیدل کرست ورودی 2000 دلار میخواد.آیا فیدل کرست معتبره هزینه رو بدم ثبت نام کنم؟

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر.
   بله فیدل کرست معتبره اما خودتون هم میتونید مدارکشون رو توی سایتشون چک کنید.

  • مازیار

   شما وقتی میخوای ۲۰۰۰ دلار بدی واسه پراپ بهتر نیست توی بروکر‌معتبر ثبت نام کنی و واسه خودت روی حساب ۲۰۰۰ دلاری خودت ترید کنی بدون ترس از اینکه سودتو بدن یا ندن یا بازی دربیارن !!!!

   • تیم نویسندگان

    سلام و درود. وقتتون بخیر.
    خب ببینید ، حساب 10 هزار دلاری در خیلی از پراپ ها، قیمتش حدود 100 دلار هست. با 2000 دلار احتمالا حساب 150 هزار دلاری بتونید خریداری کنید.
    این یعنی اگه 10 درصد سود کنید، میشه 15 هزار دلار سود.
    بنابر این، برای کسانی که حرفه ای تر هستند، این کار، به صرفه است.

 60. محمد

  سلام دوست عزیز ممنون بابت مقاله خیلی خوب و مفید تون .ftmo همکاریشو با ایرانیان قطع کرده

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر.
   بله متاسفانه. قطع همکاری کردن . مقاله رو آپدیت کردم.

 61. محمد

  سلام تشکر از مقاله خیلی خوب و اموزندتون .۳۰ روز چالش ftmo از چه زمانی آغاز میشه از زمان واریز پول یا از اولین ترید دومین سوالم من میتونم یه اکانت ۱۰۰۰۰ تای شرکت کنم بعد یه مدت تو چالش ۱۰۰۰۰۰تای.برای برداشت از سایت باید مشخصات کارت به اسم خودم باشه.ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سعید محمدی

   الان FTMO به ایرانیان سرویس نمیده.
   اما، چالش از زمانی شروع میشه که شما START رو بزنید. یعنی پول رو که واریز میکنید، بعدش گزینه Start challenge داره . اون رو که بزنید شروع میشه.

 62. اشکان

  ممنون از مقاله خوبتون
  مشکلی با گذاشتن اکسپرت روی حساب ندارند؟

 63. مهتاب

  سلام وقت بخیر سایت ftmo همکاریش رو با ایرانیا قطع کرد چه سایت معتبر دیگه ای معرفی میکنین ؟ که الان ایران رو تحریم نکرده باشه و هزینه هایی مثل همین ftmo داشته باشه و با همین شرایطهمکلری تقریبا … یکی از سایت هایی که معرفی کردین ۲۰۰۰ دلار میخواست اگه آدم اینقد داشت که برا خودش ترید میکرد …. و مثل اف تی امو کدام سایت های معتبر هزینه رو بعد برنده شدن پس میدن ؟ لطفا ممنون میشم اگه تا الان شرکت معتبر دیگه ای هست که همکاریش رو با ایرانیا قطع نکرده باشه معرفی کنین

  • سعید محمدی

   بله . متاسفانه همکاری رو قطع کرده.
   به محض اینکه شرکت جایگزین مناسب پیدا کنیم در همین مقاله اعلام خواهیم کرد.

 64. شهاب

  با سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدی که در زمینه پراپ گذاشتید که واقعا منبع فارسی کمی پیدا میشه
  سایت زیر رو چک میکنید؟
  وقتی مقایسه میکنی نسبت به ftmo مزایای بیشتری داره
  https://trueforexfunds.com/

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر.
   این سایت بررسی شد.
   لورج 1:100 میدن بهتون. امکان واریز و برداشت از طریق کریپتو هم دارن. مشکلی هم با شهروندان ایرانی ندارند.
   در خصوص اعتبارش هنوز به صورت کامل مطمئن نیستم. اما آپشن های خوبی در اختیارتون میگذاره.

   • مهتاب

    چجور میشه اعتبارشون و فهمید ؟

   • مهتاب

    سلام چجوری اعتبارا مشخص میشه ؟

 65. شهاب خضرنژادی

  سلام . وقت بخیر .
  شرکتی هست که هزینه ی ورود نگیره ؟ اگه هست ممنون میشم معرفی کنید

  • سعید محمدی

   سلام. وقت بخیر.
   ما شرکت معتبری که ورودی نگیرد نمیشناسیم.

   • احمد

    سلان
    شرکت پراپ ترید فاند به کسی که هیستوری چهار ماه معامله سود ده و با رعایت قوانین و دراودان زیر۵ داشته باشه تا ۷۵۰۰۰دلار بدون ازمون فاند میده

    • محمد

     پراپ ترید فاند کلاهبردارند. در دام آنها گرفتار نشوید. شاکی زیاد دارند.

    • محمد

     هشدار
     پراپ ترید فاند کلاهبردار و شیادند

 66. یاسین

  سلام وقت بخیر
  در مورد سایت ftmo آیا تریدر های ایرانی امکان برداشت از طریق کریپتو دارن ؟ چون من جای دیگه ای خوندم ک امکان برداشت کریپتو برای ایرانی ها وجود نداره

  • سعید محمدی

   سلام. وقت بخیر.
   خبری منتشر شده که قراره ftmo واریز از طریق کریپتو هارو هم فعال کنه.

   • ZOHEIR

    site fidel crest man har kari kardam natunestam vared sham…che ba filter shekan che bedune filter shekan..ham fire fox test kardam ham chrome
    lotfan rahnamaei konid..anjame in chalesh baraye man vaghean sakht nist az tarafi kheili behesh niaz daram

    • سعید محمدی

     سلام. وقت بخیر.
     ممکن هست که فیلتر شکنتون خوب نبوده .
     من الان باز کردم و بدون مشکل باز شد.
     ولی اگر مشکلی با ورود دارید، چرا از FTMO استفاده نمیکنید؟ از لینک زیر میتونید استفاده کنید:
     ورود به FTMO

 67. ali

  سلام .آزمون ftmoیعنی چی اگه مثبت بودمیتونیم مجددتست بدیم!
  یعنی نیازبه واریزهزینه مجددنداریم؟

  • ایتسکا

   سلام. وقتتون بخیر.
   یعنی ، اگر مثلا به جای 10 درصد سود، 2 درصد سود کردید، مجموعه به شما اجازه میده که یک ماه دیگه هم دوباره کار کنید .
   اینطوری نیست که بگه خب ، باید 10 درصد سود میکردی که بری مرحله بعد، الان که سود نکردی از آزمون خارج میشی.

 68. mahdi

  سلام.واریز و برداشت در سایت فیدل کرست FIDELCREST چطوری هستش؟چون در سایت ftmo بزرگترین مشکل برداشت بود که برای ما ایرانی ها خیلی سخت هست.

 69. mahdi

  فقط 2 تا سایت نام بردین
  اون دوتا سایت دیگه چی ؟؟

 70. ERFAN

  سلام
  ببخشید این سایت ها اسکم و کلاه برداری نیستن ؟؟
  و سابقشون به چه صورتی هست ؟؟

  • سعید محمدی

   سلام. وقتتون بخیر.
   ما تلاشمون رو کردیم که فقط سایت های معتبر رو معرفی کنیم.
   این لیست ، طبق ریویو هایی که من خوندم، کلاه بردار نیستند.

   • علیرضا

    اگه ای دی تلگرامتون رو لطف کنید بدید که صحبت کنیم ممنون میشیم .

 71. مهدی

  سلام ، من با پشتیبان سایت ftmo صحبت کردم و اینطور که متوجه شدم راه هایی که اونها میتونن سود مارو بهمون پرداخت کنن برای ما ایرانی های داخل ایران مسدوده،شما اطلاعات بیشتری ازشون دارین؟

  • سعید محمدی

   درود. وقتتون بخیر.
   اخیرا امکان واریز و برداشت از طریق حساب کریپتو هم به سیستمشون اضافه کردن .
   این مورد احتمالا بتونه مشکل ایرانیان رو حل کنه.

 72. امین

  سلام خسته نباشید. آیا سایت funding talent هم مانند این دو سایتی که معرفی کردید با تریدر های ایرانی کار میکنه ؟

  • سعید محمدی

   درود. وقتتون بخیر. در این خصوص ، نیاز هست که با این وبسایت مکاتبه کنیم و ریویو هاش رو چک کنیم. این رو بررسی خواهیم کردو به شما اطلاع خواهیم داد

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.