حساب پراپ چیست؟-بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان

پراپ چیست؟ بهترین سایت های پراپ برای ایرانیان

حساب پراپ حسابی است که توسط شرکت پراپ تریدینگ برای فرد افتتاح می شود . پراپ تریدینگ (Prop trading) در واقع “استخدام تریدر” ، “جذب سرمایه برای ترید” ، “دریافت سرمایه برای ترید” و … می باشد. شرکت های پراپ تریدینگ شرکت هایی هستند که اقدام به استخدام تریدر فارکس کرده و سرمایه لازم را در اختیار آنها قرار می دهند تا با پول شرکت معامله کرده و سود حاصل با درصد مشخصی بین آنها تقسیم شود.

پراپ تریدینگ با عنوان پراپ فرم و نیز چالش پراپ شناخته می شود. در این مقاله به معرفی بهترین شرکت های پراپ تریدینگ فارکس و کریپتو برای ایرانیان می پردازیم.

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان✔️ فیدل کرست (ثبت نام)
رتبه دوم بهترین شرکت پراپ تریدینگ❤️ fundednext (ثبت نام)
رتبه سوم🎯 سرمایه گذار برتر (ثبت نام)
رتبه چهارم💰 پراپ ترید فاند (ثبت نام)

 


در نظر داشته باشید که وبسایت ایتسکا بر روی تریدر ها سرمایه گذاری می کند. در صورتی که استیتمنت سه ماهه با ریسک کمتر از دو درصد در روز ( و کمتر از یک درصد در هر معامله) و بازدهی بیش از 10 درصد در ماه دارید، میتوانید استیتمنت خود را به شماره تلگرام زیر ارسال بفرمایید تا مذاکرات بعدی در خصوص همکاری های بیشتر صورت پذیرد.

شماره تلگرام : +905516885390

آی دی تلگرام: @itsca-brokers


 

 

حساب پراپ چیست؟

حساب پراپ (Prop Account) حسابی است که در شرکت های پراپ تریدینگ برای تریدر ها افتتاح می شود. در حساب پراپ تریدر بعد از طی چالش هایی با سرمایه شرکت معامله کرده و سود و زیان حاصل به نسبت مشخصی میان آن دو تقسیم می گردد.

به زبان ساده تر در حساب پراپ معامله گر با سرمایه شرکت معامله کرده و در ازای سودآوری که نصیب شرکت می کند ، دستمزد دریافت می کند.

پراپ تریدینگ (Proprietary Trading) نیز شامل شرکت هایی می باشد که تریدر های حرفه ای را طی مراحلی استخدام کرده و سرمایه لازم را در اختیار آنها برای معامله در بازار های مالی قرار می دهد. سود و ضرر حاصل به نسبت مشخصی میان شرکت پراپ تریدینگ و تریدری که استخدام شده است ، تقسیم خواهد شد.

این سبک از معامله، اخیرا خیلی معروف تر شده است ؛ اما در خارج از ایران (مثل آمریکا) از سال 2008 خیلی خیلی معروف تر شد.

مراحلی که تریدر برای جذب شدن و استخدام طی می کند ، چالش پراپ نامیده می شود.

پراپ تریدینگ تکنیک جدیدی است که هم برای تریدرها و هم شرکت های پراپ فرم می تواند مفید باشد. زیرا بسیاری از تریدر ها در صورت داشتن تخصص و مهارت در ترید می توانند حتی بدون سرمایه در این شرکت ها بعد از طی آزمون های لازم استخدام شده و با سرمایه این شرکت ها ترید کرده و برای خودشان نیز منبع درآمد خوبی داشته باشند. در ادامه به وضوح مراحل افتتاح حساب پراپ ، استخدام تریدر و نیز شرایط و مراحل این شرکت ها را بیان می کنیم.

برای شرکت در چالش حساب پراپ ابتدا باید خودتان در فارکس معامله کرده و اطمینان حاصل کنید که می توانید در این شرکت ها سرمایه لازم را دریافت کرده و ترید کنید.

برای شروع کار می توانید از بهترین بروکر های فارکس استفاده کرده و بعد از اطمینان از اینکه معامله گر خوبی هستید نسبت به جذب سرمایه از شرکت های پراپ تریدینگ و افتتاح حساب پراپ اقدام کنید.

 

اگر شما چالش های پراپ تریدینگ را به خوبی سپری کرده اید و از یکی از این شرکت ها سود دریافت کرده اید، از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید تا با شما مصاحبه کنیم و این مصاحبه را در همین صفحه قرار دهیم تا کاربران بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.

 

ویدئو آموزش حساب پراپ

حساب پراپ چیست؟

 

پادکست مربوط به حساب پراپ

این مقاله را میتوانید به صورت صوتی نیز گوش کنید:

آموزش صوتی پراپ تریدینگ

لینک ویدئو این مقاله در یوتیوب /// لینک ویدئو این مقاله در آپارات ///لینک پادکست این مقاله در ساند کلاد

 

 

پراپ چیست؟

تریدری که در شرکت های پراپ فرم استخدام شده است ، برای ترید و معامله باید در این شرکت برای خود یک حساب پراپ باز کند ؛ در اصطلاح این حساب پراپ نامیده می شود. با توجه به سطح تریدر اکانت پراپ با مقدار مشخصی سرمایه برای او شارژ خواهد شد.

سود ها و ضرر های حاصل از ترید نیز بعد از تقسیم شدن میان او و شرکت به اکانت پراپ تریدر واریز خواهد شد.

در لیست زیر بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان را معرفی کرده ایم. ثبت نام اولیه در تمام این وبسایت ها رایگان هست. و اگر خواستید می توانید وارد شوید و اطلاعات کامل تری را در خود وبسایت مشاهده کنید.

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان

در این لیست شرکت های بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان را معرفی می کنیم . این لیست از سایت های پراپ تریدینگ خارجی و ایرانی تشکیل شده است. پراپ فرم های خارجی ذکر شده در این لیست به ایرانیان خدمات می دهند. علاوه بر آن سه سایت پراپ تریدینگ ایرانی را نیز آورده ایم که می توانید به راحتی در آنها ثبت نام کنید.

1سایت فیدل کرست
2سایت FXfinancer
3پراپ فرم سرمایه گذار برتر (ایرانی)
4سایت پراپ ترید فاند (ایرانی)
5شرکت لوکس تریدینگ
6شرکت citytradersimperium
7پراپ فرم پراپی (ایرنی)

1 سایت فیدل کرست FIDELCREST

سایت فیدل کرست یکی از بهترین پراپ تریدنگ هایی می باشد که در حال حاضر به ایرانیان سرویس دهی می کند.

سایت فیدل کرست یکی از وبسایت های پراپ تریدینگ خارجی است که به ایرانیان خدمات داده و ایرانیان می توانند در این شرکت پراپ تریدینگ ثبت نام کرده و بعد از طی آزمون های لازم سرمایه برای ترید دریافت کنند.

آزمون1 مرحله ای – سود حتی در مرحله آزمون نیز به شما تعلق میگیرد.
امکانمیتوانید اکانت خود را به 800 هزار دلاری در مدت یک سال ارتقا دهید.
درصد سودتا 80 درصد از سود برای معامله گر(شما) ست.
لورج1:100
کمترین اکانت50هزار دلاری ( هزینه آزمون برای این اکانت 346 یورو)
هزینه ورودی349 یورو
امکاناتدر بازه اخبار میتوانید معامله کنید. میتوانید پوزیشن در شب و آخر هفته ها نگه دارید.
توضیحات سایت فیدل کرست

2 سایت FXFINANCER

سایت FXFINANCER یکی از سایت های پراپ تریدینگ و یا همان تامین سرمایه خارجی بوده و به مدت 3 سال است که در این زمینه فعالیت می کند. دفتر اصلی این شرکت در لندن می باشد و به کاربران ایرانی خدمات داده و وبسایت این شرکت زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند.

به این دلیل این شرکت پراپ تریدینگ در زمان کم در ایران یه شهرت رسیده و پذیرای تریدر های حرفه ای از ایران است.

3 شرکت پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر (ایرانی)

شرکت پراپ تریدینگ سرمایه گذار برتر یکی از شرکت های جذب تریدر در ایران می باشد. بسیاری از ایرانیان به دلایل زیادی ترجیح می دهند در شرکت های پراپ تریدینگ ایرانی ثبت نام کرده و در پراپ فرم های ایرانی استخدام شوند.

در سایت سرمایه گذار برتر نیز ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و بعد با توجه به شرایط خود پلن مناسبی برای خرید انتخاب کنید. در نهایت بعد از طی آزمون هایی در صورت پذیرفته شدن سرمایه برای ترید دریافت خواهید کرد.

4 شرکت پراپ ترید فاند (ایرانی)

شرکت پراپ ترید فاند یکی دیگر از شرکت های پراپ تریدینگ ایرانی است که پذیرای تریدر ها و برگزاری چالش برای استخدام تریدر می باشد.

5 سایت لوکس تریدینگ Luxtrading

سایت Luxtrading یکی از معتربرترین و بهترین سایت های پراپ فرم و یا همان پراپ تریدینگ است که به ایرانیان خدمات می دهد.

6 سایت امپراطوری تاجران citytradersimperium

سایت citytradersimperium نیز یکی از معتبر ترین سایت های پراپ تریدینگ در جهان است که به ایرانیان خدمات می دهد. تریدر ها می توانند بعد از گذراندن مراحل لازم و آزمون ها در این این سایت به عنوان تریدر استخدام شوند. برای ورود به این سایت پراپ فرم روی لینک زیر کلیک کنید.

7 سایت فاندد نکست FundedNext

سایت فاندد نکست FundedNext یکی دیگر از سایت های تامین سرمایه می باشد که اقدام به جذب تریدر فارکس می کند. این شرکت به ایرانیان خدمات نمی دهد.

 

8 سایت FTMO

سایت FTMO به ایرانیان سرویس نمی دهد. اگر تمایل به خرید اکانت از این سایت را دارید، از طریق شماره واتساپ با ما در تماس باشید تا از طریق واسط های ما اکانت آن برای شما خریداری شود.

سایت Ftmo یک مجموعه ی پراپ تریدینگ هست. این شرکت یک آزمون دو مرحله ای برای معامله گران حرفه ای بورس ترتیب داده است. پس از اینکه در این آزمون موفق شدید میتوانید در این شرکت به عنوان پراپ تریدر استخدام شوید.

آزمون2 مرحله ای – مرحله چالش 1 ماهه و مرحله احراز هویت 2 ماهه
آزمون مجدداگر موفق به رسیدن به تارگت در ماه اول نشدید ولی اکانتتان مثبت بود، میتوانید مجدد تست بدهید
دسترسی ها و امکاناتمیتوانید از EA و هجینگ و trade discretionary استفاده کنید.
درصد سود70 درصد سود برای معامله گر( شما) ست.
لورج1:100
کمترین اکانت25 هزار دلاری ( هزینه آزمون برای این اکانت 250 یورو)
هزینه ورودی250 یورو – در صورتی که در آزمون پذیرفته شوید، هزینه به شما باز میگردد.
توضیحات سایت اف تی ام او

شرکت های پراپ ایرانی

اخیرا در ایران نیز شرکت های پراپ تریدینگ اقدام به جذب تریدر فارکس می کنند. یکی از موارد بسیار مهمی که هنگام ثبت نام در یک پراپ فرم و خرید پلن آن باید در نظر گرفت اعتبار شرکت پراپ و نیز کلاهبرداری نبودن آن می باشد.

در لیست زیر سه شرکت پراپ ایرانی را معرفی می کنیم. البته جدیدا پراپ های ایرانی زیادی ایجاد شده اند و ما پیشنهاد می کنیم از خرید پلن شرکت های تازه تاسیس خودداری کرده و قبل از ثبت نام بررسی های لازم را انجام دهید.

1✔️ پراپ فرم ایرانی سرمایه گذار برتر
2💰 پراپ فرم ایرانی پراپ ترید فاند
3💎 پراپ فرم ایرانی پراپی

پراپ تریدینگ کریپتو

پراپ تریدینگ کریپتو شرکت های پراپ فرمی هستند که همانند پراپ تریدینگ های فارکس بعد از طی مراحل و آزمون هایی تریدر های کریپتو استخدام کرده و در ازای معامله این تریدر ها به آنها درصدی از سود و یا حقوق ثابت پرداخت می کنند. با این تفاوت که در شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو مامله گران ارز های دیجیتال را معامله می کنند.

البته معمولا در اکثر شرکت های پراپ فرم ، تریدر هایی که استخدام می شوند هم می توانند جفت ارز های فارکس و هم کریپتو معامله کنند. برای مثال پراپ ftmo هم پراپ تریدینگ کریپتو و هم فارکس می باشد.

پراپ تریدینگ کریپتو چیست؟

بهترین شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو

در این قسمت به معرفی بهترین شرکت های پراپ تریدینگ کریپتو می پردازیم.

1FTMO
2HowToTrade.com
3The5ers
4City Traders Imperium
5Lux Trading Firm

نحوه استخدام شرکت های پراپ تریدینگ

پراپ تریدینگ یکی از روش های جذب سرمایه برای ترید می باشد. تریدر ها به سایت شرکت های پراپ تریدینگ مراجعه کرده و ابتدا در شرکت ثبت نام می کنند. سپس تریدر با توجه به سطح و استراتژی معاملاتی خود پلنی از شکرت پراپ را انتخاب کرده و آن را می خرد.

شرکت های پراپ تریدینگ از تریدر ها صورت اینترنتی آزمون اینترنتی خواهند گرفت سپس به آنها سرمایه می دهند تا کاربران از این سرمایه کسب سود کنند.

بعد از خرید پلن و جذب سرمایه واقعی باید چالش هایی را پاس کنید. برای مثال چالش مرحله اول را باید با 10 درصد سود و 5 درصد ضرر طی کنید. بعد ار موفقیت در مرحله اول وارد مرحله دوم خواهید شد. و بعد از پاس کردن چالش مرحله دوم شرکت به تریدر حساب واقعی با سرمایه واقعی اختصاص خواهد داد.

در نهایت، به نوعی شما به عنوان یک معامله گر حرفه ای ، بورسیه می شوید و با پول شرکت اقدام به معامله در بازار بورس و فارکس می کنید و از سودی که کسب می کنید، (بسته به شرکت) بین 70 تا 80 درصد را از آن خود می کنید.

حساب پراپ چیست؟
حساب پراپ چیست؟

چالش حساب پراپ (چالش امانت پراپ)

در چالش حساب پراپ شما وارد یک آزمون یک الی سه ماهه می شوید. اگر از آزمون سربلند بیرون آیید، می توانید مدیریت حساب را شروع کنید.

چالش حساب پراپ برای شرکت های مختلف متفاوت است. برای مثال در یکی از شرکت های پراپ ایرانی برای طی کردن چالش اکانت پراپ در مرحله اول باید 8% و در چالش مرحله دوم باید 4% درصد سود کنند و نکته جالب این است که بسیاری از ترید ها چالش مرحله اول را با موفقیت پاس کرده و نمی توانند چالش مرحله دوم را پاس کنند و یا مرحله دوم را به سختی پاس می کنند!

بعضی از مجموعه های پراپ مثل فیدل کرست قابلیت Renew دارند. یعنی اگر در طول چالش در سود باشید و در بازه زمانی مورد نظر به درصدی که برای طی کردن چالش نیاز دارید نرسید ، پراپ فرصت دوباره در اختیار تریدر قرار می دهد.

برخی پراپ فرم ها قوانینی دارند که بعد از طی کردن چالش به تریدر ها اعلام می شود!

این شرکت ها در حساب واقعی قوانینی برای نحوه ترید کردن تریدر ها وضع می کنند . مثلا محدودیت در حجم معاملاتی ، مشخص بودن حد ضرر ها و … و تریدر برای کار با این مجموعه حتما باید از این قوانین پیروی کند.

این قوانین ممکن است تماما به سود تریدر ها نباشد. مثلا، (بسته به شرکت های مختلف) ممکن هست در آخر هفته نتوانید معامله ای را باز نگه دارید. یا مثلا در برخی از این شرکت ها، اگر 10 درصد ضرر کنید، حساب شما از شما گرفته خواهد شد و …

قطعا شما نمی توانید پولی که این مجموعه در بروکر گذاشته را برداشت کنید اما می توانید با این پول به معامله پرداخته و به مجموعه و خودتان سود رسانی کنید. به این دلیل به این شرکت ها پراپ تریدینگ رایگان نیز گفته می شود.

روش های کسب درآمد از حساب پراپ

حساب پراپ معمولا به دو روش به تریدر ها پول اختصاص می دهند.

  • روش اول ، حقوق ثابت
  • روش دوم بخشی از سود : پرداخت سود اکثر شرکت های پراپ تریدینگ با این روش یعنی پرداخت بخشی از سود می باشد.

کسب درآمد از حساب پراپ
کسب درآمد از حساب پراپ

کسب درآمد از حساب پراپ هم برای شرکت های پراپ تریدینگ و هم تریدر ها می باشد. شرکت های پراپ فرم برای استخدام تریدر و شرکت در چالش ها پلن هایی دارند. این پلن ها مانند حق عضویت بوده و تریدر برای شرکت در چالش ملزم به پرداخت هزینه است.

برای مثال تریدر برای دریافت 50 هزار دلار سرمایه از حساب پراپ سایت سرمایه گذار برتر و شرکت در چالش ملزم به پرداخت 314 دلار است و این پرداختی ها با افزایش میزان سرمایه افزایش می یابند. یکی از راه های درآمد شرکت های پراپ فرم علاوه بر سود حاصل از ترید تریدر های حرفه ای ، همین فروش پلن ها و پرداختی های تریدر ها می باشند.

شرکت های پراپ تریدینگ برای تریدر ها نیز مفید می باشند. تریدر های حرفه ای زیادی هستند که استعداد و توانایی معامله و کسب سود را دارند. ولی به دلیل نداشتن سرمایه نمی توانند به درآمد برسند. پس می توانند در پراپ فرم ها عضو شده و بعد از طی آزمون ها سرمایه لازم را از شرکت دریافت کرده و موجودی اکانت خود را بالا ببرند.

پراپ فرم ها معمولا 80 درصد از سود حاصل از ترید را به اکانت پراپ فرم تریدر واریز می کنند. تریدر در صورت موفقیت در شرکت می تواند سرمایه خوبی برای خود جمع کرده و با اکانت شخص خود ترید کند و کل سود ها عاید خودش شود.

در کل می توان گفت پراپ تریدینگ و حساب پراپ گزینه خوبی برای تامین سرمایه تریدر های فارکس می باشد.

پراپ تریدینگ آلپاری

در حال حاضر آلپاری خود خدمات پراپ تریدینگ ارائه نمی کند. ولی شرکت های پراپ تریدینگ می توانند از اکانت بروکر آلپاری برای مشتریانشان استفاده کنند. یعنی مشتریان آلپاری می توانند در شرکت های پراپ از اکانت های آلپاری که شرکت در اختیارشان قرار می دهد ، استفاده کنند.

کلاهبرداری حساب پراپ

در چند سال اخیر شرکت های پراپ تریدینگ زیادی ایجاد شده اند. هنگام انتخاب این شرکت ها باید نهایت دقت و توجه را کرد. زیرا اخیرا شاهد کلاهبرداری پراپ تریدینگ ها و حساب پراپ در بازار هستیم. این شرکت ها مدتی با تبلیفات فراوان اقدام به ثبت نام تریدر ها با مبالغی عادی برای مثال 200-300 دلار کرده و بعد از مدتی که پلن های خود را فروختند شرکت را منحل می کنند.

و یا شرکت های کلاهبرداری پراپ اقدام به جذب تریدر های حرفه ای فارکس کرده و بعد از بزرگ شدن اکانت تریدر از پرداخت سود به آنها منصرف شده و اکانت مشتریانشان را می بندند!

حتی تریدر هایی که برای این شرکت های کلاهبردار معامله کرده و سود دهی داشته اند، یک باره شاهد از دست رفتن سود های خود و بسته شدن اکانتشان بوده اند. به این دلیل توصیه می شود در پراپ تریدینگ های معتبر برای تامین سرمایه خود و افتتاح حساب پراپ ثبت نام کنید.

سایت ایتسکا یک سایت آموزشی بوده و صرفا جهت افزایش آگاهی و دانش تریدر های عزیز ایجاد شده است. و پراپ فرم های بیان شده را تایید و یا رد نمی کند. پس قبل از ثبت نام و خرید پلن ها حتما به اعتبار این شرکت ها مخصوصا شرکت های تازه تاسیس شده توجه کنید.

پراپ های کلاهبردار زیادی در جهان وجود دارند که با فروش پلن ها و نیز پرداخت نکردن سود کافی و یا در کل پرداخت نکردن هیچ سودی به تریدر های فارکس اقدام به کسب درآمد می کنند.

آیا سرویس های پراپ تریدینگ و حساب پراپ مناسب من هستند؟

برای ورود به هر پراپ تریدینگ و شرکت در چالش حساب پراپ باید مبلغی را بپردازید. مخصوصا پراپ های خارجی از شما حدود 200 – 300 دلار پول خواهند گرفت. این 200 – 300 دلار، برا ما پول کمی نیست. وقتی یه نفر حسابش کلا 500 دلار هست ، این اعداد خیلی سنگین است . بنابر این بهتر است که زمانی از این سرویس ها استفاده کنید که مطمئن باشید توان محقق کردن نتیجه مد نظر آن مجموعه ها را دارید.

استاپ لاس مناسب در حساب پراپ
استاپ لاس مناسب در حساب پراپ

مهمترین نکته این هست که شما معامله کردن و ترید کردن را یاد بگیرید. خیلی از داوطلبین ، در همان هفته های اول از این آزمون خارج میشوند. حتما همه شما عزیزان، با کنترل احساسات آشنا هستید! طمع! عجله ! عدم بررسی دقیق. می دانید که هرکدام از این کلمات ، چه بلایی بر سر یک معامله گر می آورد. کلماتی که برای دیگران فقط چند کلمه هستند، برای ما تریدر ها، تغییر دهنده ی روند زندگی هستند.

افرادی که از استاپ لاس های درست در حساب پراپ استفاده نمیکنند، به راحتی پس از دو معامله اکانت را به صورت کامل از دست خواهند داد.

بنابر این مهم این هست که معامله کردن را بیاموزید.

مزایای حساب پراپ

  1. دسترسی به پول بیشتر! در حساب پراپ شما به پول خیلی بیشتر از اونچه که میتونید سرمایه گذاری کنید دسترسی دارید. پول شخص دیگری که از شما میخواهد برایش معامله انجام دهید.
  2. ریسک کمتر! اگر اشتباه کنید چه میشود؟ هیچ پولی از دست نمیدهید! فقط دسترسی به حساب پراپ را از دست خواهید داد.
  3. کمیسیون کمتر حساب پراپ
  4. دسترسی به پلتفرم های بهتر! پر واضح است که شرکت ها میخواهند شما سود کنید. چون سود شما، سودِ آنهاست! بنابر این سعی میکنند پلتفرم های خیلی خوبی را در اختیار شما قرار دهند.

حساب پراپ چیست؟

حساب پراپ اکانتی است که شما در یک سایت پراپ تریدینگ افتتاح می کنید و در آن حساب با سرمایه شرکت معامله کرده و در ازای معامله خود دستمزد دریافت می کنید.

بهترین پراپ تریدینگ برای ایرانیان کدامست؟

فیدل کرست ، Fxfinancer ، سرمایه گذار برتر ، پراپ ترید فاند

پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ، یعنی اینکه با سرمایه شرکت دیگری در فارکس یا بازار کریپتو کارنسی معامله انجام دهیم.

اگر در پراپ تریدینگ، ضرر کنیم چه میشود؟

شرکتی که از آن اکانت را گرفته اید ضرر را پرداخت می کند. بزرگترین مشکلی که ممکن هست برای شما پیش بیاید این هست که دسترسی اکانت را از شما بگیرند و از لیست تریدر های خود شما را خارج کنند.

تفاوت پراپ تریدینگ و کپی تردینگ چیست؟

کپی تریدینگ یعنی شما در یک سایت اکانت ایجاد کنید و اعلام کنید که هر معامله ای که این یوزر انجام داد ، در اکانت من نیز لحاظ شود. یعنی یک یوزر خاص در حال مدیریت اکانت شماست. پراپ تریدینگ یعنی شما خودتان اقدام به معامله و ترید و سرمایه گذاری کنید. اما با پول یک سازمان دیگر. و معمولا بین 50 الی 80 درصد سود نیز به شما تعلق میگیرد.

چقدر میتوانم در پراپ تریدینگ سود کنم؟

کاملا بستگی به میزان سود آوری شما برای شرکت دارد. اما معمولا بین 50 الی 80 درصد از سودی که میکنید را دریافت میکنید. اگر یک اکانت 10 هزار دلاری دریافت کنید و ماهی 10 درصد سود کنید، حدود 700 دلار به خودتان تعلق میگیرد که با دلار 25 هزارتومانی میشود حدود 17 میلیون تومان سود در ماه.


لینک های کوتاه این مقاله ( در صورتی که تمایل داشتید لینک کوتاه این مقاله را به اشتراک بگذارید: )

برای مشاهده آموزش در خصوص بورس ، روی این لینک کلیک کنید: بورس چیست؟

 
http://gg.gg/proptrading https://is.gd/proptrading http://bit.do/proptrading
https://bit.ly/3b4Wfoa https://rotf.lol/proptrading https://rebrand.ly/proptrading
لینک های کوتاه این مقاله – پراپ تریدینگ

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهری
2 ماه قبل

سلام دوستان نظرتون درمورد فاندین نکست چیه
معتبره یا نه

نظری
2 ماه قبل

سلام دوستان
میخواستم از پراپ رابین سود خرید کنم برای منتورشون، کسی تاحالا ازشون خرید کرده، یوقت پولمو نخورن؟؟

سپهر
پاسخ به  نظری
1 ماه قبل

عالیه حرف نداره خداییش

علی
2 ماه قبل

با احترام به همه اساتید؛ تجربه کار با پراپ رابین سود را کسی از عزیزان داشته؟

محمد
3 ماه قبل

شرکت پراپ ترید فاند یک کلاهبردار محضه من چالش جک پاتش رو پاس کردم به دلیل الکی منو رو کردن کسی وقت خودش رو تلف نکنه .

سلمان
4 ماه قبل

فاندین فارکس کلاه برداره

سعید احمدی
5 ماه قبل

mykentonstrade.com

سلام میتونید به من یکم در مورد این سایت اگر اطلاعاتی دارین توضیح بدین چون یک بنده خدایی از من خواسته که عضو بشم و سرمایه گذاری کنم

علی
6 ماه قبل

سلا وقت بخیر . میخواستم بدونم چطور میتونیم حساب هایی که در فیدل کرست داریم کپی ترید کنیم؟ با تشکر

تیم نویسندگان
پاسخ به  علی
5 ماه قبل

سلام. وقت بخیر.
ما خدمات کپی ترید هم ارائه میدیم. به شماره ای که در فوتر سایت قرار داره در تلگرام پیام بدید که سرویس کپی ترید رو خدمتتون ارائه کنیم.

رضا بیات
6 ماه قبل

دوستان عزیز
من 6 ماه از وقتمو توی پراپهای مختلف از جمله لوکس تریدینگ، اف تی یو کی، فیدل کرست، و … گذاشتم. در تمام چالشها برنده شدم ولی در نهایت آنها بعد از موفق شدن قوانین جدیدی به شما ایمیل میکنن و میگن متاسفانه شما این قوانین را رعایت نکردین و متاسفانه نمیتونیم به شما حساب ریل بدیم.
من شب و روزمو گذاشتم تو این راه، هیچ پول واقعی وجود نداره. ناامیدی بعد از موفقیت بهتون دست میده.
جسارت منو ببخشید ولی من متوجه شدم که این شرکت ها با نام و اکانت های جعلی در فروم ها، سایت ها، مخصوصا در تراست پایلوت ابراز رضایت کرده و کامنت هایی مبنی بر فوق العاده بودن این شرکت ها و نتیجه گرفتن از حساب ریل رو ایجاد میکنن.

علی
پاسخ به  رضا بیات
6 ماه قبل

سلام . احتراما فیدل کرست به شما گفت کدوم قانون رو نقض کردید؟

علی
پاسخ به  رضا بیات
6 ماه قبل

سلام . احتراما شرکت فیدل کرست چه بهانه ای خارج از قوانینش برای شما اورد؟

مهدی
6 ماه قبل

متاسفانه اینطور که از شواهد پیداست این شرکت اسکمه

مهدی
6 ماه قبل

من تا الان 4 مرتبه در چالش 10هزار دلاری فاندین فارکس شرکت کردم. بار سوم موفق شدم و حساب ریل گرفتم و دو مرتبه هم برداشت داشتم ولی متاسفانه به خاطر حس طمع نقض قوانین کردم و الان هم مجدد تو چالش جدید شرکت کردم.
تخفیف 35درصدی روی حسابها داره، پشتیبانیشونم سریع و خوبه

دانیال
پاسخ به  مهدی
5 ماه قبل

سلام این طور که شما میگید پس معتبر هست ، بقیه دوستان دیدگاه مخالف شمارو دارن !
آیا فاندین فارکس چالش رایگان هم دارن؟
من تا حالا شرکت نکردم . میخواستم که اول رایگان رو تست کنم و بعد حساب های دیگه رو بگیرم ….

faal
پاسخ به  مهدی
4 ماه قبل

این کامنتو تو هر سایتی که رفتم برا تحقیق دیدم پس به این نتیجه میرسم که این فاندین فارکس اسکمه

سلمان
پاسخ به  faal
4 ماه قبل

درسته

بابک
6 ماه قبل

سلام وقت بخیر کسی ازدوستان تجربه فاند از BestFunds رو داره؟ ترید تایم خبر و اسکلپ آزاده؟

حسام
7 ماه قبل

دوستان نیم درصد ریسک تو هرمعامله برا پاس کردن چالش ها ایده ال ترینه و اینکه بیشتر این پراپ ها هزینه ی سود معامله گرهاشون رو از طریق پول ثبت نام ها میدن .///به هیچ یک از شرکت های ایرانی اعتماد نکنید //// تمام مقایسه هایی که شد بین بد و بدتر هستش . ارزوی موفقیت دارم برا تمام ایرانیای سخت جون!!!

محمد
7 ماه قبل

دوستان یه شرکت جعلی هست به اسم پراپ تریدینگ فاند. حواستون باشه کلاهبردارند. من 2 مرحله اون رو پاس کردم و بعد به دلیل بهانه واهی استفاده از اکسپرت من رو حذف کردند در صورتی ک تمام معاملات من دستی بود. همه پرداختی ها جعلی هست مراقب باشید. صاحب اون قبلا با فروش اکانت استالینگ تقلبی کلاهبرداری می کرده. یکبار سایتش رو فیلتر کردند و با تغییر دامین داد.

sholeh dehghani
8 ماه قبل

خودتون رو تو پراپ ها خسته نکنید یه چند نفر هستن سرمایه دارن و دنبال تریدر خوب میگردن کمی سختگیری میکنن ولی در اخر اگه تریدر بودن خودتون رو اثبات کنید حساب ریل میدن بهتون ولی حسابها با لوریج 1:10 هستش مبلغش هم به توانایی خودتون بستگی داره از 5000 دلار شروع میشه و با عملکرد شما افزایش میدن من اسم نیاوردم چون نمیدونم امکانش هست یا نه سرچ بکنید پیدا میکنید

تیم نویسندگان
پاسخ به  sholeh dehghani
8 ماه قبل

ما خودمون هم در همین موقعیت هستیم. سرمایه گذار هایی داریم و مدت هاست دنبال تریدر میگردیم. اما در دو سال گذشته ، کلا سه چهار تا تریدر پیدا کردیم.
واقعا خیلی کم پیدا میشن تریدر هایی که بتونن درادان نگه دارن.

Miha
پاسخ به  تیم نویسندگان
8 ماه قبل

کجا باید تست بدیم ؟

تیم نویسندگان
پاسخ به  Miha
8 ماه قبل

سلام. وقت بخیر. به شماره ما که در فوتر سایت قرار دارد، از طریق تلگرام پیام بدید.

اکبر
پاسخ به  تیم نویسندگان
6 ماه قبل

سلام من تو ازمون شرکت کردم از طریق سایت شما ولی درادان کلیم زده شد به دلیل قطعی اینترنت وبهم حساب دیگه ندادن

تیم نویسندگان
پاسخ به  اکبر
6 ماه قبل

سلام. وقت بخیر.
خب درادانتون زده شده دیگه. اینکه دلیلش چی هست که به ارائه دهنده حساب مرتبط نمیشه.

sholeh dehghani
8 ماه قبل

سرمایه گذار برتر یه مدت خوب بود و پرداختها رو انجام میداد گاهی با تاخیر زیاد و خوب که سر زبون افتاد و مشتری جذب کرد حالا مرتب تو قوانین تغییر ایجاد میکنه و به ضرر تریدر هست مثلا اوایل ترید تایم خبر مشکلی نداشت وبعد محدود کردن – میزان حجم معامله آزاد بود ولی الان حجم بالا بزنی سود رو بهت نمیده و معامله با اکسپرت ازاد بود ولی الان اگه اکسپرت بیشتر از 10 معامله در روز بگیره قانون نقض شده و … و آخرین چیز که خیلی خنده داره و به من گفتن اینه که معاملات نباید بیشتر از 1.5% موجودی بره تو ضرر (در صورتی که افت 5% روزانه قانون هست ) عرض کردن اگه بازم حسابم افت بیشتر از 1.5% داشته باشه حساب رو میگیرن کلا هی قانون میذارن که تریدر محدود بشه و حساب رو از دست بده رسما کلاه بردار شدن (ولی اوایل عالی بود )

2
0
نظر شما مهم است - با ارسال نظرتان به دیگر کاربران کمک کنید.x