رگوله NBS یا National Bank of Sebria – نهاد نظارتی سیبری

رگوله NBS یا National Bank of Sebria - نهاد نظارتی سیبری - رگوله nbs

NBS اطلاعات ساخت و ساز را به هم متصل می کند و به سمت یک صنعت بهتر و پایدارتر حرکت می کند.  این سازمان از اعتبار بسیار خوبی در جهان بهره‌مند است و توانسته رتبه سطح یک را به خودش اختصاص دهد. عملکرد NBS باعث بهتر شدن پیشرفت در زمینه فناوری‌های دیجیتالی می‌شود.

از سال 2022، NBS عضو مفتخر گروه Byggfakta بوده و به جامعه جهانی کسب و کارها پیوسته است که به طور مشترک برای به اشتراک گذاشتن دانش و منابع کار می کنند. NBS و Glenigan در نتیجه عضویت در این شبکه بین‌المللی شراکتی رسمی ایجاد کرده‌اند و برای توسعه ویژگی‌ها و مزایایی که محصولات آن را بهبود می‌بخشد، همکاری می‌کنند.

نام اختصاریNBS
نام کاملNational Bank of Sebria
کشورسیبری
سطحیک
وب سایتwww.nbs.rs
رگوله NBS یا National Bank of Sebria - نهاد نظارتی سیبری - رگوله nbs
رگوله NBS یا National Bank of Sebria - نهاد نظارتی سیبری 1

بیشتر بدانید: رگوله چیست؟

ماموریت NBS

NBS آینده ساخت و ساز دیجیتال است و خوشبختانه توانسته فناوری را به پیش ببرد. همه افراد NBS در صدد کمک به صنعت برای ساختن ساختمان‌های ایمن‌تر و پایدارتر هستند که تأثیر مثبتی بر آینده محیط ساخته‌ شده داشته باشد و انجام این کار را آسان‌تر کند.

NBS چطوری این کار را انجام میده؟ پلتفرم فناوری مبتنی بر NBS ، مشتریان آن را قادر ساخته تا بهتر از همیشه با یکدیگر همکاری کنند و مشخصات ساخت‌وساز را هوشمندتر، با جزئیات غنی ‌و محافظت شده برای آینده کند.

کاری که NBS انجام می دهد

NBS در خصوص صنعت ساختمان سازی به جزییات مربوط به پروژه های ساختمان سازی می پردازد. بررسی های انجام گرفته در ارتباط با مواد استفاده شده در ساخت تا استانداردهایی است که باید رعایت شود. برای NBS خیلی مهم است که مطمئن شوند کارها به روش درستی انجام می شود.

NBS یک مقیاس فناوری 50 ساله است که به نبض صنعت ساخت و ساز توجه دارد. NBS به معماران و مهندسان کمک می‌کند تا مشخصات خود را با پلتفرم پیشرو در بازار NBS Chorus بنویسند.

NBS به ساختمان سازها کمک می کند تا به هم وصل شوند. این سایت به عنوان یک پلتفرم سودمندی است که به تولید کننده ها فرصت می دهد تا بهتر محصولات خودشان را در زمان مناسب نمایش دهند.  از طرفی به مشتریان کمک می کند تا بتوانند محصولات کارآمد و مطمئنی انتخاب کنند.

تیم NBS

تیم NBS متشکل از متخصصان صنعت با استعداد است که با هم کار می کنند تا فرهنگ عالی را پرورش دهند. در عین حال این تیم به NBS کمک می کنند که در زمینه فردی، تیمی و کسب و کار بتوانند رشد کند.

 NBS متعهد به ایجاد یک محیط کاری جذاب است که همه را قادر می‌سازد بهترین عملکرد خود را داشته باشند و سلامت و رفاه کارکنان در اولویت آن قرار گیرد.

بیش از 73 درصد از معماران بریتانیایی از NBS برای نوشتن مشخصات خود استفاده می کنند. آنها با هم بیش از 13.6 میلیون تصمیم در ماه برای پلتفرم NBS می گیرند.

NBS با طیف وسیعی از سازمان‌های همفکر شریک می‌شود تا به پیشرفت صنعت کمک کند، از استانداردسازی در راهنمایی و ادغام یکپارچه بین پلتفرم‌های مکمل اطمینان حاصل کنند.

فروشندگان و معرفی کنندگان

NBS فرصت های تجاری متنوعی از فروش گرفته تا تولید در بریتانیا و در سطح جهان را ارائه می دهد.

مشتریان NBS به عنوان یک کانال بازاریابی هدفمند برای تولید کنندگان محصولات ساختمانی، عمل می کنند و توانسته اند نبض بازار را به دست بگیرند. NBS با همکاری آژانس‌ها و مشاوران بازاریابی و روابط عمومی به عنوان معرفی‌کننده و فروشندگان جهانی مانند SolidCAD، ​​همکاری دارند.

هدف NBS رشد و ایجاد استراتژی‌های موثر، جذب مخاطبان و ایجاد نتایج بهتر در سراسر جهان با مشتریان خود است.

شریکان، فروشندگان و معرفی‌کنندگان به رویدادهای NBS دسترسی انحصاری دارند و در آن می‌توانند با همتایان خود در صنعت ارتباط برقرار کنند.

رگوله NBS یا National Bank of Sebria - نهاد نظارتی سیبری - رگوله nbs
رگوله NBS یا National Bank of Sebria - نهاد نظارتی سیبری 2

نتیجه گیری

سازمان NBS با اهداف منحصر به فرد خود توانسته تولید کنندگان و خریداران زیادی را گرد هم آورد تا با هم تعامل بهتری داشته باشند. اعتبار و اهمیت این رگوله بالا بوده و سطح یک را به خودش اختصاص داده است. متاسفانه این بروکر برای ایرانیان خدماتی ارائه نمی دهد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.