بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد 2023

بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد 2023 - بهترین بازی های متاورسی

دنیای متاورس و به طبع آن بازی های متاورسی روز به روز و با سرعت بسیار بالایی در حال پیشرفت و گسترش هستند. در این قسمت بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد را برایتان معرفی می کنیم.

✔️ بهترین بازی متاورس برای کسب درآمد✔️ دیسنترالند
دومین بازی متاورسی کسب درآمد💎 سند باکس
رتبه سوم❤️ Somnium Space
رتبه چهارم💰 Crypto Voxels
رتبه پنجم☀️ Blockchain Surfer

بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد 2023

1 بازی متاورس دیسنترالند Decentraland

بازی متاورس دیسنترالند Decentraland یک پلتفرم و یک فضای مجازی برای هنر ورزی ، بازی و معاملات دیجیتالی می باشد . کاربران و یا عبارتی گیمر ها می توانند در این فضای مجای هر چیزی که ممکن است از ساختمان های مختلف گرفته تا کاراکتر های ویژه ساخته و از آن کسب درآمد واقعی داشته باشند.

بهترین بازی های متاورسی
بهترین بازی های متاورسی
 • کاربران می توانند با استفاده از ارز مانا MANA برای در بازی متاورس دیسنترالند برای ایجاد و توسعه کاراکتر ها و آیتم های سه بعدی داخل بازی ، خرید آیتم ها و زمین بازی استفاده کنند.
 • کاربران می توانند در داخل بازی با یکدیگر تعامل داشته و اقلام ، دارایی و زمین هایشان را بین خودشان معامله کنند. حتی می توانند در داخل زمین یکدیگر ساختمان هایی را ایجاد کرده و مانند دنیای واقعی بعد از فروش ملک در سود یکدیگر شریک شوند.
 • گیمر ها می توانند در مسابقات شرکت کرده و عضو قبیله ها شوند. و با شرکت در مسابقات جوایزی کسب کنند.
 • بازی متاورس دیسنترالند در داخل بازی داری یک بازار (Market) می باشد که در آن کاربران می توانند خدمات و برنامه هایشان را توسعه داده و کسب درآمد کنند.

2 بازی متاورس سند باکس SandBox

بازی متاورس سند باکس SandBox مبتنی بر بازی سه بعدی Voxel می باشد. سند باکس نیز یک فضای مجازی می باشد که در آن کاربران می توانند فضای مجازی سه بعدی خودشان (سرزمین) را بسازند.

گیمر ها می توانند از محتوا های از پیش ساخته شده برای ساخت سناریو ها ، سطوح ، سفارشی سازی بازی و … استفاده کنند.

 • گیمر ها در بازی متاورس سند باکس می توانند در دو سطح “Creative” و “Survival” ثبت نام کنند. در حالت “Survival” که در اصطلاح تلاش برای بقا نامیده می شود ، گیمر با چالش هایی برای بقا رو برو می شود و باید با متعادل کردن منابع خود بتواند به مرحله نهایی برسد.
 • گیمر ها می توانند اقلام خود از جمله وسایل ، دارایی ها ، مذل ها و … را با استفاده از ارز درون برنامه ای و یا پول واقعی خرید و فروش کنند.
 • سند باکس ابزار های مفیدی در اختیار کاربران قرار می دهد که گیمر ها با استفاده از آنها می توانند برای ایجاد تجربه و سطوح بازی استفاده کنند. ابزار هایی مانند مناظر سه بعدی ، موسیقی ، صدا ها ، شخصیت های شخصی سازی شده ، مدل ها ، چالش ها ، مسابقات ، پازل ها و …
 • کاربران در چالش های جذاب در فضای مجازی شرکت کرده و محتوای بازی هر ماه به روزرسانی می شود. به این دلیل همیشه گزینه های جدید و مسابقات جذابی برای گیمر ها وجود دارد. یکی از ویژگی های اصلی بازی متاورس سندباکس این است که هیچ گاه برای گیمر هایش خسته کننده نمی شود.

3 بازی متاورس Somnium Space

بازی متاورس Somnium Space یکی از بهترین بازی های متاورسی در سال 2023 می باشد. در این بازی گیمر ها می توانند فضای مجازی خود را ایجاد کرده و آن را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. این بازی برای دریافت اعتبار ، اعتماد و تجربه از فناوری بلاکچین بهره می گیرد.

بازی متاورس Somnium Space
بازی متاورس Somnium Space
 • این بازی مبتنی بر بلاک چین بوده و یک بازی حیرت انگیز و جذاب می باشد.
 • فضای Somnium کاربران را قادر می سازد تا برای خود یک سرزمین و یا دنیای مجازی ایجاد کنند. فضایی که بتوانند در آن برای خود خانه ، زمین ، خودرو ، حیوانات و … بخرند.
 • گیمر ها می توانند در مسابقات شرکت کرده و بازی های درون برنامه ای کوچک را انجام داده و امتیاز کسب کنند.
 • طیف عظیمی از رویداد های درون بازی اعم از مسابقه ، ساخت و ساز و …
 • بازی در داخل بازی وجود دارند که کیمر ها می توانند در داخل آن زمین ها ، خانه ، اقلام بازی و … را خرید و فروش کنند. و محیط امنی برای این تراکنش ها مبتنی بر بلاکچین ایجاد شده است.

4 بازی متاورسی Crypto Voxels

بازی متاورسی Crypto Voxels نیز دارای یک متاورس می باشد که از فناوری بلاکچین اتریوم استفاده می کند. این بازی نیز در واقع یک فضای مجازی است که از ساختمان ها ، جاده ها و پارسل ها (Parcels) تشکیل شده است.

پارسل در واقع یک قطعه زمین است و در بازی های بلاکچینی به کوچکترین قطعه زمینی که یک کاربر می تواند در اختیار داشته باشد ، گفته می شود.

گیمر ها می توانند در بروی پارسل های خود ساختمان هایی را ایجاد کنند. برای خرید این پارسل ها برای ساخت خانه از اتریوم استفاده می شود.

بازی متاورسی Crypto Voxels
بازی متاورسی Crypto Voxels
 • Voxel های کریپتو به گیمر این امکان را می دهد تا در داخل زمین خود هر چیزی را بسازد ، بفروشد ، اجاره دهد ، اجاره کند. گیمر ها می توانند بلوک هایشان را جداسازی کرده و در داخل آنها تصویر ، صدا ، ویدئو و … جاسازی کنند.
 • Crypto Voxels با استفاده از مرورگر های کروم ، فایرفاکس و اپرا قابل دسترسی بوده و از Bobylon.js برای بالا بردن عملکرد با کیفیت بالا و پخش ها و … استفاده می کند.
 • کاربران حتی می توانند فضای متاورسی خود را با استفاده از موس و صفحه کلید کنترل کنند. این بازی متاورسی بوده و دارای خاصیت سه بعدی می باشد و اگر از هدست VR استفاده کنید بهترین تجربه مجازی را تجربه خواهید کرد.

5 بازی متاورسی موج سوار بلاک چین Blockchain Surfer

بازی متاورسی موج سوار بلاک چین Blockchain Surfer فیزیک واقع گرایانه و گرافیک کاملا سه بعدی را برای گیمر ها به ارمغان آورده است و گیمر ها را قادر می سازد تا با سایر گیمر ها تعامل داشته باشند. در این بازی نیز کاربران می توانند جهان خود را بسازند.

این بازی از زمان عرضه در سال 2021 با بیش از 100000 ثبت نامی گیمر ها موفقیت خوبی کسب کرده است. بازی موج سوار بلاک چین یکی از بهترین بازی های متاورسی در سال 2023 می باشد.

موج سوار بلاک چین
موج سوار بلاک چین
 • در این بازی گیمر ها سیارات جدید ، شخصیت ها ، سفینه های فضایی و … ایجاد می کنند.
 • کاربران می توانند برای کسب جوایز در مسابقات شرکت کنند.

یک سیستم معاملاتی و یک بازار وجود دارد که توسط اتریوم پشتیبانی می شود و در آن گیمر ها می توانند با استفاده از ارز دیجیتال دارایی هایشان را خرید و فروش کنند.

بهترین بازی های متاورس چگونه کار می کنند؟

همانطور که قبلا توضیح داده شد، بهترین بازی های متاورس به بازیکنان اجازه می ‌دهند تا برای انجام بازی‌ ها به فضای مجازی منتقل شوند. این بازی ها بسیار فراگیر هستند و برخی از آنها برای اجرا به تجهیزات تخصصی یا رایانه های با کارایی بالا نیاز دارند. با این حال، برخی از برترین بازی‌ های رمزنگاری متاورس در پلتفرم ‌های موبایل، هم برای اندروید و هم برای ios در دسترس می باشند.

اساساً بازی‌ های متاورس به روش‌ های مختلفی کار می ‌کنند. برخی از بازی‌ های محبوب، مانندAxie Infinity، به کاربران اجازه می ‌دهند که هیولاها را پرورش دهند و رشد آنها را تماشا کنند و فقط از آنها برای مبارزه با هیولاهای بازیکنان دیگر استفاده کنند. بازی ‌های دیگری مانند Fortnite بیشتر بازی ‌های بتل رویال هستند، با بازیکنانی که برای بقا رقابت می ‌کنند و از هوش خود برای پیشی گرفتن از محیط‌هایشان استفاده می ‌کنند. در برخی از گزینه‌ها، کاربران حتی می‌ توانند در مقابل موتور بازی کنند و ببینند که چگونه مهارت‌های آن‌ها در مقابل رایانه قرار می‌ گیرد.

با این حال، مفهوم اولیه ای که در همه بازی های متاورس مشترک است، متاورس است. بازیکنان می توانند در یک دنیای مجازی گرد هم آیند تا با هم رقابت کنند و برای جوایز خاص رقابت کنند. این موارد می تواند از شخصیت های درون بازی گرفته تا ارزهای دیجیتال واقعی متفاوت باشد. بسیاری از بازی های متاورس نیز از NFT استفاده می کنند.

 این توکن‌ ها مالکیت دارایی ‌های درون بازی را نشان می ‌دهند و به بازیکنان این امکان را می ‌دهند که حضور خود را در جایگاه ‌های خاصی در جهان‌ های متاورس نشان دهند. همچنین گنجاندن NFTها برای بازیکنانی که می‌ خواهند با استفاده از مدل بازی برای کسب درآمد کسب درآمد کنند، انگیزه بیشتری ایجاد کرده است. با NFT، بازیکنان متاورس از یک فرصت اضافی برای کسب درآمد لذت می برند. همانطور که انتظار می رفت، این امر، جذابیت بهترین بازی های متاورس را بیشتر می کند.

20 تا از بهترین بازی های متاورس

بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد 2023 - بهترین بازی های متاورسی
بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد 2023 1

1- Axie Infinity (آکسی اینفینیتی)

استارت آپ ویتنامی Sky Mavis بازی Axie Infinity را در سال 2018 منتشر کرد. این بازی، جزو بهترین باز یهای متاورس می باشد و با الهام از Pokemon دارای موجودات فانتزی به نام Axies است که بازیکنان می توانند آنها را پرورش دهند و بفروشند. هر موجودی دارای بیش از 500 عضو بدن است که می توانید آنها را شخصی سازی کنید. فرزندان Axies بسته به ترکیب ژنی خود، قدرت ها و ویژگی های جدیدی به دست می آورند.

Axies می ‌تواند برای یافتن گنج شکار کند یا در برابر سایر Axies بجنگد تا بتوانید به وسیله آن جوایزی کسب کنید. شما می توانید زمین و خانه هایی را برای Axies خود بخرید تا در آنها زندگی کنند. حیوانات خانگی مجازی و سایر آیتم‌ های موجود در این بازی ارزشی به شکل توکن‌ های غیرقابل تعویض (NFT) یا گواهی‌های مالکیت دیجیتالی تحت کنترل فناوری بلاک چین دارند.

همچنین گیمرها می توانند دانشمندان یا افرادی را پیدا کنند که می توانند سه تا از Axies خود را به آنها قرض دهند تا بتوانند توکن به دست آورند. ارز اصلی بازی Axie Infinity Shards یا AXS نام دارد. در همین حال، بازیکنان برای غلبه بر حریفان و تکمیل ماموریت ‌های درون بازی، توکن ‌های SLP به دست می‌آورند. توکن های AXS و SLP برای پرورش Axies ضروری هستند.

2- Decentraland (دسنترالند)

دو آرژانتینی به نام های  Ari Meilich و Esteban Ordano  بهترین بازی های متاورس یعنی Decentraland را در سال 2020 به روی عموم باز کردند. در این بازی با استفاده از ارز رمزنگاری شده MANA، می توانید آواتار ایجاد کنید، ابزارهای پوشیدنی بخرید. همچنین می توانید املاک و مستغلات را در این فضای مجازی متشکل از بیش از 90000 قطعه زمین به دست آورید.

به عنوان یک مالک زمین، می ‌توانید زمین‌هایی را اجاره کرده و در آنها خانه‌، هتل‌، پارک‌، سینما، کازینو بسازید. همچنین می توانید با برگزاری کنسرت و فروش بلیط، برپایی نمایشگاهی برای حراج هنر دیجیتال درآمد کسب کنید. MetaMask از جمله کیف پول های دیجیتال محبوبی است که بازیکنان برای این پلتفرم استفاده می کنند.

3- Sandbox (سندباکس)

Sandbox اولین بار در سال 2012 به عنوان یک بازی موبایل توسط بنیانگذاران Pixelowl، Arthur Madrid و Sébastien Borget فرانسوی عرضه شد. این یکی دیگر از پلتفرم ‌های تولید شده توسط کاربر است که در آن کاربران، که به‌عنوان آواتارهای قابل شخصی‌سازی شبیه بلوک نشان داده می‌ شوند. سپس گیمرها مالک آنچه از طریق بلاک چین و قراردادهای هوشمند ایجاد می‌ کنند، می‌ شوند.

سندباکس جزو بهترین بازی های متاورس می باشد و سه محصول اصلی دارد. VoxEdit یک ابزار مدل سازی سه بعدی است که در آن می توانید آواتارها، وسایل نقلیه، گیاهان، حیوانات، ابزارها و اشیاء دیگر ایجاد کنید. همچنین می ‌توانید خلاقیت ‌های خود را به دومین محصول Sandbox، بازار، صادر کنید. جایی که می‌ توانید اقلام خود را بفروشید. محصول نهایی، Game Maker است که کاربران می توانند بازی های سه بعدی را بدون استفاده از کد توسعه دهند. 

واحد پول اصلی سندباکس Sand نام دارد. شما می توانید زمین و املاک را خریداری کرده و تجارت کنید که می توانید از نقشه Sandbox انتخاب کنید. همچنین گزینه ای برای شما وجود دارد که می توانید این املاک را در بازار NFT ارائه دهید.

4- Illuvium (ایلوویوم)

Illuvium جزو بهترین بازی های متاورس می باشد و سر و صدای زیادی در دنیای بازی ایجاد کرده است. در این بازی، شما موجوداتی شبیه خدایان به نام ایلوویال ها را شکار می کنید. سپس این موجودات می توانند به شما کمک کنند تا با دیگر بازیکنان و هیولاها که تعداد آنها بیش از صد نفر است، مبارزه کنید.

همچنین ایلوویال ها NFT های قابل معامله هستند؛ هر چه قوی تر و نادرتر باشند، ارزش آنها بالاتر می رود. هنگامی که سه تا از یک ایلوویال را دارید، می توانید آنها را در یک موجود جدید ترکیب یا ادغام کنید و ارزش آنها را افزایش دهید. در این بازی پس از مسابقات و کوئست‌ها، پاداش‌ هایی را به شکل کریپتو یا ILV به دست می ‌آورید و ILV خود را در IlluviDEX مبادله می ‌کنید.

5- Chain of Alliance (چین آف آلیانس)

Chain of Alliance که برای اولین بار در سال 2020 منتشر شد، یکی دیگر از بهترین بازی های متاورس فانتزی نقش آفرینی است که شامل هیولاهای قابل تنظیم با ارزش NFT است. در هر دور باید حداکثر هشت کاراکتر را در تیم خود وارد کنید. برای افزایش فرصت برنده شدن خود، باید بهترین بازیکنان را مشخص کنید و آنها را با بهترین سلاح ها مسلح کنید.

6- My Neighbor Alice (همسایه من آلیس)

در ششمین مورد از لیست بهترین بازی های متاورس یعنی My Neighbor Alice، می‌ توانید زمین‌ های کشاورزی مجازی یا حتی جزیره‌هایی را که توسط آلیس نگهداری می ‌شوند، داشته باشید و آنها را توسعه دهید. جریان بازی شبیه Farmville است که در آن می توانید محصولات را برای رشد و دام را برای پرورش و تعامل با دیگران انتخاب کنید. همچنین شما گزینه های معیشتی دیگری مانند اداره زنبورستان یا مزرعه زنبور عسل و بعداً فروش عسل دارید. NFT هایNeighbor Alice  (که شامل گیاهان، حیوانات، خانه ها، لباس ها، دکورها و غیره می شود) در بازار آلیس و سایر بلاک چین ها قابل معامله هستند.

7- Krystopia (کریستوپیا)

عاشقان پازل ماجراجویی از Krystopia که جزو بهترین بازی های متاورس می باشد، لذت خواهند برد. در این بازی در واقع شما به جای کاپیتان نوا دون، کاشف فضایی که پس از مشاهده یک سیگنال مرموز از سیاره کریستوپیا به سمت سیاره کریستوپیا می رود، هستید. نوا و حیوان خانگی بیگانه اش اسکری با ساکنانش روبرو شده و وارد چالش هایی از نوع اتاق فرار می شوند.

8- Trilium (دنیای بیگانه)

دنیای بیگانه که در سال 2020 راه اندازی شد و جزو بهترین بازی های متاورس می باشد. این بازی به شما امکان می دهد تا Trilium را که ارز رسمی درون بازی است، از شش سیاره به عنوان کاوشگر فضایی استخراج کنید. هر سیاره، دولت منتخب خود را دارد و حق رای شما در پروژه آن، به میزان سهام TLM شما در یک سیاره بستگی دارد.

برای شروع بازی، یک بیل دریافت می کنید، اما برای بدست آوردن TLM بیشتر و ابزارهای استخراج قدرتمند، بهتر است زمین خود را بخرید. همچنین می توانید برای شروع حفاری به صاحب زمین پول پرداخت کنید. نبرد با سایر کاوشگران و رفتن به ماموریت های ماینینگ نیز می تواند توکن هایی برای شما به ارمغان بیاورد.

9- Farmers World (دنیای کشاورزان)

Farmers World جزو بهترین بازی های ماورس می باشد و در سال 2021 منتشر شده است. در این بازی می ‌توانید برای استخراج طلا، پرورش محصولات کشاورزی، پرورش دام، صید ماهی و خانه‌هایی برای حیوانات مزرعه خود زمین بخرید. شما می توانید ابزار را در بازار AtomicHub خریداری کنید. همه چیز در دارایی مجازی شما و کالاهایی که از آن خارج می شود، از جمله شیر و تخم مرغ، NFT هستند.

محصولی که برداشت می کنید می تواند به سایر بازیکنان فروخته یا مبادله شود. شما باید از مزرعه خود در برابر سایر متجاوزان (قبایل قرمز و سفید) و همچنین بازیکنان دیگری که می توانند منابع شما را بدزدند، محافظت کنید یا با هیولاهای جنگل از محوطه مزرعه خود مبارزه کنید.

10- Prospectors (جستجوگران)

سازندگان Prospectors آن را به عنوان یک بازی استراتژی اقتصادی چند نفره توصیف می کنند که شما را به غرب وحشی قرن 19 می برد. هدف این بازی، بدست آوردن طلایی است که می توانید آن را به ارز رسمی بازی یعنی Prospectors Gold تبدیل کنید. Prospectors در لیست بهترین بازی های متاورس قرار دارد.

در شروع بازی، شما سه کارگر دریافت می کنید که می توانید از آنها برای کار خودتان یا دیگران استفاده کنید. برای شروع، کارگران شما می توانند یک معدن برای شما بسازند و شروع به استخراج کنند. شما می توانید در زمین رایگان استخراج کنید، اما برای ساختن سازه ها باید زمینی را اجاره کنید. اجاره پرداخت نشده باعث می شود زمین مسدود شود و اموال شما در آن به حراج گذاشته شود.

11- Axie Infinity (آکسی اینفینیتی)

Axie Infinity به طور گسترده به عنوان یکی از اولین و برجسته ترین پلتفرم های بازی بلاک چین شناخته می شود. این بازی جزو بهترین بازی های متاورس می باشد و در سال 2018 توسطSky Mavis، یک استارت آپ فناوری مستقر در ویتنام، ساخته شده است. این بازی، به یکی از بزرگترین بازی های ویدیویی متاورس در جهان تبدیل شده است.

Axie Infinity که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است، دنیایی همه جانبه را برای دسترسی بازیکنان به بازی خود ارائه می دهد. این بازی برای کسب درآمد (P2E) دارای حیوانات عجیب و غریب به نام Axies است. این Axies را می توان پرورش، جمع آوری و معامله کرد، زیرا NFT هستند. این بدان معنی است که می توان آنها را در بازار داخلی Axie Infinity معامله کرد و فروخت. از توکن اصلی پلتفرم یعنی AXS، برای تسهیل تراکنش ها استفاده می شود.

12- Minecraft (مینی کرفت)

Minecraft با بیش از 238 میلیون نسخه فروخته شده و تعداد کاربران فعال ماهانه بیش از میلیون ها، جزو محبوب ترین و بهترین بازی های متاورس آنلاین تمام دوران است. Minecraft که در سال 2011 منتشر شد توسط Markus “Notch” Persson و استودیوی بازی Mojang ساخته شد.

مسلماً بیش از یک دهه است که مشهورترین دنیای آنلاین بوده است و از این مزیت در میان برترین بازی های متاورس برخوردار بوده است. در Minecraft، گیمرها می توانند با یکدیگر  یا موتور بازی، رقابت کنند. آنها می توانند در فعالیت های بازی شرکت کنند یا فقط برای ساختن سازه ها همکاری کنند.

13- Fortnite (فورتنیت)

هیچ لیستی از بهترین بازی های متاورس، بدون Fortnite کامل نمی شود. این محصول پرچمدار اپیک گیمز در جولای 2017 منتشر شد و به یکی از پرفروش ترین بازی های تمام دوران تبدیل شد. Fortnite به عنوان یک بازی نقش آفرینی جهان باز و بتل رویال آغاز شد. در چند سال گذشته، پایگاه کاربران خود را به طور قابل توجهی افزایش داده و به یک سرگرمی همه جانبه تبدیل شده است. امروزه، بسیاری بر این باورند که پلتفرم متاورس Epic Games بهترین دنیای بازی است.

کل ایده Fortnite این است که کاربران وارد یک دنیای مجازی شده و برای اینکه آخرین نفر باشند با هم رقابت کنند. کاربران با سایر گیمرها مبارزه می ‌کنند و در حین جمع‌آوری آیتم ‌ها و کاوش در دنیای مجازی، دوره‌های موانع را کامل می ‌کنند. آنها می توانند سازه هایی بسازند.

به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی ‌های متاورس، Fortnite نیز ایجاد شده تا ساختمان ‌ها و رویدادهای جهان را در خود جای دهد. در حالت خلاقانه، بازیکنان می ‌توانند سازه‌های خود، از ساختمان‌ ها گرفته تا کل جزایر ا بسازند. همچنین کاربران می توانند اجتماعی شوند. فورتنایت چندین هنرمند برتر – از جمله رپر تراویس اسکات و دی‌جی مارشلو – را برای سازماندهی کنسرت‌ها در جهان خود درگیر کرده است.

14- Roblox (روبلاکس)

Roblox، یک بازی محبوب متاورس، در سال 2006 توسط Roblox Corporation منتشر شد. پلتفرم جامعه محور یک پلتفرم متاورس را فراهم می کند که در آن کاربران می توانند بازی ها را در سراسر دنیای مجازی خود ایجاد کرده و به اشتراک بگذارند. هر چیزی که کاربران می توانند تصور کنند، یک بازی، یک آواتار یا یک قطعه دارایی، بازی Roblox metaverse champions به آنها اجازه ساختن می دهد.

Roblox به چیزی بیش از یک پلتفرم بازی تبدیل شده است و جزو بهترین بازی های متاورس می باشد. این بازی متاورس به دلیل فرصت‌ های اکتشافی فراوان، جذاب است. همچنین این پلتفرم با اقتصاد قوی خود رشد می کند. توکن ROBUX این پلتفرم در دسترس بازیکنان است و آنها می توانند آن را با پول واقعی مبادله کنند. علاوه بر این می توانند از آن برای خرید آواتارها استفاده کنند.

15- Revomon (رِوومون)

برترین بازی رمزنگاری متاورس بعدی Revomon است. به نظر می رسد این بازی متاورس، در بین بازی ‌های مبتنی بر هیولا و کلکسیونی، رهبر شود. برخلاف Axie Infinity، Revomon دارای گرافیک سه بعدی همه جانبه ای است که می تواند با دستگاه های تلفن همراه و هدست های واقعیت مجازی مانند Oculus بازی کند.

به نظر می رسد که گیم پلی Revomon از Pokemon الهام گرفته شده است. گیمرها می توانند هیولاها را شکار و جمع آوری کنند و سپس از آنها برای مبارزه با هیولاهای بازیکنان دیگر استفاده کنند. اما برخلاف Pokemon، Revomon با چندین بلاک چین و قابلیت ‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) عرضه می ‌شود.

این بازی به گیمرها اجازه می دهد تا دارایی هایی از جمله هیولاها، پوسته ها و اسلحه ها را بخرند و معامله کنند.Revomon که جزو بهترین بازی های متاورس می باشد به بازیکنان اجازه می ‌دهد تا از طریق فروش دارایی‌ها یا برنده شدن در نبردها و بالا رفتن سطح، درآمد کسب کنند.

16- Splinterlands (اسپلینترلند)

یکی دیگر از بهترین بازی های متاورس و دیجیتالی مبتنی بر فناوری بلاک چین،Splinterlands است. این بازی متاورس به بازیکنان اجازه می دهد تا به صورت دیجیتالی نیز جوایزی کسب کنند. اسپلینترلند تا حدودی با بازی هایی مانند Magic the Gathering و Hearthstone قابل مقایسه است، زیرا به استراتژی و برنامه‌ریزی نیاز دارد.

17- Aavegotchi (آوه گوچی)

Aavegotchi یک حیوان خانگی دیجیتال است که از Tamagotchis الهام گرفته شده است اما به عنوان NFT تولید کننده محصول طراحی شده است. در اینجا، گیمرها می‌ توانند کاوش کنند، بجنگند، NFT‌های انحصاری بسازند و از طریق Aavegotchi‌های خود بازی برای کسب درآمد کسب کنند. در حوزه Metaverse، این شرکت Gotchiverse را در مارس 2022 راه‌اندازی کرد و همه این ویژگی‌ های درآمدی را بر اساس NFT‌ها تحت بلاک چین Polygon فعال کرد. آوه گوچی جایگاه ویژه‌ای در لیست بهترین بازی های متاورس دارد.

18- UFO (بازی یو اف او)

UFO Gaming اولین بازی را به نام Super Galactic ارائه می کند که به افراد امکان می دهد در حین بازی، درآمد کسب کنند. در این بازی شما می توانید با برش NFT های جدید یا شرط بندی در حالی که از یک تجربه بازی جدید در مسابقات لذت می برید، درآمد کسب کنید. UFO نیز جزو بهترین بازی های متاورس می باشد.

19- MetaBlaze (متابلیز)

MetaGoblins ان اف تی های یکپارچه مورد نیاز برای عملکرد در محیط بازی MetaBlaze هستند. 4 ستون اصلی اکوسیستم MetaBlaze شامل توکن $MBLZ، مجموعه های NFT، Blaziverse dApps و بازی Web2 Play-to-Earn است. متابلیز نیز جزو بهترین بازی متاورس می باشد.

بازی در یک جهان کهکشانی می‌گذرد که بازیکنان را ملزم می‌ کند تا به مجموعه‌ای از NFT‌ها دسترسی داشته باشند و MetaGoblins را برای حفاری کریستال ‌های Terranzinite انتخاب کنند. یکی از جذابیت های کلیدی بازی MetaGoblins است که از نظر زیبایی شناسی جذاب و به صورت سه بعدی طراحی شده و در گرافیک بالا گنجانده شده است.

ویژگی بازی برای کسب درآمد در NFTها موجود است. اگرچه حفاری کریستال ترانزینیت برای بقای MetaGoblin بسیار مهم است، اما NFT ها هستند که پاداش بیت کوین را ذخیره می کنند. MetaBlaze نسخه های محدود NFT های مختلفی را در طول پیش فروش ارائه می دهد. داشتن King NFT به این معنی است که بازیکنان ممکن است دارایی دیجیتالی به ارزش 10000 دلار، 20000 دلار یا 50000 دلار داشته باشند. کارت های پادشاه مختلف کمیاب هستند و حداقل یکی از آنها بخشی از پیش فروش است.

همچنین بازیکنان برای استخراج کریستال ‌های Terranzinite پاداش ‌های ماینینگ ریگ دریافت می‌ کنند و بازیکنان قدرت کل استخراج را تولید می ‌کنند. پس از اینکه همه بازیکنان دارایی های خود را در معدن بارگذاری کردند، کل قدرت های استخراج هر بازیکن جدول بندی می شود. جوایزی که بازیکنان در پایان بازی دریافت می کنند به صورت کریستال های Terranzinite هستند.

20- Battle Infinity (بتل اینفینیتی)

در لیست بهترین بازی‌ های متاورس ما، Battle Infinity نیز جزو محبوب ترین ها است. بهترین بازی های متاورساین پلتفرم بازی رمزنگاری جدید به لطف تمرکز بر ورزش های فانتزی، توجه بازیکنان را به خود جلب کرده است. Battle Infinity یک بازی ورزشی فانتزی است که بخش‌ های مختلف فضای کریپتو یعنی NFT، بلاک چین و متاورس را به هم پیوند می دهد. این به طور کامل با ضمانت‌های امنیتی CoinSniper – یکی از مهم‌ترین خدمات حسابرسی و انطباق در بازار ارزهای دیجیتال، ممیزی شده است.

پیشنهاد اولیه Battle Infinity، یکی از بهترین بازی های رمزنگاری برای بازی، لیگ برتر IBAT آن است. این اولین بازی ورزشی فانتزی NFT غیرمتمرکز بلاک چین در جهان است و به بازیکنان اجازه می‌دهد تیم‌های استراتژیک خود را بسازند و برای برتری بجنگند. در این لیگ، شرکت‌کنندگان برای ورود و شرکت در مسابقات باید NFT‌های نماینده ورزشکاران را خریداری کنند. ورزشکاران در بازی بر اساس ورزشکاران واقعی ساخته شده اند و ارزش های آنها در بازی بر اساس عملکرد همتایان واقعی خود تغییر می کند.

تیم مجازی یک بازیکن با عملکرد خوب ورزشکاران واقعی، امتیاز کسب می کند. تیمی که در پایان فصل بالاترین امتیاز را کسب کند برنده اعلام می شود. همه عملیات در Battle Swap که پلتفرم مبادله غیرمتمرکز برای Battle Infinity است، اجرا می شود. Battle Swap به کاربران جدید این امکان را می دهد تا توکن های IBAT Battle Infinity را بخرند و برنده های خود را به ارزهای دیجیتال دیگر تبدیل کنند. همچنین این پلتفرم با فروشگاه بازی، بازار NFT و عرصه بازیکنان یکپارچه شده است.

تجربه خود درمورد بهترین بازی های متاورس با ما در میان بگذارید

در این مطلب از ایتسکا بهترین بازی های متاورس را بیان کردیم. اطلاعات ارائه شده در این مقاله توصیه سرمایه گذاری نیست بلکه فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده است. بنابراین قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، به درستی تحقیق و بررسی کنید.

متاورس بدون شک قدم بزرگ بعدی در مورد بازی های آنلاین است. امروزه، چندین گزینه برتر بازی رمزنگاری متاورس با ارائه دنیای مجازی برای اکتشاف بازیکنان خود و همچنین پشتیبانی از دارایی‌هایی مانند NFT و موارد دیگر، ایجاد شده‌اند.

لازم به ذکر است که اگر تجربه بازی در دنیای متاورس را دارید می توانید تجربیات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

آیا می توان با انجام بهترین بازی های متاورس درآمد کسب کرد؟

بهترین بازی های متاورس فرصت هایی را برای سرمایه گذاران و گیمرها فراهم می کند. سرمایه گذاران می توانند NFT ها را برای کسب سود بفروشند و گیمرها می توانند برای کسب درآمد بازی کنند. ممکن است بخواهید رویدادی برگزار کنید و بلیط بفروشید یا املاک متاورس را اجاره کنید. برای کسب درآمد طولانی مدت، شغلی را در صنعت متاورس در نظر بگیرید.

سودآورترین بازی متاورس کدام است؟

Sandbox اغلب در مورد بهترین بازی های متاورس برای کسب سود پولی، جایگاه برتر را به خود اختصاص می دهد. این یک بازی غیرمتمرکز برای کسب درآمد است که جامعه محور و مبتنی بر فناوری بلاک چین است.

چقدر می توان از متاورس درآمد کسب کرد؟

Metaverse دارای پتانسیل درآمدزایی بسیار زیادی برای همه ذینفعان در توسعه و استفاده از آن است. بر اساس برآوردهای صنعت، درآمد حاصل از دنیای بازی های واقعیت مجازی (VR) تا سال 2025 به 400 میلیارد دلار می رسد و متاورس می تواند در مجموع یک تریلیون دلار ارزش تولید کند.

پردرآمدترین بازی های NFT بازی برای کسب درآمد کدام است؟

ما Fight Out را به عنوان بهترین بازی های متاورس برای خرید در حال حاضر توصیه می کنیم. این پلتفرم بر پاداش دادن به کاربران برای انجام تمرینات روزانه تمرکز دارد و در عین حال به آنها اجازه می دهد تا آواتارهای منحصر به فرد NFT ایجاد کنند و سبک زندگی تناسب اندام خود را بازی سازی کنند.

پردرآمدترین بازی NFT چیست؟

Axie Infinity که معمولاً با نام AXS شناخته می شود یکی از محبوب ترین و سودآورترین پروژه های رمزنگاری و NFT است. با بازی Axie می توانید بازی کنید و پول رمزنگاری به دست آورید. بازیکنان می توانند با انجام بازی، توکن ها را به دست آورند و حتی ممکن است آنها را – گاهی اوقات با پول نقد نیز مبادله کنند.

بازیکنان برتر متاورس چه کسانی هستند؟

گزارش بازار جهانی 2022-2030 متاورس بیان می کند که بازیکنان اصلی بهترین بازی های متاورس،   Meta Platforms، Microsoft، Nvidia، Tencent، Roblox، Unity Software، Bytedance، Epic Games، Decentraland و Alibaba می باشند.

آیا متاورس شما را ثروتمند خواهد کرد؟

سرمایه گذاران باید سرمایه گذاری در سهام متاورس را در نظر بگیرند، زیرا می تواند شما را در 10 سال ثروتمند کند. طبق آمار Fortune Business Insights، صنعت متاورس ممکن است تا سال 2029 سالانه 47.6 درصد رشد کند.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه