بررسی و اموزش بازی پیکو پول Pico Pool – آیا بازی پیکو پول کلاهبرداری است؟

بازی پیکو پول

بازی پیکو پول Pico Pool به عنوان یکی از بازی های ایرانی شناخته شده است که می توان در آن به کسب درآمد رسید. جوایز این بازی به صورت یورو پرداخت شده و در قسمت کیف پول می توان آن را به تومان دریافت کرد.

برای درآمد داشتن در این بازی باید به حد کافی سکه خریده و پول خرج کنید. در ادامه این بازی را آموزش داده و آن را بررسی می کنیم و واقعا نمی توان گفت قطعا می توان از این بازی به درآمد واقعی رسید.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی به تومان

آیا بازی پیکو پول کلاهبرداری است؟

خیر ، بازی پیکو پول ذاتا کلاهبرداری نمی باشد.

ولی اگر بازی را ادامه دهید رفته رفته حدس تصاویر به حدی مشکل می شود که شما مجبورید برای ادامه بازی سکه خرج کنید و این سکه ها را باید با خرید درون برنامه ای بخرید.

البته امکان کسب سکه رایگان در برنامه وجود دارد که در ادامه آموزش داده ایم ولی میزان آن ناچیز است. پس برای برنده شدن و کسب پول واقعی که به صورت یورو می باشد ، مجبورید سکه بخرید.

دانلود بازی پیکو پول

بازی پیکو پول را به راحتی می توانید از برنامه هایی مانند بازار و یا مایکت دانلود کنید. ولی برای دانلود بازی پیکو پول با لینک مستقیم برای اندروید ، ios و کامپیوتر می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

دانلود بازی پیکو پول برای کامپیوتر

اگر می خواهید با دسکتاپ این بازی را انجام دهید می توانید از لینک زیر استفاده کرده و با دسکتاپ بازی پیکو پول را انجام دهید.

اموزش بازی پیکو پول

بازی پیکو پول جدیدا به شهرت بالایی میان کاربران ایرانی رسیده است. این بازی با نام بازی حدس تصویر نیز شناخته می شود. در این قسمت به اموزش بازی پیکو پول پرداخته و نحوه کسب درآمد از آن را آموزش می دهیم.

این بازی بسیار ساده بوده و استفاده از برنامه پیکو پول بسیار راحت می باشد. شما ابتدا باید باید بازی پیکو پول را دانلود و نصب کنید. در همان ابتدا تخفیف خوبی برای خرید سکه مشاهده خواهید کرد.

اموزش بازی پیکو پول (1)
اموزش بازی پیکو پول (1)

در بازی پیکو پول فرد بعد از نصب و رود به برنامه در لیگ های مختلفی شرکت می کند. اگر بر روی شروع لیگ کلیک کنید ، به لیگ مربوطه هدایت خواهید شد.

آموزش بازی پیکو پول (2)
آموزش بازی پیکو پول (2)

قبل از باز شدن لیک جایزه لیگ را می بینید که 300 یورو می باشد. یعنی اگر بتوانید لیگ را به انتها برسانید ، 300 یورو جایزه دریافت خواهید کرد.

آموزش بازی پیکو پول (3)
آموزش بازی پیکو پول (3)

سپس وارد لیگ و یا همان حدس تصویر خواهید شد. همانطور که در شکل زیر می بینید تصویری پشت صفحه طوسی رنگ وجود دارد و شما با دایره کوچک که بر روی تصویر مخفی حرکت می کند ، قسمت هایی از تصویر را می بینید و باید تصویر را حدس زده و یکی از 4 گزینه را انتخاب کنید.

اموزش بازی پیکو پول (4)
اموزش بازی پیکو پول (4)

در صورت حدس درست به سوال بعدی رفته و در صورت حدس اشتباه برای بار اول می توایند با دیدن تبلیغ به مرحله بعدی بروید. در مراحل بعدی در صورت حدس اشتباه با پرداخت سکه می توانید در مسابقه مانده و به ادامه آن بپردازید.

اگر در وسط بازی سکه شما تمام شد می توانید در همان لحظه سکه خریده و به ادامه بازی بپردازید. در پایین صفحه دو گزینه می بینید: زمان بیشتر و دایره بزرگتر.

این دو مورد در طول لیگ فقط یک بار قابل استفاده هستند و تا جایی که می توانید در انتهای لیگ و زمانی که مجبورید از این دو گزینه استفاده کنید.

اموزش بازی پیکو پول (5)
اموزش بازی پیکو پول (5)

اگر به قسمت لیگ برندگان مراجعه کرده و بر روی لیگ های مختلف کلیک کنید اسامی برندگان را خواهید دید.

اموزش بازی پیکو پول (6)
اموزش بازی پیکو پول (6)

میزان پولی که برنده می شوید به کیف پولتان واریز شده و می توانید با وارد کردن شماره کارت خود در شکل زیر پولی که برنده شده اید را برداشت کنید.

آموزش بازی پیکو پول (7)
آموزش بازی پیکو پول (7)

بازی پیکو پول مود Mod

بازی مود شده بازی است که تغییراتی در ساختار آن ایجاد شده باشد. در این مورد نیز منظور از بازی پیکو پول مود ورژنی از این بازی می باشد که تغییراتی در آن ایجاد شده و به نوعی سکه رایگان دهد و یا به نوعی هک بازی باشد.

در حاضر بازی پیکو پول مود شده هنوز ایجاد نشده است و اگر ایجاد شود امکان کسب درآمد از آن وجود نخواهد داشت.

جواب بازی پیکو پول

اگر عبارت ” جواب بازی پیکو پول” را سرچ بزنید سایت هایی را خواهید دید که کلمات زیادی را به عنوان جواب بازی پیکو پول معرفی کرده اند. در صورتی که لیگ های مختلفی در این بازی در حال برگزاری بوده و تصاویر همیشه در حال تغییر و بروزسانی هستند.

حتی ممکن است چند جواب درست در سایت های مختلف پیدا کنید ولی هنگام بازی چون زمان محدودی در اختیار دارید باید در عرض چند ثانیه بتوانید عکس مخفی شده را که قسمتی از آن را می بینید ، حدس بزنید.

جواب بازی پیکو پول از انواع میوه ها گرفته تا شخصیت های کارتونی ، وسایل روزمره و … می تواند باشد.

پیکو پول بی نهایت

منظور از پیکو پول بی نهایت همان پیکو پول مود شده می باشد. گیمر ها در تلاشند تا بازی پیکو پول بی نهایت را بدون پرداخت هزینه و خرید سکه انجام دهند. قبلا هم بیان کردیم در صورت ایجاد نسخه پیکو پول بی نهایت امکان کسب درآمد از آن وجود نخواهد داشت.

البته ناگفته نماند در صورت ایجاد پیکو پول بی نهایت چون نسخه های مود شده یک بازی توسط سازنده آن ایجاد نمی شود ، امکان هک شده و بسیاری خطرات دیگر برای گیمر وجود خواهد داشت.

چگونه در بازی پیکو پول تقلب کنیم؟

به جای تقلب در بازی پیکو پول می توان با روش هایی سکه رایگان دریافت کرده  از آنها برای شرکت در لیگ ها و طی کردن مراحل استفاده کرد.

در کل با 4 روش می توان در بازی پیکو پول سکه رایگان دریافت کرد:

  • گنج روزانه
  • گردونه
  • دیدن تبلیغ
  • کد دعوت

گیمر ها برای دریافت سکه رایگان بازی باغ پول می توانند با یکی از روش های بالا اقدام به جمع آوری سکه کرده و در نهایت امتیازات خود را بالا ببرند.

بررسی بازی پیکو پول

باز یپیکو پول در میان نوجوانان شهرت زیادی کسب کرده است و بسیاری از آنها برای کسب درآمد به یورو و تبدیل راحتی آن به تومان وارد این بازی شده و اقدام به خرید سکه می کنند.

کسانی که با بازی های مختلف سر و کار دارند حتما می دانند در این گونه بازی ها که اقدام به برگزاری لیگ ها کرده و برای ادامه دادن بازی به نوعی مجبور به خرید سکه هستند در واقع نمی توان درآمد واقعی داشت!

در حیت بازی مراحلی وجود دارند که فرد واقعا نمی تواند تصویر مخفی شده را در عرض چند ثانیه حدس بزند و او چون مراحل زیادی را طی کرده است مجبور به خرید سکه و طی کردن مرحله می شود.

این خرید ها در نهایت به حدی زیاد می شود که جایزه دریافتی معادل با پولی می شود که گیمر برای خرید سکه خرج کرده است.

از طرف دیگر حتی اگر با دیدن تبلیغ و یا روش های دیگر سکه رایگان کسب کنید ، میزان زمانی که برای انجام این کار ها صرف می کنید بسیار بیشتر از ارزش واقعی درآمد کسب شده از بازی دارد.

اگر به قسمت برندگان لیگ مراجعه کنید خواهید دید رسیدن به جایزه اصلی که همان 300 یورو می باشد ، بسیار مشکل بوده و برای رسیدن به این جایزه باید پولی معادل آن و یا حتی بیشتر از آن باید خرج کرد.

آیا امکان درآمد واقعی از بازی پیکو پول وجود دارد؟

هم بله و هم خیر!

بله چون هستند کسانی که سرعت عمل بالایی داشته و هم برای بازی خرج کرده و معادل با پولی که خرج کرده اند و شاید کمی بیشتر از بازی درآمد کسب می کنند. ولی درآمدی که کسب می کنند ، در ازای تایمی که برای بازی صرف می کنند ، بسیار پایین است.

خیر چون برای درآمد داشتن باید پولی معادل با اصل جایزه و یا بیشتر از آن خرج کرد و اگر بخواهیم درآمد واقعی داشته باشید باید جایزه دریافتی جبران هزینه های خرج شده را کرده و سود خوبی نیز نصیب گیمر کند.

چگونه در بازی پیکو پول برنده شویم؟

برای برنده شدن در بازی پیکو پول ابتدا باید تمرکز و سرعت عمل بالایی داشته باشید. ولی مهم ترین عامل برای برنده شدن در بازی پیکو پول خرید سکه و افزایش آنها با روش هایی از قبیل استفاده از گردونه شانس ، گنج روزانه ، دیدن تبلیغات و کد دعوت می باشد.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی موبایل

کلام آخر

اکثر بازی هایی که برای کسب درآمد معرفی می شوند ، به نوعی طراحی شده اند که برای برنده شدن و یا کسب پول در آنها یا باید زمان زیادی در بازی صرف کنید و یا خرید های درون برنامه ای داشته باشید.

این خرید ها نیز به اندازه ای هستند که اگر جایزه ای دریافت کنید به احتمال زیاد معادل پولی خواهد بود که خودتان برای بازی خرج کرده اید.

پس اگر به دنبال کسب درآمد از بازی هستید ، باید بدانید کسب درآم از این روش زیاد کارساز نبوده و بسیار وقت گیر می باشد و در آمد آن نسبت به تایمی که برای آن صرف می کنید ، بسیار ناچیز است.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.