آموزش کسب درآمد از بازی مافیا پدرخوانده- آموزش بازی مافیا به زبان ساده

کسب درآمد از بازی مافیا

در این مقاله ابتدا روش های کسب درآمد از بازی مافیا را بیان کرده و در ادامه به آموزش بازی مافیا به زبان ساده می پردازیم. بازی مافیا یک بازی گروهی و جذاب است که از 30 سال پیش در جوامع مختلف بازی شده و اکنون نسخه آنلاین این بازی مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

آموزش کسب درآمد از بازی مافیا

در این بازی گروهی تعدادی از افراد وجود دارند که باید با صحبت با اعضای بازی و با استفاده از هوش و ذکاوت خود مافیا را از شهروند تشخیص داده و در حذف کردن یکدیگر از بازی تلاش کنند. اگر این مقاله را می خوانید احتمالا با بازی مافیا آشنا هستید و اگر نیستید در ادامه مقاله بازی مافیا را به زبان ساده آموزش داده ایم.

در این قسمت روش های کسب درآمد از بازی مافیا را بیان می کنیم.

1 کسب درآمد از لیگ های مافیا

یکی از روش های کسب درآمد از بازی مافیا شرکت در لیگ های مافیا می باشد که توسط پلتفرم های زیادی اجرا می شود. همانطور که می دانید به دلیل شهرت جهانی این بازی تعداد بسیار زیادی از افراد و طراحان بازی این بازی را در کشور های مختلف طراحی کرده و گیمر های زیادی را جذب خود کرده اند.

در این میان در بعضی از بازی های مافیا برای نفرات برتر جوایز میلیونی و نفیسی اعطا می شود و مافیا باز های خبره می توانند وارد این لیگ ها شده و کسب رتبه در چند بازی درآمد داشته باشند. علاوه بر بردن جایزه رتبه گیمر در بازی مافیا و تعداد کاپ هایی که در هر نسخه از مافیا برنده می شود بعدا برایش رزومه خوبی محسوب خواهد شد که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

2 کسب درآمد از اپلیکیشن و برنامه بازی مافیا

یکی از روش های اصلی کسب درآمد از بازی مافیا صاحبان اپلیکیشن و برنامه بازی مافیا می باشند. برای ایکه برای خود یک برنامه بازی مافیا داشته باشید می توانید از طراحان بازی بخواهید تا آن را برای شما ایجاد کنند.

سپس در رسانه ها و مکان های مختلف اقدام به تبلیغ بازی خود کرده و افراد زیادی را جذب بازی کنید. برای این کار می توانید ابتدا از آشنایان ، فامیل و دوستانتان بخواهید جذب بازی شما شده و گروهی مافیا بازی کنند. در صورت هیجانی بودن و بالا بودن کیفیت بازی ، به مرور زمان تعداد گیمر هایتان زیاد شده و افراد زیادی جذب اپلیکیشن بازی مافیای شما خواهند شد.

از این مرحله به بعد درآمد اصلی شما آغاز خواهد شد و شما می توانید به روش های مختلف از اپلیکیشن و برنامه بازی مافیا و یا همان پدرخوانده خود کسب درآمد کنید. تبلیغات ، فروش سکه و کارت داخل بازی ، فروش کاراکتر ها ، فروش لباس ها و سایر المان ها از روش های اصلی کسب درآمد بازی مافیا برای صاحبان بازی است.

3 کسب درآمد از فروش لول Level مافیا

فروش لول Level بازی یکی از روش های اصلی کسب درآمد گیمر های بازی می باشد. لول های بالا زمانی ارزششان بیشتر می باشد که در سطح جهانی بازی کرده و میان مافیاباز های حرفه ای سطح خود را بالا ببرید.

افراد زیادی هستند که بخواهند بابت رفتن به سطح بالا تر در یک بازی پول خوبی به شما بدهند. پس می توانید با حرفه ای شدن در مافیا و رفتن به سطوح بالاتر در برنامه های مختلف بازی مافیا و فروش سطح خود به درآمد برسید.

4 کسب درآمد از بازی مافیا فیزیکی

این روش نیز قبل از رواج یافتن بازی مافیا آنلاین بسیار طرفدار داشته و منبع درآمد مافیا باز ها بوده است. هر چند کم نیستند افرادی که دوست دارند در یک محیط دور هم جمع شده و رو در روی هم مافیا بازی کنند.

برنامه های تلوزیونی ایجاد شده در این خصوص نیز گواه جذابیت بازی مافیا به صورت فیزیکی و دورهمی می باشد.

شما می توانید خود برگزار کننده بازی مافیا بوده و از این روش کسب درآمد کنید. برگزار کننده بازی مکانی را برای بازی در نظر می گیرد ، بهتر است مکانی که انتخاب می کنید یک مکان عمومی و در عین حال دنج باشد تا بتوانید افراد بیشتری را به بازی خود جذب کنید.

برگزار کننده ها در مکان های مختلف از جمله شبکه های اجتماعی و در میان دوستان ، آشنایان و … اقدام به تبلیغ کرده و خواهان جذب گیمر برای برگزاری بازی مافیا می شوند. همچنین می توانید برای جذب مشتری و گیمر اقدام به برگزاری مسابقات مافیایی کرده و جوایزی نیز برای برنده ها در نظر گرفت.

و می توان این بازی را در قالب تور تفریحی نیز برگزار کرد. ولی باید از شرکت کننده ها نبلغی برای شرکت در بازی دریافت کنید. زمانی که در کار خود جدی باشید و بتوانید گیمر های زیادی را به سوی خود جذب کنید خواهید دید به درآمد بسیار خوبی از طریق برگزاری بازی مافیا رسیده اید.

5 استخدام در شرکت های مختلف

برندگان بازی مافیا و یا عبارتی مافیا باز ها از هوش و استعداد خاصی برخوردارند. آنها می توانند با صحبت کردن با طرف مقابل و حلات چهره او شخصیت او را تشخیص داده و او را در بازی نگه داشته و یا حذف کنند.

مافیا باز ها از استعداد و مهارت خوب شخصیت شناسی ، قدرت تکلم ، خونسردی و … برخوردارند. به این دلیل در بسیاری از کشور های جهان شرکت ها از مافیا باز ها به عنوان مشاور شرکت بهره می گیرند. مشاوران (مافیاباز ها) می توانند مدیران را در جهت استخدام افراد مناسب برای شرکت ، جلسات برای بستن قرارداد های مهم و بسیاری موارد دیگر راهنمایی کنند.

کسب درآمد از بازی مافیا پدر خوانده
کسب درآمد از بازی مافیا پدر خوانده

جالب است بدانید برای استخدام در این شرکت ها مافیابازان باید رزومه بازی ها ، میزان برد ها ، فیلم هایی از بازی خود و حرف زدنشان در بازی ، روش هایی که طرف مقابل را قانع می کنند از حذف نشدنشان در بازی ، تعداد کاپ هایی که در برنامه ها و نسخه های مختلف از بازی مافیا دریافت کرده اند ثبت کرده و برای استخدام شدنشان و تایید حرفه ای بودنشان در بازی به کارفرما ها و مدیران شرکت عرضه کنند.

6 کسب درآمد از ساخت بازی و طراحی کاراکتر ها

اگر با نحوه ساخت بازی آشنایی دارید ، ساخت بازی مافیا و طراحی کاراکتر های داخل بازی می تواند درآمد خوبی برایتان داشته باشد. زیرا افراد زیادی هستند که می خواهند نرم افزار این بازی را برایشان ایجاد کنید.

علاوه بر آن صاحبان نرم افزار های مافیا نیز به دنبال افرادی هستند که کارکتر های جدیدی برایشان ایجاد کند. و یا تغییراتی در بازی و نرم افزار آنها ایجاد کند.

چون این بازی جهانی است می توانید از این راه درآمد دلاری نیز داشته باشید. به این صورت که در سایت های فریلنسری خارجی اقدم به پذیرش پروژه طراحی بازی مافیا و یا طراحی کاکتر ها و لباس های داخل بازی کرده و درآمد دلاری داشته باشید.

درامد ساخت کاراکتر های مافیا
درامد ساخت کاراکتر های مافیا

بیشتر بخوانید: کسب درآمد از بازی به تومان

دانلود بازی مافیا آنلاین

بازی مافیا در بسیاری از کشور ها و در نسخه های بسیار متنوعی تولید شده است. اگر می خواهید از نسخه فارسی این بازی استفاده کنید ، می توانید نسخه های مختلف آن را از کافه بازار ، مایکت و … دانلود کنید.

اگر می خواهید در سطح جهانی مافیا بازی کنید ، می توانید بازی Mafia را از گوگل پلی دریافت و نصب کرده و با مافیاباز های حرفه ای در جهان آشنا شده و با آنها نیز گیم بازی کرده و سطح بازی خود را بالاتر ببرید.

بهترین بازی مافیا آنلاین

همانطور که بیان کردیم بازی ساز های زیادی اقدام به طراحی و ساخت بازی مافیا و یا بازی مافیا پدرخوانده کرده اند. بازی هایی مثل پدرخوانده مافیا ، مافیا پلاس ، شب های مافیا ، مافیا دورهمی و …

برای انتخاب بهترین بازی مافیا آنلاین باید نسخه های مختلفی از بازی را دانلود و نصب کرده و برای مدتی بازی کنید و ببینید با کدام یک از این بازی ها می توانید در بازی پیشرفت کرده و حرفه ای شوید.

منظور از حرفه ای شدن یعنی تا حدی در بازی تخصص پیدا کنید که بتوانید از این راه به درامد رسیده و از بازی مافیا پول در بیاورید. اگر چند بازی مافیا در گوشی و یا سیستم خود نصب کنید ، خواهید دید کدام یک برای شما مناسب است.

در برخی از اپلیکشن ها در برنامه برای باز شدن المان ها و کسب امتیاز باید تبلیغات تماشا کنید ، برخی دیگر باید از همان ابتدا سکه بخرید و …

با بازی کردن های متعدد مافیا در برنامه های مختلف در انتخاب نوع بازی خبره خواهید شد.

بازی مافیا چیست؟

بازی مافیا در سال 1986 توسط دیودیف در مسکو ایجاد شده و کم کم در کلاس ها ، دانشگاه ها و … پخش شده است. این بازی گروهی و استدلالی بوده و در بسیاری از کشور های جهان هم به صورت فیزیکی و هم آنلاین بازی می شود.

این بازی شامل شهروندان و گروه مافیا می باشد. تعدادی از شهروندان تشکیل گروه مافیا داده اند و مافیا هر شب یکی از شهروندان بی گناه را به قتل می رساند. تعداد شهروندان تقریبا دو برابر مافیا می باشد. و شهروندان روز ها برای پیدا کردن مافیا و کشتنش تلاش می کنند و هر روز با رای گیری یک نفر را به عنوان مافیا به اصطلاح به قتل می رسانند.

آموزش بازی مافیا به زبان ساده

بازی پدرخوانده مافیا انواع مختلفی دارد و شما باید بر اساس سطح خود نوعی از برنامه و بازی را انتخاب کنید. در ساده ترین شکل این بازی دو گروه مافیا و شهروند و یک فرد اداره کننده وجود دارد که گاد و یا حاکم نامیده می شود و بازی را کنترل می کند. گاد گیمر بازی نیست و فقط بازی را کنترل می کند.

برای بازی مافیا حداقل 5 شرکت کننده نیاز است و تعداد بازیکنان زیاد هم می تواند باشد. ولی توصیه می شود تعداد نفرات بیشتر از 18 نفر نباشد.

در ابتدای بازی گاد قره کشی کرده و نقش های افراد مشخص می شود. این افراد پدرخوانده ، معشوقه ، دکتر ، کارآگاه و … می باشند. اگر در بازی تازه کار هستید ، نیازی به استفاده از نقش های متنوع نبوده و کم کم و در طول یادگیری استفاده از نقش های مختلف در بازی را آغاز کنید.

آموزش بازی مافیا
آموزش بازی مافیا

هیچ فردی از نقش یکدیگر آگاه نیست و فقط گروه مافیا یکدیگر را می شناسند.

بازی در دو نوبت شب و روز انجام می شود. شب ها همه خوابند (بازیکنان چشمان خود را می بندند.) و به دستور حاکم یکی از مافیا ها از خواب بیدار شده و به شهروندان نگاه کرده و او را به قتل می رساند.

روز می شود و همه می بینند یک نفر از بازی حذف شده است. حال افراد باید با استدلال و حرف زدن تشخیص دهند چه کسی مافیا بوده و با رای گیری او را از بازی حذف کنند. دو نفری که بیشتر از نصف آرا برای حذف از بازی آورده اند می توانند از خود دفاع کنند.

فردی که از بازی خارج شده و به اصطلاح مرده است ، بعد از مرگش می تواند کارت خود را به اعضای بازی نشان داده و هویت خود را فاش کند.

بازی تا جایی ادامه پیدا می کند که شهروندان بتوانند تمام مافیا ها را از بازی حذف کنند که در این صورت شهروندان برنده میدان هستند و یا تعداد شهروندان و مافیا ها یکسان شود که در این حالت مافیا برنده شده است.

با توجه به تعداد نفرات خود و میزان آشنایی اعضا با این بازی می توانید شخصیت های دیگری نیز به بازی اضافه کنید. اگر این نفرات اضافه و کارکتر های خاص می توانند در نهایت در بازی برنده شده و پیروز میدان باشند.

این بازی به گونه ای است که حتما باید مدتی در برنامه های آن بازی کنید تا بتوانید نوع بازی را درک کنید.

نقش های مهم بازی مافیا

نقش های بازی مافیا خود در دو گروه جای می گیرند:

  • نقش های گروه مافیا
  • نقش های شهروندان (روستاییان)

نقش های گروه مافیا

پدرخوانده (رئیس مافیا)

پدر خوانده هر شب با مشورت اعضای تیم مافیا تصمیم می گیرد که چه کسی از بازی خارج شود. اگر پدر خوانده در طول بازی کشته شده و از بازی خارج شوند معشوقه و بعد او دکتر لکتر رئیس بوده و مشخص می کند چه کسی باید کشته شود.

دکتر لکتر مافیا

دکتر لکتر پزشک تیم مافیا می باشد و اگر تک تیرانداز به یکی از اعضای تیم مافیا شکلیک کند ، دکتر می تواند او را نجات داده و نگذارد از بازی حذف شود. ولی اگر تیر به خود دکتر اصابت کند ، کاری از دست کسی ساخته نیست و دکتر باید از بازی خارج شود

معشوقه مافیا

معشوقه در این بازی معشوقه درخوانده در بازی می باشد. اگر شهروندان معشوعه پدر خوانده را هدف قرار گرفته و قصد حذف کردن او را داشته باشند ، پدر خوانده عصبانی شده و اجازه دارد در شب جاری دو نفر از شهروندان را به قتل برساند.

تروریست در مافیا

اگر شهروندان با رای گیری تروریست را از بازی خارج کنند او عصبانی شده و می تواند یک نفر را نیز با خود از بازی بیرون ببرد.

جادوگر

جادوگر می تواند شب ها نقش های بازی کنان را جابجا کند. و کسی که تیر خورده و باید از بازی خارج شود با شخصیت دیگری جابجا شود.

نقش های شهروندان در بازی مافیا پدرخوانده

کارآگاه در بازی مافیا

کارآگاه از گروه شهروندان می تواند هر شب استعلام یک نفر را از گاد بگیرد. البته نتیجه استعلام پدرخوانده منفی خواهد بود. او روز بعد می تواند با استدلال اعضا را قانع کند که او مافیا و یا شهروند است و در این راه باید نهایت دقت را داشته باشد. زیرا اگر مافیا بفهمند که او کارآگاه است ، شب بعد او را خواهند کشت.

دکتر شهروندان

دکتر شهروندان اگر بتواند بهفمد شب گذشته چه کسی به قتل رسیده می تواند او را نجات دهد.

زره پوش

زره پوش می تواند دو بار در شب از تعداد مافیا ها و شهرمندان استعلام بگیرد. اگر زره پوش یک شب مورد شکلیک قرار بگیرد ف از بازی حذف نمی شود. ولی زرده خود را از دست داده و اگر در شب های بعدی برای بار دوم به او شلیک شود ، او خواهد مرد.

تک تیر انداز

تک تیر انداز که با نام های کلانتر و اسنایپر نیز شناخته می شود. او هر شب می تواند به کسی که احتمال می دهد مافیاست شکلیک کند. ولی اگر اشتباهی به شهروند شلیک کند خودش از بازی حذف خواهد شد.

او قرار نیست حتما هر شب شلیک  داشته باشد ، ولی اگر بنا بر استدلال خود تشخیص درستی داشته باشد و مطمئن باشد فلان فرد مافیاست می تواند شلیک کند. با این وجو قطعیتی در کار نیست و ممکن است فرد اشتباه کرده باشد.

چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم؟

این بازی به صورت آنلاین و صوتی بوده و فرد باید از قدرت سخنوری خوبی برخوردار باشد. نوع صحبت کردن هر گیمر در بازی به نقش او نیز بستگی دارد.

اگر شهروند هستید ، باید نهایت دقت و توجه خود را برای پیدا کردن مافیا به کار گیرید و به صورت کاملا منطقی سایرین را قانع کنید که فرد مورد نظرتان مافیاست.

اگر مافیا هستید هیچ گاه حالت یک شهروند ترسو را به خود نگیرید. بلکه کاملا قدرتمند فرد دیگری را تارگت کرده و او را هدف قرار دهید تا دیگران احساس کنند که او مافیاست و شما شهروند هستید و در بازی بمانید.

در صورتی که رای زیادی برای حذف شدن از بازی و مافیا بودنتان آوردید ، خونسردی خود را حفظ کرده و دوباره با آرامش سعی کنید رای دهندگان را قانع کنید که شما مافیا نیستید.

برای رسیدن به این مراحل باید گیم های زیادی انجام داده و طرز حرف زدن مافیاباز های حرفه ای در تنگنا ها را کاملا یاد بگیرید.

دقت کنید یکی از جذابیت های این بازی نکته آموزشی آن می باشد. و اینکه فرد در طول بازی به آیین سخنوری ، تسلط بر اعصاب ، رفع اتهام ، خونسردی ، حفظ ارامش با وجود فشار عصبی شدید و بسیاری موارد دیگر تسلط پیدا می کند. به عبارتی قدرت تکلم و اعتماد به نفس گیمر های مافیا روز به روز بالاتر رفته و می توانند شخصیت خود را بهبود بخشند.

صحبت کردن در این بازی نوبتی می باشد. حواستان باشد هیچ گاه وارد نوبت دیگران در بازی نشوید و نوبت و احترام در صحیت کردنتان را رعایت کنید.

گاد در روز دوم به گیمر ها فرصت می دهد تا با یکدیگر صحبت کنند. در کل زمان هر گیمر 1 دقیقه است و 30 ثانیه آن صرف تارگت کردن (متهم کردن بقیه به مافیا بودن) و 30 ثانیه آن صرف دفاع از خود فرد خواهد شد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

نظرات و بررسی های کاربران

2 دیدگاه برای “آموزش کسب درآمد از بازی مافیا پدرخوانده- آموزش بازی مافیا به زبان ساده

  1. سیدرضا

    برنده شدن پول از راه های مختلف

  2. سیدرضا

    برنده شدن

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.